>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Legia Warszawa - Trenczyn - III runda el. LM [3 sierpnia 2016] - REWANŻ

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Niestety polskie zespoly nie potrafia grac dobrze w pucharach i lidze na raz. Zobacz jaka rok temu byla rzeznia w lidze Jagiellonii czy Slaska, i to mimo ze przygoda pucharowa trwala dwa mecze. Nawet Legia obsunela sie ale tam bylo duzo wiecej przyczyn.
Ale właśnie moim zdaniem warto i będą się zabijać o ten awans. Patrząc na pozostałe spotkania w kontekście rozstawienia jest to kapitalna okazja, lepszej może nie być do awansu do LM.

Dziwi mnie niestety bierność władz, ja wiem, przyszedł Moulin, przyszedł nowy skrzydłowy, ale odszedł Duda, drużyna wygląda słabo, no kurde.

Jest 0:1, wynik jest dobry, oby tylko nie zaczął się mecz dzisiaj jak poprzednio ze Steauą , która zaatakowała i bodaj w 10 minucie było 0:2.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam Panowie! Wiadomo, 3mamy kciuki za Legię, niech w końcu polski team zagra jak zwykli mawiać redaktorzy w &quot;elitarnej Lidze Mistrzów&quot; ???? Ale dobrze by było przytulić trochę siana, wiadomo ???? Ja dzisiaj celuję tak jak TommyTSW w giełdę korków, ale nie w ich ogólną liczbę, a w dorobek rożnych zespołu przyjezdnych. Tak jak Tommy napisał, tydzień temu Trenczyn nabił 8 rogów(wtedy też grałem na ich dorobek) gdzie linia była 5,5. Dzisiaj mamy do złamania linię 4,5. Jak szybkich i niebezpiecznych grajków w przodzie zespół ze Słowacji ma widzieliśmy w pierwszym meczu. Do tego wynik z Żyliny determinuje grę do przodu gości, więc według mnie to Trenczyn będzie obijał pole karne Legii, a Wojskowi będą grać z kontry.
Ostatni mecz Słowaków to lanie z zespołem Moravce 0:3, ale mimo to, zdołali nabić 9 korków.
Zrinjski, Jaga, Śląsk, Trenczyn, W.Płock. Te zespoły grając z Legią łamały linię 4,5, i to jest niezły prognostyk przed dzisiejszym spotkaniem i typem na korki Trenczyna.
Over 4,5 korka Trenczyna---&gt; 2.05 Betano
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Legia Warszawa vs. Trenczyn o2, 1.52 Unibet 3/10 ⛔ 0:0
Są osoby, które idą dzisiaj w over, a i ja mam podobną koncepcję. Na Słowacji były okazje na większą liczbę goli. Szczególnie Trenczyn robił co mógł, ale bili głową w mur (a dokładnie w Malarza). Dzisiaj młodzi, nie mając nic do stracenia ruszą od początku. Będą chcieli odrobić stratę z pierwszego starcia. Widać ambicje i potencjał, ale jeszcze doświadczenia im brak i niekonsekwencji. Bramka dla Legii w pierwszym meczu to odczuwam sporo przypadku i uśpienie czujności. Dzisiaj co prawda taki scenariusz nie wchodzi w grę, tak sądzę przynajmniej. Trenczyn się otworzy, a Legia po dwóch wygranych z rzędu może w końcu poczuć moc. Dzisiaj Hasi na pewno wystawi najsilniejszy możliwy skład. A co za tym idzie liczę na kontry i Nikolicia własnie - zapewne kolejna asysta Kucharczyka się szykuje. Mecz powinien być otwarty i liczę na bramki. Kurs na o2 w Unibet jest bardzo fajny, dla przykładu Pinnacle ma tylko 1.42. Polecam dopóki nie zejdzie niżej niż 1.50 ;)
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Ale właśnie moim zdaniem warto i będą się zabijać o ten awans. Patrząc na pozostałe spotkania w kontekście rozstawienia jest to kapitalna okazja, lepszej może nie być do awansu do LM.
Dziwi mnie niestety bierność władz, ja wiem, przyszedł Moulin, przyszedł nowy skrzydłowy, ale odszedł Duda, drużyna wygląda słabo, no kurde.
Jest 0:1, wynik jest dobry, oby tylko nie zaczął się mecz dzisiaj jak poprzednio ze Steauą , która zaatakowała i bodaj w 10 minucie było 0:2.
Maja troche problem bo chcialoby sie opylic Pazdana i Nikolica i wszystko co sie rusza i da dobrze sprzedac ale maja zwiazane rece.
Z jednej strony wymienieni pilkarze beda sie szanowac i oszczedzac - kontuzja przekresla kontrakt zycia nikt nie chcialby powtorzyc losu Citki - a z drugiej przejscie Trenczyna i jeszcze kolejnej rundy to spore siano dla klubu no i wartosc pilkarzy ktorych opyla zaraz po awansie wzrosnie.
I badz tu madry. Trenczyn to zadni mocarze w skali europejskiej wiadomo, a media zrobily z nich przed meczem z Legia supermenow a Legia co gra to pozal sie boze. Trener sciagniety po znajomosci z Zewlakowem, duzo glupich decyzji (Gilerme eksploatowany i wyciety)generalnie wydaje sie ze wypuszcza wszystkich, zamkna oczy i &#39;niech sie dzieje wola boza&#39;. Nie bedzie to ladny mecz jak chocby ten w Poznaniu gdzie stlamsili pyrow
Rozstawienie nie wiem co pomoze, ogladalem Ludogoretz ktory napewno bedzie nierozstawiony i druzyna wyglada na poltora poziomu lepsza od Legii, Dundalk tez zagral super, z takim mysleniem &#39;oby Dundalk&#39; przejada sie mocno
 
N 18,3K

norbertb

Użytkownik
O czym tu jest dyskusja? O tym że jakaś słowacka drużyna wyeliminuje Legię grającą regularnie w grupie LE? Porównując ją do Steauy jednocześnie? Szanujmy się proszę. Nie chcę się wypowiadać gdy ktoś mi odpowie, bo już tu byli tacy a potem przyznawali mi rację.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Trenczyn nie jest taki durny żeby dzisiaj atakować to Legia ma wynik Legia jest lepszym dojrzalszym zespołem.
Slowacy musza grać bezpiecznie i czekać na jakiś cud moim zdaniem ich zainteresuje tylko dogrywka bo nie wierze żeby bylo ich stać na więcej.
Nikt sie raczej nie powinien otworzyc będzie dużo gry w środku pola.
Zagram
Legia Under 1.5
2.070
Pinnacle
Ale radze nie szalec ze stawka.Legia awansuje bez zbędnego napinania sie.

✅
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ja podbijam ten zakład na rożne Trenczyna. Już w pierwszym meczu mieli 8 rożnych. Wcześniej Bośniacy na Legii też nabili dokładnie tyle. Pierwszy mecz pokazał, że Słowacy mają fajnych, młodych piłkarzy z ambicją i polotem. Nie mają nic do stracenia praktycznie, bo albo przejdą do ataku i zaryzykują albo Legia ich wypunktuje. Wynik dla Legionistów w pierwszym meczu był znacznie lepszy niż sama gra. To już dużo mówi w kontekście tego meczu, ale również typu na rożne.
Trenczyn over 4,5 rzutu rożnego 1,85 Milenium ✅ 5
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Trenczyn - największa ilość goli: 1 połowa kurs: 4,1 buk: STS (symbolicznie pograne) ⛔⛔⛔
remis - kurs 3,40 buk: STS (symbolicznie pograne) ✅✅✅ (overy jak ta lala)
Bety w zasadzie tylko do lepszego oglądania, ale moim zdaniem nie bezmyślne. Trenczyn z tego co widziałem ma dużo serca, ale brakuje im sił. Myślę, że od początku ostro zaatakują i kiedy jeszcze będą mieli sporo zapasu sił mogą coś ukłuć. Legia zaś odrobi straty w 2 połowie, albo nawet 1, ale dla typu to bez znaczenia. Generalnie też mi się widzi remis. Legia absolutnie nie musi się spinać, mają zaliczkę z 1 meczu. W przypadku bramki strzelonej przez Trenczyn mogą dobić do 1:1. Może też być 0:0✅✅✅✅✅✅. Bety dla zabawy bo do grania normalnie to to spotkanie mi nie podchodzi, ale fajne kursy i moim zdaniem całkiem możliwe, że coś wejdzie.
 
borek7 24

borek7

Użytkownik
Ale właśnie moim zdaniem warto i będą się zabijać o ten awans. Patrząc na pozostałe spotkania w kontekście rozstawienia jest to kapitalna okazja, lepszej może nie być do awansu do LM.

Dziwi mnie niestety bierność władz, ja wiem, przyszedł Moulin, przyszedł nowy skrzydłowy, ale odszedł Duda, drużyna wygląda słabo, no kurde.
Strata Dudy, szczególnie za niezłe pieniądze to nie strata. Nie zatrzymanie w drużynie Jędrzejczyka i Czerczesowa to największe osłabienia.

Dziś przeczuwam problemy Legii. Granie w stronę Trenczyna jak najbardziej.
 
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Trenczyn nie jest taki durny żeby dzisiaj atakować to Legia ma wynik Legia jest lepszym dojrzalszym zespołem.
Trenczyn to drużyna,która gra ultra ofensywnie i oni inaczej grać nie potrafią.Taki mają styl i taka jest koncepcja.Rok temu to samo było ze Steauą.Poszli w rewanżu na całość od początku i po 20min już 2:0 prowadzili.Z Legią będzie podobnie moim zdaniem,ruszą od początku.
&quot;Zobaczcie sobie jakikolwiek mecz Ajaksu. Jakiekolwiek spotkanie Barcelony. To kluby z tożsamością, której nie zatracą tylko dlatego, że dziś naprzeciw wychodzi mocniejszy niż zwykle rywal. Gdyby do Trenczyna przyszedł trener, który będzie próbował nastawić zespół defensywnie, następnego dnia już go tu nie będzie – tłumaczy Branislav Jasurek.&quot;
 
krysteeek 962

krysteeek

Użytkownik
Już po meczach. Czy Legia będzie rozstawiona przy takich układach?

edit:
dzięki, już wyczytałem w internetach... hapoel wygrał z olympiakosem xD
-Oby nie duńczycy, bo będą baty.
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
Już po meczach. Czy Legia będzie rozstawiona przy takich układach?
Tak, Legia będzie rozstawiona ;)

Możliwi rywale:
Dinamo Zagrzeb
Ludogrec Razgrad
FC Kopenhaga
Hapoel Beer Szewa
Dundalk FC

Losowanie w piątek.
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Tak, Legia będzie rozstawiona ;)
Możliwi rywale:
Dinamo Zagrzeb
Ludogrec Razgrad
FC Kopenhaga
Hapoel Beer Szewa
Dundalk FC
Losowanie w piątek.
Ja cos czuję że w tym sezonie będzie istny fart i los przydzieli nam Dundalk ????
Gra się nie układa ale szczęście sprzyja
Skoro Kazachstan , Białoruś , Cypr miały LM to może wreszcie czas na Polskę
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Prawda jest taka, że Kopenhaga zgnoi Legię 4-5 bramkami, Dinamo też raczej nie powinno mieć z nimi żadnych problemów. Łudogorec to taka lepsza wersja Trenczyna, ekipa ofensywna, a ze Słowakami już były problemy i gdyby nie byli takimi patałachami w wykończeniu, to może już dziś byłoby po awansie. Legia nie zrobiła żadnego postępu od początku sezonu, nadal sytuacja wygląda tak, że jak Nikolic nie strzeli, to grają na 0 z przodu. Jedyna nadzieja w wylosowaniu Dundalk, ewentualnie jakaś dogrywka i karne z Izraelczykami, bo w tym momencie mistrza Polski nie stać na nic więcej.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Jedyna drużyna możliwa do przejścia dla L to wydaje się Dundalk, choć po tym jak zgnoili BATE to i to nie jest takie pewne. Z żydkami niby też wydaje się, że mogą powalczyć, ale skoro tamci ograli Oly to coś tam muszą grać. Ludogorets wydaje się mocniejszy, przeszli solidną CZ, tu już mniejsze szanse. Dinamo to już za wysoka półka, ograni w LM, solidny skład, dobra forma. Kopenhaga to już w ogóle tragedia będzie, rozjada te Legię paroma golami....
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Dinamo to już za wysoka półka, ograni w LM, solidny skład, dobra forma.
Dinamo ograne w LM - to bardzo ciekawe. Możesz rozwinąć tę &quot;myśl&quot;?
A tak poważnie to jak masz pisać takie bzdury i wprowadzać tym kogoś w błąd to lepiej nie pisz nic na forum.
 
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Dinamo ograne w LM - to bardzo ciekawe. Możesz rozwinąć tę &quot;myśl&quot;?
A tak poważnie to jak masz pisać takie bzdury i wprowadzać tym kogoś w błąd to lepiej nie pisz nic na forum.
Z reguły nie wdaję się w dyskusje z trollami ale nie lubię jak ktoś mnie szkaluje. Dinamo grało w CL 2011/2012, 2012/2013 i w ostatniej edycji a jak nie to byli w LE , do tego co roku mistrz Chorwacji z ogromną przewagą. A Legiunia ile razy grała w CL w tym czasie ?
 
anzelmo 168,4K

anzelmo

Użytkownik
ograni w LM z solidnym skaldem to byl Olympiakos czy jest Celtic reszta plus minus poziom L wiadomo nie którzy lepsi technicznie, waleczniejsi itp zespoły o rożnych preferencjach grania imo nie lekceważyłbym żydków plus Kopenhaga i bułgarskie Ludo. Jak staruch napisał na twitku ten skład drewna i papy zagra w LM- szanse sa Legia gra nie równo ale nawet ślepej kurze ziarno sie trawi. Legia grała lepiej miała lepszy skład i co..nic liczy sie wynik a na razie Hasi robi swoje zarobek bedzie taki ze szok z awansu plus kilku graczy jest na sprzedaż za dobre pieniądze Lesny zarobi ze ....zasługa jest na pewno po stronie Staszka to jednak on głownie ich przygotowywał fizycznie w zimie
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Z reguły nie wdaję się w dyskusje z trollami ale nie lubię jak ktoś mnie szkaluje. Dinamo grało w CL 2011/2012, 2012/2013 i w ostatniej edycji a jak nie to byli w LE , do tego co roku mistrz Chorwacji z ogromną przewagą. A Legiunia ile razy grała w CL w tym czasie ?
Tak, Dinamo grało w ubiegłym sezonie w CL i udało im się osiągnąć tam fantastyczne wyniki :razz: Dziękuję za takie ogranie :razz:
Legia grała w ostatnich 4-ech sezonach w fazie grupowej LE z niezłym skutkiem, więc argument o ograniu Dinama całkiem z... kosmosu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom