>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Legia Warszawa vs Real Madryt [środa 2.11.2016 r]

Status
Zamknięty.
wawo 6,7K

wawo

Użytkownik
A według mnie brak Marcelo to plus dla Realu w starciu z Legia. Marcelo bardzo duzo akcji przeprowadza swoim lewym skrzydłem, zawsze robi to samo schodzi do srodka, wiele jego akcji konczy sie strata. Brak Marcelo to korzysc dla Ronaldo.
 
julek 421

julek

Użytkownik
Rado strzeli @8
Kuchy strzeli @8
Vadis strzeli @12
Legia over 1,5 @6,5

Wg. mnie skład powinien być podobny do tego z Madrytu. Granie z Nikolicem nie ma sensu ze względu na jego szybkość,a raczej brak . Wieczorem powinniśmy zobaczyć otwarty mecz obfitujący w bramki. Real na 20 ostatnich spotkań zachował 3 czyste konta. Legia miała okazje w Madrycie i liczę na to, że będzie mieć je w Warszawie. Kursy na zdarzenia, które podałem zachęcają do grania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +111
marcins 224

marcins

Użytkownik
A według mnie brak Marcelo to plus dla Realu w starciu z Legia. Marcelo bardzo duzo akcji przeprowadza swoim lewym skrzydłem, zawsze robi to samo schodzi do srodka, wiele jego akcji konczy sie strata. Brak Marcelo to korzysc dla Ronaldo.
Ladne brednie. Akurat Marcelo to motor napedowy ofensywy Realu i jego brak to minus dla Realu i Cr
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
A według mnie brak Marcelo to plus dla Realu w starciu z Legia. Marcelo bardzo duzo akcji przeprowadza swoim lewym skrzydłem, zawsze robi to samo schodzi do srodka, wiele jego akcji konczy sie strata. Brak Marcelo to korzysc dla Ronaldo.
Człowiek który niw ogląda spotkań Realu nie powinien pisać takich rzeczy.
Jego brak to plus dla grania undera bo ucierpi ofensywa Realu.
Powiedzmy sobie szczerze ten mecz bedzie wyglądał inaczej niż ten w Madrycie wszyscy w Legii mowia że już mie chcą worka goli dostać.
Także bedzie defens ale przez to Legia gola już nie strzeli Coentrao da wiecej w obronie.
Real za to zagra na wywaleniu wygra 2/3-0 i tyle nie będą forsować tyle że 5 goli nie strzelą bo Legia zagra dobrze w obronie.
Mam tak nadzieje i gram
Under 3.5
2.320
Pinnacle
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Zgadzam się brak Marcelo to zdecydowanie osłabienie i nie zgadzam się że dużo traci piłek. Robi różnicę na tym skrzydle bo w praktyce gra skrzydłowego. Ronaldo raczej wchodzi jako napastnik mimo że teoretycznie gra na lewy skrzydle. Może straty Marcelo są bardziej widoczne ale tylko dlatego że przeprowadza ich zdecydowanie więcej niż jego odpowiednik na prawej obronie. Na prawej stronie ciężar bierze na siebie głównie Bale.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Legia Warszawa - Real Madryt EH:-1 + FC Sevilla - NK Dinamo Zagrzeb kurs AKU: 1,58 buk: forBet (sam Real EH:-1 - kurs 1,30)⛔
LEGIA SZACUN !

Kurs mizerny, ale zakłady wydają się dość bezpieczne. Prowadzenie dwubramkowe to takie minimum, które klasowe drużyny zawsze chcą mieć. Oczywiście mimo osłabień Realu wciąż różnica poziomów ogromna.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Całoroczny daje darmowy zakład do 100 zł. Regulamin myślę, że większość zna. Wymyśliłem coś takiego, że jako zakład przedmeczowy dam over 0,5 gola (otwierają taki rynek kwadrans przed meczem) a jako zakład ryzykowny dałbym Legia x1 - kurs 7 z kawałkiem. W 0:0 nie wierzę, coś Real wciśnie. W to 1x też specjalnie nie wierzę, ale chyba przyjemniej mi się będzie oglądało.
Co sądzicie, może jakieś inne propozycje?
 
G 6

gelko

Użytkownik
Ja tak sobie mysle ze skoro borussia wygrala 6:0 to real tez sprobuje nastrzelac ile sie da. Popieram to tym, ze real zremisowal z borussia na wyjezdzie wiec jesli i u siebie bedzie remis to zadecyduje roznica bramek. Oczywiscie ciezko bedzie przeskoczyc borussie ale nie wiadomo jak potocza sie inne mecze.
 
madridista03 37

madridista03

Użytkownik
Także bedzie defens ale przez to Legia gola już nie strzeli Coentrao da wiecej w obronie.
Zidane gdzieś zapowiadał występ Coentrao? Fabio nie jest w tej chwili lepszy od Marcelo ani w defensywie ani w ofensywie. Gość nie grał w piłkę szmat czasu i jak każdemu po takiej przerwie będzie mu brakować pewności siebie i podświadomie będzie bał się kolejnego urazu. Jeśli już mówimy o Fabio w formie to w defensywie jest pewniejszy od Marcelo, ale nie oznacza to, że słabo atakuje! Nie bez powodu przed kontuzją często grywał jak boczny pomocnik. Fabio jest ofensywnym obrońcą podobnie jak Marcelo, a to że za Mou nastawiał się bardziej na defensywę to już założenia taktyki, a nie jego ograniczenia...
Zresztą nie ma co dyskutować o występie Coentrao bo jego występ to byłaby spora niespodzianka. Na lewej zobaczymy prawdopodobnie Danilo, który zazwyczaj spisuje się tam lepiej niż na prawej stronie. Co by nie mówić to kolejny bardzo ofensywny obrońca, który jak ma swój dzień potrafi namieszać w ataku.
Brak Marcelo to lekkie osłabienie, ale nie przesadzajmy... Danilo sobie poradzi.
 
L 9

laskazpolski28

Użytkownik
Bez zbędnych wstępów. Dziś w Warszawie gościmy zeszłorocznego zwycięzcę LM z plejadą gwiazd w składzie więcej reklamy nie potrzeba.&lt;?xml:namespace prefix = &quot;o&quot; ns = &quot;urn:schemas-microsoft-com:eek:ffice:eek:ffice&quot; /&gt;&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;
Polska drużyna z największym potencjałem (sportowym i marketingowym) w naszej Ekstraklasie, początek ligowego sezonu poniżej oczekiwań kibiców, włodarzy i samych piłkarzy, sensacyjne porażki przeplatane zwycięstwami przywracającymi nadzieję, że to chwilowe kłopoty, w końcu zmiana trenera, który uważany był za głównego konstruktora problemów zarówno na boisku jak i w szatni Legii, nowy trener Magiera próbuje odbudować dawny porządek w szatni Stołecznego Klubu, jednak potrzebuje on czasu, czasu i jeszcze raz czasu, dziś priorytetem powinna być liga i powrót do walki o najwyższe lokaty by za rok znów spróbować sowich sił prawdopodobnie w LE (bo LM to wciąż zbyt wysoki poziom dla naszych, ale sam zastrzyk europejskich pieniędzy jest niesamowicie ważny gdy uruchamiane są inwestycje z myślą o przyszłości- akademia Legii, nowe zaplecze treningowe, sponsorzy wszystkiego nie pociągną to pewne), nie czarujmy się – ostatnie miejsce w grupie F jest pewne a sam bilans bramek… nie napawa do żadnej dumy, pokazuje że nasz klub jest słabym zespołem, który tylko przez przypadek dostał się do LM dzięki szczęśliwemu losowaniu w trakcie kwalifikacji.&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;
O Realu można mówić dużo i dużo tylko po co? Dziś skończy się to podobnie jak w Madrycie. 1 bramka dla Legii to maks, łut szczęścia, efekt rozluźnienia przeciwnika. Jeżeli Real nie zlekceważy Legii tak jak miało to miejsce na Bernabeu to będą mieli czyste konto. Oglądając pierwszy mecz tych dwóch drużyn miałem wrażenie jak sam CR7 był lekko znudzony 2-3 bramki kolegów, mecz się już rozstrzygnął, możecie powiedzieć że to profesjonalista i walczy do końca – ok, ja sam widziałem go kilkukrotnie spacerującego po murawie, nie mobilizującego kolegów, znudzonego gdy jego pomysły nie wychodziły z tak słabym rywalem (miał tego świadomość że Legia to outsider). Same okazje Legii były efektem niedbałości i nonszalancji graczy Zidane`a. Ostatni mecz Ronaldo i 3 jego bramki napawają optymizmem, ma kogo gonić w tegorocznej klasyfikacji strzelców LM, dziś ma na to dobrą okazję. Problemem może być brak Marcelo który wiele znaczy na lewej stronie z perspektywy gry ofensywnej samego CR7, jednak biorąc pod uwagę strzał z dystansu, drybling i podanie tego gościa to i bez Brazylijczyka może decydować o losach meczu, taki już jest. Należy zwrócić uwagę na zachowanie Królewskich podczas powitania w Polsce, być może było ono konsekwencją „reklamy naszego sposobu kibicowania” w Hiszpanii i koleją lekcję pokory dostaniemy dziś przy PUSTYCH trybunach, może brak wrzawy wokół gwiazd na murawie nie będzie dodatkowym katalizatorem do jeszcze lepszej gry Królewskich, presja kibiców Legii i ich chęć pokazania że liczą na niespodziankę nie pobudzi graczy Realu ale i tak zrobią swoje, bo każdy mecz w LM to dla nich prawdzie święto. Nawet gdy wyjdą z kilkoma zmianami w podstawowym składzie, sami rezerwowi pokażą jaki drzemie w nich potencjał, chcąc grać w pierwszej 11 dziś zagrają na pełnych obrotach. Nic nie przemawia za Legią, jeżeli będą się bronić przed atakami Realu i zaparkują autobus to i tak nie mają żadnych szans, tym bardziej że druga linia gości ma kilku speców od strzału z dystansu i dziś może być okazja by potrenować ten element gry. Zwycięstwo Realu to lokata, jednak mając na uwadze głos jednego z przedmówców z którym się zgadzam, należy szanować pieniądze i nie szaleć z handi, stąd proponuje:&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;
1 połowa powyżej 1,5 gola 1,65 BetClic&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;
Real (handicap -2) 1,75 BetClic&lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;
Zwycięzca obu połów: Real 1,82 BetClic &lt;o:p&gt;&lt;/o:p&gt;
Powodzenia Wszystkim!
 
M 3

mzajac95

Użytkownik
Jestem nowy tutaj bez reputacji ale założyłem konto aby polecić Bet na dzis w tym meczu, widziałem ktoś proponował ale chyba mało kto zwrócił na to uwagę, Over 1,5 gola dla Realu w 1 połowie, kurs 2.01. Bet powinien wejść jak w masło, szybkie dwa gole i na luzie aby dowieźć wynik, w dodatku nie wiem czy zapomnieliście o przepisie który mówi ze w LM trzeba wystawiać możliwie najsilniejsze składy bo inaczej lecą kary, nie nastawiajcie sie na skład jak w Pucharu Króla.. Kurs zachęcający a dodam ze gram cos w tym stylu poraz trzeci, w tamtej kolejce poleciałem nawet over 2,5 gola w pierwszej połowie dla Realu kurs 2.50, gole w dwóch połowach dla Borusii 2.30. Nie wiem skąd tak wysokie kursy na takie zdarzenia ale jak na razie nie zawodzą. Na czyste konto Realu bym sie nie nastawiał

Bet: Over 1,5 gola dla Realu w pierwszej połowie kurs 2.01; Bet-at-home
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Carvajal nie bez powodu nie grał ostatnio jego wystep stoi pod znakiem zapytania.
Także Danilo na prawej na lewej Coentrao
 
unchaineddd 30

unchaineddd

Użytkownik
Ja pograłem Zwycięzca obu połów: Real za 1,66 (bet365) grubiej. Wątpię żeby Legia po połowie remisowała a co dopiero wygrywała. Ciekawie wygląda Real do przerwy i powyżej 1,5 za 2.0 ale wolałem pograć grubiej na coś pewniejszego. Plus coś na live tylko sam jeszcze nie wiem co ???? Wyjdzie w praniu.
 
xanthiq 92

xanthiq

Użytkownik
Ja pograłem Zwycięzca obu połów: Real za 1,66 (bet365) grubiej. Wątpię żeby Legia po połowie remisowała a co dopiero wygrywała. Ciekawie wygląda Real do przerwy i powyżej 1,5 za 2.0 ale wolałem pograć grubiej na coś pewniejszego. Plus coś na live tylko sam jeszcze nie wiem co ???? Wyjdzie w praniu.
Ale zdajesz sobie sprawę, że jak po pierwszej połowie będzie 0:3, a w drugiej np. Legia strzeli i Real strzeli, kończy się 1:4 a Tobie grubiej nie wchodzi? :cool:
 
bobule 72

bobule

Użytkownik
powiedzcie mi, taki zakład np. na wykorzystanie bądź niewykorzystanie rzutu karnego, on będzie się liczył do tej promocji bet365 (czy jak nie będzie karnego, to wszystko pójdzie w gwizdek) ?
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Ciekawe wypowiedzi poprzedników.. Real traci bramki niemal w każdym meczu, niezależnie czy u siebie czy na wyjazdach, dziś defensywa osłabiona brakiem Marcelo, a jego brak tez pewnie widoczny będzie i w ofensywie. Sam Zidane mowił wczoraj na konferencji prasowej że dopoki drużyna wygrywa utrata goli mu nie przeszkadza. Magiera pokazywał swoim kopaczom jak zaatakować Real na przykladzie slabszych drużyn LaLiga.. Legia nie ma czego bronić (3 lub wiecej) bramki tak czy tak dostanie stad tez moja głeboka wiara w to że ktoś znowu spełni dziecięce marzenie i strzeli wielkiemu Realowi ????
Legia-Real btts 2,00 bet365
sam osobiście pogralem ten typ w betclic gdzie kurs 1,95✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
To nie Magiera pokazał jak grać z Realem tylko Real jak grać z Legia i nie tracić sił. Real oddał im piłkę by później przeprowadzać kontry. Wielokrotnie Legia miała przewage gdy wyprowadzała atak , praktycznie bronili tylko obrońcy. Legia grała tak jak Real chciał. Wszyscy się podniecali jak to Legia dobrze zagrała , a guzik prawda bo piłkarze Realu nawet się nie spocili.
 
jacksparrrow 486

jacksparrrow

Użytkownik
Mam swoją wizje tego meczu. Z mojego doświadczenia wynika że gdy mecz odbywa sięprzy pustych trybunach to gospodarze nie zważają na dobry styl, nie muszą się przejmować ewentualnymi gwizdami kibiców i oburzeniem że postawili autobus i nie przeprowadzili choćby 2 składnych akcji w polu karnym przeciwnika. Jeżeli dodamy do tego Real czyli obrońca tytułu vs kopciuszek w LM. Gdzieś też czytałem wypowiedz Magiery że Real jest najgroźniejszy w kontratakach więc nie będą atakować ???? Gdzieś też tam mówił że wzorują się na meczach beniaminków w Laliga gdy grały z Realem cokolwiek by to nie znaczyło. Sumując przewiduje autobus Legii i oblężenie ich pola karnego więc gram over RR Realu.
Wykożystam też bonus jaki daje Bet365
PRE: Real over 6.5 RR @ 1.66 za 150
LIVE zagram ubezpieczenie: Race to 7RR: NIKT @ 2.30 za 100 (zwrot w przypadku przegranej)
Jeżeli Real zdobędzie 7 RR wygrywam 99
Jeżeli Real nie zdobędzie 7rr a legia tak to przegrywam wszystko
Jezeli nikt nie zdobędzie 7rr to jestem 20 na minusie
Dobrze dumam? ????
W sumie to grubiej to pograłem i jestem na duzym ✅
Gratulacje dla Legii szacun :grin:
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Legia-Real
Real już tak ofensywnie, jak dwa tygodnie temu nie wyjdzie - w sensie ustawienia - bo w przewidywanych składach są Kroos i Kovacić. Niemniej jednak cały czas mają gigantyczne kłopoty w defensywie. Według RM.pl skład obrony ma być taki: Danilo, Nacho, Varane, Carvajal. Z takim zestawieniem nie grali chyba nigdy, a jeśli już to były pojedyncze mecze. Co chwila Zidane musi zmieniać coś w tej linii i widać, że to kompletnie nie służy. Widać również, że nikt nie ma kłopotów ze sforsowaniem ich defensywy. W lidze robi to niemal każdy, a w LM w każdym meczu wpadała bramka dla przeciwnika, podobnie jak w Pucharze Króla z trzecioligowcem.
Legia z meczu na mecz gra trochę lepiej i przede wszystkim odważniej. W Madrycie stworzyli sobie kilka okazji poza strzelonym golem i dzisiaj wierzę, że również będą w stanie zaatakować Real i chociaż tego honorowego gola strzelą. W niezłej dyspozycji jest Rado, ostatnio Gui fajny mecz na Koronie, a Odjidja-Ofoe wyrasta na takiego zawodnika, którego wszyscy oczekiwali w Legii. Kurs nie najgorszy, choć gdybym nie zwlekał, to pewnie złapałbym 2,2-2,3 jakie widziałem w poprzednich dniach.
Over 2,5+BTS @ 2,10 Bet365✅3:3
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom