>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Lekkoatletyka

Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Dokładnie. Ostatnia kolejka w finale Diamentowej Ligi nie obowiązuje.

P.S Przerzucam typy z poprzedniej strony żeby było przejrzyście

Finał Diamentowej Ligi dzień II :coffee::coffee::coffee:

Hayes Q. - Kaczmarek N. 2---2,46
Nilsen Ch. - Lightfoot K.C. 1---1,52
Hussong Ch. - Muze L. 1---1,30

sts

Gudzius-Dacres 1---1,85
Hussong-Andrejczyk 1---2,00
Ricketts-Mamona 1---1,50

ewinner

Weber J. - Cakss G. 1---1,23
Nilsen Ch. - Obiena E.J. 1---1,50
Protsenko A. - Thomas D. 1---1,25
Triki Y.M. - Scott D. 1---1,25

fortuna


Dzisiaj więcej czasu, narazie tripel z stsa. Natalia Kaczmarek wyśmienity sezon i wciąż bardzo dobra forma. Może nie zwrócił bym na ten typ uwagi ale powód jest jeden-kurs. Sts ma kurs 2,46 gdzie inni maja po 1,35-1,40 na nasza zawodniczkę. Pewnie zaraz to poprawią,ale kto zdąży to jego :) Do tego Nilsen, którego już opisywałem. Sezon wręcz wyśmienity, nie zawodzi i nie ma sensu się dalej rozpisywać. Na koniec Hussong, która jak dla mnie to dzisiaj wygra. Muze ostatnio złapała kilka dobrych odległości,ale to raczej nie jest zawodniczka na wygrywanie.

Ewinner w mojej opinii nieco zawyżył kurs na Gudziusa. Dacres ma dobrą końcówkę sezonu,ale poza mitingiem w Belgii w tym roku to Litwin był za każdym razem lepszy. Co do Andrejczyk to zaczne od tego, ze nie wiadomo czy wystartuje, narazie nie mam takich informacji. Ale jeśli tak to za całą analizę niech służą jej słowa po Chorzowie--->" Nie sądziłam, że uda mi się przerzucić granicę 60 metrów. Zdrowotnie jestem w fatalnym stanie. Chciałam jednak wystartować w Chorzowie. Jak Andrejczyk coś chce, to to zrobi. Nic na to nie poradzę, taki mam charakter..."
Ricketts powalczy o drugie miejsce bo Rojas jest nie do ruszenia.

Z fortuny: Donald Thomas w skoku wzwyż jak dla mnie to odcina już tylko kupony. Triki regularnie 17m+, Nilsen opisany parę zdań wcześniej. W oszczepie panów Cakss powinien zamknąć tabelę. Weber rzuci 80m i wystarczy to na Łotysza.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +352
B 12,7K

borkis

Użytkownik
Ewinner:
Gianmarco Tamberi - Ilya Ivanyuk 1 1.65
Tamberi wydaje się być najmocniejszy w stawce, więc również polecam win po 2.25

Shanieka Ricketts - Patricia Mamona 1 1.4
Ricketts trzyma formę po IO, Mamona niekoniecznie

Marie Josee Ta Lou - Dina Asher Smith 1 1.4 (100m)
Ta Lou raczej skupi się na 100m

Timur Morgunov - KC Lightfoot 2 1.85
Lighfoot wydawał się całkiem mocny w Chorzowie i jest szansa, ze 5.80m skoczy

Bieg na 200m (K) zwycięzca - Mboma 1.75
#naturalny_doping

totalbet:
Nilsen - Kendricks 1 1.32
Kendricks już wydaję się być bez formy

Brown - Makwala 1 1.30
Makwala biega wcześniej 400m

Ta lou - Kambundji 1 1.3 (100m)
Pierwsza się skupi na 100m, druga prawdopodobnie na 200m

Parchment - Levy 1 1.25
Jak się nie potknie, to powinien wygrać

ASHER-SMITH D. - TA LOU M. (200m) 1 1.32
odwrotnie do 100m

AMUSAN T. - TAPPER M. 1 1.5
Nigeryjka w lepszej formie

BROMELL T. - SIMBINE A. 1 1.23
Po igrzyskach forma Simbine ostro w dół

SANTOS A. - COPELLO Y. 1 1.2
Wygrał z Copello w Chorzowie i pewnie wygra dziś
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +254
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
sts

Duplantis uzyska przynajmniej 6.03m? - nie @2,33 było tak jak myślałem, ale nie sądziłem, że zaatakuje 6.06, brawo.

Tak sobie myślę, że wcale nie musi dzisiaj Mondo skakać 6.03. Podejrzewam, że 5.83/5.93 to będzie selektywna wysokość, a jest jeszcze 5.98m. Jeśli Szwed zostanie zwycięzcą to bez sensu będzie podchodzić do 6.03. Rekord mitingu 5.95, więc mamy w zapasie 5.98m. Najlepszy wynik w tym sezonie 6.10m, a najbardziej realną opcją będzie próba bicia rekordu, jak ostatnio w Brukseli. Nic to 6.03 nie daje, oczywiście zakładając, że już wcześniej rozstrzygnie się kwestia wygranej (imo to pewne).

Woodruff v Ryzhykova 2 @1,84

Ok, Woodruff ostatnio 54.20 w Eugene i pobity PB. No ale Ukrainka to nie byle kto, życiówka z tego sezonu lepsza o ponad sekundę (52.96). Ostatni występ Ryzhykovej to 3. miejsce w Chorzowie i czas 54.25, więc w granicach życiówki Panamki. Sprawa jest jasna dla mnie - potencjał dużo większy po stronie Anny, dodatkowo startuje dziś z 5. toru, zaś Woodruff z 2. więc to spory handicap w stronę Ukrainki. Kurs poleciał z @2,01 i mam wrażenie, że jeszcze spadnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +271
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Memoriał Borisa Hanžekovića :coffee::coffee::coffee:

Dobiegliśmy do końca sezonu, postaram się zakończyć go na zielono i oby tym razem magia 1 błędnego zdarzenia nie zadziałała.


Erkkola S. - Szilagyi R. 2---2,01
Kendricks S. - Nilsen Ch. 2---1,84
Allman V. - Perkovic S. 1---1,37

sts

W oszczepie Pań zestawienie Finki z Węgierką. Kurs zacheca do zagrania Szilagyi. Zarówno lepszy SB jak i PB. W mojej ocenie to ona jest tu faworytką, ona osiągała znacznie lepsze wyniki w trakcie sezonu. Finka raz wyskoczyła z 59,61 m. pozostałe wyniki w większości dobre 3-4 metry bliżej.
Nilsena zagrałem z Kendricsem w niedziele podczas ISTAF-u w Berlinie. Nie udało sie a o końcowej kolejności zadecydowała zrzutka Nilsena na bodajże 5,50. Potem obaj Panowie skakali tak samo i zakończyli konkurs na 5,91m. Dzisiaj powtarzam typ na Christophera. Do znudzenia powtórzę argument o bardzo dobrym i równym sezonie. Złapałem jeszcze kurs 2,01,ale widzę że już spadło (1,90 ma fortuna).
Na koniec dysk Pań i niesamowita Allman, która w Berlinie zaorała konkurencję i rzuciła 71,16 m. Parę dni wcześniej w Zurychu 69,20m. Forma nie ulatuje nagle, a Perkovic choć "u siebie" to raczej nie ma argumentów żeby pokonać Amerykankę.

Live---> https://results.onlinesystem.cz/ResultsAthletic/Index?idK=46969
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +455
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Witam w sezonie 2022 (y)

Myślałem, że rozpoczniemy go dzisiaj od mitingu w czeskim Kladnie, jednak bukmacherzy nie wystawili kursów na dzisiejsze zmagania mimo dobrej obsady szczególnie w pchnięciu kulą kobiet i mężczyzn (choć liczę, że jeszcze sts się postara). Jutro jednak zawody cyklu Gold w niemieckim Karlsruhe i na brak oferty nie powinniśmy narzekać. W lutym sezon halowy rozkręci sie na dobre i mam nadzieje że ten temat też. Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +828
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Indoor Meeting Karlsruhe 2022 :coffee::coffee::coffee:


Y. Levchenko uzyska przynajmniej 1.95m? Nie---1,57
Lightfoot K.C. - Lisek P. 1---1,40
Kiełbasińska A. - Healy P. 1---1,40
Schwab C. - Klaver L. 1---1,57
Schwab zblokowana na 200m, gdyby nie to pewnie by wygrała #jedenbłądteam 🤨
sts

Kursy podaję aktualne, bo łapałem dużo wyższe (odpowiednio 1,94-1,57-1,70-1,70) ale zleciało dosłownie w minutę :eek:
Stawka też baaardzo spokojna, więc bez szaleństw.

Levchenko zaczyna sezon, obsada specjalnie mocna nie jest i na 1,91 powinno wg mnie być po zawodach. Poza tym Julia po ubiegłym sezonie halowym który był bardzo dobry jakby zgasła. Nie widzę emocjonującego konkursu.
Lightfoot bardzo dobry ubiegły sezon, teraz zaczął już od 5,91 co pokazuje że powalczy w tym sezonie a ma o co. Lisek rozpoczął sezon najlepiej od lat z wynikiem 5,62 i nie napalałbym się póki co na nie wiadomo jakie wysokości z jego strony bo na to przyjdzie czas.
Bieg na 400 m kobiet. Miałem to zostawić bo tu będzie blisko, ale wiem że Kiełbasińska jest mocna i jak po zgrupowaniu nie włączy się tryb zmęczenia to będzie ok. Schwab jak i Klaver też w gazie, ale podobno Niemka w większym. Po kursie 1,70 jeszcze miało to sens, z aktualnymi kursami już bym tego nie ruszył.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +732
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Czech Indoor Gala :coffee::coffee::coffee:

Stanek T. - Haratyk M. 1---1,57
Pezer M. - Toader A.R. 1---1,45
J. Szyszkowski uzyska przynajmniej 19.75m? Tak---1,84
Bayer S. - Szyszkowski J. 2---2,80
A. Kaszuba uzyska przynajmniej 4.31m? Nie---1,70
Sutej T. - Zhuk I. 1---1,52

sts

J. Szyszkowski - F. Elemba 1---1,30
R. Malacova - A. Svabíkova 1---1,70
zwrot
betfan

Opis za chwilę...tymczasem odliczanie do spadku kursów czas start :sneaky:

Haratyk ma jakiś problem z łokciem i nie nastawiałbym się na pchanie dalej niż hmm 20,60? :unsure: Stanek spokojne starty w Czechach, powinien pchnąć pod 21m. i to wystarczy na Michała.
Mesud Pezer ostatnio 20,47 i to mi wystarczy, Toader nic specjalnego nie pcha i powinien nieco ponad 20m. zaliczyć. Ciekawostka: h2h 9-0 dla Pezera.
Kuba Szyszkowski z tego co wiem to pcha na poziomie 20 m. Poza tym startuje tu ostatnio co roku i za każdym razem podaną linię przekraczał. Wczoraj z góry zakładałem, że jak linia będzie na poziomie 20,00m to gram na tak, tutaj mamy 25 cm bliżej więc wybór jest oczywisty. Nie mogę przejść obojętnie wobec kursu 2,80 w parze z Niemcem Bayerem. Kurs podyktowany chyba tylko i wyłącznie SB, które ma 20,06 więc nic specjalnego. Zresztą on rzadko kiedy 20m przekracza. Tutaj nie ma między nimi aż takiej różnicy i jak Kuba nie zawali to dla mnie na miękko go pokona.
W tyczce kobiet typuje zwycięstwo Sutej, czuje się tu dobrze, ostatnie 2 lata tu wygrywała z dobrym wynikiem. W tym roku również 2 dobre starty.
Agnieszka Kaszuba i 4,31? Nie, to nie ma prawa się udać...

Jeśli chodzi o betfan to brawo za ofertę (niskie ukłony). Szyszkowski dzisiaj stanowi o sile moich kuponów, oby nie zawiódł, tu mamy parę z Elembą, który w teorii nie ma prawa z nim wygrać.
Dorzucam Malacovą. Czeszka lubi Ostravę i pomimo kilku wiosen na karku udanie w niej startuje. Do tego jest zestawiona w parze ze Svabikovą na którą ma "patent'. No bo jak inaczej można nazwać to, że h2h między tymi zawodniczkami wynosi 33-1 ( tak; trzydzieści trzy do jednego) na korzysć Malacovej? Jak komuś mało to może sobie dorzucić Stanka po @1,60 z Haratykiem, ale nie bedę już powielał typu.

Live:
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +354
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Czech Indoor Gala :coffee::coffee::coffee:

Stanek T. - Haratyk M. 1---1,57
Pezer M. - Toader A.R. 1---1,45
J. Szyszkowski uzyska przynajmniej 19.75m? Tak---1,84
Bayer S. - Szyszkowski J. 2---2,80
A. Kaszuba uzyska przynajmniej 4.31m? Nie---1,70
Sutej T. - Zhuk I. 1---1,52


sts

Opis za chwilę...tymczasem odliczanie do spadku kursów czas start :sneaky:

Haratyk ma jakiś problem z łokciem i nie nastawiałbym się na pchanie dalej niż hmm 20,60? :unsure: Stanek spokojne starty w Czechach, powinien pchnąć pod 21m. i to wystarczy na Michała.
Mesud Pezer ostatnio 20,47 i to mi wystarczy, Toader nic specjalnego nie pcha i powinien nieco ponad 20m. zaliczyć. Ciekawostka: h2h 9-0 dla Pezera.
Kuba Szyszkowski z tego co wiem to pcha na poziomie 20 m. Poza tym startuje tu ostatnio co roku i za każdym razem podaną linię przekraczał. Wczoraj z góry zakładałem, że jak linia będzie na poziomie 20,00m to gram na tak, tutaj mamy 25 cm bliżej więc wybór jest oczywisty. Nie mogę przejść obojętnie wobec kursu 2,80 w parze z Niemcem Bayerem. Kurs podyktowany chyba tylko i wyłącznie SB, które ma 20,06 więc nic specjalnego. Zresztą on rzadko kiedy 20m przekracza. Tutaj nie ma między nimi aż takiej różnicy i jak Kuba nie zawali to dla mnie na miękko go pokona.
W tyczce kobiet typuje zwycięstwo Sutej, czuje się tu dobrze, ostatnie 2 lata tu wygrywała z dobrym wynikiem. W tym roku również 2 dobre starty.
Agnieszka Kaszuba i 4,31? Nie, to nie ma prawa się udać...
Jak zawsze House świetna robota, ja, e swojej strony tylko dorzucę że Betfan trzyma Stanka po kursie 1,75,a Sts już ma mega spadki
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Jak zawsze House świetna robota, ja, e swojej strony tylko dorzucę że Betfan trzyma Stanka po kursie 1,75,a Sts już ma mega spadki
Brawa przynajmniej dla betfana za ofertę, STS po tym względem jako jedyny nie zawodzi. Pytam tylko pozostałych "bukmacherów"- wystawiacie oferty na jakieś bzdety i durne pomysły a nie wystawiacie oferty na lekkoatletykę!? Rozumiem jeszcze jakiś podwórkowy miting, ale do ch*ja pana w większości to są ważne zawody o dość znacznej randze. Nie jest jakoś trudno znaleźć listy startowe itp. Nie wiem, brakuje wam ekspertów od wystawiania kursów czy co? Za chwile Orlen Cup, Copernicus Cup ciekaw jestem kto oprócz STS wystawi ofertę. Nie mam zamiaru błagać i pisać 3 dni wcześniej żebyście ją dodali, ale skoro potraficie wystawić ofertę na taniec z gwiazdami czy prognoze pogody to chyba na lekkoatletykę też możecie.

Edit:
dodałem 2 typy w poście wyżej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +455
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Brawa przynajmniej dla betfana za ofertę, STS po tym względem jako jedyny nie zawodzi. Pytam tylko pozostałych "bukmacherów"- wystawiacie oferty na jakieś bzdety i durne pomysły a nie wystawiacie oferty na lekkoatletykę!? Rozumiem jeszcze jakiś podwórkowy miting, ale do ch*ja pana w większości to są ważne zawody o dość znacznej randze. Nie jest jakoś trudno znaleźć listy startowe itp. Nie wiem, brakuje wam ekspertów od wystawiania kursów czy co? Za chwile Orlen Cup, Copernicus
Dziś miting w Berlinie z naszymi zawodnikami i nawet sts nie dał kursów na to. Zaraz napiszę im na czacie, może uda się coś z tych zawodów zagrać
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Oferta jest słaba, szukam nawet jakiegoś dubla sensownego,ale nie zaproponuje nic. Lisek 5,59 powinien skoczyć ale @1,50 nie ma takiej wartości jak pewnie wyjściowe 1,84 (nie śledziłem od początku oferty).
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Oferta jest słaba, szukam nawet jakiegoś dubla sensownego,ale nie zaproponuje nic. Lisek 5,59 powinien skoczyć ale @1,50 nie ma takiej wartości jak pewnie wyjściowe 1,84 (nie śledziłem od początku oferty).
Odpalałem ich stronkę co 10 min po tym jak im napisałem na czacie i od razu było chyba 1,5(no chyba że przez 2-3 min). Rzeczywiście oferta słaba, może jeszcze betfan coś dorzuci, choć ich o to nie męczyłem.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Już jutro Orlen CUP w Łodzi, pewnie z rana sts rzuci ofertę, a więc nie ma spania do późna, dziś już im napiszę na czacie żeby szykowali ofertę
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Do całej reszty też pisałem, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Prośba do innych użytkowników- jeśli macie chwilę to wysyłajcie im custom bety, my bety i inne takie z prośbą o wrzucenie oferty z lekkoatletyki na takie i takie zawody 😋
Mam nadzieję do usłyszenia jutro!
 
B 7,8K

bunio

Użytkownik
Jeśli ktoś myśli, że buk krojony na niszy będzie Wam ułatwiał zadanie to gratuluję pozytywnego myślenia.
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Sts już ma ofertę na zawody, a ja w pracy do 6 rano i nie mam nawet jak porównać zawodników, ale nas przechytrzyli
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Na szybko pigrany Bukowiecki - Haratyk 1 1,7,Konrad ładnie wszedł w sezon z wynikiem ponad 21,30 a o Michale House wspominał że kontuzja lokcia i wynik poniżej 20,80 w konkursie w Ostravie
 
Dr House 106,3K

Dr House

Znawca - Lekkoatletyka
Bukowiecki K. - Haratyk M. 2---2,22
P. Lisek uzyska przynajmniej 5.60m.? Tak---1,52
Sobera R. - Huang Bokai 1---1,40

sts

Tragedia 😑

Transmisja w TVP Sport lub---> https://live.domtel-sport.pl/?seria=0&runda=3&konkurencja=Mkula&dzien=2022-02-11&impreza=6

Kolega wyżej pograł Konrada ja jednak idę w Michała. Niech Was nie zmyli to 21,37 ostatnio. Jak już mówimy o kontuzjach to "poważniejszą" ma Bukowiecki (palec wskazujący prawej ręki). Gość przez to pcha trzema palcami i jak mu siądzie to poleci,ale w większości należy się spodziewać serii z tych zawodów czyli (19,82 – 20,49 – 19,74 – 20,43 – 21,37 -) i to niech da rzeczywisty obraz jego aktualnych możliwości. Z tego co wiem technika posypana jak domek z kart i kula lata między jednym a drugim promieniem. Haratyk mimo małych problemów zdrowotnych wydaje się bardziej poukładany. Jest jeszcze aspekt koła na hali w Łodzi, dużo zawodników na nie narzeka (deski) i nie pozwala tym którzy w optymalnej formie nie są osiągnąć nagle coś ekstra. Po takim kursie gram Haratyka,a jedyną szansą na zwycięstwo Bukowieckiego jest jakiś "złoty strzał", innych argumentów nie widzę.
Lisek i 5,60 powinien spokojnie, ostatnio pękła tyczka ale Piotrek zdrowy i gotowy do walki.
Robert Soberta kontra Chińczyk Huang Bokai. Polak notuje bardzo dobre starty i z tego co wiem jest dobrze przygotowany. Liczę na minimum 5,60 z jego strony co dla jego rywala jest po prostu za wysoko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Betfan potwierdził mi że nie dadzą oferty na dzisiejszy miting, a więc gramy tylko to co jest w sts
Post automatycznie złączony:

Betfan potwierdził mi że nie dadzą oferty na dzisiejszy miting, a więc gramy tylko to co jest w sts
Ale widzę że ewinner wyskakuje z ofertą, choć chyba kopiują wszystko z sts, trzeba zerkać, może rzuca jakąś perełkę
 
Do góry Bottom