>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka

S 1,2K

saek

Użytkownik
Jakieś fatum .... co wezme niski kurs z tego działu to gigantyczna wtopa. Marok po 1.18 na podbicie i znowu lekka jako jedyna nie wchodzi. Ja nie wiem czy te pary są tu opisywane zbyt optymistycznie i pewnie czy co chwile aż takie niespodzianki są ...
Po 1 nikt ci grać nie kazał, po 2 po co grasz kurs 1.18 jak wyjściowy był 1.35
 
G 6,1K

gumazi

Użytkownik
N. Kaczmarek wygra finał na 400m. K z wynikiem 50.99s. lub lepszym (Gorzów Wlkp. 2023)
to jest ciekawe forma świetna kurs 1.7
 
krol-julian 5K

krol-julian

Użytkownik
Ja ani słowa nie pisałem o tym, że przez kogoś kurs spadł ... Napisałem o tym, że któryś już raz miało być łatwo, bez problemu bo ktoś w opisie typu generalnie to rzuca po 2-3 metry dalej a czasem to brzmi jeszcze pewniej a w konkursie to wogóle tak nie wygląda tylko jak równi zawodnicy i ja o tym pisałem - czy to fatum, że po raz kolejny ten co niby z ogromną lekkością rzuca po kilka metrów dalej nagle przestaje czy to jednak opis typu jest za optymistyczny . O tym był wpis. Czy granie 1.18 ma sens czy nie to każdy może ocenić według siebie i nie to było problemem. Jakoś dziwnie tylko na kursie skupiono uwagę i dokonano własnej interpretacji tekstu czytanego. Kończe temat, chciałem tylko jaśniej napisać, że ja do nikogo o spadek kursu pretensji nie mam a jedynie zaskukuje mnie któryś raz realny wynik od opisywanych różnic między zawodnikami. Możliwe, że dyscyplina jest na tyle loteryjna, że pogoda jak ktoś napisał i może taki urok.
 
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Rzut monetą.

Przewaga pewnie ze 20 metrów nad drugą, czy będzie sens biec nawet na te 80% ?
Kaczmarek linia 50.99 - wynik sekundę więcej

400m panów 45.99 - wynik 46.10

Lisek 5.71 - wynik 5.46

Miąso 1.84 - wynik 1.74

Włodarczyk 73 - wynik 70.91

Kobielski 2.26 - wynik 2.24

Wyniki "na nie" hulają aż miło, jedynie obydwaj młociarze przekroczyli wystawiane linie. MP traktowane przez najlepszych 'po macoszemu', forma ma być za 3 tygodnie w Budapeszcie

:)
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Tyczka K zwyciężczyni min 4,20 nie kurs 1,5 sts
Mamy zawodniczki na pułapie 4-4,10 m ,ale żeby którąś skoczyła 4,20 to raczej nie ma szans.Żadnej w tym roku jeszcze to się nie udało, do tego dochodzi nie pewna pogoda,co sprzyja słabym wynikom.
Edit Przepraszam, ale umknęło mi że Kusy zaliczyła już 2 razy tą wysokość, lecz I tak myślę, że jeśli tylko będą kiepskie warunki atmosferyczne, to konkurs zakończy się max na 4,10 m
 
A 11,1K

andyvelxaero

Użytkownik
Skrzyszowska wolniej niż 12,75s po 1,70 w STS jest aktualnie. Moim zdaniem na mokrej osychającej bieżni ciężko będzie pobiec szybciej, musiałby to być idealny jej bieg w tym momencie.
 
B 12,7K

borkis

Użytkownik
Już za kilka dni MŚ w Budapeszcie, wiadomo, przed eliminacjami to trochę zgadywanie, bo nie do końca wiadomo kto w jakiej jest formie, ale kilka typów już teraz. Chyba tylko Fortuna umożliwia łączenie typów. Fuksiarz umożliwiał, ale już tą opcje zablokowali #kutasiarz.

200m kobiet - Shericka Jackson 1.40
100m kobiet - Shericka Jackson 5.50


Jeśli chodzi o 200m, jedyną rywalką wydaje się Gabby Thomas. Dopiero po biegach eliminacyjnych będzie widać w jakiej są dyspozycji, ale na papierze wydaje się lepsza i bardziej równa. Na 100m będzie o wiele trudniej, gdyż są jeszcze Shelly-Ann Fraser-Pryce, Ta lou i Sha'carri. Frase-Pryce startowała 2 razy, równo po 10:80. Ma 36 lat i nie może startować zbyt często, więc wyraźnie szykuje się na MŚ, ale czy będzie w stanie zrobić dwie przebieżki i w finale wygrać? Być może, być może pobiegnie te 10:60s i pozamiata, ale jest duża szansa, że w końcu przegra. Jeżeli ma przegrać, to albo z Jackson, albo z Sha'carri. W mojej opinii Ta Lou jest po prostu "średnia".

Skok w dal kobiet - Tara Davis 3,5 (w totolotku 4.30) Vuleta jest wielka!
To będzie z pewnością ciekawy konkurs. Główną faworytką bukmacherów jest Iapichino. Bardzo mocna na 6.90 spokojnie. Vuleta też na pewno nie odpuści, są jeszcze Burks, Smith i De Sousa. Mihambo odpada przez kontuzję. Moim zdaniem Tara jest najmocniejsza, powinna przekroczyć 7.00m, pozostałe jak trafią jeden skok to też skoczą daleko, ale moim zdaniem to jest typ "perełka" na te mistrzostwa.
edit: Tara wygrała Q, ale Koala i Vuleta będą bardzo groźne.



Skok wzwyż kobiet - Nicola Olyslagers 2.35
50/50 Olyslagers albo Mahuchikh. Herashchenko raczej poziom niżej. Stawiam na wolniejszą na rozbiegu Australijkę. Trochę typ przez sympatię, ale Ukrainka już dwa razy była drugi i pewnie w końcu bardzo będzie chciała wygrać. Zobaczymy 50% szans ;)

Skok o tyczce kobiet - Katie Moon 1.7
Główną konkurentką wydaje się McCartney. Nie widzi mi się jakoś, żeby Murto nawiązała walkę. Są jeszcze Newman, Sutej, Kennedy i zawsze niebezpieczna Morris. Ten sezon jednak jest zdominowany przez Moon i myślę, że na docelową imprezę będzie dobrze przygotowana.

100m mężczyzn - Fred Kerley 3.20 dramat.
Tegoroczne listy światowe są bardzo wyrównane, ale stawiam tutaj na doświadczenie i mistrza świata. Obawiam się głównie Noah Lyles, który zapowiada, że bedzię biegał 9.60s, Omanyala i Hughes i młodego Asinga. Kolejna konkurencja zapowiadająca się bardzo ciekawie, ale idę tutaj w Kerley, który nie startował ma mistrzostwach US na 100m i pewnie szykuje się na MŚ.

Skok w dal mężczyzn - Tentoglou 2.7
Nie kupuje randomowych azjatów. Ostatnio przegrał z randomowym azjatą w ostatniej kolejce i chyba już wystarczy.

Skok wzwyż mężczyzn - Mutaz 1.65
JuVaughn szaleje, Tamberi powalczy, ale myślę, że doświadczenie weźnie górę i Katarczyk znowu zwycięży i po raz 4 zostanie mistrzem świata.


Luźne przemyślenia
W oszczepie kobiet mocno niedoceniona Little, w młocie mężczyzn jak Fajdkowi coś w głowie przeskoczy to kto wie czy nie wygra. Może też się obrazić po 1. kolejce, a może walnąć 81m i pozamiatać. W 4x400 mix medal dla Polski bardzo prawdopobodny, bo wiadomo, że ta konkurencja jest olewana przez lepszych 400 metrowców, bo starty indywidualne oraz sztafety męskie/kobiece osobno. Baaardzo ciekawe będzie 100m płotki. Ja bym szedł w stronę "wracającej" Kendry bo kurs 5.80, a tam szanse są spore.


Więcej typów na bieżąco po elimiacjach, bo tam już będzie wiadomo co i jak ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +392
B 12,7K

borkis

Użytkownik
Pojawiają się powoli pary, na szybko 3 wpadły w oko w Fortunie. Oczywiście jak wyżej, dopiero w eliminacjach będzie widać dyspozycję.

Omanyala F. - Tebogo L. 100m 1.9
Tebogo pewnie odpali, ale raczej na 200m. Omanyala typowy 100-metrowiec


Brume E. - Burks Q w dal k 1.82 dwa spalone na 3 próby w elimacjach. Szkoda.
Brume cienka w tym roku jak sik pająka. Jeśli utrzyma "formę" z sezonu, powinno wejść na spokojnie


Claye W. - Napoles Ch. trójskok 2.2
To już nie jest ten sam Claye. Strasznie się w tym sezonie męczy.
 
Ostatnia edycja:
0 4,8K

00dedicated00

Użytkownik
Pojawiają się powoli pary, na szybko 3 wpadły w oko w Fortunie. Oczywiście jak wyżej, dopiero w eliminacjach będzie widać dyspozycję.

Omanyala F. - Tebogo L. 100m 1.9
Tebogo pewnie odpali, ale raczej na 200m. Omanyala typowy 100-metrowiec


Brume E. - Burks Q w dal k 1.82
Brume cienka w tym roku jak sik pająka. Jeśli utrzyma "formę" z sezonu, powinno wejść na spokojnie


Claye W. - Napoles Ch. trójskok 2.2
To już nie jest ten sam Claye. Strasznie się w tym sezonie męczy.

Patrząc na ten rok to h2h na rzecz tej "cienkiej jak siki pająka" jest 6:0, lecz to Burks oddawał dalsze skoki w innych zawodach, gdzie nie bylo h2h. Ciężki typ jak dla mnie. :)

życzę powodzenia
 
B 12,7K

borkis

Użytkownik
Patrząc na ten rok to h2h na rzecz tej "cienkiej jak siki pająka" jest 6:0, lecz to Burks oddawał dalsze skoki w innych zawodach, gdzie nie bylo h2h. Ciężki typ jak dla mnie. :)

życzę powodzenia
Szybko mnie kwalifikacje wyjaśniły ;) Dwa spalone i brakło 4 cm. Ale dalej uważam, że Brume jest cienka :p
 
Ostatnia edycja:
B 12,7K

borkis

Użytkownik
Crouser R. win 1,75 forbet easy win. Gość jest z innej planety. 5 cm od rekordu świata.

W eliminacjach "zaledwie" 21,48, ale tylko jedna próba wystarczyła, żeby wejść do finału. Nic to za bardzo nie zmienia i dalej się wydaje być najlepszy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +539
jedrula 25,1K

jedrula

Użytkownik
N.Kaczmarek czas biegu eliminacyjnego 50.25 sek typ -nie @2.01.
Nie widzę w takim zestawie aby była potrzeba wysrubowania,aż tak czasu.
 
j.suli 6,4K

j.suli

Użytkownik
Bieg eliminacyjny 100 m
Davis - Swoboda 1 @1.75 unibet

Panie pobiegną w biegu numer 3.W tym sezonie najlepsze ich czasy to odpowiednio 10.83 i 10.94.Ewa w tym sezonie 8 startów z czego 7 z czasem ponad 11s.Davis 9 startow z czego 5 poniżej 11 s.
 
Ostatnia edycja:
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
20.08.2023 19:10 100 metry mężczyzn
Christian Coleman win 4.50 unibet

Typ miał iść do mojego tematu, omyłkowo tu podałem. Według mnie swój półfinał wygrał na największym luzie. Są rezerwy by pobiec poniżej 9.80

Po minucie wzrosło na 6.50
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +135
Do góry Bottom