>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Lekkoatletyka 2017

Status
Zamknięty.
adhemar 374

adhemar

Użytkownik
Teoretycznie rozkmina z tym młotem była dobra,ale 4 zawodników (póki co) rzuciło tuż za granicę 75,50 i praktycznie pierwsza grupa położyła już ten zakład(0-7 ponad 75,5)
Co ciekawe w równolegle rozgrywanych kwalifikacjach skoku w dal kobiet wygląda na to,że żadna zawodniczek nie zdobędzie kwalifikacji automatycznej(6,70 m),a był na to bardzo podobny zakład.
 
eco 388

eco

Użytkownik
guernica cwaniaczku, i jak skomentujesz słowa Fajdka i tego drugiego, że &quot;mokre czy suche fajnie się kręci&quot;. Też po wynikach widać, że jednak przecenialiśmy deszcz w tej konkurencji, każdy średnio 2-3 metry od season best. Cóż, sekcja lekkiej atletyki leży na tym forum, nie ma co się oszukiwać, wróćmy do piłeczki kopanej, tenisa i innych żużli.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Fajdek powiedział nawet, że &#39;takie koło to na rekord Polski&#39; i że w ogóle to nie przeszkadza, tylko zimno
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
guernica cwaniaczku, i jak skomentujesz słowa Fajdka i tego drugiego, że &quot;mokre czy suche fajnie się kręci&quot;. Też po wynikach widać, że jednak przecenialiśmy deszcz w tej konkurencji, każdy średnio 2-3 metry od season best. Cóż, sekcja lekkiej atletyki leży na tym forum, nie ma co się oszukiwać, wróćmy do piłeczki kopanej, tenisa i innych żużli.
Eco, lemingu. Ty tak na serio czy głupa rżniesz? Chyba nie widziałeś tych piruetów, które odstawiali zawodnicy w kole i tych kilku wręcz upadków i walk z grawitacją. Skoro mokre koło jest takie super to może należałoby polewać je przed każdym konkursem? Nie zastanowiłeś się platfusie, że może odległość kwalifikacyjna była ustawiona na zbyt niskim pułapie? Trochę dystansu do tego co mówili nasi zawodnicy. Co mieli mówić? Że c.h.u.j.o.w.e. koło? Byli happy, że w takich warunkach w miarę spokojnie przekroczyli 75.5 m i tyle. Obaj rzucają ponad 80 metrów a tu dostali linię 5 metrów krótszą. Pisałem o tym, że w takich warunkach najlepiej odpuścić typowanie albo szukać niespodzianek i pograć je dla &quot;fanu&quot;. A cwaniaków szukaj u swoich politycznych idoli. I załóż sobie sekcję szydełkowania tudzież kroju i szycia. Chociaż i tego możesz nie ogarnąć.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
Lea Sprunger - Ristananna Tracey 2 @ 2,40 1xbet 5 - 3 ✅✅✅
Ristananna Tracey - Sage Watson 1 @ 2,10 Unibet 3 - 6
✅✅✅
Ristananna w bardzo dobrym stylu, dzięki bierności Hejnovej wskoczyła na podium i zasłużenie zostawiła słabsze rywalki w tyle. Aż zal, że nie pograłem jej podium po kursie ~3,5, ale trzeba się cieszyć tym co jest - brąz dla Tracey!

Może mnie zgubić pazerność w tym przypadku, ale widzę naprawdę spore niedocenianie przez bukmacherów jamajskiej lekkoatletki (podobnie jak w przypadku Malwiny Kopron) i naprawdę okazałe kursy w tych parach. Typ na forum już się pojawił parę postów wyżej (z racjonalnym kursem 1,75) bez większej argumentacji, ale przy tak korzystnym stosunku wygranej do prawdopodobieństwa pokusa gry wygrała i naprawdę warto spróbować zagrać te dwa pojedynki h2h. Najpierw czysto teoretycznie: faworytkami do złota są Hejnova, i Muhammad, trzecie miejsce powinna zdobyć Carter. Ja jednak czarnego konia widzę właśnie w rewelacyjnej Tracey, która powinna zdobyć czwartą albo i trzecią lokatę. Grunt, żeby była wyżej niż Sprunger i Watson. A o to nie powinno być ciężko - tak jak już ktoś zauważył, Tracey była nieco szybsza od Sprunger, mierząc się w tym samym półfinale. Fakt, to tylko 0.03s, ale jak słusznie napisałeś drogi użytkowniku - podejście do tego biegu było zupełnie inne. Ristananna była chyba już myślami w finale, bo spokojnie zwolniła przed metą, na pewno nie było to 100% w jej wykonaniu. Z kolei reprezentantka Szwajcarii padła, myślę że to się odbije na jej formie jutro.Jako trzecia z tego półfinału zakwalifikowała się amerykanka Tate z wynikiem 55:31. Podobnie jak ze Sprunger powinno być z Sage Watson. Z wszystkich sześciu bezpośrednio zakwalifikowanych zawodniczek zanotowała ona najsłabszy wynik, notabene zanotowała ona aż ćwierć sekundy gorszy czas niż Tracey. Pobiegła bardzo podobnie zarówno w kwalifikacjach, jak i półfinale. Kanadyjka nie przebiła bariery 55 sekund. Ponownie przepraszam za dość infantylną argumentację, aczkolwiek chyba każdy się zgodzi z tym, że kurs na będącą w fantastycznej formie Tracey w tych pojedynkach to mimo wszystko spore value. Jeżeli tylko stres jej nie zje, będziemy świadkami naprawdę dobrego biegu w jej wykonaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
T 1,9K

telich

Użytkownik
Półfinały 400m przez płotki pań i 200m panów oglądnięte ponownie, więc można przystąpić do analizy ????
Fortuna
400m ppł kobiet
Hejnova - Carter 1 1.28
Hejnova - Tracey 1 1.14

Muhammad - Carter 1 1.38
Muhammad - Sprunger 1 1.13
Tracey - Sprunger 1 1.75
Tracey - Tate 1 1.18

200m mężczyzn
Richards 1-3 1.25
Makwala 1-3 1.45
Guliev 1-5 1.25
Richards - Van Niekerk 1 1.68
200m kobiet półfinały
TaLou - Asher Smith 1 1.25
Skok wzwyż kobiet
Lićwinko 1-4 1.5, 1-6 1.2
Jungfleisch 1-12 1.13
Okuneva 1-12 1.12
Płotki kobiet to powinien być pojedynek Hejnova - Muhammad, obie mega przygotowane, bardzo dobrze wyglądają na płotkach, nie &#39;drobią&#39; dobiegając do nich, wszystko ładnie poukładane, do tego Tracey została już opisana, Tracey 1-4 po 1.65 też wydaje się nie głupie ????
U panów, jak pisałem wcześniej o van Niekierku ze to izi wygra, tak dziś kompletnie Go nie czuję, widać, że chyba jednak nie jest przygotowany na to, żeby biec dwa dystanse podczas tak dużej imprezy, w wywiadzie mówi, że nogi go nie niosły, więc jeśli w półfinale tak się mega męczył, to w finale nie ma o czym mówić, Richards widać na luziku wygrał bieg, jest w fajnej formie, medal powinien być formalnością, do tego dorzucam to samo z Makwalą, cały ten szum Go tylko nakręcił, nie biegł 400 metrów, został mu tylko ten bieg, z wewnętrznego toru tak super pobiegł, do tego wcześniej musiał jeszcze pobiec ten dodatkowy bieg kwalfiikacyjny, jak to mówią, że nieraz tworzą się różne historie, może ten cały szum go tak napędzi, że to jeszcze dziś weźmie, obydwaj z Richardsem jak dla mnie stoczą walkę o zwycięstwo, do tego Guliyev top 5, super półfinał w jego wykonaniu, bardzo spokojny bieg, może i nawet powalczy o medal ????
Na koniec półfinał kobiet 200m, nie ma co chyba opisywać, TaLou mega forma, powinna łatwo wygrać z reprezentantką gospodarzy ????
Do tego wszystkiego typy z wczoraj na skok wzwyż przed kwalami, Lićwinko jest do medalu i to nawet srebrnego, w przeciągu całego sezonu ma najlepsze wyniki po Lasitksene, sam mam nadzieję, że Rosjanka pobije w końcu 30-letni rekord świata Stefki Kostadinovej ????
 
psotnick 846,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
http://www.youtube.com/watch?v=6gLiI5kqU0E
World Championships 2017. 200 metres.
To Be Higher Jereem Richards/Isaac Makwala - Isaac Makwala @ 2.49 ⛔ 3-6

World Championships 2017. 200 metres. Winner
Who Will Win? Wins Isaac Makwala - Yes @ 4.5 ⛔
Kursy z 1xbetu
Nagle zaczęło być ciekawie na 200m. Perypetie Makwali w Londynie znane wszystkim - zatrucie pokarmowe w jego hotelu skutkujące przymusową kwarantanną 48h w pokoju co zabrało mu szansę walki o medal na 400m. Początkowo również na 200m został wycofany, ale wczoraj niespodziewanie pozwolono mu pobiec ekstraordynaryjnie eliminacje 200m w biegu solo (20.20), a parę godzin później w półfinale (20.14 na pierwszym torze, zalanym wodą i jeszcze w padającym deszczu). No trzeba przyznać, że wczoraj Botswańczyk w ogóle nie wyglądał na chorego, za to bardziej na faworyta do medalu na 200m, w czym nic dziwnego, skoro gość ma najlepszy czas w tym roku (19.77). Do tego zaskakująco słaby występ van Niekerka w półfinałem który cudem z ostatnim czasem (20.28) dostał się do półfinału. Być może deszczowe warunki mu nie sprzyjają, a może po prostu czuje już w nogach 3 biegi na 400 i 2 kolejne na 200, wszystko w przeciągu 4 dni. Reszta rywali do medali jak pod linijkę w granicach 20.12-20.22 plus van Niekerk, który pewnie tak słabo może nie pobiec. Jakoś Richards mi nie pasuje na mistrza świata, sprawia dobre wrażenie głównie przez to że swoje biegi wygrywa z dużą łatwością i przewagą, bo po porównaniu nie wygląda już to tak wyjątkowo. Amerykanie też jakiegoś błysku ani Young ani Webb, biegają równo, ale w finale trzeba czegoś ekstra. Guliyev jest dla mnie zagadką, no i van Niekerk. Tak czy siak stawka wyrównana, realnych kandydatów do medali przynajmniej 5-6 i szanse na tytuł Makwali wyglądają dużo lepiej niż pokazuje wysoki kurs. Pobiegnie na wygodnym 6. torze, nie będzie musiał brodzić po kostki w wodzie, choć pogoda i tak ma być łaskawsza niż wczoraj. A co ważniejsze forma jak widać nie zniknęła, za to pojawiła się dodatkowa motywacja, no i ma gwarancję że publika będzie mu kibicować nawet bardziej niż swojemu. A to też ma znaczenie.
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
dla mnie teraz przez te wszystkie przeboje faworytem jest Makwala, ale w parze z Niekerkiem, go nie dam, bo po 2 dniach wolnych obaj po prostu mogą wejść na ten level wyżej od pozostałych, Niekerk bo odpocznie, a Makwala bo w końcu będzie mógł bezpośrednio z rywalami powalczyć.
dlatego w wielu bukach grałem parę Richards - Makwala 2 kursy praktycznie w każdym buku z ofertą ponad 2. nie wydaje mi się by Richards był w stanie pokonać Makwale, biegną obok siebie, Makwala jest w stanie pobiec na poziomie 19.85, to powinno wystarczyć na Richardsa.
 
T 1,9K

telich

Użytkownik
dla mnie teraz przez te wszystkie przeboje faworytem jest Makwala, ale w parze z Niekerkiem, go nie dam, bo po 2 dniach wolnych obaj po prostu mogą wejść na ten level wyżej od pozostałych, Niekerk bo odpocznie, a Makwala bo w końcu będzie mógł bezpośrednio z rywalami powalczyć.
dlatego w wielu bukach grałem parę Richards - Makwala 2 kursy praktycznie w każdym buku z ofertą ponad 2. nie wydaje mi się by Richards był w stanie pokonać Makwale, biegną obok siebie, Makwala jest w stanie pobiec na poziomie 19.85, to powinno wystarczyć na Richardsa.
Bieg jest dziś, więc o 2 dniach odpoczynku nie ma mowy ;)
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Bieg jest dziś, więc o 2 dniach odpoczynku nie ma mowy ;)
a to sorry, więc w takim razie to problem dla Niekerka zwłaszcza, bo Makwala mocny jest

tak ogólnie wydaje mi się, że buki przesadzają, że faworytem dziś jest Rochards, nie rozumiem tego

na 400m ppł kobit Tracey - Sprunger 1 wygląda bardzo fajnie, ale w stsach i tych innych jest tylko 1.8 więc trzeba to próbować łączyć z np. Makwala ktoś słabszy gdzie jest mocnym faworytem, bo w singlu 1.8 słabo.
 
M 75

marmas

Użytkownik
W LVBet szaleją na Makwala kurs 3.70 na Van Niekerka 3 a Richardsa 2.25 dziwny buk, dla mnie kurs 3.70 to na Makwala to promocja, i grzech nie spróbować. nawet za te 50 zł to szanse że wejdzie są spore
 
egreg 942

egreg

Użytkownik
Super typ na dzisiaj to Tracey ze Sprunger na 400 p pl. Pań. W Fortunę kurs 1.75. Jamajka ma o wiele lepszy SB ...
Tak gwoli ścisłości to jest odwrotnie , lepszy SB ma Sprunger 54,29 , Tracey ma 54,49. Tak przynajmniej mówi nam strona IAAF.
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Hejnova - Sprunger 1 1,2 400 płotki ✅
Makwala - Guliyev 1 1,25 200m⛔
Mitchell Blake - Sani Brown 1 1,37 200m ✅
AKO 2,17 STS
⛔⛔⛔no i Makwala pokazał... ogólnie bardzo słaby finał. I znowu sprawdziło się że jak wszyscy na kogoś grają to wszyscy płyną
Witam. Wczoraj Shaunae Miller popsuła kupon, końcówka masakra... Ciekawe co jej się stało. Dzisiaj finał 200 metrów. Będzie mega ciekawie. Bardzo wyrównana stawka. Makwala chyba rzeczywiście bardzo nakręcony, jak nie dostanie sraki dzisiaj to top3 murowane, bardzo dobry półfinał, widać było że to nie jest jego max więc w finale powinno być lepiej. Guliyeva połknie. Dokładam jeszcze z tego finału Mitchella Blake. W półfinale 20,19, wszedł z czasem do finału ale patrząc na Sani Browna i jego czasy to powinien wygrać bez problemu. Niby Japończyk miał trochę szczęścia, słaby ten jego półfinał, drugi czas ale chyba szybciej jak te 20,40 to raczej nie pobiegnie. Brytyjczyk widać że się przygotował na mistrzostwa u siebie, 20,08 w kwalifikacjach robi wrażenie, Japończyk raczej nie ma szans. Hejnova powinna powalczyć z Amerykankami o złoto. Fajny półfinał, widać że forma jest, SB z 16 lipca z Diamond League w Rabacie, więc szykowała formę na Londyn. W półfinale lepszy czas od Sprunger, liczę że w finale też będzie lepsza.
 
S 277

stepinski

Użytkownik
Hejnova - Sprunger 1 1,2 400 płotki
Makwala - Guliyev 1 1,25 200m
Mitchell Blake - Sani Brown 1 1,37 200m
AKO 2,17 STS

Witam. Wczoraj Shaunae Miller popsuła kupon, końcówka masakra... Ciekawe co jej się stało. Dzisiaj finał 200 metrów. Będzie mega ciekawie. Bardzo wyrównana stawka. Makwala chyba rzeczywiście bardzo nakręcony, jak nie dostanie sraki dzisiaj to top3 murowane, bardzo dobry półfinał, widać było że to nie jest jego max więc w finale powinno być lepiej. Guliyeva połknie. Dokładam jeszcze z tego finału Mitchella Blake. W półfinale 20,19, wszedł z czasem do finału ale patrząc na Sani Browna i jego czasy to powinien wygrać bez problemu. Niby Japończyk miał trochę szczęścia, słaby ten jego półfinał, drugi czas ale chyba szybciej jak te 20,40 to raczej nie pobiegnie. Brytyjczyk widać że się przygotował na mistrzostwa u siebie, 20,08 w kwalifikacjach robi wrażenie, Japończyk raczej nie ma szans. Hejnova powinna powalczyć z Amerykankami o złoto. Fajny półfinał, widać że forma jest, SB z 16 lipca z Diamond League w Rabacie, więc szykowała formę na Londyn. W półfinale lepszy czas od Sprunger, liczę że w finale też będzie lepsza.
Kurde szkoda tylko że Brytyjczyk biegnie na 2 najbardziej wewnętrznym torze ???? Stąd pewnie taki wysoki kurs na Blaka bo Japończyk nie ma żadnych podstaw żeby z nim wygrać. Makwala z tego toru dał wczoraj rade to oby i dzisiaj się udało Mitchelowi. Ja z takich bardziej ryzykownych typów dałem:
1500m Rozmys awansuje? Tak kurs: 2,50 ✅✅✅
Myślę że są duże szanse na powodzenie tego zakładu.Michał jest w wielkiej formie co udowodnił na 800 awansując do półfinałów. Jak sam mówi oba dystanse (800m i 1500m) traktuje jednakowo priorytetowo. Zresztą to na 1500m zdobył medal na ostatnich młodzieżowych mistrzostwach Europy. Są 3 biegi eliminacyjne z których awansuje do półfinałów 6 zawodników plus 6 z czasami. Michał startuje w ostatniej serii i jest to nie bez znaczenia. Wszyscy znamy specyfikę mistrzostw gdzie pierwsze biegi powinny być różnym tempie a bieg ostatni poprowadzony mocno żeby zawodnicy z czasem awansowali. Myślę że i tak będzie w czołowej 6. Zupełnie za to nie rozumiem kursu na awans Lewandowskiego gdzie ma naprawdę mocną serię i kurs ponad 5 na jego brak awansu to zdecydowanie za dużo. Nie gram tego ale tez przestrzegam przed braniem 1,10 na jego awans. Oby jednak obaj awansowali.
Zagrałem jeszcze: van Niekerk - Young 2 kurs 3,20 STS ⛔
400pplm Tracy - Tate 1 kurs 1,18 ✅ Makwala 1-3 ⛔ kurs 1,45 AKO : 1,71 efortuna ⛔
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Kurde szkoda tylko że Brytyjczyk biegnie na 2 najbardziej wewnętrznym torze ???? Stąd pewnie taki wysoki kurs na Blaka bo Japończyk nie ma żadnych podstaw żeby z nim wygrać. Makwala z tego toru dał wczoraj rade to oby i dzisiaj się udało Mitchelowi. Ja z takich bardziej ryzykownych typów dałem:
1500m Rozmys awansuje? Tak kurs: 2,50
Myślę że są duże szanse na powodzenie tego zakładu.Michał jest w wielkiej formie co udowodnił na 800 awansując do półfinałów. Jak sam mówi oba dystanse (800m i 1500m) traktuje jednakowo priorytetowo. Zresztą to na 1500m zdobył medal na ostatnich młodzieżowych mistrzostwach Europy. Są 3 biegi eliminacyjne z których awansuje do półfinałów 6 zawodników plus 6 z czasami. Michał startuje w ostatniej serii i jest to nie bez znaczenia. Wszyscy znamy specyfikę mistrzostw gdzie pierwsze biegi powinny być różnym tempie a bieg ostatni poprowadzony mocno żeby zawodnicy z czasem awansowali. Myślę że i tak będzie w czołowej 6. Zupełnie za to nie rozumiem kursu na awans Lewandowskiego gdzie ma naprawdę mocną serię i kurs ponad 5 na jego brak awansu to zdecydowanie za dużo. Nie gram tego ale tez przestrzegam przed braniem 1,10 na jego awans. Oby jednak obaj awansowali.
Zagrałem jeszcze: van Niekerk - Young 2 kurs 3,20 STS
400pplm Tracy - Tate 1 kurs 1,18 Makwala 1-3 kurs 1,45 AKO : 1,71 efortuna
No długo myślałem właśnie nad tym Mitchell Blakem ale myślę że nawet jak straci przez ten niewygodny tor ze 0,2 sekundy to i tak będzie lepszy od Japończyka ???? no zobaczymy
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
W LVBet szaleją na Makwala kurs 3.70 na Van Niekerka 3 a Richardsa 2.25 dziwny buk, dla mnie kurs 3.70 to na Makwala to promocja, i grzech nie spróbować. nawet za te 50 zł to szanse że wejdzie są spore
Zgadza się. :grin:

Nikt tak dobrze na rynku polskim nie daje. Ja już zagrałem w punkcie, ale gdzieś te papierki posiałem więc macie skrina z e-kuponu z głównej strony chociaż.
W innych polskich &quot;firmach&quot; taki dubel ledwo przekracza @2,5 (odliczam już podatek)
totolotek @2,32
fortuna ( nie mają pary Tracey-Watson)
milenium @2,11
sts @2,53
iforbet @2,53
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom