>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Kto zostanie Mistrzem Polski w sezonie 2010/2011 ?

Status
Zamknięty.
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Powoli temat zaczyna wyglądać tak, że każdy ma w swoim za przeproszeniem zakutym łbie pewne argumenty, których kurczowo się trzyma bo jest kibicem danej drużyny. I to jest ta dyskusja? Pyskówki, kto więcej da wykrzykników zamiast merytorycznych wypowiedzi?
Trochę obiektywizmu w tym wszystkim nie zaszkodzi. Każdy ma trochę racji. Ja chciałbym, żeby wreszcie liga nam poszła do przodu tak jak budowa stadionów. Niech do walki o majstra prócz żelaznej trójki włączy się jakiś nowicjusz. Podoba mi się zespół Jagiellonii, choć trochę stracili po odejściu Bruno. Może znowu Ruch namiesza, praktycznie ten zespół się wiele nie zmienił w porównaniu do zeszłego sezonu - nadal grają zespołowo, brak &quot;Wtorka&quot; wbrew pozorom nie ma jakiegoś większego znaczenia. Oczywiście te dwa wyżej wymienione kluby mogą tylko namieszać, napsuć krwi wielkiej trójce. Liczyłem też na Zagłębie, ale jeśli sprzedaje się najlepszego napadziora to środek tabeli znowu będzie głównym celem.
Znowu wszystko rozegra się pomiędzy Wisłą, Lechem, a Legią. W Krakowie łatają dziury po odejściach Marcelo i Głowackiego (ta defensywa może nie być już nigdy tak zgrana jak przedtem), w Poznaniu łatają dziury po Lewandowskim (trzech nowych napastników, każdy gra inaczej, wielka niewiadoma), no i w Warszawie, gdzie przemeblowano praktycznie cały skład (heh, Legia cudzoziemska ???? , również wielka zagadka).
 
K 0

krakk

Użytkownik
Widzew namiesza, do tego Jagiellonia no i jednak Polonia Warszawa nie będzie aż tak traciła punktów.. jakiś remis będzie miała z tą czołówką tabeli.
Na razie ciężko coś powiedzieć o zespołach, nadal okienko transferowe, grają w pucharach. Według mnie ogólna 6 zespołów walczących o majstra do Lech, Wisła, Legia, Polonia, Jagiellonia, Widzew.
A o majstra będzie walka do ostatniej kolejki
 
lukash 63

lukash

Użytkownik
Moim zdaniem Legia powinna w tym sezonie zdobyć majstra. Przy takich wzmocnieniach jakie poczynili w letnim okienku trandferowym, do tego sporwadzenie Skorży na Łazienkowską. Tylko wisla jak dla mnie moze teraz z nimi rywalizować. Ogólnie wydaje mi się, że ten sezon jezeli chodzi o majstra bedzie rozgrywany w systemie hiszpańskim, tj. tak jak w hiszpani Real walczył tylko z Barceloną o mistrzostwo a poźniej długo długo nic, tak w Polsce ten sezon jak dla mnie bedzie wyglodal, ze Legia i Wisła zdominuje ten sezon.... Lech ... no coż, mozna by powiedzieć, że ich poczynania w letnim okienku tansferowym byly bardzo marne ... Kiełb, ktory powinien do jakiejś szkółki najpierw iść, bo w piłke to on za wiele grać nie potrafi. Masakra ... jedynym dobrym zakupem był Wichniarek, który moze na Ekstraklase wystarczy ale na LM ... nie sadze... Mużyn z Arki ... grał w poprzednis sezlonie dobrze, ale bylo to spowodowane tym, że zawodnice grali typowo na niego ... grał byl a pod niego ustawiana, w Lechu tak raczej nie bedzie. Młody Łotysz ... jak na razie wielka niewiadomo.... marne szanse w tym szonie, tylm bardziej po odejściu Lewandowskiego... słaba obrona ... jakos nie widze zowu lecha na najwyszszym stopniu ligowego podium.
 
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
Moim zdaniem Legia powinna w tym sezonie zdobyć majstra. Przy takich wzmocnieniach jakie poczynili w letnim okienku trandferowym, do tego sporwadzenie Skorży na Łazienkowską.
Skorża z Terzzotim zajeżdzają skład Legii, praktycznie cała defensywa się posypała (Choto, Kiełbowicz, Rzeźniczak i Astiz).
http://www.sport.pl/pilka/1,70994,8166972,Ekstraklasa__Astiz_i_Kielbowicz_opuszcza_oboz_Legii.html
Co do transferów Lecha to nie byłbym taki pewny. Wisła w sezonie 08/09 też ciekawych nie zrobiła. Trzeba jeszcze poczekać z oceną.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Witam po krótkiej przerwie ????

Jak dla mnie mistrzem bedzie Wisła. Jestem na starcie pucharów zaskoczony postawą działaczy Lecha, tylko dużemu szczęściu i umiejętnościom &quot; Kotora&quot; zawdzieczają w dużej mierze awans. Oczywiście niekoniecznie w następnej rundzie jak co niektórzy prognozują musi być równie fatalnie , sądze , że zagrają lepiej ale do rzeczy...
Uważałem , że Lech od jakiś 2-3 lat jest najlepiej prowadzonym klubem w Polsce dzialacze robią znaczace transfery bez szopek podobnych do tej z Wisly z bramkarzami.
Wystarczy wspomnieć działania za kadencji Smudy sprowadzono : Stillica,Peszke,Lewandowskiego i oczywiście kilku innych ale celowo wymieniam ten główny trójkąt.
Na starcie Europejskich Pucharów sprzedano głównie Lewego co wydawało sie oczywiste. Jednak to co później robią działacze to powtórka z rozrywki z poprzedniego roku w wykonaniu Wisły. Przejdzmy do dogrywki z meczu z Poznania: Lechici grają bez typowego napastnika, pozostawie to bez komentarza. Sądziłem , że oni naprawdę pragną tej LM(mowa o ludzi odp. za transfery) jak nikt inny z naszych klubów.
Oczywiście teraz kupiono jednego napastnika ma dojść Rudnevs z zakontraktowaniem , którego jednak mogą być problemy nie tak to powinno wyglądać.
Problemem Lecha w pucharach jak i nawet w lidze jeśli tak zostanie będzie słaba ławka.
Kogo miał do wyboru Zieliński w meczu z Interem?- Wilka, Drygasa,Kiełba, Mikołajczaka?
Nie wygląda to niesamowicie. FAtalny mecz rozgrywał &quot; Djuka&quot; tak uwielbiany przez Poznanskich kibiców ale na kogo go zamienić? Trener dał mu dużo szans na poprawę po czym wszedł bardziej ofensywny Wilk. Kiełb to napewno nie jest typowy napastnik to raczej alternatywa lub boczny pomocnik.
Co mnie cieszy działacze poszli po rozum do głowy po części w Wiśle Kraków. Co prawda fatalnie sie zaczeło odejście Marcelo i Głowy jednocześnie przy czym sądze, że gdyby ten drugi wiedzial o powrocie &quot; Żurawia&quot; mógłby i on pozostać ale to juz gdybanie.
Na szczęście zakontraktowano młodego zdolnego Bunoze , jest Cleber i Kowalski , który wcale nie jest tak złym grajkiem jak niektórzy myślą. Pomoc i atak wygląda imponująco : Boguski, Małecki, Jirsak, Garguła, Bracia Brożek, Żurawski, Łobo, Sobolewski i ten obiecujący Andres Rios . Na obronie szykowany jest także dobry zakup reprezentanta uczestnika MŚ Chaveza a jest jeszcze mlody i takze obiecujacy Cikos.
Dla porównania ławka Wisły wczoraj to m. in : Małecki, Łobo, Jirsak,Kirm , Singlar
co by nie powiedzieć każdy z powyżej wymienionych po wejściu jest w stanie w znaczącym stopniu polepszyć gre zespołu.
Własnie dlatego sądze , że Wisła odzyska tytuł i zdobedzie Mistrza ????
 
micolinho 16

micolinho

Użytkownik
Lech będzie miał olbrzymie problemy z obronieniem mistrza, jeśli prezes nie wyłoży kasy na transfery, bo Wisła i Legia zrobili duże zakupy i podejrzewam, że to zaprocentuje w tym sezonie. Lech mnie troche rozczarował z transferami... mógł zawalczyć o Smolarka, a tak przejdzie do Polonii i nici z dobrej ekipy. Gdyby lech grał z Wichniarkiem i Smolarkiem z przodu, a do tego Peszko i Kriviec na bokach Stilic w srodku to była by mocna siła podejrzewam, że na ekstraklase nie do zdracia!
 
S 381

szczurek

Użytkownik
W ankiecie głosowałem na Lecha, ale zacząłem się zastanawiać. Kolejorz nic ciekawego z Interem nie pokazał, prześlizgnął się wręcz. Natomiast Wisła spokojnie rozwaliła Szawle. Widać było że Żurawski będzie bardzo ważnym graczem w EX. Do formy zaczęły dochodzić oba Brożki. Legia to niewiadoma, może zrobić mistrzostwo, a może się skompromitować. Podobnie Polonia, z tym że ich sukcesem będzie gra w pucharach. Nie lekceważyłbym Jagiellonii, która pokazuje w sparingach naprawdę fajny futbol. Do spadku dramatycznie osłabiona Arka, i Polonia Bytom.
Ciekaw jestem jak widzicie szansę Widzewa? Ja jako kibic tego klubu jestem trochę nieobiektywny w osądach, dlatego z ciekawości pytam osoby z zewnątrz. Wśród kibiców Widzewa panuje opinia, że górna połówka tabeli jest w naszym zasięgu.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Tytuł myśle że z powrotem wróci do Krakowa.no ale z pewnoscią Lech łatwo nie odpusci mistrza czeka nas interesujący sezon zwłaszcza że wraca Widzew z pierwszej ligi ;)
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Stawiam na Wisle, mysle ze po odpowiednich wzmocnieniach i ogolnym przetasowaniu skladu stac ich na wiele, chociaz konkurencja nie spi. mocni beda tez jak zwykle Lech i Legia ale w tym momencie Wisla bedzie miala w koncu szersza kadre przez co jedna czy dwie kontuzje nie zrobia od razu wielkiego spustoszenia bo beda zmiennicy

a co myslicie o Polonii???
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
a co myslicie o Polonii???
Ja w porównaniu do większości na forum uważam że Polonia Warszawa w tym sezonie będzie niezwykle mocna. Nie będzie ona biła się według mnie tak jak w poprzednim sezonie w dole tabeli. W tym sezonie raczej na mistrza jeszcze szans nie ma jednak na walkę o grę w Lidze Europejskiej w przyszłym sezonie ma realne szanse. Ciekawe jak rozwiąże się sytuacja Ebiego Smolarka. Jeśli przyjdzie na Konwiktorską będzie to na pewno solidne wzmocnienie napadu &#39;Czarnych Koszul&#39;. Bo obecnie to właśnie napad jest najsłabsza formacją Polonii. Mąka czy Daniel Gołębiewski to nie napastnicy którzy dają gwarancje na wiele bramek w nadchodzącym sezonie. Podobnie jak Nikolić. Sprawa Dawida Nowaka chyba dalej jest nie rozwikłana więc zagra on dopiero w koszulce &#39;Czarnych Koszul&#39; dopiero gdy zakończy mu się kontakt w Bełchatowie.
Reasumując, jeśli przyjdzie Smolarek tudzież inny klasowy napastnik (jak na poziom naszej ligi)
Warszawa Polonia będzie miała szansę na wysoką lokatę w sezonie 10/11.
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Oj będzie ciekawa liga.Lech,Legia,Polonia,Bełchatów i Wisła będą walczyć o mistrza.
Chciałbym żeby to Wisła wyszła zwycięsko ale nie bedzie to proste.Licze w tym sezonie na mocny,bramkostrzelny atak-Brozio-Żuraw(władca muraw).O przód Wisły się nie martwie bo jest kilku pomocników i napastników na dobrym poziomie(Brothers Broszki,Zuraw,Garguła,Kirm,Sobol,Boguski,Małecki to nie wszystko).Z obroną moze być już różnie.Jeśli będzie solidnie z tyłu to tytuł będzie Wisły.
Strasznie mocna będzie Legia.Pare transferów,nowy stadion(może kibice wrócą) i znakomity trener.Skorża ich poustawia tak że będą walczyli o majstra jak nic.W sparingach wyniki jak narazie wyglądają ładnie.
Lech jest chyba najmocniejszy piłkarsko ze wszystkich.Pozostał skład z zeszłego sezonu(z małymi ale ważnymi zmianami szczególnie Lewy-Wichniar).Ale Lechowi jednak chyba brakuje zmienników.Zobaczymy jak Zieliński pokieruje tą drużyną.
Polonia największe roszady i zamięszanie.Zapowiedzi o mistrzostwie wcale nie wydają się przesadzone.Jeśli uda im sie dobrze ułożyć skłąd i w klubie będzie dobra atmosfera oraz stabilność na pozycji trenera to klub będzie walczy na pewno o czołową trójkę a może o mistrza.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP
Zapowiada się interesujący sezon w Polskiej Ekstraklasie. Widać, że wszystko idzie w dobrym kierunku i może za parę sezonów będziemy mieli co najmniej 3 drużyny które osiągną sukces w Pucharach Europejskich. Są budowane stadiony, jest inwestowana kasa która pozwala na sprowadzenie dobrego zagranicznego zawodnika. Jest kilka wyrównanych drużyny i to nie będzie już czas dominacji Wisły kiedy to zdobywała Mistrzostwo 5 kolejek przed końcem sezonu. Będzie to na pewno bardzo ciekawy sezon gdzie do ostatniej kolejki będą walczyć drużyny o triumf w lidze, jakie ? Myślę, że na pewno Wisła. Nie wiec jak zaprezentuje się Legia która jak do tej pory zrobiła najwięcej transferów i czy ten zespół zdąży zgrać się przed rozpoczęciem rozgrywek. Mają papiery na to by osiągnąć sukces ale myślę, że działacze z Łazienkowskiej wiedzą o tym, że o zajęciu pierwszego miejsca będzie naprawdę ciężko. Myślę, że jednak awans do Europejskich pucharów to jest plan minimum dla drużyny Macieja Skorży. Czarnym koniem ligi może być Jaga która w sparingach pokazuje, że ma potencjał. Wiadomo ten zespół na swoim podwórku jest nie do powstrzymania i tak też będzie i w tym roku. Polonia Warszawa też nie próżnuje na rynku transferowym i ma odpowiednich zawodników żeby walczyć o majstra ale ten zespół jakoś mnie nie przekonuje do tego by postawić na nich, że to oni będą się cieszyli na koniec sezonu. są na pewno wstanie znaleźć się w pierwszej 5 najlepszych. Co do Widzewa myślę, że jeszcze nie w tym roku, raczej będą w środku tabeli bo jak do tej pory brakuje im trochę do Lecha, Wisły czy też Legii. Mogą jedynie urwać punkty tym najlepszym i to dla nich będzie sukces. Jeśli miał bym wskazać faworyta to bym postawił na Wisłę dlaczego? Doświadczony trener, mocny skład, wyrównana ławka i zgrany zespół. Nie wiem czemu ale nie jestem za &quot;talentem&quot; trenera Skorży dlatego myślę, że Legia w tym sezonie nie wygra ligi. On nie osiągnął sukcesu w Europie z Wisłą to czemu miał by to zrobić z Legią ? Dla mnie dobrym trenerem był Urban który wyciągnął ze słabego zespołu wicemistrzostwo, był lubiany w klubie. Teraz jak zainwestowali w zawodników, zrobili kilka fajnych transferów do już w klubie Jana Urbana nie ma, a myślę, że mógł by więcej osiągnąć nić Skorża z tą &quot;nową Legią&quot; Będę z ciekawością obserwował naszą Ekstraklasę bo ten sezon zapowiada się naprawdę ciekawie, będzie na co patrzeć i myślę, że z roku na rok poziom naszej ligi będzie podnosił się co raz wyżej.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Oj będzie ciekawa liga.Lech,Legia,Polonia,Bełchatów i Wisła będą walczyć o mistrza.
Chciałbym żeby to Wisła wyszła zwycięsko ale nie bedzie to proste.Licze w tym sezonie na mocny,bramkostrzelny atak-Brozio-Żuraw(władca muraw).O przód Wisły się nie martwie bo jest kilku pomocników i napastników na dobrym poziomie(Brothers Broszki,Zuraw,Garguła,Kirm,Sobol,Boguski,Małecki to nie wszystko).Z obroną moze być już różnie.Jeśli będzie solidnie z tyłu to tytuł będzie Wisły.

Strasznie mocna będzie Legia.Pare transferów,nowy stadion(może kibice wrócą) i znakomity trener.Skorża ich poustawia tak że będą walczyli o majstra jak nic.W sparingach wyniki jak narazie wyglądają ładnie.

Lech jest chyba najmocniejszy piłkarsko ze wszystkich.Pozostał skład z zeszłego sezonu(z małymi ale ważnymi zmianami szczególnie Lewy-Wichniar).Ale Lechowi jednak chyba brakuje zmienników.Zobaczymy jak Zieliński pokieruje tą drużyną.

Polonia największe roszady i zamięszanie.Zapowiedzi o mistrzostwie wcale nie wydają się przesadzone.Jeśli uda im sie dobrze ułożyć skłąd i w klubie będzie dobra atmosfera oraz stabilność na pozycji trenera to klub będzie walczy na pewno o czołową trójkę a może o mistrza.
:zoltakartka:
Po pierwsze to Brożki a nie Broszki matko...
Lech najmocniejszy piłkarsko? Najpierw piszesz takie zdanie by w następnym napisać , że nie ma zmienników to zdecyduj sie bo sam sobie zaprzeczasz.
Najmocniejsza piłkarsko jest Wisła dla mnie.
Najwieksza niewiadomą w jej składzie to jak bedzie sie spisywac srodek obrony poza tym jest mega mocna. Na kazdej pozycji w ofensywie po 2 dobrych zawodnikow lewa: Kirm, Pietia srodek defensywny: Sobol, Wilk srodek ofens: Gargula,Jirsak , prawa. Malecki, Łobo Atak Brozek, Zuraw, Rios, Boguski to cie nie przekonuje?
W Lechu schodzi Wichniar i nie ma manewru bo niewiadomą jest Tschibamba a Mikołajczak to nie ten kaliber.
Legia niby transfery ma potencjał piłkarski także ale może być róźnie chociaż napewno bedize lepiej już jest wreszcie wróci doping...
No i ta przepłacana Polonia ze Smolarkiem w składzie bedzie ciekawie.
Tacy zawodnicy jak Żurawski, Smolarek , Wichniarek fajnie bedzie ich oglądac u nas podwyższy to poziom rozgrywek.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
:zoltakartka:
Na kazdej pozycji w ofensywie po 2 dobrych zawodnikow lewa: Kirm, Pietia srodek defensywny: Sobol, Wilk srodek ofens: Gargula,Jirsak , prawa. Malecki, Łobo Atak Brozek, Zuraw, Rios, Boguski to cie nie przekonuje?
zapomniałeś o Paljiciu;) Kirm&#39;a dałbym na prawą stronę za Łobo, Paljić na lewo, Łobo bym nie wliczał :|
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
zapomniałeś o Paljiciu;) Kirm&#39;a dałbym na prawą stronę za Łobo, Paljić na lewo, Łobo bym nie wliczał :|
A moim zdaniem Lobo przy Henku moze odzyc. Przy obecnej konkurencji moze nie pierwszy sklad ale zelazny rezerwowy (dystansujacy Boguskiego czy Maleckiego). Heniu wiecej gra skrzydlami i Wotkowi to raczej bedzie pasowac. Mysle tez ze Jirsak zagra najlepszy sezon w Wisle przy Henku, chocby dlatego ze Maciek wolal dwoch defensywnych pomocnikow a Kasperczak tak bedzie wychodzil tylko na bardzo mocnych rywali.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Niewątpliwie bolączką Lecha Poznań może być w tym sezonie atak, po odejściu Lewandowskiego spodziewałem się co najmniej dwóch-trzech ciekawych transferów, właśnie na jego pozycję, póki co w klubie pojawił się jedynie Artur Wichniarek, zawodnik znany wszystkim kibicom piłkarskim w Polsce, napastnik, który potrafi strzelać bramki i nie tylko, już w meczach przeciwko Interowi Baku mogliśmy zauważyć, że wyróżnia się, pracuje dla dobra drużyny, ale czy będzie z niego taki pożytek jak z Roberta Lewandowskiego? Obawiam się, że nie koniecznie. Zwłaszcza, że konkurencji z przodu zbyt dużej nie ma. W roli strzelca Lecha nie widzę Tomasza Mikołajczaka, do Joela Tshibamby również przekonany nie jestem. Problemy &quot;Kolejorza&quot; widocznie były już w eliminacjach Ligi Mistrzów, spodziewałem się po nich czegoś zdecydowanie więcej. Ciekaw jestem jak zaprezentują się jutro, wyjazd do Pragi i mecz ze Spartą da w końcowym rozrachunku sporo do myślenia. Atutem musi być w ich przypadku również piękny obiekt przy Bułgarskiej, który już podczas rundy jesiennej wypełni się kibicami po same brzegi. Szanse Lecha na mistrzostwo Polski oceniam jednak jako duże.
W ankiecie zagłosowałem na Wisłę Kraków i póki co podtrzymuje swój wybór, duet Brożek - Żurawski może się sprawdzić, jest również bramkostrzelny Piotr Brożek, tak jak już wspomniał kolega wyżej - na każdą ofensywną pozycję jest po dwóch dobrych zawodników, zgadzam się z tym twierdzeniem. Myślę, że problemów ze strzelaniem bramek Wisła mieć nie będzie, nieco słabiej wygląda sytuacja w defensywie. Zmorą Wiślaków może być z kolei stadion Hutnika, na którym nie prezentują się w stopniu zadowalającym, pewny jestem, że zupełnie inną grę Wisły moglibyśmy podziwiać przy Reymonta, na to jednak piłkarze &quot;Białej Gwiazdy&quot; muszą jeszcze poczekać.
Legia i Polonia, a w zasadzie Legia, bo Polonii nie wróżę sukcesów, kilka ciekawych transferów to za mało, są nadzieje, a przede wszystkim zapowiedzi ze strony Warszawiaków, ale trudno im będzie nawet o europejskie puchar, nie mówiąc o mistrzostwie. Moje stwierdzenie będzie dość odważne i być może nie na miejscu, ale nie boję się już w tej chwili skreślić Polonii odnośnie walki o tryumf. Przeciwnie Legia, oni mogą stać się główną siłą w Polsce, ciekawe transfery, piłkarzom zza granicy z pewnością będzie chciało się grać w piłkę, mam nadzieję, że na wysokim poziomie, choć tak na prawdę są dla mnie dużą zagadką. Legioniści budują silną ekipę, mają piękny stadion, trenera, któremu można wróżyć sukces, wróci doping i myślę, że wróci groźna Legia.
 
pitekk 69

pitekk

Forum VIP
:zoltakartka:
Po pierwsze to Brożki a nie Broszki matko...
Lech najmocniejszy piłkarsko? Najpierw piszesz takie zdanie by w następnym napisać , że nie ma zmienników to zdecyduj sie bo sam sobie zaprzeczasz.
Najmocniejsza piłkarsko jest Wisła dla mnie.
Najwieksza niewiadomą w jej składzie to jak bedzie sie spisywac srodek obrony poza tym jest mega mocna. Na kazdej pozycji w ofensywie po 2 dobrych zawodnikow lewa: Kirm, Pietia srodek defensywny: Sobol, Wilk srodek ofens: Gargula,Jirsak , prawa. Malecki, Łobo Atak Brozek, Zuraw, Rios, Boguski to cie nie przekonuje?
W Lechu schodzi Wichniar i nie ma manewru bo niewiadomą jest Tschibamba a Mikołajczak to nie ten kaliber.
Legia niby transfery ma potencjał piłkarski także ale może być róźnie chociaż napewno bedize lepiej już jest wreszcie wróci doping...
No i ta przepłacana Polonia ze Smolarkiem w składzie bedzie ciekawie.
Tacy zawodnicy jak Żurawski, Smolarek , Wichniarek fajnie bedzie ich oglądac u nas podwyższy to poziom rozgrywek.
Skoro Brożki to nie Tschibamba, a Tshibamba ???? Ale to tak off-top. ????
Wracając do tematu to faktycznie Wisła prezentuje się naprawdę dobrze. Jeśli ktoś okaże się też odpowiedni z tych testowanych obrońców, to może być niezła &quot;paka&quot;.
Co do Lecha - myślę, że trochę nie masz racji. W poprzednim sezonie też było trochę złośliwych (nie uznaj aluzji do Ciebie, tak ogólnie mówię), którzy mówili, że z jednym Lewandowskim i nikim innym w ataku nie ma szans na Mistrza. A jak było wiadomo... Ktoś powie, że Robert to klasa sama w sobie. Fakt, ale Wichniarek już pokazał, że może &quot;wypalić&quot;, a w obwodzie jest już faktycznie napastnik, a nie coś podobnego (patrz Mikołajczak), czy wiecznie kontuzjowany Chrapek (chociaż w niego akurat wierzę). Tak więc pole manewru się powiększyło ????
Do tego dziś Zieliński powiedział, że to nie koniec transferów Lecha. Dojść ma jeszcze środkowy pomocnik i obrońca. No i może ten Rudnevs w końcu, który ponoć w ostatniej chwili zmienił warunki kontraktu...
 
gimi 0

gimi

Użytkownik
Według mnie w tym roku majster po wędruje do Poznania albo do Krakowa. Nie liczyłbym na drużyny z Warszawy, bo Polonia się buduje i ci piłkarze nie będą mieć zgrania. Najprawdopodobniej Czarne Koszule wybiją się za rok. Natomiast Legia nie ma takiej siły w pomocy co Lech lub Wisła, jednak zmieści się w piątce. Bełchatów to jest inna drużyna. Połowę wykupił Wojciechowski, odszedł Ulatowski. Na jego miejsce przyszedł nie znany mi w ogóle trener U-21. Do Bełchatowa przyszlił z mocniejszych graczy Żewłakow, Baran i Tanevski. Nawet nie zdziwię się jak GKS nie znajdzie się w najlepszej piątce. Jednak bardzo wysoko będę rokował Jagę. Dobre transfery, dobre wyniki w sparingach i w ogóle wszystko się dobrze układa. Jeszcze w walkę o puchary, może wtrącić się Korona, Ruch i Zagłębie. Do spadku bym szykował Polonię Bytom i Cracovię.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom