>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

League of Legends - sezon 2023

Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
Back2TheGame Outlaws - Grypciocraft
Kurs: 1.60

Chociaż lubię grę Grypcio, dziś myślę, że spotkają się z twardą rzeczywistością, gdzie B2G może ich totalnie zdominować. Wiele razy stawiałem na Grypcio, jednak ostatnio ich gra zdecydowanie mnie nie zachwyca, powraca chaotyczny tryb gry, brak porozumienia na liniach. Kozi dziś myślę, że spokojnie poradzi sobie na Topie, który zawsze moim zdaniem u Grypcio był najlepszy, dodatkowo Lulas strasznie ostatnio nie może wbić się dobrze w TF. Spotkanie około godziny 20.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +977
Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
Hanwha Life - KT Rolster (william hill)
Powyżej 1.5 baronów w drugiej mapie.
Kurs: 2.10

To druga mapa, która będzie za około 15 minut. Polecam serdecznie zagrać, kurs niesamowicie wysoki, w dodatku wdać fajną zaciętość gry między Viperem, a Deftem. Pierwsza mapa ponad 40 minut już, a liczba baronów to 3 na ten moment. Ogólnie widzę to szybki baron koło 20 minuty, a następny 25 minuta i koło 30+ minut spotkanie pewne, co przy tej ramie czasowej zdecydowanie daje spokojnie 2 barony. KT niesamowicie się broni, myślę, że po pierwszej mapie pójdą w podobny styl gry, więc czeka nas naprawdę fajne spotkanie, które będzie z przyjemnością się oglądać.
 
Ostatnia edycja:
Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
ESCA Gaming vs Forsaken
Kurs: 3:10
Unibet

Dwie drużyny borykające się obecnie w Ultralidze. Forsaken, prawie przełamujące B2G stanie dziś przeciwko ESCe, którą bardzo lubię, jednak strasznie im nie idzie w tym sezonie. Dlatego to właśnie spotkanie liczę, że będzie przełomowe dla drużyny, na którą stawiam. Dziś jedno jest pewne, nastąpi przełamanie, i któraś z drużyn zdobędzie zwycięskie punkty. Dlaczego liczę na ESCę? Prosta sprawa, porzedni sezon pomimo upadków, ciągle gdzieś fajnie szli w rytm gry, Forsaken potrafi zdominować początkowo tryb gry, jednak w następnych etapach ich błędy działają po prostu na ich nie korzyść, co wiążę się z przegraną mapą. W tym przypadku mamy jedną mapę, dlatego uważam, że spokojnie spotkanie potrwa ponad 30 minut i zobaczymy naprawdę wyrównaną grę, gdzie błędy Forsaken będą wykorzystane na korzyść ESCi.

Pewność typu? Jak zawsze 50/50 :)
 
Ostatnia edycja:
Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
Team WE - Royal Never Give Up
Pierwsza mapa
Betway
Kurs: 1.55

Team WE ma naprawdę dziś fajną okazję ugrać szybkie 2:0, w czym zdecydowanie pomoże im ich ADC Stay. Jako, że obecnie pickowana jest ciągle Senna, myślę, że to właśnie takie zestawienie na dolnej części WE zobaczymy (Senna + Tahm). Mam nadzieję tylko, że Heng wyciągnie trochę wniosków po ostatnich grach, które w moim odczuciu wprowadzają mały chaos do gry zespołowej. Pomimo bycia fanem RN w przeszłości, dziś widzę ich grę na bardzo słabym poziomie. Mając takie naprawdę fajne predyspozycje, zespół ten totalnie nie może odnależć się w walkach zespołowych. Dobrze inicjujący Ming za wiele nie może zrobić jako wyjadacz na supporcie, Wei losowo gubi się na mapie w najbardziej istotnym momencie, a top pozostaję topem - farmienie i latanie u nich na defensynie. Dziś myślę, że WE wyciągnie agresywnego top playnera (K'sante pewnie i tak zostanie picknięty ha :D ) i będą inicjować grę od pierwszych 10 minut na pełnym gazie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1118
Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
Immortals - Shopify Rebellion
Kurs: 2.00 - Unibet

Zaczyna się LCS, którego bardzo lubię oglądać, ale dziś niestety nie będę mógł zobaczyć tego spotkania, więc liczę na miłą niespodziankę z powiadomienia telefonu. Immortals zdecydowanie jest lepszym zespołem niż SR, który obecnie zamyka tabelę LCSa.Jestem pewien, że Immortals nie będą chcieli być ich zmiennikami i powalczą już od pierwszych minut. FakeGod dziś będzie miał ciężką przeprawę na TOPie. SR nie ma obecnie dobrego BOTa. Tactical jeśli wybierze championa, którym mu się gra dobrze, a nie pod fighty, myślę, że spokojnie będzie dominować dolną aleję wraz z Armao. Nie bez powodu te dwa zespoły są na dolnej części tabeli, duża chaotyczność, SR nie skupia się na targetach mapy, które zawsze potem się mszczą w szybkim czasie, Immortals podczas 20 minuty zazwyczaj też coś odwali, że przeciwnik będzie mógł to obrócić w barona i znaczącą przewagę. Dziś jednak liczę, że fakt spadku "na dno" oraz niezbyt wymagającego przeciwnika, spowoduje, że Immortalspokażą większy poziom gry.
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Team Liquid - Cloud 9
Cloud 9 wygra
Kurs; 1.64 ✅
Fortuna


W koncu wczoraj ujrzelismy C9 jakie chcielismy. Szybki stops na liderze rozgrywek FlyQuest. Wszystko zagralo, szybki stompik. Dzis mecz wg mnie z 3 sila LCS czyli TL. Trudny kalendarz TL I zakladam ich porazke po wczorajszej z NRG. TL w tm sezonie gra poki co swoje, a C9 wg mnie bedzie chcialo sie wspinac w tabeli, bo taka gra I potencjal ktory mam nadzieje wczoraj sie odblokowal, dzis przelozy sie na zwyciestwo. Blaber i spolka zapewne bedzie chcialo udowodnic, ze nie maja sobe rownych, choc poki co wyniki duzo ponizej oczekiwan. JGL zespolu C9 poprowadzi dzis swoj zespol do zwyciestwa. Na kazdej pozycji maja lepszych graczy, a dluga przerwa i wznowienie rozgrywek wczoraj dalo im wiatru w zagle.Do boju C9!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1691
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Dignitas - Shopify Rebelion
Dignitas wygra
Kurs: 1.82 ✅
LVBET


Dzis jedna z moich ulubionych druzyn do granian gdy jest dogiem- Dignitas. Kursy bardzo rowno wystawione, wiec eksperci sa podzieleni. Ja ide w zolto- czarnych, I stawiam ich wygrana. Walcza o 6 msc, aby zalapac sie do kolejnej rundy. Obie druzyny z tym samym bilansem W/L. Przegrany praktycznie zamyka sobie droge abybwyjsc z grupy. Wiecej doswiadczenia po stronie Dignitas, I na to dzis licze. SR potrafi zagrac super mecz, ale potrafi ich MID Insanity zawalic totalnie mape. Po takim kursie gram Dignitas, juz bez Jensena, ale dalej chlopaki potrafia zaskoczyc. Nie ma co lekcewazyc SR, bo jednak to mecz 50/50, ale mi przeczucie podpowiada, ze chlopaki udzwigna ten mecz, I przedluza swoje szanse, bo przez wielu byli skazywani na porazki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2317
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
FlyQuest - 100 Thieves
100 Thieves wygra
Kurs: 2.42 ❌
Lvbet


No dobra czas na mecz na szczycie. Pierwsza I druga druzyna dzis zagraja ze soba. Obie sa rewelacjami tego split, czas wylonic ktora z nich jest lepsza. W tym splicie w bezposrednim pojedynku wygralo FQ. Kurs wysoki, ja tam uwazam, ze FlyQuest z Polskim jgl jest przehajpowane. Wczoraj pokazalo im C9, co to liga legend. Wiadomo C9 to dalej top1 ligi LCS. Pozbycie sie DoubleLifta wyszlo 100T bardzo dobrze, tez uwazalem, ze ten zasluzony gracz jest kula u nogi. W tamtym sezonie ogony, w tym graja efektownie i efektywnie. Przegrali co mieli przegrac, a co mielinwygrac wygrali. Mysle, ze po tej przerwie FlyQuest juz nie bedzie takie mocne. Sporym dogiem sa zlodziejaszki, ale mi to pasuje. Czas na rewanz, i wyrownanie stanu na 1-1. Fajnie graja jako druzyna, widac ze jest tak chemia, nie ma tam gwiazd, ale widac, ze jeden za drugim idzie w ogien. Stawiam dzis na doga, po bardzo dobrym kursie. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
Royal Never Give Up - TT Gaming
Kurs: 1.63 Fortuna

Dziś troszkę trudniejsze spotkanie dla RNG, jednak stawiam zdecydowanie na nich. Wiem, że czasem naprawdę wybierają słabych championów oraz fakt, że z znacznie lepeszymi graczami walczą lepiej niż z tymi, z którymi aktualnie powinni wygrać. RNG to moje top 3 drużyn, które lubiłem i w dalszym ciągu mam jakiś sentyment. Wei + LP dla mnie naprawdę fajnie grają (chociaż LP ostatnio zaczyna mnie martwić, miejmy nadzieję, że dziś będzie poprawa). Dzisiejsi faworyci potrafią skupiać się na targetach, rozmieszczeniu na mapie (czasem ich to niestety też gubi), ale TT zdecydowanie wypada gorzej na świetle RNG. Jako, że obecnie mamy większą metę na tanki, które dosłownie utrzymują grę, Hoya nie wydaje się tak dobrym graczem na górnej alejce. Mam nadzieję, że dziś Wei skupi się na bocie + topie, a zdecydowanie będą dla nich to łatwe punkty. Plus czas na przełamanie złej serii RNG! Go, go, go! 🖐

Edit:

Tak słabych map od RNG nie widziałem wieki, naprawdę zasługują na miejsce w tabeli. Brak kompletnie spójności gry, szok. Łapiesz EDG po 2.50 ( 1 mapa), a RNG z mniejszym kursem Ci dosłownie gra jak w 2 lidze Ultraligi.
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
FlyQuest - Team Liquid
Team Liquid wygra
Kurs: 2,17 ✅ sol+smolder ale jazda!
Forbet



Hej, ostatnio 100T nie sprawilo niepodzianki i w miejscu o lidera ligi LCS, uleglo FQ. Dzis kurs na TL mniejszy, choc sa duzo nizej niz wtedy 100T. Wszystko dlatego, ze TL w tym sezonie powinien byc 3 sila ligi, ale niestety forma troche uleciala, nowe patche i zmiany mapy nie pomagaja widocznie tej druzynie. Jakies przycyzna musza byc, wiadomo to sezon zasadniczy, wiec najwazniejsze to dostac sie do TOP6, a powinni to uczynic. Warto byloby dzis wygrac i pokonac lidera. Wiadomo w tamtym sezonie TL to byla dobra druzyna, ktora walczyla na Worldsach u boku C9 i NRG. Powtarzalem ze FQ jest hajpowane, no ja uwazam, ze play offy ich zweryfikuja. W zasadniczej gramy BO1, wiec tutaj male bledy sa niewybaczalne. Dzis stawiam, na wg mnie druzyne, ktora bedzie chciala udowodnic, ze nadal sa w TOP 3 ligi LCS, i beda chcieli utrzec nosa liderowi. Zapowiada sie ciekawe spotkanie, ide w kierunku underdoga, mecz za 30 minut. Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1065
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
NRG - Shopify Rebellion
NRG wygra
Kurs: 1.50 ❌


Hej, Team Liquid wow co za mecz. Smolder z Solem, co za combo, co za performance! Dzis po mniejszym kursie warto rozpatrzyc NRG, C9 przejechalo sie po Dignitas, TL po Fly Quest, czas zatem na NRG. Dzis trzy najlepsze druzyny zeszlego sezonu biora przeciwnika w obroty. Czas zwyciestw nadszedl po trudnym poczatku sezonu. NRG to wg mnie druga najlepsza druzyna LCS, I takie mecze trzeba wygrywac. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Mad Lions - SK Gaming
SK Gaming wygra
Kurs: 2.60 ❌



Ide w kolejnego doga w lidze LEC. W zimowym splicie MAD bylo w finale, przegrnym z hegemonem ligi europejskiej G2. Niebywale osiagniecie. Druzyna skazywana na dolne rejony tabeli pokazala sie z bardzo dobrej strony. Mocnym punktem tej druzyny byl nasz rodak Fresskowy. Stad taki wysoki kurs na SK, mimo ze w ostatnim meczu zimowego splitu SK wygralo z MDK. Trzeba skorzystac z tego, i zagrac druzyne skazywana na porazke. Dla mnie SK to solidna druzyna, ktora niestety koncowke splitu miala fatalna. Dzis zaczynamy nowy split, pierwsze gry wiec mozemy byc swiadkami niespodzianek. Druzyny mialy sporo czasu na gry treningowe. Licze, ze SK przepracowala solidnie ten okres i dzis pokaza, ze nie slusznie sa skazywani na porazke. Licze na MID lanera SK. Nisqy zagraj Ty w koncu na miare swoich mozliwosci i carruj swoja ekipe do zwyciestwa. Solidny botlane niech pokaze, ze grac potrafia, bo w tym zestawieniu graja ze soba juz wiele gier. Do boju SK!
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Mad Lions - SK Gaming
Nisqy over 3,5 zabojstwa na 1 mapie
Kurs: 2,27 ✅
Fortuna



Dzis zaczynamy nowy split, pierwsze gry wiec mozemy byc swiadkami niespodzianek. Druzyny mialy sporo czasu na gry treningowe. Licze, ze SK przepracowala solidnie ten okres i dzis pokaza, ze nie slusznie sa skazywani na porazke. Licze na MID lanera SK. Nisqy zagraj Ty w koncu na miare swoich mozliwosci i carruj swoja ekipe do zwyciestwa. Ide w jego zabojstwa na 1 mapie minimum 4. W ostatnim meczu zrobil dokladnie 4 z 15 calej druzyny. Dzis mysle, ze to on moze poprowadzic swoja druzyne do zwyciestwa, choc faworytami nie sa, to dla mnie MID laner SK, to TOP 3 Leca. Gosc czasami wydaje sie, ze nie gra na maxa, stroi miny, spamuje emotami zamiast wziac sie na gre i grac na pelnej koncentracji. Mam nadzieje na powrot jego formy z czasów gdy byl liderem MAD Lions. Dzis po przeciwnej stronie bedzie mial Polaka rodaka, mam nadzieje, ze pokaze mu, ze jeden split jaskólki nie czyni i Fresskowy jeszzce musi sie sporo uczyc. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +526
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Giantx - Mad Lions
Giantx wygra
Kurs: 3.1 ✅
Fortuna


Hej dzis ciezki mecz dla Giantx. Mad Lions w formie, zaskakuja I nie zwalniaja tempa. Ide troche w przelamanie Giantx, gdyz maja serie przegranych, a Mad Lions mimo ze sa dobra druzyna, to dalej nowicjusze na scenie LEC. Kurs solidny, wiec ja ryzykuje, bo nie wiele przemawia za ich wygrana. Ide w przelamanie trendu. Giantx potrafilo w zeszlym roku wygrac z MadLions, wiec czemu tego nie powtorzyc. To tylko jedma mapa na ktorej wiele sie moze zdarzyc. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +819
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
100 T - Cloud 9
Cloud 9 wygra
Kurs: 1,51 ✅ szybkie 3-0
Fortuna



Hej dzis juz nie ma zartow, czas meczow grupowych minal. Dzis spotkamy sie w BO5, wiec emocjii nie zabraknie. Niesamowity performance zespolu 100 Thieves, w sezonie regularnym. Wygranych 10, i 4 przegrane umiejscowily ten zespol na 2 miejscu tuz za Fly quest. Obie druzyny zakonczyly ta runde z tym samym bilansem. Zespol C9 zakonczyl regular na miejscu 4, przy bilansie 8/6. W regularnym sezonie w ostatnim pojedynku pomiedzy 100 t, a C9 skalp zebrali złodziejaszki. Biorac powyzsze pod uwage pytacie czemu to C9 jest faworytem? Chocby dlatego, ze wg mnie C9 to najlepsza druzyna w Ameryce, a sezon zasadniczy to nie play off. Dzis juz zarty sie skonczyly. Doswiadczenie, plus zwyzkowa forma C9 sklania mnie do postawienia na nich dziesiejszego wieczoru. Blaber i spolka dzis musza podejsc w pelni zaangazowani i skoncetrowani na to spotkanie. Zapewne bedzie to ciekawe spotkanie, gdybym mial typowac wynik to 3-1 po kursie 3.70, dobra opcja i bardziej ryzykowna to -1.5 mapy po kursie 2,15. Ja dzis pod konkurs ide w bezpieczniejsza opcje. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +227
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Fly Quest - Team Liquid
Team Liquid wygra
Kurs: 2.65 ❌ 3-2 jak oni oddali ostatnia mape...
Fortuna


Dzis drugi mecz rundy play off w lidze LCS. Seria rozgrywana w BO5, pomiedzy liderem grupy zasadniczej a druzyna srodka tabeli TL. Ostatnio podalem tutaj typ pomiedzy tymi druzynami na TL, i wlasnie underdog to wygral, niedawno temu. Fly Quest podobnie jak 100T, przeszly runde zasadnicza zaskakujaco dobrze, lider I vicelider. Wczoraj vice lider musial uznac wyzszosc C9. Ostatnio podkreslam, ze FQ jest przehajpowane, I play off ich zweryfikuje. Czy tak bedzie, czy potwierdza sie moje slowa? Zobaczymy juz dzis, bo sa zdecydowanym faworytem w starciu z TL. Kurs 2.65 to taki book ktorego nie przejde obojetnie, i sam to gram. Czuje niespodzianke w tym meczu, I zapewne bedzie to wiecej map niz 3 tak jak wczoraj. Team Liquid wg mnie top 3 druzyna w lidze LCS. Podkresle, ze ostatnio pisalem o typie I Smolder+ Sol zrobily miazge z FQ. Zapewne Smolder bedzie dzis banowany, ale licze ze TL znajdzie recepte I wygra to spotkanie. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
NRG - 100Thieves
NRG wygra
Kurs: 2,06 ❌ 2-3 kolejna druzyna oddaje mecz
Fortuna



Hej wczoraj cuda na kiju dzialy sie w meczu opisanym wyzej. Mlyn totalny, Team Liquid w osytatniej mapie mial wszystko w swoich rekach, ale przegral ja bo nie trzymali cisnienia. Zagrali jak gracze silvera i to tego niskiego. Dzis vice lider po meczach grupowych 100T, gra z bedaca w kryzysie druzyna NRG. Chlopy od ostatniego sezonu zapomnialy jak sie gra w lige legend. I ostatni zwyciezca splitu w tym roku gra fatalnie. Dhokla gra jakby mial jedna reke, podejmuje glupie decyzje, jest upokarzany w lane phase. Dzis stawiam na ich przelamanie. Wierze, ze w koncu zagraja to co dalej uwazam, ze potrafia czyli dobra lige legend. Mam nadzieje, ze nie ebde naiwny, nie wiele osob wierzy, ze ten mecz wygraja. Gdyby to bylo BO1 nie podjalbym sie gry na nich, ale to jest BO5, i licze ze w trudnych momentach uniosa presje i stana na wysokosci zadania. Przegrali oni ostatnie spotkania i maja serie 0w i 4l. Dodac mozna jeszcze ze na ostatnich 10 gier wygrali tylko 2. Absolutne rozczarowanie i kompromitacja tej federacjii. Graja w dolnym bracket, i dzisiejsza porazka eliminuje ich z walki w tym splicie. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Dignitas - Team Liquid
Team Liquid wygra
Kurs: 1,41 ✅ 0-3 szybkie stompy
Betfan



Hej dzis dojdzie do kolejnego meczu w LCS. Team Liquid przegrali na wlasne zyczenie z najlepsza druzyna rundy zasadniczej- FQ. Dignitas zakonczyly runde na 5 miejscu i dzis mecz o byc, albo nie byc w tym splicie. Dla mnie lepsza druzyna jest TL, i bede mocno zdziwiony jesli dzis przegraja. Doswiadczenie + solidny team dzis poprostu nie powinni przegrac. Wiadomo wszystko jest mozliwe, Dignitas potrafi sprawiac niespodzianki. Zapewne zobaczymy ciekawa rywalizacje na dolnej alei, i wg od niej bedzie duzo zalezec w tej serii. Team Liquid gra ponizej swoich mozliwosci i ew porazka, spisze ten split calkowicie na straty, i byc moze dokonane zostana zmiany w zespole o ktorych sie zakulisowo mowi. Licze na pelne zaangazowanie, ostatnie dwa spore dogi przegrali 2-3, dzis ide w strone faworyta bo poprostu nie wypada im odpasc juz na tym etapie rozgrywek LCS. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1594
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Roque - Mad Lions
Roque wygra
Kurs: 2,45
Fortuna


Hej, dzis powrot do europejskiego Lola. Ide w kierunku duzego underdoga. Druzyny, ktora jest najgorsza w tej lidze. Dostaje od kazdej druzyny w tym splicie. Mad Lion w ostatnim zimowym splicie doszla do finale w ktorym ulegla hegemonic europy, druzynie G2. Zaskoczyla pozytywnie, grala niekonwencjonalnie, narzucala presje od poczatku meczu I tym zaskakiwala przeciwnikow. W tym splicie bolans 1-4, cos sie zacielo, przegrywa gdy jest faworytem z druzynami z ktorymi sobie gladko radzila. Cos sie ewidentnie zacielo, I jest srednio-slabo. Od poczatku split gram przeciwko Mad Lions bo po ostatnim splicie I drugim miejscu buki wystawiaja na ich przeciwnikow wysokie kursy. Dzis licze na przelamanie Roque, chlopaki graja tragicznie, podejmuja zle decyzje, nie ma tam synergii w druzynie. Kurs 2.45 wart ryzyka moim zdaniem, wiecej doswiadczenie ma Roque na scenie europejskiej, z kim wygrac jak nie z druzyna Mad Lions. Licze na Larsena ze srodkowej alejii, po cichu licze, ze to on poprowadzi swoja druzyne do upragnionego zwyciestwa. Powodzenia
 
Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
G2 Esports - SK Gaming
Kurs: 1.21
Fortuna


G2 zazwyczaj w takich spotkaniach jest bardzo niepewne, ale dziś myślę, że będą chcieli iść po top 1 tabeli LECa, więc śmiało przy takim kursie można dodać do kuponiku.

MAD Lions KOI - Heretics
Kurs: 1.93
Fortuna

Spotkanie, na które czekam najbardziej dziś. Team Heretics to już prawie polski zespół e-sportowy (żartując oczywiście). Flakked naprawdę fajnie sobie radzi na bocie, który Jankos sukcesywnie próbuje podnosić na każdej grze, co moim zdaniem jest ich kluczem do wygranej. Zwyroo jeszcze widać nie do końca może się odnależć w LECu, ale z spotkania na spotkanie wychodzi mu coraz lepiej. Myślę, że musi popracować zdecydowanie nad farmieniem oraz nad większą rotacją na mapach. Jak sami bukmacherzy typują to spotkanie 50/50, a nawet 40/60, to ja dziś powiem tak, że Jankos naprawdę może nas zaskoczyć i spowodować, że to spotkanie będzie z problemami, ale z wygraną dle Heretyków.


Vitality - Karmine Corp
Kurs: 1.64
Fortuna

VIT ostatnio naprawdę ładnie zagrało przeciwko Fnatic, które jest obecnie bardzo na gazie. Myślę, że mogli nawet spokojnie to spotkanie wygrać, ale zgubiły ich obiektywy na mapie. Gdyby znacznie wcześniej zaczęli brać smoki, wieże, myślę, że wtedy przy dobrym rozłożeniu mapy, więcej możliwości rotacji, mogli wygrać to spotkanie. Karmine nie przemawia do mnie w ogóle, sama gra ich jako tako jest dobra, ale Cabo w ogóle nie radzi sobie dobrze na topie, Upset też nie ma najlepszych akcji. Bo pomimo wyboru naprawdę dobrych championów na dżunglę, finalnie nie uratuje całej gry. Dlatego dziś idę w stronę VIT, które moim zdaniem od początku będzie sobie radzić bardzo dobrze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1232
Do góry Bottom