>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

LEGA PALLAVOLO sezon 2011/2012 - Włochy

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Casa Modena - Trentino 2 @ 1,431 Pinnacle ✅ 0-3 miazga :cool:
Najprawdopodobniej tylko jeden bet w tym tygodniu na Serie A. Wybieram spotkanie na szczycie pomiędzy Modeną a Trentino. Casa od początku sezonu spisuje się rewelacyjnie, więc nie dziwne że jest liderem po 5 kolejkach. Skład bardzo fajnie wzmocniony przed sezonem bo przyszedł z Trentino Andrea Sala i Matteo Martino z Maceraty. Jeśli dołożymy do tego zawodników którzy byli już w tym zespole czyli Kooy, Anderson, Esko czy Denisa Angela mamy zespół kompletny. Chociaż ostatni mecz z Padova nie był spacerkiem i pokazał że jeszcze sporo jest do poprawienia. Dobrze funkcjonuje środek i to jest spory atut tego zespołu. Do tego mocna zagrywka. Trentino idzie w tym sezonie jak burza oprócz meczu z Maceratą :wink:, jedno trofeum już zdobyli i teraz można się skupić na lidze. Grali również w środku tygodnia w LM oczywiście wygrali łatwo i przyjemnie 3-0. Trener Stojczew sporo rotuje składem, ale czemu się dziwić skoro ma nie tylko pierwszą 6 mocna ale i rezerwy, więc o zmęczeniu nie może być mowy. Mecz na pewno potraktują poważnie, zresztą jak każdy, ale nie wolno pozwolić by rywale na początku sezonu odskoczyli w tabeli. Moim zdaniem wygrają ten mecz w stosunku 3-1 i zgarną komplet punktów.
 
alexdamiao 1,5K

alexdamiao

Użytkownik
Energy Resources San Giustino - M Roma Volley (+1.5) typ 2 1.735 Pinnacle✅✅✅

Kurs wydaje mi się dosyć sporo zawyżony i dlatego biorę. San Giustino ostatnie 2 mecze przegrane z kretesem po 0-3, wcześniej wymęczyli u siebie 3-2 z beniaminkiem z Ravenny.
Na papierze M Roma Volley wydaje się zdecydowanym faworytem. Ich skład to praktycznie rezerwowa reprezentacja Włoch oraz na środku Lebl i Bjelica. Jedynym zagrożeniem ze strony gospodarzy powinien być przyjmujący - Conte, gdyż ich inna armata Starovic jest kontuzjowany.
Obie drużyny mają taki sam bilans: 2 wygrane i 3 porażki, ale polecam spojrzeć jakie miały drużyny za rywali. San Giustino spotkało się jak dotychczas tylko z jednym zespołem z &quot;wielkiej czwórki&quot;(z Trentino), natomiast Roma zanotowała swoje 3 porażki z pozostałymi czyli LUBE, Modeną i Cuneo.
Kurs na zwycięstwo gości 2.46 w Pinnacle też bardzo kuszący, ale ja wybrałem bezpieczniejszą opcję z bardzo dużą szansą powodzenia. Kursy na pewno spadną także jeżeli ktoś się zastanawia nad tym typem to polecam się spieszyć:p
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Mecz: Casa Modena vs Itas Diatec Trentino
Typ: Itas Diatec Trentino @ 1.431 ✅
Pinnacle

Kursy zaczynają lecieć w dół więc stawiamy już dzisiaj. Rzadko się zdarza tak wysoki kurs na Trentino. Hit kolejki, lider którym o dziwo nie jest Diatec podejmuje wielkie Trentino. Zawsze oglądaliśmy gości na pierwszym miejscu w tabeli, a dziś na jego czele stoi Casa Modena. Bilans pięciu zwycięstw i żadnej porażki robi ogromne wrażenie, zwłaszcza w takiej lidze. Gra gospodarzy może się podobać, jednak co pokazali w ostatnim meczu przeciwko beniaminkowi z Padwy już nie. Proste błędy, problemy w przyjęciu, z zagrywką naprawdę za ciekawie to nie wyglądało. Mieli wiele szczęścia, że nie przegrali tego meczu w czterech setach, ale jest jak jest, uznajmy to za jednorazową wpadkę. Zawodnicy z Trydentu przyjeżdżają tu odrabiać straty i wrócić na fotel lidera tabeli. Jedna porażka w lidze z Macerata w tie breaku to jeszcze nie tragedia, lecz jeśli chcą królować na pierwszym miejscu to dzisiejszego spotkania nie mogą przegrać, bo potem będzie bardzo ale to bardzo trudno odrobić starty.
 
F 0

fab01

Użytkownik
Rzadko się zdarza tak wysoki kurs na Trentino.
Masz racje, ale mi bardzo mocno utkwiły w pamięci ostatnie mecze między tymi zespołami w play off. Wtedy Trentino nie mogło sobie poradzić z Modena, która przy własnej publiczności grało świetnie. Szczęśliwie się zakończyło dla Trento, ponieważ decydujący mecz rozgrywali na własnym parkiecie, ciekawe co by się stało gdy ten mecz rozgrywany został by w Modenie.
Od początku widać, że zespół dalej pogrywa sobie dość dobrze i albo złapią zadyszkę i zatrzymają się na Trentino, albo przejadą się po nich z rozpędu jak to zrobili w poprzednim sezonie. Tak jak pisałem wyżej, ten teren Trentino nie odpowiada i może być różnie, dlatego taki kurs mnie nie satysfakcjonuje.
 
alexdamiao 1,5K

alexdamiao

Użytkownik
Dołączam się do posta napisanego powyżej. Również pamiętam tamte mecze play off gdzie chyba w Modenie Itas przegrał seta do 10 albo coś koło tego. Obecnie w Pinnacle kurs na gości 1.459 i to jest naprawdę mało. Mam wrażenie, że niektórzy mają klapki na oczach, patrzą że gra Trentino aha czyli win.
Sam postawiłem na innego z faworytów 6 kolejki czyli LUBE, kurs 1,50 który będzie spadał jeszcze i tam widzę zdecydowanie większe szanse powodzenia.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
AlexDamiao masz rację, ale ja również pamiętam jak Trentino przejechało się po Modenie w rundzie zasadniczej. Prawda w Play Offach Modena dzielnie walczyła, nie wiem czy oglądaliście tamte spotkania, ale wtedy Denis Angel grał mecze życia, w każdym meczu po kilkanaście asów miał, w jednym z tego co pamiętam powyżej 10 chyba, więc pomagało to zespołowi.
Ale co tu porównywać poprzedni sezon z bieżącym, jeśli oglądasz mecze Serie A albo oglądałeś KMŚ to wiesz jak wygląda gra Trentino. A Modena trafiła łatwy terminarz na początku i to fajnie wykorzystała. Ostatni mecz z Padovą powinni przegrać jednak udało się wyciągnąć TB. Mają jeszcze sporo elementów do poprawienia i z tak pędzącą drużyną jak Trentino w mojej ocenie nie mają szans.
Mam wrażenie, że niektórzy mają klapki na oczach, patrzą że gra Trentino aha czyli win.
Można obrócić w drugą stronę.
Mam wrażenie, że niektórzy mają klapki na oczach, patrzą że gra Macerata aha czyli win.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Mam wrażenie, że niektórzy mają klapki na oczach, patrzą że gra Macerata aha czyli win.
Dokładnie!!! Fenerbahce się po nich przejechało w LM niemiłosiernie i klapki momentalnie opadły...
Ja natomiast zapodam inny typ
Cuneo - Ravenna: Typ -1,5 seta Cuneo @1,30 Millenium ✅ drugi set lekko serducho zapukało, ale jednak Ravenna przestraszyła się wygranego seta i Cuneo zgarnęło. ;)
Starcie Dawida z Goliatem, Ravenna to typowy kopciuszek i nie zapowiada się, by zdołali urwać choć punkt gigantowi. Tym bardziej, że z pewnością gospodarze u siebie będą chcieli zmyć plamę blamażu z Ligii Mistrzów, w której niemiłosiernie zostali zlani.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
To pograła Modena ????????????

Szczerz mówiąc to oglądam drugi mecz tego zespołu i zdecydowanie widać że coś się zacięło i już nie są tak skuteczni jak na początku sezonu. Dzisiaj tylko grał Sala i Anderson. Ten pierwszy 100% w ataku chyba, a Anderson genialny z szóstej strefy. Za tydzień Modena gra z Maceratą i kolejny mecz pewnie w plecy. Tak jak pisałem trafili dobry, łatwy terminarz i to wykorzystali a teraz będzie spadek w dół tabeli. Co nie zmienia faktu że to będzie drużyna bijąca się o brąz w tym sezonie. Angel Dennis dzisiaj chyba żadnej poprawnej zagrywki nie wykonał, w ogóle grał fatalnie.

Co się dzieje z Bruno Rezende :?:

Wczoraj wraz z reprezentacją Brazylii wygrał Igrzyska Panamerykańskie, pokonując w finale Kubę 3-1.
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Mecz: Tonno Callipo Vibo Valentia vs Lube Banca Marche Macerata
Typ: Lube Banca Marche Macerata @ 1.490 ⛔

Gwiazdeczki Lube przyjeżdżają do Vibo Valentiny. Na początku gospodarze. Ósme miejsce, dwa zwycięstwa oraz trzy porażki tyle zdołali zgromadzić przez pięć kolejek zawodnicy Gianlorenzo Blengini. Valentina nie popisała się w dwóch ostatnich kolejkach. Przegrana z rozkręcającą się Romą oraz słabą Piacenza nie stawia ich w dobrym świetle przed tak wymagającym rywalem. Macerata z kompletem zwycięstwem znajduję się w górnej części tabeli. Forma jak prezentuję Macerata zarówno we własnej lidze jak i Lidze Mistrzów utwierdza mnie w tym typie. Cristian Savani i koledzy radzą sobie bez zarzutu w każdym spotkaniu. Pomyłki i błędy od razu są korygowane. Nie przypuszczam, aby z takim rywalem miało zdarzyć się coś niespodziewanego.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Andreoli Latina - CoprAtlantide Piacenza Over 185,5 @ 1,85 Unibet ✅ 220 (3-2) bajka, nawet DW trafione :wink:
Chciałem dać już sobie spokój w ten weekend z graniem Serie A, ale jest czujka więc gram. Spotkanie pomiędzy Latiną a Piacenzą. Faworyta tego spotkania ciężko wskazać, bo Piacenza w końcu musi się przełamać, bo jak na razie gra żenująco słabo mając taki skład. A Latina ten sezon zaczęła jak rok temu, czyli od zwycięstw lub minimalnych porażek i przez to znajduje się na 6 miejscu. Z oferty wybrałem over punktowy, myślę, ba jestem tego pewien że żadna z drużyn nie wygra tego meczu 3-0. Cztery sety to minimum ile jutro ujrzymy w Latinie, a sety w mojej ocenie będą bardzo wyrównane. Zlatanov, Nikolov, Papi powinni seta przynajmniej ugrać, a Latina na własnej hali 3-0 na pewno nie przegra. Liczę na dobry występ Kuby Jarosza jeśli pojawi się oczywiście na parkiecie. A jak nie to Troy będzie liderem miejscowych i wygrają 3-2 po ciężkim boju.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
Dwa meczyki z mojego &quot;paragonika&quot;.
Treviso - Padova: 1 @1,40 Milenium✅✅✅ - szybkie 3:0 :cool:
Zdecydowałem się zagrać przeciw Padovie, mimo że jadą na teren Sisleya, który także najlepsze lata ma już chyba za sobą. Po zaskakującej wygranej z Piacenzą drużynę prześladują same porażki, niektóre wręcz dotkliwe, jak np. Veroną, nie wspominając o ostatnim starciu z Modeną, kiedy TB wymknął im się z rąk. Nie inaczej jest z Belluno - wygrana 3:0
z San Giustino tylko na chwilę dała nadzieję na lepsze czasy w tym klubie. Jednak czy Padova będzie w stanie zagrać trzeci mecz z pełnym poświęceniem, takim jak w starciach z Modeną i Veroną? Dla dobra moich pieniążków - mam nadzieję, że nie. ;)
Valentia-Macerata: 2 @1,40 Milenium ⛔✅⛔⛔ kryzys chyba jakiś? 3:1
Podobnie sprawa ma się z Maceratą, która w środę dostała solidny kubeł zimnej wody od Tureckiego giganta w Lidze Mistrzów. Jeżeli nadal marzą o detronizacji Trento, to w takich meczach po rywalach powinni przejeżdżać się niczym walec drogowy.
 
vamos 2

vamos

Użytkownik
o co chodzi z kursami na San Giustino . Dlaczego spadaja. Ktos nie zagra w Romie . San Giustino na koncie 2 L , natomiast Roma po spotkaniach z zespolami z wielkiej czworki Modena, Macerata oraz cuneo zanotowała 2 W. Wiem, ze w poprzednim sezonie gościom trudno się gralo w San Giustino , jednak przed tym sezonem wymieniono prawie cały skład ostalo sie ze 3-4 zawodników, to nie nie jest juz ta sama ekipa .
 
alexdamiao 1,5K

alexdamiao

Użytkownik
We Wtorek jest mecz o superpuchar Włoch Trentino -Cuneo.
W Betclic kurs 1.55 na Itas, uważam że to sporo patrząc na ostatnie poczynania obu drużyn. Liczę że na Pinnacle będzie może 1.65 to trzeba będzie wejść grubo na Itas bo innej opcji jak zwycięstwo kolegów Żygadły nie widzę.

Ten mecz grają w Trento czy na jakimś neutralnym terenie?
Palarockefeller, Cagliari
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
buzero 59

buzero

Użytkownik
w pelni popieram typ na Trentino - mowilo sie ze zespol przemeczony ale jego gra wyglada naprawde swiezo choc ewidentie modenie mecz nie wyszedl i to bardziej gospodarze ten mecz przegrali nizeli Trento go wygralo ale typ w srodowym spotkaniu z takim kursem oceniam 9/10 kolegow z Cuneo ogladalem w nie jednym meczu i jak pisalem wczesniej ten zespol w tym sezonie nic wielkiego nie osiagnie...

a na dzis polecam MACERATE - ich win to dla mnie super typ, 1-3 b edzie
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Dzisiaj króciutko.

Energy Resources San Giustino - M.Roma Volley​


Roma po słabym początku w końcu zaczyna grać na dobrym poziomie i ostatnie spotkania mogły się już podobać. W bardzo dobrej dyspozycji jest Ivan Zaytsev i nadzieja (?) włoskiej siatkówki Giulio Sabbi. Na razie zawodzą trochę środkowi Lebl i Bjelica. Szczególnie po Serbie można się było spodziewać czegoś więcej. Dużo dobrego wnieśli do zespołu libero Papparoni i doświadczony przyjmujący Cisolla, który może nie jest w najwyższej formie, ale dzięki niemu jest więcej spokoju na parkiecie.

San Giustino cały czas musi sobie radzić bez podstawowego atakującego Sasy Starovica. Fajnie prezentują się Urnaut i Conte, ale trzeba przyznać, że to trochę za mało. Rauwerdink to solidny zawodnik, ale jak na razie niczego specjalnego nie pokazał. Mocnym punktem powinien być środkowy Sebastian Larry Creus, który naprawdę dysponuje dobrą zagrywką i potężną siłą w ataku.

Liczę na to, że Roma podtrzyma dobrą passę i po raz trzeci z rzędu zagra na wysokim poziomie. Spodziewam się wyrównanego spotkania.

Typ:
M.Roma Volley (+1.5 seta) @ 1.65 Betsafe ✅


Marmi Lanza Verona - Acqua Paradiso Monza Brianza

Verona ostatnio w dobrej dyspozycji głównie za sprawą dwóch armat: atakującego Mitji Gaspariniego i przyjmującego Roberta Kromma. Gasparini błysnął przede wszystkim w meczu z Padovą kiedy to zdobył 37 punktów (!) w tym aż 11 z zagrywki. Jak na środkowego spory udział w ataku ma Stefano Patriarca. Czasami brakuje mi trochę gry z drugim przyjmującym Marcusem Poppem.

Już kilka razy pisałem tutaj o Monzy i nadal uważam to samo. To będzie w tym sezonie mocny zespół, który zdecydowanie będzie się plasował w górnej połówce tabeli. Według mnie dysponują bardzo mocnym składem, a taki rozgrywający jak De Cecco w końcu wszystko sobie poukłada. Bardzo fajna para przyjmujących Nikic - Rooney, która ma duży potencjał w ataku i raczej nie powinna mieć większych problemów z przyjęciem.

Spory kurs na Monze, z którego skorzystam. Może być to wyrównane i zacięte spotkanie, ale według mnie faworytem jest Monza. Podopieczni Trenera Zaniniego przede wszystkim muszą się skupić na powstrzymaniu Gaspariniego. Jeżeli Słoweniec dobrze wejdzie w mecz to będzie bardzo trudny do powstrzymania. Liczę jednak, że górą będzie zespołowość, a nie indywidualności.

Typ:
Acqua Paradiso Monza Brianza (+1.5 seta) @ 1.43 Betsafe ✅
Acqua Paradiso Monza Brianza @ 1.85 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Itas Diatec Trentino - Bre Banca Lannutti Cuneo 1 @ 1,415 Pinnacle ✅ 3-1

Spóźniłem się bo można było łapać kursy na poziomie 1,5, ale i po ~1,4 jaki oferuje Pinnacle pobiorę wstępnie chciałem grać ujemy handicap w stronę Trento, ale nie będę kusił losu. Finał Superpucharu Włoch, faworytem jest oczywiście Trentino które od początku sezonu jest w rewelacyjnej dyspozycji. Trener Stojczew zapowiada i obiecuje że zrobią wszystko aby ten Superpuchar wygrać. Oglądałem ostatni mecz Trentino z Modeną i cóż, gra była rewelacyjna. Wszystko funkcjonowało jak należy, a zawodnicy co jest najważniejsze cieszyli się grą i każdy punkt zdobywali z ogromną łatwością. Fantastycznie funkcjonują skrzydła, Kazijski, Juantorena i Stokr ostatnio grają bardzo skutecznie w ataku. A Ci pierwsi dwaj nie dość że grają na wysokim procencie w ataku to jeszcze rewelacyjnie trzymają przyjęcie. Podoba mi się gra środkowego Djurica, świetna zagrywka i bardzo agresywne ataki, to lubię. Cuneo przed sezonem poważnie się osłabiło i to teraz wychodzi. Ngapeth wyraźnie nie spełnia roli jaką mu powierzono po odejściu Parodiego. Kompletnie nie trzyma przyjęcia, a ataku jest pozytywnie ale na pozycji przyjmującego priorytetem jest przyjęcie czego młody Francuz nie ma. Wcale się nie zdziwię jak obok Wajsmansa który notabene też ostatnio nie jest w najwyższej formie, na przyjęciu wyjdzie Patriarca. Vissotto fajnie gra i widać że już pomału dogaduje się z Grbicem. W ataku prawdę mówiąc jedynym pewniakiem jest Mastrangelo, świetny zawodnik i znakomity duch zespołu, jednak moim zdaniem to zbyt mało na świetnie funkcjonującą ekipę z Trydentu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
buzero 59

buzero

Użytkownik
TRENTINO - CUNEO supercoppa Italia ✅✅✅
Strasznie duzo srodkow polozylem dzis na Trentino... Mecz co prawda na neutralnym terenie Cagliari stad mozna bylo na ten mecz zlapac kurs nawet 1,55 ale niestety limit tam byl na 870 zl..
Zacznijmy od ataku w TRE atak jest rozlozony rownomiernie na 3 zawodnikow ktorzy maja w tym sezonie w ataku 51% Matej, 58% Osmany,56% Jan.
Natomiast w CUN 3 zawodnikow na pozycjach w/w panow niestety ma tylko w ataku 49% Visotto, Ngapeth a WOut tylko 45%.
Zespol Trentino jest zdecydowanie silniejszy w takich elementach gry jak zagrywka, przyjecie (mimo iz nie jest to ich najlepszy element), w ataku, ataku i jeszcze raz ataku...
Zespol z CUNEO moze jak na razie lepiej funkcjonuje w bloku w statystykach ale wplyw na to ma 19 blokow w ostatnim meczu ktore znacznie podreperowalo staty...
Nie widze zadnych szans w starciu z Trentino ... mozna sie troche martwic ich bezposrednim h2h z poprzednich sezonow ale wtedy w tych meczach wiodacymi postaciami byli: Parodi, Nikolov, Volkov, i Wout w formie po ktorej w tym sezonie nic nie zostalo...
Jedynie slaba dyspozycja dnia Trento moze tutaj cos namieszac....ale watpie naprawde watpilwe... Przemeczenie nie widac a nawet bym rzekl po osatnim meczu wielka swiezosc...A Cuneo po katastrofalnym meczu w LM i porazka u siebie 0-3 co bylo wrecz nieprawdopodobne patrzac ze wcale nie wyszli na ten mecz rezerwami... W 2 ostatnich meczach tragicznie w przyjeciu spisuje sie NGAPETH w ktorego rywale celuja zagrywkami - choc na poczatku sezonu spisywal sie w tym elemencie bardzo dobrze...a teraz jest zmieniany w 2 setach meczow...i nie wiadomo czy nawet wyjdzie w 6...bo zastepujacy go Patriarca spisywal sie lepiej...choc wtedy zespol na pewno traci jeszcze wiecej w ataku...
typy:
TRENTINO 11/10 ✅✅✅- gram ten typ najmocniej w tym roku...kalendarzowym
mozna tez bawic sie w handicapy setowe...ale ja wole zagrac za wiecej na win..

PS. ktos cos pisal ze sa lepsze mecze do grania 11/10... na pewno nie lepsze niz ten... nauczylem sie jednego nie ma lepszych pewniakow nizeli z siatkowki...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Supercoppa

Itas Diatec Trentino - Bre Banca Lanutti Cuneo​


Cuneo w porównaniu do poprzedniego sezonu według mnie trochę się osłabiło. Ogromną stratą było odejście środkowego Alexandra Volkova. Francesco Fortunato nie ma szans zastąpić Rosjanina. Zmiana Vissotto na Nikolova to też według mnie nie jest nic specjalnego. Nikolov to charyzmatyczny zawodnik, który potrafi za sobą pociągnąć cały zespół. Vissotto tego czegoś nie ma. Trzecim zawodnikiem, który w tym sezonie wskoczył do podstawowego składu jest Francuz Earvin N&#39;Gapeth. Młody przyjmujący ma ogromny potencjał w ataku. Znakomite wyszkolenie techniczne i spora dynamika. Ostatnio trochę jednak szwankuje jego przyjęcie. Warto również wspomnieć o tym, że przed sezonem z klubu odszedł Trener Alberto Giuliani, którego zastąpił Flavio Gulinelli.

Trentino w większości utrzymało swój podstawowy skład z poprzedniego sezonu. Z klubem pożegnał się środkowy Andrea Sala, ale zastąpił go młody Mitar Djuric, który dysponuje fantastycznymi warunkami fizycznymi.

Klasę obu zespołów wszyscy doskonale znają. Trentino to przede wszystkim znakomici skrzydłowi, którzy w ataku potrafią chyba wszystko. Podopieczni Trenera Stoytcheva dysponują bardzo trudną i mocną zagrywką. Dobrze prezentują się w bloku. Nie wiem jak to wygląda w statystykach, ale troszkę słabszymi punktami są na pewno przyjęcie i obrona. Cuneo ma w swoim składzie kilku doświadczonych zawodników i na pewno jest to ich ogromny atut. Podobnie jak ich dzisiejsi rywale posiadają dobrą zagrywkę. Według mnie trochę lepiej prezentują się w obronie.

Być może będzie to wyrównane spotkanie, ale dla mnie zdecydowanymi faworytami są zawodnicy Itasu Diatec Trentino. Zawodnicy i sztab szkoleniowy Trento doskonale znają atakującego Leandro Vissotto i to również może być ich atut. Podopieczni Trenera Stoytcheva powinni mieć znaczną siłę na skrzydłach. Jeżeli utrzymają w miarę przyzwoite przyjęcie to jestem spokojny o wynik.

Trzeba jednak pamiętać, że są to tylko ludzie i czasami zdarzają im się słabsze dni i wtedy zupełnie nic nie wychodzi. Mam nadzieję, że dzisiaj będą mieli swój dzień ;)

Typy:
Itas Diatec Trentino (-1.5 seta) @ 1.60 Betsafe ✅
Itas Diatec Trentino (-7.5 pkt) @ 1.85 Betsafe ⛔
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
typ na duzyyyyy +++ ale....
co mnie strasznie dziwi wg stat:
- w ataku %
- w bloku
- w przyjęciu
- w serwisie

lepsze bylo zdecydowanie CUNEO ???
tak tak.... staty nie zawsze graja... ale ptyp na duzyyyyy +++ ale....
co mnie strasznie dziwi wg stat:
- w ataku %
- w bloku
- w przyjęciu
- w serwisie

lepsze bylo zdecydowanie CUNEO ???
tak tak.... staty nie zawsze graja... ale p[ostawa Trentino byla wystarczajaca jak na takiego przeciwnika....mecz sezonu zagral nie lubiany przeze mnie VISOTTO ale raczej mi to wyglada ze Trento nie zagralo na 100% kazdy w ataku byl slabszy nizeli standardowo w lidze... jestem takze pewien ze jak Cuneo postawilo by wyzej poprzeczke Trento by zagralo lepiej....ale widac ze Cuneo ostro ryzykowalo na zagrywce choc nie ktorzy bez sensu oddawali pkt na uwage zasluguja asy LEO 6 i Nikola 5 co jest zadkoscia bo obydwoje nie maja jakiegos swiatowego serwisu...
reasumujac peffki sa tylko w siatkowce... w pilce noznej ich nie znajdziecie...heheheh
ucze sie tego 2 rok...
 
wojcirej 2K

wojcirej

Użytkownik
reasumujac peffki sa tylko w siatkowce... w pilce noznej ich nie znajdziecie...heheheh ucze sie tego 2 rok...
Nawet na siatce można się przejechać (patrz ostatnio Macerata ???? )
No ale kilka meczyków by się znalazło ciekawych.
Monza Brianza - Sisley Belluno: 1 @1,45 Betclic ⛔⛔⛔ 0:3, masakra jakaś, chyba tracę &quot;czucie&quot; tej ligi.
Monza od ostatniego sezonu prezentuje dość stabilną formę, czego nagrodą są występy w Pucharze CEV. Sisley natomiast najzwyczajniej w świecie albo dołuje, albo gra w kratkę. Ostatnia wygrana może troszkę przyćmić ten obraz, ale niestety z zespołu z zeszłego sezonu, który Puchar CEV wygrał, nie zostało wiele. Stawiałbym właśnie na gospodarzy, ale łatwe spotkanie to być nie powinno.
San Giustino - Bre Banca Lanutti Cuneo: 2 @1,42 Betclic ✅✅⛔✅ 1:3
Podrażnione Cuneo po porażce z Trentino w Superpucharze Włoch na pewno będzie chciało pozytywnie odreagować. San Giustino natomiast będzie chciało przerwać fatalną passę, bo nawet wygrana z Ravenną dopiero w TieBreaku to źle trochę świadczy o tym zespole. Cuneo jest tutaj zdecydowanym faworytem i zdecydowanie to udowodni.
Lube Banca Marche Macerata - Casa Modena: 1@ 1,45 Betclic ⛔✅✅✅ 3:1 tradycyjnie pierwszy set Macerata oddaje. ;)
Spotkanie kolejki, bez dwóch zdań. Obie drużyny w poprzedniej kolejce dostały srogie lanie (odpowiednio od Valentii i Trentino). Porażka w przypadku Modeny ujmy nie przynosi, ale taki zespół, jak Lube Banca, to takie spotkania powinien wygrywać, jeśli marzy o mistrzostwie. Gdybym miał stawiać to spotkanie, dałbym kolejną szansę Maceracie (dwa razy już mnie zawiedli ;) ), bo jednak trudno mi sądzić, że Modena już dorosła do grania o wielkie trofea.
Fidia Padova - Tonno Callipo Vibo Valentia: 2@1,80 Betclic ✅✅✅ szybkie 0:3 dla Valentii, czyli przeciw Padovie można grać tak jak przeciw Ravennie. :p
Czyli pogromca Maceraty jedzie na teren Padovy, która, delikatnie pisząc, nie spisuje się najlepiej. Porażka ze słabszym Sisleyem to potwierdza. Zagadką jest natomiast zespół z Valentii, który po serii porażek nagle ograł giganta. Kurs jest bardzo zachęcający względem gości i jeżeli miałbym grać to spotkanie, zagrałbym właśnie na nich.
Z tych czterech meczy wychodzi ładne AKO, gdyby ktoś chciał grać &quot;paragonik&quot;. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom