>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Liga Światowa 2010

Status
Zamknięty.
marnik 18

marnik

Forum VIP
Liga Światowa 2010

Grupy:



VB World League 2010- oficjalna strona
Oficjalna strona to niezbędnik każdego kibica/gracza. Można na niej znaleźć wszystko począwszy od terminarza, składów, newsów, a kończąc na statystykach i wynikach live.






Zapraszam do wszelkich dyskusji na temat Ligi Światowej.​
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Pytanie odnosnie meczu Ligi Swiatowej:
Polska - Kuba w Łodzi
I mozliwosci zakupienia bietów na ten mecz na stronie ticketpro.pl
Czy ktos wie kiedy bilety beda mozliwe do kupienia??
Z gory dzieki za odpowiedz.
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Guma, Pliński i Wlazły zagrają z Niemcami?
Wg mnie najokazalej prezentuje się grupa środkowych.
Ale Niemcy też mają swoje problemy kadrowe.
Ktoś wie, jakie? ;D
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Guma, Pliński i Wlazły zagrają z Niemcami?
Nie zagrają. W dodatku nie zagra też Michał Winiarski, który doznał urazu kolana i byc może dopiero w trzeci weekend z Kubańczykami zargra.
Oto 14, która będzie w Stuttgarcie.
rozgrywający: Łukasz Żygadło i Grzegorz Łomacz
przyjmujący: Bartosz Kurek, Zbigniew Bartman, Michał Ruciak i Mateusz Mika
środkowi: Patryk Czarnowski, Marcin Możdżonek, Karol Kłos i Piotr Nowakowski
atakujący: Piotr Gruszka i Jakub Jarosz
libero: Paweł Zatorski i Piotr Gacek.
Niemcy zagrają bez Simona Tischera jakby co.
-------------------------
Od razu podaje plan transmisji pierwszego weekendu LŚ na antenach Polsatu. Kazdy znajdzie mecz, który go będzie interesował ;)
Plan transmisji I kolejki siatkarskiej Ligi Światowej (na żywo oprócz oznaczeń retransmisja):

piątek, 4 czerwca

11:55 Rosja - USA Polsat Sport i Polsat Sport HD
14:55 Brazylia - Bułgaria Polsat Sport i Polsat Sport HD
20:10 Serbia - Chiny Polsat Sport Extra
22:30 Włochy - Francja Polsat Sport i Polsat Sport HD (retransmisja)
2:35 Kuba - Argentyna Polsat Sport i Polsat Sport HD

sobota, 5 czerwca

6:55 Korea Południowa - Holandia Polsat Sport i Polsat Sport HD
13:55 Rosja - USA Polsat Sport Extra
14:55 Brazylia - Bułgaria Polsat Sport i Polsat Sport HD
17:55 Włochy - Francja Polsat Sport Extra
19:25 Niemcy - Polska Polsat/ Polsat HD/Polsat Sport/Polsat Sport HD
22:10 Finlandia - Egipt Polsat Sport Extra (retransmisja)
2:35 Kuba - Argentyna Polsat Sport i Polsat Sport HD

niedziela, 6 czerwca

6:55 Korea Południowa - Holandia Polsat Sport i Polsat Sport HD
14:55 Niemcy - Polska Polsat/ Polsat HD/Polsat Sport/Polsat Sport HD
18:00 Finlandia - Egipt Polsat Sport i Polsat Sport HD (retransmisja)
20:10 Serbia - Chiny Polsat Sport i Polsat Sport HD
▶http://satkurier.pl/news/55687/od-4-czerwca-ls-w-siatkowce-w-polsacie-sport.html
 
M 0

mateusz2343

Użytkownik
Mysle,ze brak winiarskiego nie bedzie aż takim osłabieniem ..
Widac było, ze mało wnosił do skry, lepszym graczem jest nie wątpiliwie Kurek.
Co do grupy środkowych po meczu z francuzami myśle, ze dosc spokojne nawet uzyje tego okreslenia ma miejsce w skladzie Czarnowski bo kapitalnie sie zaprezentowal ????
Dobrze tez, ze nasza ekipa ma wyjazdy do kuby i argentyny po sobie tzn nie musi wraca do pl i z powrotem do kuby bo to by bylo bardzo meczące ..
Taką trase mają kubańczycy własnie ciekawe jak wpłynie na nich zmęczenie
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Przed nami kilka naprawdę ciekawych weekendów z Ligą Światową. Ciekawych również pod względem Bukmacherskim. Jedna rzecz mnie tylko martwi. Nie wiem jak poszczególne drużyny podchodzą do tegorocznej edycji LŚ. Niektórzy Trenerzy być może zechcą sprawdzić nowych, młodych zawodników.

Nasza grupa jest dosyć mocna. Kubańczycy potrafią napsuć krwi każdej drużynie. Posiadają znakomite warunki fizyczne, mają &quot;skoka&quot;. Gorzej u nich wygląda technika, ale wszyscy wiemy, że nie można mieć wszystkiego. Ogromnym atutem tej drużyny jest Simon Aties. Takiego środkowego w swoich szeregach chciałby mieć każda ekipa na Świecie. Brakuje chyba tylko bardzo dobrego atakującego Sancheza. Pamiętam, że był chyba jedynym białym w ich drużynie.

Niemcy również są w stanie Nam zagrozić. Szczególnie w pierwszych spotkaniach w Stuttgarcie, gdzie będziemy bez kilku podstawowych zawodników. Zagumny, Wlazły, Pliński, Winiarski, Bąkiewicz. To tych zawodników zabraknie 05-06.05 w Niemczech. W reprezentacji Niemiec nie zagra Simon Tischer. Szczególnie ciekawy jestem czy w wyjściowym składzie zobaczymy niemieckiego bombardiera Georga Grozera. Drużyna Trenera Lozano rozegrała już kilka spotkań, pomimo tego, że nie byli to rywale z najwyższej półki to wyniki i tak mogą robić wrażenie.

Co do Naszej reprezentacji to niestety chyba będą lekkie problemy z przyjęciem. Para Bartman-Kurek nie wchodzi w grę. Szczególnie, że w meczach z Francją dobrze prezentował się Michał Ruciak, który bądź co bądź także mistrzem w przyjęciu nie jest. Na pozycji libero wolałbym ujrzeć Pawła Zatorskiego. Piotrek dalej mnie nie przekonuje. Kuba Jarosz i Piotrek Gruszka pokazali się z bardzo dobrej strony. Obawiałem się o dyspozycje Piotrka, ale pokazał na jakiej pozycji czuje się najlepiej. Kiedy nie jest obciążony przyjęciem jego gra wygląda diametralnie inaczje. Kuba nadal trzyma poziom, który prezentował w trakcie sezonu klubowego. Pozycja rozgrywającego przy nieobecności Pawła Zagumnego również wygląda średnio. Łukasz początek meczu miał trochę słaby. Później było lepiej, ale sporo piłek było wystawianych niedokładnie. Szczególnie do Bartosza Kurka, który nie mógł przez to pokazać pełni swoich możliwości. Osobiście postawiłbym na Łomacza, ale wątpie, aby tak uczynił Trener Castellani. Na pozycji środkowego przynajmniej w meczach z Niemcami nie będzie kłopotu. Podstawową parę będą tworzyć Marcin Możdżonek i Patryk Czarnowski, który nadal imponuje formą.

Według mnie tak powinien wyglądać skład na Niemców.

Łomacz-Gruszka-Możdżonek-Czarnowski-Kurek-Ruciak-Zatorski ( Libero )
 
koliberek 83

koliberek

Użytkownik
A wedlug mnie Żygadło zagrał na przyzwoitym poziomie mając na uwadze to, że być może nie zgrał sie jeszcze do końca z drużyną. Myślę, że na Niemcy już wszystko będzie się zazebiać w tych akcjach choć i tak po pierwszym meczu z Francją możemy byc zadowoleni. Podniesienie się z kilku punktowej straty i wygrywanie seta jest bardzo motywujące. I uważam, że duża w tym zasługa trenerów, którzy potrafią rozmawiać. Co do reszty zawodników Czarnowski- bardzo dobry występ, bardzo mało błędów w ataku (te jego przesunięte krótkie to jest poezja) i co najważniejsze skuteczny blok. W drugim meczu mimo chwilowego pobytu pozostawił pozytywne wrażenie co daje nadzieje na to że o środek nie tylko w tym roku ale też w przyszłości nie mamy się co obawiać . Możdżonek mimo tego że dostawał mniej piłek był skuteczny podobnie jak Patryk dawał punkty po udanym bloku. Gruszka- według mnie on powinien grać w pierwszym składzie ponieważ posiada bezcenne doświadczenie i jak zwykle na duże turnieje potrafi pokazać pełnie swoich umiejętności. Kurek mimo wszystko mnie zadowolił ogolnie całokształtem. Natomiast Kuba Jarosz juz nie tak bardzo a to ze wzgledu na to, że czasem zamiast na rozum idzie na sile co ma negatywny wplyw na wynik. Na temat libero sie nie wypowiadam. A wg. mnie jako drugi przyjmujacy powinien zagrac Winiarski i tyle ????
 
alexdamiao 1,5K

alexdamiao

Użytkownik
Rosja - Usa
W tym meczu postawiłbym na ruskich ale kurs niestety mało zadowalający. Nie wiem jaki skład amerykanie, ale raczej gwiazd nie zobaczymy, Ruscy na inaugurację u siebie powinni wygrać, Daniele trenerem więc to powinno ich jeszcze bardziej zmotywować do zwycięstwa, oby Maksym Michajłow grał w podstawie to ruscy raczej bez problemów sobie poradzą. No, może dopisze ich zobacze jeszcze.
Włochy - Francja
Uwielbiam mecze Włochów, na nich zawsze można dużo zarobić. Oczywiście jako liga wymiatają, natomiast jako reprezentacja grają zwykły szit. Zawsze lubili wtopić gdy był na nich mały kurs, ostatnio choćby 1.05 z Turkami. Francuzi nawet nieźle się zaprezentowali w Polsce, przyjęcie mieli prawie perfekcyjne, Gilom wysoki poziom, mile zaskoczył mnie 19latek N`gapeth. Rouzier(atakujący) trochę za dużo błędów popełniał w ataku. Mogliby dać trochę większy kurs na Francuzów, ale te 2.65 złapię z przyjemnością.
Co do innych meczy: Koreańczyków też spróbuję za trochę drobniejszą stawkę, bo nie są bez szans. Holendrzy pewnie trochę zmęczeni kwalifikacjami do ME, gdybym miał pewność że u koreańczyków zagra atakujący Friedrichshafen Sung Min Moon to bym miał trochę więcej pewności co do mojego typu.
Czy warto grać na Polaków?? Niemcy co prawda zagrają bez Simona Tischera(kurczę Skro po co przedłużasz kontrakt z Falaską, Leworęczny Simon by sie przydał...), ale jakoś zawsze Raul Lozano nie darzył tego gracza wielkim zaufaniem i Simon mało u niego grał. Castellani wykona pewnie ten sam manewr co w meczach z Francją( dwie różne &quot;szóstki&quot;), jeżeli tak, to ja będę szukał porażki Polaków w składzie z Grześkiem Łomaczem.
Aha i jeszcze jedno, weźcie mi chłopaki wytłumaczcie dlaczego ciągle ma miejsce manewr z Piotrkiem Gruszką na ataku. Rozumiem że na Euro inni mieli kontuzje i problemy, ale teraz nowy sezon, atakujący też są więc dlaczego znowu Piotrek??
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Aha i jeszcze jedno, weźcie mi chłopaki wytłumaczcie dlaczego ciągle ma miejsce manewr z Piotrkiem Gruszką na ataku. Rozumiem że na Euro inni mieli kontuzje i problemy, ale teraz nowy sezon, atakujący też są więc dlaczego znowu Piotrek??
Piotrek chce grać na tej pozycji i wychodzi mu to bardzo, bardzo dobrze. Świetnie zaprezentował się na ME i pierwszy mecz z Francuzami również powinien zaliczyć do udanych. Kiedy nie jest obciążony przyjęciem skupia się tylko na ataku i efekty od razu widać. Piotrek, który gra na przyjęciu, a Piotrek grający po przekątnej z sypaczem to zupełnie inny zawodnik. Lepszy !

Oczywiście w skłądzie są Mariusz Wlazły i Kuba Jarosz, ale gdybym miał wybierać między Kubą a Piotrkiem, wybrałbym MVP Mistrzostw Europy. Obecnie Mariusz, który jest w formie jest nie do zastąpienia przez żadnego z polskich atakujących.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Dokładnie Redwitz. Też wybrałbym Gruszkę, bo po prostu na niego zawsze można liczyć. Jarosz niestety nie jest zawodnikiem, który z mocnym rywalem utrzyma atak przez całe spotkanie. Myślę, że na MŚ pojadą Wlazły i Gruszka. To optymalny zestaw.
Do dziś wiele osób żałuje, że Gruszka przestawiany był na przyjęcie, bo mógł być jednym z najlepszych atakujących na świecie. Tylko, czy przypadkiem nie robi się teraz tego samego z Kurkiem? Czas pokaże.
W tym dwumeczu stawiam na zwycięstwo Niemców w pierwszym meczu, a porażkę w drugim. W jakiej dyspozycji są Polacy wszyscy widzieliśmy, ale Niemcy też nie prezentują się najlepiej. Ostatnio co prawda grali raczej z ogórkami, ale to nie jest jeszcze ten moment sezonu, w którym wszyscy mają być co najmniej w dobrej dyspozycji.
 
korver 128,1K

korver

Użytkownik
gdybym miał pewność że u koreańczyków zagra atakujący Friedrichshafen Sung Min Moon to bym miał trochę więcej pewności co do mojego typu.
Masz VfB w avatarze, a piszesz taki bzdury? Nie wiesz, że Moon zmienił klub i to sezon temu?!
Żeby nie było OT, co powiecie o becie na Niemców? Polacy w dużo innym momencie przygotowań. @2,40 kusi...
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Ja gram na Niemców +1,5 seta w ciemno. Są w dobrej dyspozycji po eliminacjach do ME. Castelani chyba znowu potraktuje Ligę Światową na luzie.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Ja gram na Niemców +1,5 seta w ciemno. Są w dobrej dyspozycji po eliminacjach do ME. Castelani chyba znowu potraktuje Ligę Światową na luzie.
W Eliminacjach nie grali z mocnymi rywalami, ale wyniki i tak robią wrażenie. Skutecznością, przede wszystkim na zagrywce imponował Georg Grozer. Mam nadzieje, że zobaczymy tego zawodnika w wyjściowym składzie. Polacy w przyjęciu nie będą imponować. Kurek, Ruciak czy Bartman furory w tym elemencie nie zrobią. Nasz Libero Piotrek Gacek raczej też nie. Liczę na występ Pawła Zatorskiego.

Na Unibecie jest tylko +2.5 seta na Niemcy. Może spróbuje czysty win ? ????

Szkoda, że kurs na awans Kuby do Final Six troszkę zmalał. Piszę o Expekt ????
Jeszcze niedawno było 2.50-2.90 za zwycięstwo Kuby w grupie. Teraz tylko 1.95.
Niemcy za 7.50 to lekka przesada. Mamy wyrównaną grupę i każdy tak naprawdę może w niej wygrać.
 
ml1916 0

ml1916

Użytkownik
Szkoda, że kurs na awans Kuby do Final Six troszkę zmalał. Piszę o Expekt ????
Jeszcze niedawno było 2.50-2.90 za zwycięstwo Kuby w grupie. Teraz tylko 1.95.
Niemcy za 7.50 to lekka przesada. Mamy wyrównaną grupę i każdy tak naprawdę może w niej wygrać.
Przez bardzo długi okres kurs wynosił 3.75... W końcu musieli się zorientować, że drużynom z Europy nie bardzo jest po drodze na Final Six.
Każdy może wygrać, ale... Polska wiemy jak potraktowała LŚ w zeszłym roku, w tym nie powinno być zbyt wielkiej różnicy(chociaż chciałoby się zobaczyć Polaków w F6). Argentyna grupy wygrywać nie musi i też potraktuje rozgrywki grupowe ulgowo. Znając Lozano pewnie już od pierwszych meczów w grupie będzie mu mocno zależało na budowaniu drużyny przez wygrywanie, nawet mniej istotnych meczów. Ale nie chce mi się wierzyć, żeby wygrali więcej niż jedno spotkanie z Kubą.
 
marnik 18

marnik

Forum VIP
Masz VfB w avatarze, a piszesz taki bzdury? Nie wiesz, że Moon zmienił klub i to sezon temu?!
Żeby nie było OT, co powiecie o becie na Niemców? Polacy w dużo innym momencie przygotowań. @2,40 kusi...
Niektórzy niestety piszą z błędami, mnie jednak osobiście bardziej zabolało napisanie przez Alexa &quot;Kastelani&quot;, co zaraz po przeczytaniu edytowałem. Pewien stopień błędów na forum jest niedopuszczalny. Proszę też zachować szacunek dla zawodników i nie pisać ich nazwisk z błędami.
Co do samego meczu z Niemcami to ja widze to jako wyrównany mecz z wskazaniem na Niemców. Nasz zespół jest w budowie, brak najlepszych zawodników. Do tego całkiem niezła gra Niemców w kwalifikacjach. Jak dla mnie kursy są źle wywazone i najprawdopodobniej skorzystam z wysokiego kursu na Niemców.
 
D 0

dzamal

Użytkownik
Niby z Niemcami gramy osłabieni ale nie należy zapominać że większość z tych naszych młodych graczy którzy są w obecnej kadrze na LŚ to Ci sami gracze którzy wygrali ME. Chyba nie muszę przypominać co robił Kurek z Gumą w ataku... Bartek rozwiną się bardzo teraz jakby nieco obniżył loty ale chyba to normalne dużo gry ostatnio przy nim ale jest młody, na pewno chce udowodnić niejednemu na co go stać. Wiadomo brak środkowych ale Patryk Czarnowski i Marcin Możdżonek w pełni mnie przekonują i o ten element układanki nie ma co się martwić. Na rozegraniu chciałbym zobaczyć Nie Grześka Łomacza a Żygadło chyba 2 szansa dla niego w reprezentacji powinien ją wykorzystać w końcu w Trento nie gra się za ładne oczy. Wiadomo Łukasz to nie to samo co &quot;Guma&quot; bo Paweł jak niektórzy twierdzą to 50% drużyny...niekiedy nie do końca się z tym stwierdzeniem zgadzam al to moje osobiste poglądy. Na przyjęciu chciałbym widzieć właśnie Bartka Kurka i Ruciaka wiadomo siła w ataku jeżeli by postawić koło siebie Zbyszka Bartmana i Ryciaka po stronie &quot;Zibiego&quot; ale każdy wie jakim jest graczem według mnie jeszcze nieopierzony młodzian w dodatku troszkę brakuje przyjęcia. Na libero dałbym szansę Zatorskiemu który za kilka lat zapewni nam przyjęcie ala &quot;Igła&quot; jak nie lepsze. Jeżeli Daniel decyduje się na wariant Piotrek Gruszka na ataku powinien go &quot;puścić&quot; na Niemców. Wiadomo mamy młodą kadrę (średnią Piotrek Gruszka zawyża :p) ale każdy z nich coś wnosi tworzą kolektyw jak na ME i możemy się spodziewać, że &quot;tanio skóry nie sprzedadzą&quot;. Niemcy jak to Niemcy dla mnie trochę zagadka w jakim składzie wyjdą ale jeżeli nasi chłopcy w przyjęciu zagrają tak słabo jak w 2 meczu z Francuzami to Grozer i spółka nas rozstrzelają. Bardzo się cieszę, że będę mógł zobaczyć byłego gracza Fredek a obecnego Sovi na pewno w PlusLidze będzie jedną z gwiazd bo ten koleś ma młot w łapie a jak potrafi atakować i zagrywać chyba najbardziej w Polsce przekonała się o tym Bełchatowska Skra kiedy to w LM grali i przegrali po raz enty z Friedrischafen gdzie Grozer grał pierwsze skrzypce i był ich głównym katem. Wprawdzie Lozano nie będzie mógł skorzystać z podstawowego rozgrywającego ale siła ognia jakby po stronie Niemiec. Jak będzie zobaczymy jak dla mnie no bet z lekkim wskazaniem na Niemców i po takim kursie chyba warto tknąć ten mecz za drobne nic poza tym. Szykuje się ciekawe widowisko ????
 
S 0

stoper49

Użytkownik
Kuba
Polska
Niemcy
Argentyna
Grupa D - zwycięzca - Kuba (2.00)
Kuba pierwsze mecze ze wszystkimi rywalami rozgrywa na własnym parkiecie i według mnie powinna w nich zanotować komplet zwycięstw, bo nie dość, że u siebie jest piekielnie mocna, to europejskie drużyny w początkowej fazie na pewno nie będą w optymalnej formie jak i składach, na początku najprawdopodobniej będą ogrywani mniej doświadczeni gracze, by gwiazdy poszczególnych reprezentacji miały czas na odpoczynek i spokojny trening, tak samo Argentyna jako, że jest gospodarzem turnieju finałowego zapewne początek rozgrywek potraktuje jako poligon doświadczalny, więc Kuba to wszystko powinna wykorzystać, a jak uda się jej u siebie wszystko wygrać, to będzie w bardzo dobrej sytuacji wyjściowej, a że na wyjeździe też spokojnie powinna coś ugrać, to jej powinno bez większych problemów zapewnić pierwsze miejsce w grupie, gdzie zresztą pozostałe drużyny powinny gubić punkty między sobą.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Brakuje chyba tylko bardzo dobrego atakującego Sancheza.

Z którego meczu ;). Ja pamiętam, że pozycja atakującego u Kubańczyków w większości meczów, zwłaszcza na wyjazdach, to piąte koło u wozu. Nawet rozgrywający ich &quot;olewał&quot; i posyłał piłki sporadycznie. Zarówno Cepeda i Sanchez prezentowali często tragedię, heh, pamiętam te ironiczne komentarze naszych sprawozdawców:razz:.


A tak już odnośnie pierwszych meczów z Niemcami, to przeciwnik ma tą oczywistą przewagę, że wcześniej zaczął przygotowania i jest już po spotkaniach o stawkę. My natomiast dwa mecze z Francją i tyle.
Największym osłabieniem będzie brak Zagumnego, przy nim potencjał w ataku jest wykorzystywany w 100%, zobaczymy jak to będzie przy Zygadle/Łomaczu. Z Francją było widać taką prostotę gry, brak kombinacja, pipe grany sporadycznie. Myślę ze już na LŚ wachlarz zagrań będzie większy. Kto na rozegranie? Hmm, tutaj znak zapytania duży, bo z jednej strony po Łukaszu można spodziewać się solidności i tego, iż raczej się nie pogubi. Z drugiej strony jesli ujrzymy na parkiecie dwójkę Łomacz - Czarnowski to już wtedy środek będzie naszym mocnym punktem, co pozwoli zaabsorbować blokujących i ułatwi grę na skrzydłach. Zobaczymy jak zadecyduje trener.
Przyjęcie to wg mnie zdecydowanie Kurek - Ruciak. Zbyszek Bartman bez formy, ani zagrywka, ani atak, ani przyjęcie, jakiś cichy, schowany.
Liber także bez zastanowienia powiem Zatorski ale spodziewam się, że zagra niestety Gacek:-|.
A ataku jednak Gruszka.
Znowu LŚ, zwłaszcza mecze wyjazdowe mają być trochę takim poligonem doświadczalnym i możliwością obycia się z kadrą niektórych zawodników. Dodatkowo też, jest grupa zkadrowiczów, którzy poprzez pierwsze mecze mają szansę zbudowania formy na MŚ, gry potrzebuje np. Kurek.
Mecze na naszych parkietach już mają być rozgrywane w &quot;lepszym&quot; zestawieniu z naszymi asami. FS jest realne, jeśli uda się na wyjazdach wygrać 4 spotkania i potem triumfować u nas. Choć nie wiadomo, jak zostaną podzielone wygrane przy innych zespołach. Ciekawie wyglądałoby FS z Polską, ale jeśli się nie uda a potem, jednak wynik przyjdzie na MŚ to niech tak będzie:razz:.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP

Z którego meczu ;). Ja pamiętam, że pozycja atakującego u Kubańczyków w większości meczów, zwłaszcza na wyjazdach, to piąte koło u wozu. Nawet rozgrywający ich &quot;olewał&quot; i posyłał piłki sporadycznie. Zarówno Cepeda i Sanchez prezentowali często tragedię, heh, pamiętam te ironiczne komentarze naszych sprawozdawców:razz:.
Bez przesady. W reprezentacji Kuby wiadomo, że pierwsze skrzypce gra para przyjmujących ( Leal, Leon ) i nieamowity Simon Aties. Sanchez nie otrzymywał aż takiej liczby piłek jak atakujący innych drużyn, ale potrafi grać dobrze. Miał problemy z regularnością, ale mi osobiście będzie brakować tego zawodnika na parkiecie. Strasznie dynamiczny i skoczny. Przede wszystkim jego rozbieg przy zagrywce mi imponował ????

Może Kubańczycy znowu zaprezentują Nam jakąś ciekawą postać.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom