>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Legia Warszawa – Celtic Glasgow (III runda eliminacji Ligi Mistrzów) 30.07.2014

Status
Zamknięty.
T 27

twoj_ruch

Użytkownik
W takim układzie jeśli Legia wyeliminuje Celtic ile drużyn rozstawionych musi odpaść by Legia była rozstawiona?
Zgodnie z obliczeniami Pawła Mogielnickiego z 90minut.pl, po środowej wygranej 4:1 szanse Legii na udział w czwartej rundzie wynoszą 90 procent. Tam jest nikła, bo niespełna 12-procentowa ewentualność, że mistrzowie Polski będą rozstawieni.

Żeby tak się stało, musi odpaść pięć drużyn rozstawionych spośród ośmiu par (wyłączając pary z udziałem Celtiku i Maccabi).

więcej znajdziesz tutaj:
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/el-lm-oto-potencjalni-rywale-legii-warszawa-w-czwartej-rundzie/7vw4j
 
ding 125

ding

Użytkownik
Kto może odpaść z drużyn o wyższym współczynniku niż Legia?
Na pewno BATE, które przegrało 1:0 na Węgrzech.
Ludogorets, który zremisował u siebie z Partizanem.
Salzburg przegrał 1:2 w Azerbejdżanie. Powinni to odrobić, ale pamiętam jak rok czy dwa lata temu odpadli z zespołem z Luksemburgu. Może być różnie.
APOEL zremisował w Finlandii 2:2. Przegrywał już 2:0. Gole wpakował po 70 minucie.
Sparta raczej nie da sobie wyrwać awansu, podobnie jak Steaua i Dinamo.
W kwestii niskiego współczynnika Legia sama sobie jest winna. Rok temu wygrywając trochę więcej czy to w kwalifikacjach LM czy LE wskaźnik byłby wyższy.
Wpływ na współczynnik mają też inne polskie kluby. Ich dobre rezultaty podwyższają współczynnik krajowy, a pewien procent tego jest liczony we współczynniku poszczególnych drużyn.
Konkluzja więc jest prosta. Warszawa kibicuje Poznaniowi, a Poznań Warszawie. Wielu jednak inteligentów wypowiadających się przeciwnie nie wie, że każda porażka Lecha oznacza gorszą sytuację dla Legii w następnych sezonach i odwrotnie.
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Nie zgodzę się, miejsce 15 w rankingu krajowym nam nie grozi, spadek poniżej bodajże 23 też więc nasza sytuacja w liczbie zespołów się nie zmieni.
Najważniejszy w tym wszystkim jest współczynnik klubowy, a ten sami sobie budujemy, od innych zespołów dostajemy jakieś ochłapy w porównaniu z tym co Legia może sama zdobyć.
 
ding 125

ding

Użytkownik
Nie zgodzę się, miejsce 15 w rankingu krajowym nam nie grozi, spadek poniżej bodajże 23 też więc nasza sytuacja w liczbie zespołów się nie zmieni.
Najważniejszy w tym wszystkim jest współczynnik klubowy, a ten sami sobie budujemy, od innych zespołów dostajemy jakieś ochłapy w porównaniu z tym co Legia może sama zdobyć.
Te ochłapy jak to ująłeś czasem decydują o tym czy zespół będzie rozstawiony czy nie. Czy zagra z Czeczenami czy z Portugalczykami bądź Niemcami. Legii w tym roku brakuje do Maribora kilku dziesiątych punktu. Jest to mało prawdopodobne, ale może się tak zdarzyć, że to właśnie Maribor będzie ostatnim rozstawionym zespołem w kolejnej fazie.
Nie ma znaczenia, że 15 miejsce nam nie grozi i 23 w sumie też nie. Jeżeli nie grozi nam 15 miejsce to nie warto starać się o lepsze 17 czy 18, co nie? Od czegoś trzeba zacząć podwyższając pozycję. Rankingi uwzględniają występy w okresie kilkuletnim. Za rok czy dwa lata Lechowi odpadnie współczynnik za fajny sezon z Juve i City, a porażkami z Islandczykami wyniku się nie poprawi.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Bate nie przejdzie Debrecenu wg mnie.BATE na tą chwile kompletnie nic nie gra.
Ale jeśli jakimś cudem wyeliminowali by Węgrów, to jak najbardziej takiego rywala ze świecą szukać.
 
M 2,5K

mati89

Forum VIP
Tak pójdą kolejne all-inny na Celtic ????

8,5 na Legię to Value.
Pewnie że value. Wątpię żeby Legia wyszła 10 obrońcami i murowała się cały mecz. Rewanż to kolejne spotkanie 50-50, zwłaszcza że Celtic nie zagra u siebie :]
 
J 1,3K

jasper

Użytkownik
Te ochłapy jak to ująłeś czasem decydują o tym czy zespół będzie rozstawiony czy nie. Czy zagra z Czeczenami czy z Portugalczykami bądź Niemcami. Legii w tym roku brakuje do Maribora kilku dziesiątych punktu. Jest to mało prawdopodobne, ale może się tak zdarzyć, że to właśnie Maribor będzie ostatnim rozstawionym zespołem w kolejnej fazie.

Nie ma znaczenia, że 15 miejsce nam nie grozi i 23 w sumie też nie. Jeżeli nie grozi nam 15 miejsce to nie warto starać się o lepsze 17 czy 18, co nie? Od czegoś trzeba zacząć podwyższając pozycję. Rankingi uwzględniają występy w okresie kilkuletnim. Za rok czy dwa lata Lechowi odpadnie współczynnik za fajny sezon z Juve i City, a porażkami z Islandczykami wyniku się nie poprawi.
Te ochłapy to my sobie możemy załatwić jednym meczem w fazie grupowej LE. Jak nam teraz mało brakowało do rozstawienia w III rundzie eliminacji to nikt nie miał pretensji do Ruchu, Lecha czy innych Polskich zespołów, a do samej Legii, bo to rozstawienie mogliśmy sobie &quot;załatwić&quot; wygrywając jeszcze jedno spotkanie rok temu w grupie LE, albo za Skorży ostatni mecz o nic, gdzie grały rezerwy z Hapoelem.
 
ding 125

ding

Użytkownik
Te ochłapy to my sobie możemy załatwić jednym meczem w fazie grupowej LE. Jak nam teraz mało brakowało do rozstawienia w III rundzie eliminacji to nikt nie miał pretensji do Ruchu, Lecha czy innych Polskich zespołów, a do samej Legii, bo to rozstawienie mogliśmy sobie &quot;załatwić&quot; wygrywając jeszcze jedno spotkanie rok temu w grupie LE, albo za Skorży ostatni mecz o nic, gdzie grały rezerwy z Hapoelem.
Bo niewielu o tym wie, że istnieje taka zależność, w której postawa każdego zespołu ma wpływ na każdy inny.
Możemy sobie ochłapy załatwić sami (mówię w kontekście Legii o tym), ale czy czymś złym będzie jeżeli załatwi to Legii Lech czy Ruch?

Generalnie w tej dyskusji chodzi mi o to, że w pucharach kibicujemy każdemu. Jestem prywatnie kibicem Wisły, ale w środę całym sercem kibicowałem Legii i tak samo bardzo kibicowałbym Cracovii czy każdemu innemu Polskiemu klubowi.

Rozpocząłem ten wątek bo natknąłem się gdzieś na wpisy jakichś pajaców, zapewne nieświadomych jak działa system współczynnikowy.

Sprawą bezdyskusyjną jest to, że Legia sama mogła sobie załatwić rozstawienie w trzeciej rundzie, ale jeżeli inne kluby będą się kompromitować porażkami z Litwinami, Estończykami czy Islandczykami to kiedyś tych kilku dziesiątych może zabraknąć. Zarówno Legii jak i Lechowi.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...]
Rozpocząłem ten wątek bo natknąłem się gdzieś na wpisy jakichś pajaców, zapewne nieświadomych jak działa system współczynnikowy.
[...]
Oczywiście rozumiesz, że to jest forum bukmacherskie. Nie kibicowskie.
I tutaj zarabia się pieniądze. Między innymi na przegranych Legii.
Oczywiście, jeśli ktoś posiada w sobie schizofrenię albo gra za 2 zł a nie za pieniądze,
może sobie pozwolić na stanie w rozkroku.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Oczywiście rozumiesz, że to jest forum bukmacherskie. Nie kibicowskie.
I tutaj zarabia się pieniądze. Między innymi na przegranych Legii.
Oczywiście, jeśli ktoś posiada w sobie schizofrenię albo gra za 2 zł a nie za pieniądze,
może sobie pozwolić na stanie w rozkroku.
To ile zarobiłeś na ostatniej przegranej Legii z Celtic?
Jest gdzie wywieść ten gnój?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@fencyn, a gdzie wyczytałeś że @Yar000 pisał o meczu Legii z Celticem???

Bowiem pisząc:
&quot;to jest forum bukmacherskie. Nie kibicowskie.
I tutaj zarabia się pieniądze. Między innymi na przegranych Legii.&quot;

ewidentnie chodziło mu przecież, że w bukmacherce nie można kierować się emocjami i nie wolno patrzeć na spotkania przez pryzmat tego komu się kibicuje.
 
ding 125

ding

Użytkownik
Oczywiście rozumiesz, że to jest forum bukmacherskie. Nie kibicowskie.
I tutaj zarabia się pieniądze. Między innymi na przegranych Legii.
Oczywiście, jeśli ktoś posiada w sobie schizofrenię albo gra za 2 zł a nie za pieniądze,
może sobie pozwolić na stanie w rozkroku.
Mylisz się i to bardzo. Jest to w sporej części forum kibicowskie. Duża część użytkowników w swoich przewidywaniach nie kieruje się zdrowym rozsądkiem lecz subiektywnymi preferencjami.

A słowa o pajacach podtrzymuję. Nie wiem dlaczego wyobraziłeś sobie, ze odniosłem je do meczu Legii. Nic o tym nie wspomniałem. Była to całościowa opinia o tendencji spotykanej w każdym miejscu w którym średnio rozgarnięta istota może zamieścić kombinacje znaków w Internecie.

EDIT. We wczorajszym meczu towarzyskim Celtic przegrał 1:6 z Tottenhamem. Skład był diametralnie różny od tego w jakim Szkoci wystąpili w Warszawie, ale wynik mówi coś o tym w jakiej dyspozycji znajdują się obecnie Celtowie.
Ambrose drugi mecz z rzędu kończy z czerwienią. Walczak ????
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=Ding;4681425]Mylisz się i to bardzo. Jest to w sporej części forum kibicowskie. Duża część użytkowników w swoich przewidywaniach nie kieruje się zdrowym rozsądkiem lecz subiektywnymi preferencjami. [...]
Pomylili fora.
[...] A słowa o pajacach podtrzymuję.
Z Twojego słowa nic nie wynika. Może tylko tyle, że można to słowo odnieść także do osób, które pomyliły fora.
[...] Nie wiem dlaczego wyobraziłeś sobie, ze odniosłem je do meczu Legii. Nic o tym nie wspomniałem. Była to całościowa opinia o tendencji spotykanej w każdym miejscu w którym średnio rozgarnięta istota może zamieścić kombinacje znaków w Internecie.
Popatrz, w jakim miejscu się znajdujemy. To wątek o meczu Legii.
Choć faktycznie i ja konkretnie o Legii nie napisałem tylko &quot;całościowo&quot;.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Mylisz się i to bardzo. Jest to w sporej części forum kibicowskie. Duża część użytkowników w swoich przewidywaniach nie kieruje się zdrowym rozsądkiem lecz subiektywnymi preferencjami.
Jeśli tak jest to niech od razu zaznaczają, że nie są typerami tylko kibicami bo to zaśmieca obraz sytuacji i wprowadza niepotrzebny chaos. TO NIE JEST I NIE POWINNO BYĆ FORUM KIBICOWSKIE, ALE KIBICE SĄ MILE WIDZIANI BO MOGĄ WNIEŚĆ COŚ CO UMKNIE INNYM, BYLE BY BYLI ONI OBIEKTYWNI.
Są tu osoby, które potrafią napisać, że kibicują temu i temu i mogą być nie obiektywni albo kibicują temu i temu, ale grają na przeciwnika bo ich drużyna przeżywa kryzys. Można ? - Można.
 
ding 125

ding

Użytkownik
To jest i ZAWSZE będzie forum kibicowskie. Bukmacherskie również, ale przede wszystkim kibicowskie. Dlaczego? Spotykają się tu kibice przeróżnych dyscyplin, którzy umieszczają mniej lub bardziej merytoryczne analizy poszczególnych rozgrywek. Kibic nie musi być typerem, ale typer jest kibicem, Musi wiedzieć co &quot;w trawie piszczy&quot;, aby być skutecznym.
Zdecydowana większość użytkowników interesuje się sportem, jest kibicem, identyfikuje się z tym o czym pisze. Trudno wyobrazić sobie, aby ktoś wypowiadający się na jakiś temat tym tematem się nie interesował.
Typując poszczególne zdarzenia musisz się na tym znać, a przynajmniej tak musi Ci się wydawać (pomijam jakieś irracjonalne sytuacje)
Jest oczywistym, że typując nie możesz kierować się prywatnymi sympatiami, ale sami pewnie wiecie, że na tym forum padło już mnóstwo opinii, które tego nie potwierdzają.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] Kibic nie musi być typerem, ale typer jest kibicem, Musi wiedzieć co &quot;w trawie piszczy&quot;, aby być skutecznym.
[...]
To jeszcze raz ;)
Typer nie musi być kibicem. I nie musi być kibicem aby być skutecznym.
Owszem, musi wiedzieć co &quot;w trawie piszczy&quot; ale to jest wiedza.
Wiedza z zakresu sportu i tematów okołosportowych.
Zaangażowanie emocjonalne, to zupełnie inna kwestia.
Jestem kibicem tej samej Drużyny, której Ty jesteś Kibicem.
Zdziwiłbyś się pewnie jaki szmat czasu ...
Jednak, kogo to ..?
Gdybym nie był kibicem, posiadałbym w głowie podobny stopień (nie)wiedzy, który posiadam teraz.
Może, nieco mniej orientowałbym się w kwestiach dotyczących &quot;mojej&quot; Drużyny.
----
Edit: edytowałem po Twoim komentarzu poniższym, żeby nie mnożyć bytów.
To przede wszystkim jest kwestia najpierw, jednoznacznego zdefiniowania pojęć.
Pozostałe sprawy są wtórne.
W innym wypadku, tyle może być ujęć terminów &quot;typer&quot; i &quot;kibic&quot;, ilu jest Userów na Forum.
 
ding 125

ding

Użytkownik
To jeszcze raz ;)
Typer nie musi być kibicem. I nie musi być kibicem aby być skutecznym.
Owszem, musi wiedzieć co &quot;w trawie piszczy&quot; ale to jest wiedza.
Wiedza z zakresu sportu i tematów okołosportowych.
Zaangażowanie emocjonalne, to zupełnie inna kwestia.
Jestem kibicem tej samej Drużyny, której Ty jesteś Kibicem.
Zdziwiłbyś się pewnie jaki szmat czasu ...
Jednak, kogo to ..?
Gdybym nie był kibicem, posiadałbym w głowie podobny stopień (nie)wiedzy, który posiadam teraz.
Może, nieco mniej orientowałbym się w kwestiach dotyczących &quot;mojej&quot; Drużyny.
Tu już dochodzimy to kwestii subiektywnych opinii jak coś funkcjonuje, jakie są między tymi zależności. Typer jest kibicem. Kropka. Zostawmy zaangażowanie emocjonalne. Bycie kibicem nie oznacza cotygodniowy wyjazd na stadion czy tym bardziej uczestnictwo w innych dewiacjach... Rozumiem, że po części się z tym nie zgadzasz. Nie ma problemu. To istota forum. I kibicowskiego i bukmacherskiego...
A propos tej Drużyny ;) Dziś ta Drużyna gra z Lechem. Sam pograłem w dublu na zwycięstwo Kolejorza. Kurs ciekawy i choć serce podpowiada zupełnie inny wynik to jednak nie ma ono większych argumentów w tych podpowiedziach. Wydaje mi się, że często - również na tym forum - prywatne sympatie biorą górę nad chłodną analizą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom