>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

KTORA NAJPIEKNIEJSZA ?!

E 0

emdoka

Użytkownik
Trzeba wziąć jej mejl i podać linka do tego tematu ????
Nie zrobiło by to na niej żadnego wrażenia podejrzewam,jakiś czas temu na pewnym forum na jej temat wybuchła 10 stronicowa dyskusja...
heh nie rozumiem czym wy sie zachwycacie normalna dziewczyna ani brzydka ani piekna..
Chcesz powiedzieć,że w Białym takie dziewczyny czają sie za każdym rogiem?
 
A 2

areklipno

Użytkownik
powiem wam tylko że dziewczyna jest fajna ale to jest na razie jeden ✅

2 dostałaby ode mnie wtedy jak byłaby w porządku pod wzgledem charakteru bo czesto sie zdarza że takie &#39;slicznotki&#39; mają źle poukładane w głowie
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
2 dostałaby ode mnie wtedy jak byłaby w porządku pod wzgledem charakteru bo czesto sie zdarza że takie &#39;slicznotki&#39; mają źle poukładane w głowie

Zgadzam się z Tobą kolego w 100000%. One chcą księcia z bajki (Paweł Deląg) z super furą i walizką pieniędzy co dzień. Baaaaaardzo rzadko zdarzają się super laski żeby miały normalnie w głowie. Ale cóż taka ta nasza Polska (nie)kochana.....





To jest według mnie prze lachon- dziołcha numer 1 (brunetki i piwne oczy-normalnie kosmos dla mnie :*)
 
vizjerei 1

vizjerei

Użytkownik
heh nie rozumiem czym wy sie zachwycacie normalna dziewczyna ani brzydka ani piekna..
Dokładnie, Karol. Fakt dziewcze jest powyżej średniej. Ale co z tego, że jest w I lidze, jak nie walczy o puchary, tylko w barażach? ???? Ale się piłkarska metafora wkradła ????
 
rookie91 0

rookie91

Użytkownik
heh nie rozumiem czym wy sie zachwycacie normalna dziewczyna ani brzydka ani piekna..
Chcesz powiedzieć,że w Białym takie dziewczyny czają sie za każdym rogiem?
Wiesz patrząc na fotce, to chyba sie czają ???? ... wpisujesz w wyszukiwarce Białystok i pełno jest takich laseczek w jej ( czyt. tez moim ) wieku ???? ... identycznie jest z Bydgoszczą i KatowicoGliwicoZabrzu itd. ????

No ale jak juz wczesniej mowiliscie, niestety połowa z nich to &#39;pustaki&#39; ;)
 
A 2

areklipno

Użytkownik
wiesz nawet 1 ligowe z baraży są lepsze o tych z 3 ligi ????

a tak poważnie to najlepsze są te z &quot;2 ligi&quot; bo przeciętna (choć tu bym mógł troche polemizować) uroda i dobrze poukładane w głowie i to jest ideał dla mnie. Nie ważne czy blondynka czy brunetka czy oczy takie czy inne. Ładna (ale nie z tych ślicznotek) i mądra (w sensie dobrego poukładanego wnetrza głowy) - i to jest naprawdę wtedy cud dziewczyna ????


Twoja pani Krzysiu niczego sobie ????
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Ładna (ale nie z tych ślicznotek) i mądra (w sensie dobrego poukładanego wnetrza głowy) - i to jest naprawdę wtedy cud dziewczyna
tak, ważne wnętrze głowy. Ale dobrze żeby była ze ślicznotek i mądra ???? Jak ideał to ideał ;)

no no Krzysztof jakiego lachona znalazłeś ????
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Na Politechnice Świętokrzyskiej u mnie są super laseczki ale nie wiem czy się pozwolą sfotografować bo tak na bezczela to nie halo.... (może parę foteczek wkleję-szczególnie takiej Basi i Ani-oooj ???? )
ale fakt faktem chyba one nie dorównują urodzie tej co zamieściłem wyżej... tamta chyba poza zasięgiem-jej boy musi być wniebowzięty jak pieści takie ciałko i laska takiej urody (ciekawe jak z &quot;główką&quot; ma?)
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
eee nie wiem co sie tak podniecacie ta Krystyna...szczerze mowiac widzialem juz 100 razy ladniejsze dziewczyny od niej. no i zaloze sie ze w glowce ma siano a inteligencje pewnie podobna do Dody ????
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Hm takich dziewczyn jak ona jest cala masa.. przynajmniej w bialymstoku, ale moze to fakt ze ja jestem bardzo wybredny wplywa na moja ocene. Cale szczescie ze ja mam sliczna dziewczyne do tego bardzo poukladana i szczesliwie zyjemy sobie dzisiaj dokladnie 1,5 roku ???? Zdjecia nie dam bo pewnie by nie chciala :p a ze jest slicznotka to moze potwierdzic Krzystof1985 bo widzial nasze wspolne fotki ????

Moge co najwyzej moje wkleic hehe :p
 
Do góry Bottom