>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka 2017

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Rzut dyskiem mężczyzn
Piotr Małachowski uzyska przynajmniej 67 metrów: TAK 1,85 STS
Piotrek w tym sezonie wyniki miał słabe, ale ostatnie występy wskazują na progres. W Cetniewie tydzień temu pokazał, że forma rośnie. Wyniki: 65,76 - 66,47 - 66,18 - 63,61 - 67,68 - 67,22 napawają optymizmem. Poza konkursem osiągnął nawet 69,19 i potwierdził, że do Londynu pojechał po dobry wynik. W eliminacjach w pierwszym rzucie 65,13m i zapewniony awans do finału. Sam mówił, że to był słaby rzut, technicznie sporo brakowało, a jednak wynik był dobry. Cetniewo pokazuje, że wynik 67 metrów nie jest nieosiągalny, a co więcej, jest dość prawdopodobny. Forma rośnie i dziś Piotr powinien powalczyć o medal.
Nie wiem czy się nic nie zmieniło ale ja widzę w STS 67,50 m a więc to już robi dużą różnicę co do odległości.. Być może zwiększyli o te 50 cm
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Nie wiem czy się nic nie zmieniło ale ja widzę w STS 67,50 m a więc to już robi dużą różnicę co do odległości.. Być może zwiększyli o te 50 cm
Tak, zwiększyli. Wcześniej było 67,00 teraz jest 67,50. Sprawdzałem :wink:
w związku z czym, kusi mnie pogranie undera, bo jak stepinski pisał, w dysku jest dużo zmiennych niezależnych, które mogą zrobić różnicę + ok, rzucił 69m ale dla publiki, poza zawodami, a to zupełnie co innego :wink:
Pobiorę sobie under 67,50 @1,80 STS
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
http://www.domtel-sport.pl/statystykaLA/personal.php?page=sb&amp;amp;nr_zaw=1794&amp;amp;r=2
Ciężko powiedzieć. Jak spojrzysz na wyniki to tylko raz w Cetniewie przekroczył 66m. No ale on cały czas był kontuzjowany i formę zrobił na dzisiaj. W Cetniewie miał 67,68 w konkursie a jak już sie skończyły zawody to jako zwycięzca dla publiczności rzucił i było aż 69 metrów z centymetrami. Nie pamiętam dokładnie ile. Ja tego nie gram. W dysku to wiatr, koło różne takie rzeczy decydują o odległościach
stepinski dzięki za dotychczasową robotę, sporo pomogła.
co do dysku to tam loteria spora, Małachowsi otwarcie mówi, że myślał, że ten sezon już stracony, od początku do nagłego przebłysku niedawno wyglądał bardzo marnie, nawet na MP w Białymstoku było źle.
No i teraz nagle poszło to mocno do przodu niespodziewanie, nawet po tym jednym rzucie w kwalach widać, że źle, tragedii nie będzie, osobiście widzę, że w 6 rzutach może zrobić te niecałe 68 metrów, to zdecydowanie da medal.
natomiast żadnego problemu nie będzie by do kuponów dorzucać te pary z nim, typu Urbanek po 1.3 bo tam jest tylko naprawdę 5 których stać teraz na 65,5 metra i więcej, reszta jest teraz daleko za i na pewno nie mają z Piotrem szans tacy zawodnicy właśnie
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Stahl - Małachowski 1 ✅
Dacres - Urbanek 1 ✅
Manyonga - Menkov 1 ✅
Samaai - Juska 1 ✅
AKO 2,43 STS
✅✅✅ bez stresów
Szybko bo na spacerku z telefonu. W dysku nie powinno być niespodzianek, Stahl i Dacres powinni między sobą rozegrać walkę o złoto, no może jeszcze Gudzius. Urbanek bez szans moim zdaniem. Małachowski niewiadoma ale ze Stahlem nie wierzę że wygra. W skoku w dal Manyonga poza zasięgiem w tym sezonie, powinien potwierdzić formę, niezły skok w kwalach. Juska blysnal wczoraj ale skakał z wiatrem. Kursy lecą, nie zdążyłem wcześniej. Co myślicie?
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
dziś znów babole spore w stsie, udało się sporo upchać na overki Haratyka, kolejne linie, startowali od 21.40 kończąc na 21.55

dla Michał w formie wielkiej, na MP 21.53, tydzień temu w Cetniewie znów wielkie pchnięcia w tym 2 x 21.88 i 21.72, wczoraj w kwalifikacjach pomimo nerwów od razu w pierwszym pchnięciu 21.27 bez problemu.

widać u niego wielką formę i stać go na pchnięcie w okolice 22 metrów, a sam w wywiadzie mówił, że jest tak mocny i stabilny, że pchanie na poziomie 21.50 to coś co robi obecnie regularnie.
 
S 277

stepinski

Użytkownik
dziś znów babole spore w stsie, udało się sporo upchać na overki Haratyka, kolejne linie, startowali od 21.40 kończąc na 21.55

dla Michał w formie wielkiej, na MP 21.53, tydzień temu w Cetniewie znów wielkie pchnięcia w tym 2 x 21.88 i 21.72, wczoraj w kwalifikacjach pomimo nerwów od razu w pierwszym pchnięciu 21.27 bez problemu.

widać u niego wielką formę i stać go na pchnięcie w okolice 22 metrów, a sam w wywiadzie mówił, że jest tak mocny i stabilny, że pchanie na poziomie 21.50 to coś co robi obecnie regularnie.
Że też ja tego nie wyłapałem ???? 21.40 na Haratyka to był super zakład. 21.55 to już sporo dalej. A na Bukowieckiego od razu było 21.25? Kurde dzisiaj ciężko coś wybrać. Ciekawe jak Justyna Święty po kontuzji. Wczesniej na jej brak awansu było ponad 4 i myślałem to grać, ale teraz to już się nie opłaca, bo możliwe ze jest w pelni dyspozycji
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Pchnięcie kulą mężczyzn
Tomas Stanek - Darrell Hill 1,55 STS ✅ 4-11
Hill miał problem w eliminacjach, bo dwa pchnięcia spalone i dopiero w trzeciej próbie 21,11 i bezpośredni awans. Stanek tylko 20,76 ale to wystarczyło, żeby po pierwszej próbie od razu awansować. W tym roku Czech raz przekroczył 22 metry, w ostatnich dwóch miesiącach natomiast regularnie przekraczał 21,50m, a więc forma dobra i powtarzalna. Hill z kolei najlepsze wyniki osiągał w kwietniu/maju. Wtedy nawet się otarł o granicę 22 metrów. Ostatnie występy to niewiele ponad 21 metrów, podobnie jak wynik z eliminacji. Nie jestem przekonany, czy Amerykanin będzie w stanie się w konkursie bardzo poprawić. Stanek natomiast pchnął na luzie kwalifikację do finału i dziś powinien pokazać wyniki ok 21,30-21,50.
Skok o tyczce kobiet
Yarisley Silva - Eliza McCartney 1,55 Unibet ✅ 3-9
Silva tu powinna powalczyć nawet o medal. W eliminacjach raz strąciła na 4,50 ale w sumie awans bez większych problemów. McCartney za to strącała na 4,35 i 4,50, a 4,55 nie skoczyła - Silva skakała w drugiej grupie i już po 4,50 wiedziała, że ma awans.
Kubanka w tym sezonie regularnie skacze 4,55-4,65. Czasem błyśnie i skoczy wyżej. McCartney w letnim sezonie raz skoczyła 4,75 a tak to okolice 4,50-4,55. Jej problemem jest to, że na niższych wysokościach często potrafi strącić, co w tyczce robi dużą różnicę, bo w przypadku wyrównanego konkursu przeszkodzić może w zajęciu wysokiego miejsca.
 
Otrzymane punkty reputacji: +60
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Ahoure - Luckenkember 1 @2,35 ✅ STS 100m bieg półfinałowy
Nie rozumiem faworyzowania Niemki, fakt, w biegu eliminacyjnym życiówka 10.95, pokonała bezpośrednio Ahoure, która miała czas 11.04. Tyle, że regularniej biega reprezentantka Wybrzeża, niedawno 10.78. Pod koniec biegu Ahoure nieco odpuściła mając pewny awans. Oceniałbym tutaj parę 50/50, a mamy @2,35 na Ahoure więc można pobrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
S 277

stepinski

Użytkownik
Moja pewnie zaskakująca propozycja na dzisiaj:
K. Bukowiecki powyżej 21,25? tak kurs: 1,90 STS ⛔⛔⛔
2014 Impreza docelowa Igrzyska Młodzieży Nankin - rekord życiowy
2015 Impreza docelowa Mistrzostwa Europy juniorów Eskilstuna - rekord życiowy
2016 Impreza docelowa Mistrzostwa świata juniorów - rekord życiowy
2017 Impreza docelowa Młodzieżowe Mistrzostwa Europy - blisko rekordu życiowego 21,59 m
Po drodze były jeszcze zawody halowe gdzie Konrad również zanotował PB a nawet pobił rekord Polski. Chcę pokazać że Konrad potrafi znakomicie trafiać z formą na najważniejszą imprezę. Oczywiście wczoraj eliminacje mu całkowiecie nie wyszły ale dzisiaj każdy zaczyna od zera. 21,25 to dużo ale jeśli Konrad chce być w czołowej 8 to musi tyle pchnąć. Jest dobrze przygotowany i czuję ze odpali. Presja olbrzymia jest na Michale a on z ukrycia powinien zaatakować
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
2016 Impreza docelowa Mistrzostwa świata juniorów - rekord życiowy
Najważniejsza impreza to IO, gdzie po eliminacjach zapowiadał walkę o medal, a skończyło się trzema spalonymi próbami w finale. Na młodzieżowych mistrzostwach rzeczywiście błyszczał, problem ma jednak na seniorskich imprezach, gdzie pchał do tej pory mocno poniżej możliwości. Podobnie było na ME 2016, gdzie był na 4. miejscu.
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Najważniejsza impreza to IO, gdzie po eliminacjach zapowiadał walkę o medal, a skończyło się trzema spalonymi próbami w finale. Na młodzieżowych mistrzostwach rzeczywiście błyszczał, problem ma jednak na seniorskich imprezach, gdzie pchał do tej pory mocno poniżej możliwości. Podobnie było na ME 2016, gdzie był na 4. miejscu.
Prawda że w seniorskich imprezach odpalił dopiero tej zimy gdzie został ME ale moze to była kwestia braku doświadczenia. Jako junior jechał na Igrzyska olimpijskie, 3 spalone w finale. Jak mówił bardzo to przeżył i powinien być mocniejszy. Nikogo nie namawiam do tego typu. Po prostu takie mam przeczucie
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Stefanidi - Morris 1 1,45 ✅
Walsh - Storl 1 1,27 ✅
Haratyk - Gill 1 1,2 ✅
AKO 2,21 STS
✅✅✅ bez problemów :grin: konkurs kuli słaby spodziewałem się większych odległości ale ważne że weszło
Witam. Dzisiaj coś takiego. Wczoraj na luzie parę stówek wpadło, idę za ciosem w faworytów. W tyczce Stefanidi powinna przeskoczyć Amerykankę. W kwalifikacjach jedna próba od razu na 4,60 i bez problemu. Amerykanka zaczynała od 4,35, potem 4,50 i na koniec 4,55, wszystko za pierwszym razem. Greczynka pewna swego, jeden pewny skok, widać że pewna swojej dyspozycji. Morris potrzebowała więcej skoków więc tej pewności co do formy chyba nie ma. W kuli jak kolega wcześniej pisał Haratyk trafił z formą. W kwalifikacjach 21,27, w konkursie powinien dołożyć kilkadziesiąt centymetrów co sprawi że przeciętny Gill nie będzie miał większych szans bo może nawet 21 nie rzucić. Na dokładkę Walsh. Po kwalifikacjach utwierdził mnie w przekonaniu że powalczy o medal. 22 metry robi wrażenie, a może być lepiej w konkursie. Storla powinien przerzucić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +80
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
w iforbet oprócz over 21,50 Haratyka warto mniej niż 64,00 Bukowiecki w trzech najlepszych pchnięciach.
to tylko o Bukowieckim krótko, ma ten sezon i teraz formę taką, że w h2h ciężko mi go grać, bo jedno pchnięcie na poziomie 21,40 - 21,70 może zrobić, ale wiele prób pali lub ma krótkich, na moje odda tylko max. 2 dobre pchnięcia, o średnią 3 najlepszych pchnięć na poziomie 21,33 będzie baaardzo ciężko.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Malwina Kopron TOP 3 @ 3,50 Dafabet ✅✅✅
Wspaniały początek Malwiny i zasłużone trzecie miejsce. Zawody niezbyt atrakcyjne do oglądania, ale liczą się dwie rodaczki na podium!

Zobaczymy jaką ofertą zaskoczą nas rodzime naziemne buki (przede wszystkim liczę na ciekawe pary h2h), lecz póki co wyłapałem jeden interesujący zakład na jutrzejsze podium w rzucie młotem. W tym przypadku próbuję patriotycznie, ale to naprawdę ma wielką szansę na powodzenie. Przedstawiam Wam Malwinę Kopron, która w niemalże każdym wywiadzie stwierdza, że jest w życiowej formie. Nie powiem, presja naprawdę spora, ale sama ten balonik pompuje. Jej słowa potwierdza też Anita Włodarczyk, która właśnie w niej (a nie Chince Wang Zheng) widzi godną siebie rywalkę w walce o złoto. Kopron jak burza przebrnęła przez kwalifikacje uzyskując imponujące 74,97 co pozwoliło jej je wygrać. Jakiś czas temu nie zdecydowałbym się na granie takiego zakładu, ale forma na MŚ zwiastuje świetne rzuty Malwiny. Zakład u brytyjskiego bukmachera gram też z przekory. Może i nie posiadam ogromu wiedzy z tej dyscypliny, niemniej wystawienie takiego kursu to nieporozumienie. Widzę tutaj potężne value, moim zdaniem oddsmakerzy tej firmy się nie popisali. Inni bukmacherzy na podium naszej rodaczki wystawiają w miarę racjonalne kursy 1,85-2,0. W tym przypadku mamy do czynienia z niemalże dwukrotną przebitką! Nie obserwowałem wahań kursów u tego buka od eliminacji, ale mam wrażenie że nijak nie zareagowali oni na znakomity rzut Malwiny. W Dafabet cenią sobie wyżej (wystawiając niższe kursy) umiejętności takich zawodniczek jak Włodarczyk i Zheng (co w pełni zrozumiałe) ale i Skydan, Małaszczyk, Zheng (dość kontrowersyjnie) czy Klaas (!!!). Ta ostatnia wywołuje uśmiech politowania na mojej twarzy, i gdyby któryś bukmacher postaniowił wystawić parę Klaas - Kopron to byłbym skłonny grać duże sumy na naszą reprezentantkę w pojedynku z OSTATNIĄ z zakwalifikowanych, które przebiły 70m. Wracając jednak do podium dla Malwiny - przy niższym kursie zastanowiłbym się dwa razy przed postawieniem, lecz w tej sytuacji nie pozostaje mi nic innego jak tylko pobrać tak apetyczny kurs, bo do wieczora również może się zmienić na niekorzyść graczy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
S 277

stepinski

Użytkownik
Malwina Kopron TOP 3 @ 3,50 Dafabet

Zobaczymy jaką ofertą zaskoczą nas rodzime naziemne buki (przede wszystkim liczę na ciekawe pary h2h), lecz póki co wyłapałem jeden interesujący zakład na jutrzejsze podium w rzucie młotem. W tym przypadku próbuję patriotycznie, ale to naprawdę ma wielką szansę na powodzenie. Przedstawiam Wam Malwinę Kopron, która w niemalże każdym wywiadzie stwierdza, że jest w życiowej formie. Nie powiem, presja naprawdę spora, ale sama ten balonik pompuje. Jej słowa potwierdza też Anita Włodarczyk, która właśnie w niej (a nie Chince Wang Zheng) widzi godną siebie rywalkę w walce o złoto. Kopron jak burza przebrnęła przez kwalifikacje uzyskując imponujące 74,97 co pozwoliło jej je wygrać. Jakiś czas temu nie zdecydowałbym się na granie takiego zakładu, ale forma na MŚ zwiastuje świetne rzuty Malwiny. Zakład u brytyjskiego bukmachera gram też z przekory. Może i nie posiadam ogromu wiedzy z tej dyscypliny, niemniej wystawienie takiego kursu to nieporozumienie. Widzę tutaj potężne value, moim zdaniem oddsmakerzy tej firmy się nie popisali. Inni bukmacherzy na podium naszej rodaczki wystawiają w miarę racjonalne kursy 1,85-2,0. W tym przypadku mamy do czynienia z niemalże dwukrotną przebitką! Nie obserwowałem wahań kursów u tego buka od eliminacji, ale mam wrażenie że nijak nie zareagowali oni na znakomity rzut Malwiny. W Dafabet cenią sobie wyżej (wystawiając niższe kursy) umiejętności takich zawodniczek jak Włodarczyk i Zheng (co w pełni zrozumiałe) ale i Skydan, Małaszczyk, Zheng (dość kontrowersyjnie) czy Klaas (!!!). Ta ostatnia wywołuje uśmiech politowania na mojej twarzy, i gdyby któryś bukmacher postaniowił wystawić parę Klaas - Kopron to byłbym skłonny grać duże sumy na naszą reprezentantkę w pojedynku z OSTATNIĄ z zakwalifikowanych, które przebiły 70m. Wracając jednak do podium dla Malwiny - przy niższym kursie zastanowiłbym się dwa razy przed postawieniem, lecz w tej sytuacji nie pozostaje mi nic innego jak tylko pobrać tak apetyczny kurs, bo do wieczora również może się zmienić na niekorzyść graczy.
Maite Radar masz całkowitą rację. Polskie buki lepiej to przewidują i na medal Kopron tylko kurs 2. Ja gram mocno jako głowny typ
Koproń powyżej 74,75? tak kurs: 1,8 STS ✅✅✅
Na pewno beda spadki. Analiza później bo w pracy

Co tu dużo mówić. Maite świetnie podsumowal Malwinę. Jest w życiowej formie. W studiu z Olkiem Dzięciołowskim powiedziała ze na treningach rzuca jeszcze dalej niż w eliminacjach i liczy że w finale dorzuci z 2 metry. No wydaje się że te 75 m musi pęknąć.

Dodatkowo:
Dibaba - Cichocka 2 kurs: 3,20 STS Dibaba fatalnie wyglądała w półfinałach i ledwo się dostała ✅
Semenya miejsca 1-3 kurs ✅ 1,30 i Fiodorów- Safrankowa ✅ 1 kurs 1,25 AKO 1,63 też gram mocniej Fortuna wydaje sie ze musi wejść ✅✅

I czekam na propozycję innych: Sumada, malin, Bejrut, Pezio, StraszakSam bo macie świetną skuteczność i da się zarobić na lekkiej ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
na dziś grałem w sts:

*Włodarczyk wygra o 5 metrów lub więcej 1.80 : na docelowej imprezie powinna zakręcić się ok. 82.50, rywalek nie ma żadnych - Kopron, Fiodorow i Wang to wszystko zawodniczki na ok. 76 metrów.

*Włodarczyk rzuci min. 79.50 1.40 i min. 81.50 1.80 -&gt; jak już pisałem, wielka zawodniczka, która do docelowej imprezy umie się przygotować, tydzień temu prawie 83 metry rzuciła w Cetniewie.

*Kopron rzuci min. 73.00 1.40 i min. 74.75 1.80 -&gt; tyle rzuciła na MP, tyle rzuciła w kwalifikacjach, tu poziom będzie tak niski, że wejście do ścisłego finału (top8 to formalność), więc będzie miała 6 rzutów by to osiągnąć, jak najbardziej do zrobienia, stać ją na 76 metrów, sama głośno mówi o tym, że forma jest.

*Fiodorow rzuci min. 72.00 1.40 i min. 73.50 1.80 -&gt; oczywiście głupi sts wziął ten wynik sobie nie wiem skąd, na MP ta zawodniczka 3 razy go osiągnęła, a tydzień temu w Cetniewie 75 metrów rzuciła.
*jak się konkurs by fajnie ułożył, czyli Polki rzuciły swoje to tylko trzeba liczyć, że Wang zjebie i całe podium może być nasze dziś, stąd wziąłem to kursie 15 w sts.
jak pogoda będzie dobra, czyli już wieczorem można sobie również pobrać Jagaciak, że skoczy min. 14.10 1.80
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Kopron - Fiodorow 1 1,32 młot ✅
McLeod - Shubenkov 1 1,1 110 płotki ✅
Hassan - Muir 1 1,2 1500m ⛔
Ibarguen - Williams 1 1,1 trójskok ✅
AKO 1,92 STS
⛔⛔⛔ fatalna końcówka Hassan...
Witam. Dzisiaj wcześniej żeby kursy nie poleciały. Kursy może nie powalają ale AKO całkiem niezłe. Znowu faworyci ale na razie nie zawodzą, widać że forma z sezonu utrzymana na docelową imprezę. McLeod świetne biegi do tej pory, biega na luzie, najlepsze chyba zastawia na finał, Shubenkova w półfinale łyknął bez problemu, w finale będzie podobnie. Hassan mam nadzieję że wygra finał z Semenya. Bezpiecznie gram z Muir, ściany nie pomogą, w tym sezonie 4 sekundy różnicy w SB więc przepaść. Ibarguen w kwalifikacjach pod wiatr a i tak lepiej od Williams która skakała z wiatrem. Powinno się to przełożyć na konkurs. W sezonie też dużo lepiej. Na koniec młot i pojedynek dwóch Polek. O Kopron pisano wyżej więc tylko potwierdzam. Jak się nie spali psychicznie to może być medal. Równe rzuty w ostatnich tygodniach, jest moc co pokazała w kwalifikacjach. Fiodorow minimum metr mniej w konkursie, tak to widzę.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
na Kopron mocno te kursy są zaniżone w parze z Fiodorow, to jest faktycznie faworytka ale tak na poziomie 1.60
te dziewczyny w gruncie rzeczy są na dość podobnym poziomie, jak rzucą swojego maxa. to tak pół metra je dzieli na korzyść Kopron w tej chwili, czyli Kopron max. to teraz tak 76m a Fiodorow 75,5 wydaje się.
ogólnie stwierdzam, że to co te polskie buki wyczyniają na tych MŚ to jest jedno wielkie nieogarnięcie, szkoda tylko tego wczorajszego Haratyka, dobrze, że choć to 21.41 zrobił to ograniczył straty.
 
S 277

stepinski

Użytkownik
na Kopron mocno te kursy są zaniżone w parze z Fiodorow, to jest faktycznie faworytka ale tak na poziomie 1.60

te dziewczyny w gruncie rzeczy są na dość podobnym poziomie, jak rzucą swojego maxa. to tak pół metra je dzieli na korzyść Kopron w tej chwili, czyli Kopron max. to teraz tak 76m a Fiodorow 75,5 wydaje się.

ogólnie stwierdzam, że to co te polskie buki wyczyniają na tych MŚ to jest jedno wielkie nieogarnięcie, szkoda tylko tego wczorajszego Haratyka, dobrze, że choć to 21.41 zrobił to ograniczył straty.
Moim zdaniem STS i tak super ogarnia lekką. Przykłady podał Maite gdzie na zagranicznych bukach można by robić super pieniądze stawiając na naszych. Ja zawsze czekam na forbeta bo oni mają gorszych speców. Raz mi się ich udało złapać na Kszczocie. Było czy awansuje z pierwszej rundy do półfinałów i wystawili kurs 2,00 ze tak. Zdążyłem pograć zanim się ogarneli. Na stsie kurs był 1,35 ;p Nie napisałem tego na forum bo zaraz sie ogarneli z kursem i myslalem ze zwrot zrobią ale na szczęście nie. Innym razem dali ilu zawodników w eliminacjach skoczy powyżej 4,70. No to dałem że ponad 12 zawodników. Oni skaczą ale 5,70. No ale niestety tym razem przysłali maila że zwrot ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Hm, skoro zostałem wywołany do tablicy, to coś napiszę, mimo że w porównaniu do innych jestem bardzo cienki z wiedzą, a analiz pisać nie umiem :wink:
Wszystko forbet
Młot k:
Wang - Kopron 2 @2,10
Wang daleko od swojej najlepszej formy, co też względnie pokazuje rzut w kwalach (71,89m, co daje ledwie 7 wynik). Zupełnie przeciwnie Malwina, o czym wspominali chyba wszyscy wyżej już :razz: jak dla mnie kurs zdecydowanie warty ryzyka
Tavernier - Klaas 1 @1,35
Tavernier ładny wynik w kwalifikacjach. Niemka ledwo przez nie przebrnęła, dostając się jednak do finału. Jak dla mnie &#39;formalność&#39; i o ile francuzka myślę, że powalczy o ścisły finał, o tyle niemka nie ma na to szans z obecnymi wynikami.
Skydan - Zhang 1 @1,50
Tutaj typ opieram głównie na tym, że Zhang w tym sezonie notuje regularnie przeciętne jak na siebie wyniki, na poziomie 71-72m. W samych kwalach walczyła o odległość i dostała się dzięki najlepszemu wynikowi, a nie przekroczeniu granicy 71,50m. Skydan z kolei notuje progres z sezonu na sezon, w kwalach po jednym rzucie wynik 71,78m, a myślę, że stać ją na o wiele więcej w głównym konkursie.
gram to w ako @4,25. ⛔ Tavernier tragedia :razz:
Trójskok K:
Zwyciężczyni uzyska przynajmniej 14,70m?
Tak @1,80
✅
Wiadomo, trochę loteria, bo dużo zależy od wiatru, niemniej myślę, że bardzo mała odległość. Rojas, Ibarguen i Rypakova mogą to spokojnie przekroczyć. Pierwszej i trzeciej brakowało odpowienio 13 i 18cm, a w konkursie powinny lepiej sobie poradzić. Ibarguen nieco więcej, ale ta skakała z bardzo niekorzystnym wiatrem i tylko raz, więc w niej też upatruję szansę na przekroczenie odległości :wink:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom