>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Legia Warszawa vs Real Madryt [środa 2.11.2016 r]

Status
Zamknięty.
thenormalone-144206 402

thenormalone-144206

Użytkownik
Ja tez wczoraj się nieźle wkurzyłem na siebie bo cały dzień wszystkim chodziłem i gadałem ze Legia może i 2 bramki wcisie bo bez Ramosa i Pepe ale zakładu nie postawiłem bo jakaś blokada w głowie ;/ ehhh
 
zibicool 99

zibicool

Użytkownik
Dziwie się ludziom grającym po kursie 1.1 zwłaszcza za kilka tysiaków. Najlepszym wyborem dla tego meczu były overy, mnie wlazły obydwa: over 2,5 bramek pierwsza połowa i over 4,5 bramek w meczu. Nie pamiętam dokładnie jaki był kurs na wynik 3:3 ale zdaje się ok. 150 w bet365 ;)
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
czemu najlepszym?grając na over liczyłeś że Legia strzeli kilka bramek?chyba raczej liczyłeś że to się Real rozstrzela (Legia MOŻE coś tam ukłuje) bo lepszym zdecydowanie wyborem byłby gol dla Legii.Mecz się potoczył jak potoczył i nie ma co mędrkować, gość zagrał za 8k żeby wyciągnąć 900 i jest w plecy, życie.
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Dziwie się ludziom grającym po kursie 1.1 zwłaszcza za kilka tysiaków. Najlepszym wyborem dla tego meczu były overy, mnie wlazły obydwa: over 2,5 bramek pierwsza połowa i over 4,5 bramek w meczu. Nie pamiętam dokładnie jaki był kurs na wynik 3:3 ale zdaje się ok. 150 w bet365 ;)
A ja się nie dziwię jak również temu, że zaraz skasowany zostanie mój post. Nie pisałeś nic przed meczem, a teraz kogoś sam pouczasz.

Po meczu ten kto zagrał np. wygrana Realu za kilka tys. może napisać że zamknął zakład przy 0-2, jeżeli tak zrobił to on się może śmiać. Dlaczego nikt nie grał w druga stronę? +4,5 na Legię ?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
czemu najlepszym?grając na over liczyłeś że Legia strzeli kilka bramek?chyba raczej liczyłeś że to się Real rozstrzela (Legia MOŻE coś tam ukłuje) bo lepszym zdecydowanie wyborem byłby gol dla Legii.Mecz się potoczył jak potoczył i nie ma co mędrkować, gość zagrał za 8k żeby wyciągnąć 900 i jest w plecy, życie.
Samemu mi raz przez myśl przemknęła taka głupia myśl, żeby zagrać za tysiaka i wyciągnąć stówkę. Pomyślałem sobie - łatwa kasa. Ale za moment uświadomiłem sobie, że mimo różnic klas zgubienie przez Real 3 pkt nic tak naprawdę nie zmienia. Tzn jeśli ograją BVB u siebie wychodzą i tak z 1 miejsca. W najgorszym przypadku z 2. Bez przesady - to bardziej kwestia prestiżu, ale nic się nie stało, dlatego właśnie ładowanie tysiaka było głupotą na co oczywiście nie postawiłem.
Na mecz z BVB pogram jednak grubo na BVB bo: mają już ostrzeżenie po tym meczu i mimo 6:0 nie będzie dekoncentracji. Po 2 BVB ma realną szansę na 1 miejsce - wystarczy nie przegrać w Madrycie. Pogram na handi 0:1 na pewno.
 
zibicool 99

zibicool

Użytkownik
czemu najlepszym?grając na over liczyłeś że Legia strzeli kilka bramek?
A na co miałem liczyć? Że real pokryje każdy over strzelając z 8 goli albo nawet dwu-cyfrówkę tak jak miało to niby być wg. niektórych w Madrycie? Jak już over to skoro grają 2 drużyny to trzeba liczyć na bramki z obu stron. A że Legia ostatnimi czasy potrafi to robić to tym bardziej.
A stawianie kapitału U BUKA po kursie 1.1 dla 10% zysku to już inna bajka.
a teraz kogoś sam pouczasz.
Że, przepraszam co robię? Pouczam? :grin: Naprawdę, radzę jeszcze raz przeczytać mój krótki wniosek, do pouczania mu daleko. Swoją drogą, czytając ton wypowiedzi co niektórych, widać kto wtopił, kto coś ugrał. Takie życie :grin:
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
We wtorek ledwo wszedł Arsenal, Atletico Madryt 1,10 kurs w &#39;93 minucie, Bayern tylko 1:2. Real co prawda miał poprzeczkę w &#39;93 minucie, ale nie wpadło.
Nie znam dosłownie żadnego typera który dorobił się czegokolwiek na niskich kursach, ba wręcz przeciwnie. Ci co cisnął jak największe, odnoszą w dłuższym okresie czasu znaczące rezultaty. Pisałem już o tym w tym temacie. Ci co grają po 1,01-1,10 moim zdaniem dopłacają do tego interesu.
 
S 0

staszekl

Użytkownik
Ja grałem promocję Bet365 ale czułem że może być niespodzianka. Zagrałem X2. Na live poszedł tyo dokładnie 3 kornery do przerwy i sie poszczescilo i ladnie udalo sie zarobic. Przed drugą połowa zaknakem zakład przedmeczowy i na szczęście ominęła mnie nerwowka na koniec meczu.
 
A 20

a-303

Użytkownik
A ja się nie dziwię jak również temu, że zaraz skasowany zostanie mój post. Nie pisałeś nic przed meczem, a teraz kogoś sam pouczasz.
Po meczu ten kto zagrał np. wygrana Realu za kilka tys. może napisać że zamknął zakład przy 0-2, jeżeli tak zrobił to on się może śmiać. Dlaczego nikt nie grał w druga stronę? +4,5 na Legię ?
Człowieku, nie pisz bzdur, bo jak ja napisałem, że granie na brak BTSu to prosta droga do utopienia kasy, to mój wpis został skasowany...
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
A na co miałem liczyć? Że real pokryje każdy over strzelając z 8 goli albo nawet dwu-cyfrówkę tak jak miało to niby być wg. niektórych w Madrycie? Jak już over to skoro grają 2 drużyny to trzeba liczyć na bramki z obu stron. A że Legia ostatnimi czasy potrafi to robić to tym bardziej.
A stawianie kapitału U BUKA po kursie 1.1 dla 10% zysku to już inna bajka.

Że, przepraszam co robię? Pouczam? :grin: Naprawdę, radzę jeszcze raz przeczytać mój krótki wniosek, do pouczania mu daleko. Swoją drogą, czytając ton wypowiedzi co niektórych, widać kto wtopił, kto coś ugrał. Takie życie :grin:
no właśnie sęk w tym że w meczach tego pokroju gdzie jest 1.12 vs 26.0 overy sugerowane są pod gole faworyta.Zagrałeś na min 5 goli w meczu po kursie 2,25 licząc że Legia strzeli więcej niż gola?Przecież na over 1,5 Legii było pewnie więcej niż dwa twoje wygrane single sklejone w ako (na o2,5 było 19, na o1,5 pewnie było 8 czy 9.0, na pewno coś w tych granicach) że Legia strzeli w meczu 1.8? więc co chcesz nam jeszcze wcisnąć?
Tak samo zagrałeś o 2,5 do przerwy licząc że Legia zdobędzie w niej gola?czy bardziej pod 3-0 pod Real?Kurs na o2,5 HT był dokładnie taki sam jak na to że Legia strzeli w 1p. czyli 3,5?więc jak to napisałeś w pierwszym poście ,co było lepszym wyborem,?Czasami zakłady wchodzą w przewrotnych okolicznościach, innych niż zakładamy, czasami wszystko idzie po myśli przez większość spotkania i jedną akcją, błąd może wszystko zawalić i tyle.Masz coś do powiedzenia to rób to także przed meczem, tak to każdy może.
 
P 31

papa-lazarou

Użytkownik
Samemu mi raz przez myśl przemknęła taka głupia myśl, żeby zagrać za tysiaka i wyciągnąć stówkę. Pomyślałem sobie - łatwa kasa. Ale za moment uświadomiłem sobie, że mimo różnic klas zgubienie przez Real 3 pkt nic tak naprawdę nie zmienia. Tzn jeśli ograją BVB u siebie wychodzą i tak z 1 miejsca. W najgorszym przypadku z 2. Bez przesady - to bardziej kwestia prestiżu, ale nic się nie stało, dlatego właśnie ładowanie tysiaka było głupotą na co oczywiście nie postawiłem.
No i w tym momencie kompletnie zgłupiałem. Piszesz, że nie zagrałeś za tysiaka na Real i że to byłoby głupotą, a w swoim temacie masz same kupony z Realem, w tym jeden ze stawką 20/10 .
Ale mi zrobiłeś mindfucka.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A dla mnie wniosek z tego meczu w sensie bukmacherskim jest jeden: jeśli różnica kursów nie jest duża (a tu nie była) to zawsze lepiej grać overy niż handi. Oczywiście, że liczyłem bardziej na Real w zakręceniu overa, ale wyszło jak wyszło, a wcześniejsze bety na handi poszły do kosza. Różnica między EH:-2 a pow 2,5 goli była nie duża 1,30 do 1,20 albo i mniej itd.
Co do grania po 1,10 to zupełnie nie moja strategia, ale kiedyś czytałem tutaj o gościu, który gra na live np. na 20 min do zakończenia meczu po kursach 1,10 i nigdy w życiu nic nie przegrał. Obraca ogromnymi stawkami. Na ile to prawda to inna historia.
No i w tym momencie kompletnie zgłupiałem. Piszesz, że nie zagrałeś za tysiaka na Real i że to byłoby głupotą, a w swoim temacie masz same kupony z Realem, w tym jeden ze stawką 20/10 (sic!).
Ale mi zrobiłeś mindfucka.
W moim temacie są wytłumaczone stawki. Nie wiem po co poruszasz to tu ????? Nie zagrałem za tysiaka, zresztą w żadnym becie nie ma Realu po 1,10 pogranego w singlu.
 
zibicool 99

zibicool

Użytkownik
Tommy, mam wrażenie, że chcesz mi udowodnić coś czego nie powiedziałem, albo sobie jakąś rację. Co z tego, że kurs na +1,5 bramek Legii był wyższy niż choćby ako tamtych overów skoro bardziej ryzykowny, a ja nie miałem ochoty zmieniać swoich zamiarów tylko dlatego bo kurs był bardziej opłacalny. Jak Ci powiem, że po głowie chodziły mi 3 wyniki do I połowy w tym 1:2 to też miałem grać w zaparte bo tam był kurs z 15? Gdybym był taki pewien przed meczem tych goli Legii, co chcesz mi chyba wmówić to bym liczył hajs a nie siedział przed kompem. Na Legię liczyłem, już mi w Madrycie Radovic pomógł swoim karnym. Mecz z Koroną też mnie utarł w przekonaniu, że nawet jak z Realem zaczną dostawać jakieś oklepy to może być podobnie. Nie do końca było, ale i tak lepiej dla Legii niż wszyscy tutaj się spodziewali łącznie ze mną. Pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom