>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Lekkoatletyka

psychol32 450,7K

psychol32

Użytkownik
nie było raczej w ziemniakach nigdzie zakładu na nie. ja nie widziałem
Uważasz ją za taką faworytkę? Moim zdaniem na poziomie około 7-7.1 sekund jest w stanie biegać kilka zawodniczek i zadecyduje dyspozycja dnia. Do tego te pompowanie balona też zrobi swoje.
 
Ostatnia edycja:
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
na Duszyńskiego 400m dali 47sek linie i z 3 toru zrobił 46.75 - brawo ładnie. gdyby to choć 4 tor był bym próbował a tak za duże ryzyko przeszarżowania
 
Dr House 117,4K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
World Athletics Indoor Championships 2022:coffee::coffee::coffee:

Bukowiecki K. - Haratyk M. 1---1,25 PARODIA!
Romani D. - Bukowiecki K. 2---1,82
Ponzio N. - Stanek T. 1---1,52
Ealey Ch. - Ross F. 1---1,40
Dendy M. - Mandros Martinez J. 1---1,62

fortuna

T. Carmoy - N. Kobielski 2---1,90
M. Haratyk - A. Kolasinac 1---1,67
F. Mihaljević - Z. Weir 1---1,55
Khaddi Sagnia - Florentina Iusco 1---1,60
Ivana Španović Vuleta - Ese Brume 1---1,55
E. Lasa - K. Pulli 1---1,75
G. Tamberi - H. Kerr 1---1,38
zwrot
Marija Vuković - Emily Borthwick 1---1,60
betfan


Typy od dzisiaj do niedzieli. Brawa dla betfan za fajną ofertę. Reszta buków oprócz fortuny chyba, pokopiowane praktycznie wszystko od siebie.
Do Bukowieckiego nie mam szczęścia wybitnie, z formą czy bez formy zawsze odwrotnie wychodzi niż typuję. Tu zaufam mu i liczę, że będzie w top 4. Typ w parze z Haratykiem wydaje się oczywisty,ale...Michał wypoczął, złapał trochę świeżości. Parę dni temu nie widziałem go w top8, teraz sam już nie wiem. Skoro na MP nie szło a był w stanie 21m. przekroczyć to wiem, że jest w stanie na świeżości to powtórzyć. Konrada nie powinien pokonać bo po prostu nie ma takiej mocy na 21,5+ jak on,ale już Kolasinaca mającego już 37 lat na karku, z wynikami powiedziałbym średnimi, uważam że pokona. Konrad wie, że jest dobrze przygotowany, wie że pcha daleko i wystarczy to przenieść na sobotni konkurs. Nie ma eliminacji. Czy to plus czy minus? Nie wiem...na pewno trzeba uważać żeby nie spalić na początku bo dojdą nerwy i różnie może być. Romani dla mnie zagadka, na stadionie jeszcze go widzę, ale w hali nie bardzo. Skusił mnie kurs, bo u innych dostaniemy max. 1,50. Zestawienia, którego nie rozumiem to Ponzio-Stanek. Włoch złapał formę i pcha regularnie 21+. A Stanek? Dobry początek sezonu w styczniu a potem kompletnie bez błysku. Osobiście dałbym max 1,15 (a grałem po 1,65 wczoraj). Mihajlevic jest zawsze groźny, potrafi odpalić to jedno pchnięcie. Weir i te jego 21,99m. ostatnio robi wrażenie ale przy tym formacie mistrzostw więcej plusów po stronie Chorwata.
Widze wzrost kursu na Ealey z Roos. Z czego wynika to nie wiem,ale to Amerykanka jest dla mnie faworytką tego pojedynku. Szwedka to dla mnie zawodniczka na poziom 18,50-18,90m. Amerykanka odrobiła lekcje po tym jak nie pojechała do Tokio i w krajowym konkursie osiagnęła 19,10m, a wcześniej w Szwecji i Islandii na poziomie 19,20m. Dzisiaj liczę na powtórkę.
W skoku w dal doświadczony i mający już medale halowych mistrzostw świata Dendy powinien pokonać kolegę z Peru. Nie będę się wymądrzał, po prostu doświadczenie i skoki 8+m. po stronie Amerykanina.
W skoku wzwyż próbuję naszego Norberta w parze z Belgiem. Kobielski zaimponował na Mistrzostwach Polski. Dobre, pewne skoki, widać było "to coś". Carmoy to taki poziom 2,20. Kurs bardzo zachęcający moim zdaniem.
W skoku w dal Sagnia w parze z Rumunką Iusco. Co autor miał na myśli? Ani wyniki,ani doświadczenie, ani forma nie wskazuje na to żeby Sagnia była od niej gorsza. Nie rozumiem takiego zestawienia.
Tambieri z Kerrem? Włoch zagadka,ale raczej nie zapomniał jak się skacze. Nowozelandczyk coś tam skakał już,ale ze wskazaniem na "coś tam"...
Powodzenia! (y)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1289
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Tentoglou osiągnie 8.30? tak 1.70 STS

bardzo "skocznie" jest w Belgradzie. nie powinno być problemu ze zrobieniem tego wyniku. Tentoglou powiniem być przygotowany b.dobrze
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +984
M 1K

Mattitycz

Użytkownik
Tentoglou osiągnie 8.30? tak 1.70 STS

bardzo "skocznie" jest w Belgradzie. nie powinno być problemu ze zrobieniem tego wyniku. Tentoglou powiniem być przygotowany b.dobrze

Ruski i klony też to mają - dodam tylko od siebie , że 11 dni temu 8.25 tutaj Tentoglu . Podbijam typ oczywiście, jest i szybko i skocznie turbo - dobra nawierzchnia na maxa
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Święty Ersetic - Kaczmarek 2 2.61 STS

przesadyzm już z tymi kursami. obie są w genialnej formie. zbliżone jakościowo bardzo.

wydaje się że obie zrobią finał i zadecydować może o tym, która będzie wyżej tor z którego będą biec. tak było na MP gdzie widać było siłę Kaczmarek ale startując z 3 toru była z zasady w hali bez szans z rywalką na 6 przy zbliżonych bardzo możliwościach.

typowy value bet. tu powinno być na Kaczmarek ~2.00
straszna nędza występ Natalii, jak powiedziała w wywiadzie wystraszyła się rywalizacji gdy na początku nie szło. słabo
 
M 1K

Mattitycz

Użytkownik
Jesli ktoś wierzy mocno w Ewę na 60 to lepszego kursu nie będzie raczej . UB 2,25 wyjściowy przed finałem (1,45 było przed eliminacjami)
 
M 1K

Mattitycz

Użytkownik
Ewa juz z 2,50 na 1,50 - jesli ktos był szybki skorzystał , teraz można nawet lekką kontre robic :)) Saint Price po 13 w Ub , ruski 4,75 - value mocne . Wiliams 13 /5,85 odpowiednio.

Ale żeby nie było bez typu

Ewa 6.99 lub szybciej ruski stawka 2/10 2,012 (nie musi wygrywać - może poprawić start w porównaniu z półfinałem )

a Tentoglu i tak pozamiatał , dzieki Malin nie zauwazyłbym tego bez Ciebie (niewielki max 500 bodaj , ale jest)
 
Ostatnia edycja:
Dr House 117,4K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Balonik pękł? Chyba Tobie. Przepraszam,ale jeśli nazywamy to pęknięciem balonika to w ogóle nikomu nie kibicujmy. Dziewczyna wykręca po raz kolejny mega czas zostając nieco na starcie w blokach. Na tym dystansie nie miejsca na pomyłkę. 4 kobiety robią 7,04,wygrywa Kambunji z 8 toru z jakimś czasem z kosmosu. Gdybyśmy powtórzyli ten bieg ze 3 razy to gwarantuje że za każdym razem podium byłoby inne. To był genialny finał i Ewie należą się brawa i szacunek.
Niestety 90% "Januszów-ekspertów" po biegu wie lepiej w tym kraju bo przecież biegało 60 m. w podstawówce w 6 klasie na wf-ie 30-40 lat temu.Ewa zrobiła swoją robotę a to że nie ma medalu to po prostu życie. Z bukmacherskiego punktu widzenia mocny faworyt (+-1,35 wyjściowe) wtopił,ale to tylko kursy,które działają na naszą podświadomość. Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1169
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
ja bym na coś innego zwrócił uwagę a o tym za mało jest odnośnie tego co się stało - sposób w jaki sędziowie puszczają te sprinty w Belgradzie - ile tam jest "stylów" robienia tego - kosmos. a wiadomo jak ważny start jest w tej konkurencji, "wstrzelenie się"

a choćby na przykładzie Swobody biegów tu - a to jeden puszczony tak że między komendami w ogóle nie było odpowiedniej, znanej z imprez międzynarodowych przerwy, a to w finale po tym jak przygotowywały się w blokach zrobiło się tak głośno... ale też bez reakcji.

ogólnie jak już to jest jakaś "jedna szkoła" to ok, jakoś się idzie przyzwyczaić ale tu to jakiś rollercoaster.

szkoda, bo Swoboda w biegu, który by został rozegrany na nieco innych zasadach w finale była w gazie na złamanie tego 6.99 jeszcze - złota by to nie dało, mało realne. ale mimo wszystko szkoda.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Sagnia-Ioscu 1 kurs 1,7 fortuna
Powtarzam typ dr House, wszyscy jeśli mają tą parę to po kursie 1,25 i jest on adekwatny do poziomu jaki prezentują zawodniczki, Szwedka w każdym swoim starcie notowała wyniki w granicach 6,70 a Rumunka raptem 6,40
 
briko 11,9K

briko

Użytkownik
Sztafeta 4×400m Kobiety

Wygra Polska kurs 8,5 betclic

Bez Małgorzaty Święty-Kowalik będzie ciężko wygrać bieg sztafetowy, ale kto wie? Nasze już nie raz udawadniały, że trzeba się z nimi liczyć.

Pobieram ten kurs ponieważ w innych bukach jest max 4,75 sts, a forbet ma 4 więc za drobne aż żal nie spróbować.
 
Ostatnia edycja:
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
4x400 (K)

Polska-Jamajka
2
@2.50
Forbet

Biegły razem w półfinale, tam Kaczmarek i Święty musiały wypruwać sobie żyły żeby w ogóle awansować do finału po fatalnych pierwszych dwóch zmianach naszej sztafety.
Teraz Kaczmarek przesunięta na start z bloków, by uniknąć fatalnego początku Baumgart z półfinału. Gacka zastępuje Gaworską, ale nie wiem czy będzie to zmiana jakościowa.

Do składu Jamajek wskakuje brązowa indywidualnie McPherson.

Podsumowując: zmęczenie naszych liderek + wzmocnienie składu Jamajki = POL < JAM
Post automatycznie złączony:

Polska-Holandia
2
@1.45
Forbet

Ta sama argumentacja. Holenderki wzmocnione srebrną indywidualnie Bol
 
Otrzymane punkty reputacji: +1128
J 17,6K

joseph_lit_bet

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
4x400 (K)

Polska-Jamajka
2
@2.50
Forbet.

Biegły razem w półfinale, tam Kaczmarek i Święty musiały wypruwać sobie żyły żeby w ogóle awansować do finału po fatalnych pierwszych dwóch zmianach naszej sztafety.
Teraz Kaczmarek przesunięta na start z bloków, by uniknąć fatalnego początku Baumgart z półfinału. Gacka zastępuje Gaworską, ale nie wiem czy będzie to zmiana jakościowa.

Do składu Jamajek wskakuje brązowa indywidualnie McPherson.

Podsumowując: zmęczenie naszych liderek + wzmocnienie składu Jamajki = POL < JAM
Post automatycznie złączony:

Polska-Holandia
2
@1.45
Forbet

Ta sama argumentacja. Holenderki wzmocnione srebrną indywidualnie Bol
Polki lepiej niż się spodziewałem, jednak co Aniołki to Aniołki. Z Kielbasińską i Hołub było by zloto
 
Do góry Bottom