>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Legia Warszawa – Celtic Glasgow (III runda eliminacji Ligi Mistrzów) 30.07.2014

Status
Zamknięty.
contowsky 1,2K

contowsky

Użytkownik
Bardzo ładny mecz w wykonaniu legii, zwycięstwo jak najbardziej zasłużone. Oczywiście, jak to w polskich zespołach bywa nie obyło się bez kiksów (przynajmniej jedna niewykorzystana seta w drugiej połowie + dwa (!) niewykorzystane karne). Ale na szczęście dzisiaj tych złych/niewykorzystanych sytuacji było mniej niż wykorzystanych. Trzy bramki zaliczki to dużo, ale jak legioniści się za bardzo rozluźnią to po ptokach, bo Celtic potrafi wepchnąć 4 bramki, zwłaszcza jak legia trochę się otworzy (np. przy wyniku 0:2). Wynik na pewno byłby inny, gdyby nie czerwona, jednak zasłużona kartka. Ale to już nie nasze zmartwienie, gratulacje dla legii, a wszystkim którzy odważyli się postawić na legię gratuluje jeszcze bardziej ????
 
W 18

wygranyzczecho

Użytkownik
I potwierdziła się tutaj reguła!
Większość z pseudospecjalistów od bukmacherki typowała tu zwycięstwo Celticu! Potwierdziła się reguła, że należy grać odwrotnie niż to, co większość tu typuje. Ja osobiście poszedłem w over bramkowy i weszło gładko, bo pierwsza połowa pokryła już over 2,5. Prawie wszyscy typowali tu zwycięstwo Celticu, handicap na Celtów, że Celtic strzeli 4 lub więcej bramek i co? Niektórzy byli tak pewni zwycięstwa Celticu i ich awansu, że prawie domy zastawiali na to. Legia zagrała bardzo dobry mecz. Szkoda tych karnych, bo wynik mógłby być dużo lepszy. Rozumiem, że Ivica nie strzelił pierwszego karnego, zdarza się. Ale po jaką cholerę podchodził do drugiego? Jednak wydaje mi się, że kwestia awansu jest rozstrzygnięta. Nie wierze, że tak grający Celtic jak wczoraj, będzie w stanie strzelić 3 bramki Legii w rewanżu. Ale jakby było 6-1/7-1, bo sytuacja Żyry - 100%, dwa karne i Kucharczyk strzelający zamiast podający do Radovica, ten awans byłby już pewny. Patrząc na wczorajsze i wtorkowe wyniki to i tak Legia z całej stawki jest najlepiej ustawiona przed rewanżem.
Kurcze, żałuje, bo przeglądałem wczoraj ofertę sts i był ciekawy zakład - Legia strzeli 3 lub więcej goli - kurs ponad 8! Chciałem pograć to za jakąś stówkę, ale jednak się wycofałem. A szkoda ;( ale i tak zarobiłem na tym meczu.. dobrze, że nie grałem nic innego ;)
 
K 10

kamson24

Użytkownik
I potwierdziła się tutaj reguła!
Większość z pseudospecjalistów od bukmacherki typowała tu zwycięstwo Celticu! Potwierdziła się reguła, że należy grać odwrotnie niż to, co większość tu typuje. Ja osobiście poszedłem w over bramkowy i weszło gładko, bo pierwsza połowa pokryła już over 2,5. Prawie wszyscy typowali tu zwycięstwo Celticu, handicap na Celtów, że Celtic strzeli 4 lub więcej bramek i co? Niektórzy byli tak pewni zwycięstwa Celticu i ich awansu, że prawie domy zastawiali na to. Legia zagrała bardzo dobry mecz. Szkoda tych karnych, bo wynik mógłby być dużo lepszy. Rozumiem, że Ivica nie strzelił pierwszego karnego, zdarza się. Ale po jaką cholerę podchodził do drugiego? Jednak wydaje mi się, że kwestia awansu jest rozstrzygnięta. Nie wierze, że tak grający Celtic jak wczoraj, będzie w stanie strzelić 3 bramki Legii w rewanżu. Ale jakby było 6-1/7-1, bo sytuacja Żyry - 100%, dwa karne i Kucharczyk strzelający zamiast podający do Radovica, ten awans byłby już pewny. Patrząc na wczorajsze i wtorkowe wyniki to i tak Legia z całej stawki jest najlepiej ustawiona przed rewanżem.
Kurcze, żałuje, bo przeglądałem wczoraj ofertę sts i był ciekawy zakład - Legia strzeli 3 lub więcej goli - kurs ponad 8! Chciałem pograć to za jakąś stówkę, ale jednak się wycofałem. A szkoda ;( ale i tak zarobiłem na tym meczu.. dobrze, że nie grałem nic innego ;)
Akurat sprawa awansu jest otwarta.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Kartka na pewno nieco ustawiła mecz więc bym się tak nie podniecał tym że ktoś zagrał na Celtic i mu nie wyszło (sam osobiście oceniłem spotkanie na NoBet, o czym pisałem wcześniej)
Legia zagrała dobre spotkanie, Celtic odwrotnie, a że im ambicja nie pozwalał ochłodzić głów skończyli prawie jak Brazylia na mundialu, Celtic też równie dobrze mógł podejść do meczu jak Legia do poprzedniego rywala kiedy zremisowała spotkanie.Rewanż na pewno będzie ciekawy, ci którzy piszą że trzeba grać odwrotnie jak wszyscy teraz będą tymi wszystkimi co grają na aw Legii?Taki paradoks.
 
mcfly 110

mcfly

Użytkownik
Ja bym się tak nie podniecał tym wynikiem. Moim zdaniem Legia zagrała tak jak ma w zwyczaju grać czyli większość gry skrzydłami, słaby środek i fenomenalny Radovic. Tu nie ma żadnej filozofii i każdy w miarę ogarnięty trener od razu to odczyta. To Celtic po prostu zagrał dramatycznie. Nie skreślał bym jednak Szkotów przed rewanżem. Na swoim boisku to zupełnie inna drużyna. Przed kilkoma laty przegrali pierwszy mecz bodajże 5-0 z Petrzalką, a w rewanżu o mało co tych strat nie odrobili. Kluczowy moim zdaniem będzie powrót Scotta Browna – kapitana drużyny. Jeżeli zdąży się wykurować na rewanż to szanse Celticu na pewno wzrosną.

Inną sprawą jest sytuacja finansowa Celticu. Jeżeli prawdą jest to co piszą media to na pewno nie pozostało to bez wpływu na zawodników. Myślami oni mogą być już gdzie indziej. Po co umierać za klub, który lada chwila może mieć kłopoty z wypłatą pensji.

Na dzień dzisiejszy szansę na awans Legii oceniam na 80%.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Ja tak samo, Patryki już grały lepiej od Celticu na Łazieńkowskiej. Kto oglądał ten wie, mnóstwo błędów, głupich podań a ten Lustig... Wgl cała obrona Celticu to jeden wielki dramat jeśli nie cała drużyna, przed meczem każdy brałby ten wynik w ciemno, ale Legia ten mecz powinna wygrać 7-1, tyle sytuacji spaścić 2 karne, setki Żyro. Prędzej czy później to się zemści, nie z Celticiem bo to patałachy, ale w następnej rundzie.

PS. Radovic jest genialny, nie wiem co on jeszcze robi w polskiej lidze.
 
ding 125

ding

Użytkownik
Nie skreślał bym jednak Szkotów przed rewanżem. Na swoim boisku to zupełnie inna drużyna. Przed kilkoma laty przegrali pierwszy mecz bodajże 5-0 z Petrzalką, a w rewanżu o mało co tych strat nie odrobili. Kluczowy moim zdaniem będzie powrót Scotta Browna – kapitana drużyny. Jeżeli zdąży się wykurować na rewanż to szanse Celticu na pewno wzrosną.
Jaki sens ma przytaczanie wyników 8 lat wstecz? To kompletnie inny zespół. Zmieniło się w nim wszystko. Rewanż odbędzie się w Edynburgu. Niby Szkocja, ale jednak nie to samo co Celtic Park. A propos Scotta Browna. Pewnie, że szanse Celticu są wyższe jeżeli Brown jest na boisku, ale zdrowy on będzie za niecałe 3 miesiące. Pogra sobie co najwyżej w LE.

Słowo o samym meczu. Najlepszym komentarzem jest zdanie, że po wyniku 4:1 z Celticiem, a bądź co bądź to ciągle marka, Polski kibic marudzi, że to tylko 4:1.
Zaskoczyła mnie postawa Celticu. Szkoci zagrali beznadziejnie. Jedyne groźne sytuacje stwarzali sobie po strzałach z dystansu. 2-3 okazje i tyle. Tylko przez błędy własne Legia nie zrobiła ze Szkotów Brazylii...
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Więc serce irlandzkie z przed tygodnia zamienia się jutro w szkocką koniczynę, i gorąco liczę na ośmieszenie gospodarzy!!
GO GO CELTIC!!!!!
A za 4 tygodnie zmieni Ci się serce Irlandzkie i szkocka koniczyna na Warszawska syrenkę jak Legia wejdzie do Ligi Mistrzów ????
Typowa chorągiewa i tylko ośmiesza takim gadaniem kibiców klubu którego herb ma w avatarze.
mecz z Celtickiem to bedzie zupełnie inny mecz niz z amatorami z Irlandii.Według mnie Legii będzie sie wtym meczu gralo lepiej i ja bym ich nie przekreślał tym bardziej w meczu w Warszawie bo Celtowie na wyjazdach są drewniani....
Sam się takiego zgwałcenia Celticku przez Legie nie spodziewałem.
Wiadomo coś o Wojtku Kowalczyku ? pozbierał się już po wczorajszym druzgocącym wieczorze ? Lepiej niech ten przepity pan podnieca się swoją PARCELONKĄ a o Legii niech się nie wypowiada.
A poniżej wypowiedź Łukasza Załuski dla Legia.net
- To najczarniejszy scenariusz jaki moglibyśmy wymyślić. Przed meczem o czymś takim nawet nie myśleliśmy. Zaczęliśmy dobrze, ale myślę, że czerwona kartka w jakimś sensie ustawiła spotkanie. Wielką różnicę w drużynie Legii robił Miroslav Radović. Zdecydowanie zawodnik meczu - powiedział Legia.com Załuska.
- Chłopaki na ławce byli w czasie meczu w szoku. Byli przygotowani na superdoping, ale nie na coś takiego. Do tej pory dudni nam jeszcze w uszach.
W jakim stanie są Twoi koledzy?
- Siedzą w autokarze i do tej pory nie wiedzą co się dzieje.
Załuska liczy na to, że w rewanżu uda im się odrobić straty, bo już w przeszłości Celtic pokazał, że przed własną publicznością prezentuje się dużo lepiej.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Tak na marginesie meczu, to przeglądając wcześniej zapowiedzi - natknąłem się na artykuł na stronie
The Celtic network

http://thecelticnetwork.com/2014/07/29/legia-warsaw-vs-celtic-match-preview/

gdzie autor podaje dość zaskakujące wysokości kwot transferów Marka Saganowskiego:

With Ojamma injured they will probably play Marek Saganowski on his own as the lone striker, who was a £1.5 Million signing for Southampton in 2007 then sold to Aalborg BK for £2.6 Million a year later. His value has now dipped to well below £500,000.

Są one zupełnie niezgodne z tym co podaje uznane w tym zakresie źródło:

http://www.transfermarkt.pl/marek-saganowski/profil/spieler/3084
 
ciunek 335

ciunek

Użytkownik
Ten mecz utwierdził mnie w przekonaniu, żeby czytając to forum, bardziej selekcjonować opinie ludzi się tu wypowiadających. Chociaż weszło mi 1X i stawiałem trochę od serca, bo jestem Legionistą, to jednak była cała masa wypowiedzi skazujących Legię na porażkę i piszący to zupełnie nie patrzyli na to, że Legia zaczęła się ogrywać, jak bardzo zmotywowana jest, jak fenomenalny jest Radović z Dudą, którzy sami potrafią pociągnąć mecz, ani nawet co najlepsze o tym jak wygląda obecnie siła Celticu. Można oczywiście było stawiać na pewno zwycięstwo Celticu, takie prawo obstawiającego, do własnego zdania, ale ludzie nie jesteście na stadionie, a na forum bukmacherskim. Kierujcie się rozsądkiem, a nie emocjami i na pewno będziecie mieli więcej w kieszeni.
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Ja tak samo, Patryki już grały lepiej od Celticu na Łazieńkowskiej. Kto oglądał ten wie, mnóstwo błędów, głupich podań a ten Lustig... Wgl cała obrona Celticu to jeden wielki dramat jeśli nie cała drużyna, przed meczem każdy brałby ten wynik w ciemno, ale Legia ten mecz powinna wygrać 7-1, tyle sytuacji spaścić 2 karne, setki Żyro. Prędzej czy później to się zemści, nie z Celticiem bo to patałachy, ale w następnej rundzie.
Patryki nie grały lepiej tylko Legia w tamtym meczu nic nie grała, była zagubiona i nie potrafiła wymienić kilku podań. Dawali dużo swobody Irlandczykom, a agresji w odbiorach w ogóle nie widziałem. Wczoraj widzieliśmy drużynę całkiem inną w porównaniu do tamtego spotkania.

PS. Radovic jest genialny, nie wiem co on jeszcze robi w polskiej lidze.
Podobno Ancelotti już szykuje 100 mln $
 
ding 125

ding

Użytkownik
Przejrzałem, w kontekście Legii, jak wygląda kwestia rozstawień w IV rundzie oraz współczynniki, które o tych rozstawieniach decydują (tak, wiem o tym, że za tydzień rewanż). Zastanawiałem się nad tym czy Legia ma choć odrobinę szansy na to, aby być rozstawiona w decydującej rundzie, ale większych szans (oczywiście mówię o realnych scenariuszach) na takie rozstawienie nie ma. Jak wygląda sytuacja. Poniżej pary tzw. zespołów mistrzowskich, wynik pierwszego meczu oraz współczynnik UEFA.
Sparta (23.050) - Malmo (5.765) 4:2
Slovan (6.700) - Sherif (12.650) 2:1
Debrecen (5.775) - BATE (28.050) 1:0
FK Aktobe (6.400) - Steaua (34.234) 2:2
Karabach (5.775) - Salzburg (31.310) 2:1
HJK Helsinki (6.660) - APOEL (29.800) 2:2
Ludogorets (17.500) - Partizan (12.225) 0:0
Maribor (14.425) - Hapoel Tel Awiw (20.925) 1:0
Aalborg (3.880) - Dinamo Zabrzeb (19.325) 0:1
Legia (13.850) - Celtic (31.280) 4:1

Co z tego wynika? Nie licząc Celticu jest aż 9 klubów, które są wyżej w kolejce do ewentualnego rozstawienia. Z bardziej prawdopodobnych rezultatów może odpaść BATE oraz Ludogorets, ale to ciągle za mało.
Sytuacja oczywiście jest zawiła. Dinamo może znaleźć się w obu grupach po awansie. Kombinacji jest wiele. Zastanawiam się kto byłby dobrym kandydatem do gry z Legią (jeszcze raz zaznaczam, że wiem, że za tydzień rewanż). BATE jeśli awansuje? Hapoel? Chyba jednak BATE. Podobnie jak Celtic lepsze lata mają za sobą. BATE jeśli awansuje na pewno będzie rozstawione i to oni wydają mi się najbardziej pożądanym rywalem w takich luźnych przemyśleniach po pierwszych meczach.
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
DING a czy nie jest czasem tak że jak Legia wyeliminuje rozstawiony zespół (Celtic) to zajmuje jego rozstawienie w kolejnej rundzie ?
 
pawel105 2,2K

pawel105

Użytkownik
Aby nie trafili na Sparte Praga to będzie dobrze, z Salzburg i Steaua tez było by ciężko reszta myślę ze spokojnie w zasięgu naszych grajków. ????
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Co do Vrdoljaka to mam jeszcze wypowiedź Koseckiego:
- Po twojej bramce Ivica Vrdoljak postawi Ci jakieś piwo?
- Ja mu postawię kolejkę, bo to jest nasz kapitan, który buduje w nas wiarę, walkę. Tylko on ma taką psychikę, że jest w stanie podejść do drugiego karnego po pierwszym przestrzelonym. Jestem przekonany, że w wypadku trzeciej „jedenastki” też by do niej podszedł i tym razem udałoby się strzelić bramkę. „Przezawodnik”, kapitan, lider naszego zespołu – chciałbym mu podziękować za to, co robi dla całej drużyny.
I po takiej odpowiedzi widać, że drużyna jest nastawiona na sukces mentalnie, a takie mecze na pewno nam pomogą później. W ofensywie były błędy, ale niewielkie, głównie jeśli chodzi o wyprowadzenie piłki przez Vrdoljaka i Jodłowca, czasami było niedokładnie. Obrona też sobie nieźle poradziła, Broź zagrał świetne zawody. Szkoda błędu Brzyskiego, ale tam zaraz po zejściu powinien dojść do zawodnika Celticu Astiz albo Rzeźniczak, niepotrzebnie zostawili mu tyle miejsca, potem to nieszczęśliwe podbicie piłki przez Iniakiego i 0-1.
Nawet na forach Celticu piszą, że ofensywę nasz zespół ma świetną, dobre wyszkoloną technicznie, szybką. I z tym się zgodzę, ale trzeba także popracować nad obroną, szczególnie środkiem i lewą stroną bo Broź z taką grą szybko miejsca Bereszyńskiemu nie ustąpi. Brzyski niestety gra na zastrzykach i możliwe, że organizm nie wytrzyma i czekać go będzie szybciej operacja. A wiadomo jak Bereś gra na lewej stronie. W środku czekam na Dossę, bo szczerze idealnym ustawieniem Legii w obronie była kilka lat temu para Żewłakow - Jędrzejczyk. Jeden taran, który nadrabiał dużo doświadczeniem i ustawieniem, a ten drugi szybszy, który radził sobie z szybszymi zawodnikami. No i Dossa Junior podoba mi się w rozegraniu piłki z defensywy.
Jeszcze taka ciekawostka, Legia w Europejskich Pucharach dwa razy wygrywała 4-1 pierwsze spotkanie u siebie i rewanże zakończyły się wynikami 6-1 z Elfsborgiem i 3-1 z Utrechtem. I w Edynburgu będzie podobnie, Celtic rzuci się na Legię od samego początku i będzie chciał jak najszybciej strzelić bramkę, a wtedy będziemy mogli grać z kontrataku. Kosecki wraca do formy i myślę, że powinien za tydzień rozpocząć w pierwszej jedenastce. Nawet rok temu Karaganda miała w rewanżu kilka sytuacji i mogła ukłuć Celtic z kontry. I jeśli w sobotę z Górnikiem w pierwszym składzie wyjdzie Piech to mogę się spodziewać (o ile Orlando Sa nie wróci do gry) go w pierwszej jedenastce, bo akurat on może być idealny w tym spotkaniu na grę z kontrataku (ewentualnie spróbować opcję z Koseckim jako 9, ale to chyba za dużo w FMa grałem ;)).
I na koniec co do losowania, bo nie zakładam komplikacji w rewanżu, to u mnie wśród znajomych i nawet na forum Legijnym przeważają BATE, Maccabi lub APOEL na przeciwników w Play-Offach. BATE to nie ten sam zespół, podobnie jak Celtic, a Izraelczycy po pierwsze będą grali z dala od Tel-Awiwu więc można powiedzieć, że czekają ich dwa spotkania na wyjazdach. APOEL mając problemy z HJK też nie wróży nic dobrego, na Cyprze pieniądze się kończą więc pewne było to, że odbiję się to na ich piłce.
I tak na koniec, pomimo fatalnego początku z Saints Patrick wszystko zaczyna wyglądać bardzo dobrze. Oby przygotowanie Berga zespołu na 3/4 rundę Eliminacji Ligi Mistrzów było prawdą i żeby to wyglądało teraz tylko lepiej.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Na kogo Legia by nie trafiła to i tak szanse na awans są spore. Najgroźniejszy na pewno wydaje się Salzburg ale tak naprawdę oprócz dużej kasy wpompowanej w ten zespół raczej nie przekłada się to jakoś na wyniki sportowe. Niektórzy podniecają się Sparta, to że w ostatnich latach potrafili awansować do LM nie znaczy że jest to jakiś mega dobry klub, myślę że nie jest to wyższy poziom niż Legia. Ogólnie patrząc na to jakie w czwartej rundzie mogą grać zespoły to Legia nie ma się czego bać. Może i jest to pompowanie balonika ale patrząc że wyżej wspomniana Sparta potrafiła awansować do LM z mniejszym budżetem to myślę że jest spora jednak szansa na przełamanie tej passy. Stadiony są, kasa coraz większa więc czemu nie.
 
L 3

lucjano11

Użytkownik
Na wielu stronach &quot;cebulaczki&quot; krytykują Legię i mówią że to szczęście itp ale w końcu polska drużyna ma szanse gdzieś zaistnieć i z tego trzeba się cieszyć.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
W takim układzie jeśli Legia wyeliminuje Celtic ile drużyn rozstawionych musi odpaść by Legia była rozstawiona?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom