>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

LEGA PALLAVOLO sezon 2010/2011 - Włochy

Status
Zamknięty.
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
Co sądzicie o takim oto typie?
Treviso - Trentino(-1,5) 2

kurs 1.72 BetClic
Ja bym się specjalnie nie napalał, końcówka rundy zasadniczej, Trentino już nikt lidera nie zabierze, a nie zdziwiłbym się jakby dali pograć trochę rezerwowym - zobacz np. co się działo dziś w Skrze - Wlazły i Kurek wchodzili tylko jak były trudne sytuacje w meczu. Tym bardziej, że za tydzień Trento gra w Final Four LM i to u siebie, także trochę sił im się przyda.
A Treviso w tym sezonie nie obliczalne strasznie, trudno przewidywać, czasami grają genialnie, by potem tracić punkty seriami.
 
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Sisley Treviso - Trentino Volley
Moim zdaniem w ekipie z Trydentu nie będzie mowy o odpuszczaniu tego spotkania:

1) Za tydzień grają F4 Ligi Mistrzów, muszą łapac rytm i dopracowac wszystkie elementy żeby nie było niespodzianki tak jak w ostatnim meczu kiedy to polegli na własnym parkiecie z Marmi Lanzą Verona;
2) Spotkania pomiędzy Sisleyem a Trentino to we Włoszech jeden z klasyków, co prawda dla Trentino mecz ten nie ma większego znaczenia, jednak prestiż wygrania takiego spotkania i skarcenia rywala będzie bardzo duży;

3) Wiemy jaką formę prezentuje zespół z Treviso - ogólnie jest to dosyc chimeryczny/ dziwny zespół co już pokazały w tym sezonie spotkania między innymi z Latiną czy ostatnie spotkanie z walczącą o miejsca ( 1-8 ) Romą Volley;

4) Forma Trentino i różnica klasy - oprócz pozycji atakującego - czyli popularnego Foxa, reszta drużyny nie dorównuje klasą ekipie Trentino, za sprawą młodego Maurottiego kuleje przyjęcie, rozgrywającemu Dante często zdarza sie rzucac wysokie swiece;

5) Atak w formie serwisu: To co potrafią zrobic Stokr, Kazyjski i Juantorena ( wszyscy są w czołówce statystyk jeżeli chodzi o punkty zdobyte zagrywką: pośrednio i bezpośrednio ). W tym elemencie gry - zagrywka widzę największą przewagę nad zespołem Treviso + celne lokowanie ich w stronę Maurottiego oraz Libero - Farine;
Reasumujac licze tu na zaciety mecz, w którym końcówki będą należały do zawodników Trentino oraz max 4sety - bardzo możliwy over punktowy na granicy ok. 183 punktów.
 
alexdamiao 1,5K

alexdamiao

Użytkownik
Mecz Piacenza - Cuneo
W bet-at-home kursy 2.00-1.55
w betclic 1.80-1.90
Trochę dziwna taka rozpiętość kursowa, stawiałem kupon kombinacyjny w bet at home i tam miałem kurs 1.55 na mecz, w Betclic taki sam kurs na handicap +1,5 seta dla Cuneo. Co Wy sądzicie o tym meczu, moim zdaniem Cuneo zdecydowany faworyt.
 
bulaa 20

bulaa

Użytkownik
Mecz Piacenza - Cuneo
W bet-at-home kursy 2.00-1.55
w betclic 1.80-1.90
Trochę dziwna taka rozpiętość kursowa, stawiałem kupon kombinacyjny w bet at home i tam miałem kurs 1.55 na mecz, w Betclic taki sam kurs na handicap +1,5 seta dla Cuneo. Co Wy sądzicie o tym meczu, moim zdaniem Cuneo zdecydowany faworyt.
Równiez myślę, że faworyt i sam jak najbardziej zagram.Myślałem nawet nad handi, ale chyba na tyle odważny nie jestem.;)Choć kurs przedni.
Teraz w bah z tego co widze kursy 1,75-1,75.
 
st1ven 51

st1ven

Użytkownik
Do koncza rundy zasadniczej zostaly 2 kolejki. Cuneo nie ma szans na 1 pozycje ani nie moze spasc na 3. Wiec granie takiego meczu to troche no bet.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
A tak wogóle to czytacie o osłabieniach, brakach kadrowych, kontuzjach o tym co się dzieje w zespole, czy tylko typ popieracie tym że są na 2 miejscu a Copra w dole tabeli?
 
mariok1992 5,7K

mariok1992

Forum VIP
a macie jakas stronke z kontuzjami i brakami?
Raczej takiego czegoś nie znajdziesz, ale zawsze pozostaje coś takiego jak oficjalne serwisy/fora drużyn - jak strona nie ma do wyboru języka angielskiego to sobie zawsze wrzucam na translator te włoską sieczkę i coś tam się zawsze &quot;wydziubie&quot; z tego tekstu.
Niestety, sporo drużyn nie wpisuje na bieżąco składów na wyjazd, kontuzji czy w ogóle jakikolwiek newsów, przez co trudno złapać jakieś info gdzie indziej.
 
rysiek650 14

rysiek650

Użytkownik
to jest ostatnie spotkanie sezonu wątpe ay cuneo odpuściło hyba że grają w jakichś pucharach to sie mogą oszczędzać ale jak nie graja koniec sezonu to warto zagrac po takim kursie
 
rysiek650 14

rysiek650

Użytkownik
znaczy sie przedostatnie ciekawie wygląda tez moim zdaniem spotkanie modena verona 1 co myślicie d... zbita że nie ma dyskusji już na forum ????
 
st1ven 51

st1ven

Użytkownik
to jest ostatnie spotkanie sezonu wątpe ay cuneo odpuściło hyba że grają w jakichś pucharach to sie mogą oszczędzać ale jak nie graja koniec sezonu to warto zagrac po takim kursie
znaczy sie przedostatnie ciekawie wygląda tez moim zdaniem spotkanie modena verona 1 co myślicie d... zbita że nie ma dyskusji już na forum ????
Nie przedostatnie spotkanie sezonu tylko rundy zasadniczej. W Modenie nie gra Esko.
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
cuneo
bet-at-home - 1,75 - 1,75
bet365 1,65 - 2,20
sts 1,75 - 1,85
milenium 1,75 - 1,85
według mnie patrząc na kursy jakie oferuj bukmacherzy to podejrzane jest cuneo ma pewne 2 miejsce grają u przeciwnika wiec ... ale żeby taki kurs był nie sądze ma ktoś składy ?? ... zarezykuje jednak na cuneo
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
Copra Piacenza - Lannutti Cuneo

Ja rozumiem, że Cuneo ma pewne drugie miejsce i grają o pietruchę, a Copra ma jeszcze o co walczyć, ale to, że muszą ten mecz wygrać to jeszcze nie oznacza, że go wygrają, bo Cuneo przecież jest o klasę lepszą drużyną. Na każdej pozycji mają dużo lepszych zawodników i to nawet jeśli zagrają rezerwowi. Nie sprawdzałem nawet składów w jakich dzisiaj zagrają drużyny, gram na Cuneo poprostu dlatego, że się opłaca, a w tym sezonie chyba tylko w pojedynkach z Trentino można było złapać taki kurs na nich. Ostatnio też niby grali też już mecz o pietruchę z Maceratą, a mimo to roznieśli ich 3;0 na wyjeździe. Poza tym nie wypada im przegrywać ze słabą Piacenzą. Gdyby Cuneo miało jeszcze o co walczyć to kursy na tą drużynę pewnie oscylowałyby w okolicach @1.40 więc po kursie 2.30 jaki oferuje Pinnacle trzeba jak najbardziej spróbować, bo nie wydaje mi się, żeby Cuneo miało odpuścić ten mecz tak jak wszyscy sądzą. Chociaż Pinnacle też już spuszcza po mału kurs.

Lannutti Cuneo @2.30 6/10
 
andreoid 2

andreoid

Użytkownik
zrobie OT i powiem że zagrałem cuneo ale jednak to byl blad 1 set gladko przegrali seriami tracją punkty w 2 secie też od razu baty .... ktos pisal zeby na live zaczekac z tym meczem i mial racje
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
ja gralem tylko i wylacznie dlatego ze bylo value i rzadko w tym sezonie byl taki lub wyzszy kurs na ta druzyne, ale jak widac co makaron to makaron i wola przegrac z ogorkami ;d
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
zrobie OT i powiem że zagrałem cuneo ale jednak to byl blad 1 set gladko przegrali seriami tracją punkty w 2 secie też od razu baty .... ktos pisal zeby na live zaczekac z tym meczem i mial racje
W sumie nie dziwi mnie tak słaba postawa Cuneo, wkońcu nie gra kapitan Wijsmans, miał nie grać również Parodi, Grbić i jeden ze środkowych z tego co się dowiadywałem przed spotkaniem, nie wiem czy naprawdę nie grają ale to nie ma znaczenia, bo mimo wszytko Cuneo powinno nawiązać większą walkę. Najważniejsze jest to że drużyna przechodzi przez cykl przygotowawczy by być gotowym na play offy i ten mecz traktują jako swoisty trening.
 
salata-henryk 2,4K

salata-henryk

Użytkownik
W sumie nie dziwi mnie tak słaba postawa Cuneo, wkońcu nie gra kapitan Wijsmans, miał nie grać również Parodi, Grbić i jeden ze środkowych z tego co się dowiadywałem przed spotkaniem, nie wiem czy naprawdę nie grają ale to nie ma znaczenia, bo mimo wszytko Cuneo powinno nawiązać większą walkę. Najważniejsze jest to że drużyna przechodzi przez cykl przygotowawczy by być gotowym na play offy i ten mecz traktują jako swoisty trening.
nawet jesli wyszli zmiennicy jak mowisz, to wydaje mi sie ze są oni graczami podobnej klasy jak podstawowi piacenzy i powinni chociaz powalczyc, a sadzac po wyniku to przechodza wogole obok meczu i graja byle szybciej i do domu ;p no ale tak to jest z makaronami ;p
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
nawet jesli wyszli zmiennicy jak mowisz, to wydaje mi sie ze są oni graczami podobnej klasy jak podstawowi piacenzy i powinni chociaz powalczyc, a sadzac po wyniku to przechodza wogole obok meczu i graja byle szybciej i do domu ;p no ale tak to jest z makaronami ;p
Nie można mówić że Copra jest słaba. Poprostu w tym sezonie spisują się poniżej oczekiwań. Nie wiem czy rzeczywiście Cuneo wyszło trochę rezerwami bo narazie nie można nigdzie tego sprawdzić. Głównym czynnikiem może być wspomniany przeze mnie okres przygotowawczy, jest napewno ogromne zmęczenie i może dzisiaj nie ma siły. Ale to zaprocentuje w playoffach.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom