>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

League of Legends - sezon 2023

Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
League of Legends
T1 - Gen G
Gen G wygra
Kurs: 2,40 ✅ :sneaky:



Hej, rano o 11:30 swoje mecze w rozpoczynajacym sezonie zagraja dwie najlepsze druzyny koreanskie. T1 wygralo Worldsy, zasluzenie i tego nie ma podwazac. Jestem fanem Gen G, ale grali piach i odpadli z druzyna chinska, rozstawiona z 3 seedem. Jak wiemy w LCK, Gen G ma mocno dodatki bilans z T1, to pierwszy argument za Gen G. Po drugie uwazam, ze T1 to najedzone koty, ktorym porazka nie zalamie, a Gen G bedzie chcialo bic mistrza, i napewno mocno sie zepna na to spotkanie. Najwiazniejsze mecze przed T1, nadejda. Druzna Gen G mocno przebudowana, pozyskala zawodnikow z KT Rolster, i troche mnie zastanawia jak beda zgrani. Napewno w tym skladzie rozegrali troche meczy, ale na scenie gra to co innego. Po zmianach wg mnie lepszy jgl, jak i Top Laner, niz w zeszlym skladzie, co do bota to czas pokaze. Ciekawy mecz, ktory polecam, do boju Gen G!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +644
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
devils.one vs Back2TheGame Outlaws
Kurs: 2.25 @ Betclic


Diabełki fajnie się pokazały w pierwszy dzień w Ultralidze, czego nie można powiedzieć o ich przeciwnikach. Przyznam szczerze, że byłem zdziwiony Karmą na midzie, ale jak to mówią: oddała. Ich przeiwnikami będą bardziej wymagający zawodnicy niż ESCA, ale myślę, że po dzisiejszym spotkaniu śmiało można powwiedzieć, że diabełki fajnie grają na mapie, strategicznie, potrafią szybko się zgrupować i oddawać jak najmniej przeciwinkowi z gry. Myślę, że gra będzie dość wyrównana początkowo, jednak mid-game będzie stanowczo po stronie faworytów, których właśnie wymieniłem.
widzę zupełnie odwrotnie to spotkanie, devils one zagrało słabo na tle jeszcze bardziej daremnej Eski. nie daje im żadnych szans w tym spotkaniu, wczoraj Back2 mimo przegranej zaprezentowało sie duzo lepiej i słusznie są faworytem
Back2TheGame @1.66 betfan, betclic, sts
 
Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
Gen G vs T1

Zaczynam pisać tego posta w 10 minucie gry, ale dla mnie wygląda to na łatwe 2:0 dla T1.

Dlatego idę w drugą mapę po kursie 1.80 na Bet365 dla T1.

Gwen zawsze na Topie się sprawdza, w póżniejszym etapie gry będzie naprawdę potężna i Kiin nie będzie miał nic do powiedzenia. Widać, że zmiany w druyżnie Gen G jeszcze nie do końca działają jak powinny. Myślę, że Worldsy nadal siedzą w T1 i da im to ponownie mocną serię wygranych. Świetna rotacja na mapie, Faker naprawdę fajnie gra na Neeko, chociaż nie jestem fanem tego championa. Jak to się mówi, wygranego składu się nie zmienia? Niestety widać, że zmiany w Gen G nie mają takiego przebicia jak granie w tym samym składzie od x czasu przez T1, sukcesywnego składu dodając raz jeszcze.

20 minuta, widać w team fightach naprawdę siłę T1, jedyna szansa w Gen G to Chovy, jednak wiemy, że siła w Fakerze zawsze, a Chovy już wiele razy się o tym przekonał.


EDIT:

Co to była za druga mapa, Faker na swoim Azirze pomimo prób nie dał rady, prawie zdobyty inhibitor na Midzie przez T1, jednak złapanie Zeusa zrobiło swoje. Jednak myślę, że teraz na trzeciej decydującej mapie nie będzie takiego lekceważenia oraz T1 skupi się na samym początku na dragonach, jak i midzie, który widać musi zostać troszkę podniesiony. Dodatkowo wielka szkoda, że Udyr nie poszedł w AP, tak jak miało to we wcześniejszym spotkaniu miejsce.

Mapa 3 - T1 @ 1.67 William Hill
100j
Zwrot: 166.67j
 
Ostatnia edycja:
Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
Druga mapa w LCK, myślę, że smiało można w to wchodzić po tym, co zagrało T1 w pierwszej mapie. To było właśnie to T1, co chciałem widzieć z Gen G. Oczywiście przeciwnik o niebo mniej wymagający. Faker na Oriannie, grający jak za najlepszych czasów. Polecam sprawdzić drugą mapę, jako, że handicap powinien być -11.5 moim zdaniem, lekko.

T1 - Kwangdong Freecs 1.85 @ William Hil
- 9.5 zabójstw dla T1 w 2 mapie.

Jednak trzeba poczekać z tydzień, dwa, LCK słabo...
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Rogue - Vitality
Vitality wygra
Kurs: 2.05 ✅



Hej, Rogue faworytem w meczu z Vitality. Czy oby napewno? Wiadomo Vitality bilans 0-3, wszystko w czape. Slabym punktem jest tam nasz rodak Daglas, wiadomo ogrywa sie dopiero na scenie. Rogue pokonalo G2, po kursie po 4,50, byla to duza niespodzianka. Wiemy, ze czasami G2 lubi potrollowac, i albo na koniec gre wyciagna, albo sytuacje pojda za daleko i gra w plecy. Dzis zaufam Vitality, czas w koncu cos wygrac, rywal odpowiedni, dla mnie Markoon to jeden z gorszych jgl w tej lidze. Czesto robi glupie akcje, przez co zaczynaja sie problemy. Tutaj widze, mala szanse, ze Daglas znajdzie na niego sposob, gra niekonwencjonalnie, czesto podejmuje duzy ryzyko, ale na takiego Markoona jego decyzje moga sie okazac sluszne. Na Topie Photon lepszy od Szygendy, mam nadzieje, ze dzis Carzzy pokaze, ze dalej jest topowym strzelcem w Lecu. Nie przekonuje mnie bot Rogue. Jedynym plusem to Larssen, uwazam, ze jest sporo lepszy od Vetheo. Support z Vit, Hyli to chlop, ktory albo zagra wybitnie, albo zrobi cos glupiego i feeduje przeciwnikow. Mam nadzieje, ze w koncu ktos mu wytlumaczyl, ze z taka gra jak dotychczas w tym splicie, Vitality nic nie ugra. Niech sie ogarnie, bo czasami az szok, jakie on podejmuje decyzje na SR. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1768
Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
Na dziś przygotowałem kilka typów na LEC, oby na plus, więc spróbuję bezpiecznie.

Więc:

Vitality - Rogue Ladbrokes
Zdobędą po 1 smoku
Kurs: 1.22

W tym spotkaniu dostrzegam na prawie pewne zabójstwo po jednym smoku. Nowy sezon dosłownie daje możliwość w każdej grze zabicia smoka przez każdą drużyne. Jeżeli dana drużyna nie jest znaczącym faworytem, nie będzie dominować przeciwnika, to w punktach strategicznych zawsze przejęcie smoka, czy heralda odbywa się dosłownie za ruchem niczym w szachach. Dlatego spotkania, które podam poniżej, będą miały ten sam argument.

SK Gaming - Heretics Ladbrokes
Zdobędą po 1 smoku
Kurs: 1.25

Dodatkowo: Kolejny raz w tym przypadku dodatkowo myślę, że wygrana będzie po stronie Jankosa. Kurs na to spotkanie to 2.20 (Ladbrokes) , które moim zdaniem jest warte zaryzykowania. SK dziś trafi na bardziej wymagającego przeciwnika, to nie będzie to samo co z Rogue, gdzie każda linia będzie dominowana, czy też gra przeciwko Fnatic z Irrelevantem na czele. Myślę, że w tym spotkaniu Wunder wyciągnie na topa coś mocnego, a Jankos Husarzem będzie gankował mida, co da znaczącą przewagę w pierwszych 10 minutach spotkania. Oczywiście to spotkanie nie będzie należało do najłatwiejszych, jednak trzymam kciuki za Jankosa, króla pierwszej krwi.

Jeszcze jeden dodatkowy typ do tego spotkania: Powyżej 1.5 zabójstw Barona (Ladbrokes) kurs 2.10.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1223
milypan 45,5K

milypan

DEBESTA
SK Gaming-Team Heretics
Team Heretics powyżej 11,5 zabójstw @1,85 betclic

Zapowiada sie wyrównane spotkanie.Heretics po pierwszym meczu otwarcia gdzie dostali stompa wygrali dwa kolejne spotkania.Czuję tutaj wyrównane spotkanie,dlatego idę w over 11,5 zabójstw Teamu Heretics po kursie 1.85.Wydaje mi się,że będzie to długie spotkanie i taki over pokryją.Ekipa Jankosa powinna bez problemu zdobyc kilka zabójstw w początkowej fazie rozgrywki.Z meczu na mecz powinni sie coraz bardziej rozkręcać.SK Gaming obecnie 3/0,ale nie licząc Fnatic nie blyi to wymagający rywale.Nie chce mi się wierzyć aby SK Gaming miało to spotkanie gładko wygrać a linia nie jest wysoko wystawiona patrząc na poprzednie gry ekipy króla pierwszej krwi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1593
Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
Dziś ponownie uderzam w zabójstwa smoków, więc spotkania, które warto sprawdzić to:


MAD Lions KOI - Team BDS Ladbrokes
Zdobędą po 1 smoku
Kurs: 1.25

Vitality -Karmine Corp Ladbrokes
Zdobędą po 1 smoku
Kurs: 1.22

SK Gaming - GIANTX
Zdobędą po 1 smoku
Kurs: 1.30

Kurs: 1.98

--------------------------------------------------------------------------------------------------

Vitality - Karmine Corp Betclic
Kurs: 2.00

Tutaj bardzo polecam sprawdzić to spotkanie, kurs jest niesamowicie kuszący, zwłaszcza patrząc na wczorajszą grę zespołu VIT, który naprawdę zagrał dobrą grę. To co robił Vetheo na Akali, takie gry ogląda się z przyjemnością, kwintesencja e-sportu. Świetne granie mapą, cele zdobyte oraz piękne przechodzenie do każdej części mapy. Myślę, że tutaj spokojnie można powiedzieć, że jest duża szansa na powtórkę z wczoraj, co równa się wygraną oczywiście moim zdaniem faworytów tego spotkania. Francuska drużyna na ten moment nie pokazuje się z najlepszej strony, seria przegranych, totalnie dziwnia gra Upseta, który najwidoczniej nie do końca czuje się pewnie LECu jeszcze, pozostawia naprawdę dużo do życzenia, a w szczególności analizowania gier oraz moim zdaniem głupich ruchów z ich strony.


Heretics- G2 Esports Ladbrokes
Powyżej 1.5 baronów
Kurs: 2.25

Dla nas, dla Polaków, to chyba dziś najciekawsze spotkanie, które będziemy oglądać i kibicować. Tylko komu? G2, które ma mnóstwo fanów (dzięki Jankosowi również) czy właśnie dżunglerowi zespołu Heretics? Ja pójdę w stronę Jankosa dziś i myślę, że ta gra szybko się nie zakończy, dlatego typ na min. dwa barony to naprawdę dobra opcja. Sercem chciałbym, aby to właśnie Jankos wygrał, ale nie mam pewności niestety w tym spotkaniu, chociaż jest cień szansy. Dobrze wiemy jak G2 czasem potrafi przegrać z drużyną znacznie słabszą, kiedy są zdecydowanymi faworytami. Chciałbym jeszcze dodać, że z dwóch stron mamy znajomość graczy oraz ich zachowań, dlatego jestem ciekaw kto podejdzie do tego lepiej strategicznie i czy drużyna z Jankosem na czele będzie miała szansę wygrać to spotkanie. Kurs na to spotkanie dla TH wynosi aż 3.25.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1329
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Vitality - Karmine Corp
Wygra Karmine Corp
Kurs : 1.82 ❌ hajs sie zgadza ;)



Hej od piatku pisalem, ze bede gral dwa mecze na Vitality w tym tygodniowym splicie. Pierwszy wczoraj wygrany, dosc latwo po kursie 2.0. Dzis graja z druzyna Francuska, i tak jak uwazalem ze Vitality ten mecz wygra, tak po wczorajszej porazce Karmine Corp, zmieniam decyzje. Wiem przegrali i maja 0-4, no wlasnie dlatego, ze czas ta serie przelamac. Maja mocny fanbase, wielu kibicow na miejscu ich dopinguje. Dodatkowo myslalem, ze jak z Markoonem, Daglas bedzie mial latwo, tak z topowych mechanicznie jgl BO, juz nie. BO zapewne bedzie gralo sporo wkolo Topa. Zapewne zostanie zbanowana Akali dla Vetheo. Gdyby wczoraj Karmine wygralo, dzis gralbym na Vitality, ale przegralo to gram na nich:) Kursy sie wyrownaly duzo ludzi w koncu uwierzylo, ze Vitality nie takie slabe :) Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
SK Gaming - Team BDS Ladbrokes
Zdobędą po 1 smoku
Kurs: 1.24

Heretics - Karmine Corp
Zdobędą po 1 smoku
Kurs: 1.30

Kurs: 1.61 / 100j
Zwrot: 160.58j


Dodatkowo:

Heretics - Karmine Corp
Kurs: 1.60
Stawka: 100j
Zwrot: 160j

Po przegranej G2, którą widziałem jednak inaczej, dziś zdecydowanie przy takim kursie stawiam na ex-G2 zespół, który naprawdę rozkręca się w tym LECu. Perkz naprawdę wchodzi fajnie w gry, inicjacje z jego strony naprawę fajnie wyglądają. Jankos fajnie kieruje drużyną, która ma potencjał, Flakked troszkę bardziej musi się rozkręcić, a Wunder standardowo gra dobrze, mimo umierania na TOPie, to i tak robi swoją robotę. Dziś czuję, że Jankos może wyciągnąć Vi + Perkz na Neeko i widzę to naprawdę dobrze. Mam nadzieję, że nie będą tylko po sobie skakać jak Karmine Corp wczoraj pokazywało, oczekuję jednostronnej gry z strony faworytów. Chociaż chciałbym w tej grze zobaczyć Oriannę (Jankos na Nocturnie) na midzie ze strony Heretics + Varusa, wtedy naprawdę będziemy mieć fajny skład przeciwko KC.

Może póżniej dodam jeszcze jakieś typy na LECa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2021
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Mad Lions Koi - Rogue
Rogue wygra
2.22


Hej znowu poszukamy underdoga w tej chwili 4/6, po wysokich kursach. Postawie na Rogue. Licze na Larssena, ze chlop zrobi przewage na midzie. Botlane MLK nie przekonuje mnie, Alvaro w ostatniej grze zagram tragicznie, dzis licze ze noe bedzie duzo lepiej. Rogue jest nieobliczalne, potrafili ograc faworyta G2, czemu dzis nie zrobia niespodzianki? Kurs ciekawy, uwazam ze jest szansa powodzenia. Oby tylko Markoon wyszedl dzis chocby na even z przeciwnym jgl, a jestem dobrej mysli. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +683
Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
Hej, takie pytanie, o której było to spotkanie? Bo zagrałem to 20:22 na fortunie, zrobili mi zwrot, że niby zaczęło się o 19:35. Flash pokazuje 20:35, ale czy jest wiarygodny nie wiem.
Bedę wdzięczny za podpowiedź.
Zgadza się, coś koło tego, więc ja bym do nich napisał, ale wiadomo, nie wygrasz niestety, regulamin znajdą.
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Zgadza się, coś koło tego, więc ja bym do nich napisał, ale wiadomo, nie wygrasz niestety, regulamin znajdą.
Hej, dzieki za szybką odpowiedź. Napisałem, oczywiście dział bukmacherski twierdzi, że 19:35 i trzeba pisać reklamacje i czekać na ich odpowiedź. A można to gdzieś potwierdzić jakie były godziny rozpoczęcia spotkań? Jakaś oficjalna rozpiska gier?
 
Parkinson 32,9K

Parkinson

Użytkownik
Hej, dzieki za szybką odpowiedź. Napisałem, oczywiście dział bukmacherski twierdzi, że 19:35 i trzeba pisać reklamacje i czekać na ich odpowiedź. A można to gdzieś potwierdzić jakie były godziny rozpoczęcia spotkań? Jakaś oficjalna rozpiska gier?
Ja bym powalczył, spotkanie zaczęło się mniej wiecej 20:35/40 - też miałem to na kuponie razem z Niemcami w ręczną (zaczynali o 20:30) - przy 1-0 zaczynał się dopiero draft.

EDIT: Poproś fortune z jakiego zrodla biora dane.. na moje jak byk wychodzi 20:30 ale nie ma nigdzie tego oficjalnie. Moze biora z jakiegos angielskiego zrodla gdzie trzeba uwzglednic godzine do przodu :ROFLMAO:
 
Ostatnia edycja:
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ja bym powalczył, spotkanie zaczęło się mniej wiecej 20:35/40 - też miałem to na kuponie razem z Niemcami w ręczną (zaczynali o 20:30) - przy 1-0 zaczynał się dopiero draft.

EDIT: Poproś fortune z jakiego zrodla biora dane.. na moje jak byk wychodzi 20:30 ale nie ma nigdzie tego oficjalnie. Moze biora z jakiegos angielskiego zrodla gdzie trzeba uwzglednic godzine do przodu :ROFLMAO:
Stream z LEC startuje zazwyczaj ok 10min pozniej niż realnie startuje spotkanie. Pewnie w tym tkwi szczegół.
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Ja bym powalczył, spotkanie zaczęło się mniej wiecej 20:35/40 - też miałem to na kuponie razem z Niemcami w ręczną (zaczynali o 20:30) - przy 1-0 zaczynał się dopiero draft.

EDIT: Poproś fortune z jakiego zrodla biora dane.. na moje jak byk wychodzi 20:30 ale nie ma nigdzie tego oficjalnie. Moze biora z jakiegos angielskiego zrodla gdzie trzeba uwzglednic godzine do przodu :ROFLMAO:
Dzięki za podpowiedzi. Chyba trafiłeś z tym angielskim źródłem, bo się zreflektowali i rozliczyli na plus.
 
Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
Grypciocraft - Back2TheGame Outlaws Unibet @ 3.00

Oglądałem grę Grypcio przeciwko D1 i byłem w szoku jak potrafili błędy przeciwników wyciągnąć na swoją korzyść. Bardzo podoba mi się agresywna gra Mietka, który naprawdę potrafi wykorzystać swoją dużą ilością championów. Zwłaszcza teraz, kiedy nowy patch daje tyle możliwości użycia starych dobrych championów, które jak dobrze wiemy Mietek lubi. Myślę, że Kozi dziś nie będzie miał latwej gry na Topie, więc to będzie zdecydowanie miejsce gry, które w póżniejszym czasie gry da przewagę właśnie drużynie, na którą stawiam. Spotkanie odbędzie się o godzinie 18, które z przyjemnością będę oglądał i kibicował zespołowi GRP.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1560
Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
MOUZ - BIG
Kurs: 3.90
Bukmacher: Betclic

Dziś kolejny raz uderzam w stronę tak zwanych underdogów. Oglądałem skróry z niemieckiej ligi esportowej i powiem Wam, że pomimo błędów, które zrobiło Mouz przeciwko zespołowi S04 mam przeczucie, że w dalszym ciągu wypadają lepiej niż BIG. Lubiłem w poprzednim sezonie oglądać gry BIG, wiele razy potrafili zaskoczyć, a jeszcze więcej razy zrobić podobnie jak G2 - czyli przegrać z zespołem o klasę niżej. W tym przypadku nie mogę powiedzieć, że zespół MOUZ jest o klasę niżej, jest to początek sezonu, a jak wiemy tutaj dopiero gra się rozkręca. W tym momencie widzę to spotkanie na 70% bardziej dla korzyści zespołu MOUZ. Dziś liczę na lepszy dobrów championów, który wczoraj zawiódł, ostatecznie w TF przegrali na dolnej części gry. Myślę, że zostaną wyciągnięte wnioski po tym spotkaniu, co da tej drużynie wygraną, a nam bardzo dobrze trafiony kurs.

Powodzenia! :)
 
Ostatnia edycja:
Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
DRX - FearX @ Betclic
Powyżej 2.5 map
Kurs: 1.95
Stawka: 50j
Zwrot: 97.50j

Dziś jedynie Korea, w oczekiwaniu na LECa, który już w ten weekend. Oba zespoły nie mogą za bardzo wejść w LCK dobrze, co sprawia, że takie spotkania wyglądają dokładnie jak to, które jest rozgrywane teraz z T1, które przegrało pierwszą mapę. LCK dość często lubi zaskakiwać, dużo zmian w składach, nowy patch, który pomimo długiego czasu praktykowania nie do końca się sprawdza. Widzimy coraz większą dziwną liczbę championów na różnych pozycjach (Lee Sin adc np.). Czy obecne zmiany dobrze widzię? Myślę, że tak, ale zespoły takie właśnie jak DRX czy też FearX dość mocno gubią się w mapach i lubią rozgrywać dłuższe pojedynki. Obydwie drużyny będą chciały przełamać złą passę, co równa się zaciętej grze, więc spodziewam się tutaj 2:1 dla DRX finalnie, jednak myślę, że FearX pokaże pazura i ugra pewnie pierwszą mapę. (kurs na 2:1 - 4.10 @ Betclic - zagrane w typach dnia ).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +405
Do góry Bottom