>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

LEGA PALLAVOLO sezon 2011/2012 - Włochy

Status
Zamknięty.
berciq89 473

berciq89

Użytkownik
Trentino bezsprzecznie najlepsza drużyna na świecie, nie ma co kwestionować,jednak i im jest w stanie przytrafić się jeden słabszy dzień. W Italii jest inny system Play-off niż np. w Plus Lidze i o mistrzostwie decyduje tylko jeden mecz. Bodajże dwa sezony temu właśnie taki słabszy dzień wykorzystało Cuneo i zdobyli niespodziewanie scudetto. Chyba że przepisy uległy zmianie teraz ale nic o tym nie słyszałem.Trento pewnie wygra lige ale ze stawką nie ma co szarżować, mogą przytrafić się jakieś urazy i może to pokrzyżować plany.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Casa Modena - Lube Banca Macerata 2 @ 1,90 Unibet ✅ 0-3 This is Macerata :cool:
No no, kto by się spodziewał że Unibet wystawi takie wysokie kursiwo. Sadzę się na to spotkanie od Pucharu Włoch. Macerata jest faworytem tego spotkania. Bardzo duży wpływ na morale będzie miał triumf nad Trentino w LM. W pucharze Włoch przed tygodniem Macerata wygrała z Modeną 3-1. Oba zespoły wtedy popełniły masę błędów. Macerata gra ostatnio dobrze. Dobry mecz w półfinale ze wspomnianą Modeną, dobre finałowe starcie przegranie 3-2 z Trentino oraz bardzo dobry mecz w LM z Trentino wygrany 3-2. Widać że do optymalnej formy wraca Christian Savani. Simeone Parodi zaczyna grać razem z zespołem w ataku. Martwi mnie jedynie postawa Travicy, nie wiem co się z chłopakiem dzieje ale wiem jedno w głowie to on ma nie pokolei. W LM w ogóle jakiś nieobecny nie cieszył się z punktów drużyny, rozgrywał zawiesiny przez co Macerata przegrała dwa pierwsze sety. Myślę że w lidze ponowie wyjdzie w 1 składzie, ale mam nadzieję że wyciągnie wnioski i zacznie grać szybko i płasko do Savaniego, tak grał jego zastępca Monopoli i Savani demolował Trentino. Omrcen jest w gazie i co ma kończyć to kończy. Jeśli będzie dobre przyjęcie to Macerata musi grać środkiem, bo to jest ich przeogromny atut, Podrascanin i Stanković są bardzo skuteczni na siatce. Exeiga mistrz nad mistrzami, on swoje zawsze robi, ostatnio wyraźnie poprawił się w obronie i w tej kwestii jest chyba najlepszy na świecie. Jest jeszcze Kovar który wchodzi na przujęcie i być może któregoś z zawodników zastąpi, ale gra ostatnio bardzo dobrze widać że zaczyna nadawać na tych samych falach co pozostali i jest istotnym ogniwem drużyny. Atutem Maceraty jest potężna zagrywka. Każdy z zawodników zagrywa bardzo silnie, i co najważniejsze każdego stać na asa serwisowego, gdyby przy tym nie popełniali tylu błędów to było by idealnie. Modena to dobry zespół ale ze słabszymi drużynami. Wtedy wszyscy grają na swoim poziomie. Z Trentino dostali lekcję z Maceratą również. We własnej hali są groźni ale wydaje mi się że Macerata wygra to spotkanie. Istotne będzie przyjęcie, jeśli będzie w miarę dobre to Esko może trochę napsuć krwi, ale jak będzie słabe to na sytuacyjne piłki pozostaje tylko Anderson i Kooy (ten jest po kontuzji i nie wiadomo czy nie zagra czasami były gracz Maceraty Mateo Martino). Angel Dennis do wysokich piłek się nie nadaje, z szybkich jest bardzo skuteczny. Modena ma dość dobrą parę środkowych, Sala i Piscopo są nieźli. Sala jest skuteczniejszy w ataku, ale Piscopo bardzo dobrze gra blokiem. Libero Loris Manir robi swoje. Zauważyłem że Modena ma kompleks mocnych drużyn i przegrywają spotkania już w szatni. W meczach na szczycie, na ławce rezerwowych często panuje nerwowa atmosfera która nie pomaga w dobrej grze. Dennis w ważnych meczach często zawodzi. Także więcej argumentów widzę po stronie Maceraty i też na nich zagram.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Casa Modena - Lube Banca Macerata 2 @ 1,90 Unibet
No no, kto by się spodziewał że Unibet wystawi takie wysokie kursiwo. Sadzę się na to spotkanie od Pucharu Włoch. Macerata jest faworytem tego spotkania. Bardzo duży wpływ na morale będzie miał triumf nad Trentino w LM. W pucharze Włoch przed tygodniem Macerata wygrała z Modeną 3-1. Oba zespoły wtedy popełniły masę błędów. Macerata gra ostatnio dobrze. Dobry mecz w półfinale ze wspomnianą Modeną, dobre finałowe starcie przegranie 3-2 z Trentino oraz bardzo dobry mecz w LM z Trentino wygrany 3-2. Widać że do optymalnej formy wraca Christian Savani. Simeone Parodi zaczyna grać razem z zespołem w ataku. Martwi mnie jedynie postawa Travicy, nie wiem co się z chłopakiem dzieje ale wiem jedno w głowie to on ma nie pokolei. W LM w ogóle jakiś nieobecny nie cieszył się z punktów drużyny, rozgrywał zawiesiny przez co Macerata przegrała dwa pierwsze sety. Myślę że w lidze ponowie wyjdzie w 1 składzie, ale mam nadzieję że wyciągnie wnioski i zacznie grać szybko i płasko do Savaniego, tak grał jego zastępca Monopoli i Savani demolował Trentino. Omrcen jest w gazie i co ma kończyć to kończy. Jeśli będzie dobre przyjęcie to Macerata musi grać środkiem, bo to jest ich przeogromny atut, Podrascanin i Stanković są bardzo skuteczni na siatce. Exeiga mistrz nad mistrzami, on swoje zawsze robi, ostatnio wyraźnie poprawił się w obronie i w tej kwestii jest chyba najlepszy na świecie. Jest jeszcze Kovar który wchodzi na przujęcie i być może któregoś z zawodników zastąpi, ale gra ostatnio bardzo dobrze widać że zaczyna nadawać na tych samych falach co pozostali i jest istotnym ogniwem drużyny. Atutem Maceraty jest potężna zagrywka. Każdy z zawodników zagrywa bardzo silnie, i co najważniejsze każdego stać na asa serwisowego, gdyby przy tym nie popełniali tylu błędów to było by idealnie. Modena to dobry zespół ale ze słabszymi drużynami. Wtedy wszyscy grają na swoim poziomie. Z Trentino dostali lekcję z Maceratą również. We własnej hali są groźni ale wydaje mi się że Macerata wygra to spotkanie. Istotne będzie przyjęcie, jeśli będzie w miarę dobre to Esko może trochę napsuć krwi, ale jak będzie słabe to na sytuacyjne piłki pozostaje tylko Anderson i Kooy (ten jest po kontuzji i nie wiadomo czy nie zagra czasami były gracz Maceraty Mateo Martino). Angel Dennis do wysokich piłek się nie nadaje, z szybkich jest bardzo skuteczny. Modena ma dość dobrą parę środkowych, Sala i Piscopo są nieźli. Sala jest skuteczniejszy w ataku, ale Piscopo bardzo dobrze gra blokiem. Libero Loris Manir robi swoje. Zauważyłem że Modena ma kompleks mocnych drużyn i przegrywają spotkania już w szatni. W meczach na szczycie, na ławce rezerwowych często panuje nerwowa atmosfera która nie pomaga w dobrej grze. Dennis w ważnych meczach często zawodzi. Także więcej argumentów widzę po stronie Maceraty i też na nich zagram.
Mnie osobiście ten kurs w zasadzie nie dziwi Modena we własnej hali jest mocna. Do tego Macerata w ostatnim tygodniu rozegrała 14 setów i ma w perspektywie przed sobą bardzo ważny mecz w LM. Wydaje mi się że zdecydowanie ważniejszy niż ten ligowy pojedynek i mimo przewagi tylko 1 pkt na trzecim w tabeli Cuneo mogą w tym meczu trochę szachować siłami. Wiadomo że Modena tanio skóry nie sprzeda a kolejne 4-5 setów w nogach mogło by mieć brzemienne skutki w rewanżowym meczu z Trentino. Dlatego osobiście podchodzę do tego meczu z większym dystansem.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Dziś nieco inaczej, bo typy niby oczywiste, ale co nieco o nich można skrobnąć. ;)
CMC Ravenna - Itas Diatec Trentino
O drużynie gospodarzy to w zasadzie nie ma co pisać, bo po prostu odstają od reszty stawki. Od czasu do czasu ugrają jakiegoś seta, ale zwycięstwa czy urwanie punktów przychodzi im bardzo trudno. Trento wiadomo, najsilniejszy czołg świata, ostatnio co prawda dostał 3:2 od Maceraty, ale to nie są jacyś amatorzy, którzy będą porażkę roztrząsali przez 5 tygodni. Uważam, że Stojczew tak nimi potrząśnie, że tutaj będzie szybkie 0:3 i szybki powrót do PalaTrento, by gotować się na rewanż z Maceratą.
Typy
Under 160,5
@1,55 Milenium ✅ 132 :cool: tak się teraz to odpuszczanie nazywa?
Bre Banca Lanutti Cuneo - Energy Resources San Giustino
Także starcie dwóch drużyn po przeciwnych stronach tabeli - Cuneo wciąż bije się o czołówkę, San Giustino będzie chciało walczyć o utrzymanie i załapanie się do dwunastki, co da im upragnione play offy i utrzymanie. Ostatni mecz gości to zaskakująca wygrana z Romą na wyjeździe 1:3, jednak doskonale wiemy, że Roma potrafi grać bardzo nierówno, podobnie zresztą jak San Giustino. Cuneo także miało ostatnio małą zadyszkę i przerwa z powodu Pucharu Włoch na pewno pozwoliła im nabrać nowych sił i bez problemu powinni tutaj zgarnąć 3 punkty.
Typy
Bre Banca Lanutti Cuneo -1,5 seta
@1,35 Milenium ✅ 3:1
Tonno Calippo Vibo Valentia - Fidia Padova
Gospodarze to zaskakująco dobrym początku sezonu (ocierali się o miejsca 5-6, wygrana z Maceratą 3:1 u siebie) powoli staczają się w dół, można by rzec na swoje miejsce w szeregu. Co nie znaczy, że z Padovą jest inaczej, wręcz jest gorzej. Wydaje się, że Padova to idealny przeciwnik dla Valentii, po zwycięstwie nad Maceratą (znowu) 2:3 na wyjeździe, by podtrzymać dobrą passę i zgarnąć punkty, tym bardziej, że bilans przemawia za gospodarzami (3 mecze, 3 wygrane, każdy za 3 punkty).
Typy
Tonno Calippo Vibo Valentia
@1,40 Milenium ✅ 3:1 choć trochę się pieścili wzajemnie. ????
Taki trebel daje całkiem niezłe ako rzędu @2,93. Myślę, że można się pokusić. ;) ✅
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Dziś nieco inaczej, bo typy niby oczywiste, ale co nieco o nich można skrobnąć. ;)

CMC Ravenna - Itas Diatec Trentino
O drużynie gospodarzy to w zasadzie nie ma co pisać, bo po prostu odstają od reszty stawki. Od czasu do czasu ugrają jakiegoś seta, ale zwycięstwa czy urwanie punktów przychodzi im bardzo trudno. Trento wiadomo, najsilniejszy czołg świata, ostatnio co prawda dostał 3:2 od Maceraty, ale to nie są jacyś amatorzy, którzy będą porażkę roztrząsali przez 5 tygodni. Uważam, że Stojczew tak nimi potrząśnie, że tutaj będzie szybkie 0:3 i szybki powrót do PalaTrento, by gotować się na rewanż z Maceratą.
Typy
Under 160,5
@1,55 Milenium
Stawianie w tym tygodniu na Trentino i Macerate w lidze jest raczej zupełnie bez sensu , oni mają za pare dni mega ważne spotkanie w LM i obie drużyny nie powinny się spinać na lige w tym tygodniu . Możliwe że kilka gwiazd odpocznie , ostatnio i Macerata i Trentino rozegrały całą mase setów i gwiazdy mogą czuć zmęczenie , chyba każdy zdaje sobie sprawe z tego że pierwsze miejsce Trentino w lidze jest raczej nie zagrożone i nikt tutaj potów z siebie wylewał nie będzie przed arcyważnym pojedynkiem w LM gdzie bardzo możliwe że będzie nawet 5,6 setów do rozegrania.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Sugerujesz, że Ravenna nagle orżnie Trento do zera? I co to znaczy &quot;raczej zupełnie&quot; ? To raczej, czy zupełnie? Polecam się zdecydować. ;)
Poza tym, skoro pierwsze miejsce Trento jest takie pewne, to co to za problem to potwierdzić? Nie ma co szukać sensacji na siłę, bo jakoś nigdy nie spotkałem się jeszcze z tym, że Trento odpuściło jakikolwiek mecz. ????
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
Sugerujesz, że Ravenna nagle orżnie Trento do zera? I co to znaczy &quot;raczej zupełnie&quot; ? To raczej, czy zupełnie? Polecam się zdecydować. ;)
Poza tym, skoro pierwsze miejsce Trento jest takie pewne, to co to za problem to potwierdzić? Nie ma co szukać sensacji na siłę, bo jakoś nigdy nie spotkałem się jeszcze z tym, że Trento odpuściło jakikolwiek mecz. ????
To że Trento nie musi wygrać 3-0, a może 3-1 i wtedy tak czy siak mają 3 punkty, a under 160,5 nie wchodzi bo i jak, więc nie ma tu mowy o żadnym &quot;rżnięciu do zera&quot; -.-
Ja bym dorzucił że granie Cuneo-1,5 po 1,35 to srednio udany pomysl, ta druzyna w tym sezonie wielokrotnie udowodniła, że potrafi przegrywać ze &quot;słabszymi&quot; bez względu na to czy grają u siebie czy na wyjeździe..
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Ja bym dorzucił że granie Cuneo-1,5 po 1,35 to srednio udany pomysl, ta druzyna w tym sezonie wielokrotnie udowodniła, że potrafi przegrywać ze &quot;słabszymi&quot; bez względu na to czy grają u siebie czy na wyjeździe..
Na własnym parkiecie w A1, w tym sezonie nie przegrali żadnego spotkania. 9 meczy, 9 zwycięstw. Po punkcie oddali Latinie, Modenie i Maceracie. Czyli wcale tak kiepsko na własnym parkiecie się nie prezentują.

Była porażka u siebie z Belluno w Coppa Italia, ale to już inna historia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Cóż, jeżeli będziecie mieli rację, to posypię głowę popiołem, proste. Niemniej jednak podajcie mi chociaż jeden argument sportowy, którym Ravenna mogłaby zagrozić Trento na tyle, by ugrać seta. Bo póki co argument, że Trento nie musi wygrać 3-0, jest dla mnie śmieszny.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Cóż, jeżeli będziecie mieli rację, to posypię głowę popiołem, proste. Niemniej jednak podajcie mi chociaż jeden argument sportowy, którym Ravenna mogłaby zagrozić Trento na tyle, by ugrać seta. Bo póki co argument, że Trento nie musi wygrać 3-0, jest dla mnie śmieszny.
Tu nie chodzi o żadne argumenty sportowe , obejmij wreszcie że mecz z ostatnią drużyną ligi to ostatnie o czym myśli teraz Trentino , oni są o włos od odpadnięcia z LM i w środe mają mecz o życie . Po prostu możliwe że gwiazdy nie będą aż tak eksploatowane, odpuszczą sobie mecz z outsiderem i będą chcieli wygrać go najmniejszym nakładem sił , lub za pomocą rezerwowego składu. Poza tym 1.50? gdyby tutaj jeszcze było ze 2.00...
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Pisanie o tym że ktoś grał 5 setów w LM i teraz w lidze nie będzie miał sił by grać jest dla mnie śmieszne. To są profesjonaliści, najlepsze drużyny i zawodnicy na świecie, jeśli zawodnicy nie grają w meczu to trenują, wysiłek na treningach jest pewnie jeszcze większy niż w meczach. Rotacja składem owszem może nastąpić czy to w przypadku Trentino czy Maceraty ale wątpię że będzie wynikało to ze zmęczenia. Tym bardziej w przypadku Maceraty bo jeśli wygrają za 3 punkty to przybliżą uczynią spory krok do drugiego miejsca. A patrząc jakie są rozstawienia w PO warto być drugim niż trzecim. Ostatnio oba zespoły kondycyjnie wyglądały bardzo dobrze. Np porównać tych zawodników po 5 setach a Bartka Kurka po 5 setach (w reprezentacji) to jest sporo różnica ;)
Nadal czekam na argumenty, w czym rezerwy Trento miałyby być gorsze od Ravenny.
W niczym.
Trentino grając rezerwami byłoby w czołówce. Dajmy na to skład: Sokolov, Żygadło, Della Lunga, Birarelli (dzisiaj ma grać pierwszy mecze po zapaleni płuc), Kazjiski/Juantorena (przynajmniej jeden dzisiaj powinien zagrać), libero się nie zmienią więc pozostaje jeszcze jeden środkowy. Dla mnie 3-0, ewentualnie przestój i strata jednego seta ale 3 punkty inkasują i to bez gadania.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
o prostu możliwe że gwiazdy nie będą aż tak eksploatowane, odpuszczą sobie mecz z outsiderem i będą chcieli wygrać go najmniejszym nakładem sił , lub za pomocą rezerwowego składu.
Nadal czekam na argumenty, w czym rezerwy Trento miałyby być gorsze od Ravenny.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Nadal czekam na argumenty, w czym rezerwy Trento miałyby być gorsze od Ravenny.
???? O ile wiem to rozmawiamy o tym czy wejdzie ci ten under a nie o tym czy Ravenna będzie lepsza czym nie. Pewnie nie potrafisz sobie tego wyobrazić , ale nawet dużo słabsza drużyna często ugrywa w meczu seta.
Trentino grając rezerwami byłoby w czołówce. Dajmy na to skład: Sokolov, Żygadło, Della Lunga, Birarelli (dzisiaj ma grać pierwszy mecze po zapaleni płuc), Kazjiski/Juantorena (przynajmniej jeden dzisiaj powinien zagrać), libero się nie zmienią więc pozostaje jeszcze jeden środkowy. Dla mnie 3-0, ewentualnie przestój i strata jednego seta ale 3 punkty inkasują i to bez gadania.
Dzisiaj to na pewno.
 
toudi 715

toudi

Użytkownik
Tu chyba nie chodzi o to czy Ravenna jest lepsza od Trento bo oczywiste jest, ze nie tylko o to czy granie tego undera po 1.55 ma jakiekolwiek value. Bez urazy ale ostatnio zauwazyłem, ze osobom, które podają prawie wyłącznie kursy 1.20-1.30 najszybciej rośnie reputacja :grin: Trento zapewne zgarnie 3 punkty ale przeciez zeby przegrać seta wystaczą często 2 minuty dekoncentracji. Jak dla mnie nie warto tego undera grać po takim kursie, Trento jednak tego typu mecze nie gra tak dobrze, ze jak te kluczowe i seta mogą stracić.
Tak tak, profesjonaliści itp. W takim NBA są jeszcze więksi profesjonaliści a w końcowce sezonu, kiedy juz wiele druzyn o nic nie gra, często czołowe ekipy seriami przegrywają.
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Chociaż jeden mi odpowiedział. ;)
Pewnie nie potrafisz sobie tego wyobrazić , ale nawet dużo słabsza drużyna często ugrywa w meczu seta.
No coś ty, naprawdę nie wiedziałem, dziękuję za oświecenie!
Swoją drogą, to jakoś wszyscy dziwnie zwróceni przeciwko Trentino, a (domyślam się) żaden nie odważył się zagrać +2,5 dla Ravenny. Ja w tym meczu innego wyniku jak 3:0 dla Trento nie widzę, przez to gram taki under i kropka, a tu nagle podniosły się głosy, że nagle będzie 3:1. Nie pierwszy raz gram tak przeciw Ravennie i jakoś problemów nigdy nie było.
Bez urazy ale ostatnio zauwazyłem, ze osobom, które podają prawie wyłącznie kursy 1.20-1.30 najszybciej rośnie reputacja
A tutaj to już nie wiem, o co Ci chodzi i z czym to ma być związane. ;)
Trento jednak tego typu meczów nie gra tak dobrze, ze jak tego kluczowe i seta mogą stracić.
Dla Twojej informacji - w pierwszym meczu obu drużyn było 3:0 dla Trento, padło 133 pkt. Dało się? Dało.
Wiadomo, że pewniaków nie ma, ale to nie powód, by niektórych typów nie zagrać. ;)
 
T 17,2K

tadzin

Użytkownik
Swoją drogą, to jakoś wszyscy dziwnie zwróceni przeciwko Trentino, a (domyślam się) żaden nie odważył się zagrać +2,5 dla Ravenny. Ja w tym meczu innego wyniku jak 3:0 dla Trento nie widzę, przez to gram taki under i kropka, a tu nagle podniosły się głosy, że nagle będzie 3:1. Nie pierwszy raz gram tak przeciw Ravennie i jakoś problemów nigdy nie było.
Nie pomyslales moze ze zdecydowanej wiekszosci albo nie chce sie pisac, albo nie widza w tym meczu zandej okazji (typowy no bet)?
Trentino nie ma powodow by sie spinac i ja nie potrafie bardziej po ludzku tego napisac:
Mamy wazny mecz w LM koncentrujemy sie na nim, liga i tak jesty wygrana wiec nie musimy sie spinac na mecz ligowy przeciwko Rawennie, niech wyjdzie drugi sklad sobie pograc moze bedzie im sie chcialo i zapewne ogarna mecz i zapewne wygraja za 3 puntky, ALE za punkty wygrywa sie przy 3-0 i przy 3-1, jednakze jak nie ogarna no to draki nie bedzie bo na puntkach nam nie zalezy.
TAK sie ten mecz przedstawia. Czy to takie trudne do zrozumienia??
Przyklad z zycia: rok temu Skra nie miala o co sie bic z Warszawa na wyjezdzie, wystawili sobei drugi sklad i przegrali sobie 2-3. Ostatnio w lidze MAcerata miala przed soba Puchar i LM i ligowy mecz z Valentia sobie zwyczajnie zlali badz rywala zlekcewazyli i tyle w temacie. Punkty stracili no ale trudno sa wazniejsze mecze.
Tu jet DOKLADNIE tak samo i to czy trento wygra 3-0/3-1/3-2 to nie bedzie miec na NIC zadnego wplywu, nie dostana opierniczu od trenera czy kibice ich &quot;znienawidza&quot; bo wszyscy wiedza ze sa WAZNIEJSZE mecz tylko TY jeden nie potrafisz tego zrozumiec, no ale to widocznie jest trudne.
Bardziej łopatologicznie tego napisać sie chyba nie dało..
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Trentino nie ma powodow by sie spinac i ja nie potrafie bardziej po ludzku tego napisac: Mamy wazny mecz w LM koncentrujemy sie na nim, liga i tak jesty wygrana wiec nie musimy sie spinac na mecz ligowy przeciwko Rawennie, niech wyjdzie drugi sklad sobie pograc moze bedzie im sie chcialo i zapewne ogarna mecz i zapewne wygraja za 3 puntky, ALE za punkty wygrywa sie przy 3-0 i przy 3-1, jednakze jak nie ogarna no to draki nie bedzie bo na puntkach nam nie zalezy.
Musiałbym nie znać Stojczewa i jego podejścia, żeby pomyśleć, że będzie jego zespół kalkulował w ten sposób. Jest jeszcze coś takiego, jak odreagowanie po porażce. Nie pomyślałeś o tym? Ravenna wydaje się tutaj idealnym przeciwnikiem, bo jest słaba i można się na niej wyżyć do zera, bez litości. Każdy kij ma dwa końce. ;) Zobacz, jak gra Trento po jakimkolwiek przegranym meczu, a odniesienia do PLSu trochę mijają się z celem, bo poziom PLS a poziom Lega Pallavolo, to jeszcze dwie różne półki, choć wszyscy oczywiście chcemy, by było inaczej. Z mojej strony EOT, mecz jest jutro, wszystko się wtedy okaże, kto dobrze myślał.
 
K 1K

komandos5

Użytkownik
Po co gosciowi tlumaczycie niech sobie gra ten under po 1,5 jak chce on i tak nie zrozumie o czym do niego piszecie wiec dajcie sobie spokoj bo przy wygranej 3-0 narazacie sie tylko na szydercze wysmiewanie z jego strony pozdrawiam i pamietajcie ktos musi sponsorowac bukow zeby istnialy ;)
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Hehe, widzę, że tutaj sporo osób ma wprost 100% skuteczność i buka grabią, pewnie jeszcze na kursach rzędu 5,00. ???? Jak bet jest do zagrania i może przynieść zysk to się go gra i tyle. Wolę sobie ciułać moje grosze po takich niskich kursach i wygrywać, niż szukać na siłę wysokich kursów, by jeden na dziesięć z nich mi wszedł. Pozdrawiam i pamiętajcie - bez spiny. ;)
PS. I szczerze mówiąc, zaiste nie rozumiem i chyba nie zrozumiem, o co wam już chodzi, czy typ się po prostu nie podoba, czy kurs, po jakim on jest. Trudno się mówi, macie pełne prawo. ;)
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Musiałbym nie znać Stojczewa i jego podejścia, żeby pomyśleć, że będzie jego zespół kalkulował w ten sposób. Jest jeszcze coś takiego, jak odreagowanie po porażce. Nie pomyślałeś o tym? Ravenna wydaje się tutaj idealnym przeciwnikiem, bo jest słaba i można się na niej wyżyć do zera, bez litości. Każdy kij ma dwa końce. ;) Zobacz, jak gra Trento po jakimkolwiek przegranym meczu, a odniesienia do PLSu trochę mijają się z celem, bo poziom PLS a poziom Lega Pallavolo, to jeszcze dwie różne półki, choć wszyscy oczywiście chcemy, by było inaczej. Z mojej strony EOT, mecz jest jutro, wszystko się wtedy okaże, kto dobrze myślał.
Na siłę szukasz argumentu na to że Trentino wygra 3-0.
Pierw zadał byś sobie pytanie po co mają za wszelką cenę na maksa się koncentrować na tym meczu ? Chcą odreagować ? Po czym ? Z LM nie odpadli ? Tylko mają tuż przed sobą rewanż na którym skupiają się a nie na meczu z czerwoną latarnią ligi. Tak jak już niektórzy napisali czy wygrają 3-0 3-1 czy 3-2 to nie ma znaczenia. Ani dla trenera ani dla zawodników ani dla kibiców. Mają na tyle dużą przewagę nad drugim miejscem że nie muszą się tutaj o nic martwić.
Druga sprawa Ravenna jest czerwoną latarnią ale u siebie nie dostają lania od każego jak leci o ile pamieć mnie nie myli ugrali seta z Maceratom ugrali też z Cuneo a wtedy sytuacja obu tych drużyn była o 180 stopni inna niż Trentino.
Ja nie postawił bym złamanego grosza na zwycięstwo Tretino w stosunku 3-0.
Pisanie o tym że ktoś grał 5 setów w LM i teraz w lidze nie będzie miał sił by grać jest dla mnie śmieszne. To są profesjonaliści, najlepsze drużyny i zawodnicy na świecie, jeśli zawodnicy nie grają w meczu to trenują, wysiłek na treningach jest pewnie jeszcze większy niż w meczach. Rotacja składem owszem może nastąpić czy to w przypadku Trentino czy Maceraty ale wątpię że będzie wynikało to ze zmęczenia. Tym bardziej w przypadku Maceraty bo jeśli wygrają za 3 punkty to przybliżą uczynią spory krok do drugiego miejsca. A patrząc jakie są rozstawienia w PO warto być drugim niż trzecim. Ostatnio oba zespoły kondycyjnie wyglądały bardzo dobrze. Np porównać tych zawodników po 5 setach a Bartka Kurka po 5 setach (w reprezentacji) to jest sporo różnica :wink:

W niczym.
Trentino grając rezerwami byłoby w czołówce. Dajmy na to skład: Sokolov, Żygadło, Della Lunga, Birarelli (dzisiaj ma grać pierwszy mecze po zapaleni płuc), Kazjiski/Juantorena (przynajmniej jeden dzisiaj powinien zagrać), libero się nie zmienią więc pozostaje jeszcze jeden środkowy. Dla mnie 3-0, ewentualnie przestój i strata jednego seta ale 3 punkty inkasują i to bez gadania.
Tutaj nie chodzi o to że ktoś może nie mieć sił na ten mecz. Chodzi o to żeby mieć świeżych zawodników na mecz następny dużo ważniejszy. Żeby któryś z zawodników nie nabawił się kontuzji itd...
Zawodnicy są profesjonalistami ale nie maszynami dołki formy nie biorą się z niczego biorą się zazwyczaj ze zbytniego wyeksploatowania organizmu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom