>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Legia Warszawa – Celtic Glasgow (III runda eliminacji Ligi Mistrzów) 30.07.2014

Status
Zamknięty.
mradam 388

mradam

Użytkownik
Jedynym argumentem o ile można to tak nazwać, że Legia wygra jest masówka na Celtic ;). Wszelkie argumenty sportowe po stronie Celticu. Osobiście nie obstawię tego meczu, a najpewniejszy typ to x2.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] Nie rozumiem w ogóle ludzi, którzy pochodzą z Polski i nie życzą jak najlepiej polskiemu zespołowi w europejskich pucharach, dla mnie jest to chore, [...]
Eee tam ;)
Niewatpliwie Legionistę i pochodzącego z Polski, pana trenera Jacka Gmocha nie uważam za człowieka chorego w tej materii.
Przecież przyznał wprost, że kibicuje Panathinaikosowi w meczu z Wisłą o Ligę Mistrzów. ... a siedział wtedy centralnie, w studio komentatorskim TVP ????
Nie zmieniło to bynajmniej mojej postawy odniesieniu do pana Jacka Gmocha.
Szanuję go jako trenera. I rozumiem jego poglądy.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wbrew pozorom na Łazienkowskiej może być w miarę wyrównane spotkanie, w sensie wymiana ataków bez szaleństw w delikatną stronę jakościową w stronę Celticu co nie znaczy że dzisiaj wygrają.Celtic to też nie jest żadna potęga, jednak dla polskich grajków w miarę atrakcyjny rywal więc dadzą z siebie co mają.Dla mnie no Bet w tym meczu, każdy wynik możliwy, remis lub zwycięstwo jednobramkowe w którąś stronę.Kibicować to raczej nikomu nie kibicuje, obejrzę na luziku i bece.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Legia - Celtic
Internista bardzo obszernie opisał to spotkanie. Wydaje mi się że przeceniacie zarówno ligę szkocką jak i sam Celtic. Liga szkocka jest nudna jak flaki z olejem i przewidywalna w dużym stopniu. Celtic w lidze mistrzów w wielu sezonach był po prostu chłopcem do bicia. Na temat ich indolencji wyjazdowej też można by sporo powiedzieć...Szkoci są jak najbardziej w zasięgu kopaczy z łazienkowskiej...Nie rozumiem tego owczego pędu do ogrywania ekipy z Łazienkowskiej.
Legia 1x kurs 1,48
Legia DNB 2,10 STS
wynik 4:1

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Ja się zgadzam w 100% z tym co powiedział Kowalczyk,chodź dziwi mnie,że wypowiedział się wreszcie tak obiektywnie.Legia po prostu nie ma czym zaskoczyć Celticu.Legia w ataku pozycyjnym przeciwko takiej drużynie jak Celtic nie będzie istniała,będą szybko tracić piłki i nadziewać się na szybkie ataki Szkotów.Ktoś napiszę,że Celtic nie ma nazwisk z przodu,a ja się spytam kim nasza Legia chce straszyć?Radovic&#39;em,Dudą?Nie żartujmy.Granie jeszcze Miro na szpicy to już całkiem będzie strzał w stopę.Celtic w obronie to prawdziwy monolit .Cała formacja defensywna bardzo zgrana i to są na prawdę solidni zawodnicy.Grają od dłuższego czasu w żelaznym składzie i ta drużyna to idealny przykład jak zbudować zespół od tyłów i przekłada się to na odpowiednie wyniki.Legia będzie miała również dużo kłopotów jeśli chodzi o boczne sektory.Brzyski i Broź nie dadzą rady,bo są po prostu za wolni,a Kucharczyk i Żyro nie dość,że słabo prezentują się z przodu to w defensywie za dużo nie pomagają.Celtic od zawsze słynął z bardzo dobrej gry skrzydłami i dziś to potwierdzą.Szkoci mają dużo większe doświadczenie,a przede wszystkim grają twardo,agresywnie,blisko przeciwnika i zaangażowaniem każdego jednego piłkarza biją Legię na głowę.Legia przegrała LM podczas okienka transferowego nie dokonując wzmocnień kadry i z takim rywalem jak Celtic nie będą wstanie podjąć równorzędnej rywalizacji.Chciałbym aby Polski zespół grał w LM ale póki co jest to jeszcze niemożliwe.Czy dziś wszystko będzie pozamiatane trudno powiedzieć ale ja stawiam na to,że Celtic strzeli o tą jedną bramkę więcej i wywiezie z Warszawy zwycięstwo.Dla Szkotów to obowiązek awansować do fazy grupowej tych rozgrywek i według mnie Legia nie będzie dla nich wymagającym rywalem.
⚽Celtic DNB kurs:1,615⛔
Bukmacher:Sportingbet
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Legia - Celtic under 2,5 @ 1,60
Bet365


Jak dla mnie to przy Łazienkowskiej będzie równy mecz i wszystko rozstrzygnie się dopiero w rewanżu. Nie sądzę, aby Celtic za wszelką cenę chciał tutaj mocno atakować Legię, mając rewanż u siebie nie będą się mocno odkrywać, żeby nie dostać głupiej bramki, która może im utrudnić awans.

Po drugie to Celtic w ofensywie nie prezentuje niczego specjalnego, typowy brytyjski futbol z długimi podaniami na napastnika, a z tym obrońcy Legii powinni sobie poradzić. Ciężko stwierdzić jak z obroną, bo w poprzedniej rundzie Islandczycy ich nie sprawdzili.

Co do Legii to wiadomo, że są stawiani w przegranej pozycji, ale to może być dobre pod względem luzu psychicznego. 5 bramek w Irlandii, 3 bramki w lidze z Cracovią na pewno dodały im trochę pewności i są w lepszych nastrojach. Jednak mankamentem Legii jest to, że przyjmuje styl rywala, a tak będzie ciężko tutaj o dobry wynik.

Nie spodziewam się zabójczych ataków i kanonady bramek, under to dobra opcja moim zdaniem i polecam.
 
andre-agassi 596

andre-agassi

Użytkownik
Ja się zgadzam w 100% z tym co powiedział Kowalczyk,
⚽Celtic DNB kurs:1,615
Uważam, że jeśli zgadzasz się z Kowalem, to nie to że powinieneś grać czystą &quot;2&quot;, to jeszcze zasuwać handicapem, podwójnym, potrójnym, a może nawet i poczwórnym. A Ty asekrujesz się DNB ;)
Legia over 1,5 gola @ 3,2 Fortuna ✅ A na over 2,5 Legii było @ 8,6 ... Chodziło mi po głowie, ale nie zaryzykowałem. Kurde...
Po takim kursie warto zaryzykować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Nie ma jeszcze składów, ale wszyscy wiemy jak Legia musi dzisiaj zagrać aby mieć szanse na awans w rewanżu w Edynburgu. Tak mówi Berg, wtóruje mu Vrdoljak - Legia ma przede wszystkim zagrać bezbłędnie w defensywie. Po urazie wrócił już Dossa Junior, który będzie bezcenny jeżeli chodzi o powietrzne pojedynki z rosłymi obrońcami Celticu.

W związku z tym proponuję bet z przyjemnym kursem. Mianowicie: Celtic Glasgow poniżej 1,5 gola kurs 1.50 Bet365
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Ja się zgadzam w 100% z tym co powiedział Kowalczyk,chodź dziwi mnie,że wypowiedział się wreszcie tak obiektywnie
Wypowiedział sie obiektywnie ?
Dziwi mnie że w ogóle sugerujesz się wypowiedzią pijaka któremu wódka do końca wygryzła mózg.Koleś pierdzieli głupoty tylko po to żeby ludzie sobie o nim przypomnieli że taki ktoś istnieje....
 
J 99

jan_kulczyk

Użytkownik
Nie ma jeszcze składów, ale wszyscy wiemy jak Legia musi dzisiaj zagrać aby mieć szanse na awans w rewanżu w Edynburgu. Tak mówi Berg, wtóruje mu Vrdoljak - Legia ma przede wszystkim zagrać bezbłędnie w defensywie. Po urazie wrócił już Dossa Junior, który będzie bezcenny jeżeli chodzi o powietrzne pojedynki z rosłymi obrońcami Celticu.
W związku z tym proponuję bet z przyjemnym kursem. Mianowicie: Celtic Glasgow poniżej 1,5 gola kurs 1.50 Bet365
Hmmm... Czy ty kolego nie pomyliłeś Dossy Juniora z Arboledą ze swoich lat świetności? A może masz jakieś przesłanki, że Dossa zagra dziś jak Arboleda parę lat temu w Poznaniu przeciwko Man City? ????
Sprawdźmy więc, jakie są podstawy do tego typu i na ile wiarygodna jest jego argumentacja.
1. Skład na mecz Legia Warszawa - Steaua Bukareszt / 2:2
Legia: Dusan Kuciak - Jakub Wawrzyniak, Dossa Junior, Jakub Rzeźniczak, Bartosz Bereszyński - Jakub Kosecki, Ivica Vrdoljak, Dominik Furman, Miroslav Radović, Michał Kucharczyk - Marek Saganowski.
2. Skład na mecz Trabzonspor - Legia / 2:0
Legia: Wojciech Skaba; Łukasz Broź, Jakub Rzeźniczak, Dossa Junior, Tomasz Brzyski; Jakub Kosecki (74. Michał Kucharczyk), Ivica Vrdoljak (65. Dominik Furman), Tomasz Jodłowiec, Helio Pinto, Michał Żyro (8. Henrik Ojamaa); Władimir Dwaliszwili
3. Skład na mecz Legia Warszawa - Trabzonspor / 0:2
Legia: Wojciech Skaba, Bartosz Bereszyński, Jakub Rzeźniczak, Dossa Junior, Tomasz Brzyski, Dominik Furman, Tomasz Jodłowiec, Michał Kucharczyk, Helio Pinto, Jakub Kosecki, Wladimer Dwaliszwili.
4. Skład na mecz Legia Warszawa - Lazio / 0:2
Legia: Skaba - Broź, Rzeźniczak, Dossa, Brzyski - Vrdoljak, Furman - Ojamaa/Kucharczyk, Radović, Kosecki -Saganowski

Przy meczu numer 3 warto odnotować strzelców bramek:

Tak więc nie uważam, że Dossa to jakiś super-defender.
Co wcale nie oznacza, że zakład na 100% Ci nie wejdzie, ale argumentacja jednak do luftu.
Można pisać o nudnych meczach Celticu na wyjeździe, o tym że na wyjazdach grają bez polotu, o przegranej roku temu z Kazachami 2:0.
Ale ludzie... Nie nakręcajcie się tak na tą Legie. Jak dla mnie to na Legie leci masówka (a przejrzałem też parę innych stron). Piszecie, że trzeba być patriotą i grać na Legię? Faktycznie to jest patriotyzm, bo nie ma w grze Legii ani finezji, ani zysków gdy się na nich stawia w Europejskich Pucharach. Pozostaje czysty patriotyzm. Ostatnio dałem się ponieść emocjom jak nakręcaliście, że Polska wygra z Niemcami. Wielkie przełamanie itp. a świstak siedzi i zawija sreberka.
Wierzycie w Radovicia? Serio? To ma być ten czarny koń na Celtic? Może Celtic to nie Lazio, ale wciąż mam przed oczami bezradną minę Radovicia (gdy u siebie grali z Lazio). Zresztą już kiedyś o tym pisałem. A to mina Rado z innego meczu:

No i czary mary z Hernanesem:

Każdy piszę, że Legia się nie osłabiła, a nawet wzmocniła. Wszyscy zapominają o tym, że rok temu pośród zawodników Legii jednym z najbardziej wyróżniających się graczy był Dominik Furman:

Nie bez powodu gra teraz we Francji. No i kto go wg Was zastąpi? Helio Pinto?

Podoba mi się natomiast typ @Calanau i jego argumentacja. Bardzo możliwe, że zagram coś w tym kierunku.
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Fajny kurs na strzelenie 1 bramki przez Celtów około 1.80-1.85 w Fortunie. Mysle ze typ jak najbardziej realny biorac pod lupe to co ostatnio bylo w meczu Legia - St . Patricks ⛔
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Wypowiedział sie obiektywnie ?
Dziwi mnie że w ogóle sugerujesz się wypowiedzią pijaka któremu wódka do końca wygryzła mózg.Koleś pierdzieli głupoty tylko po to żeby ludzie sobie o nim przypomnieli że taki ktoś istnieje....
Powiedział to co myśli i ja się z nim zgadzam.Akurat to co zawarł w swojej wypowiedzi jest jak najbardziej trafne.Nieobiektywne i głupie byłoby gdyby powiedział coś w stylu&quot;Legia jest zdecydowanym faworytem,Legia ich rozjedzie,ogólnie to wygramy w tym roku LM&quot; jako były legionista.Stwierdził fakty i nie tylko on tak uważa i nie tylko jego opinią można się sugerować.Nie musisz się z tym zgadzać,masz takie prawo.Ja skupiam się na tym aby coś zarobić na tym meczu,może się uda może nie zobaczymy jednak nie chcę być zaślepionym &quot;magią&quot; Legii i tym że Legia wygra bo to Legia;)
 
adam540 67

adam540

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Legia Warszawa - Celtic
Typ: under 0.5 I połowa
Kurs: 2.55
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Typ na dziś który zaproponuje dotyczy meczu na który czeka większa część piłkarskiej Polski. Jak wszyscy dobrze wiemy dziś na stadionie Legi spotkają się dwie czołowe drużyny swoich lig mające aspiracje awansu do elitarnej Ligi Mistrzów. Bardzo dużo mówi się o łatwej porażce Legi która przez ostatni czas raczej oszczędzała swoich najlepszych piłkarzy gdyż celem klubu z Warszawy jest zakwalifikowanie do Ligi Mistrzów, na pewno nie będzie o to łatwo grając z takim zasłużonym klubem jakim jest Celtic. Spodziewam się bardzo twardego i zaciętego meczu a szczególnie spokojnej pierwszej połowy gdzie obie drużyny będą raczej grały na zero z tyłu niż chętnie prowadziły grę ofensywna. Myślę że w pierwszej połowie będzie mało miejsca na rozgrywanie akcji szczególnie że obie drużyny raczej słabiej prowadzą atak pozycyjny dlatego proponuje zagrać na to że w pierwszej połowie nie obejrzymy ani jednej bramki. Myślę że przy takim kursie naprawdę warto.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak chcę się przy okazji tego meczu odnieść do jednej kwestii. Ludzie bukmacherka i patriotyzm to nie są pojęcia sprzeczne tylko z innych zbiorów. My tu mamy zarabiać pieniądze i tylko to, granie na jakiś zespół czy nie służyć ma wyłącznie zyskowi, a nie wyrażeniu swoich uczuć. Jeśli ktoś zajmuje się bukmacherką i jednocześnie jest kibicem jakiegoś zespołu niech po prostu nie gra tego swojego zespołu wcale, bo nie może lub nie chce być obiektywny. Granie na jeden czy inny zespół nie podniesie lub nie zniży jego poziomu sportowego.
 
adam540 67

adam540

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna, Liga Mistrzów - Kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Legia Warszawa - Celtic
Typ: under 0.5 I połowa
Kurs: 2.55
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Typ na dziś który zaproponuje dotyczy meczu na który czeka większa część piłkarskiej Polski. Jak wszyscy dobrze wiemy dziś na stadionie Legi spotkają się dwie czołowe drużyny swoich lig mające aspiracje awansu do elitarnej Ligi Mistrzów. Bardzo dużo mówi się o łatwej porażce Legi która przez ostatni czas raczej oszczędzała swoich najlepszych piłkarzy gdyż celem klubu z Warszawy jest zakwalifikowanie do Ligi Mistrzów, na pewno nie będzie o to łatwo grając z takim zasłużonym klubem jakim jest Celtic. Spodziewam się bardzo twardego i zaciętego meczu a szczególnie spokojnej pierwszej połowy gdzie obie drużyny będą raczej grały na zero z tyłu niż chętnie prowadziły grę ofensywna. Myślę że w pierwszej połowie będzie mało miejsca na rozgrywanie akcji szczególnie że obie drużyny raczej słabiej prowadzą atak pozycyjny dlatego proponuje zagrać na to że w pierwszej połowie nie obejrzymy ani jednej bramki. Myślę że przy takim kursie naprawdę warto.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Masowa na Celtic jak stad do Glasgow.2.15 tyle juz wynosi kurs na Celtów.Nie wiem za bardzo czemu sa tak stawiani w roli faworyta a raczej wiem bo to ludzie w nich ładują.Pisalem juz świeżo po poprzednich meczach moim zdaniem sprawa awansu jest otwarta nie róbmy z Celticu jakiegos hegemona.Obecna drużyna to cień tamtej która wygrywała z Barcelona.Ja nie widzę tu wyraźnego faworyta bo na boisku nie liczy sie herb historia i marka.Moim zdaniem Legia dzisiaj nie przegra.Legia +0.5 1.70 Pinnacle ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Ja gram na rogi.Celtic to maszynka do robienia kornerów.W obu spotkaniach z Islandczykami praktycznie sami robili over.Stałe fragmenty powinny być ich mocną bronią,do tego wiadomo jak nasi obrońcy reagują jak rywal przyciśnie wybijają na pałę gdzie popadnie.Kuciak też pewnie będzie musiał nie raz popisać się interwencjami i rogi się posypią.
Legia chcąc awansować musi zaatakować co też będzie sprzyjało rogom,których na Łazienkowskiej zawsze mają sporo.Jak nie będą się pchali tyle środkiem tylko więcej grali skrzydłami powinni parę ich nabić,Celtic dorzuci od siebie i over pęknie.Obie drużyny potrafią robić kornery więc liczę,że się złożą na ten over.Gram rożne.
powyżej 10,5 rożnych @ 1.80 ⛔ 8
Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Patrząc na składy wyjściowe typ może być tylko jeden. Celtic. Szkoci są średnią ekipą ale na pewno bardziej zgraną niż Legła ze stepowej polskiej ligi. Skoro trener Legły powiedział, że głównym celem jest nie stracić gola to od razu widać, że to jest zadanie awykonalne. Popełnią jeden, drugi błąd i się to skończy dla nich źle. Kuciak to dobry bramkarz, ale bez obrońców nawet najlepszy nie wyciągnie całego meczu za 0 z tyłu.
1. Celtic win - 2.65 - totomix
2. Celtic powyżej 1,5 bramki - 2.50 - totomix
3. Typ dla rozrywki over 4,5 bramek w meczu - 7.00 - totomix
edit: no i ładnie kurs 7.00 wlazł
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Skład Legii Warszawa na mecz z Celtikiem Glasgow:
Dusan Kuciak, Łukasz Broź, Jakub Rzeźniczak, Inaki Astiz, Tomasz Brzyski, Michał Żyro, Ivica Vrdoljak, Tomasz Jodłowiec, Michał Kucharczyk, Miroslav Radović, Ondrej Duda


Celtic team to play Legia Warsaw:
Forster, Matthews, Ambrose, van Dijk, Lustig, Mulgrew, Commons, Johansen, Berget, McGregor &amp; Pukki


Wszyscy dzisiaj pchają się w stronę grania na Celtic. Wątpię żeby Celtic dzisiaj rozpoczął z wielkim animuszem, tym bardziej, że drugi mecz rewanżowy grają u siebie. Sądzę, że będą zadowoleni nawet z remisu. Zdają sobie sprawę, że w Polsce nie gra się łatwo. Nie zgodzę się z opinią, że Celtic to zespół z europejskiej czołówki. Nie przesadzajmy. Dla mnie jest typowy średniak, który jest w stanie zagrać dobrze z najlepszymi, ale także przegrać ze słabszymi. Legia gra u siebie i jeżeli poważnie myśli o dalszej walce w rewanżu (nie sadzę żeby dzisiaj aż tak wysoko wysoko wygrali) to muszą strzelić bramkę i co gorsza zagrać najlepszy swój mecz od kilku lat. Na trybunach będzie 20 tyś ludzi. Myślę, że powinni obejrzeć dzisiaj min. 1 gola dla swoich.

Legia strzeli @1.49 Marathonbet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom