>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Kto zostanie Mistrzem Polski w sezonie 2010/2011 ?

Status
Zamknięty.
K 0

krycha1101

Użytkownik
Po dzisiejszym meczu Lecha można zauważyć, że ta drużyna wykończy się przez puchary i też będzie miała ciężko w walce o mistrza. Pytanie jest tylko jaką będą mieli stratę do lidera, którą na wiosnę będą musieli odrobić.
Typer36 amatorzy to są w B klasie i nie pisz tak o Koronie, GKS, Jadze i Lechii, bo są to drużyny, które coś grają, a nie przereklamowana Legia czy Wisła. A co do pucharów to Wisła pokazała klasę już kilkarotnie, za to Jaga drużyna uważana przez Ciebie za amatorów walczyła jak równa z równym z Arisem. Jaga ma szansę zdziałać coś w pucharach, bo gra bardzo dobrze z drużynami silniejszymi, gdzie bardzo dobrze opanowała grę defensywną + szybkie kontry.
Niech wygra najlepszy.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Po dzisiejszym meczu Lecha można zauważyć, że ta drużyna wykończy się przez puchary i też będzie miała ciężko w walce o mistrza. Pytanie jest tylko jaką będą mieli stratę do lidera, którą na wiosnę będą musieli odrobić.

Typer36 amatorzy to są w B klasie i nie pisz tak o Koronie, GKS, Jadze i Lechii, bo są to drużyny, które coś grają, a nie przereklamowana Legia czy Wisła. A co do pucharów to Wisła pokazała klasę już kilkarotnie, za to Jaga drużyna uważana przez Ciebie za amatorów walczyła jak równa z równym z Arisem. Jaga ma szansę zdziałać coś w pucharach, bo gra bardzo dobrze z drużynami silniejszymi, gdzie bardzo dobrze opanowała grę defensywną + szybkie kontry.

Niech wygra najlepszy.
Właśnie rewelacja ligi grająca jakże piękny i ofensywny futbol przez wielu uważana za najlepszą obecnie polską drużynę o mały włos i by wyeliminowała........ 10 zespół ligi greckiej. Wręcz wychwalam ich potęgę... Na obecną chwilę najmocniejszy jest Lech i mimo kratkowanych wyników są rok świetlny przed resztą

A ta reszta tak samo jak Jaga albo i gorzej. Zespoły z Mołdawii grają od nich kilka razy lepiej. Ostatnio oglądałem Iskre Stali to aż ręce składały się do oklasków. Takich akcji w naszej lidze to ja nie widziałem dawno. Już widzę naszych PÓŁamatorów w pucharach. Przyjedzie zespół z Luxemburga i ich oklepie (oglądałem mecz Eschu z AIK niedawno to na amatorów oni nie wyglądali)
 
blender 0

blender

Użytkownik
Po dzisiejszym meczu Lecha można zauważyć, że ta drużyna wykończy się przez puchary i też będzie miała ciężko w walce o mistrza. Pytanie jest tylko jaką będą mieli stratę do lidera, którą na wiosnę będą musieli odrobić.

Typer36 amatorzy to są w B klasie i nie pisz tak o Koronie, GKS, Jadze i Lechii, bo są to drużyny, które coś grają, a nie przereklamowana Legia czy Wisła. A co do pucharów to Wisła pokazała klasę już kilkarotnie, za to Jaga drużyna uważana przez Ciebie za amatorów walczyła jak równa z równym z Arisem. Jaga ma szansę zdziałać coś w pucharach, bo gra bardzo dobrze z drużynami silniejszymi, gdzie bardzo dobrze opanowała grę defensywną + szybkie kontry.

Niech wygra najlepszy.
Nie ma co dyskutować z fanatykiem. Kazdy widział w jaki sposób lech dalej przechodził i jak gra aktualnie. Jak dla mnie Zieliński, podobnie jak Skorża dawno się wypalili. Widzę nadzieję w Wiśle, ale musi trochę czasu minąć.

Lech ma szanse, bo sporo pieniędzy popłynie dzięki stadionowi i LE, ale póki co to średniak, który wygrał jedynie z ostatnią i przedostanią drużyną ekstraklasy
 
K 0

krycha1101

Użytkownik
Właśnie rewelacja ligi grająca jakże piękny i ofensywny futbol przez wielu uważana za najlepszą obecnie polską drużynę o mały włos i by wyeliminowała........ 10 zespół ligi greckiej. Wręcz wychwalam ich potęgę... Na obecną chwilę najmocniejszy jest Lech i mimo kratkowanych wyników są rok świetlny przed resztą
A ta reszta tak samo jak Jaga albo i gorzej. Zespoły z Mołdawii grają od nich kilka razy lepiej. Ostatnio oglądałem Iskre Stali to aż ręce składały się do oklasków. Takich akcji w naszej lidze to ja nie widziałem dawno. Już widzę naszych PÓŁamatorów w pucharach. Przyjedzie zespół z Luxemburga i ich oklepie (oglądałem mecz Eschu z AIK niedawno to na amatorów oni nie wyglądali)
Za to Lech rozjechał Azerów i pojechał Spartę Praga. Jeżeli Mołdawia gra lepiej to spójrz na tabelę i się zastanów ile lat świetlnych jest za nimi Lech
 
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
Po dzisiejszym meczu Lecha można zauważyć, że ta drużyna wykończy się przez puchary i też będzie miała ciężko w walce o mistrza. Pytanie jest tylko jaką będą mieli stratę do lidera, którą na wiosnę będą musieli odrobić.
Typer36 amatorzy to są w B klasie i nie pisz tak o Koronie, GKS, Jadze i Lechii, bo są to drużyny, które coś grają, a nie przereklamowana Legia czy Wisła. A co do pucharów to Wisła pokazała klasę już kilkarotnie, za to Jaga drużyna uważana przez Ciebie za amatorów walczyła jak równa z równym z Arisem. Jaga ma szansę zdziałać coś w pucharach, bo gra bardzo dobrze z drużynami silniejszymi, gdzie bardzo dobrze opanowała grę defensywną + szybkie kontry.
Niech wygra najlepszy.
polać mu bo dobrze gada!????
Jaga, Korona, GKS są słąbi? to jacy w takim razie są ci wasi wielcy faworyci? Lech, Legia, Wisła, tak jak kolega wyżej, przereklamowane kluby które ściągają za miliony obcokrajowców z dolnej polki europejskiej i myślą ze zbudują na nich silne kluby, tak jakby w Polsce brakowało piłkarzy.
No nic... dalej wymieniajcie te kluby jako faworytów a Jaga, Korona i GKS niech robią swoje.
Niech wygra najlepszy! a Lechowi powodzenia w europie!
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
amatorzy mają swoje 5 minut i kozaczą. Porozmawiamy po 30 kolejkach o waszych mocnych potęgach. Nawet jeśli jakimś cudem te potęgi zagrają w pucharach to będe podziwiał jak eliminują je &quot;kopciuszki&quot; (a że Lech też się chwilami nie popisywał to fakt - bo cała liga to cieniasy ale Lech z nich wszystkich prezentuje najwyższą jakość)

I nie jestem fanatykiem Lecha a wręcz niespecjalnie go lubie. Kto ma staż na forum wie za kim jestem
 
ckkuman 21

ckkuman

Użytkownik
amatorzy mają swoje 5 minut i kozaczą. Porozmawiamy po 30 kolejkach o waszych mocnych potęgach. Nawet jeśli jakimś cudem te potęgi zagrają w pucharach to będe podziwiał jak eliminują je &quot;kopciuszki&quot; (a że Lech też się chwilami nie popisywał to fakt - bo cała liga to cieniasy ale Lech z nich wszystkich prezentuje najwyższą jakość)
I nie jestem fanatykiem Lecha a wręcz niespecjalnie go lubie. Kto ma staż na forum wie za kim jestem
bez napinki człowieku...
zagrają w pucharach to będe podziwiał jak eliminują je &quot;kopciuszki&quot;
przypomnij mi z kim w ostatnich latach odpadała wielka Wisła i Legia? Jedynie Jaga coś pokazała, co więcej pokazuje że nie był to przypadek i naprawdę jak na naszą &#39;ekstraklase&#39; to dobra poukładana drużyna.
Para 1/8 PP Korona- JAga ????
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
8 kolejek za nami a ci już kminią o pucharach yeeee :]
To nie Korona czy Bełchatów są tacy mocni tylko faworyci bez formy więc fantazjujcie dalej
Jagiellonia powinna walczyć o czołówkę jak utrzyma formę, poprawi grę na wyjazdach ( i niech mi nikt nie pisze że grają dobrze bo mają 7pkt/4w)
Kolejna sprawa to Korona, wystartowali w lidze dostając u siebie od Widzewa i remis z Lubinem) reszta kolejek pozytywnie, ale co to oznacza? Dla mnie nic, wcześniej czy później opadną obroty, a Niedzielan dostanie po nodze, Korona to nie jest zespół który jest w stanie grać dobrze przez cały sezon a w gorszej dyspozycji wymęczać punkty (nie mówiąc o kontuzjach)
O Bełchatowie nie trzeba pisać bo ich scenariusz jest podobny w każdym sezonie.
Najśmieszniejsze w waszych postach jest to że chwaląc inne zespoły mierzycie wszystko miarą Wisły, Legii i Lecha
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
W tej chwili Jaga gra naprawdę dobrze, ale gdyby zdobyła Mistrzostwo to co dalej ? Przecież duet Franek-Grosik prowadzą tą drużynę do zwycięstw. Tomek niebawem skończy swoją bogatą karierę, Grosiki odejdzie i po Jagiellonii. Co oni będą grali bez dwóch znaczących osób ? Rozumiem jeśli w całym sezonie będą grali dobrze i zasłużą swoją grą na Majstra to szacunek, ale nie wróżę im nic dobrego w europejskich pucharach. Chodzi o to żeby najlepsza drużyna z Polski w końcu zagrała w LM, dlatego najlepszym rozwiązaniem będzie jak Lech obroni tytuł i namiesza w Pucharach. W tej chwili drużyna Zielińskiego nastawiła się na Ligę Europejską i to widać. Chcą się pokazać, zarobić i mobilizują się na Juve, Salzburg czy też Man City. Jak przygoda z pucharami się skończy zaczną grać w lidze i odrabiać straty, sam trener mówił, że będą wzmocnienia zimą, więc widać, że drużyna jest budowana na lata. Nie ujmując nic Jagiellonii czy też Koronie ale w tej chwili najlepszą drużyną w Polsce jest Lech. Legia i Wisła na razie nic specjalnego nie pokazuje i mogą mieć stracony sezon. Dla mnie Lech nr jeden, później Jaga i Korona jak na tą chwilę. Zobaczymy jak będzie, do końca sezonu jeszcze dużo meczy, ale widać już teraz, że z roku na rok poziom naszej Ekstraklasy rośnie i to cieszy.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
bez napinki człowieku...

przypomnij mi z kim w ostatnich latach odpadała wielka Wisła i Legia? Jedynie Jaga coś pokazała, co więcej pokazuje że nie był to przypadek i naprawdę jak na naszą &#39;ekstraklase&#39; to dobra poukładana drużyna.
Para 1/8 PP Korona- JAga ????
ja wyraziłem swoje zdanie. To wy się napięliście

No pokazuje nie ma co... wymień mi te sukcesy

Co się czepiasz Legii i Wisły. Ich problem. Ja mówię o 5 minutowych klubach bez żadnego doświadczenia w Europie

Zobaczymy jak będzie, do końca sezonu jeszcze dużo meczy, ale widać już teraz, że z roku na rok poziom naszej Ekstraklasy rośnie i to cieszy.
poziom rośnie.... chyba jakość marketingowa... poziomu sportowego może lepiej nie będe komentował
 
horus 129

horus

Użytkownik
ja wyraziłem swoje zdanie. To wy się napięliście
No chyba jednak Ty?
Co się czepiasz Legii i Wisły. Ich problem. Ja mówię o 5 minutowych klubach bez żadnego doświadczenia w Europie
Wisła i Legia kiedyś też były jak to ująłeś pięciominutowymi klubami, zanim nie stały się znaną krajową marką, daj rozwinac się też innym i oceniaj te zespoły pod kątem pucharów jeżeli faktycznie w nich się skompromitują, a teraz odetchnij głęboko i już nie prowokuj, a jeżeli masz coś do powiedziana, to swoje wypowiedzi składaj w zdania mniej drażniące innych.
Pozdrawiam.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
No chyba jednak Ty?


Wisła i Legia kiedyś też były jak to ująłeś pięciominutowymi klubami, zanim nie stały się znaną krajową marką, daj rozwinac się też innym i oceniaj te zespoły pod kątem pucharów jeżeli faktycznie w nich się skompromitują, a teraz odetchnij głęboko i już nie prowokuj, a jeżeli masz coś do powiedziana, to swoje wypowiedzi składaj w zdania mniej drażniące innych.

Pozdrawiam.
daj się rozwinąć:grin: Spójrz na występy w pucharach z ostatnich lat naszych klubów spoza Wisły, Legii, no i teraz jeszcze Lecha. Tak od około 10 lat, czyli czasu, od którego poziom w &quot;ekstraklasie&quot; się wyraźnie obniża. Kiedyś dałem post na ten temat wymieniając &quot;sukcesy&quot; klubów niedoświadczonych. I teraz kiedy potencjał tych drużyn jest maciupeńki mam wierzyć, że zbawią naszą sytuację w rankingu? Przykro mi jeśli ktoś uważa, że się napinam (jeżeli kogoś sprowokowało moje PRYWATNE wyrażone zdanie i musiał mi ripostować to to ja się napiąłem???), ale ja wolę łudzić się, że w końcu &quot;Wisła, Legia, Lech&quot; przejdą te dwie rundy i jakimś cudem któryś zespół wyląduje w grupie niż patrzeć jak te rewelacje ligowe odpadają na 1 rundach

A że &quot;Wisła Legia Lech&quot; też potrafią odpaść z byle kim to inna sprawa
 
Q 0

quack87

Użytkownik
ale ja wolę łudzić się, że w końcu &quot;Wisła, Legia, Lech&quot; przejdą te dwie rundy i jakimś cudem któryś zespół wyląduje w grupie niż patrzeć jak te rewelacje ligowe odpadają na 1 rundach &quot;

Kiedys podobni &quot;TYPERZY&quot; smiali sie w Rumuni z Cluj oraz Unirea Urziceni a potem grali w LM.
Nie zdziwilbym sie gdyby Jaga byla mistrzem , przeszla elimnacje Lm i zgarala w LM. Zatkala by &quot;ryja&quot; potega z miast &quot;SUKCESOW&quot; lat 70 i 80....

skoro w LM moze zagrac Artmedia, Cluj, Braga, Debrecyn to dlaczego nie Jaga Belchatow albo Kielce. ???
Czyzby zawisc WIELKICH MIAST ? Wstyd by stolica 40 milionwego kraju nie miala zespolu w LM. Pamietam jak swego czasu Slask z wielkiej metropoli Wroclaw oraz Widzew z Lodzi przyjezdzali na mecze w II lidze do podkieleckiej wsi Czermno na mecze z HEKO i dostawal baty..... Legia - Stal Sanok, Poznan -Stal Stalowa Wola, ot potegi KTORE MOZNA POKAZAC EUROPIE, wstyd..... ZESPOLY z KOMPLEKSEM BOSKOSCI....
 
legia 122

legia

Użytkownik
ZESPOLY z KOMPLEKSEM BOSKOSCI....
bez takich kolego, co taka Korona Jaga ugrać może ??
wypada Niedzielan Vuko i zobaczysz że słaba Legia nie przegra teraz w Kielcach. Korona bez tych kluczowych graczy sporo traci.
i uwierz mi że tu nikt nie ma wymyślonego przez Ciebie kompleksu.
trafnym określeniem byłoby użycie słowa MENTALNOŚĆ ZWYCIĘZCY !
W LEGII zawsze cel jest jeden : MISTRZOSTWO POLSKI !
Tutaj nawet drugie miejsce zawsze będzie porażką !
MENTALNOŚĆ ZWYCIĘZCY ! a nie żaden kompleks kolego
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Widzę, że tu już niektórym ładnie odbiło. Nie dość, że dopiero mamy 1/3 sezonu to już pojawiła się dyskusja co ugra Jaga w pucharach. Ktoś tu dobrze napisał, że ta czołówka to nie wiadomo czy tak rzeczywiście dobrze gra. To właśnie Wisła, Lech, Legia czyli czołówka polskiej ekstraklasy gra żenująco w tym sezonie. Nowa Legia to kompletny niewypał. Lech 5 meczy bez zwycięstwa tak ? Ale oni z tego co można zauważyć główną uwagę skupiają na pucharach, więc to jeszcze można im jako tako wybaczyć. Wisła, tak samo ile to już meczy bez zwycięstwa ? Tu nie chodzi o wyniki, ale również o samą grę tych zespołów. Nie ma co się podpalać Jagiellonią, oni zawsze byli u siebie mocni, co już na wyjazdach nie wygląda tak kolorowo. Remis bezbramkowy wyjazdowy z przedostatnią drużyną ligi, przegrana z Arką. Nie popadajcie w hurraoptymizm.
Ale z drugiej strony trzeba przyznać wielki szacunek dla drużyny z Białegostoku. Nie są oni jakimś potężnym miastem, wiadomo budżet o wiele mniejszy niż Legii czy Lecha, a to oni są liderami. Na pewno takie zespoły jak Jagiellonia mają znacznie trudniej bo nie dysponują takim budżetem jak Legia z półtoramilionowego miasta. Więc niech Ci kibice Legii nie spuszczają się tak nad tym swoim klubem bo zawsze macie łatwiejszy start, chociażby ze względów finansowych.
W LEGII zawsze cel jest jeden : MISTRZOSTWO POLSKI !
Wielkiej filozofii nie odkryłeś, trudno, żeby klub ze stolicy walczył o utrzymanie.
Ekstraklasa coraz bardziej przypomina ligę francuską.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Kiedys podobni &quot;TYPERZY&quot; smiali sie w Rumuni z Cluj oraz Unirea Urziceni a potem grali w LM.
Nie zdziwilbym sie gdyby Jaga byla mistrzem , przeszla elimnacje Lm i zgarala w LM. Zatkala by &quot;ryja&quot; potega z miast &quot;SUKCESOW&quot; lat 70 i 80....
zarówno Cluj jak i Unirea nie grały eliminacji. Dlaczego? Bo punktów w każdym sezonie dostarczały uznane marki z Bukaresztu a nie cokilkuletnie sezonowe przygodne klubiki (no dooooobra jakieś tam Vaslui czy inne coś raz czy dwa też rundy wstępne LE przeszły)

Jaga przeszła eliminacje... ziomek mistrz Polski nie kwalifikuje się nawet na eliminacje tych rozgrywek, a co dopiero mowa o przejściu ich. Niech Legia jeszcze większego rozpędu nabierze, Wisła piorunem dostanie, Lech się obudzi a Jaga nawet w pucharach może nie zagrać. Ten wariant jest mało możliwy tylko dlatego że w Wiśle nikomu nie zależy, Legia wiecznie farta w końcówkach mieć nie będzie (ich ultraofensywa nie ma sensu bez konkretnego napastnika - bramek nie strzelają, na kontry się nadziewają), a w Lechu zwalniają trenera, bo zaczął wygrywać. Ale i te słabości mogą nie wystarczyć. Więcej będzie wiadomo po meczu Legia-Jagiellonia

o takich Kielcach czy Bełchatowach nie wspominam. 1 i 2 zespół Luksemburga ich oklepie. A że my gramy ze ścianą wschodnią na początku, to tym bardziej nie mają szans

Apropo mistrzostwa.... wg mnie Jagiellonia i Legia się liczą tylko. Korona bywała już kiedyś i liderem i wiceliderem i potencjalnym pucharowiczem itp a jak pojawiało się zagrożenie występem w pucharach to przegrywali 5 czy 7 spotkań z rzędu i sprawa była załatwiona. Wisły, Bełchatowy, Lechie, Widzewy - górna część tabeli, malutkie szanse na coś więcej.

Lech natomiast ich pogoni zdrowo jeszcze (przy założeniu, że wygra mecz zaległy do miejsc pucharowych ma tylko 5 pkt, do lidera 11), ale pod warunkiem że Zielina zostanie. W MP nie wierze już

Zapomniałem dać miejsce Polonii. Tutaj jedyny prawdziwy skarb jaki jest to trener Janas. Tylko, że on tu nie zagrzeje miejsca, więc tego zespołu poważnie traktować nie można (w kwestii mistrzostwa)
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Panowie nie popadajcie w samozachwyt, dopiero 1/3 sezonu za nami a wy ogłaszacie nowych decydentów ekstraklasy!
Fakty są takie że Legia czy Wisła opadły znacznie z poziomu który prezentowali przez lata, co widać jak na tacy po europejskich, a obecnie są w trakcie kryzysu i przebudowy gdzie taka sytuacja w roli obecnych czarnych koni groziła by raczej walką o utrzymanie.
Legia, Wisła, Lech od 3 lat dochodzi dobrze sponsorowana Polonia, coś mąci ze Śląskiem czy Lechią mają one najlepsze możliwości do stworzenia mocnych drużyn, robi się stadiony na euro i wiadomo gdzie będą pchać się sponsorzy, kasa to nie wszystko ale bez niej na dłuższą metę się nie utrzyma odpowiedniego poziomu, po czasie jedni odchodzą bo dobrze grali mają lepszą ofertę drudzy słabą i dochodzi do transferów, parę nietrafionych zakupów i walka o utrzymanie, takie są realia
Jeżeli Lech Wisła czy Legia mają grać kichę to może faktycznie niech sobie inni posmakują gry w pucharach ale zbytnio nie wchodźmy w zmiany warty w ekstraklasie bo to jest śmieszne
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Akurat Legia &#39; coś&#39; gra w przeciwienstwie do poprzedniego sezonu wiec porownaniu nie na miejscu. Trzeba wziac przy ocenie &#39; wielkiej trojki&#39; poprawke na to jakie mialy/maja klopoty.
Ich dyspozycja czy kryzys to zlozona mieszanka i tak:
Wisla- klub , ktory ostatnio pan Cupial rozwala systematycznie , Wisla wyglada obecnie raczej jak poligon doswiadczalny. Najpierw zatrudniono Skorze i po swietnym okresie ludzie mieli wrazenie , ze zaczeni sie era wymiany pilkarzy a nie trenerow jednak jest inaczej ( a przeciez przy Skorzy mowiono o wprowadzaniu stylu angielskiego).
Potem zatrudniono calkowicie w innej formie i jesli chodzi o autorytet jak i osiagniecia - Kasperczaka. Samo mianowanie bylo (kto znal historie) troche niesmaczne wiec Kasperczak musial starac sie podwojnie jak wyszlo wiemy...
Teraz Wisla przechodzi etap Holenderski nie tylko w sensie mysli szkoleniowej ( Maaskant) ale takze zarzadzania klubem a ściślej działu pozyskiwania pilkarzy (Valx).
Wszysto by gralo tylko w miedzy czasie dokonano jeszcze jednego boomu mianowicie , ewenementem chyba na skale miedzynarodowa wysprzedano cala linie obrony : Głowacki, Marcelo, Diaz czy nawet nie przeedluzajac umowy z Alvarezem. Dlatego nawet kibice Wisly juz nie zadają sobie pytania retorycznego : KTo tak robi?
Zatem co do Wisly sytuacja jest taka, że Maaskant niedość, że musi uczyc sie niejako naszego srodowiska to musi naprawiac cos z czym nie mial nigdy doczynienia jednym slowem sytuacja patowa.
Legia z wymienionej trójki ma chyba najlepiej bo o ile Lech takze sie &#39; przebudzil&#39; i wygral 2 wazne spotkania z rzedu w dobrym stylu , to ma jednak za krotka lawke na boje w pucharach i w lidze. Strach pomyslec co by bylo z Lechem pod nieobecnosc Stillica czy Rudnevsa. Legia miala sytuacje najbardziej komfortowa pieniedze , wreszcie za soba kibicow i czas bo nie grala w pucharach.
Kto bedzie mistrzem? Z wymienionej trojki najwieksze szanse dalbym Legii o ile mocno zacznie druga runde bo tu jakis tam juz rytm zlapala. W Wisle coraz bardziej prawdopdoobna jest ponowna zmiana trenera wiec jesli od zaraz nie zaczna wygrywac bedzie kiepsko.
Korona moim skromnym zdaniem sie &#39; wystrzela&#39; i co najwyzej uplasuje sie toz za podium . Na pewno rewelacja do konca w tym roku bedzie Jagiellonia co do Polonii tez mam mieszane uczucia jak ebdzie zobaczymy.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Tak przeglądnąłem teraz tą ofertę z Tobetu wrzuconą tutaj i wydaje mi się, że Lech TOP3 po kursie 3,00 to smakowity kąsek. Poznaniacy mają w tej chwili &quot;tylko&quot; osiem punktów straty do trzeciego Bełchatowa (no i jeszcze mecz zaległy), a do końca sezonu jest naprawdę dużo kolejek. No wiosnę Lech nie będzie już najprawdopodobniej (choć miła niespodzianka jest chętnie widziana - sytuacja w grupie Lidze Europejskie jest całkiem niezła, przynajmniej na półmetku) grał w europejskich pucharach, zatem będzie się można skupić na lidze. Myślę, że TOP3 Lecha to niezły typ.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom