>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

KTORA NAJPIEKNIEJSZA ?!

E 0

emdoka

Użytkownik
Ale niektórzy farmazonem trzaskają,chyba się naoglądaliście Oksany z 4fun tv.Chociaż ta to pomyleniec...Ale to przez takie blondyny kształtuje się stereotyp,że ładna dziewczyna jest powiedzmy-niemądra.Nie zgadzam się z wami drodzy koledzy.Nie znamy tej Krystyny więc ocenić możemy tylko jej wygląd.
 
A 2

areklipno

Użytkownik
nikt nie powiedział ze ona ma źle w głowie tylko po prostu tak zwykle (choć nie zawsze) jest i oby nasze przypuszczenia były mylne ????
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Ta pierwsza to straszny wytluk do tego na tym zdjeciu zapudrowana ze az biala bo chyba nalozyla puder jasniejszy niz karnacja ????

Druga tez az zal du** sciska, skad sie takie biora ? :p

Trzecia - jedyna ktora jako tako wyglada i nie straszy, 5+ w skali 1-10
 
beau 1

beau

Forum VIP
Może to ona a może nie.Możliwe że nasza Krysia jest łądniejsza :jezora: a już napewno jest mądrzejsza.
Jeśli chodzi o tą Krystynę z fotki to jest fajna.Stała się popularna bo wszystkie inne paszczury kradły jej fotkę.
 
N 0

nevertrust

Użytkownik
Czytając komentarze o tym, jak to &#39;&#39;zachwycacie się&#39;&#39; urodą niektórych dziewczyn startujących w wyborach FM 07&#39;, momentami krew mnie zalewa. no wybaczcie, ale dlaczego oceniacie ludzi wyłącznie po wyglądzie? mieszkam w białymstoku, znam Krysię, i mogę Wam szczerze powiedzieć, że poza urodą, to nie prezentuje sobą nic nadzwyczajnego.. wystarczy zamienić z nią kilka słów, aby się o tym przekonać.. [mozna obejrzeć równie dobrze jej wypowiedź do kamery po zakończeniu konkursu] niektórzy mówią o niej, że jest &#39;pustą lalką&#39;, nie podzielam tego zdania, bo każdy ma coś w sobie, lecz również mu nie zaprzeczam. Takie jest moje zdanie. A co do tych wszystkich namiętnych krytyków.. nikt nie jest idealny, ale to nie powód to tego, aby go krytykować, a tym bardziej przekreślać, bo może okazać się, że jest to duży błąd. Rozumiem, że są to wybory fm, ale przestańcie być tacy zawistni.. nie macie już na czym sie wyżywać? takimi postami świadczycie o samych sobie i o tym, że jesteście w pewnym stopniu niedowartościowani. pójdź, zobacz jak tam jest, przeżyj to. a dopiero później komentuj.
Pozdrawiam
 
K 0

karoleks85

Forum VIP
Moim zdnianiem ona nie jest lalka, wyglada normalnie przynajmniej na zdjeciu z tego konkursu i to jest jej na plus. Co do wyzywania sie to coz jesli ktos idzie na wybory miss to chyba jest swiadomy tego ze staje sie w pewnym sensie osoba publiczna i komentarze sa jak najbardziej zasadne, a ze dziewczyny ktore tam sie zglosily maja zawyzone poczucie wlasnej wartosci to juz inna sprawa. Przy wygladzie znacznej wiekszosci mogly sie spodziewac takich a nie innych komentarzy. Nie chodzi tu napewno o zawisc bo nie sadze zeby bylo tu czego zazdroscic, raczej wspolczuc zapatrzenia w siebie. Nie jestem tez niedowartosciowany, nigdy nie poszedlbym na taki kokurs i to wlasnie dlatego ze znam swoja wartosc i wiem ze niczego nie musze sobie udowadniac, ogladajac foty kandydatow na mistera pomyslalem sobie ze kandydaci godni kandydatek...

Jak bys nie wiedzial konkursy miss organizowane sa wlasnie dla pustych lalek, ktore chca dowartosciowac sie ocenami spoconego jury, ktore wylania zwyciezczynie na podstawie wyczynow lozkowych kilka dni wczesniej np w hotelu cristal albo na podstawie pewnych koneksji. Jedynie wersja internetowa czy sms-owa jest troche bardziej obiektywna. Chociaz znam przypadek jak miss publicznosci jakiegos tam konkursu wykupila razem z rodzicami i znajomymi calkiem spory naklad &quot;kuriera porannego&quot; i wysylala kupony z glosem na siebie (buaahahaha)

Zadna normalna dziewczyna nie zglosi sie do takiego konkursu zeby krecic tylkiem przed banda napalonych kolesi. Wystarczy posluchac ich wypowiedzi, kazda jest taka sama: kocham zwierzeta, chce zostac psychologiem liczy sie dla mnie pokoj na swiecie i sprawiedliwosc, lubie taniec.. Boze ! Zenada ..! Pole do popisu dla kretynek, szukajacych poklasku u starych sponsorow lub wsrod publicznosci plci meskiej na poziomie Big Brothera.
Z takich osob mozna sie tylko smiac i po to wrzucilem ten link, zeby sie posmiac.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Hm takich dziewczyn jak ona jest cala masa.. przynajmniej w bialymstoku, ale moze to fakt ze ja jestem bardzo wybredny wplywa na moja ocene. Cale szczescie ze ja mam sliczna dziewczyne do tego bardzo poukladana i szczesliwie zyjemy sobie dzisiaj dokladnie 1,5 roku Zdjecia nie dam bo pewnie by nie chciala a ze jest slicznotka to moze potwierdzic Krzystof1985 bo widzial nasze wspolne fotki

Nom widziałem ???? bardzo piękna kobieta ???? - a jak Karol mówi że ma jeszcze poukładane w głowie to tylko :jupi: . Ja wam wkleję fotę takiej dobrej koleżanki Ani S. ???? jak się zgodzi sfotografować i wyrazi zgodę na umieszczenie jej foty (50% szans na wszystko). Laska przesuper i ma poukładane w głowie, sporo facetów za nią szaleje (hehe chyba i ja ;)



Co do lasek -takich superpiękności jak laleczka ma 18-19 lat i jej uderzy sodówka do głowy to jest kapota. Ja sam mam bardzo negatywne doświadczenia z taką jedną, z twarzy przelaska i figury (włosy, twasz, piersi, talia ;) wszytko na 10) na fotce miała non stop średnią 9,8 ale powiem wam że była głupia, pusta i naiwna-do tego jeszcze strasznie leniwa ????

Dlatego wam radzę koledzy zejdźcie na ziemię i takie super lalki uczcie pokory i dajcie sobie z nimi spokój, bo wygląd przez lata się zmienia i może być z super laski nieco inny stwór, a jak w głowie ma pstro to będzie trudno to naprostować, a jak macie ładną dziewczynę i rozumkiem to wątpię żeby jej coś odje... w głowie i zaczęła odwalać fochy....

Ja jak widzę niektóre plastikowe lale to im nawet piszę w komentach że masz na 100% pusto w głowie skoro dajesz tak niecenzuralne foty i ubierasz się jak dziw*a.
Pamiętajcie prawdziwa piękność nie potrzebuje 2 kg makijażu :jezora:
 
malkolm 2

malkolm

Użytkownik
Pamiętajcie prawdziwa piękność nie potrzebuje 2 kg makijażu
No i to mi się podoba ???? Może być piekna al;e i głupia choć nie chcę mówić tutaj o wszystkich bo istnieją zapewne laleczki madre, ale w sumie to że robią z siebie dzi*ki to juz nie jest mądre. A co do Kryśki to z tych fotek wygląda normalnie. Jest ładna ale zdjęcia nie są takie jak totalnego pustaka...
 
Do góry Bottom