>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Legia Warszawa - Trenczyn - III runda el. LM [3 sierpnia 2016] - REWANŻ

Status
Zamknięty.
K 8

kubaohio

Użytkownik
Pamietajmy ze Trenczyn gra bardzo dobrze na wyjazdach co pokazal w poprzedniej rywalizacji. Mysle ze ogolnie Legia ktora nie błyszczy swietna pilka zremisuje te spotkanie jakims duzym wynikiem np 2;2. Trenczyn ofensywna druzyna i na pewno posypią sie teraz gole gdy maja noz na gaardle.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Legia zabijala sie o wygrana w Plocku napewno bedzie to mialo negatywny efekt na mecz. Nie odpuscili i zostana przykladnie ukarani. Trencin madrze odpuszcza mecze ligowe, cala sile stawiajac na Lige Mistrzow. I miejmy nadzieje zostanie to wynbagrodzone.
Ja gram oczywiscie wygrana Trencina, chocby dlatego ze nawet wygrywajac 1-0 Warszawa niestrety moze sie przeslizgnac po karnych
Ale z czym do ludzi z taka gra , wiejski klubik z Plocka totalnie odpuscil i ugial nogi to nie bvyla zadna wielka gra jak pisza bzdury w mediach
Tworzy to falszywe przekonanie o potedze podczas gdy wyniki nie beda lepsze niz Chelsea w zeszlym sezonie, czyliwygrana od dzwonu przez dlugie miesiace. A wkrotce kolejne oslabienia skladu
 
A 30,4K

atr

Użytkownik
Kursy na X2/+0.5 na pewno kuszące. Liczyłem że Trenczyn odpuści mecz ligowy ale nie zagrał tylko Rabiu i Lawrence a poza tym 70 minut grali w osłabieniu. Przegrali 0-3 ale nawet pozorując grę z oczywistych względów każdy z nich musiał więcej biegać.
 
kapel 296

kapel

Użytkownik
Legia zabijala sie o wygrana w Plocku napewno bedzie to mialo negatywny efekt na mecz. Nie odpuscili i zostana przykladnie ukarani. Trencin madrze odpuszcza mecze ligowe, cala sile stawiajac na Lige Mistrzow. I miejmy nadzieje zostanie to wynbagrodzone.

Ja gram oczywiscie wygrana Trencina, chocby dlatego ze nawet wygrywajac 1-0 Warszawa niestrety moze sie przeslizgnac po karnych
Ale z czym do ludzi z taka gra , wiejski klubik z Plocka totalnie odpuscil i ugial nogi to nie bvyla zadna wielka gra jak pisza bzdury w mediach

Tworzy to falszywe przekonanie o potedze podczas gdy wyniki nie beda lepsze niz Chelsea w zeszlym sezonie, czyliwygrana od dzwonu przez dlugie miesiace. A wkrotce kolejne oslabienia skladu
Fajnie, że piszesz tezy pod typ, ale nie zapomnij, że zabrakło od 1 minuty 5 zawodników podstawowych na mecz z Trenczynem. Nie zagrali Nikolić, Jodłowiec, Pazdan, Bereszyński i Aleksandrov, którzy pewnie wyjdą w pierwszej jedenastce w środę. Do tego dochodzi Hlousek, który również szykowany jest do tego spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Fajnie, że piszesz tezy pod typ, ale nie zapomnij, że zabrakło od 1 minuty 5 zawodników podstawowych na mecz z Trenczynem. Nie zagrali Nikolić, Jodłowiec, Pazdan, Bereszyński i Aleksandrov, którzy pewnie wyjdą w pierwszej jedenastce w środę. Do tego dochodzi Hlousek, który również szykowany jest do tego spotkania.
Nie zwracaj uwagi na tego jełopa bo on w każdym temacie pisze bzdury. Ma jakis wielki kompleks Warszawy i Legii i zamiast to jakoś ukrywać to pokazuje to na prawo i lewo. Jak napisał ostatnio moderator ROBSON noe zwracajcie na tego trolla uwagi. Dla niego bez roznicy czy gral pierwszy czy drugi skład z Wisla. Dla niego wazne jest to ze musieli gonic wynik ???? i nie wazne tez to ze wcale jakos nie cisneli żeby ten wynik odrobic. Przyszlo to łatwiej niz sie mozna bylo spodziewac. Dla nie go wazne jest tez to ze Trencin dostał wpierdziel od jakis amatorow grajac prawie pelnyn skladem ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
V 1,1K

viren

Użytkownik
Fajnie, że piszesz tezy pod typ, ale nie zapomnij, że zabrakło od 1 minuty 5 zawodników podstawowych na mecz z Trenczynem. Nie zagrali Nikolić, Jodłowiec, Pazdan, Bereszyński i Aleksandrov, którzy pewnie wyjdą w pierwszej jedenastce w środę. Do tego dochodzi Hlousek, który również szykowany jest do tego spotkania.
No ale ci zawodnicy co zabijali sie w Plocku beda wykonczeni i odbije sie to negatywnie na calej druzynie. Co z tego ze Nikolic bedzie gral jak nikt mu nie poda?
Legia to nie jest druzyna co wszystko moze zamiatac na wszystkich frontach, jesli sie chce cos ugrac to trzeba sie skoncentrowac. Lige mozna bylo sobie odpuscic, nie odpuscili i zaplaca frycowe
To ze Trencyn dostal grajac pelnym skladem - nie liczy sie sklad liczy sie walka i wynik. Gwiazdy Trencina mialy nakazane przejsc kolo meczu i przeszly. Cala naprzod idzie na Legie. Legia przegra ten mecz, niech sie modla o 0-1 i wygrana w karnych, ale to bedzie cos w stylu 2-3 wlasnie. Postawa z Plocka sie zemsci. Choc inna sprawa ze LZS Plock gral taka kapuste ze glowa mala, ale nalezalo sie sprezyc ogrywajac petrochemicznych darmozjadow
 
A 13

artur10a

Użytkownik
No ale ci zawodnicy co zabijali sie w Plocku beda wykonczeni i odbije sie to negatywnie na calej druzynie. Co z tego ze Nikolic bedzie gral jak nikt mu nie poda?

Legia to nie jest druzyna co wszystko moze zamiatac na wszystkich frontach, jesli sie chce cos ugrac to trzeba sie skoncentrowac. Lige mozna bylo sobie odpuscic, nie odpuscili i zaplaca frycowe

To ze Trencyn dostal grajac pelnym skladem - nie liczy sie sklad liczy sie walka i wynik. Gwiazdy Trencina mialy nakazane przejsc kolo meczu i przeszly. Cala naprzod idzie na Legie. Legia przegra ten mecz, niech sie modla o 0-1 i wygrana w karnych, ale to bedzie cos w stylu 2-3 wlasnie. Postawa z Plocka sie zemsci. Choc inna sprawa ze LZS Plock gral taka kapuste ze glowa mala, ale nalezalo sie sprezyc ogrywajac petrochemicznych darmozjadow

a co to juz nie lada wyczyn zagrać mecz co 4 dni? przecież w większości lig europiejskich średnia grania to mecz co 3-4 dni...

trzeba sie z tym pogodzic
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Niestety polskie zespoly nie potrafia grac dobrze w pucharach i lidze na raz. Zobacz jaka rok temu byla rzeznia w lidze Jagiellonii czy Slaska, i to mimo ze przygoda pucharowa trwala dwa mecze. Nawet Legia obsunela sie ale tam bylo duzo wiecej przyczyn.
 
sebolo 207

sebolo

Użytkownik
Mistrz Polski, Puchar Polski, faza grupowa LE, przegrany SP.

Legia wygra ten mecz, Słowacy nie mają czego szukać na Łazienkowskiej.
Trenczyn jest jak trailery do niektórych amerykańskich filmów, trailer niezły, film przereklamowany. Legia powinna pozamiatać i szufelką resztę śmieci zagarnąć do kosza ✅✅
 
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Mecz dla Legii idealny po cięzkim boju w Płocku to Słowacy musza zaatakować, a Legia może kontrować czyli jedyne co robić potrafi polski klub w rozgrywkach europejskich.. Uważam że Trencin nie da sie tu &quot;pozamiatać&quot; a po 10 minutach może się okazac ze awans nie jest sprawa otwarta..
Z typów chyba 3 raz z rzedu w meczach Legi zaatakuje rożne..
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Widzę overowy mecz, tylko jest coś co mnie hamuje przed typem over 2,25.
Legia do tej pory w eliminacjach straciła jednego gola w 3 spotkaniach,
mimo tego że rywale jak Trencin ostatnio mieli naprawdę świetne okazje, tych goli nie tracą
w porównaniu do pozostałych ekip grających obecnie w kwalifikacjach.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja też widzę wynik overowy i też mnie coś hamuje ???? Over dlatego, że Trencin musi się otworzyć i albo coś strzeli, albo Legia skontruje. Z 2 strony defensywa Legii może wystarczyć. Intuicja mi podpowiada żeby zagrać coś w stronę Trencina czyli 2x✅✅✅ lub remis✅✅✅ ponieważ remis urządził by Legię, a nawet lekka przegrana 0:1 nie wyrzuci ich za burtę. Trencin jak wiemy miał swoje okazje, nie starczyło sił i &quot;jakości&quot;, ale widać, że mają niesamowite serce do gry czego niestety nie można powiedzieć o Legii w której może kilku piłkarzom się naprawdę chce (przynajmniej ja tak to odbieram). Nie mam na myśli, że Legia coś odpuszcza, ale to nie jest zaangażowanie na maxa. Kucharczyka pamiętam, oczywiście Nicolica i to wszystko. Z 2 strony jak pisałem mają na tyle dobrą &quot;jakość&quot;, że może po prostu taka była taktyka. Tak więc pozornie mecz wydaje się overowy, ale jak na pewno overu nie pogram. Skłaniam się za drobne pograć na x i 2x i czekam jeszcze na inne opinie.
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
Niestety polskie zespoly nie potrafia grac dobrze w pucharach i lidze na raz. Zobacz jaka rok temu byla rzeznia w lidze Jagiellonii czy Slaska, i to mimo ze przygoda pucharowa trwala dwa mecze. Nawet Legia obsunela sie ale tam bylo duzo wiecej przyczyn.
Trochę zbyt płytko szukasz. Legia wygrała w Płocku bo jak długo Płock może w domu nie przegrać??? z kim jak nie z Legią. Po za tym Płock nie grał piachu z Legią, pierwsza połowa to był cios za cios a w drugiej Legia miała tylko jedną okazje,ta w zamieszaniu którą zresztą wykorzystała. Wykorzystała ją bo tam miała być ta 2....i tak jest z Legią,ten zespół jak trafia w Polsce kogoś z pozytywną passą to ją łamie w 99%nie wiem z czego to wynika. Problem jest szerszy ale nie chce mi się innych lig w to teraz włączać.
Płock miał chociażby akcje Kriwca i cudowną interwencję Malarza,i to jest właśnie to. Ten Malarz od początku sezonu ratuje Legii d...w każdym meczu po kilka razy( SuperPuchar to sparing). A co do meczów co 4 dni,to Lubin jakoś w miarę przędzie bo nawet w meczu z Duńczykami gnietli w taki sposób że nie było zbyt dużych oznak zmęczenia. Nie graj przeciw Legii bo jak grali w zeszłym tygodniu na Trenczyn to wyszło jak wyszło.
Trochę się za bardzo emocjonujesz ale pewnie i tak twoje zdanie więcej wnosi niż tabunu Legionistów którzy odezwali się pod twoimi tekstami oburzeni że ktoś przeciw Legiunii....
 
jacio 456

jacio

Użytkownik
Według mnie nie ma się co bać tego overa. Trencin gra ofensywny futbol i tylko słaba skuteczność i Arkadiusz Malarz sprawiły, że w pierwszym meczu padł taki, a nie inny wynik. Teraz trener Słowaków zapowiada ponowne ataki od pierwszych minut. Będzie to znakomita okazja dla legionistów na skontrowanie rywala. Nawet jeśli pierwsi bramkę strzelą goście, to wątpię aby cofnęli się do obrony. Celem drużyny z Trenczyna będzie zdobycie co najmniej dwóch goli i dopiero wtedy zaczną myśleć o obronie wyniku. Liczę tutaj na otwarty mecz od początku i bramki z obydwu stron. Warto również dodać, że do dyspozycji trenera będzie Matus Bero, a zabraknie w Trencinie dwóch defensywnie usposobionych graczy - Lukasa Skovajsy i Aldo Baeza. Do składu powraca jednak obrońca James Lawrence. W Legii ma wrócić Adam Hlousek.
Nawet jeśli Słowacy polegną, to Legia może sama wykręcić over, ale raczej spodziewam się wyrównanego spotkania, w którym remis jest mało możliwy, a więc bramki!

Moje typy:
over 1.5 HT @ 3.10 unibet ⛔
over 2.5 @ 2.08 unibet ⛔
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
W Pierwszym meczu padło 11 kornerów, z czego 8 po stronie Słowaków.Legia w pierwszym spotkaniu wygrała szczęśliwie fortuna stała po ich stronie, zaś po stronie Trencina stał pech.Słowacy z pewnością wierzą jeszcze w awans, przegrana 3-0 z Moravicą należy rozpatrywać raczej na koncentracji do rewanżu na Łazienkowskiej.Zadanie niezwykle ciężkie gdyż 0-1 u siebie to niewygodny rezultat, jednak oceniając poprzednie spotkanie Trencin przyjedzie z bojowym nastawieniem aby wygrać w Warszawie i od początku będą starali się to podkreślić.
Legia ma dużo wariantów na to spotkanie, mogą zaskoczyć rywala, lub bardziej prawdopodobne nastawić się na kontry.Legia powinna mieć dużo pola na bokach, Trencin też nie będzie się przecież bronił, no chyba że szybko strzelą gola, ale też wtedy kalkulacji większych nie widzę i jedna ekipa dla własnego dobra będzie musiała coś działać.Myślę że bet na cornery do przemyślenia, Legia je lubi nabijać, a Trencin też przecież nie będzie czekał na gwiazdkę.
over 9,5 rożnych 1.72 bet365 ✅
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom