>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka 2017

Status
Zamknięty.
T 1,9K

telich

Użytkownik
Na razie Fortuna, a jak STS da coś więcej to dopiszę ????
Tyczka
Lisek - Duplantis 1 1.52
Lavillenie - Wojciechowski 1 1.2

Oszczep
Spotakova - Molitor 1 albo z Ratej odpowiednio 1.26 i 1.24
Kolak - Ratej 1 1.27

400m
Niekerk wygra 1.2
Gardiner 1-4 1.2

3000m z przeszkodami
Jager - Kemboi 1 1.15
Kipruto - Birech 1 1.2
El Bakkali - Kebenei 1 1.25

Jeśli chodzi o tyczkę Panów to te dwa typy z dwóch powodów - Duplantis i Wojciechowski mega się męczyli w niedzielę na rozbiegu, Duplantis oddał 10 skoków a Wojciechowski 7, Lavillenie 2 a Lisek 4 z czego obywdoje bez strąceń, do tego forma z całego sezonu właśnie potwierdzona ????
Dla mnie pojedyncze wystrzały tych obu pań, tzn. one w konkursie nie zagrożą Spotakovej i Kolak, Kolak w wywiadzie po kwalach powiedziała, ze trochę Jej zabrakło rytmu ale nie jest niczym zdenerwowana, obie w tym roku dominacja więc mam nadzieję, że będzie łatwo ????
Jeszcze mi chodzi po głowie co z Chinką Lyu, nie ma Jej w ogóle w top listach w tym roku, wywaliła taki wynik, jak w tamtym roku w Rio w kwalach nasza Andrejczyk, po czym to się nie do końca na konkurs przełożyło, Polka 2.5 metra mniej w konkursie, ok no 4 plac duże osiągnięcie na IO, ale analizując wynik to spadek duży, a piszę w tym kontekście, że Chinka czuję tego nie powtórzy i te wysokie kursy na Spotakovą i Kolak z nią w parze wg. mnie można śmiało próbować,
Do tego myślę jeszcze nad Khalidovich top 6 za wyniki w tym roku, w tamtym roku na dwóch dużych imprezach tj, na IO 5 plac a na ME wygrała z rekordem Białorusi ????
Zakład specjalny, że zwyciężczyni będzie z Europy kurs 1.4 ale tylko w singlu ????
Przy tym, co się stało wczoraj z Makwalą, Niekerk bierze to izi, nie ma co się rozpisywać, do tego Gardiner top 4 to też nie ma co pisać, wyniki z tego roku świetne, a to co zrobił w półfinale kolega z Bahamów czapki z głów ???? Przy takich problemach Makwali to te pary z nim z wysokimi kursami i przeciwko Niemu pobierać, On w ogóle czeka na decyzję od lekarzy jak ze startem
Do tego wszystkiego 3 pary z 3000m z przeszkodami Panów, 3 faworyci, wiem wiem, że to jest długi bieg, do tego przeszkody, wczoraj nam dłuższy bieg pań pokazał, jak główna faworytka może stracić podejmując jakąś tam decyzję, ale z drugiej strony to panowie, wszyscy trzej wygrali swoje biegi, ich przeciwnicy np Birech i Kemboi dopiero z czasami, jak ktoś chce na podbitkę do całego kuponu to można dołożyć ????
STS
Nie będę powielać analiz, bo wszystko już opisałem, więc :
Kendricks - Duplantis 1 1.12
Lavillenie - Barber 1 1.15
Lisek - Holzdeppe 1 1.35
Spotakova - Khalidovich 1 1.2

Plus te sane pary, co wyżej do róznych kombinacji, jeśli je znajdziecie w ofercie ????
Nie wierzę coś w Wojciechowskiego, że uzyska 5.82, po tym, co w kwalach wyprawiał, już 2.05 dają na to w STS
Jeśli coś popada, trzeba to będzie na bieżąco monitorować, to te linie na 5.95 tyczka i 67.50 oszczep w zakładach specjalnych, że oba wyniki nie padną ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 0

tremorr

Użytkownik
400 m M :zwycięzca uzyska wynik lepszy od 43.60
tak/nie Typ:: Tak1.70
Tyczka M Kendricks S.
klas. końcowa Typ:: 1-3 1.15
Bieg 800m M Kszczot A.
klas. końcowa Typ:: 1-3 1.45



Ako: 2.83 sts
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
400 m M :zwycięzca uzyska wynik lepszy od 43.60
tak/nie Typ:: Tak1.70
Tyczka M Kendricks S.
klas. końcowa Typ:: 1-3 1.15
Bieg 800m M Kszczot A.
klas. końcowa Typ:: 1-3 1.45



Ako: 2.83 sts
W Milenium czy Fortunie masz Kszczota top 3 @1.8, w ogóle STS wyżej ceni Kszczota od Betta i na Betta top 3 fajnie płacą, bo 1.55, wyniki fajne w tym roku, wygrał swój bieg, gdzie ten bieg był najszybszy z tych 3, bo dwóch z czasami się stąd dostało ????
 
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
World Championships 2017. 400 metres. Winner
Isaac Makwala - In Top 3: No @ 2.75 zwrot Makwala DNS

World Championships 2017. 400 metres. Winner
To Be Higher Isaac Makwala/Steven Gardiner: Steven Gardiner @ 2.1 zwrot Makwala DNS

Makwala z van Niekerkiem mieli walczyć o dublet 200m+400m i od wczoraj już wiadomo, że w tym wyścigu został już tylko reprezentant RPA. Wczoraj niespodziewanie Makwala nie wystartował w eliminacjach 200m, a van Niekerk z uśmiechem na ustach awansował do półfinału. Niektórzy myśleli, że to wycofanie podyktowane było zachowaniem pełni sił na dzisiejszy finał 400m. Ale potem pojawiło się info, że Botswańczyk wycofał się z powodu zatrucia pokarmowego. Podobno zresztą podobnym objawom uległo więcej atletów z związanych z danym hotelem. Z tekstu wynika, że nawet sam start Makwali w dzisiejszym finale ma być dopiero potwierdzony. Jeśli wystąpi to z oczywistych względów nie będzie w pełni sił, nie tylko by walczyć o złoto z van Niekerkiem, ale nawet medal może być poza zasięgiem. W półfinałach błysnął Gardiner bijąc rekord Bahamów (43.89), jest Jamajczyk Allen który zrobił życiówkę (44.19), jest też Amerykanin Kerley, który do finału wszedł cichaczem, ale w tym roku biegał już bardzo szybko (43.70) i może być groźny. Jest w końcu też rodak Makwali - Thebe, ale on też może być ofiarą tego zatrucia, bo przecież mieszkają w tym samym hotelu. Biorąc pod uwagę że są tylko dwa miejsca na podium (Van Niekerka trzeba wyłączyć), to może zabraknąć jego dla nie do końca dysponowanego Botswańczyka. Przecież nawet w normalnych warunkach nie miałby gwarantowanego medalu, a tym bardziej teraz jeśli pojawiło się tyle wątpliwości.
Kursy z 1xbetu
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Kendricks - Duplantis 1 1,15 tyczka ✅
Lavillenie - Wojciechowski 1 1,22 tyczka ✅
Jager - Kemboi 1 1,15 3000m z przeszkodami ✅
Kolak- Khaladovich 1 1,2 oszczep ✅
van Niekerk - Makwala 1 1,08 400m zwrot
AKO 2,04 STS
✅✅✅
Temat się rozkręcił widzę, i fajnie. Wczoraj Hassan dała ciała, zachciało się jej finiszować na 600 metrów przed metą, masakra... No ale nie ma się co zrażać, trzeba odrobić. W tyczce Amerykanin i Francuz powalczą o złoto. Dobre skoki w kwalifikacjach, na luzie. Wojciechowski i Duplantis meczyli się niemiłosiernie, nie widzę ich dzisiaj w konkursie. O Makwali pisał Sumada wyżej, zresztą nawet bez tych problemów nie miałby większych szans z van Niekerkiem. Kolak niby słabsze kwalifikacje a i tak lepiej niż Khaladovich. Na koniec Jager. Trochę się obawiam tego typu bo w dłuższych biegach różnie bywa, dużo zależy od tempa, taktyki na bieg, ale Jager fajnie rozegrał półfinał, wygrał z najlepszym czasem a Kemboi dzięki temu miał SB. Oglądam praktycznie wszystkie zawody, i na dzisiaj wydaje się ok. Gdyby wczoraj Hassan zaczęła ten swój śmieszny finisz 200,300 metrów później to by było 3/3.
Dodatkowo gram jeszcze takie coś
Lisek - Wojciechowski 1 1,7 tyczka ✅
Bett - Aman 1 1,4 800m ✅
AKO 2,38
✅✅✅ elegancko :grin:
Pierwszy typ, analiza w typach dnia. Bett moim zdaniem lepiej wyglądał w półfinałach.
 
K 99

krecik87

Użytkownik
Panowie, można dzisiaj ogolić buków stawiając h2h na 400m....tylko pozostaje wiele niewiadomych. Po pierwsze jak poważny krysys formy fizycznej przeżywa Makwala, po drugie czy Babaloki Thebe który jest jego rodakiem i zapewne również mieszka w tym hotelu w ktorym panuje wirus ma podobne dolegliwości, jesli nie-to jest mój kandydat na drugą pozycje, piękny, luźny bieg w półfinale,odpuszczona końcówka dobra forma....., po trzecie jak zregeneruje sie Gardiner, w pólfinale fenomenalny rezultat, ale on jako jedeny biegł na 100%, padł po przebiegnięciu lini mety, ciężko oddychał, wątpię by powtórzył drugi taki bieg w przeciągu dwóch dni i wreszcie po piąte w jakiej formie jest Kerley, który w tym roku miał 43,70 a do finału wszedł tylko z &quot;czasem&quot;. Van Niekerk pewniak, podobał mi się również Jamajczyk Allen, biegł luźno w półfinale, poprawiając &quot;życiówkę&quot; na 44.19....przy kłopotach innych może zakręcić się wokół podium. Podsumowując
Van Niekerk Win 1,2 Fortuna
Gardiner-Thebe 2 2,46 Fortuna
Allen 1-4 2,50 Fortuna
Allen - Haroun 1 1,40 Sts

Oprócz tego typ na Kszczota w parze z Francuzem Bosse, Adam świetny bieg połfinały, spokój, siła , wytrzymałość, tak jak dwa lata temu, Bosse to bardzo dobry biegacz, ale każdy minimalny znawca lekkoatletyki wie,że on jest stworzony do biegania mitingów gdzie śrubuje swoje rekordy w biegach na czas gdzie jest &quot;zając&quot; który dyktuje odpowiednie tempo, w imprezach mistrzowskich gdzie są 3 biegi już taki skuteczny nie jest, słabnie z każdy biegiem, odwrotnie proporcjonalnie do Adama, który w finałach wielkich imprez był zawsze przed nim (w Rio Adam do finału nie awansował, Bosse był 4), dodatowo tegoroczna forma i wyniki nie przemawiają za nim.
Kszczot - Bosse 1 1,6 Fortuna
a Wy jakieś dodatkowe propozycje, informacje macie? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Ja zagrałem przede wszystkim Guba 17.75 lub wiecej 1.85 wkwalifikacjach kuli iforbet
to mój główny bet, to nie jest dla niej wyzwanie, nie miewa problemów ze względu na tylko 3 próby, przeważnie właśnie w nich, w tych pierwszych próbach osiąga najlepsze wyniki, teraz powinna zrobić te 17,90 - 18,10 myślę.

Linia na awans jest 18.30 tu będzie ciężko, ale też istnieje spore prawdopodobieństwo że nie pchnie tego 12 kobit, już 18m może starczyć, więc za połowe dałem jeszcze przynajmniej jedna Polka w finale 3.05 pomimo podatku ten kurs to value, na moje na tak powinno być 1.95 na nie 1.75.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Kszczot - Bett 2 @1,85 ⛔ STS

Kszczot genialnie taktycznie w półfinale, ale Bett także wygrał swój bieg i to z dużo lepszym czasem. Wynik z tego sezonu także lepszy. W finale panowie pewnie pobiegną mocniej, ciężko będzie powtórzyć taki rezultat Polakowi, nawet nie jeśli chodzi o czas bo ten nie był tak znakomity, a o układ na bieżni, gdzie Kszczot biegł z tyłu na luzie, a czołówka walczyła o miejsca tracąc siły. Bett jest mocny.
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Makwala już wycofany w STS w h2h ???? zdążyłem pograć przeciwko niemu. Mam nadzieję że to zatrucie to nie jakaś lipa.
 
eco 388

eco

Użytkownik
ma padać dziś, zwłaszcza jutro. W jakim stopniu deszcze wypaczają wyniki rzutu młotem? To loteria w deszczu? Wycierają sobie miejscówkę, zakładają specjalne buty? Trochę się martwię bo dodałem Fajdka do combo.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
ma padać dziś, zwłaszcza jutro. W jakim stopniu deszcze wypaczają wyniki rzutu młotem? To loteria w deszczu? Wycierają sobie miejscówkę, zakładają specjalne buty? Trochę się martwię bo dodałem Fajdka do combo.
Jeśli będzie padać to wszyscy będą mieli mokre koło i to dużego wpływu na kolejność nie powinno mieć. Pewnie będą krótsze rzuty niż przy suchym. Ziolkowski pamietam wycieral czasem koło, zazwyczaj to buty wycieraja przed wejsciem. Konkurs wieczorem, więc Fajdek zdąży się obudzić ????
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Jeśli będzie padać to wszyscy będą mieli mokre koło i to dużego wpływu na kolejność nie powinno mieć. Pewnie będą krótsze rzuty niż przy suchym. Ziolkowski pamietam wycieral czasem koło, zazwyczaj to buty wycieraja przed wejsciem. Konkurs wieczorem, więc Fajdek zdąży się obudzić ????
Nie no, człowieku. Co to za bzdury. Jakim cudem opady deszczu nie będą miały wpływu na kolejność w konkursie? Większą głupotę trudno napisać. Owszem, wszyscy będą mieli jednakowe warunki i tyle ale chyba nie chcesz powiedzieć, że deszcz będzie miał jednakowy wpływ na wszystkich rzucających? Litości.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Nie no, człowieku. Co to za bzdury. Jakim cudem opady deszczu nie będą miały wpływu na kolejność w konkursie? Większą głupotę trudno napisać. Owszem, wszyscy będą mieli jednakowe warunki i tyle ale chyba nie chcesz powiedzieć, że deszcz będzie miał jednakowy wpływ na wszystkich rzucających? Litości.
W pełni się zgadzam z guernica, akurat jak będzie napierdzielać deszcz to wszyscy co do joty, co pograliśmy różne typy będziemy robić w portki i czekać, aż &#39;nasz&#39; zawodnik czegoś nie spapra :grin:
 
psotnick 845,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tu artykuł odnośnie tego wirusa co zmusił Makwalę do wycofania wczoraj.
http://www.bbc.com/sport/athletics/40857720
Na wywiadzie nie wyglądał za bardzo na chorego, coś wspominał, że to wycofanie było niejako wymuszone procedurami IAAF. W wywiadzie dość rozgoryczony, ale wyglądał dobrze, więc jak zwykle chyba wszystko się okaże dopiero podczas biegu.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Nie no, człowieku. Co to za bzdury. Jakim cudem opady deszczu nie będą miały wpływu na kolejność w konkursie? Większą głupotę trudno napisać. Owszem, wszyscy będą mieli jednakowe warunki i tyle ale chyba nie chcesz powiedzieć, że deszcz będzie miał jednakowy wpływ na wszystkich rzucających? Litości.
Napisałem swoje zdanie - według mnie wielkiego wpływu nie będzie to mieć - kto jest dobry to sobie poradzi. Nie pierwsze zawody w deszczu, nie ostatnie. No chyba że się rozpada w trakcie, a nie przed. Jeśli masz inny pogląd to możesz napisać czemu się nie zgadzasz, bo teksty że głupoty i bzdury nic nie wnoszą do dyskusji.
Rzut oszczepem kobiet
Martina Ratej - Eda Tugsuz 1,60 STS ⛔ 9-5
Ratej ostatnio w coraz lepszej formie. Na diamentowej lidze ostatnie starty to 3. i 2. miejsca z poprawionym najlepszym wynikiem w tym roku. W eliminacjach znów SB i z wynikiem 65,64 po pierwszej kolejce awans do finału. Wydaje się, że Colak i Spotakova będą walczyć o zwycięstwo, a reszcie zostanie walka o trzecie miejsce. Chinki mogą być groźne, ale Ratej również powinna się włączyć do walki.
Tugsuz to młoda dziewczyna, która dopiero w tym roku przekroczyła pierwszy raz 60 metrów. Życiówka świetna bo 67,21m. Wynik rzucony jednak w maju i patrząc na jej wyniki to właśnie na wiosnę rzuca najdalej. W lato nie zbliżyła się do tego osiągnięcia. Tutaj trzy rzuty poniżej 64 metrów.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
Tu artykuł odnośnie tego wirusa co zmusił Makwalę to wycofania wczoraj.
http://www.bbc.com/sport/athletics/40857720
Na wywiadzie nie wyglądał za bardzo na chorego, coś wspominał, że to wycofanie było niejako wymuszone procedurami IAAF. W wywiadzie dość rozgoryczony, ale wyglądał dobrze, więc jak zwykle chyba wszystko się okaże dopiero podczas biegu.
Jak się zagłębisz w ten akurat tekst, co podałeś link, to mamy wszyscy odpowiedź - Makwala też dziś nie wystartuje, więc mamy zwroty a tu świeższy link z taką informacją ????
http://af.reuters.com/article/sportsNews/idAFKBN1AO1W5-OZASP
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Napisałem swoje zdanie - według mnie wielkiego wpływu nie będzie to mieć - kto jest dobry to sobie poradzi. Nie pierwsze zawody w deszczu, nie ostatnie. No chyba że się rozpada w trakcie, a nie przed. Jeśli masz inny pogląd to możesz napisać czemu się nie zgadzasz, bo teksty że głupoty i bzdury nic nie wnoszą do dyskusji.
Oczywiście, że masz prawo do swojego zdania ale są pewne granice absurdu i amatorszczyzny. I powinieneś się dwa razy zastanowić zanim coś zamieścisz na forum, ponieważ tu jest pełno ludków, którzy traktują to forum jak jakąś wyrocznie i mogą się zasugerować tym co tam wymyśliłeś. Po twoim wpisie widać, że raczej niewiele masz wspólnego ze sportem bo nie wiem jak inaczej wytłumaczyć to co napisałeś. Chyba każdy średnio rozumny człekokształtny wie, że opady deszczu mogą mieć kolosalny wpływ na wyniki konkursu i nie trzeba tego w żaden specjalny sposób argumentować. Serio po niektórych wpisach paru osób tutaj jestem coraz bardziej przekonany o ich grze na dwa fronty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
T 1,9K

telich

Użytkownik
Napisałem swoje zdanie - według mnie wielkiego wpływu nie będzie to mieć - kto jest dobry to sobie poradzi. Nie pierwsze zawody w deszczu, nie ostatnie. No chyba że się rozpada w trakcie, a nie przed. Jeśli masz inny pogląd to możesz napisać czemu się nie zgadzasz, bo teksty że głupoty i bzdury nic nie wnoszą do dyskusji.
Z całym szacunkiem, bo jesteś Modem, ale odnoszę nieraz wrażenie, że niektórzy nie potrafią się przyznać do błędu - tak szczerze napisz mi - zaczyna mocno nawalać deszcz, przypuśćmy, że leje od 19 do późna i cały dzień w deszczu, pograłeś jakieś typy i co, nie obawiasz się, że to Ci popsuje Twój cały plan na to, co pograłeś? Kiedyś kupon mi kończył jakiś bieg na 100m w mityngu w USA, dałem Tysona Gay&#39;a, że tam będzie lepszy od kogoś w parze po 1.1, bo dałem na podbitkę, miała być formalność, a tak deszcz zaczął zacinać, że nici z kasy, akurat w lekkiej, jak takie rzeczy się pojawiają no to sorry, ale akurat co może być gorszego dla zawodnika, jak nie ma &#39;sucho&#39;, do tego zaczyna wiać, no to jak ma się on w pełni, w 100% skoncentrować na swoim występie, jak to, co się dzieje z pogodą mu przeszkadza ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Z całym szacunkiem, bo jesteś Modem, ale odnoszę nieraz wrażenie, że niektórzy nie potrafią się przyznać do błędu - tak szczerze napisz mi - zaczyna mocno nawalać deszcz, przypuśćmy, że leje od 19 do późna i cały dzień w deszczu, pograłeś jakieś typy i co, nie obawiasz się, że to Ci popsuje Twój cały plan na to, co pograłeś? Kiedyś kupon mi kończył jakiś bieg na 100m w mityngu w USA, dałem Tysona Gay&#39;a, że tam będzie lepszy od kogoś w parze po 1.1, bo dałem na podbitkę, miała być formalność, a tak deszcz zaczął zacinać, że nici z kasy, akurat w lekkiej, jak takie rzeczy się pojawiają no to sorry, ale akurat co może być gorszego dla zawodnika, jak nie ma &#39;sucho&#39;, do tego zaczyna wiać, no to jak ma się on w pełni, w 100% skoncentrować na swoim występie, jak to, co się dzieje z pogodą mu przeszkadza
Jednak zostanę przy swoim zdaniu ???? Kolega pytał o deszcz podczas rzutu młotem i ja się do tego odnoszę, nie do biegów czy innych dyscyplin. Jeśli całe zawody będzie mokro to warunki dalej będą równe. Kto jest w formie to sobie poradzi, kto formy nie ma to i szczęście nie pomoże - zawsze można zwalić na pogodę.
- tak szczerze napisz mi - zaczyna mocno nawalać deszcz, przypuśćmy, że leje od 19 do późna i cały dzień w deszczu, pograłeś jakieś typy i co, nie obawiasz się, że to Ci popsuje Twój cały plan na to, co pograłeś?
Jak stawiam skoki czy kolarstwo to sprawdzam pogodę, bo to ma wpływ. Tutaj jednak nie uznaje tego za tak istotny szczegół, by specjalnie się tym martwić. Widocznie jestem amatorem, niewiele mam wspólnego ze sportem i do tego nie jestem średnio rozumnym człekokształtnym, jak już zdążył mnie zdemaskować guernica:grin:
Tyle ode mnie, dalsza dyskusja na PW jeśli się znajdzie jakiś chętny, bo się tu śmietnik robi na temat poboczny i opiekun działu może się wkurzyć ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom