>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kwiecień w Npower Championship

Status
Zamknięty.
J 5

jgc

Użytkownik
dla grających na żywo, można pograć że Derby strzeli bramkę, Unibet płaci 2,3⛔ no i że West Ham też strzeli ale to tylko 1,45⛔
liczę na Derby, choć myślałem że w 1 połowie już coś ustrzelą. zobaczymy
i masz babo placek :oops: pier... nie gram
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Dzięki Panowie za dobre typy dziś. U mnie kontynuacja dobrej passy 10 ✅ 1 ⛔ 1 zwrot w Championship i niższych dziś. Jak zwykle mam nadzieję, że ktoś zarobił na moich typach. Do następnego.
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Coventry City - Doncaster Rovers
Coventry ma jeszcze teoretyczne szanse na utrzymanie się w Championschip, jest to możliwe o ile Bristol City przegra swoje spotkanie z Barnsley.Tak jak wspominałem ostatnio dobre chęci to nie wszystko i niestety niebiescy przegrali swój ostatni mecz z Milwall.
Teraz szansa na zrewanżowanie się za poprzednią kolejkę i pozostawienie sobie choć cienia szansy na pozostanie N Power.A rywal jak najbardziej sprzyjający ku temu.Coventry zagra bowiem z pewnym już spadkowiczem Doncasterem,który w ostatniej kolejce sensacyjnie zremisował z Middlesbrough.
Trener Niebieskich Andy Thorn zapowiada walkę swojej drużyny i pełną mobilizację na mecz z Doncasterem.Teraz to już na prawdę ostatni dzwonek dla Coventry i myślę że w tym meczu zrobią wszystko aby zainkasować 3pkt;)
Mój Typ:
Coventry(1)⛔
Kurs:1,65
Bukmacher:BetClic

Śmiech na sali...:?

Ipswich - Milwall

Lwy ostatnio rewelacyjnie 4 z 5meczów wygrane i jeden remis w tym dwa wyjazdowe zwycięstwa i na prawde dobra końcówka w ich wykonaniu.Defensywa wydaje się być dość szczelna chodz nie imponują w jakimś wielkim strzelaniu bramek w ostatnich meczach.
Do składu Gości najprawdopodobniej powróci po kontuzji Henderson co może sprawić że goście ustrzelą więcej niż jedną bramkę,jeśli chodzi o Ipswich to też od paru spotkań nie błyszczą formą strzelecką jednak regularnie strzelają po 1 bramce swoim rywalom.
Najbezpieczniejszym chyba typem na ten mecz będzie BTS.
Mój Typ:
Ipswich - Milwall BTS Tak⛔
Kurs:1,65
Bukmacher:Expekt
Milwall jednak nadal w gazie:-|
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
Będzie na szybko, bo zaraz zaczyna się dla mnie mały maraton weekendowy i niestety nie mam zbyt wiele czasu na analizy, więc będzie nietypowo. Szkoda, że tylko dwie kolejki do końca zostały.
Omijam faworytów dziś, bo Reading już awansował, a do tego zagra bez kilku podstawowych, więc mogą chłopaki olać, Świętych zagrałbym X2, bo M&#39;boro jest słabe, a gościom potrzeba właściwie tylko remisu (no.. 2 punktów żeby być pewnym na 100%), a West Ham z Leicester raczej nie wygra (BTS bym stawiał i over - ale ten mecz dopiero w poniedziałek). Na teraz:
Bristol City - Barnsley
Mecz w dole tabeli. Gospodarze w ostatnich dwóch meczach muszą zdobyć 2 punkty, aby być pewnym utrzymania. W ostatniej kolejce grają na wyjeździe z Burnley, a że nie będzie to łatwy mecz, więc najlepsza okazja nadarza się już w sobotę, aby zainkasować trzy punkty i mieć praktycznie wakacje. Nie zagra napastnik Brett Pitman (36/7), który w spotkaniu z Coventry 9 kwietnia dostał czerwoną kartkę i będzie pauzował ostatni mecz. Poza tym nieobecni do końca sezonu wciąż pozostają pomocnik Marvin Elliott (28/2) i napastnik David Clarkson (10/1). Treningi wznowili obrońcy Lewin Nyatanga (31/0) i James Wilson (23/0), ale jest mało prawdopodobne, że jutro zagrają. Bristol nie przegrało ostatnich 6 meczy, a w ostatnich 10 zanotowało 3 zwycięstwa, 5 remisów i 2 porażki i właściwie (niemal) zapewniło sobie utrzymanie rzutem na taśmę. W pierwszym meczu tych drużyn Bristol wygrał 2-1. Goście przyjeżdżają pewni utrzymania na kolejny sezon, ale przegrana z Bristol zamieni ich z nimi miejscami, bowiem różnica wynosi tylko 2 punkty. Keith Hill nie ma żadnych nowych zmartwień, jeśli chodzi o graczy, ale prawdopodobnie poeksperymentuje trochę ze składem i da szansę pograć innym graczom. Ich końcówka sezonu wygląda bardzo słabo z bilansem (1/1/8) plasują się na niemal ostatnim miejscu jeśli chodzi o formę. Jeśli chodzi o staty, to na ostatnich 8 meczy Barnsley wygrało tylko raz. Jak dla mnie motywacja i zaangażowanie będzie po stronie gospodarzy i tak też stawiam:
Bristol City @ 1.75 ✅ 2-0
Bristol City -1 @ 2.35 ✅
Peterborough - Watford
Drugi mecz wieczoru na tapecie. Mecz o nic, mecz o pietruszkę i czapkę śliwek. Gospodarze u siebie grają całkiem nieźle - potrafili wygrać z Reading 3-1 albo rozgromić Ipswich 7-1. Tym razem nie zagra doświadczony obrońca Gabriel Zakuani (42/1) oraz prawdopodobnie pomocnik Tommy Rowe (44/4), który w ostatnim spotkaniu z Southampton załamał nos. Goście zagrają natomiast w niemal optymalnym składzie, bo powraca obrońca Adrian Mariappa (41/1). Trzeba przyznać, że końcówkę sezonu mają niezwykle udaną z bilansem 4/5/1. Ciekaw jestem czy uda im się zatrzymać Kuszczaka. Stawiam na otwartą grę i sporo goli.
over 2.5 @ 1.66 ✅ 2-2
BTS @ 1.53 ✅
i dla odważnych ???? : Watford -1 @ 4.8 ⛔ //szkoda bo powinni to wygrac
Generalnie bym uważał w tych dwóch ostatnich kolejkach, szczególnie jeśli zespoły grają o nic. No ale to wiadome jest. GL
Ruichi jak sie moge z Tb skontaktowac ? :p
Pilne !!!
PM tylko.
 
J 5

jgc

Użytkownik
W tej kolejce postanowiłem być wierny swoim typom sprzed kilku dni, a dokładniej chodzi mi o mecz Cardiff-Leeds.
Według mnie w dzisiejszym meczu - w myśl powiedzenia &quot;co się odwlecze to nie uciecze&quot; - zobaczymy bramki w wykonaniu obu drużyn. Gospodarze potrzebują wygranej, aby być pewni barażów, natomiast goście mają zapewniony byt i grają bez spiny. W tym momencie nie tylko intuicja podpowiada mi, że obie drużyny strzelą lecz również statystyki przemawiające za overami Cardiff, a których to overów nie widzimy od bodajże 6 kolejek.
Ok Leeds ostatnio gra beznadziejnie, ale tą drużynę stać na duuużo lepsze wyniki, bo pamiętamy nazwiska takie jak McCormack, Becchio, Snodgrass. Z obu stron jakieś braki kadrowe, ale raczej niezbyt istotne - no ewentualnie ten Darren O&#39;Dea ale to bez przesady nie ma tragedii z tymi składami:razz:
Oczywiście faworytem pozostaje Cardiff ale w tej lidze wszystko jest możliwe, więc ja się skupiam na bramkach.
Cardiff - Leeds BTS 1,75 8/10✅
Cardiff - Leeds over 2,5 1,8 6/10⛔
Cardiff - Leeds over 3,5 3,1 ⛔
mecz o 13:30
Innym spotkaniem, nad którym się zastanawiam jest Hull - Forest.
Jeśli chodzi o gospodarzy to mają oni matematyczne szanse na baraże ale umówmy się - musiałby się zdarzyć cud żeby zagrali o awans do PL. Poza tym ich forma wcale nie jest ich sprzymierzeńcem. Pomimo, że wygrali dwa ostatnie spotkania u siebie nie jestem przekonany o ich duchu walki w tym meczu oraz dyspozycji. Jeśli chodzi o Forest to byli blisko wywiezienia z boiska Reading jednego punktu i uważam, że tym razem uda im się wywieźć przynajmniej 1 pkt. Goście bez żadnych problemów kadrowych i w dodatku są spokojni o ligowy byt. Forest gra na wyjazdach duzo lepiej niż na własnym obiekcie i dla mnie osobiście są w tym meczu faworytem.
Hull - Forest X2 1,58 9/10⛔
Hull - Forest DNB 2 ~2,2 ⛔

Dodatkowo uważam również, ze Derby strzeli bramkę przeciwko Portsmouth ~ 1,4.✅
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Hull City - Nottingham Forrest

A ja bym jeszcze pograł na to spotkanie Overkiem 2,5:razz:,jak i na zwycięstwo Hull i może nawet Handi ???? Tak jak wspomniałeś Hull ma jeszcze matematyczne szanse na awans do Play Off ale Cardiff nie mogło by wygrać z Leeds.Jeśli tak się stanie to Tygrysy wygrywając tutaj nadal pozostają w grze jednak mają aż o 9bramek gorszy bilans bramkowy od Cardiff.Więc jak dla mnie o ile oczywiście Cardiff przegra a gra o godzinie 13 z Leeds to Hull będzie chciało wygrać to spotkanie i to jak największą ilością bramek.Do tego myślę że Nottingham nie pozostanie dłużne i w walce będzię w stanie strzelić jedną bramkę gospodarzom ???? Ja zagram to dość ryzykownie bo niestety muszę iść do pracy i nie będe znał wyniku ze stadionu Cardiff ale dla odważnych świat Należy;)
Hull(1) @2,25✅
Hull(1)-1 @4,20⛔
Over 2,5 @ 2,15✅
BTS @ 1,85✅

Generalnie nie było zle jedna bramka zabrakła do Handi dla Hull ale wynik z Cardiff mógł odegrać tu role:razz:
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Co tu tak CICHO :!: :!:.
Ostatnia kolejka więc trzeba typować.
Krótko dziś bo jest trochę tym spotkań.
Southampton FC - Coventry City
Lambert dzisiaj wystąpi bo wiele źródeł znów próbowało zrobić &#39;&#39;pułapkę&#39;&#39;. Święci grają o awans bezpośredni tuż za nimi jest West Ham. Najlepszym rozwiązaniem byłoby zwycięstwo dlatego zamykając na własnym terenie ligę powinno się wygrać. W dodatku Coventry zagra &#39;&#39;eksperymentalnym&#39;&#39; składem albowiem już spadli z ligi.
Win Southampton @@ 1,38 ✅ ✅
West Ham - Hull
Podopieczni Big Sama liczą jeszcze na awans bezpośedni do tego potrzeba porażki Southampton a zwycięstwa Młotów. Hull City zapewniło sobie ligowy byt nawet był cień szansy na 3 kolejki przed końcem że zagrają w barażach szybko jednak to prysnęło. West Ham ma ogromną szansę czy ją wykorzysta. ?.
Win West Ham @@ 1,50 ✅ ✅
Myślałem nad Cardiff jednak tam jest spore ciśnienie i Walijski zespół może go nie wytrzymać. Z drugiej strony Boro jedzie do drużyny Kuszczaka tam także nie będzie łatwo o zwycięstwo. Walka o ostatnie miejsce barażowe będzie zacięta do końca.
 
ruichi 457

ruichi

Użytkownik
No dobra.. ostatnia kolejka, więc na szybko bo mało czasu mam (all bet365)
Southampton - Coventry
Święci walczą o bezpośredni awans i do szczęścia może wystarczyć im nawet remis, jeśli West Ham wygra maksimum dwoma golami. Ale myślę, że taktyka zachowawcza nie wchodzi w rachubę. Gospodarze zagrają bez pomocnika Richarda Chaplowa (28/4) i to będzie właściwie jedyne ich ważne osłabienie przed najważniejszym meczem sezonu. Nie zagra jeszcze napastnik Tadanari Lee (9/1), więc Lambertowi w ataku będzie partnerował Billy Sharp (34/18). W drużynie gości odpadł kolejny obrońca , bo Richard Keogh (47/0) w ostatnim meczu dostał czerwoną kartkę i jego miejsce zajmie 17 letni wychowanek Jordan Willis, który do tej pory raptem dwa razy wchodził na boisko w końcówkach spotkania. Poza tym poza składem pozostają obrońcy: Cyrus Christie (39/0), Nathan Cameron (14/0), Richard Wood (19/1) i Hermann Hreidarsson (4/0) oraz pomocnik Sammy Clingan (40/2). Powracają na ostatni mecz w Chempionship: napastnik Alex Nimely (27/1) i pomocnik David Bell (29/0). Jak widać obrona w rozsypce, co przekłada się na wyniki. Ostatnia porażka z Doncaster potwierdza zniechęcenie i brak zaangażowania. Do tego Coventry na wyjeździe wygrało tylko jeden mecz, 6 zremisowało i 15 przegrało. A jeśli przegrywało to często więcej niż jedną bramką. Do tego w pierwszym meczu tych drużyn było 4-2 dla Świętych. Jedziemy po awans! ????
Southampton -1,5 @ 1.775 ✅ 4-0
Southampton - 2 @ 2.35 ✅
Poza tym:
Doncaster - Ipswich 1 @ 3.30 ⛔ 2-3
Crystal Palace - Cardiff X @ 3.30 ⛔ 1-2
 
miko5454 80

miko5454

Użytkownik
Dziś szybciutko bo nie mam za dużo czasu.....:-|

West Ham - Hull City

Nie Powtarzając typu ja pokusze się tu o Grę na Handi w stronę młotów które wygrywając dużą ilością bramek tutaj przy ewentualnym remisie świętych wejdą bezpośrednio.

West Ham(-1) 1⛔
Kurs:2,25
BetClic

Southampton - Coventry
Nadzieje Młotów to jedno a mecz Świętych to drugie.Myślę że Southampton w ostatnim meczu udowodni jak się wygrywa spotkania na swoim stadionie i pokaże że to im należy się awans bezpośredni do Premier League.Również Handi W Stronę Southampton.
Southampton(-1) 1✅
Kurs:1,90
Bukmacher:BetClic

Crystal Palace - Cardiff

Gościom wystarczy remis w tym spotkaniu do gry w Play Offach.Myślę że będą w stanie strzelić bramkę gospodarzom,co zreszą robią w ostatnich kolejkach regularnie,Crystal też nie powinno pozostać dłużne,pokazali ostatnio że można w spotkaniu z Reading.

BTS Tak✅
Kurs:1,80
Bukmacher:BetClic
 
J 5

jgc

Użytkownik
Ja w ogóle pomijam tą dzisiejszą kolejkę i skupie się na barażach.
W teorii dzisiaj wygrywać powinni wszyscy, którzy jeszcze mają szansę na baraże itp. jednak tak na prawdę nie wszystkim drużynom musi się opłacać wygrywać, bo będą zmuszeni grać z dużo silniejszymi rywalami na papierze(Southampton lub West Ham), z rywalami którzy akurat są w gazie (np. Blackpool), lub z rywalami z którymi mają bardzo słabe H2H. Nie mówię, że tu będą jakieś wałki, ale nie zdziwię się jak ktoś specjalnie straci punkty żeby trafić na lepszego w swoim mniemaniu przeciwnika. W zależności od wyników wszystko będzie się zmieniać jak w kalejdoskopie. Także ja się nie odważę typowania drużyn walczących o baraże.
Jeśli chodzi o inne pary to chyba można zaryzykować, że w meczu Leeds - Leicester zobaczymy BTS. Obie ekipy grają o pietruszkę lub o prestiż jak kto woli... dużo strzelają, dużo tracą kto ogląda Championship to raczej wie co to za ekipy. Ja bym do tego dorzucił wygraną Forest z Portsmouth bo przyjezdni już w League One, więc pewnie oleją ten mecz. Z kolei liczę, że Forest w końcu wygra przed własną publicznością i dadzą ludziom trochę radości bo to ekipa która miała walczyć o PL a ledwo co się utrzymała.
Leeds - Leicester BTS 1,6 ✅
Forest - Portsmouth 1 1,8 ✅
Ogólnie to trudno jest cokolwiek znaleźć ciekawego bo jeśli ja odrzuciłem dla siebie baraże to znowu nie wiem jak z podejściem do meczu pozostałych ekip - mogą po prostu przyjechać na długi weekend hehe:razz:
Także...także tego
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom