>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

League of Legends - sezon 2023

Przemkowsky. 50,7K

Przemkowsky.

Użytkownik
I mamy LEC! :) Piszę na szybko, więc przepraszam za błędy.

Heretics - Team BDS @ Unibet
Kurs: 1.68

Dziś zagram przeciwko Jankowsowi (niestety - chociaż zawsze kibicuję i rozczarowanie nie będzie dla mnie bolesne w tym spotkaniu), Team BDS naprawdę w świetnej formie. Nie będę się dużo rozpisywał, jednak uważam, że drużyna Heretics nie jest jeszcze na tyle dobra, aby wygrać przeciwko BDS. Jeżeli Jankos wyciągnie Shyvanę, jestem skłonny stwierdzić, że dowiezie Heretics do wygranej, jednak wiemy, że to już nie te czasy G2, gdzie zaskakiwanie przeciwników wygrywa grę.

Fnatic - MAD Lions KOI @ Unibet
Kurs: 1.48

Wszyscy spodziewamy się, że w tym sezonie, że Fnatic powróci do swoich dobrych czasów, gdzie naprawdę jedyną rywalizacją dla nich będzie G2. W tym sezonie ogólnie mamy naprawdę mocne drużyny, transfery zostały naprawdę dobre zrobione na ten sezon, co tylko podnosi poziom gry. Lwy jeszcze nie ten poziom, aby ograć Fnatic zdecydowanie, co widać w ich grach.

Vitality - SK Gaming @ Unibet
Kurs: 2.15

Tutaj polecam sprawdzić wcześniejsze posty, VIT gra fajne gry. Po wygranej z G2, myślę, że będą na tak zwanym gazie, więc tutaj im kibicuję.

Dzisiejsze spotkania również dużo nam otworzą punktów widzenia na jutrzejsze spotkania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +214
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Mad Koi - Vitality
Vitality wygra
Kurs: 1.91 ❌
Fortuna

Dzis typuje zwyciestwo lekkiego underdoga. Kursy spadly poczatkowo bylo 2.10 na Vitality. Zaskakujaco dobrze gdze nowy twoj MadLions Koi w tym splicie Leca. Polski midlander I dziwo wygrywa Lane phase z bardziej ogranymi przeciwnikami na scenie europejskiego lola. Dzis ich przeciwnikiem bedzie Vitality. Fajna druzyna wg mnie na srodek tabeli dalej jest malo doceniana. Polski jgl Daglas raz zagra super, raz zrobi 0/5 I tak przeplata swoje wystepy. Dzis licze, ze picknie jakas Rell I pomoze druzynie wygrac to spotkanie. Nie widze go na dominujacych I ofensywnych jgl, choc z tego jest znany, to w Lecu na tym etapie rozgrywek nie sprawdza sie to. Bedzie to ciekawe spotkanie I wygrana deuzyna przedluzy swoja szanse na awans do fazy play off. Wg mnie dzis doswiadczenie wezmie gore I wygra ten mecz Vitality. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
League of Legends/ LCS NA
FlyQuest - 100 Thieves
100 Thieves wygra
Kurs: 2,5 ❌
LVBET



Hej dzis w meczu konczacym kolejke w LCS NA, zmierza sie wyzej wymienione druzyny. Jestem fanem LCS, jak rowniez innych kontynentalnych rozgrywek LOLa. Sporym faworytem jest FlyQuest, gdzie na roli JGL gra Polski zawodnik- Inspired. Na ten moment FlyQuest plasuje sie na 3msc z bilansem 3/1, a zlodziejaszki na 4msc z bilansem 2/2. Kursy wystawione ze wzgledu na pozycje w tabeli, tak uwazam. Tylko trzeba o czyms wspomniec. Druzyny, ktore pokonalo flyQuest nie odegraja wiekszej roli w tym splicie. Odpowiednio Shopify REB, Team Liquid, rozbite po worldsach( tutaj moge powiedziec ze to nadal solidna druzyna), i Immortals. Zwyciezcow sie nie sadzi, ale wg mnie to wcale nie musi swiadczyc o mocy tej formacjii. 100 Thieves, pokonalo rowniez Team Liquid, takze Dignitas(lubie ich grac jako czarnych koni). I dwie porazki z najmocniejszymy druzynami NRG i C9. Mecze z NRG obu druzyn to stomp, ktore dostalo FlyQuest, i dosc wyrownana gre jaka dalo 100 Thieves. W tym roku jest spory Hype na druzyne FlyQuest, i z tego bede korzystal. Mecz z Shopify, nowym tworem LCS, byl na styku. Mogl pojsc w dwie strony. Bardzo ciezki mecz dla FlyQuest, ktory toczyl sie do ostatniego TF. Kurs na 100 Thieves 2.50 sklania mnie do postawienia tego doga jako zwyciezce. Wg mnie nie patrzac na suche wyniki 100 Thieves pozostawili po sobie lepsze wrazenie w tym splicie LCS. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
League of Legends, LOL
Heretics - BDS
1 mapa, Sheo over 2.5 zabojstw
Kurs: 1,85 ❌
Fortuna



Hej dzis w rundzie play off spotka sie zespol Jankosa Heretics, z druzyna BDS. Faworytami jest druzyna BDS, ktora w rundzie zasadniczej wygrala z Heretics. Dzis mecz w BO3, zapowiada sie ciekawie. Mnie Heretics nie przekonuje, szczegolnie ich MidLaner Perkz, najlepsza czasy ma za soba. Lubi potrollowac gierki, i juz mechanicznie widac, ze odstaje od najlepszych Mid lanerow w Lecu. Typ to powyzej 2,5 zabojstw jgl BDS. Sheo nie nalezy do topowych jgl w Lecu, ale jest dosc solidny i nie ma az tak chwiejnej formy w poszczegolnych meczach. Dzis w JGL zmierzy sie z Jankosem i mysle, ze tutaj to on bedzie gora, dolozy do tego min 3 zabojstwa na mapie 1. Licze ze picknie jakiegos Xina, badz innego carry jgl. Duzo fachowcow zapowiada szybkie 2-0 dla Heretics, ja bym nie byl tego taki pewien, mysle ze TH jest w stanie mape urwac. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
League of Legends LEC
Fanatic - Mad Lions
Typ: Fanatic -1.5 mapy
Kurs: 2.42 ✅
Fortuna



Dzis w play off dojdzie do spotkania pomiedzy Fanatic, a hiszpanska druzyna Mad Lions. Fanatic w group stage zawodzilo, bilans ponizej ich umiejetnosci. Teraz czas play off, i tutaj juz nie ma czasu na testy. Trzeba wyjsc skoncentrowanym na ten mecz, i udowodnic swoja jakosc. Wg mnie to, ze FNC dzis wygra to nie powinno byc zagrozone, ja zaryzykuje i zagram po wyzszym kursie -1.5 mapy. Dzis w koncu musi przebudzic sie Humanoid i Noah. Carry druzyny FNC powinny dzis pokazac, ze sa w czolowce zawidnikow na swoich pozycjach w Europie. Napewno MDK jest niespodzianka, i gra dobrze. Czy dzis wygra? Nie sadze, ale zgrania nie mozna im odmowic. Po dodaniu jgl Elyoya do druzyny stanowia fajny kolektyw. Graja ze soba juz bardzo dluga i to ich atut. widac zrozumienie i realizacje planu na gre. Fani FNC sa troche zaniepojeni tym co ich pupile graja w tym splicie, czemu daja wyraz na forum. Czas dzis pokonac MDK i wprowadzic wszystkich fanow w dobry nastroj. Szykuje sie fajne spotkanie. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1580
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
League of legends, LCS
Cloud 9 - Team Liquid
Cloud 9 wygra
Kurs 1,50



Szybko bo za chwile mecz, typuje tutaj pograzone lekko w kryzysie Cloud 9, ktore z bilansem 3-3 zawodzi. Najlepsza druzyna LCS musi pokazac jak sie gra, i wrocic do swojej formy.
 
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
League of Legends, LEC
G2 - Fanatic
1 mapa Caps over 3,5 zabojstwa
Kurs: 1,60 ❌
Fortuna


Hej, dzis w drugim meczu klasyk Lola europejskiego. Dwie najlepsze druzyny ostatnich lat spotkaja sie w fazie play off. Oczywiscie duzym faworytem jest G2. Z tym kazdy sie zgodzi, ze jest to najlepsza druzyna w europie, nasz jedyna nadzieje na wielkich turniejach. W group stage ich mecz w bo1, byl zaciety i trwal ponad 40min. Dzis jest BO 3, wiec czeka nas uczta. Jestem ciekaw pojedynku an midzie gdzie Caps zmierzy sie z Humanoidem. Ostatnie mecze mid lanera Fnc nie przekonuja mnie, chyba nie jest to jego patch i optymalna forma. Caps zdecydowanie najlepszy midlaner w europie i to na niego podaje swoj typ. Typuje over 3.5 killa, mysle ze Yike zagra w kolo mida, i dostarczy kilka asyst do zabojstw Capsa na Humanoidzie. Mysle, ze Caps dzis w pierwszej mapie zagra jakas Orianna, moze Azirem, zobaczymy, ale jest w stanie te min 4 zabojstwa zrobic. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Cloud 9 - NRG
Cloud 9 wygra
Kurs: 1,81 ✅
Fortuna


Dzis szlagier w lidze LCS. Dwie najlepsze na papierze druzyny spotkaja sie w bezposrednim pojedynku. C9 jest narazie mega rozczarowaniem, przegralo 4 mecze z rzedu w LCS. Ostatnimi raz kiedy przegrali 4 mecze w lidze LCS, mialo miejsce ponad 5 lat temu. Z bilansem 3/4 zajmuje 6 miejsce, wow. Nikt tego sie nie spodziewal. NRG gra troche lepiej, choc tez nie graja na miare swoich oczekiwan. Niedawno fajnie zaprezentowali sie Worldsach, a teraz męczą bule z gorszymi druzynami. Ide dzis w przelamanie C9. Mysle, ze wyciagna wnioski i na tym patchu pokaza naco ich stac, a stac ich na wiele. Poki co gra druzynowa, u nich kuleje. Kazdy gra pod siebie, brak tam komunikacjii na ta chwile. Mysle, ze Blaber i spolka dzis beda chcieli powetowac ostatnie niepowodzenia. Z kim z tego nie zrobic jak z ich nagrozniejszym rywalem NRG. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1483
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Immortals - Fly Quest
Immortals wygra
Kurs: 2.85 ❌TF na pozycjii ADC, akysz!!
Fortuna



Hej dzis w meczu konczacym ta serie spotkan tego tygodnia splitu dojdzie do meczu pomiedzy druzynami, ktore sa na przeciwnych biegunach w tabeli. Ja ide w duzego doga po kursie prawie 3,0. Fly Quest to lider, a Immortals jest 7 na 8 druzyn. Czuje, ze moze dojsc do niespodzianki. Tak jak pisalem hypowane jest Fly Quest i trzeba z tego skorzystac. Immortals gra przecietnie, ale potrafi zagrac dobry mecz. Jest szansa awansowac do top 6, ktora przedluzy szanse na awans z grupy. Mocnym punktem Fly quest jest polski jgl- Inspired. Mysle, ze w jgl sie wiele roztrzygnie, i dzis gora wyjdzie jgl zespolu Immortals. solidnie prezentuje sie rowniez Mid laner, wiec uwazam, ze szansa na sprawienie niespodzianki istnieje wieksza niz wskazuja na to kursy. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Vitality - MadLions
Vitality wygra
Kurs:1.95


Hej, dzis dojdzie do spotkania pomiedzy druzynami, ktore dysponuja zblizonym potencjalem. W Bo1 w rundzie zasadniczej MDK wygralo z Vitality. Dzis mecz w Bo5, I bedzie ciekawie. Stawiam na wieksze doswiadczenie Vitality. W tej druzynie gra Vetheo, Carrzy, Hyllisang, Photon. Gracze, ktorzy mieli do czynienia w meczach w BO5. Nowy twor MDK ma graczy utalentowanych, ale duzo mniej doswiadczonych. Dlatego ide dzis w kierunku Vitality, ktore jest lekkim dogiem. Ciekawe starcie, poniewaz w obu druzynach mamy po jednym Polaku. Fresskowy spisuje nieoczekiwanie bardzo dobrze, czesto carrujach swoja ekipe z pozycji Mida. W Vitality mamy Polaka rodaka o nicku Daglas. Gra w kratke i tego sie boje, bo zdarza mu sie byc najslabszym ogniwem druzyny. Oby nie dzis, niech zagra poprawnie, a szanse na zwyciestwo Vitality wzrosna. Powodzenia.
 
E 1,1K

evnt

Użytkownik
Vitality - MadLions
Vitality wygra
Kurs:1.95


Hej, dzis dojdzie do spotkania pomiedzy druzynami, ktore dysponuja zblizonym potencjalem. W Bo1 w rundzie zasadniczej MDK wygralo z Vitality. Dzis mecz w Bo5, I bedzie ciekawie. Stawiam na wieksze doswiadczenie Vitality. W tej druzynie gra Vetheo, Carrzy, Hyllisang, Photon. Gracze, ktorzy mieli do czynienia w meczach w BO5. Nowy twor MDK ma graczy utalentowanych, ale duzo mniej doswiadczonych. Dlatego ide dzis w kierunku Vitality, ktore jest lekkim dogiem. Ciekawe starcie, poniewaz w obu druzynach mamy po jednym Polaku. Fresskowy spisuje nieoczekiwanie bardzo dobrze, czesto carrujach swoja ekipe z pozycji Mida. W Vitality mamy Polaka rodaka o nicku Daglas. Gra w kratke i tego sie boje, bo zdarza mu sie byc najslabszym ogniwem druzyny. Oby nie dzis, niech zagra poprawnie, a szanse na zwyciestwo Vitality wzrosna. Powodzenia.
To niezłe BO5
 
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Mad Lions - Fanatic
Fanatic wygra
Kurs: 1,44 ❌
Forbet


Hej dzis mecz pomiedzy druzynami, ktore graja w kratke. Mad Lions mloda hiszpanska druzyna, ktora pozytywnie zaskakuje w tym splicie. Fanatic meczy bule, choc wg mnie jest lepsza druzyna. Lepszy botlane, mid lane i jgl. Z top lanerem mozemy podyskutowac, bo Oscarinin I jego picki sa ograniczone. Mysle, ze dzis Razork bedzie chcial zagrac w kolo topa, I pomoc Oscarininowi zrobic przewage na topie, co zaskutkuje ich wygrana. Mecz ciekawy I zapewne bedzie bliski, choc ja tutaj typuje pewne zwyciestwo FNC. Polski mid laner bedzie mial nie lada trudne zadanie grajac przeciwko Humanoidowi, I tutaj widze spora przewage zespolu FNC. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Bds - Mad Lions
Bds wygra
Kurs 3.20

Szok I niedowierzanie, taki kurs na BDS? Jakby grali z G2 to rozumiem, ale graja na MDK. Smutni panowie z FNC wczoraj zawiedli strasznie, nie ograc chlopcow z lig regionalnych+ Elyoya to zart. Stad chyba taki slaby kurs na MDK. Rozumiem, ze to jakas pulapka na fanow MDK, ktorzy beda grac swoja druzyne po kursie 1.3, czy jak? Ja myslalem ze tu beda kursy wyrownane, a nawet mniejsze na BDS. Kurs 3+ na BDS, ja to biore z pocalowaniem reki, kurs warty ryzyka. Ice z Labrovem na bocie, i Adam na topie nie sa bezjajeczni jak gracze FNC, ktorzy nie potrafili dokrecic sruby. Mysleli, ze gra sama sie wygra. Zakladam, ze Blitz dla Labrova bedzie pierwszym banem. Ponad 2 tyg temu w bo1, BDS przejechalo sie po Mad Lions. Dzis BO5 I licze, ze doswiadczenie BDS wygra. BDS uwielbia inicjowac dragony, lubi wokol nich grac I mysle, ze o ten objective to oni beda rozdawac karty. Jak zobaczylem kursy to pomyslalem, ze to zart. Mysle, ze Adam dzis troche zaskoczy pickami Myrwyna. Bds posada wszystko, aby ta serie wygrac. Powodzenia
 
T 0

toto121121

Użytkownik
Bds - Mad Lions
Bds wygra
Kurs 3.20

Szok I niedowierzanie, taki kurs na BDS? Jakby grali z G2 to rozumiem, ale graja na MDK. Smutni panowie z FNC wczoraj zawiedli strasznie, nie ograc chlopcow z lig regionalnych+ Elyoya to zart. Stad chyba taki slaby kurs na MDK. Rozumiem, ze to jakas pulapka na fanow MDK, ktorzy beda grac swoja druzyne po kursie 1.3, czy jak? Ja myslalem ze tu beda kursy wyrownane, a nawet mniejsze na BDS. Kurs 3+ na BDS, ja to biore z pocalowaniem reki, kurs warty ryzyka. Ice z Labrovem na bocie, i Adam na topie nie sa bezjajeczni jak gracze FNC, ktorzy nie potrafili dokrecic sruby. Mysleli, ze gra sama sie wygra. Zakladam, ze Blitz dla Labrova bedzie pierwszym banem. Ponad 2 tyg temu w bo1, BDS przejechalo sie po Mad Lions. Dzis BO5 I licze, ze doswiadczenie BDS wygra. BDS uwielbia inicjowac dragony, lubi wokol nich grac I mysle, ze o ten objective to oni beda rozdawac karty. Jak zobaczylem kursy to pomyslalem, ze to zart. Mysle, ze Adam dzis troche zaskoczy pickami Myrwyna. Bds posada wszystko, aby ta serie wygrac. Powodzenia
Następnym razem się doinformuj co wpływa na takie kursy. Adam nie gra, a to jest główny czynnik sukcesu BDS z randomowymi pickami jak garen itd. Kursy fakt, trochę przesadzone, ale według mnie prawidłowo MAD faworytem.
 
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
Następnym razem się doinformuj co wpływa na takie kursy. Adam nie gra, a to jest główny czynnik sukcesu BDS z randomowymi pickami jak garen itd. Kursy fakt, trochę przesadzone, ale według mnie prawidłowo MAD faworytem.
Dlatego takie kursy, co nie zmienia faktu, ze dalej ide w BDS. Tutaj macro jest ich mocna strona, Adam razy wygra gre, raz ja zawali, to najslabszy punkt druzyny. Wielkiej straty nie ma.
 
T 0

toto121121

Użytkownik
to jest twoja argumentacja typu:

Szok I niedowierzanie, taki kurs na BDS? Jakby grali z G2 to rozumiem, ale graja na MDK. Smutni panowie z FNC wczoraj zawiedli strasznie, nie ograc chlopcow z lig regionalnych+ Elyoya to zart. Stad chyba taki slaby kurs na MDK. Rozumiem, ze to jakas pulapka na fanow MDK, ktorzy beda grac swoja druzyne po kursie 1.3, czy jak? Ja myslalem ze tu beda kursy wyrownane, a nawet mniejsze na BDS. Kurs 3+ na BDS, ja to biore z pocalowaniem reki, kurs warty ryzyka. Ice z Labrovem na bocie, i Adam na topie nie sa bezjajeczni jak gracze FNC, ktorzy nie potrafili dokrecic sruby. Mysleli, ze gra sama sie wygra. Zakladam, ze Blitz dla Labrova bedzie pierwszym banem. Ponad 2 tyg temu w bo1, BDS przejechalo sie po Mad Lions. Dzis BO5 I licze, ze doswiadczenie BDS wygra. BDS uwielbia inicjowac dragony, lubi wokol nich grac I mysle, ze o ten objective to oni beda rozdawac karty. Jak zobaczylem kursy to pomyslalem, ze to zart. Mysle, ze Adam dzis troche zaskoczy pickami Myrwyna. Bds posada wszystko, aby ta serie wygrac. Powodzenia

a tu jest twoj komentarz wyzej:



Dlatego takie kursy, co nie zmienia faktu, ze dalej ide w BDS. Tutaj macro jest ich mocna strona, Adam razy wygra gre, raz ja zawali, to najslabszy punkt druzyny. Wielkiej straty nie ma.
 
Defacto 340,7K

Defacto

Znawca - NBA
to jest twoja argumentacja typu:

Szok I niedowierzanie, taki kurs na BDS? Jakby grali z G2 to rozumiem, ale graja na MDK. Smutni panowie z FNC wczoraj zawiedli strasznie, nie ograc chlopcow z lig regionalnych+ Elyoya to zart. Stad chyba taki slaby kurs na MDK. Rozumiem, ze to jakas pulapka na fanow MDK, ktorzy beda grac swoja druzyne po kursie 1.3, czy jak? Ja myslalem ze tu beda kursy wyrownane, a nawet mniejsze na BDS. Kurs 3+ na BDS, ja to biore z pocalowaniem reki, kurs warty ryzyka. Ice z Labrovem na bocie, i Adam na topie nie sa bezjajeczni jak gracze FNC, ktorzy nie potrafili dokrecic sruby. Mysleli, ze gra sama sie wygra. Zakladam, ze Blitz dla Labrova bedzie pierwszym banem. Ponad 2 tyg temu w bo1, BDS przejechalo sie po Mad Lions. Dzis BO5 I licze, ze doswiadczenie BDS wygra. BDS uwielbia inicjowac dragony, lubi wokol nich grac I mysle, ze o ten objective to oni beda rozdawac karty. Jak zobaczylem kursy to pomyslalem, ze to zart. Mysle, ze Adam dzis troche zaskoczy pickami Myrwyna. Bds posada wszystko, aby ta serie wygrac. Powodzenia

a tu jest twoj komentarz wyzej:



Dlatego takie kursy, co nie zmienia faktu, ze dalej ide w BDS. Tutaj macro jest ich mocna strona, Adam razy wygra gre, raz ja zawali, to najslabszy punkt druzyny. Wielkiej straty nie ma.
No tak, to ze najslabszy punkt to moje zdanie, tak samo jak Myrwyn nie jest dobry, wiec nie wiele to zmienia. Raz zaskakuje przeciwnika, a raz swoja druzyne pickami, to nie jest jednoznaczne z tym, ze jest nieobliczalny raz w jedna, raz w druga strone. Najwazniejszy atut BDS to granie mapa, I walka o dragony, to ich najmocniejsza strona. Nie wszystkoxjest czarne, albo biale. Pozatym jest ograniczony pickami, wiec MDK napewno pracowalo nad nim. Wiec to ze moze zaskoczyc, nie oznaczy ze napewno by zaskoczyl.Teraz maja nowa zagwozdke z topem BDS.
 
Do góry Bottom