>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Liga Światowa 2012

Status
Zamknięty.
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
A dlaczego by nie cofnąć się etap wcześniej, do faz grupowych po fazie zasadniczej? Mecz z Sisleyem - 27 pkt Kuby przy 53%, mecz z Modeną już słabszy, prawda. Ale samo to, że Latina z polakiem w składzie znalazła się w półfinale kosztem takich firm to też o czymś świadczy. Jak najbardziej pozytywnym. Porażka z Trento nie jest żadną ujmą, a od razu po majstra w średniej ekipie nie trzeba iść. Step by step. ????
edit: spoko, EOT zatem. ;)
 
T 16,4K

tadzin

Użytkownik
Dodając do Latiny no to w ostatnim sezonie była to ekipa zdecydowanie w ogonie a w tym zagrają Puchar Cev, w dużej mierze dzięki bardzo dobrej grze Jarosza. Jak dla mnie to mowi samo za siebie, takie dokonania. A co do slabej koncowki to Jarosz chyba ma jakas przewlekłą kontuzję i moze tez to mialo wplyw na jego gre.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
no a więc tak: debilizmem roku to jest twoje czytanie ze zrozumieniem, bo ja nie pisałem co ja myślę o naszych zawodnikach, tylko jakie teksty będą się pojawią od &quot;kibiców&quot; siatkówki, jeśli ci zawodnicy będą słabo grać.. Ale widzę, że dla ciebie to zbyt wysokie progi do zrozumienia ;)
e: ja cię nie mogę, no kolejny! Żeby nie było kolejnego mądrego, który będzie się odnosił się do tych moich słów o polskich zawodnikach: wcieliłem się w tej sytuacji w pseudokibiców polskiej siatkówki, którzy będą mniej więcej takie rzeczy pisać, gdy nam będzie nie szło.
A co do wypunktowania Trento przez Jarosza, to mówisz o tym meczu: http://www.legavolley.it/Calendario.asp?Anno=2011&amp;amp;IdCampionato=551&amp;amp;IdFase=6&amp;amp;IdSquadra=0 czy może o tym?http://www.legavolley.it/TabellinoGara.asp?IdGara=22404

Wymieniali się na skrzydłach, nigdy nie grali full składem, np. Theo, Dante bez formy, Giba wybitnie bez formy i co? W dupę u siebie dostaliśmy.
Różnica drogi Dawidzie jest taka, że ty o koszykówce pojęcia nie miałeś żadnego, a o siatkówce ja mam, nie mówię, że jestem ekspertem.
Twojego ironicznego zabarwienia tekstu, tych docinek o Vissotto komentować nie będę, bo po co. Niech świadczą o twoim świetnym poczuciu humoru.


Ogólnie czy można tu podyskutować z kimś kto od razu cię nie wyśmieje? Nie zacznie obrazać, ironizować? Naskakiwać? Bo powodzenia jeżeli w moim poście znaleźliście jakieś takie rzeczy.
Do poziomy dyskusji dawida się przyzwyczaiłem, ale może reszta..?
Ziomuś , po prostu napisałeś , że Kurkowi kasa strzeliła do głowy i nikt nie mógł się domyślić , że chodzi tutaj o to , że takie komenty dopiero się pojawią (niby na jakiej podstawie ktoś mógłby tak pomyśleć , po przeczytaniu tego co napisałes :grin: ). Nie pisz więc o moim czytaniu ze zrozumieniem , bo inni użytkownicy odebrali to dokładnie tak samo ;) .
e: Ooo już wiem o co ci chodził z tym Kurkiem . Po prostu pisz takie rzeczy w cudzysłowie bo inaczej po prostu odbiera się to jako twoje słowa , a nie komentarze ludzi.
Nie spinaj się tak , bo w mojej wypowiedzi nie było agresywnego tonu w stosunku do ciebie .
Różnicy nie ma tutaj żadnej , potrafisz wymienić nazwiska siatkarzy (podobnie jak ja graczy NBA) , ale o ich potencjale nie masz większego pojęcia. No bo jak można powiedzieć , że obecne skrzydłą Brazylii są lepsze od Polski? bez Murilo , Giby i Vissotto? przecież tam będzie grał Dante który jest od kilku lat cieniem samego siebie , być może jeden z młodzików i Theo , który żadną wielką osobistością nie jest. Kurek to już gwiazda światowej siatkówki , podobnie jak Winiar , o Jaroszu usłyszał w tym sezonie cały świat.
Dlatego skrzydła Polaków to akurat coś gdzie mamy jedyną przewagę nad Brazylią . Środek Kanarkow ciągle bardzo mocny , jak wiadomo wróciła też wielka postać na rozegranie (chociaż też nie wiadomo w jakiej jest formie)..
Zresztą nie ma co o tym dyskutować, bo wiem, że Jarosz się rozwinął i cała dyskusja tłumacząca mi klasę Jarosza wynikła z nieumiejętności czytania ze zrozumieniem.
A teraz to o jakim czytaniu ty piszesz? przecież wyraźnie napisałeś , że według ciebie przewaga Brazylii wynika z pozycji atakującego.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
nie, a skąd zero agresji, tylko wyskoczyłeś z debilizmem, a mi się wydaje, że nie ma nic nie zrozumiałego w zdaniu:
Nie piszcie tylko potem co ten Bartman wyprawia, zdjąć tego kiepskiego Jarosza.. Kurkowi już ruska kasa w głowie zamąciła! Winiarski zapomniał jak się atakuje..
A jeżeli jednak to sorry i wyjaśniłem. Po prostu jak będziemy przegrywać, Bartman czy Jarosz zostaną w końcówce seta złapani na pojedynczym bloku to będą takie komentarze i to jest nieuniknione. Taka mentalność Polaków ;)
Dawid, ja po prostu przypominam skromnie zeszłe lata, kiedy także Theo czy Wallace wielkimi osobistościami nie byli, kiedy Dante, Murilo czy Giba byli w naprawdę tragicznej wręcz formie, a Polacy dostawali po dupie. Ja naprawdę chcę abyśmy wygrali, ale siatkówkę to naprawdę długo już oglądam i z Brazylijczykami w pojedynkach o punkty to wygrywamy raz na ruski rok, czyli w praktyce w ogóle nie wygrywamy. Czy Dante jest cieniem samego siebie to nie wiem i ty też na pewno nie, bo jak napisałeś streamów nie ma do brazylijskiej superligi czy jak ich tam się nazywa ta liga. Grali sobie spokojnie u siebie w ojczyźnie, nie bez przypadku wielu Canarinhos wróciło do Brazylii i może wrócili tam na spokojnie do formy. A jeśli Polaków mamy oceniać na podstawie tego co ostatnio widzieliśmy to chyba para Kurek - Winiarski nie ma najwyższych notowań, prawda? Nie zapominaj w ogóle, że to Brazylia, gdzie jest pełno siatkarzy na wysokim poziomie i my widzimy w ich składzie jakiś no-name&#39;ów, a na parkiecie okaże się, że to bardzo solidni gracze..
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Dawid, ja po prostu przypominam skromnie zeszłe lata, kiedy także Theo czy Wallace wielkimi osobistościami nie byli, kiedy Dante, Murilo czy Giba byli w naprawdę tragicznej wręcz formie, a Polacy dostawali po dupie. Ja naprawdę chcę abyśmy wygrali, ale siatkówkę to naprawdę długo już oglądam i z Brazylijczykami w pojedynkach o punkty to wygrywamy raz na ruski rok, czyli w praktyce w ogóle nie wygrywamy. Czy Dante jest cieniem samego siebie to nie wiem i ty też na pewno nie, bo jak napisałeś streamów nie ma do brazylijskiej superligi czy jak ich tam się nazywa ta liga. Grali sobie spokojnie u siebie w ojczyźnie, nie bez przypadku wielu Canarinhos wróciło do Brazylii i może wrócili tam na spokojnie do formy. A jeśli Polaków mamy oceniać na podstawie tego co ostatnio widzieliśmy to chyba para Kurek - Winiarski nie ma najwyższych notowań, prawda? Nie zapominaj w ogóle, że to Brazylia, gdzie jest pełno siatkarzy na wysokim poziomie i my widzimy w ich składzie jakiś no-name&#39;ów, a na parkiecie okaże się, że to bardzo solidni gracze..
A ty ciągle zapominasz o Vissotto . Theo i Wallace to na kadrze tylko rezerwowi , zawsze grał kapitalny atakujący Cuneo... a teraz go nie ma i to jest zdecydowanie największe osłabienie Brazylii.
Nie możesz też pisać o ostatnich latach , bo ostatnie lata to pojedynki Brazylii z Polską w LŚ , bez Winiara i Gumy i w bardzo okrojonych składach.
Nikt nie pisze , że Polska wygra to na 100% . W mojej ocenie ten mecz to 50% szans na wygranie naszych . Wszystko będzie zależało od dyspozycji dnia i od tego w jakiej formie będą zawodnicy , to dopiero pierwsze mecze i nic nie jest tutaj pewne , dlatego tym bardziej granie po 1.25 na Brazylie to żart.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Brazylia - Polska +2,5 2 @ 1,556 Pinnacle ✅ 2-3
Rosja - Serbia +2,5 2 @ 1,568 Pinnacle ✅ 3-2
Trzeba się zgodzić z typami poprzedników. Polacy powinni ugrać przynajmniej jednego seta z Brazylijczykami. Kanarki już nie są nieosiągalną drużyną, do tego ten skład mnie jakoś na kolana nie powala. Zawodnicy też w tym sezonie nie byli w najwyższych formach. My mamy bardzo fajny skład. Brak powołania dla Wlazłego może wyjść na dobre, bo Jaros i Bartman mają w tym momencie niepodważalną opinię. Jednak Zbyszek potrzebuje czasu by znowu przestawić się na pozycję atakującego i w meczu z Brazylią widziałbym na tej pozycji Jarosza. Przyjmujących mamy na wysokim poziomie i obojętnie kto by zagrał na tej pozycji to nie wyglądamy gorzej niż rywale. Na środku mamy przewagę, rozegranie i na podobnym poziomie. Ja tam nie uważam Brazylię za wielkiego faworyta i próbuję grać na wygraną seta przez Polaków.
Drugi mecz także set dla Serbów, Redwitz fajnie opisał to spotkanie. Serbia będzie łapała formę na turniej interkontynentalny. Także są na pewno na innym poziomie przygotowania. Tym bardziej że Rosjanie wystawiają rezerwowy skład. Set dla Serbów wydaje się być formalnością, ale to tylko sport i wszystko może się zdarzyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
P 46

probet-65708

Użytkownik
Piszecie, że Dante z roku na rok gorszy, ale nie jest powiedziane, że teraz będzie podobnie, w poprzednim roku tez miał problemy zdrowotne i dlatego jego gra wyglądała przeciętnie, ale jak będzie w tym, to nie wiadomo, bo nie mieliśmy możliwości oglądania tego zawodnika.
Theo na pewno nie odbiega poziomem od Bartmana czy Jarosza, zwłaszcza, że pierwszy ten sezon miał fatalny i nie wiadomo czy już się odrodzi, a drugi jak wiemy jest chimeryczny i nigdy nie wiadomo jak zagra. Też nie przeceniałbym tak tego Vissoto i nie pisał, że jest fenomenalny, bo nie jeden raz pokazał, że potrafi być nieobecny na boisku i jego dyspozycja zależy od dnia.
Na skrzydłach wcale nie mamy przewagi, Kurka w formie też już dawno nie widziałem.
Na środku wcale nie mamy przewagi, bo nie wiem niby kto u nas robi różnicę.
Ogólnie ciężko powiedzieć kto jak zagra, bo to pierwszy mecz, a w obu drużynach faktycznie forma zawodników jest niewiadoma, więc nie ma co się spinać, wystarczy poczekać i się przekonamy.
Rosja nawet takim składem powinna ograć Serbię, Rosjanie i tak mają przewagę na rozegraniu i ataku, a na przyjeciu i środku też nie odbiegają.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
USA - Francja
Inauguracja rozgrywek w grupie C. Pierwszy turniej dla tej grupy ma miejsce we Włoszech i na dzień dobry aktualni jeszcze mistrzowie olimpijscy podejmują zawsze niewygodną ekipę Francji.
Amerykanie w imponującym stylu zagwarantowali sobie wyjazd na Igrzyska w poprzednim tygodniu w turnieju rozgrywanym przed własną publicznością. Nic dziwnego, w końcu czteroletni cykl już niedługo będzie zbliżał się u końcowi i panuje pełna mobilizacja. Alan Knipe powołał wszystkich swoich najlepszych zawodników. Wydaje się, że na tę chwilę pierwszym rozgrywającym jest Donald Suxho z Sisleya Treviso i uważam, że jest to słuszny wybór. Wokół siebie ma świetnych skrzydłowych - Matthew Andersona z Modeny, Seana Rooneya z Monzy, Paula Lotmana z Resovii, a przede wszystkim po przekątnej Claytona Stanleya. Na środku siatki także znajome twarze z czołowych lig - David Lee, Ryan Millar, Russel Holmes. Jest czym straszyć. Na libero tradycyjnie Rich Lambourne, choć na tej pozycji może też zagrać Riley Salmon, tak jak to miało miejsce choćby na Pucharze Świata. Jankesi powinni bardzo poważnie potraktować te rozgrywki, stanowią one kolejny etap przygotowań do Olimpiady, która dla nich ma największą wartość i tak jak wcześniej pisałem, stanowi zwieńczenie czteroletniego cyklu przygotowań. Na dodatek rytm meczowy z pewnością im będzie sprzyjał.
Po drugiej stronie stają Francuzi. Przeciwnik bardzo niewygodny, ze świetnymi umiejętnościami technicznymi i potrafiącym grać bardzo cierpliwie. Kadra też prezentuje się imponująco - głównie trzeba zwrócić uwagę na powrót Guillaume Samiki, który rozegrał dobry, solidny sezon w ZAKSIE, pomimo słabszej końcówki. Niewątpliwie jest to zawodnik, który w ataku potrafi praktycznie wszystko. Jest także sporo świeżej krwi, która za czasów pary Antiga-Samica nie miała okazji pograć więcej. Głównie mam tutaj na myśli Samuela Tuia&#39;ę i Earvina N&#39;Gapetha, którzy mają za sobą udane sezony w mocnych ligach. Także jeżeli chodzi o przyjęcie, to Francuzi nie mają się o co martwić. Sporym problemem jest jednak atak. Poza Antoninen Rouzierem nie ma tam klasowego zawodnika na tej pozycji. W przeszłości niejednokrotnie zastępował go Romain Vadeleux, nominalny środkowy. Sam Rouzier w końcówce sezonu ligowego też nie grał tego, co potrafił i już pokazywał, choćby na ME w 2009 roku. Środek siatki też przeszedł małe przemeblowanie, gdyż ze &quot;starej gwardii&quot; został tylko wspomniany już Vadeleux i Jean-Philippe Sol. Z dobrej strony jednak pokazywał się w poprzednich sezonach José Trèfle, na co dzień broniący barw Arago de Sete. Pozycja libero wygląda za to wyśmienicie i wcale braku Huberta Henno nie powinno być widać - Jean-François Exiga to godny następca, na dodatek mistrz Włoch! ;)
Spodziewam się twardego meczu. Lekkim faworytem są Amerykanie z racji rytmu meczowego i ostatniej prostej na drodze do Londynu. Dla Francuzów Liga Światowa nie jest imprezą docelową i skupiają się na wywalczeniu awansu do Igrzysk. Tutaj mają za zadanie złapać rytm meczowy. Można będzie spodziewać się też rotacji w składzie, by trener wyselekcjonował czternastkę na Interkontynentalny Turniej. Dlatego też wolę zagrać na Amerykanów.
Typy
USA
@1,60 Expekt ⛔ 1:3
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Kanada-Finlandia


Jutro na godzinę 22:00 pierwszy mecz w &quot;Polskiej&quot; grupie. Kanada zagra z Finlandią. O ile Finowie regularnie od kilku lat grają w LŚ o tyle Kanada wraca do tych rozgrywek po 5 lat przerwy!

Kanadyjczycy nigdy nie kojarzyli się z siatkówką, jednak od jakiegoś czasu budują bardzo dobrą ekipę, która ma bardzo wysokie cele. Wielkim atutem Kanady jest trener Arkasu Izmir który w tym sezonie świetnie zaprezentował się w LM. Kanadyjczycy przegrali kwalifikacje w finale ulegając 0:3 USA jednak pierwszy set pokazał że potrafią walczyć z najlepszymi. Ważnym odnotowania jest fakt wygrania z Kubą 3:0. Na turniej w Toronto Glen Hoag wybrał tych samych zawodników, jednak rotacja w składzie nie wykluczona. Jeśli chodzi o zawodników to w kadrze znajduje się kilku solidnych graczy i także tych których znamy z PlusLigi Dan Lewis, Dallas Soonias czy Frederic Winter który ma za sobą występy w Superlidze, to tylko niektórzy gracze na których trzeba uważać. Olimpiadę mają już przegraną i teraz na 100% skupią się na jak najlepszym zaprezentowaniu się w LŚ. Pierwszy turniej na własnym parkiecie więc wypada wygrać jakiś mecz. W kwalifikacjach do tegorocznej Ligi Światowej pokonali w dwumeczach Słowację i Puerto Rico.

A okazję do tego mają już jutro z bardzo osłabioną Finlandią. Daniel Castellani na turniej w Toronto po przegranych kwalifikacjach powołał taką kadrę:

Rozgrywający Eemi Tervaportti, Antti Esko Atakujący Mikko Oivanen,Olli-Pekka Ojansivu Środkowi Matti Oivanen, Jukka Lehtonen, Tommi Siirilä Przyjmujący Antti Siltala, Tuomas Sammelvuo, Matti Hietanen , Jari Tuominen Libero Pasi Hyvärinen

Jak widać w kadrze zabraknie podstawowych graczy min. Mikko Esko, Olli Kunnari oraz Konstantina Shumova. Po wspomnianych kwalifikacjach trener Finów dał wyraźnie wolne swoim najlepszym graczom, mimo tego w kadrze nie brakuje dobrych graczy. We wspomnianym turnieju w Sofii, Finowie w grupie zajęli ostatnie miejsce ulegając Włochom 2:3, Niemcom 1:3 i Słowakom 1:3. Po zakończonych marzeniach związanych z Londynem głównym celem są eliminacje do ME. Oczywiście LŚ ma charakter czysto treningowy, jednak z pewnością u siebie będą chcieli zagrać na 100%.

Obie drużyny są w rytmie meczowym więc nie ma mowy o korzyści dla którejś z ekip. Kanada w silnym składzie przed własną publicznością z pewnością będzie chciała pokonać najsłabszą drużynę z którymi przyjdzie im grać w LŚ. Jutro z osłabionymi Finami po beznadziejnym turnieju w Sofii nie widzę innej opcji niż wygrana gospodarzy. Kursy już bardzo spadły na Kanadę wczoraj można było łapać po kursie powyżej 2.20

Typy:
▶Kanada 1.67 Pinnacle✅
▶Kanada -1.5 2.27 Pinnacle
✅
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Liga Światowa zwycięzca? Polska @ 32,85 Pinnacle
Numerację nadam po rozstrzygnięciu LŚ. Typ dzięki Tadzinowi bo prawdę mówiąc nie spojrzałbym w ofertę na zwycięzcę LŚ. Kurs jaki jest na Polskę to jest komedia. Prawdę mówiąc mamy jedną z lepszych drużyn na Świecie. Stać nas na grę w finale. Siatkówka tak się wyrównała że nie ma jakiegoś znacznego faworyta. Brazylia to już nie jest drużyna która gra nieosiągalną siatkówkę. Ruski, jak to Ruski mogą wszystko zrobić. Włosi niby skład bardzo mocny ale spokojnie możemy ich ograć. Reszta w zasięgu Polaków jak nie gorsza. Dla mnie kurs marzenie. Kibicowsko za Polską, to i bukmachersko musi być.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bukqueen 23

bukqueen

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka - Liga Światowa, Panowie
Spotkanie:
Rosja - Serbia
Typ:
1 ✅ 3:2
Kurs:
1.465
Bukmacher:
PinnacleSports
Analiza:
Rozpoczynamy Ligę Światową w sezonie 2012. Na początek spotkanie pomiędzy reprezentacjami Rosji i Serbii, które zostanie rozegrane w Japonii. Moim zdecydowanym faworytem są Rosjanie. Trener Vladimir Alekno zabrał bardzo dobrych zawodników na pierwszą rundę tego cyklu rozgrywek do Hamamatsu. W kadrze Rosjan znaleźli się między innymi: rozgrywający Konstantin Ushakov, atakujący Pavel Kruglov czy przyjmujący Juriy Berezhko. Do tego dochodzi grupa niezwykle młodych i już utalentowanych zawodników. Uważam, ze ta mieszanka może sporo nawojować podczas tego turnieju. Rosjanie przez wielu ekspertów są uważani za głównych kandydatów do wygrania całej Ligi Światowej, a nawet Igrzysk Olimpijskich. Wielu twierdzi, że Sborna ma szansę przerwać hegemonię Brazylijczyków na światowych parkietach. Dzisiaj myślę, że Rosjanie bez większych problemów ograją Serbię. Serbowie niczym w ostatnich miesiącach nie zachwycali. Dzisiaj też na turniej do Japonii przyjadą w mocno okrojonym składzie. Serbia za bardzo jest zależna od starej gwardii i nie wprowadza tak skutecznie młodych zawodników, przez co z roku na rok jest coraz słabsza. Serbowie przed turniejem jasno podkreślali, że Rosja w ich grupie jest zdecydowanie najmocniejsza. Dzisiaj żadna z ekip nie będzie mogła liczyć na atut własnej hali, a na neutralnym obiekcie moim zdaniem górą będą Rosjanie. Ta ekipa jest lepszą ekipą w prawie każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. No może w obronie Serbie radzi sobie troszkę lepiej. W ostatnim meczu obu drużyn Serbia została wręcz rozbita przez Rosjan i przegrała 0:3 w setach do 15 i dwa razy do 16. W historii wszystkich spotkań także więcej zwycięstw mają Rosjanie. Dzisiaj stawiam na ich zwycięstwo w 4 partiach, a Wam polecam ten typ na piątkowy poranek.

Na początku Rosja grała solidnie przy dużej dawce błędów Serbów i po 2 setach było już 2:0. Potem wydawało się, że 3 set dla Sbornej to tylko kwestia czasu. Nic bardziej mylnego. Serbia zaczęła grać bardziej skutecznie, a Rosjan opuściła dobra zagrywka. Zrobiło się 2:2 i wynik wisiał na ostrzu noża. 5 set to szybkie prowadzenie Rosji 5:0, którego gracze niby Alekny nie oddali już do końca seta.
 
wlodek02 5,3K

wlodek02

Użytkownik
Dyscyplina : Siatkówka
Spotkanie : Kanada - Finlandia
Typ : 1
Kurs : 1,5
Bukmacher :Bwin

Pierwszy mecz Ligi Światowej siatkarzy dla obu drużyn spotykają się gospodarze pierwszego turnieju drużyna Kanady , ktora grała niedawno o awans do Igrzysk Olimpijskich przegrywając z USA po wyrównanym meczu. Kanada gra dziś u siebie debiutując w Lidze Światowej jedna kta drużyna ma bardzo ciekawy zespół. Libero Dan Lewis znany z występów w Bełchatowie oraz Kędzierzynie. Następnie Gavin Schmitt ,który ustanowił rekord punktów w jednym meczu 57 c oprawda w lidze korei jednak robi wrażenie . Dodatkowo doswiadczony Frederic Winter oraz Dallas Soonias, bardzo utalentowany atakujacy. Pod siatką zawodnik o swojsko brzmiacym nazwisku AdamKaminski. Myślę ,z eprzed własna publicznośca ta drużyna zagra sdobry mecz. Natomiast drużyna Finlandii rozczarowała w kwalifikacjach Olimpijskich w Bułgarii po swietnym choć przegranym meczu z Włochami później dwie gładkie porażki z Niemcami oraz Słowakami. na Ligę swiatową do Kanady nie pojechali podstawowy rozgrywający Esko oraz Kunnari i Shumov co moim zdaniem będzie dużym osłabieniem i zdecyduje o porażce Finów w dzisiejszym meczu.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Kolejne spotkanie LŚ , pierwsze mecze bez niespodzianek , tym razem faworyt jest chyba najbardziej wyraźny , spośród wszystkich dzisiejszych meczów.
USA ma za sobą bardzo dobry turniej kwalifikacyjny do IO , wywalczyli tam awans bez żadnych większych problemów (pokonując m.in. Kube 3:1 i Kanadyjczyków 3:0) . Na wielką gwiazdę wyrasta przyjmujący Anderson , widać , że przez rok w Modenie po prostu podniósł wyraźnie swój poziom gry i teraz można śmiało powiedzieć , że jest liderem zespołu. Drugim przyjmującym jest Priddy , zawodnik który jeszcze kilka lata temu był absolutnie , jednym z najlepszych zawodników świata na swojej pozycji . Jednak latka niestety lecą i William już nie gra tego co kiedyś , aczkolwiek jeśli ma swój dzień potrafi być niezwykle skuteczny i przydatny.
Francuzi od co najmniej dwóch lat grają żenadę , w tamtym roku zostali ostro sprani przez m. in. takie tuzy jak Korea. W tym sezonie nie powinno być inaczej , nie widzę tej reprezentacji walczącej z USA. Jedyny zawodnik który może coś tutaj zagrać to atakujący Rouzier , reszta raczej nie wzniesie się na taki poziom który pozwalałby na rywalizację z USA. Francuzi mają tego pecha , że na libero mają dwóch absolutnie światowej klasy zawodnik , aczkolwiek ani Henno , ani Exiga nie pomogą im pewnie zbytnio , bo po prostu za bardzo ogranicza ich pozycja. Samica w reprezentacji gra po prostu cieniutko , koniec sezonu w Zaksie również miał kiepski.
Podsumowując USA jest w tym meczu murowanym faworytem i dla mnie jest to absolutnie typ dnia. Kurs niestety już bardzo spadł , ale mimo wszystko 1.45 to również jest ciekawa propozycja.
Typ:
USA (1.44) Tobet
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Amerykańce nie dali rady czyli mamy niespodziankę więc już więcej może nie być. Włochy -2,5 z Koreańcami za 1,6 to chyba standard co się będzie grało. Włosi miewają zadyszki ale potrafią też nieźle wyciągać sety jakby im się czasem przysnęło na początku. Różnicy klas nie będę opisywał bo po co.
 
moonlight_shadow 87

moonlight_shadow

Użytkownik
Dyscyplina: Liga Światowa w siatkówce mężczyzn
Spotkanie: Brazylia- Polska
Typ: Polska
Kurs: 3,96
Bukmacher: Pinnacle Sports
Analiza:

Dzisiaj o godzinie 2 czasu polskiego rozegrane zostanie inauguracyjne spotkanie w Lidze Światowej dla naszej reprezentacji. Pierwszym rywalem Polaków jest bardzo silna Brazylia, z którą nie potrafimy już wygrać od 10 lat w spotkaniach na turniejach (nie wliczając meczy towarzyskich). Jednak dzisiaj to może się zmienić. Tegoroczna Liga Światowa zmieniła swoje zasady. Teraz rozgrywane są 4 turnieje- po jednym w każdym kraju, który występuje w danej grupie. Dzisiejsze spotkanie rozgrywane jest w Kanadzie, oprócz Kanady nasi gracze zagrają jeszcze w Brazylii i Finlandii- czyli u grupowych rywali naszych orłów. Polacy przed tym spotkaniem zapowiadają wielką walkę. Bardzo chcą wygrać, ale czy im się uda? Brazylia to nie jest już drużyna nie do ruszenia, o czym przekonali się w zeszłorocznej Lidze Światowej, w której ulegli w finale Rosjanom. Dzisiaj również warto wspomnieć o braku 3 podstawowych zawodników tej reprezentacji w pojedynku z Polakami. Nie wystąpią na pewno Giba, Murilo- najlepszy przyjmujący na świecie, oraz jeden z najlepiej atakujących- Vissotto. Wszystkich trzech z tego pojedynku wykluczyły kontuzje. Dlatego dzisiaj na pewno Polacy zagrają na 100% i zwycięstwo jest jak najbardziej realne.
 
marcinglg 268

marcinglg

Użytkownik
Kuba - Serbia


W pierwszej serii spotkań obyło się bez większych niespodzianek. Serbowie ulegli Rosjanom 2:3 a Kuba rozbiła Japonię 3:0. Jutro bardzo ciekawy pojedynek pomiędzy Serbią a Kubą.

O kadrze Kuby i o &quot;problemach&quot; nie ma co się rozpisywać. Wiadomo jaka jest sytuacja.. tzn. nie wiadomo gdzie są niektórzy świetni zawodnicy, a w kadrze która obecnie gra kapitanem jest 18 letni Leon a średnia wieku nie jest większa chyba od 20 lat. Mimo tego Kubańczycy do Japonii polecieli w dość mocnym składzie. Wspomniany Leon, Hernandez, Bell i Diaz to znane nam nazwiska z ostatnich większych imprez. W kadrze Kuby główny problem to słabe przyjęcie i bardzo gorące głowy. Obrażający się Hernandez jest tego najlepszym przykładem, gdy drużynie nie idzie zaczynają się kłótnie i gra sypie się na całego. Na szczęście dziś Kubańczycy zagrali na swoim dobrym poziomie. Japończycy tylko kilkakrotnie zablokowali ataku gwiazd Kubańskich, jak atakowali pokazuje statystyka np. Leona 70% czy Hernandeza 48%. Do tego dołożyć świetne rozegranie Diaza, mocna zagrywka i świetny blok, i mamy drużynę idealną.

Serbowie trochę skazywani na pożarcie, dziś prowadzili tak naprawdę wyrównaną walkę w przegranych 2 pierwszych setach. Oczywiście wielkim problemem jest brak lidera jakim był Ivan. Atanasijevic w 5 setach zdobył tylko 13 punktów atakiem przy skuteczności 39%. Kolejnym minusem jest słabsze przyjęcie, szczególnie Janic dziś kilka razy został bardzo mocno naruszony. Rozgrywający Petkovic także gra w kratkę, jednak objawieniem był 18 letni Uros Kovacevic który wykorzystując swoją lewą rękę niemiłosierni obijał blok Rosjan. Reasumując dziś zagrali przyzwoity mecz ale kluczem do wygrania dwóch setów były bardzo liczne błędy Rosjan. Mimo tego, uważam że bardzo widać brak lidera, owszem dziś kilka razy Janic efektownie zablokował ale brakuje kogoś kto w trudnych momentach skończył by każdą piłkę.

Jutro o 6 nasze czasu bardzo ciekawy mecz. Dla mnie faworyt jest jeden-- Kuba. Jeżeli nie będzie kłótni, niepotrzebnych błędów to Serbowie sami się wykończą. Atanasijevic to ciągle bardzo młody gracz i często popełnia dramatyczne błędy. Forma Leona czy Hernandeza na poziomie meczu z Japonią powinna wystarczyć jutro na ogranie Serbów. Oczywiście Serbów stać na wygranie seta ale to chyba wszystko na co ich stać.

Typy:

▶Kuba 1.826 Pinnacle⛔
▶Kuba -1.5 2.580 Pinnacle
⛔


Jak będą kursy na mecz Japonia - Rosja to edytuje posta i coś napisze.
 
M 135

mhm

Użytkownik
Podobaja mi sie rozgrywki.
2 niespodzianki na start. Bukamacher juz swoje zarobil.
Teraz czas zagrac -1,5 na Brazylie. Widze wysyp patriotow na forum ale zastanawia mnie kim Polska bedzie atakowac? Bartmanem? Dobry zart ???? Jarosz moze cos zrobi jak bedzie mial dzien ale kurs 1.83 biore z pocalowaniem reki. Dawno takiego kursu nie bylo na Brazylie z PL.
 
ivvan 2,8K

ivvan

Użytkownik
mhm jesteś zabawny ;D. Po pierwsze gdzie ty widzisz te 2 niespodzianki bo jakoś nie mogę ich dostrzec... To, że USA nie radzi sobie w LŚ wiadomo nie od dziś ???? . Co do meczu Włochów z Koreą to tu faktycznie niespodzianka była, ale jednak mimo wszystko makaroniarze wygrali... Brazylia tak łatwo wygra? A kim oni będą atakować skoro nie gra Giba, Visotto i Murillo, jedyna armata do Dante który gra na poziomie Kurka lub jak nie w tej chwili gorszym. Ja dziś w naziemnym bo mi net szwankuje ostatnio pobrałem punkty pow 180.5 i taki jest mój typ. Nie wierzę by ten mecz nie był meczem zaciętym. Uważam wręcz że kurs na Polskę nie powinien być wyższy niż 2,4 max 2,6 ale nie prawie 4 zł.... Co do jutra to biorę też z pocałowaniem ręki Kubańczyków kurs 1.75 w meczu z taką Serbią gdzie najlepiej gra Anastasijevic oraz młodszy z braci Kowacewiczów? To co Kubańczycy robią w ataku świadczy że Kuba -1.5 powinna wejść z paluszkiem w pewnej części ciała... Dziś typowałem osobno jeszcze na Finlandie +1.5 mecz na razie trwa ciekawe jak się skończy ???? . W każdym razie dziś bukmachera nieźle obrobiłem i liczę że jutro też uda mi się ta sztuka ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom