>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka 2017

Status
Zamknięty.
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
King - Hughes 1 @2,05 ✅ STS
Półfinały na 200 m. King w biegu eliminacyjnym 20.41, drugie miejsce więc pewny awans. Hughes 20.43 i wszedł z czasem. King biegł z wiatrem w plecy, 0,6 m/s, Hughes zaś pod wiatr 0,6 m/s. W tym sezonie nieco lepszy czas Hughes 20.22, Amerykanin 20.27. 1xbet np. ma top3 King @13, a Hughes @26. Para wyrównana, jednak w eliminacyjnym biegu lepsze wrażenie wywarł King, a więc po takim kursie warto pograć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 1,9K

telich

Użytkownik
Przewincie sobie transmisje na tvpsport, tam powinny byc wszystkie biegi.
Eh, od takich rzeczy, jak oglądanie biegów półfinałowych zaczyna się analiza, ja napisałem, że szukałem i nie znalazłem, a Ty piszesz &#39;powinny być&#39; na TVP Sport a tego nie sprawdziłeś, piszesz odpowiedź, ale niestety nie ma, jest tylko ten jeden z końcówką na YT, co został wcześniej wklejony, ale nie ma nigdzie na ten moment wszystkich 3 biegów, a do tego od początku do końca w całości pokazanych :?
 
N 269

nalewka-babuni

Użytkownik
Super typ na dzisiaj to Tracey ze Sprunger na 400 p pl. Pań. W Fortunę kurs 1.75. Jamajka ma o wiele lepszy SB i o niebo lepiej spisała się w eliminacjach i szczegolnie w półfinale. Obie panie spotkały się w jednym półfinale. Wygrała minimalnie Tracey. Ale jamajka ze 30 metrów przed meta totalnie zwolnila. Przybiegla zupełnie nie zmeczona. Szwajcaria biegła na 100%. Padla za linią mety. Później cieszyła się jak dziecko. Dla niej to już jest sukces jak na ten sezon Zanim wstała to Jamajki juz nie było na bieżni. Zagrałem grubo ten typ. Sorki za has ale pisze z telefonu i jeszcze w kinie jestem
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
E 5

elitaa

Użytkownik
Jakiś wpływ ma pogoda na rzut młotem? te kursy na Fajdka ze nie rzuci sa ciekawe.. ktoś sie jakoś odniesie do tego? 20-21 ma padac dosyc intensywnie..
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Jakiś wpływ ma pogoda na rzut młotem? te kursy na Fajdka ze nie rzuci sa ciekawe.. ktoś sie jakoś odniesie do tego? 20-21 ma padac dosyc intensywnie..
Nie, żaden. Człowieku, nie kompromituj się. Zastanów się przez chwilę. Czy opady deszczu mogą mieć jakiś wpływ na wyniki rzutu młotem? Zastanowiłeś się? To chyba doszedłeś do jedynego słusznego wniosku. Otóż ..... eeeeee ...... eureka! Mogą mieć! Brawo! Oczywiście istnieje jakieś tam prawdopodobieństwo, że nie wiesz na czym polega rzut młotem. No więc informuję. Nikt nie będzie rzucał młotem, młotkiem czy innym kilofem. Matko Boska, chcesz stawiać swoje pieniądze i zadajesz takie pytania, &quot;maj gudnes&quot;. Chociaż jest tu jeden taki, który twierdzi z uporem maniaka, że opady deszczu nie mają wpływu na wyniki rzutu młotem. Jeśli faktycznie będzie padać to jedynymi w miarę sensownymi typami powinny być typy na jakieś niespodzianki. I to obstawiane raczej symbolicznie, dla zabawy, lekkiej adrenaliny itp. A najlepiej taki konkurs zwyczajnie odpuścić.
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Nie, żaden. Człowieku, nie kompromituj się. Zastanów się przez chwilę. Czy opady deszczu mogą mieć jakiś wpływ na wyniki rzutu młotem? Zastanowiłeś się? To chyba doszedłeś do jedynego słusznego wniosku. Otóż ..... eeeeee ...... eureka! Mogą mieć! Brawo! Oczywiście istnieje jakieś tam prawdopodobieństwo, że nie wiesz na czym polega rzut młotem. No więc informuję. Nikt nie będzie rzucał młotem, młotkiem czy innym kilofem. Matko Boska, chcesz stawiać swoje pieniądze i zadajesz takie pytania, &quot;maj gudnes&quot;. Chociaż jest tu jeden taki, który twierdzi z uporem maniaka, że opady deszczu nie mają wpływu na wyniki rzutu młotem. Jeśli faktycznie będzie padać to jedynymi w miarę sensownymi typami powinny być typy na jakieś niespodzianki. I to obstawiane raczej symbolicznie, dla zabawy, lekkiej adrenaliny itp. A najlepiej taki konkurs zwyczajnie odpuścić.
Po pierwsze nie wiem po co takie ciśnienie? Gościu tylko zapytał. Po to jest forum. Moim zdaniem nie tylko niespodzianki. Jest na forbecie taki zakład:
Liczba zawodników którzy podczas eliminacji uzyska 75,50 (duzże Q) typ 0-7 kurs: 2,60.
Ja już rano na to dałem kiedy nie było informacji o deszczu a nie ukrywam że dla mnie to na plus. Bo kto rzuca dalej w deszczu? Chyba nikt. A komu przeszkadza? Pewnie kilku się znajdzie. Moim zdaniem jest 9 miotaczy którzy mogą tyle rzucić. Mam nadzieję że przynajmniej 2 z nich to się nie uda. Rok temu w Rio Q wynosiło 76,50 i tylko 2 zawodników je rzuciło. Dzisiaj wynosi 75,50 a w zeszłorocznych eliminacjach tyle rzuciło tylko 3 zawodników! Miałem odpuścić już wrzucanie analiz ale podpuściliście mnie. Mam nadzieję ze w odróżnieniu od dnia wczorajszego to wejdzie i ktoś zarobi. Pozdrawiam
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Jakiś wpływ ma pogoda na rzut młotem? te kursy na Fajdka ze nie rzuci sa ciekawe.. ktoś sie jakoś odniesie do tego? 20-21 ma padac dosyc intensywnie..
To może ja odpowiem :razz:
tak, mają zasadniczy wpływ. Jeśli pada, jest mokro w kole, w którym obracają się zawodnicy, przed oddaniem rzutu. Bardzo łatwo o &#39;spalenie&#39; próby, czyli wyjście za koło przy kręceniu się, no i też rzuty mogą być o wiele słabsze przez brak dobrej stabilizacji. Z tego co wiem, zawodnicy mają chyba też inne buty na takie warunki (musi potwierdzić ktoś bardziej obeznany), ale to i tak tylko nieco niweluje problem :wink:
 
eco 388

eco

Użytkownik
No ale taki drobny szczegół, finał rzutu motkiem jest w piątek a prognoza pogody wtedy 21 stopni bez deszczu. Myślałem że dzisiaj jest finał.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam, a co myślicie o takich typach na rzut kulą kobiet:
Liczba zawodniczek uzyska powyżej 18,55m - 0-5 kobiet 2,70
Zwycięzca uzyska - poniżej 19,75m 1,70
Warunki są jakie są, czyli pada i nie przestanie, więc mimo, że będą wycierały te koło to wątpię aby były dalekie rzuty...
W tym roku powyżej 18,55 rzucało tylko 8 zawodniczek (18,66 i 18,58 dwie z nich miało) więc na styk... pozostaje 6 zawodniczek a w tych warunkach ta 1 może nie rzucić tyle.
19,75 tylko 2 kobiety rzuciły w tym sezonie ... 19,76 Saunders i 20,11 Gong.... W normalnych warunkach domyślam się...
Co myślicie ?
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Saunders miała 19,76 na mistrzostwach USA gdzie musiała być w formie żeby dostać kwalifikacje na Londyn. Mistrzostwa były 22 - 25 czerwca, ja uważam że nie ma opcji by tyle pchnęła dzisiaj. Prędzej Carter.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom