>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

LEGA PALLAVOLO sezon 2010/2011 - Włochy

Status
Zamknięty.
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Trentino Volley - Casa Modena (1:1)
Dzisiaj starcie nr. 3 w półfinale rundy play-off ligi Pallavollo we Włoszech. Po dwóch spotkaniach mamy remis w serii 1:1, oba zespoły odnotowały zwycięstwa na swoich parkietach zgodnie po 3:0.
1) Trentino Volley 3:0 Casa Modena (25:15 25:14 25:18)
2) Casa Modena 3:0 Trentino Volley (25:21 25:23 25:8)
Wszyscy zgodnie stwierdzą, że większy potencjał w składzie drzemie w drużynie z Trydentu. Takie gwiazdy jak Matej Kazyjski, Osmany Juantorena, Jan Stokr czy Raphael w zestawieniu z Bruno Rezende, Angel Dennis czy Yurij Bierezkho prezentują się o wiele lepiej, niektórzy twierdzą że to inna półka. Jednak ostatnio zawodnicy z Modeny zaskoczyli i pierwszy raz w tym sezonie ograli Trentino i to wygrywając zdecydowanie w 3setach, w którym to Dennis zdobył aż 27punktów, z czego aż 10punktów zagrywką.
Jednak jak wiemy - topowa drużyna 2razy z rzędu nie przegrywa, tak więc ja osobiście twierdzę, że dzisiaj to zawodnicy Trentino zabawią się z chłopakami z Modeny. Jeżeli nie dojdzie do jakiejś zaciętej końcówki i ktoś z Modeny nie uruchomi swojego dobrego serwisu to przewiduje tutaj pełną koncentrację i wygraną 3:0 dla Trentino Volley.
Składy zepołów:
Trentino: Sala, Raphael, Stokr, Sala, Juantorena, Kazijski, Bari
Casa: Kooistra, Bruno, Dennis, Kooy, Creus, Casoli, Mania
Typ: Trentino Volley wygra 3:0
Buk: Pinnacle
Kurs: 2,390
Start: 18:00
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Takie gwiazdy jak Matej Kazyjski, Osmany Juantorena, Jan Stokr czy Raphael w zestawieniu z Bruno Rezende, Angel Dennis czy Yurij Bierezkho prezentują się o wiele lepiej,
Czy ja wiem czy Stokr prezentuje się O WIELIE lepiej od Dennisa? , co do rozgrywającego to moim zdaniem Bruno Rezende to lepszy rozgrywający niż Raphael a Bierezkho to wkońcu też już uznana marka. Teraz typ na to 3:0 ci wszedł ale więcej szczęścia niż rozumu w tym było , mecz absolutnie wyrównany i nic tutaj się jeszcze nie rozstrzygnęło , kursy wystawiane przez buków na Trento w meczach między tymi drużynami są absolutnie śmieszne , po tym co pokazała Modena w dwóch ostatnich spotkaniach z czystym sercem gram na nich po bardzo wysokim kursie w następny meczu.
Skoro jestes takim specjalistą na temat włoskiej siatkówki mężczyzn, to z niecierpliwością czekam na twe analizy.

Chyba że tylko potrafisz skrytykowac tu kogos nie dosc ze po meczu, to na dodatek odnosnie typu trafionego.
Gdzie ja kogoś krytykuje? napisałem tylko że typ szczęśliwie wszedł i to jest fakt , napisałem też że dla mnie skład Modeny wcale aż tak bardzo nie odstaje od Trento , nie wiem gdzie Ty się tutaj doszukałeś jakiegoś krytykowania :?
 
T 14,2K

tadzin

Użytkownik
Do DawidBarca
Skoro jestes takim specjalistą na temat włoskiej siatkówki mężczyzn, to z niecierpliwością czekam na twe analizy.
Chyba że tylko potrafisz skrytykowac tu kogos nie dosc ze po meczu, to na dodatek odnosnie typu trafionego.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Lega A Volley 20-30
Lube Macerata- Cuneo
typ: 2
2.20
Bet365

Analiza
Dziś w czwartym spotkaniu polfinalowym wloskiej siatkarskiej ekstraklasy lega a volley Macerata na wlasnym terenie spotka sie z Cuneo. Po trzech rozegranych spotkaniach dosyc nieoczekiwanie prowadzi Macerata 2-1. Po rundzie zasadniczej to Cuneo bylo wyzej w ligowej tabeli. Goscie w tym spotkaniu zajmowali 2 miejsce tuz za Trentino, Macerata byla na miejscu trzecim. W pierwszej rundzie playoff Cuneo pewnie, 3-0 ogralo Verone. Macerata natomiast niemilosiernie meczyla sie z Sisleyem Treviso wygrywajac ostatecznie 3-2. Teraz Macerata jest juz tylko o jedno zwyciestwo od awansu do finalu rozgrywek. Sadze jednak, ze Macerata ma prawo czuc sie troche zmeczona. Piec spotkan w pierwszej serii playoffow, Cuneo zagralo o dwa spotkania mniej. W tym kazde ze spotkan Maceraty bylo bardzo wyrownane, czego nie mozna powiedziec o zwyciestwach Cuneo. W moim odczuciu druzyna z Cuneo jest mocniejsza personalnie. Nieszczesliwie Bre Banca przegrala w spotkaniu u siebie 2-3 i stad taki wynik w serii. Goscie dzis napewno beda maksymalnie zmotywowani, gdyz w przypadku porazki pozostanie im zaledwie spotkanie o 3 miejsce. Celem dla Cuneo jest natomiast gra w wielkim finale i zapewne beda dzis walczyc do utraty tchu o zwyciestwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Lube Banca Marche Macerata - Bre Banca Lannutti Cuneo 1 @ 1,70 tobet ⛔ 1-3
A ja sądzę że to właśnie dzisiaj Macerata przypieczętuje awans do finału. Widać jak ważnym zawodnikiem dla Cuneo jest Parodi, zapewne z nim w składzie Cuneo spokojnie by awansowało, jednak kontuzja wykluczyła go do końca sezonu. Oba zespoły nie grają obecnie oszałamiającej siatkówki, statystyki w ataku też nie powalają. Szczególnie w pierwszym meczu kiedy oba zespoły zagrały fatalnie. 2 i 3 spotkanie to znaczna poprawa w ataku zespołu Maceraty. Znakomicie w Play Offach gra Facundo Conte i to właśnie jego dyspozycja przechyla szalę zwycięstwa na stronę Lube. Nie ma co tu więcej pisać moim zdaniem bez Parodiego Cuneo nie ma atutów by awansować do finału.
Szkoda 1 i 3 seta, przegrane na przewagi, w 4 secie niezły run Cuneo i pozamiatane
 
natmar21 100

natmar21

Użytkownik
Lube Macerata- Cuneo
Ja uważam w przeciwieństwie do kolegi 2 posty powyżej że dziś wygra Lube.Po pierwsze są we wspaniałej formie i wszyscy są zdrowi , gra pierwszy skład.Po drugie sytuacja po wygraniu w Cuneo jest bardzo komfortowa i jeśli jej się nie wykorzysta w meczu u siebie to o awans do finału będzie trudno niebywale. Cuneo natomiast jest osłabione personalnie , nie gra Parodi.W ostatnich kilku meczach na przyjęciu grali w różnych konfiguracjach ( nawet Mastrangelo - środkowy ) co wybiło ich z dobrego rytmu z rundy zasadniczej.Niedawno kontuzjowany był Wijsmans i dopiero co wrócił do gry.Porównując pozycjami formacje obydwu zespołów w tej chwili można stwierdzić że Lube nie ustępuje Cuneo na pewno_Obecna forma zawodników pozwala mi stwierdzić że Lube wygląda nawet lepiej.
expekt - 1,82​
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Dyscyplina: Siatkówka, Włochy, Finał Włoskiej Ligi Siatkówki Mężczyzn
Spotkanie: Trentino Volley – BreBanca Lannutti Cuneo
Typ: Trentino Volley
Kurs: 1,5
Bukmacher: PinnacleSports
Analiza:
W niedziele w Rzymie odbędzie się mecz decydujący o losach mistrzostwa Włoch w siatkówce mężczyzn. Naprzeciw siebie staną drużyny z zeszłorocznego finału czyli: mistrz Cuneo oraz wicemistrz drużyna z Trydentu. Moim typem na to spotkanie jest zwycięstwo Trentino, moim zdaniem jest najlepszą drużyną na świecie, z największymi gwiazdami w składzie takimi jak: Osmany Juantorena oraz Matej Kazyjski. Ekipa z Trydentu zdobyła w tym sezonie puchar Ligi Mistrzów oraz Klubowe Mistrzostwo Świata, oddając na swoim podwórku Puchar Włoch w ręce dzisiejszego rywala z Cuneo. Obecny mistrz Włoch, swoją grę opiera na niesamowicie mocnej zagrywce, dynamice ataku oraz różnorodności akcji za sprawą Nikoli Grbica. Niestety od jakiegoś czasu z gry wyłączony z powodu kontuzji stawy skokowego jest Simone Parodi gwiazda reprezentacji Włoch, przyjmujący drużyny Cuneo. W jego miejsce gra doświadczony 34letni Włoch Patriarca, który bardzo dobrze sobie radzi w zastępstwie za Simone. Jednak w braku Parodiego w zespole Cuneo upatruję przewagę dla wicemistrzów Włoch. Obie drużyny znają się jak łyse konie, nie mogą się niczym zaskoczyc a o wygranej którejś z drużyn może zadecydowac po prostu dyspozycja dnia. Ostatnie spotkania między tymi drużynami nie mają większego znaczenia przed niedzielnym finałem (2zycięstwa Trentino), ponieważ spotkania te były grane w niepełnych składach zepołu z Cuneo (m.in. bez Wijsmansa oraz Grbica). Jednak moim zdaniem większa motywacje posiadają siatkarze z Trentino, którzy przy pełnych składach mięcli ostatnimi czasy trudności z pokonaniem ekipy dowodzonej przez Alberto Giulianiego, poza tym brak w składzie Simone Parodiego jest ogromną stratą, którą będzie bardzo trudno zniwelowac w starciu z tak mocną drużyną jaką jest ekipa Trentino.
Przypuszczalne składy:
Trentino: Raphael – Sala – Biralelli – Juantorena – Kazyjski – Stokr – Bari
Cuneo: Grbic – Mastrangelo – Vołkov – Wijsmans – Patriarca – Nikołov – Henno
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Itas Diatec Trentino - Bre Lannutti Cuneo

Analiza: Już jutro o godzinie 18.00 zmierzą się ze sobą dwie zdecydowanie najlepsze drużyny Włoch , Trentino i Cuneo , będzie to mecz o mistrzostwo Italii , będzie to również okazja do rewanżu na zespole Cuneo dla Trento za tamten sezon i za porażkę w finale tychże rozgrywek.
Wedłu bukmacherów i według kolegi wyżej Trentino to faworyt tego spotkania i niemalże pewny zwycięzca tego meczu ale czy na pewno? moim zdaniem nie.
Każdy kto oglądał półfinały w wykonaniu Trento wie że ta drużyna nie jest w najwyższej dyspozycji , straszliwe męczarnie z mocno przeciętną Modeną obrazują to idealnie , zespół obecnego wicemistrza Włoch ma ogromne problemy w przyjęciu , w tym elemencie gry największa gwiazda Trentino - Osmany Juantorena wygląda bardzo blado , Kaziyski i Bari nie wyglądają wcale lepiej i jeśli drużyna potrafi postraszyć zagrywką (a Cuneo zdecydowanie ma zawodników którzy potrafią zdobyć seriami punkty z serwisu) może bez problemu powalczyć z tegorocznymi triumfatorami Ligi Mistrzów . Siłą Trentino są absolutnie ich przyjmujący ale jak na ironię przyjęcie to ich zdecydowany mankament , ich przyjmujący to potężna siła w ataku , jeśli Bułgar i Kubańczyk którzy tworzą przyjęcie w tym zespole złapią rytm w ataku to nawet przyjęcie na 3-4 metr nie będzie stanowiło dla nich problemu , są to zawodnicy którzy fenomenalnie spisują się w zbijaniu piłek sytuacyjnych i nawet ekstremalnie trudne sytuacje często kończą się ich znakomitymi atakami . Podsumowując przyjęcie Trentino , jest ono słabe w przyjęciu zagrywki ale bardzo mocne w ataku . Co do innych pozycji w Trento to wypadają one dosyć przeciętnie , na libero gra średniak Andrea Bari który swojemu vis a vis w tym meczu nie dorasta do pięt , Henno to bowiem jeden z najlepszych zawodników świata na swojej pozycji i mocny punkt obecnego Mistrza Włoch . Atak w obu drużynach stanowią Stokr w drużynie Trento i Nikołov w drużynie Cuneo , są to zawodnicy o dosyć porównywalnych umiejętnościach ale mimo wszystko tutaj też przewagi upatrywałbym po stronie Lannutti . Co do chyba najważniejszej pozycji w każdym zespole - rozegrania , tutaj Cuneo znów ma zdecydowaną przewagę nad swoim rywalem , rozgrywającym rywala Trento jest genialny Serb - Nikola Grbic , po drugiej stronie zagra Raphael który mimo że jest dobrym rozgrywającym nie może się równać z geniuszem Nikoli. Zostali jeszcze środkowi , tutaj chyba nie jest inaczej jak na poprzednich pozycjach , znów Cuneo jest po prostu lepsze , środek tej drużyny stanowi wieżowiec - Vołkov , czyli część sławnej już &quot;Rosyjskiej ściany&quot; , drugi środkowy to ostoja i gwiazda reprezentacji Włoch - Mastrangelo , na przeciwko staną Birarelli i Sala którzy też nie mają się czego wstydzić bo również są świetnymi fachowcami na swojej pozycji ale na pewno nie można powiedzieć że tworzą lepszą parę od środkowych rywali.
Podsumowując , Cuneo to dla mnie obecnie lepszy zespół od Trentino , poza tym Lannutti już wiele razy w tym sezonie pokazywali że dla nich pokonanie Trento to normalka (ba , nawet pokonanie 3:0 ) . Jeśli Itas wejdzie dobrze w mecz i zacznie wbijać rakiety z zagrywki to możliwe że ten mecz potoczy się nie po mojej myśli ale jest to mało prawdopodobne patrząc na to jak zawodnicy Modeny radzili sobie w meczach z Trento , jutrzejszy rywal Mistrzów Świata również ma czym straszyć na zagrywce i myślę że ostro przećwiczy słabe przyjęcie rywali.
Moim typem jest oczywiście Win Cuneo , mam nadzieję że Grbic poprowadzi swój zespół do drugie z rzędu mistrzostwa Włoch i już nie po raz pierwszy w tym jego zespół rozbije Trentino.
Typy: Cuneo wygra (2.80)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Fajnie, że ktoś postarał się i wystawił kilka argumentów przeciwko Trentino. Przewaga na środku oraz na pozycji setter&#39;a są bo i duet Vołkov-Mastrangelo i stary Grbic w stosunku do pary Sala-Biralelli oraz Raphaela są nieznacznie lepsi, jeżeli chodzi o formę w tym sezonie. Jednak chciałbym opisac kilka szczegółów, niewidocznych dla zwykłego kibica. Przewaga w drużynie z Trydentu tkwi w zespołowości, każdy z zawodników wnosi coś do zespołu i może &quot;zrobic różnicę&quot; w ważnych momentach meczu. Janek Stokr moim zdaniem jest lepszym atakującym od starego Władka Nikołowa, który zapewne po sezonie najprawdopodobniej odejdzie z drużyny Cuneo. W tym sezonie w pamięci utarły mi się liczne akcje, kiedy do Bułgarowi po ataku piłka wracała pod nogi. Poza tym - kim jest Danijel Galić?! Tak, Chorwat jest drugim atakującym zespołu z Cuneo. Jakoś nie wpadł mi nigdy w oko, więc także nie zapadł mi w pamięci. Wniosek? - Cuneo nie ma wartościowego zmiennika na tej pozycji, a sam Nikołow, ma swoje lata świetności za sobą. Po drugiej stronie siatki bardzo dobrze uzupełniają się Stokr z młodym Cwetanem Sokołowem. TU - moim zdaniem przewaga Trydentu. Zespołowośc. W zespole z Trydentu każdy może wygrac końcówkę seta/meczu poprzez swój siatkarski geniusz, nie ma większej różnicy do kogo Raphael sypnie piłkę, natomiast brak Wouta czy Simone powodował w trakcie sezonie brak zgrania w zespole Cuneo. A takim brakiem w zespole Cuneo jest absencja Simone Parodiego, przymierzanego ostatnio do Skry Bełchatów. Henno &gt; Bari. Francuz klasa światowa, długo nie będzie lepszego od niego. Jeżeli Trentino wyjdzie tak zmotywowane i skoncentrowane jak na mecz finałowy F4 z Zenitem Kazań, to mistrzowie z Cuneo nie będą mięli za dużo do powiedzenia. W tamtym roku o tej samej porze kursy na finał były podobne, jeżeli nie takie same a górą była drużyna prowadzona przez Alberto Giulianiego. Tym razem w zespole Cuneo nie ma Parodiego, przez co równowaga między tymi drużynami została zachwiana. Po prostu Trentino w tym wypadku ma większe pole do popisu, moim zdaniem są drużynie lepszą i muszą dobitnie udowodnic kto jest najlepszym zespołem siatkarskim na Półwyspie Apenińskim.
Na deserek składak z akcjami zawodników Trento.

http://www.youtube.com/watch?v=XoEYnNFivp4
http://www.youtube.com/watch?v=jXxj0-eZOA4&amp;amp;feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=DheXFcQLNUk&amp;amp;feature=related
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Trentino - Cuneo
O tym meczu wszystko już zostało powiedziane. Powtórzę się, ale brak Parodiego to naprawdę duża strata w szeregach Cuneo. Ja takiej dużej różnicy między Grbicem a Raphaelem nie widzę. Vlado Nikolov jeszcze daje radę, ale mam nadzieję, że w dzisiejszym meczu te papierosy wyjdą mu na złe w końcu.
Moj typ: Trentino -5.5pkt Betclic 1.95
 
houston4 1,2K

houston4

Użytkownik
Itas Trentino-Bre Banca Cuneo
Mój typ: Itas Trentino @ 1.50 Sportingbet✅
ew. Itas Trentino (-1.5) @ 2.00 Sportingbet✅
Też sądzę że o tym meczu wszystko została już powiedziana. Natomiast co się tyczy meczów półfinałowych z Modeną to myślę że to nie słaba postawa Trentino (z wyjątkiem jak mnie pamięć nie myli 2 setów) tylko bardzo dobra gra Modeny (szczególnie Bruno) doprowadziła do takiej wyrównanej walki.
Liczę na to że dzisiaj Trento będzie górą i max w 4 setach pokaże swoją wyższość.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
popieram typ Filipa na zawodników: sam widze te ciekawe zakłady tak:

Matey Kaziyski vs Osmany Juantorena: Points H2H typ 2 - 1,8 1/10
Matey Kaziyski vs Osmany Juantorena: Aces H2H typ 2 - 1,5 4/10
Emanuele Birarelli vs Andrea Sala: Blocks H2H typ 1 -1,33 2/10
Jan Stokr vs Matey Kaziynski: Points H2H typ 1 -1,7 3/10
Matey Kaziyski vs Vladimir Nikolov: Points H2H typ 2 - 1,95 7/10
Osmany Juantorena vs Alexander Volkov: Points H2H -typ 1 1,30 11/10 peffka
Vladimir Nikolov vs Alexander Volkov: Points H2H - typ 1 1,10 11/10 peffka x 2
Wout Wijsmans vs Alexander Volkov: Points H2H typ 1 1,50 9/10
Nikola Grbic vs Wout Wijsmans: Aces H2H typ 2 1,42 8/10
póżniej cos wiecej opiszę ....
a no i TRENTINO 1 1,50 7/10
wszystko betsafe
 
gystlik 13,2K

gystlik

Użytkownik
Nikola Grbic vs Wout Wijsmans: Aces H2H typ 2 1,42 8/10
Nikola serwuje flotem, ciężko tu o asa, Wijsmans razem z Vołkovem będą główną siłą jeżeli chodzi o serwis po stronie Cuneo. Dla mnie najpewniejszy typ z podanych przez Ciebie wyżej, a kurs nieadekwatny do tego co będzie się działo podczas meczu. Nikola asa &quot;nie ustrzeli&quot; a Wout powinien upolowac ze 2/3 sztuki. 10/10.
* Można z tych zakładów h2h składac akumulatory?
* Już sprawdziłem, niestety nie można składac akumulatorów &quot;w obrębie tego samego zdarzenia&quot;
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
Zupełnie nie zgodzę się co do typu na Trentino. Siatkarze z Trydentu niejednokrotnie pokazali w tym sezonie, że nie radzą sobie z presją na własnym podwórku. Po za terenem swojego kraju wygrywają co się da, lecz w najważniejszym meczu sezonu przychodzi jakiś paraliż i nie są w stanie wygrać. Dwa lata temu porażka w finałowej rywalizacji z Piacenzą 2-3, mając dużą przewagę w tie-breaku, oraz wcześniejsze prowadzenie w meczu 2-0. Rok temu 1-3 z Cuneo porażka na V-Day, po gładko wygranym pierwszym secie. Kolejne porażki na krajowym podwórku to porażka z Cuneo 0-3 o Superpuchar Włoch, a także w Finale Pucharu Włoch również z Cuneo 0-3. Widać, że wybitnie Trentino nie radzi sobie z drużyną z Piemontu i nie potrafi udźwignąć presji ciążącej na nich samych w meczach z Cuneo. Mecze z Modeną pokazały, że Trento nie zachwyca jak z początku sezonu. W jednym meczu porażka do ośmiu nie przystaje takiej drużynie jaką jest Trentino. Większość typuje Trento, a skończy się jak zawsze z Cuneo. Kurs na Cuneo w dzisiejszym meczu biorę z pocałowaniem ręki.
Itas Diatec Trentino - Bre Banca Lannutti Cuneo 2 @ 2.70 Tobet
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
Nikola Grbic vs Wout Wijsmans: Aces H2H typ 2 1,42 8/10
Nikola serwuje flotem, ciężko tu o asa, Wijsmans razem z Vołkovem będą główną siłą jeżeli chodzi o serwis po stronie Cuneo. Dla mnie najpewniejszy typ z podanych przez Ciebie wyżej, a kurs nieadekwatny do tego co będzie się działo podczas meczu. Nikola asa &quot;nie ustrzeli&quot; a Wout powinien upolowac ze 2/3 sztuki. 10/10.
* Można z tych zakładów h2h składac akumulatory?
* Już sprawdziłem, niestety nie można składac akumulatorów &quot;w obrębie tego samego zdarzenia&quot;
wydawaloby sie tak ale nie do konca....
ta zagrywka Grbicia sprawia tez problemy jest mocno techniczna.... 6-4 w ogolnie w PO w asach....dla WOUTa
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
WOUT i JUANTORENA wygrywaja spokojnie z VOLKOVEM...
a sma mecz coż zawalił go na pewno GRBIĆ,NIKOLOV oraz VOLKOV który nie grał już nawet w 3 secie ...nic nie istniał blok CUNEO jeżeli patrzyć na VOLKOVA
Matey Kaziyski vs Osmany Juantorena: Points H2H typ 2 - 1,8 1/10⛔
Matey Kaziyski vs Osmany Juantorena: Aces H2H typ 2 - 1,5 4/10✅
Emanuele Birarelli vs Andrea Sala: Blocks H2H typ 1 -1,33 2/10
Jan Stokr vs Matey Kaziynski: Points H2H typ 1 -1,7 3/10✅
Matey Kaziyski vs Vladimir Nikolov: Points H2H typ 2 - 1,95 7/10⛔
Osmany Juantorena vs Alexander Volkov: Points H2H -typ 1 1,30 11/10 ✅peffka
Vladimir Nikolov vs Alexander Volkov: Points H2H - typ 1 1,10 11/10✅ peffka x 2
Wout Wijsmans vs Alexander Volkov: Points H2H typ 1 1,50 9/10✅
Nikola Grbic vs Wout Wijsmans: Aces H2H typ 2 1,42 8/10 ⛔
póżniej cos wiecej opiszę ....
a no i TRENTINO 1 1,50 7/10 ✅
wszystko betsafe
najbardziej mnie zdziwil GRBIC i jego fartowny as....hehhe
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom