>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

LEGA PALLAVOLO sezon 2010/2011 - Włochy

Status
Zamknięty.
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Tonno Callipo Vibo Valentia - Lube Banca Marche Macerata @ 1,55 Bwin ✅ 2-3
Po konsultacji z Redwitz&#39;em postanowiłem zagrać na moją ulubioną drużynę we Włoszech czyli Maceratę. Kurs dość przyjemny jak na możliwości i potencjał jaki posiada Lube. Pod znakiem zapytania stoi występ Argentyńczyka Facundo Conte. Jednak trener Mauro Berruto na tej pozycji ma sporo solidnych zawodników. Pewnie jutro w pierwszej szóstce wyjdzie Savani i wracający po kontuzji Martino. Jeśli Savaniemu będzie siedziała zagrywka tak jak to było w meczu z Cuneo to Valentina będzie miała ogromne problemy. Na rozegraniu kapitalny zawodnik czyli Vermiglio. Parę środkowych tworzą dwaj Serbowie czyli Podrascanin i Stanković, ale w obwodzie pozostaje niewiele gorszy a może nawet równorzędny Francuz Roman Vadeleux. W ataku mamy dobrze spisującego się Chorwata Igora Omercena. Skład jest imponujący i mam nadzieję że jutro pokażą klasę. Natomiast Valentina to typowa drużyna własnej hali. W tym sezonie u siebie wygrali 5 na 6 spotkań ulegając tylko Cuneo. Skład drużyny jest dość ciekawy. Sporo dobrego do drużyny wnoszą trzej Bułgarzy tj. przyjmujący Ananiev, środkowy Nikolov i atakujący Simeonov. Do tego dołożymy Amerykanina Andersona i mamy bardzo ciekawy szkielet drużyny. Jednak patrząc obiektywnie to zdecydowanie lepszych zawodników ma Macerata i ona jutro odniesie zwycięstwo. Typuję 3-1 dla Lube.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
witam
nie wiecie jak osłabienia zespołu cuneo - z tego co wiem w meczu z trento nie gralo 2-3 podstawowych zawodników ale nie pamiętam jakich... na pewno Wijsmans i Grbić ?
będą dziś grali ?
 
blender 0

blender

Użytkownik
witam

nie wiecie jak osłabienia zespołu cuneo - z tego co wiem w meczu z trento nie gralo 2-3 podstawowych zawodników ale nie pamiętam jakich... na pewno Wijsmans i Grbić ?
będą dziś grali ?
Tak, zgadza się Wijsmans i Grbić nie grali, a Luigi Mastrangelo wyszedł tylko w 1 secie. Nie znalazłem nic co by wskazywało, żeby i teraz oni nie zagrali.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Króciutko.

Dzisiaj kilka wyrównanych spotkań. Może być dobrze albo bardzo źle.

RPA-LuigiBacchi.it San Giustino - Bre Banca Lanutti Cuneo​


San Giustino to ekipa własnego parkietu. Ostatnio zaczęli grać co raz lepiej i udało im się wskoczyć do czołowej ósemki Lega Pallavolo (Obecnie 7 pozycja). Dzięki temu zagrają w ćwierćfinale Pucharu Włoch z... Bre Bancą Lanutti Cuneo. Całkiem nieźle wyglądają skrzydła w tym zespole. Leworęczny atakujący Fabricio Dias radzi sobie przyzwoicie. Goran Maric i Milos Nikic skutecznie grają w ataku. Cały czas wydaje mi się, że podstawowi środkowi: Enrico Cester i Danilo Finazzi to nie są zawodnicy na poziomie A1. Problemem dzisiaj może być niski wzrost Patricka Steuerwalda. Po drugiej stronie siatki będzie zapewne Nikola Grbic, który każdą obecność Niemca przy siatce będzie wykorzystywał.

Ostatnio Cuneo poległo w Trentino 0:3, ale z tego co widziałem to nie grał Nikola Grbic, Wout Wijsmans i Luigi Mastrangelo. Obecność każdego z tych zawodników jest bardzo ważna dla tego zespołu. Wnoszą bardzo dużo spokoju do gry swojej drużyny. Potencjał ekipy prowadzonej przez Trenera Giulianiego jest ogromny. Sporo doświadczonych, charyzmatycznych zawodników. Cuneo powinno mieć sporą przewagę na środku siatki. Alexander Volkov czy wspominany Mastrangelo to zawodnicy z najwyższej półki.

Mam nadzieję, że potencjał drużyny z Cuneo zostanie wykorzystany i wiceliderzy Tabeli zdobędą na trudnym terenie w San Giustino. Kluczem do zwycięstwa może być kosekwentna, trudna zagrywka w Gorana Marica.

Propozycje:
Bre Banca Lanutti Cuneo -1.5 (Sets Handicap) @ 1.55 Unibet ✅

Acqua Paradiso Monza Brianza - Copra Morpho Piacenza​


Monza w tym sezonie gra przeciętnie i to jest dla mnie spore zaskoczenie. Jeszcze większym zaskoczeniem są porażki tego zespołu na własnym parkiecie. Od początku sezonu zdecydowanie wyróżnia się Sean Rooney. Amerykański przyjmujący gra solidnie we wszystkich elementach. Trochę brakuje mu wsparcia ze strony drugiego przyjmującego. Zarówno Jeroen Rauwerdink jak i Marco Molteni nie potrafią złapać optymalnej formy. Mocnym punktem zespołu jest rozgrywający Dragan Travica. Posiada mocną zagrywkę i bardzo dobrze gra w bloku. Ostatnio z dobrej strony pokazał się też środkowy Marcelo Forni, który bardzo skutecznie grał w ataku i przez całe spotkanie straszył rywali z Modeny mocną zagrywką.

Piacenza obecnie jest w podobnym momencie co Monza. Forma podopiecznych Trenera Lorenzettiego cały czas jest wielką niewiadomą. Motorem napędowym jest oczywiście Hristo Zlatanov. Świetny zawodnik. Dobra zagrywka, skuteczny atak i dobra praca w bloku. W przyjęciu również nie jest najgorzej. Według mnie troszkę zawodzi szwedzki atakujący Marcus Nilsson. Leworęczny zawodnik zagrał świetny mecz przeciwko Cuneo jednak w większości spotkań gra na słabej skuteczności. Ciekawym zawodnikiem jest rozgrywający Javier Gonzalez. Trudna i mocna zagrywka z wysokoku (Czasami brakuje regularności), całkiem niezła gra w bloku. Kubańczyk często też próbuje sam kończyć akcje swojego zespołu. Na środku siatki Luca Tencati i Maxwell Holt. Wyżej cenię Maxwella, który pomimo młodego wieku prezentuje się dobrze.

W obu zespołach na pozycji Libero występują bardzo dobrzy zawodnicy. Lekką przewagę ma chyba Monza, która po swojej stronie ma Jeana-Francoisa Exige. Davide Marra bardzo fajnie grał w reprezentacji, ale do Francuza trochę mu chyba brakuje.

Myślę, że Piacenza będzie chciała zrewanżować się za porażkę z Monzą (0:3) w 1 Kolejce. W tamtym starciu tej drużynie na pewno brakowało zgrania. Teraz po dłuższym okresie czasu i po kilkunastu kolejkach myślę, że to spotkanie może wyglądać zupełnie inaczej. Sporo będzie zależało od dyspozycji Marcusa Nilssona. Piacenza nie ma w tym sezonie najlepszego bilansu na wyjazdach, ale warto zwrócić uwagę, że Monza na własnym parkiecie nie gra najlepiej.

Propozycje:
Copra Morpho Piacenza @ 2.20 Unibet ⛔
Copra Morpho Piacenza +1.5 (Sets Handicap) @ 1.60 Unibet ⛔

Marmi Lanza Verona - M. Roma Volley​


Verona w tym sezonie gra przeciętnie. Cztery zwycięstwa w trzynastu spotkaniach to raczej słaby wynik. W ostatnim spotkaniu podopieczni Trenera Bagnoliego grali bez Michała Łaski i na własnym parkiecie nie udało im się zdobyć nawet punktu z Vibo Valentią. Nie mogłem znaleźć informacji czy Michał zagra w dzisiejszym spotkaniu. Jeżeli znowu zabraknie Łaski to na pozycji atakującego znowu zagra Yosleyder Gerardo. Kubańczyk ma świetne warunki i w ataku potrafi grać bardzo dobrze. Słabiej radzi sobie w przyjęciu, ale jeżeli zagra po przekątnej z rozgrywającym nie będzie to miało żadnego znaczenia. Marco Meoni bardzo często wykorzystuje swoich środkowych. Theodore Brunner i Alen Pajenk są bardzo skuteczni. Moga być spore problemy na pozycji przyjmującego. W ostatnim spotkaniu z Valentią na tej pozycji grali: Paul Lotman, Renaud Herpe, Matteo Bolla i Maurizio Latelli. Żaden z nich nie zachwycił.

Roma po dobrym początku teraz troszkę spuściła z tonu. Głównie dlatego, że na swojej drodze spotyka silnych rywali. Na czołową postać swojego zespołu wyrasta młody Ivan Zaytsev. Przyjmujący reprezentacji Włoch jest bardzo mocny fizycznie. Posiada dobrą zagrywkę i całkiem przyzwoicie prezentuje się w przyjęciu. To w niego najczęściej celują zagrywką rywale. Gianluca Saraceni po tym jak zastąpił w podstawowym składzie kontuzjowanego Cisolle prezentuje się bardzo dobrze. Skuteczny w ataku i w miarę pewny w przyjęciu. Ostatnio zamiast chmierycznego Raydela Poeya na pozycji atakującego występuje Słowak Milan Bencz. Może podobać się gra młodego Nicolasa Uriarte, który ma świetne technicznie odbicie palcami. Na środku Martin Lebl i Viktor Yosifov. Szczególnie gra Bułgara może się podobać. Viktor utrzymał dobrą dyspozycję z sezonu reprezentacyjnego i w większości elementów gra dobrze.

Wydaje mi się, że Roma i Verona to dwa wyrównane zespoły. Roma prezentuje się całkiem nieźle szczególnie w polu serwisowym. Raydel Poey, Ivan Zaytsev czy Viktor Yosifov ten element mają szczególnie mocny. W poprzednim spotkaniu między tymi zespołami zwyciężyli podopieczni Trenera Gianiego, a Raydel Poey zdobył aż 30 punktów. Może jednak dzisiaj warto znowu na niego postawić ?

Propozycje:
M. Roma Voley @ 2.10 Unibet ⛔
M. Roma Voley +1.5 (Sets Handicap) @ 1.57 Unibet ⛔

Tonno Calippo Vibo Valentia - Lube Banca Marche Macerata​


Gospodarze dzisiejszego spotkania ostatnio są w bardzo dobrej dyspozycji. Na własnym parkiecie są szczególnie groźni. Sporym zaskoczeniem jest obecność Valentii na szóstej pozycji w Tabeli. Najważniejszymi ogniwami w ekipie prowadzonej przez Trenera Vincenzo Di Pinto są atakujacy Ventceslav Simeonov, przyjmujący Matthew Anderson i środkowy Nikolay Nikolov. Ventceslav jest niezwykle doświadczonym zawodnikiem. Ostatnio w naprawdę dobrej formie. Gra bardzo skutecznie. Matthew w każdym elemencie potrafi dać swojej drużynie coś dobrego. Sporo zagrywek leci w jego kierunku, ale radzi sobie z nimi dobrze. Nikolay potrafi świetnie blokować i bardzo skutecznie grać w ataku.

Nie ukrywam, że Macerata to mój ulubiony zespół we Włoszech. Tak jak napisałem grają dzisiaj na ciężkim terenie w Valentii, ale jestem pewien, że potencjał którym dysponują pozwoli im na zwycięstwo w tym spotkaniu. Nie wiem jak ma się sprawa z Facundo Conte, który nie grał w ostatnim spotkaniu. Pomimo młodego wieku już prezentuje świetne umiejętności techniczne. Na tą chwilę wydaje się, że jest zawodnikiem lepszym od Matteo Martino. Trener Berutto dosyć szybko wszystko sobie poukładał i wydaje mi się, że Macerata może być mocniejsza i groźniejsza niż w poprzednim sezonie. Valerio Vermiglio świetnie prowadzi grę, Igor Omrcen w ataku prezentuje się skutecznie. Para środkowych z Serbii: Podrascanin i Stankovic to gwarancja wysokiego, równego poziomu. Mocnym punktem jest oczywiście Cristian Savani. Gdyby tylko lepiej radził sobie w przyjęciu...

Ciekawą sprawą jest to, że już 19 stycznia w ćwierćfinale Pucharu Włoch te ekipy spotkają się ponownie.

Faworytem jest oczywiście Macerata. Spotkanie może być zacięte, ale doświadczenie, zgranie i po prostu lepsi siatkarze sa po stronie gości. Po cichu liczę na komplet punktów.

Propozycje:
Lube Banca Marche Macerata @ 1.45 Unibet ✅
Lube Banca Marche Macerata -1.5 (Sets Handicap) @ 1.90 Unibet ⛔

EDIT: Kiepski dzień dzisiaj.


Zapraszam do oglądania spotkania Casa Modena - Andreoli Latina od godziny 18.00 na Rai Sport 1 !​
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
M. Roma Volley - Tonno Calippo Vibo Valentia​


Kursy już trochę pospadały na zespół z Valentii.
Expekt z 2.30 na 1.95
Unibet z 2.10 na 2.00

Najpierw może o absencjach. Problemy z mięśniem łydki ma przyjmujący M. Roma Volley Alberto Cisolla. Nie zagra również kubańki atakujący Raydel Poey, który został wypożyczony do końca sezonu do Budvanska Rivijera Budva. Z tego co udało mi się znaleźć to w zespole z Valentii mogą nie zagrać: Rocco Barone i Arpad Baroti. Nie było żadnej wzmianki na temat Ventceslava Simeonova, którego brakowało w ostatnim spotkaniu.

Mocną stroną Romy często jest zagrywka. Ivan Zaytsev czy też Viktor Yosifov zdobywają w tym elemencie sporo punktów. Na pewno będzie brakować Poeya, który w tym sezonie już 27 razy punktował zagrywką. Warto również zwrócić uwagę na grę w bloku Yosifova. Prezentuje się w tym elemencie bardzo dobrze. Ostatnio Trener Giani w podstawowym składzie wymienił jednego środkowego. Martina Lebla zastąpił Francesco Corsini i zaprezentował się bardzo dobrze. Od początku spotkania na parkiecie na przyjęciu powinni wystąpić Gianluca Saraceni i Ivan Zaytsev. Vibo Valentia powinna swoją zagrywkę kierować chyba jednak w Ivana. Dostaje sporo piłek w ataku od Nicolasa Uriarte i trzeba w jakiś sposób zneutralizować zagrożenie z jego strony.

Vibo Valentia od jakiegoś czasu prezentuje się bardzo pozytywnie. Jest to zdecydowanie drużyna własnego parkietu, ale w tym sezonie juz przełamali się w spotkaniach wyjazdowych i odnieśli zwycięstwa: 3:0 z Piacenzą i 3:1 z Veroną. W bardzo dobrej dyspozycji jest ostatnio Matthew Anderson. Mocny punkt zespołu w większości elementów. Troszkę gorzej jest tylko z przyjęciem zagrywki. Liczę na występ atakującego Ventceslava Simeonova. W ostatnim spotkaniu nie grał, ale dzisiaj nie znalazłem nic na temaj jeo występu w dzisiejszym spotkaniu. Przede wszystkim Ventceslav to bardzo doświadczony zawodnik. Ma wielki wpływ na postawę swoich kolegów z zespołu. Ciekawym zawodnikiem jest Jose Manuel Rivera. Dobrze Nam znany Portorykańczyk ma dobrą zagrywkę, nieźle radzi sobie w odbiorze zagrywki. Jest to leworęczny gracz i dobrze radzi sobie w ataku.

Spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco, ponieważ obie ekipy prezentują podobny poziom gry. Ciekawie może być też pod siatką gdzie na przeciwko siebie staną koledzy z reprezentacji Bułgarii, Viktor Yosivof (Roma) i Nikolay Nikolov (Valentia). Obaj występują na pozycji środkowego. Osobiście liczę na zwycięstwo Vibo Valentii, która w ostatnich spotkaniach pokazywała kawałek dobrej siatkówki.

Spotkanie można oglądać od godziny 20:30 na kanale Rai Sport 1 !​

Propozycje:
Tonno Calippo Vibo Valentia @ 2.00 Unibet ⛔
Tonno Calippo Vibo Valentia +1.5 (Sets Handicap) 1.50 Unibet ⛔
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Lube Banca Marche Macerata - Acqua Paradiso Monza Brianza​


Macerata dzielnie walczyła w Final Four Pucharu Włoch, ale ostatecznie w półfinale przegrała z Cuneo 2:3. Monza swój udział z Pucharem zakończyła w ćwierćfinale przegrywając gładko z Trentino 0:3.

Lube Banca w tym sezonie pokazuje się z bardzo dobrej strony. Myślę, że dobra forma i kolejne zwycięstwa mogą być zasługą Trenera Mauro Berutto. Świetny szkoleniowiec. Słabszym punktem Maceraty jest przyjęcie. Cristian Savani w tym elemencie po prostu gra bardzo słabo i nie zawsze można go &quot;pokryć&quot; przy zagrywce rywali. Na szczęście Cristian tworzy świetny ofensywny duet z atakującym Igorem Omrcenem. Obaj dysponują potężną siłą w zagrywce i w ataku i sporym zasięgiem. Ostatnio Ci zawodnicy są w optymalnej formie jeżeli chodzi o grę w ataku.

Monza w tym sezonie strasznie faluje. Dobre spotkania przeplatają z beznadziejnymi i trudno stwierdzić na co dzisiaj stać będzie ten zespół. Czasami potrafią zaskoczyć zagrywką. Mocnym punktem na pewno jest rozgrywający Dragan Travica. Dragan bardzo dobrze spisuje się we wszystkich elementach. Kolejnym ważnym ogniwem jest Sean Rooney. Reprezentant USA grający na przyjęciu otrzymuje sporo piłek od rozgrywającego i w jakiś sposób trzeba go powstrzymać. Jeżeli chodzi o drugiego przyjmującego to powinien rozpocząć Marco Molteni, ale często też pojawia się Jeroen Rauwerdink. Ci zawodnicy nie stanowią jednak o sile tego zespołu w ataku.

Mam nadzieję, że Macerata wykorzysta atut własnego parkietu i dzisiaj po raz kolejny pokaże się z dobrej strony. Podopieczni Trenera Mauro Berutto powinni konsekwentnie zagrywać w Seana Rooneya. Zagrywka w Jeana-Francoisa Exige nie wchodzi w grę. Francuski Libero przyjmuje bardzo dobrze.

Propozycje:
Lube Banca Marche Macerata @ 1.20 Expekt ⛔
Lube Banca Marche Macerata -1.5 (Sets Handicap) @ 1.45 Expekt ⛔

Copra Morpho Piacenza - Marmi Lanza Verona​


Myślę, że obie drużyny w tym sezonie nie grają tego co potrafią. Potencjał jest, ale dobrych wyników jak na razie brakuje.

Piacenza mnie osobiście strasznie rozczarowuje. Po kilku w miarę dobrych występach przychodzi porażka, którą trudno wytłumaczyć. Gra ekipy prowadzonej przez Trenera Lorenzettiego opiera się przede wszystkim na barkach Hristo Zlatanova. Zawodnik świetny, ale nawet jego dobra skutecznosć czasami nie pozwala na zwycięstwa. Cały czas liczę na to, że &quot;odpali&quot; Marcus Nilsson. Marcus nie prezentuje się źle, ale do optymalnej dyspozycji trochę jednak brakuje. Może to być związane po prostu z pierwszym sezonem Szweda w Lega Pallavolo. Mocnymi punktami zespołu są też: Libero Davide Marra i rozgrywający Javier Gonzalez. Davide utrzymuje całkiem niezły poziom przyjęcia. Javier jak na rozgrywającego zdobywa sporo punktów. U Kubańczyka dobrze wygląda gra w bloku i w polu serwisowym. Dodatkowo lubi sobie skończyć akcje z drugiej piłki.

Zawodnicy z Verony również falują ze swoją formą. Ostatnio po kilku porażkach w końcu przyszło zwycięstwo. Podopieczni Trenera Bruno Bagnoliego pokonali M. Rome Volley 3:0. Niezwykle ważną rolę w tym zespole odgrywa doświadczony rozgrywający Marco Meoni. Bardzo pewnie prowadzi grę swojej ekipy. Dobrze wygląda jego współpraca ze środkowymi. Pewnym punktem zespołu jest również atakujący Michał Łasko. Leworęczny zawodnik dobrze radzi sobie w ataku i potrafi też zagrozić rywalom w polu serwisowym. Trochę słabszym punktem jest przyjęcie Yosleydera Gerardo. Kubańczyk dysponuje potężnym atakiem, ale wszystko w siatkówce zaczyna się od odbioru zagrywki rywala.

Zawodnicy z Piacenzy muszą przede wszystkim zwrócić uwagę na środkowych z Verony. Theodore Brunner i Alen Pajenk często otrzymują piłke od Marco Meoniego i są skuteczni w ataku. Podopieczni Trenera Lorenzettegio powinni swój serwis kierować konsekwentnie w Yosleydera Gerardo. Piacenza na własnym parkiecie w spotkaniach z Veroną ma dobry bilans 6 zwycięstw - 1 porażka. Mam nadzieję, że dzisiaj jeszcze go poprawią.

Propozycja:
Copra Morpho Piacenza @ 1.50 Expekt ⛔

EDIT: Nie mam pytań. Sorry...
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Redwitz, popieram Twój typ na Macerate, myślę że dziś wygrają to bez większych problemów.

Swój typ jaki dołoże to Cuneo - Yoga +2.5s 1, Cuneo ma kim grać i kim straszyć, podejmując dziś Yoge inny wynik niz 3:0 juz jest niespodzianką. Goście.. co tu dużo mówić, przegrywają wszystko i jak narazie jedyne punkty zdobyte w spotkaniu bodajże z Latiną. Większość spotkań przeciwko rywalom z górnej półki to szybkie 3:0, czasami nawet bardzo szybkie. Moim zdaniem jeśli Cuneo podejdzie na odpowiedniej mobilizacji do tego spotkania to pewnie pokona Yogę bez większych problemów. Kurs 1.45 w betway

Do Cuneo dokładam Ajax, ale myśle o drugim kuponie z dwoma overami 160.5 (czyli ze zagrają wiecej niz trzy sety). Betway oferuje całkiem ciekawe kursy, a mianowicie: w spotkaniu Romy 1.30, Sisley 1.40, Piacenza 1.45, oraz Latina 1.50, jak myślicie gdzie pojedynki nie powinny konczyc sie po trzech setach?
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Sisley Treviso - Casa Modena Typ:Modena+1.5 seta @ 1.85⛔
Najciekawiej zapowiadający się mecz dzisiejszej kolejki. Spotkanie sąsiadów 4 drużyna będzie podejmować 5 chodź do niedawna miejsca tych drużyn były odwrotne. Modena w ostatnim czasie złapała lekką zadyszkę spowodowaną wg mnie serią ligowych meczy kończonych w Tie Brekach + do tego doszły jeszcze spotkanie rozgrywane w ramach pucharu CEV. W ostatnim meczu ligowym Modena sprawiła swoim kibicom nie miłą niespodziankę przegrywając z przeciętną Latiną 1-3 mecz w ich wykonaniu nie był zły patrząc na grę w pierwszy 3 setach to do 21 punktu Modena zawsze miała na rywalem przewagę (do 18, 16, 20) a mimo tego z tych 3 setów tylko jeden rozstrzygnęli na swoją korzyść. Świadczyć to może albo o pechu albo o braku koncentracji w końcowych fragmentach seta. 4 set w ich wykonaniu był już gorszy albo nazwijmy to inny od pierwszych trzech partii do drugiej przerwy technicznej 2 punktowa przewaga przeciwnika i fatalny w skutkach przestój strata 5 kolejnych punktów z rzędu i zrobiło się 14-21 Modena zerwała się jeszcze do ataku zbliżyli się na 2 pkt ale ostatecznie przegrali 22-25 i cały mecz 1-3. Wymieniłem parę pozytywnych akcentów z tego meczu które świadczą o nie najgorszej postawie w tym meczu Modeny ... mógł bym napisać jeszcze o bloku zagrywce i ataku ale nie o to tutaj chodzi ... Sisley i Modena miały nie tak dawno okazję zmierzyć się ze sobą w 1/4 pucharu Włoch (było to ledwie 8 dni temu) Triumfowali siatkarze z Treviso którzy wygrali mecz 3-1 co teoretycznie można by było powiedzieć jest minusem dla Modeny przed tym meczem ale Ja doszukałem się w tym pozytywów. Tamten mecz był dość zacięty dwie partie kończone wysoko na przewagi więcej punktów zdobytych w ataku przez Modenę 62-56 co wydaje się być rzeczą niewiarygodną gdy zwróci się uwagę na fakt że Sisley zapisał na swoim koncie 22 punktowe bloki ! Ale wyjaśnienie jest dosyć proste gdy spojrzy się na ilość piłek jaką mieli siatkarze Modeny 125 przy 104 Sisleya jest różnicą bardzo wyraźną i świadczy o bardzo słabej grze na kontrze wykorzystali 23 okazję do Brak Pointa podczas gdy Sisley przy mniejszej ilości okazji wykorzystał 32 co dało im wartość dodatnią +11 a Modenie ujemną -7. Ciężko mi wierzyć aby taki scenariusz się powtórzył po raz drugi mam tu na myśli tak słabą grę w kontrataku ... Modene dzisiaj poprowadzi nowy szkoleniowiec na pewno sympatykom siatkówki nazwisko Bagnoli Daniele nie jest obce wybitny szkoleniowiec który ma na swoim koncie sporo sukcesów ostatnio prowadził reprezentacje Rosji. Nowy trener uznany i szanowany z nową koncepcją w drużynie która ma w swoim składzie wielu dobrych grajków praktycznie zawsze bardzo pozytywnie wpływa na grę drużyny bo każdy chce dać z siebie jak najwięcej żeby udowodnić szkoleniowcowi swoją przydatność do drużyny a tak po za tym Ja prawie zawsze zauważam że nowy szkoleniowiec zazwyczaj wnosi do drużyny sporo świeżości .... Tak jest przynajmniej wg. mnie. Modena miała 8 dni odpoczynku co zważając na fakt ich wcześniejszych maratońskich meczy jest dla nich wartością dodaną przed tą konfrontacją. Sisley miał tego odpoczynku trochę mniej bo grał jeszcze półfinałowy przegrany 0-3 mecz z Tretino.
Podsumowując liczę dzisiaj na małe przełamanie Modeny pod wodzą nowego szkoleniowca. Mieli trochę odpoczynku dobrze im się gra w meczach ligowych z Treviso w ostatnich 3 zanotowali 3 wygrane i myślę że dzisiaj dwa wygrane sety są jak najbardziej w ich zasięgu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pele69 3

pele69

Użytkownik
Zastanawia mnie pewna sprawa. Mianowicie kursy na Trentino. Ogólnie rzecz biorąc oscylują w okolicach 1.03-1.04 natomiast w BetClick jest 1.09. Wiadomo o tym, że Betclick jest sponsorem tytularnym siatkarzy z Trentino. I wiadomo też, że mecze z kursem 1.09 są najmocniej obciążone u buków. Oznacza to, że w przypadku wpadki Trentino buki kasują ogromny zysk. Trentino ma bilans w lidze 14-0 więc porażka w takim meczu nic im nie robi.
Przypuszczenia moje potwierdza fakt, że kilka tygodni temu Trentino grało mecz ligowy. kursy na 3-0 w okolicach 1.45, Betclick wystawił 1.72. Skusiłem się i Trentino wygrało 3-1, swoje sety wygrywało do 15 średnio, natomiast drugi set umoczyli 28-30. przypadek? Co o tym myślicie?
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
:siata: Macerata - Monza (under 185,5 pkt.) | 1,6 ⛔⛔⛔ żart dnia!!! z 2-0 na 2-3 i sprawa jasna
:siata: Cuneo - Yoga (under 160,5 pkt.) | 1,45 ✅✅✅ zgodnie z planem
AKO 2,32 | 20j Unibet
Ostatnio bardzo fajnie i szczęśliwie wchodzą zakłady siatkarskie. Zaczyna mi się to bardzo podobać, podobnie jak ta dyscyplina, a zwłaszcza liga polska i włoska. Sporo już na ten temat wiem i mogę sam coś ciekawego wymyślić. Cuneo, mimo iż pod koniec tygodnia rozegrało sporo spotkań nie powinni mieć problemów z totalnym outsiderem ligi. Nawet jeśli dzisiaj zagrają zmiennicy, strata seta będzie olbrzymią niespodzianką. Sadzę jednak że do tego nie dojdzie, a Cuneo będąc w takim gazie, rozpromienione sukcesem zmiecie Yogę z parkietu.Muszą wygrywać aby utrzymać pozycję vice lidera. A nuż Trentino złapie doła i straci jakieś punkty? Oczekuje wyniku 3-0 co za tym idzie undera punktowego na linię 160,5, polecam
Macerata, podobnie jak Cuneo z takim samym potencjałem i ambicjami. Nie dali rady w pucharze, ale gra wyglądała bardzo dobrze. Dzień więcej odpoczynku niż Cuneo, ale i przeciwnik wymagający. Macerata nie zwykła tracić punktów na własnym parkiecie i chociaż pojedynki z Monza w ostatnim czasie to 4 setowe i 5 setowe boje to jednak nic 2 razy się nie zdarza. Linia punktowa spora i możliwość 4 setowego meczu nie przekreśla undera punktowego. W dotychczasowych 7 spotkaniach na własnym parkiecie Macerata straciła tylko 6 setów (średnio prawie 1 na mecz). Monza ma za słaby potencjał aby móc urwać 2 sety w dzisiejszym spotkaniu, i chociaż nieźle gra na wyjazdach, Macerata to za bardzo wymagający przeciwnik dla nich. Wiadomo, sport jest sportem i różnie to może być, nie mniej jednak ten typ wydaje mi się wielce prawdopodobny. Polecam tutaj under 185,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Itas Diatec Trentino -1,5 - Rpa-LuigiBacchi.It San Giustino @ 1,20 betsafe ✅ 3-0
Itas Diatec Trentino -2,5 - Rpa-LuigiBacchi.It San Giustino @ 1,55 betsafe ✅
W ostatnim meczu Trentino z Cuneo ciężko było powiedzieć coś dobrego o tej drużynie, jednak potencjał jaki posiada ta drużyna jest ogromny. Grają najlepszą siatkówkę w lidze Włoskiej. Bardzo szybko i kombinacyjnie stara się grać brazylijski rozgrywający Raphael. Mocnym punktem są również przyjmujący Kazijski i Juantorena. Obaj mają bardzo silną i trudną zagrywkę do odebrania. W ataku mamy Czecha Stokra, ale wrazie słabszej dyspozycji tego zawodnika w tym sezonie w jego miejsce wchodzi młody Bułgar Sokołow, który daje naprawdę dobre zmiany. Dość dobrze funkcjonuje przyjęcie, dobre mecze rozgrywa ostatnio libero Bari. Perugia przed sezonem bardzo poważnie się osłabiła i w moim przekonaniu dzisiaj poprostu nie ma atutów by wygrać choćby jednego seta z Trento.
Lube Banca Macerata - Acqua Paradiso Montichiari @ 1,25 betsafe ⛔ 2-3 kto nie wygrywa 3-0... :-|
Lube Banca Macerata -1,5 - Acqua Paradiso Montichiari @ 1,50 betsafe ⛔
Macerata jest zdecydowanie faworytem tego spotkania. Po ostatnim przegranym spotkaniu w półfinale Włoch z Cuneo podopieczni Mauro Berruto będą chcieli przed własną publicznością pokazać się z jak najlepszej strony. Słabym punktem Maceraty jest niewątpliwie przyjęcie, libero Alessandro Paparoni mnie bardzo zawodzi w tym sezonie. Dużo jest niedokładnego przyjęcia. Jeśli w tym elemencie poprawi się zespól Maceraty to spokojnie może powalczyć o mistrzostwo Włoch. W niektórych momentach kiedy jest dobre przyjęcie Vermiglio potrafi zrobić z piłką co zechce, może częściej uruchamiać środkowych których w drużynie mają nietuzinkowych. Na skrzydłach szaleją dwaj bombardierzy czyli Włoch Savani (gdyby tylko lepiej przyjmował) i Chorwat Omrcen. Trochę ostatnio przygasł Facudo Conte ale to wynika chyba tylko ze zmęczenia. Wrazie co to jest jeszcze równie dobry przyjmujący Martino który atakuje bardzo podobnie do Savaniego stawiając na siłę. Monza to taki średniak ligowy, potrafi zagrać dobry mecz ale zdarzają się również bolesne wpadki. Rozgrywający Travica sporo piłek posyła do Rooneya. Trzeba tego zawodnika bardzo pilnować by się nie rozkręcił bo wtedy może trochę szkód narobić. Uważam że dzisiaj Lube wykorzysta atut własnej hali i zwycięży tracąc maksymalnie jednego seta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Zastanawia mnie pewna sprawa. Mianowicie kursy na Trentino. Ogólnie rzecz biorąc oscylują w okolicach 1.03-1.04 natomiast w BetClick jest 1.09. Wiadomo o tym, że Betclick jest sponsorem tytularnym siatkarzy z Trentino. I wiadomo też, że mecze z kursem 1.09 są najmocniej obciążone u buków. Oznacza to, że w przypadku wpadki Trentino buki kasują ogromny zysk. Trentino ma bilans w lidze 14-0 więc porażka w takim meczu nic im nie robi.
Przypuszczenia moje potwierdza fakt, że kilka tygodni temu Trentino grało mecz ligowy. kursy na 3-0 w okolicach 1.45, Betclick wystawił 1.72. Skusiłem się i Trentino wygrało 3-1, swoje sety wygrywało do 15 średnio, natomiast drugi set umoczyli 28-30. przypadek? Co o tym myślicie?
Nie możliwe bo gdyby tak było i to wyszło na jaw to była by afera na miarę największej tego wieku. Bukmacherzy generują na tyle wysokie zyski że takie kombinacje są trochę nie logiczne w dodatku siatkówka nie jest aż tak popularnym sportem do stawiania jak piłka nożna na którą gracze stawiają o wiele więcej pieniedzy niż na siatkówkę ---&gt; Wystarczy zobaczyć na giełdzie np w Betfair. Taka kombinacja nie opłaciła by się bukmacherowi bo ryzykował by wszystko mając do zyskania jakieś że tak to nazwę &quot;ochłapy&quot;
 
diuq85 354

diuq85

Użytkownik
-

Bre Banca Lannutti Cuneo - Sisley Treviso
Typ: Cuneo (-1,5)
Kurs: 1,5
Bukmacher: Unibet
Zdecydowanym faworytem tego spotkania jest zespół Cuneo, który ostatnio solidnie się rozpędził, odprawiając z kwitkiem kolejnych rywali. Przyznam, że podziwiam tych zawodników, bo nawet w meczach ze słabymi przeciwnikami nie brakuje im motywacji i chęci pokazania swojego kunsztu. Dzisiaj motywacji nie zabraknie, bo mecz to typowy siatkarski klasyk tej ligi. Od lat obie drużyny mają sobie coś do udowodnienia. Ostatnio lepiej wychodzi to gospodarzom, którzy (jak pokazują statystyki H2H) wygrywali 4 ostatnie pojedynki w stosunku 3:1. Prawdziwi znawcy siatkówki pewnie opiszą lepiej ten mecz (bardziej merytorycznie i pod kontem konkretnych zawodników), ja tylko wtrącę, że bardzo dobrą formę trzymają podstawowe żądła Cuneo jak Volkov, Nikolov czy Grbić. Ich doświadczenie z aren międzynarodowych jest bezcenne w takich spotkaniach jak to. Miałem przyjemność oglądać finałowe spotkanie w Coppa Italia z Trentino. Serwis oraz blok były po prostu narzędziem śmierci drużyny z Trydentu. Tak jak wspomniałem, rozpędzone Cuneo zmiotło ostatnio outsidera ligi wygrywając wysoko każdego seta w sposób pewny, zdecydowany. Jeśli przez 3 dni od tamtego meczu nic się nie wydarzyło, to wielce prawdopodobne jest ze w takim stylu wyjdą na parkiet w spotkaniu z Sisleyem. Wówczas nie daję większych szans na sukces gościom. Zawsze może zdarzyć się przegrany set, ale z tym się liczę
W drużynie z Treviso ostatnimi czasy nastały lepsze humory, zaczęła regularnie wygrywać nawet z lepszymi drużynami (Macerata) Liderem na pewno jest Fei i jeśli zagra on na swoim wysokim poziomie, to goście podejmą walkę w tym meczu. Wielkich nazwisk w tej drużynie nie ma, kilku doświadczonych graczy jak Horstink, Pappi, Boninfante o których ciężko mi cokolwiek napisać, oraz młodzież. Jednak to za mało w konfrontacji z najlepszymi drużynami (jak chociażby Trentino). Trener nie ma tak wartościowych zmienników którzy są w stanie powstrzymać asów Cuneo.
Na koniec trochę statystyk, które też mogą sporo podpowiedzieć: Cuneo w 7 spotkania na własnej hali tylko raz uległo (z Maceratą ) tracąc w nich 5 setów. Treviso zupełnie przeciętnie radzi sobie w spotkaniach wyjazdowych: 3 zw i 4 por (14-13 w setach). Nawet takie informacje utwierdzają mnie w przekonaniu kto będzie lepszy, a motywacji ekipie Cuneo w tym ligowym klasyku nie zabraknie. Polecam typ, Diuq85 ;)
E: Usuń ten post Redwitz bo się patrzeć na niego nie mogę
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Yoga Forle - M. Roma Volley​


Yoga Forle zajmuje obecnie ostatnie miejsce w Tabeli i rozczarowuje na całej linii. Trudno w tym zespole znaleźć zawodników, którzy pokazują się z dobrej strony. Jeżeli musiałbym już wybierać to wskazałbym na środkowych. Vigor Bovolenta i Matti Oivanen całkiem skutecznie grają w ataku. Matti ma również dobry serwis. Kiepsko wyglądają skrzydłowi. Guillermo Falasca(Atakujący), Andrii Diachkov i Toni Kovacevic(Przyjmujący). Guillermo miewa dobre spotkania, ale Andrii i Toni nie są wielką siłą w ataku. Sporym problemem w ekipie Trenera Piero Molducciego jest blok. W tym elemencie jego zawodnicy spisują się bardzo słabo.

Roma ostatnio zaskoczyła bardzo pozytywnie w spotkaniu z Vibo Valentią. Nie chodzi już o samo zwycięstwo a o poziom gry ekipy ze stolicy Włoch. Przede wszystkim byłem pod wrażeniem tego jak prowadził grę Nicolas Uriarte. Skuteczność środkowych może nie była imponująca, ale za to na skrzydłach zawodnicy Romy prezentowali się świetnie. Olbrzymim atutem ekipy Trenera Gianiego jest Ivan Zaytsev. Spory zasięg, mocny atak i bardzo trudny serwis. Często jest obstrzeliwany zagrywką, ale całkiem nieźle przyjmuje. Doświadczenie i spokój Gianluci Saraceniego jest nieocenione. Świetnie zachowuje się w trudnych sytuacjach.

Roma na wyjazdach może nie zachwyca, ale gra przyzwoicie. Dzisiaj w spotkaniu z outsiderem powinna odnieść zwycięstwo. Yoga według mnie nie ma po swojej stronie żadnych atutów.

Propozycje:
M. Roma Volley @ 1.42 Unibet ⛔
M. Roma Volley -1.5 (Sets Handicap) @ 1.85 Unibet ⛔

Tonno Calippo Vibo Valentia - Andreoli Latina​


Pierwsze spotkanie tych zespołów zakończyło się pewnym zwycięstwem zespołu z Latiny. Od tego spotkania minęło jednak sporo czasu i dzisiaj powinniśmy zobaczyć inny zespół z Valentii.

Valentia w ostatniej kolejce zagrała słabsze spotkanie przeciwko M. Romie Volley. Brakowało przede wszystkim dobrej skuteczności w ataku. Sporo piłek było dobrze rozegranych jednak Anderson, Simeonov czy Rivera popełniali błędy. Podopieczni Trenera Vincenzo Di Pinto na własnym parkiecie radzą sobie świetnie. Dzisiaj jest doskonała okazja do przełamania się po ostatnich porażkach. W porównania do spotkania z Romą możemy się dzisiaj spodziewać lepszej gry Andersona i Simeonova i lepszej dyspozycji w polu serwisowym. Dlaczego ? Bo słabiej zagrać chyba nie można. Nie mam żadnych zastrzeżeń do gry Manuela Coscione. Rozgrywa bardzo dobrze.

Latina po dobrym początku była nawet określana rewelacją sezonu. Bardzo szybko jednak zgasła. Przede wszystkim nie może się odnaleźć Nikola Kovacevic. Sezon reprezentacyjny był genialny w jego wykonaniu. Teraz szwankuje u Serba przyjęcie. W ataku jest nieźle, ale również bez rewelacji. Mnóstwo piłek otrzymuje drugi z Serbów, Sasa Starovic. To na jego barkach spoczywa ciężar gry zespołu. Wystarczy spojrzeć w statystyki. Sasa w 15 spotkaniach atakował aż 522 razy. Daje to srednią 34.8 ataków na mecz. Może się podobać gra w ataku środkowego Emanuela Kohuta. Bardzo skuteczny zawodnik.

Valentia powinna dzisiaj wyłączyć z gry Nikolę Kovacevica. Konsekwentna zagrywka w tego zawodnika może być kluczem do sukcesu. Podopieczni Trenera Di Pinto muszą zwrócić uwagę na Sase Starovica. Pomimo ogromnej ilości ataków utrzymuje dobrą skuteczność. Słabym punktem Latiny jest blok i przyjęcie. Trzeba to wykorzystać.

Spotkanie można oglądać od godziny 18:00 na kanale Rai Sport 1 !​

Propozycje:
Tonno Calippo Vibo Valentia @ 1.35 Unibet ⛔
Tonno Calippo Vibo Valentia -1.5 (Sets Handicap) @ 1.72 Unibet ⛔

Acqua Paradiso Monza Brianza - Itas Diatec Trentino​

Zawodnicy Monzy w czwartek wyszli zwycięsko ze spotkania z Maceratą. Wygrana na pewno robi wrażenie zwłaszcza, że podopieczni Trenera Luci Montiego przegrywali już 0:2. Siłą Monzy jest zespołowość i solidna gra. Gra opiera się na dwóch skrzydłowych. Mauro Gavotto(Atakujący) i Sean Rooney(Przyjmujący) otrzymują podobną ilośc piłek w ataku. Ostatnio do składu wrócił Simone Buti i od razu zgarnął nagrodę dla MVP. Monza ma świetnego Libero Jean-Francois Exige. Francuz świetnie przyjmuje i zagrywka w jego kierunku powinna być ostatecznością.

Trentino po porażce w Pucharze Włoch teraz zapewne wróci do swojej normalnej gry w Lega Pallavolo i będzie odprawiać kolejnych rywali z kwitkiem. W czwartkowym spotkaniu z San Giustino Trener Radostin Stoytchev dał trochę odpocząć niektórym zawodnikom. Ogromną siłą Trento są skrzydłowi. Ten atut potrafi zniwelować chyba tylko ekipa z Cuneo. Blok ekipy Klubowych Mistrzów Świata może być ich mocną stroną, ale zazwyczaj wygrywają innymi elementami. Zagrywka może być ich zabójczą bronią. Tylko, że nie zawsze &quot;siedzi&quot;. Podoba mi się gra Raphaela, którego uważałem na początku za &quot;wystawiacza&quot; a nie rozgrywającego. Brazyliczyk potrafi grać szybko i kombinacyjnie. Cały czas domagam się częstszego wykorzystywania środkowych.

Ciekawostką jest fakt, że Trentino w czterech spotkaniach z Monzą straciło tylko jednego seta. Podopieczni Trenera Stoytcheva znakomicie radzą sobie na własnym parkiecie. Dzisiaj zagrają na wyjeździe, ale to nie powinno mieć większego znaczenia. Spotkanie nie powinno byc łatwe, ale mam nadzieję, że zakończy się zwycięstwem Trento.

Propozycje:
Itas Diatec Trentino @ 1.25 Unibet ✅
Itas Diatec Trentino -1.5 (Sets Handicap) @ 1.55 Unibet ✅

RPA-LuigiBacchi.It San Giustino - Lube Banca Marche Macerata​


Faworytem spotkania jest Macerata, która w ostatniej kolejce negatywnie zaskoczyła chyba wszystkich. Prowadząc na własnym parkiecie z Monzą 2:0 ostatecznie uległa 2:3. Ciężko wytłumaczyć tą porażkę. Mam nadzieję, że to była jednorazowa wpadka. Dzisiaj zawodnicy z Maceraty będą chcieli zmazać plamę po tamtym spotkaniu. Na pewno będzie ciężko, ponieważ San Giustino dobrze spisuje się na własnym parkiecie.

Ekipa z San Giustino prezentuje się przyzwoicie w tym sezonie. Po kompletnym przemeblowaniu składu przed sezonem spodziewałem się ich słabszej postawy. Najwięcej piłek w ataku otrzymują: atakujący Fabricio Dias i przyjmujący Goran Maric. Ostatnio do składu wskoczył Sebastian Schwarz i zagrał dobre spotkanie przeciwko Trento. Cały czas uważam, że mankamentem tej ekipy będą środkowi. Z ekipami pokroju Castellany czy Yogi to nie ma aż takiego znaczenia, ale kiedy po drugiej stronie siatki stają Podrascanin-Stankovic czy Volkov-Mastrangelo to jest po prostu przepaść.

O grze Maceraty nie będę się rozpisywał. Ostatnio do składu wróciła perełka z Argentyny, Facundo Conte. Od kilku spotkań świetnie w ataku grają Igor Omrcen i Cristian Savani. Cały czas mankamentem tej drużyny jest przyjęcie i spora ilość błędów w polu serwisowym.

Potencjał i możliwości są po stronie Maceraty. Mam nadzieję, że Trener Berutto wyciągnął wnioski po porażce z Monzą i dzisiaj jego podopieczni będą skoncentrowani przez całe spotkanie. San Giustino ma atut własnego parkietu. Myślę jednak, że przewaga na siatce będzie spora i to Lube Banca dzisiaj zwycięży.

Propozycja:
Lube Banca Marche Macerata @ 1.40 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Na dzisiaj nie przykładam żadnego meczu wysoką stawką pogram chyb tylko jakąś niedzielną taśmę na siatkówkę. A napewno znajdzie się na niej:
Acqua Paradiso Montichiari - Itas Diatec Trentino -1,5 @ 1,50 betsafe ✅ 1-3
Monza ostatnio dość nieoczekiwanie pokonała w wyjazdowym spotkaniu Maceratę. Szkoda że nie ma możliwości obejrzenia tamtego spotkania po patrząc na statystyki trochę zdziwiło mnie ich zwycięstwo, bo wcale nie byli lepsi. Jak wiadomo rozgrywający Travica dużo piłek posyła do Rooneya w ostatnim meczu aż 36 razy grał do swojego najlepszego zawodnika. Dużo również atakuje Gavotto. Natomiast Trentino po ostatnim dość łatwo wygranym meczu z San Giustino wraca na właściwe tory po porażce w finale pucharu Włoch. W ostatnim meczu odpoczywał Juantorena który wszedł tylko w 3 secie i zdobył 6 punktów. Gra głównie opiera się na Stokrze i Kazijskim. Drużyna zdecydowanie lepsza i myślę że dzisiaj nie pozwoli sobie na stratę jakichkolwiek punktów i zwycięży tracąc maksymalnie jednego seta.
Rpa-LuigiBacchi.It San Giustino - Lube Banca Macerata @ 1,40 ✅ 1-3
Mimo iż mnie zawiedli w poprzedniej kolejce nadal powierzam w ich ręce swoje pieniądze. Nie wiem dlaczego w ostatnim spotkaniu nie potrafili przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę, bo skuteczność wszystkich zawodników była naprawdę zadowalająca. Dobre spotkanie rozegrał Savani i Omrcen. Ale jak to zwykle w meczu Maceraty zawiodło trochę przyjęcie, szczególnie przyjęcie Savaniego który miał tylko 5% perfekcyjnego przyjęcia :grin:. W sumie Paparoni i Conte również nie zachwycili. San Gustino po ostatniej porażce z Trentino będzie zapewne chciało się pokazać z jak najlepszej strony, ale moim zdaniem seria porażek będzie dzisiaj kontynuowana.
Bre Banca Lannutti Cuneo - Sisley Treviso @ 1,20 ⛔ 2-3 ???? z 2-0
Nie chciałem grać w tym meczu żadnego handicapu bo drużyna Cuneo jest dość nieprzewidywalna. Mogą zaskoczyć i wtedy Treviso wróci do domu z pustym plecakiem. Ale jeśli coś pójdzie na początku nie tak jak by tego oczekiwali gospodarze to może być ciekawie. Dużo będzie zależało od dyspozycji Alessandro Fei&#39;a ostatnio jest w bardzo dobrej dyspozycji. Cuneo po ostatnim kapitalnym meczu kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Bardzo fajnie grę prowadzi Grbić, dzieli po równo piłki swoim partnerom w ataku, a kiedy nie idzie gra głównie przez kapitana Wijsmansa. Ogólnie nie przepadam za Cuneo ale lubię oglądać ich grę, są zadziorni i naładowani na 100% w każdym meczu, szczególnie Mastrangelo.
Modena - Copra Piacenza @ 1,35 ✅ 3-1
Copra kompletnie zawodzi w tym sezonie. czego odzwierciedleniem jest dopiero 11 miejsce w tabeli. W ostatnim spotkaniu przegranym 3-1 z Veroną zagrali oprócz 1 seta poprostu fatalnie. Gra w ataku tej drużyny opera się tylko na 3 zawodnikach czyli Popp, Nilsson i Zlatanov ta trójka otrzymała 84 piłki na 101 w ataku. Skutecznością również nie grzeszą bo atakują na poziomie ~40%. Casa ostatnio przegrała z Sisley 3-1 ale w ich grze były przebłyski. Sporo piłek otrzymuje Angel Dennis. Do gry wrócił Bierieżko choć jeszcze nie pokazuje swoich możliwości. Casa dobrze radzi sobie w tym sezonie zajmując 6 miejsce w tabeli, szczególnie gra we własnej hali jest dla nich sporym handicapem.
I jeszcze suche typy:
Tonno Callipo Vibo Valentia - Andreoli Latina @ 1,35 ⛔ 1-3
Marmi Lanza Verona - BCC-NEP Castellana Grotte @ 1,25 ✅ 3-1
W środę Macerata dzisiaj Cuneo zabierają mi kasę, która dała by mi połowę budżetu na luty i jak tu żyć spokojnie :;/:
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Sorry za OT, ale rzuciło mi się w oczy. @Redwitz masz wiernego fana, dzisiejsze analizy baardzo podobne, rzekłbym aż niemożliwe do samodzielnego napisania...
http://forum1x2.pl/18_1210_2.html
Nie pierwsze i nie ostatnie forum na którym są kopiowane lub delikatnie zmieniane analizy Redwitza. Sam widziałem przynajmniej na 2 forach jak kolesie podają te same typy co Redwitz. Chcą zabłysnąć znajomością siatkówki ale uciekają się tylko do kradzieży i podpisywania się pod czymś co nie jest ich własnością.
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Andreoli Latina - Bre Banca Lanutti Cuneo​


Ostatnio Latina strasznie faluje. Zwycięstwa na wyjazdach z Modeną i Valentią za 3 punkty robią dobre wrażenie. Porażka na własnym parkiecie z Castellaną chluby nie przynosi. Zwłaszcza, że zawodnicy Latiny prowadzili w tym spotkaniu już 2:0.

Cuneo ma olbrzymi potencjał. Udowodnili to już w tym sezonie dwa razy pokonując bardzo pewnie Itas Diatec Trentino. Warto było oglądać ostatnie spotkanie Cuneo z Belgorodem w LM. Pokazali kawałek dobrej siatkówki.

Nie ma sensu się rozpisywać na poszczególnymi zawodnikami. Jeżeli Cuneo wystąpi w optymalnym składzie i zagra na swoim poziomie to spokojnie zgarnie komplet punktów. Latina na własnym parkiecie nie zachwyca.

Mam nadzieję, że podopieczni Trenera Giulianiego zaprezentują podobną dyspozycję w polu serwisowym co w spotkaniu z Belgorodem. Konsekwentna, trudna zagrywka w Kovacevica kluczem do łatwego zwycięstwa.

Propozycja:
Bre Banca Lanutti Cuneo -1.5 (Sets Handicap) @ 1.45 Unibet ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Marmi Lanza Verona - RPA-LuigiBacchi.It San Giustino​


Wydaje mi się, że obie drużyny mają zblizony potencjał i prezentują podobny poziom sportowy. W pierwszym spotkaniu tych drużyn zwyciężył zespół z San Giustino 3:0. Wyniki setów pokazują jednak, że mecz był wyrównany (25:23, 25:23, 25:20). Wtedy spotkanie było jednak rozgrywane na parkiecie San Giustino, a jak wiemy ten zespół dobrze spisuje się przede wszystkim w roli gospodarza.

Forma obu drużyn w rundzie rewanżowej jest zupełnie inna. San Giustino przegrało trzy kolejne spotkania, ale trzeba zwrócić uwagę na bardzo mocnych rywali. Verona w trzech spotkaniach rundy rewanżowej mierzyła się ze średniakami i zdobyła w tym okresie aż dziewięć punktów.

Verona na pewno musi zwrócić uwagę na swoje przyjęcie. Mają z tym elementem trochę problemów. Przy dobrym przyjęciu doświadczony rozgrywający Marco Meoni spokojnie sobie poradzi i będzie gubił blok rywali. Marco dosyć często korzysta ze swoich środkowych: Theodore Brunnera i Alena Pajenka. Szczególnie gra Pajenka może się podobać. Wyróżniał się już w słoweńskim Bledzie. Mocnym punktem na pewno jest Michał Łasko. Często to na jego barkach spoczywa ciężar gry w ataku zespołu z Verony. Trener Bruno Bagnoli ma problemy z przyjmującymi. Para Gerardo - Lotman nie gwarantuje perfekcyjnego przyjęcia, a bez tego ciężko myśleć o skutecznej grze w ataku.

San Giustino w tym sezonie mi się w ogóle nie podoba. Wyniki notują przyzwoite, ale stylem jakoś na kolana nie rzucają. Przede wszystkim brakuje w tym zespole klasowych środkowych (Powtarzam to przy każdej okazji.). Danilo Finazzi, Enrico Cester i Robert Braga to przeciętni zawodnicy. Dostają w spotkaniu bardzo małą ilość piłek od rozgrywającego. Warto porównać sobie statystyki środkowych z Verony i San Giustino. W ataku najwięcej piłek otrzymuje oczywiście atakujący Fabricio Dias.

San Giustino na wyjazdach gra słabo. Verona ma doskonałą okazję do zrewanżowania się za porazkę z początku sezonu.

Propozycja:
Marmi Lanza Verona @ 1.45 Unibet ✅

Hit 17 Kolejki​
Itas Diatec Trentino - Lube Banca Marche Macerata​

Spotkanie będzie transmitowane przez Rai Sport 1 od godziny 18:00, więc warto oglądać. Sympatyzuję z Maceratą, więc nie będę pisał analizy na temat tego spotkania. Leciutko spróbuję zagrać na ich zwycięstwo.

Propozycja:
Lube Banca Marche Macerata @ 4.00 Unibet ⛔

EDIT: Świetne spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Trentino Volley -1,5 - Modena @ 1,30 betsafe ✅ 3-0

Casa po zmianie trenera odniosła dwa zwycięstwa i jedną porażkę. Widać praca Daniele Bagnoli nie idzie na marne. Pierwszy mecz rozegrali z Treviso i przegrali 3-1, później były dwa zwycięstwa najpierw u siebie z Piacenzą 3-2 a później wyjazdowe 3-0 z Valentiną. Jednak dzisiaj na przeciw nich stanie lider włoskiej Serie A Trentino. Urwanie choćby jednego seta będzie już i tak dużym osiągnięciem. Grę dość dobrze prowadzi fin Mikko Esko. Stara się rozdzielać ataki wszystkim zawodnikom po równo. W ataku szaleją Biereżko i Diaz. Skład wyrównany ale dzisiaj z Trentino za dużo szans im nie daję. Trentino wygrało ostatnio z Maceratą 3-2 oglądałem tamto spotkanie i co mogę powiedzieć? Trentino wygrało tylko dzięki fatalnemu przyjęciu Maceraty w ataku obie drużyny porównywalnie. Skład mają świetny jeśli na zagrywkę idzie Juantorena albo Kazijski to przyjmujący drużyny przeciwnej mają miękkie ręce, drużyna lepsza zdecydowanie od Modeny i nie wygranie za 3 punkty będzie dzisiaj klęską.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom