>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto zostanie Mistrzem Polski w sezonie 2011/2012?

Status
Zamknięty.
R 0

referback

Użytkownik
Wydaje mi się że nie doceniacie Legi w tym sezonie jest naprawdę silna a po 2 meczach w lidze europy naprawdę ich gra wygląda nieźle, oczywiście Wisła to Wisła i będzie mocny przeciwnikiem.
Wydaję mi się że miejsca od 1-5 wyglądać będą tak:
1.Legia
2.Wisła
3.Lech
4.Polonia
5.Śląsk
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
W tym sezonie może być na prawdę ciekawie. Wisła jeśli wejdzie do fazy grupowej może mieć problemy z grą na 3 frontach i może być nieciekawie. Jednakże pomimo tego, nadal powinni liczyć się w walce o mistrzostwo.
Muszę oddać honor Bakero, którego przed rozpoczęciem tego sezonu skreślałem. Nie uważałem go za trenera, który może dać rade na tym stanowisku. Jego decyzje z poprzedniego sezonu, były często komletnie nie trafione, jak np Stilic jako wysuniety napastnik. Po pierwszych meczach mogę powiedzieć, że się jednak myliłem. Ich gra wygląda na prawdę dobrze i można sądzić, że wreście Bakero znalazł dobrą taktykę dla tego zespołu. Jeśli zostanie do końca sezonu Rudnevs i Stilic a dodatkowo utrzymają dotychczasową formę to mogą być głównymi faworytami.
Pozostali kandydaci to :
- Legia, która póki co gra nieźle i wątpie żęby się powtórzyła sytuacja z ubiegłego sezonu, w której zaliczają kolejne wpadki itp. Mogą jedynie stracić szanse na mistrzostwo jeśli będą grać na 3 frontach, bo nie mają równie dobrych zmienników co zawodników pierwszego składu i poprostu mogą nie dać rady.
- Śląśk, który powinien potwierdzić formę z ubiegłego seoznu.Nie mają praktycznie już szans, żeby wystapić w fazie grupowej LE wieć powinny znów włączyc się do walki o czołówkę.
- Polonia, która przeszła troche zmiany kadrowe (stracili jednych z najlepszych piłkarzy ubiegłego sezonu: Mierzejewski, Sobiech i Smolarek) Jednakże sądze, że pomimo tych zmian są w stanie włączyć się do walki o pozycje 1-5. Głównie dlatego, że wreście jest jakaś ciągłość na ławce trenerskiej.

Najwazniejsze jest to, że w porównaniu do poprzedniego sezonu na ławce trenerskiej zachowała się ciągłość. Każda z podanych wyżej drużyn przed tamtym sezonem lub w trakcie zmieniała swoich trenerów. Teraz każdy trener pracuje z drużyna przynajmiej pół sezonu, wiec walka może być ciekawa.

Wydaje mi się, że miejsca 1-5 wyglądać bedą tak.
1. Lech
2. Wisła
3. Legia
4. Ślask
5. Polonia

Na dalszych pozycjach od 6 do 10 znajdzie się na pewno Zagłębie i Jagielonia. (wg mojej opinni)
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
No, po dzisiejszym dniu, gdzie Wisła jeszcze nie gra z Koroną, a nie wiadomo jakim wyjdzie składem i gdyby się tam potkneli i zgubili punkty to przewaga Lecha byłaby już duża, a wtedy myślę, że warto stawiać na mistrzostwo Wisły po wyższym kursie, bo żaden zespół z Ekstraklasy nie ma tak silnego i wyrównanego składu. Co więcej, wiele osób mówi, że Wisła będzie inna w pucharach a inna w lidze, natomiast szeroka łąwka, jaką dysponuje Robert Maaskant pozwala na wygrywania na obu szczeblach...oby ;)
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
No, po dzisiejszym dniu, gdzie Wisła jeszcze nie gra z Koroną, a nie wiadomo jakim wyjdzie składem i gdyby się tam potkneli i zgubili punkty to przewaga Lecha byłaby już duża, a wtedy myślę, że warto stawiać na mistrzostwo Wisły po wyższym kursie, bo żaden zespół z Ekstraklasy nie ma tak silnego i wyrównanego składu. Co więcej, wiele osób mówi, że Wisła będzie inna w pucharach a inna w lidze, natomiast szeroka łąwka, jaką dysponuje Robert Maaskant pozwala na wygrywania na obu szczeblach...oby ;)
Tak to prawda wisła ma silny skład i wyrównany ale Lech także taki ma. Skład nie zmienił się w porównaniu do roku w którym zdobyli mistrzostwo. Odeszło tylko 2 zawodników, Peszko i Bosacki. Pomoc i atak lech ma bardzo dobrą, z obroną jest troche gorzej. W pomocy mogą grać: stilic, wilk, tonew, kielb, murawski, injac, mozdzen, krivets, djurdjevic i drygas. Pomoc mają bardzo mocną a w ataku jest niezastąpiony rudnevs. Jeśli wisła będzie grała na wszystkich frontach to może mieć problem jeśli lech utrzyma taką formę.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Wisła pewnie się ocknie na wiosnę. Natomiast wierzę, że gra Ślaska (najbardziej dojrzała) ma szansę na ostateczne powodzenie. Silna w tym roku Legia nie da rady grać na dwóch frontach, a czeka ich jeszcze porażka z Wisłą, Lechem i na rewanżu ze Śląskiem w lidze, ale awans do pucharów obroni. Dla mnie kolejność na koniec sezonu:
1. Śląsk
2. Lech
3. Legia
4. Wisła
5. Lechia
6. Widzew
7. Jagiellonia
8. Cracovia
9. Górnik
10. Polonia
11. Podbeskidzie
12. Zagłębie
13. Korona
14. Bełchatów
15. Ruch
16. ŁKS
 
S 408

swergoc

Użytkownik
Bawimy się w przedstawienie tabeli na koniec sezonu? Spróbować można, dosyć ciekawe ????
1. Legia
2. Lech
3. Wisła
4. Śląsk
5. Polonia
6. Widzew
7. Jagiellonia
8. Ruch
9. Górnik
10. Zagłębie
11. Korona
12. Lechia
13. Bełchatów
14. Cracovia
15. Podbeskidzie
16. ŁKS
Wydaje mi się, że ten sezon nie będzie aż tak &#39;kosmiczny&#39; jak poprzedni gdy prawie cała tabela momentami różniła się o dosłownie kilka punktów. Już teraz jako kandydatów do spadku upatruje: ŁKS, Podbeskidzie, Cracovię i GKS. Bełchatowianie z roku na rok coraz słabsi. W lidze się raczej utrzymają, ale ten sezon może być dla nich bardzo rozczarowujący.
Rzadko się zdarza aby wszyscy beniaminkowie spadali od razu tam skąd przyszli. Jednak nie widzę większych szans dla nich. Chyba, że ŁKS jeszcze odpali. Cracovii wróżę bardzo podobny scenariusz do poprzedniego sezonu.
Lechię może trochę za nisko usytuowałem. Ale w środku tabeli będzie bardzo ciasno.
Wisła może mieć problemy w tym sezonie. Teoretycznie mają najmocniejszą 11 w lidze, ale ich dominacja chyba się skończyła. Na pewno zarówno Wisła jak i Legia zdecydowanie więcej punktów w lidze zaczną zdobywać dopiero po odpadnięciu z Ligi Europejskiej.
Najciężej mi było wsadzić do tej tabeli Ruch. Dla mnie to jedna, wielka zagadka gdzie oni wylądują na koniec sezonu.
Jako czarnego konia wybrałem Widzew.
Tabela trochę wygląda jak ustawienie zespołów ich czysto teoretycznymi możliwościami, albo wg obecnej dyspozycji, ale wydaje mi się, że w tym sezonie w naszej lidze wielkich niespodzianek nie będzie.
Jednocześnie podtrzymuje, że nasza liga jest totalnie nieprzewidywalna i ja osobiście jeszcze na jesieni poprzedniego roku całkowicie zrezygnowałem z jej typowania za pieniądze.
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik
No, po dzisiejszym dniu, gdzie Wisła jeszcze nie gra z Koroną, a nie wiadomo jakim wyjdzie składem i gdyby się tam potkneli i zgubili punkty to przewaga Lecha byłaby już duża, a wtedy myślę, że warto stawiać na mistrzostwo Wisły po wyższym kursie, bo żaden zespół z Ekstraklasy nie ma tak silnego i wyrównanego składu. Co więcej, wiele osób mówi, że Wisła będzie inna w pucharach a inna w lidze, natomiast szeroka łąwka, jaką dysponuje Robert Maaskant pozwala na wygrywania na obu szczeblach...oby ;)
Ja bym nie ryzykował swoich pieniędzy. Niby 5 kolejek i tylko 4 pkt. straty ale chyba tak fatalnie grającej Wisły dawno nie oglądaliśmy. Moim zdaniem w najbliższym czasie się to nie zmieni. A strata z rundy jesiennej może się okazać potem za duza żeby powalczyć o mistrzostwo. W przerwie zimowej Wisła może się wreszcie obudzi i stwierdzi że nie ma napastnika, takiego jak chociażby Lech czy Legia. Bo wątpię by Biton stał się gwiazdą ligową a forma Genkowa.. trenerowi się skończy wkońcu cierpliwośc.
Zdecydowanym faworytem do tytułu jest Legia. Widać ile do gry wniósł Ljuboja, który doskonale zastawia się z piłką i jednym zwodem może stworzyć groźną sytuacje. Takich zawodnikow potrzeba polskim klubom.
Oczekuje wzlotu Cracovii i Lechii w góre tabeli. Natomiast dla mnie końcowa tabela w stylu:
1-2. Legia-Lech
3-4. Ślask-Polonia
5. Wisła
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Skoro ma to być zabawa, to jedziemy ????
(raczej patrzyłem ze względów sympatii klubowych).
1. Lech
2. Legia
3. Wisła
4. Polonia
5. Jagiellonia
6. Śląsk
7. Lechia
8. Zagłębie
9. GKS
10. Widzew
11. Ruch
12. Górnik
13. Cracovia
14. Korona
15. Podbeskidzie
16. ŁKS
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Ja bym nie ryzykował swoich pieniędzy. Niby 5 kolejek i tylko 4 pkt. straty ale chyba tak fatalnie grającej Wisły dawno nie oglądaliśmy. Moim zdaniem w najbliższym czasie się to nie zmieni. A strata z rundy jesiennej może się okazać potem za duza żeby powalczyć o mistrzostwo. W przerwie zimowej Wisła może się wreszcie obudzi i stwierdzi że nie ma napastnika, takiego jak chociażby Lech czy Legia. Bo wątpię by Biton stał się gwiazdą ligową a forma Genkowa.. trenerowi się skończy wkońcu cierpliwośc.
Zdecydowanym faworytem do tytułu jest Legia. Widać ile do gry wniósł Ljuboja, który doskonale zastawia się z piłką i jednym zwodem może stworzyć groźną sytuacje. Takich zawodnikow potrzeba polskim klubom.
Oczekuje wzlotu Cracovii i Lechii w góre tabeli. Natomiast dla mnie końcowa tabela w stylu:
1-2. Legia-Lech
3-4. Ślask-Polonia
5. Wisła
Legii może być cięzko na 3 frontach i mogą nie podołać tak samo jak Lech w poprzednim sezonie. Dlatego daje im 3 miejsce.

Ja podtrzymuje swoje typy i więcej na ten temat nic nie dodam.

Mam tylko nadzieje, że wisła się przebudzi i zacznie grać na miarę swoich możliwości.

Oto cała tabela.
1. Lech
2. Wisła
3. Legia
4. Ślask
5. Polonia
6. Jagielonnia
7. Widzew
8. Zagłębie
9. Korona Kielce
10. Lechia Gdańsk
11. GKS Bełchatów
12. Górnik Zabrze
13. Ruch Chorzów
14.Podbeskidzie
15. Cracovia
16. ŁKS Łodz
 
R 0

recordbaby

Użytkownik
Wisła nie sprzeda Meliksona, więc stawiam na drugie miejsce, ale moim faworytem jest Legia. Lech tradycyjnie zacznie pierdzieć w stołek na bezpiecznej trzeciej lokacie.

1. Legia
2. Wisła
3. Lech
4. Polonia
5. Śląsk
6. Jagiellonia
7. Lechia
8. Zagłębie
9. Bełchatów
10. Widzew
11. Korona
12. Ruch
13. Górnik
14. Cracovia
15. Podbeskidzie
16. ŁKS
 
julek 421

julek

Użytkownik
1. Legia
2. Lech
3. Sląsk
4. Wisła
5. Polonia
6. Jagiellonia
7. Zagłębie
8. Widzew
9. Bełchatów
10. Korona
11. Lechia
12. Cracovia
13. Górnik
14. Ruch
15. ŁkS
16. Podbeskidzie
 
M 6,1K

mrgalgan

Użytkownik
1. Legia
2. Wisła
3. Górnik
4. Śląsk
5. Lech
6. Ruch
7. Jagiellonia
8. Widzew
9. Polonia
10. Zagłębie
11. Korona
12. Bełchatów
13. Lechia
14. Podbeskidzie
15. Cracovia
16. ŁKS
 
O 0

ostrowczanin

Użytkownik
Moim faforytem jest Śląsk Wroclaw o o to tabela.


1Śląsk
2.Korona.
3:Lech
4.Wisła
5.Legia
6Jaga
7Polonia Warszawa
8Widzew
9Górnik
10GKS Bełchatów
11LEchia
12zagłebie
13Podbeskidzie
14ŁkS
15Cracovia
16Ruch.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Jeśli ktoś jeszcze chce podać kolejność zespołów na koniec sezonu to wymagam co najmniej kilku zdań komentarza.
Kolejne posty podobne do tych powyżej będą usuwane.
 
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
Według mnie Wisła i LEgia nie wytrzymają ciężaru grania zarówno w naszej ekstraklasie jak i w LE, tu pojawia się szansa dla teoretycznie &#39;&#39;słabszych&#39;&#39; drużyn.
Lech? dla mnie nie jest to już ta sama drużyna co kiedyś i wcale nie są dla mnie jednym z faworytów do tytułu. Cały czas czekam aż rozpędzi się Polonia W-wa, grają naprawdę fajną, kombinacyjną piłkę, jednak w naszej lidze nie zdaje to egzaminu, gdyż czasami a nawet często nie wychodzi im atak pozycyjny.
Tabela według mnie...
1Polonia W-wa
2.Wisla
3:Lech
4.Korona
5.Legia
6Jaga
7Śląsk
8LEchia
9Widzew
10Górnik
11Bełchatów
12zagłebie
13Ruch
14Cracovia
15Lks
16Podbeskidzie
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Ja powiem tak, kto by nie został - efekt w sierpniu zawsze taki sam. Czyli albo wymęczone LE albo nic. Ja z polskiej ligi kibicuje każdemu, uwielbiam Śląsk, zawsze pójdę za Legią, Lech też dostarczył wiele pięknych chwil ;) Tylko co to ma do rzeczy, jak na końcu &#39;tematu&#39;, gdy przychodzi czas eliminacji jest wielka kupa?
Poziom naszej kopanej wzrasta i to cieszy, te wielkie drużyny mają przepiękne stadiony, na grę drużynową przede wszystkim Legii, WKS (w wybranych meczach) aż miło się patrzy.
Zabrzmi to banalnie, niedoszłe marzenie wielu - niech majstra weźmie ten zespół, który przywróci na stadion słowa &quot;Ce sont les meilleures...&quot;
 
L 0

luc1906

Użytkownik
Mimo wszystko ktoś z Wielkiej 3 : Lech, Legia, Wisła. Innym brakuje mentalności zwycięzców. Popatrzcie jaki piach gra Wisła, a mimo tego nadal liczy się w stawce...
 
death89 84

death89

Użytkownik
Mimo wszystko ktoś z Wielkiej 3 : Lech, Legia, Wisła. Innym brakuje mentalności zwycięzców. Popatrzcie jaki piach gra Wisła, a mimo tego nadal liczy się w stawce...
Jak na moje jedyną drużyną, która gra obecnie dość dobrze i liczy się w walce o tytuł to Legia. Gdyby Lech potrafił każde zawody rozegrać tak jak wczoraj z warszawiakami, to między tymi dwiema drużynami się rozegrała walka o najwyższy stopień pudła. A pewnie do tej walki włączy się dość średnio grający Śląsk i Wisła (zgadzam się z tych piachem, granym przez nich)..
 
R 0

radek123

Użytkownik
Dokładnie, Lech grający tak jak wczoraj w każdym innym spotkaniu miałby 3 pkt. No ale właśnie, ligi nie wygrywa się meczami z &quot;wielką trójką&quot;, lecz z Lechiami, Górnikami itd. są to drużyny, na które Lech już się tak &quot;nie spina&quot; przez co tracił i pewnie będzie tracił punkty .To będzie kluczowe jeśli Lech będzie grał każde spotkanie na swoim, wysokim poziomie, to ma bardzo duże szanse powalczyć o mistrzostwo. Bo co by nie mówić to ta drużyna ma naprawdę bardzo wysoki potencjał, tylko trzeba to jeszcze potrafić wykorzystać w każdym spotkaniu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom