>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka

Dr House 106,5K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Swoboda w finale 6,99? Nie---1,45
Skrzyszowska-Weigertova 1---1,30
Lillefosse-Lita Baehre 1---1,35

Sts
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +143
Dr House 106,5K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Informacje pozbierane pozostaje czekać na kursy. Może jutro jest ten dzień gdzie w końcu będę mógł napisać: mamy to! ???

Ewinner ma dać ofertę, z betfan niby napisali że nie dadzą. Fortuna oby w końcu coś wystawiła, totalbet itp. 🤔
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Informacje pozbierane pozostaje czekać na kursy. Może jutro jest ten dzień gdzie w końcu będę mógł napisać: mamy to! ???

Ewinner ma dać ofertę, z betfan niby napisali że nie dadzą. Fortuna oby w końcu coś wystawiła, totalbet itp. 🤔
A więc jest szansa że któryś bukmacher źle oszacuje zawodników, choć i tak najlepszą ofertę da sts, bo będą zakłady specjalne, a tam idzie najszybciej wyłowić perełkę
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Haratyk poniżej 21 kurs 1,7 sts, Michał chyba nie będzie dominował w tym sezonie halowym, w żadnym z 2 konkursów w których brał udział nie udało mu się przekroczyć tej granicy i dziś w Toruniu będzie podobnie
 
Otrzymane punkty reputacji: +147
Dr House 106,5K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Copernicus Cup 2022 :coffee::coffee::coffee:

K. Bukowiecki uzyska przynajmniej 21.50m? Nie---1,57
Sagnia K. - Iapichino L. 1---1,37
Sobera R. - Bokai H. 1---1,40
nie wierzę 🤯
Lisek P. - Broeders B. 1---1,47
Swoboda E. (+0.1s.) - Neita D. 1---1,84 (dotyczy biegu półfinałowego),
nie będę już tego usuwał,ale gdybym wiedział to bym nie grał. liczę teraz że Ewa na końcu nie zwolni, a Neita przesadnie nie będzie gonić:confused:

Swoboda E. - Thompson Herah E. 2---2,01
P. Lisek uzyska przynajmniej 5.71m? Tak---1,40
Sawyers J. - Matuszewicz A. 1---1,75
Lewandowski M. - Kramer A. 1---1,40

sts

Rozdzieliłem celowo te typy, bo te pierwsze nazwałbym "głównymi" te niżej "pobocznymi". Zobaczymy co z tego wyjdzie, jeśli nic specjalnego to odpuszczam typowanie do halowych mistrzostw w marcu.
Pchnięcie kulą mężczyzn. Początkowo miał być typ Haratyk poniżej 21,00m,ale ostatecznie odpuściłem i zamieniłem na Bukowieckiego. Haratyk od tygodnia chory, nic nie trenował itp. Logiczne jest, że nie powinien 21m pchnąć,ale jeśli chodzi o jego osobę to mam utrwalone że im ma gorzej tym lepiej potem pcha. Poza tym ostatnio bardzo dobrze tutaj pchał (2020, 2021) i choć wszystko mówi poniżej 21m. to wole odpuścić. Wybieram Bukowieckiego poniżej 21,50m. Może trochę ryzykuję ale uparcie po raz trzeci przeciwko Konradowi. Czy znowu siądzie to jedno pchnięcie i poleci daleko? 21,50 to sporo, a chłop ostatnio trenował technikę i wyniki lekko ponad 20m. Poza tym Toruń jakoś mu nie leży, nawet jak był w formie to potrafił 3 dni wcześniej ponad 21m. pchnąć w Łodzi po czym przyjeżdżał do Torunia i pchał znacznie ponizej 21m. Nie drążyłem głęboko,ale coś mi się wydaje, że on tu 21m. nigdy nie przekroczył.
Skok o tyczce. Ostatnio Soberę również łączyłem z Bokaiem i typ nie wszedł. Robert odpuścił 5,51 i przeniósł na 5,61 nie zaliczając tej wysokości. Chińczyk za trzecią próbą pokonał 5,51 i ostatecznie był "lepszy". Dzisiaj typ ponawiam, argumenty takie jak ostatnio, Sobera jest po prostu lepszym zawodnikiem, w niedzielę 5,61 pokonał i liczę na powtórkę. Lisek ostatnio 5,71 i nic wyżej. Piotrek sam mówił, że w Toruniu hala "pozwala" wysoko skakać i ma nadzieję na coś więcej niż te 5,71. Zaufam mu i liczę, że będzie lepszy od Belga.
Ewa Swoboda. Petarda! 7,00 zrobiło ostatnio wow. W Niemczech potwierdziła formę biegnąć (nawet z okresem :p ) 7,10. Licze na kosmiczny pojedynek z Elaine Thompson-Herah i wychodzę z założenia, że jeśli te dwie Panie mają rozstrzygnąć zwycięstwo między sobą to handi +0,1s. na Ewę w parze z Neitą trzeba po prostu wziąć bez zastanowienia. Drugi typ to zwycięstwo Jamajki, wczoraj dawałem 60/40 na jej korzyść, po pojawieniu się kursów to Thompson jest dogiem więc musiałem to 2,01 brać.

Edit:
sts sprytnie ukrył info o handi na Ewę. Dotyczy to biegu półfinałowego.
 
Ostatnia edycja:
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Copernicus Cup 2022 :coffee::coffee::coffee:

K. Bukowiecki uzyska przynajmniej 21.50m? Nie---1,57
Sagnia K. - Iapichino L. 1---1,37
Sobera R. - Bokai H. 1---1,40
Lisek P. - Broeders B. 1---1,47
Swoboda E. (+0.1s.) - Neita D. 1---1,84

Swoboda E. - Thompson Herah E. 2---2,01
P. Lisek uzyska przynajmniej 5.71m? Tak---1,40
Sawyers J. - Matuszewicz A. 1---1,75
Lewandowski M. - Kramer A. 1---1,40

sts

Rozdzieliłem celowo te typy, bo te pierwsze nazwałbym "głównymi" te niżej "pobocznymi". Zobaczymy co z tego wyjdzie, jeśli nic specjalnego to odpuszczam typowanie do halowych mistrzostw w marcu.
Pchnięcie kulą mężczyzn. Początkowo miał być typ Haratyk poniżej 21,00m,ale ostatecznie odpuściłem i zamieniłem na Bukowieckiego. Haratyk od tygodnia chory, nic nie trenował itp. Logiczne jest, że nie powinien 21m pchnąć,ale jeśli chodzi o jego osobę to mam utrwalone że im ma gorzej tym lepiej potem pcha. Poza tym ostatnio bardzo dobrze tutaj pchał (2020, 2021) i choć wszystko mówi poniżej 21m. to wole odpuścić. Wybieram Bukowieckiego poniżej 21,50m. Może trochę ryzykuję ale uparcie po raz trzeci przeciwko Konradowi. Czy znowu siądzie to jedno pchnięcie i poleci daleko? 21,50 to sporo, a chłop ostatnio trenował technikę i wyniki lekko ponad 20m. Poza tym Toruń jakoś mu nie leży, nawet jak był w formie to potrafił 3 dni wcześniej ponad 21m. pchnąć w Łodzi po czym przyjeżdżał do Torunia i pchał znacznie ponizej 21m. Nie drążyłem głęboko,ale coś mi się wydaje, że on tu 21m. nigdy nie przekroczył.
Skok o tyczce. Ostatnio Soberę również łączyłem z Bokaiem i typ nie wszedł. Robert odpuścił 5,51 i przeniósł na 5,61 nie zaliczając tej wysokości. Chińczyk za trzecią próbą pokonał 5,51 i ostatecznie był "lepszy". Dzisiaj typ ponawiam, argumenty takie jak ostatnio, Sobera jest po prostu lepszym zawodnikiem, w niedzielę 5,61 pokonał i liczę na powtórkę. Lisek ostatnio 5,71 i nic wyżej. Piotrek sam mówił, że w Toruniu hala "pozwala" wysoko skakać i ma nadzieję na coś więcej niż te 5,71. Zaufam mu i liczę, że będzie lepszy od Belga.
Ewa Swoboda. Petarda! 7,00 zrobiło ostatnio wow. W Niemczech potwierdziła formę biegnąć (nawet z okresem :p ) 7,10. Licze na kosmiczny pojedynek z Elaine Thompson-Herah i wychodzę z założenia, że jeśli te dwie Panie mają rozstrzygnąć zwycięstwo między sobą to handi +0,1s. na Ewę w parze z Neitą trzeba po prostu wziąć bez zastanowienia. Drugi typ to zwycięstwo Jamajki, wczoraj dawałem 60/40 na jej korzyść, po pojawieniu się kursów to Thompson jest dogiem więc musiałem to 2,01 brać.
Para z Ewą Swobodą tyczy się biegu półfinałowego, a tam Ewa może ciut odpuścić na końcówce
 
Dr House 106,5K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
No to ciekawe. Na głównej stronie przy typie nie pojawia się taka informacja, natomiast w aplikacji już wyskakuje. Wprowadza to ewidentnie w błąd. Choć dalej uważam,że nawet w półfinale Ewa będzie lepsza.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Ewinner ma też ofertę i są różnice co do kursów z sts, trzeba polować
Post automatycznie złączony:

W ewinner Bokai-Wojciechowski na Pawła kurs 2 gdzie w sts już spadło do 1,67,para jest moim zdaniem 40/60 i liczę że ściany i kibice pomogą. W biegu na 60 m K jest para Polak-Horowska i na 2 jest kurs 2,2,wiadomo to tylko kobiety i bieg jest dość krótki, ale tegoroczne wyniki są na korzyść Horowskiej i po takim kursie warto
 
Ostatnia edycja:
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Copernicus Cup 2022 :coffee::coffee::coffee:

K. Bukowiecki uzyska przynajmniej 21.50m? Nie---1,57
Sagnia K. - Iapichino L. 1---1,37
Sobera R. - Bokai H. 1---1,40
Lisek P. - Broeders B. 1---1,47
Swoboda E. (+0.1s.) - Neita D. 1---1,84 (dotyczy biegu półfinałowego),
nie będę już tego usuwał,ale gdybym wiedział to bym nie grał. liczę teraz że Ewa na końcu nie zwolni, a Neita przesadnie nie będzie gonić:confused:

Swoboda E. - Thompson Herah E. 2---2,01
P. Lisek uzyska przynajmniej 5.71m? Tak---1,40
Sawyers J. - Matuszewicz A. 1---1,75
Lewandowski M. - Kramer A. 1---1,40

sts

Rozdzieliłem celowo te typy, bo te pierwsze nazwałbym "głównymi" te niżej "pobocznymi". Zobaczymy co z tego wyjdzie, jeśli nic specjalnego to odpuszczam typowanie do halowych mistrzostw w marcu.
Pchnięcie kulą mężczyzn. Początkowo miał być typ Haratyk poniżej 21,00m,ale ostatecznie odpuściłem i zamieniłem na Bukowieckiego. Haratyk od tygodnia chory, nic nie trenował itp. Logiczne jest, że nie powinien 21m pchnąć,ale jeśli chodzi o jego osobę to mam utrwalone że im ma gorzej tym lepiej potem pcha. Poza tym ostatnio bardzo dobrze tutaj pchał (2020, 2021) i choć wszystko mówi poniżej 21m. to wole odpuścić. Wybieram Bukowieckiego poniżej 21,50m. Może trochę ryzykuję ale uparcie po raz trzeci przeciwko Konradowi. Czy znowu siądzie to jedno pchnięcie i poleci daleko? 21,50 to sporo, a chłop ostatnio trenował technikę i wyniki lekko ponad 20m. Poza tym Toruń jakoś mu nie leży, nawet jak był w formie to potrafił 3 dni wcześniej ponad 21m. pchnąć w Łodzi po czym przyjeżdżał do Torunia i pchał znacznie ponizej 21m. Nie drążyłem głęboko,ale coś mi się wydaje, że on tu 21m. nigdy nie przekroczył.
Skok o tyczce. Ostatnio Soberę również łączyłem z Bokaiem i typ nie wszedł. Robert odpuścił 5,51 i przeniósł na 5,61 nie zaliczając tej wysokości. Chińczyk za trzecią próbą pokonał 5,51 i ostatecznie był "lepszy". Dzisiaj typ ponawiam, argumenty takie jak ostatnio, Sobera jest po prostu lepszym zawodnikiem, w niedzielę 5,61 pokonał i liczę na powtórkę. Lisek ostatnio 5,71 i nic wyżej. Piotrek sam mówił, że w Toruniu hala "pozwala" wysoko skakać i ma nadzieję na coś więcej niż te 5,71. Zaufam mu i liczę, że będzie lepszy od Belga.
Ewa Swoboda. Petarda! 7,00 zrobiło ostatnio wow. W Niemczech potwierdziła formę biegnąć (nawet z okresem :p ) 7,10. Licze na kosmiczny pojedynek z Elaine Thompson-Herah i wychodzę z założenia, że jeśli te dwie Panie mają rozstrzygnąć zwycięstwo między sobą to handi +0,1s. na Ewę w parze z Neitą trzeba po prostu wziąć bez zastanowienia. Drugi typ to zwycięstwo Jamajki, wczoraj dawałem 60/40 na jej korzyść, po pojawieniu się kursów to Thompson jest dogiem więc musiałem to 2,01 brać.

Edit:
sts sprytnie ukrył info o handi na Ewę. Dotyczy to biegu półfinałowego.
Mega poziom u kulomiotów, a Mihajlevic wygrał raptem o 1 cm, nasz Michał sezon halowy ma już stracony
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Ewinner ma też ofertę i są różnice co do kursów z sts, trzeba polować
Post automatycznie złączony:

W ewinner Bokai-Wojciechowski na Pawła kurs 2 ✔✔✔✔gdzie w sts już spadło do 1,67,para jest moim zdaniem 40/60 i liczę że ściany i kibice pomogą. W biegu na 60 m K jest para Polak-Horowska i na 2 jest kurs 2,2(zwrot) ,wiadomo to tylko kobiety i bieg jest dość krótki, ale tegoroczne wyniki są na korzyść Horowskiej i po takim kursie warto
 
Dr House 106,5K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Tak jak zapowiadałem-nie wyjdzie dziś to odpuszczam. Nie wyszło totalnie. Może się człowiek dowiadywać wcześniej kto chory,kto jak biega/rzuca/skacze, kto wczoraj pił a kto nie 😝 a przychodzą zawody i racjonalne typy stają się irracjonalne. Nie potrafię wyjaśnić występu Sobery, po części wyniku Liska, Bukowieckiego to już chyba raz na zawsze odpuszczę.
Będą Mistrzostwa Polski, potem Puchar Rzutów,ale nie chcę wsadzać nikogo na miny, szkoda moich i Waszych pieniędzy. Najprawdopodobniej spotykamy się za miesiąc na Mistrzostwach świata w Belgradzie. See you 🍻
 
Otrzymane punkty reputacji: +1060
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Tak jak zapowiadałem-nie wyjdzie dziś to odpuszczam. Nie wyszło totalnie. Może się człowiek dowiadywać wcześniej kto chory,kto jak biega/rzuca/skacze, kto wczoraj pił a kto nie 😝 a przychodzą zawody i racjonalne typy stają się irracjonalne. Nie potrafię wyjaśnić występu Sobery, po części wyniku Liska, Bukowieckiego to już chyba raz na zawsze odpuszczę.
Będą Mistrzostwa Polski, potem Puchar Rzutów,ale nie chcę wsadzać nikogo na miny, szkoda moich i Waszych pieniędzy. Najprawdopodobniej spotykamy się za miesiąc na Mistrzostwach świata w Belgradzie. See you 🍻
Luzik mordeczko i tak jest prze kozak z typami w LA, a i w innych dziedzinach masz super rozeznanie, odbijemy sobie na Halowych Mistrzostwach Świata
 
Otrzymane punkty reputacji: +911
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
na razie z zakładów do łączenia tylko z ofertą spoza lekkoatletyki z STS:

Swoboda min. 7.05 lub lepiej w finale 1.30 ok wygląda. docelowy start, forma zacna. 4 razy wynik już robiony w tym roku

Skrzyszowska w finale 1.67. ciągła poprawa w tym sezonie z 7.12 w finale MP. powinna być top przygotowana a taki wynik da finał uważam szkoda bo nie musiała poprawiać nawet rek.życ. by wejść do tego finału, małe rozczarowanie.

Haratyk w top8? nie 1.7. ✅ no nie jest w formie odpowiedniej. męczy się w tym sezonie halowym. 3 wyniki na poziomie 21 metrów tylko. do tego on miewa słabe pierwsze pchnięcia w tym roku także to też nie jest na plus dla niego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1185
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Święty Ersetic - Kaczmarek 2 2.61 STS

przesadyzm już z tymi kursami. obie są w genialnej formie. zbliżone jakościowo bardzo.

wydaje się że obie zrobią finał i zadecydować może o tym, która będzie wyżej tor z którego będą biec. tak było na MP gdzie widać było siłę Kaczmarek ale startując z 3 toru była z zasady w hali bez szans z rywalką na 6 przy zbliżonych bardzo możliwościach.

typowy value bet. tu powinno być na Kaczmarek ~2.00
 
Ostatnia edycja:
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
na razie z zakładów do łączenia tylko z ofertą spoza lekkoatletyki z STS:

Swoboda min. 7.05 lub lepiej w finale 1.30 ok wygląda. docelowy start, forma zacna. 4 razy wynik już robiony w tym roku

Skrzyszowska w finale 1.67. ciągła poprawa w tym sezonie z 7.12 w finale MP. powinna być top przygotowana a taki wynik da finał uważam

Haratyk w top8? nie 1.7. no nie jest w formie odpowiedniej. męczy się w tym sezonie halowym. 3 wyniki na poziomie 21 metrów tylko. do tego on miewa słabe pierwsze pchnięcia w tym roku także to też nie jest na plus dla niego.
podobną ofertę ma lvbet tylko kursy na 2 pierwsze zakłady nie są zbite

jeszcze w lvbet ciekawe zakłady to na pewno te na 60m/ppł:

Szymański i Czykier uzyskają w półfinale poniżej 7.65 1.72 ✅ i 1.60 ✅ - dla obu to nie powinien być większy problem jeśli nagle forma nie uciekła, przy ich tegorocznych wynikach ta linia z takimi kursami powinna być na 7.62 bardziej
 
Ostatnia edycja:
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Szymański i Czykier uzyskają w półfinale poniżej 7.65 1.72 i 1.60 - dla obu to nie powinien być większy problem jeśli nagle forma nie uciekła, przy ich tegorocznych wynikach ta linia z takimi kursami powinna być na 7.62 bardziej
Szymański to może mieć problem z awansem do półfinału. Biegał szybciej w tym roku niż te 7.65 ale linia wystawiona jak najbardziej prawidłowo. Czykier powinien to linię złamać.
Ps. Bieżnia w Belgradzie szybka więc to na plus jeżeli chodzi o zwiększenie powodzenia typów.
 
Ostatnia edycja:
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Szymański to może mieć problem z awansem do półfinału. Biegał szybciej w tym roku niż te 7.65 ale linia wystawiona jak najbardziej prawidłowo. Czykier powinien to linię złamać.
dla mnie ma bardzo fajny wyścig eliminacyjny i nie powinien mieć problemu z awansem przy zasadach 3+6 jak pobiegnie swoje. a biega cały sezon równiutko.
 
Do góry Bottom