>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kto zostanie Mistrzem Polski w sezonie 2011/2012?

Status
Zamknięty.
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
2,00 widnieje na toto-mixie. Szkoda, że mają od 11 otwarte, a ja na 11.00 do pracy. Wątpię czy jakiś internetowy się odważy wstawić ten mecz do swojej oferty z kursem w okolicach 2,00
 
L 0

lotharek

Użytkownik
Witam!

Czy może orientujecie sięczy któryś buk ma jeszcze ofertę na to kto wygra ekstraklasę. Jeśli moglibyście podać przy okazji kurs na Legię byłbym wdzięczny.

Pozdrawiam
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Kto zostanie mistrzem Tobet:

Śląsk Wrocław
1.55
Ruch Chorzów
2.50
Lech Poznań
7.50
Legia Warszawa
22.00
 
0rdinarum 17

0rdinarum

Użytkownik
Uważam, że Śląsk się potknie i Ruch rzutem na taśmę zdobędzie majstra. Tu już nie ma co mówić, kto lepszy, albo kto bardziej zasługuje. Polska liga budzi we mnie jeden komentarz - śmiech na sali. o!
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Witam kolegów. Popatrzyłem w tabele sprzed lat na spotkania Wisły i Śląska i ku mojemu zdziwieniu w sezonie 2008/2009 w ostatniej kolejce Wisła potrzebowała 3pkt a grała ze Śląskiem właśnie i wygrała gładko 2-0 zdobywając wtedy mistrza, teraz jest więc szansa na odwrócenie sytuacji, buki pewnie mecz wycofają.
 
sektorowka 0

sektorowka

Użytkownik
Moim zdaniem po trofeum sięgnie w tym sezonie ekipa z Wrocławia. Lepiej zagrać win śląska dostępny jeszcze po 1.8 niż to marne 1.55 na mistrzostwo - przecież to tożsame zakłady.
 
M 135

mhm

Użytkownik
nie tozsame bo jak Slask zremisuje plus Ruch remis i Lech remis to Slask ma mistrza ale to sie raczej nie zdarzy.
 
sektorowka 0

sektorowka

Użytkownik
Któryś z tych zespołów wygra na pewno. Najłatwiejsze zadanie ma chyba Ruch. Lechia zagrała świetnie z Legią ale wynikało to chyba ze słabości przeciwników. Tak więc jedynie zwycięstwo pozwala Wrocławianom myśleć o mistrzostwie.
 
S 42

szuwi1

Użytkownik
Jesli chodzi o Legie, to lepszy kurs wyjdzie, jesli postawi sie akumulator na Legie, Wisle, Widzew z remisem i Lechie z remisem, bo tylko w tym przypadku Legia wywalczy mistrza. W zaleznosci od bukmachera - ok 60-70 kurs. Oczywiscie science-fiction, ale za drobne mozna sprobowac, jesli ktos chetny.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Niektóre firmy bukmacherskie wycofały zakłady na niedzielny mecz Wisły Kraków ze Śląskiem Wrocław, który może zadecydować o mistrzostwie Polski! Inne przyjmują je po niecodziennych kursach.
Po ostatniej kolejce Śląsk zasiadł na fotelu lidera, a Wisła nie gra już niemal o nic. Jeśli wrocławianie w niedzielę wygrają przy Reymonta, zdobędą tytuł. Kibice z Krakowa, który przyjaźnią się z fanami z Wrocławia, na forach internetowych piszą wprost, że ich drużyna powinna odpuścić.
- Mimo że kibice po meczu z Cracovią dali nam do zrozumienia, że mamy to spotkanie przegrać, to każdy z nas podejdzie do tego meczu na sto procent. Będziemy grać jak zwykle o zwycięstwo - podkreślał w &quot;Gazecie Krakowskiej&quot; Cezary Wilk, pomocnik Wisły Kraków.
Tyle że za Śląskiem przemawia niemal wszystko. Michał Probierz, trener Wisły, po ostatnim meczu z Górnikiem Zabrze odsunął od składu czterech piłkarzy i musi postawić na żółtodziobów, bo został z jednym obrońcą. To wszystko powoduje, że niektóre firmy bukmacherskie przyjmują zakłady na każdy mecz ostatniej kolejki ekstraklasy, tylko nie spotkanie Wisła - Śląsk.
Inni bukmacherzy obniżają kursy. Jeszcze kilkadziesiąt godzin temu za postawioną złotówkę na zwycięstwo Śląska można było dostać więcej niż za wygraną Wisły. Teraz za wytypowanie wygranej krakowian da się zarobić nawet siedmiokrotność zainwestowanej kwoty. Kursy na zwycięstwo wrocławian spadły do ok. 1.5.
- Czy jest coś na rzeczy? Jak najbardziej. Kursy mówią wszystko. Śląsk grający na wyjeździe jest zdecydowanym faworytem meczu z Wisłą. Resztę można sobie dopowiedzieć. Wisła gra z jednym obrońcą, a kibicom przede wszystkim zależy na tym, by mistrzostwa nie zdobyła Legia Warszawa. To też są przesłanki, które bierze się przy ustalaniu kursów - podkreśla Jarosław Andruszkiewcz, doradca branży bukmacherskiej, w rozmowie z portalem krakow.sport.pl.
Początek wszystkich meczów ostatniej kolejki ekstraklasy w niedzielę o godz. 17.
Źródło: Gazeta
 
B 0

bdw

Użytkownik
nie tozsame bo jak Slask zremisuje plus Ruch remis i Lech remis to Slask ma mistrza ale to sie raczej nie zdarzy.
Tutaj jak dla mnie Wisła zremisuje ze Śląskiem(chyba że Wiślacy przegrają, ale to tylko po słabej grze. Bo większość obcokrajowców gra tam dla kasy i wiedzą już pewnie że odejdą) a Ruch pokona Lechie.

I Legia wyjdzie na(za przeproszeniem) frajera roku. Przegrać se słabą Lechią, która cały sezon gra kaszanę?
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
I Legia wyjdzie na(za przeproszeniem) frajera roku. Przegrać se słabą Lechią, która cały sezon gra kaszanę?
A co wszyscy tak najeżdzają na Legię.A Wisła to nie grajery a Lech to nie frajery??Wstyd jest taki sam dla Wisły Legii i Lecha że jakis Śląsk czy Ruch zdobęda mistrza bo to tak jakby w Anglii wygrał Fulham ....
Przegrana z Lechią nie jest jedyna przyczyna przegrania majstra przez Legie.
Zespół o takim potencjale powinien wygrywać w Łodzi z Widzewem czy u siebie z Lechem nie wspominając nawet o Bełchatowie Jagielloni czy wspomnianej wyżej Lechii.
W Polsce jest tak że nie wygrywa się mistrza po wygranych z optymalnymi przeciwnikami (Śląsk(w) Wisła(d) Ruch(w,d) tylko po wygranych ze słabeuszami. W tym elemencie lepszy był Śląsk i to oni będą jutro sie cieszyć ogrywajac na koniec jakże słabą w tym sezonie i na dodatek sprzedajną Wisłe bez żadnych ambicji...
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
A co wszyscy tak najeżdzają na Legię.A Wisła to nie grajery a Lech to nie frajery??Wstyd jest taki sam dla Wisły Legii i Lecha że jakis Śląsk czy Ruch zdobęda mistrza bo to tak jakby w Anglii wygrał Fulham ....
Przegrana z Lechią nie jest jedyna przyczyna przegrania majstra przez Legie.
Zespół o takim potencjale powinien wygrywać w Łodzi z Widzewem czy u siebie z Lechem nie wspominając nawet o Bełchatowie Jagielloni czy wspomnianej wyżej Lechii.
W Polsce jest tak że nie wygrywa się mistrza po wygranych z optymalnymi przeciwnikami (Śląsk(w) Wisła(d) Ruch(w,d) tylko po wygranych ze słabeuszami. W tym elemencie lepszy był Śląsk i to oni będą jutro sie cieszyć ogrywajac na koniec jakże słabą w tym sezonie i na dodatek sprzedajną Wisłe bez żadnych ambicji...
Po pierwsze Legia straciła mistrzostwo, a Wisła czy Lech to miały na nie szanse może po pierwszy kolejkach. Jak inaczej można nazwać stratę tylu punktów w końcówce sezonu i oddanie fotelu lidera w ostatnim meczu z taką drużyną? Po drugie Legia to niemal znienawidzony klub w Polsce, więc nie ma się co dziwić.
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[..] czy Ruch zdobęda mistrza bo to tak jakby w Anglii wygrał Fulham ....
[...]
&quot;Czy Ruch&quot; to 14 krotny Mistrz Polski. Właściwie powinno być z mojej perspektywy patrząc 13 krotny MP (w 1951 r. Ligę wygrała Wisła) ale to niczego nie zmienia bo to jest nastokrotny Mistrz.
Legii skoro o niej była mowa, do takiego wyniku brakuje piłkarskich lata świetlnych.
---
Tuż obok Ruchu Chorzów jednym tchem wymienić można jedynie Górnika Zabrze i Wisłę Kraków. I tyle.
[...] Po drugie Legia to niemal znienawidzony klub w Polsce, więc nie ma się co dziwić.
Tak pewnie i jest. &quot;Nienawiść&quot; skądś się wzięła.
Nieprzypadkiem inne kluby z tego miasta można kochać tak jak to robi Cracovia (a z Krakowa przecież) wobec Polonii warszawskiej.
 
M 135

mhm

Użytkownik
Kto zostanie mistrzem Tobet: Śląsk Wrocław 1.55 Ruch Chorzów 2.50 Lech Poznań 7.50
kursy dla idiotow. Jak zagramy win Lech, Lechia x2 i Wisla 1x to mamy ako 14(!!). Buk oferuje 7.5. Ladna marza. Lech tylko wtedy ma szanse na mistrza jak Slask i Ruch nie wygraja a sam wygra wiec ktos kto zagra 7.5 jest oslem i tylko na to liczy buk.
2.5 na Ruch to samo. Ale patologia. To juz lepiej zagrac 1.33 na Ruch i 1x na Wisle i wtedy jest kurs okolo 3.3.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Legii skoro o niej była mowa, do takiego wyniku brakuje piłkarskich lata świetlnych.
Fakt.Nic nie ujmując Ruchowi przypomnij mi kiedy ostatni raz zodbyli tego mistrza ?? Lata świetlne temu.Mówimy o tym co jest teraz a ja mówię co mówię w perspektywie zaprezentowania się czyms w Europie.
Czym się tam Ruch czy Śląsk zaprezentuje??
Jeśli chodzi o europejskie podobje to tam Rucha od Legii dziela lata świetlne a chyba chodzi nam o to żeby wreszcie coś nasze kluby robiły w tej Europie.
Legia frajersko oddała tytuł i nigdzie nie napisałem że tak nie było.
Najeżdza się na nich właśnie tylko dla tego że są najbardziej znienawidzonym klubem w Polsce bo gdyby to Śląsk czy Ruch był teraz w takiej sytuacji jak Legia(frajerskie przegranie mistrza) nikt by tutaj nawet o tym nie wspomniał bo to od Legii wymaga się więcej.
Jak Śląsk był liderem i trafiały się im słabsze mecze nikt nic nie mówił wszystko było cacy ale jak już Legia była liderem i zagrała gorzej to odrazu pojawiały się spekulacje jak oni to słabo nie graja itd itp.
Zobaczymy co pokaże ten Śląsk na przełomie lipca/sierpnia bo doświadczenie w europie zerowe...a tam się nikt podkładał nie będzie jak Wisła jutro
Aha i taka śmieszna sprawa jeszcze : przewińcie do góry i zobaczcie na ankiete ???? )))
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
=Wanderlei;2844683]Fakt.Nic nie ujmując Ruchowi przypomnij mi kiedy ostatni raz zodbyli tego mistrza ?? Lata świetlne temu.Mówimy o tym co jest teraz a ja mówię co mówię w perspektywie zaprezentowania się czyms w Europie. [...]
Sądziłem, że napisałeś z myślą o całokształcie ligowym na przestrzeni lat.
Jeśli chodzi o &quot;teraz&quot;, to teraz będzie takie, że jeśli Ruch zostałby Mistrzem to oznacza, że jest najlepszy w polskiej lidze. Wyrównanej, &quot;spłaszczonej&quot; czy ja ktoś chce, beznadziejnie słabej.
Nie mam w zwyczaju wyrokować na temat czegoś co jeszcze nie nastąpiło i przesądzać to w z góry określonym kierunku. Dlaczego miałbym teraz pastwić się na nad Ruchem?
[...] Jeśli chodzi o europejskie podobje to tam Rucha od Legii dziela lata świetlne a chyba chodzi nam o to żeby wreszcie coś nasze kluby robiły w tej Europie. [...]
Czyli powracam do tego samego: skąd ktokolwiek już wie jak Ruch mógłby się teraz zaprezentować w Europie? Na podstawie przeszłości miałbym posiąść taka wiedzę? Jutro, po ostatniej kolejce będzie liczyć się &quot;teraz&quot;.

[...] takiej sytuacji jak Legia(frajerskie przegranie mistrza) nikt by tutaj nawet o tym nie wspomniał bo to od Legii wymaga się więcej.
Jak Śląsk był liderem i trafiały się im słabsze mecze nikt nic nie mówił wszystko było cacy ale jak już Legia była liderem i zagrała gorzej to odrazu pojawiały się spekulacje jak oni to słabo nie graja itd itp. [...]
To pewnie należy to przyjąć na klatę i tyle. Gdyby nie rozpoczęto nadmuchiwania baloniku w postaci &quot;Legia MP&quot; albo &quot;mamy dublet&quot; to rozeszłoby się po kościach. Były wielkie zapowiedzi to teraz jest wielkie kopanie po du ... ach. I Legia w tym kontekście nie jest żadnym wyjątkowym poszkodowanym. Po Wiśle przez całe sezony się jeździło jak po łysej kobyle bo od niej &quot;się wymaga&quot;. Frajersko np. przegrała Wisła MP przy okazji sławetnej &quot;główki Jopa&quot;, która była skutkiem gry w całym sezonie a nie przyczyną. Takie rzeczy się przeżywa i gra się dalej. I Wisła dalej grała z podniesioną głową a nawet w takim sezonie jak za Maaskanta zdobyć potrafiła Mistrza. I nic mnie to nie obchodzi, że reszta klubów była słaba itp, itd. Zresztą gdy i tego Mistrza zdobyła to malkontenci kręcili nosami z różnych przyczyn, o których tu nie będę się rozpuisywał.
[...] ...a tam się nikt podkładał nie będzie jak Wisła jutro [...]
Jak będzie, to się okaże po zakończeniu spotkania. Nie widzę powodu aby właśnie akurat podczas tego ostatniego spotkania wypruwać z siebie żyły i grać wyśrubowanym składem. Liczę natomiast, że chłopaki, którzy wyjdą na boisko zagrają tak, jak potrafią najlepiej.
Sugerowałbym przy okazji wszystkim osobom już teraz znającym wynik meczu, który dopiero będzie, na wszelki wypadek przygotować się na kolejną teorię &quot;spiskową&quot;, bo co się stanie jeśli Wisłą nie przegra? Głupio będzie?
[...] Aha i taka śmieszna sprawa jeszcze : przewińcie do góry i zobaczcie na ankiete ???? )))
Właśnie ta ankieta w konfrontacji z rzeczywistością powinna dać do myślenia tym, którzy przygotowują mistrzowskie baloniki, pompując je bez opamiętania.
 
M 135

mhm

Użytkownik
skąd ktokolwiek już wie jak Ruch mógłby się teraz zaprezentować w Europie?
moze stad ze cala gra Ruchu opierda sie na tym ze wykopniemy pilke do przodu, dogoni ja Piech i strzeli w bramkarza po czym pilka wpadnie pod nim i bedzie gol.
Jest tez drugi wariant.
Staly fragment gry, obojetnie skad byleby z polowy przeciwnika, Zienczuk wrzuci lekka pilke na 8 metr gdzie obrona przeciwnika rozstapi sie jak morze czerwone przed mojzeszem, do pilki dobiegnie obojetnie kto z Ruchu, przylozy glowe i pilka wpadnie do bramki.
3 wariantu nie ma. Ruch w zasadzie innych goli nie strzela. Albo ta wrzutka gdzie obroncy sie odsuwaja albo bramkarz nie wychodzi/wychodzi z pozno. Albo ten Piech.
Z takim &quot;pomyslem&quot; w europie to sie nic nie ugra i mam nadzieje ze twardo grajacy zespol poludniowy czy wschodni rozbije ich. Oby tylko nie trafili znowu na takich leszczy jak Craxa, ktora sie 60 minut trzymala az w koncu padl gol. Z jakiej sytuacji to nie musze pisac bo jest to sytuacja a) albo b). W tym przypadku b).
I jakby te wrzutki byly bite mocno w strone bramki tak jak w Niemczech to ja rozumiem ale nie takie spadajace jak krople deszczu zawiane wiatrem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom