>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Kto zostanie Mistrzem Polski w sezonie 2009/2010?

Status
Zamknięty.
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Możecie nas kibiców posądzać o stronniczość lecz każdy po tym sezonie widzi.
Wisła to drużyna cwaniaków , ogranych najbardziej na krajowej arenie chociaż kilku także na europejskiej. W najważniejszych momentach nie zawodzi. Po przejęciu ekipy przez Henrego zaczyna wszystko zdrowo funkcjonowac, nawet pressing inaczej wyglada niz z Macka jest agresja jest zgranie i to co u Kasperczaka w dawnej Wiśle -czyli gra oparta na skrzydlach. Dlatego To co jeszcze wydawalo sie nie zasluzone moim zdaniem do polowy sezonu teraz twierdze , że Wiślacy zasłuzyli. CHociaz naprawde milo popatrzec na Lecha i gre i jak ten klub sie prowadzi, kibicowac bede obu ekipom, bo na taka Legie przyznają racje nawet jej kibice żal patrzec. Ekipa bez charakteru i to co bylo jej sila czyli kibice tego juz nie ma. Zawodnicy kiedys walczyli o przedluzenie kontraktow teraz wydaje sie jakby byli zadowoleni , że juz moga z Legii uciec.
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
za wcześnie na takie osądy, poczekaj do końca, bo jeszcze różnie może być. O derby jakoś się nie boje, przecież jak nie wygrają to chłopaki życia nie będą mieli, bardziej bałbym się o Odre... Ale jeszcze przed tym meczem może być mistrz i tak by było najlepiej. Ostatnio z Legią uratowaliśmy się My i skorzystał Ruch, teraz oby było odwrotnie. ???? Następna kolejka arcyciekawa, podobnie jak rok temu.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Ale ja nie napisalem , że juz jestesmy mistrzem ????
Tylko , że jakby dalem do zrozumienia , że chyba Heniu pasuje do Wisły. Wrócimy na Reymonta wtedy poprawi sie gra u siebie , bo na wyjazdach gramy bardzo dobrze , jedyne co moze martwic to transfery bo takich jak Lech to u nas nie ma. Chociaz tam tez bedzie ciekawie jak odejdzie Lewy czy Stillic lub Peszko.
 
B 0

bebcio

Użytkownik
Jeśli Lech faktycznie zostanie mistrzem to najwiekszym błedem bedzie jeśli sprzedadzą najlepszych.......wtedy w LM nic nie zdziałaja i znowu sie skonczy że nie mamy drużyny na miare pucharów.
 
bonk87 15

bonk87

Użytkownik
Tobet sobie robi niezłe jaja z Jopa, który przybliżył Lecha do tytułu. Można typować, czy będzie do końca roku graczem Cracovii, Lecha, otrzyma honorowe obywatelstwo miasta Poznania, oraz, uwaga - Czy w Poznaniu do końca 2011 jednej z ulic zostanie nadane nazwisko Mariusza Jopa? ????
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
zamknięty temat, także tutaj sobie pozwoliłem na uwagę...
Sędziowie sprzyjali Lechowi? W meczu z Ruchem? Sprzyjali czy się pomylili w jednej akcji?
wg weszło.com sprzyjało ostro... choć i tak z niektórymi się nie zgodze (na korzyść Lecha). Mimo wszystko i tak Lech ma przewage w pomyłkach sędziowskich. Co do Ruch - Lech: Ewidentny karny, gdy Bosacki faulował... Faul na Piechu 2...
Na miejscu Ruchu byłbym nawet nieźle wkurzony, bo w decydujących kolejkach ładnie gwizdają przeciwko Nim.
Dla mnie Mistrzem jest ten kto ma najwięcej punktów. Przed ostatnią kolejką jest to Lech.
???????? Przecież to się do &quot;Łapu capu&quot; nadaje... Jak Wisła była lidera mówiliście odwrotnie... Ale mimo wszystko jak Wisła była liderem i tak majster należał się Lechowi????
Wisła już rok temu była słaba, tylko mieli furę szczęścia, którego nie miał Lech. Jakieś beznadziejne remisy, teraz tego nie ma. Lech walczył jak z Brugge równy z równym a Wisła rzegrała z Levadią. Jestem przekonany, że Lech by ich pokonał.
tylko ciekawe kto strzelał co chwile w 90 min... Wisła wykazała dojrzałość w końcówce... Teraz i tak z taką słabą Wisłą się mierzycie do ostatniej kolejki... Aaa i gdybać to sobie możesz...
Ogólna konkluzja: Wisła stoi w miejscu a Lech poszedł krok wstecz(mniej atrakcyjna gra, choć i tak fajnie się ogląda) ale zrobił dwa do przodu i osiągnął Mistrzowską skuteczność. Za to należy mu się nagroda.
Wisła niestety stacza się w dół... 0 decyzji godnych Mistrzom Polski, nie ma transferów, scoutingu, bazy treningowej, itp... Przed sezonem nie dawałem MP... Teraz żałuje, że w takich okolicznościach raczej straci ten tytuł, choć mój optymizm jest naprawde wielki, bo licze na pyche pyrów i że to wszystko ich przerośnie.... kolejny cud... Choć gdyby był ten mistrz to wg tych wszystkich mediów &quot;fenomenalny Lech&quot; i tak nie dałby rady tej słabej Wiśle...
Twój post pokazuje zadufanie w sobie, rządze &quot;majstra&quot; jaka w Was drzemie... W razie mistrzostwa życze IV runde LM, punktów dla Polski, ale fazy grupowej już nie... bo Cupiał chyba by się pochlastał;)
&quot; MY WIERZYMY...&quot;
 
M 0

morbid

Użytkownik
zamknięty temat, także tutaj sobie pozwoliłem na uwagę...



wg weszło.com sprzyjało ostro... choć i tak z niektórymi się nie zgodze (na korzyść Lecha). Mimo wszystko i tak Lech ma przewage w pomyłkach sędziowskich. Co do Ruch - Lech: Ewidentny karny, gdy Bosacki faulował... Faul na Piechu 2...
Na miejscu Ruchu byłbym nawet nieźle wkurzony, bo w decydujących kolejkach ładnie gwizdają przeciwko Nim.



???????? Przecież to się do &quot;Łapu capu&quot; nadaje... Jak Wisła była lidera mówiliście odwrotnie... Ale mimo wszystko jak Wisła była liderem i tak majster należał się Lechowi????



tylko ciekawe kto strzelał co chwile w 90 min... Wisła wykazała dojrzałość w końcówce... Teraz i tak z taką słabą Wisłą się mierzycie do ostatniej kolejki... Aaa i gdybać to sobie możesz...



Wisła niestety stacza się w dół... 0 decyzji godnych Mistrzom Polski, nie ma transferów, scoutingu, bazy treningowej, itp... Przed sezonem nie dawałem MP... Teraz żałuje, że w takich okolicznościach raczej straci ten tytuł, choć mój optymizm jest naprawde wielki, bo licze na pyche pyrów i że to wszystko ich przerośnie.... kolejny cud... Choć gdyby był ten mistrz to wg tych wszystkich mediów &quot;fenomenalny Lech&quot; i tak nie dałby rady tej słabej Wiśle...

Twój post pokazuje zadufanie w sobie, rządze &quot;majstra&quot; jaka w Was drzemie... W razie mistrzostwa życze IV runde LM, punktów dla Polski, ale fazy grupowej już nie... bo Cupiał chyba by się pochlastał;)

&quot; MY WIERZYMY...&quot;
Jedno pytanie, skoro to Wisła zasługuje i jest tak wspaniała, to dlaczego rozgrywając DWA mecze z Lechem nie wygrała ŻADNEGO? Wystarczyło wygrać JEDEN z nich i już pewnie z 2 kolejki temu byliby mistrzami. Ale nie lepiej narzekać jacy to sędziowie, i Bóg wie kto jeszcze są niedobrzy bo krzywdzą Wisłę, którym się tytuł należy. Trochę godności i honoru. Bo tylko stękać i narzekać umiecie jaka to wam się krzywda dzieje i jaki ten świat jest niesprawiedliwy. Może by tak lepiej wziąść się do roboty, zrobić pożądne transfery, zająć się marketingiem.
Zresztą tak samo było z wyborem miast na Euro w Krakowie od razu hasło &quot;nam się należy&quot; a pracy żeby to osiągnąć jakoś nie było aż tyle ile włożono w miastach, które Euro dostały. No ale przecież to decyzja polityczna, nam Euro zabrali prawda?
Mistrzem będzie Lech bo zasłużył na to i tyle. Buduje od kilku sezonów dobrą drużynę, która ma mocne podstawy finansowe, kibiców a w Poznaniu jest dobry klimat dla piłki. Niech więc już krakowskie płaczki skończą narzekać, bo takiej nagonki medialnej na przyszłego (być może) mistrza w żadnym poprzednim sezonie nie widziałem.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Jedno pytanie, skoro to Wisła zasługuje i jest tak wspaniała, to dlaczego rozgrywając DWA mecze z Lechem nie wygrała ŻADNEGO? Wystarczyło wygrać JEDEN z nich i już pewnie z 2 kolejki temu byliby mistrzami. Ale nie lepiej narzekać jacy to sędziowie, i Bóg wie kto jeszcze są niedobrzy bo krzywdzą Wisłę, którym się tytuł należy. Trochę godności i honoru. Bo tylko stękać i narzekać umiecie jaka to wam się krzywda dzieje i jaki ten świat jest niesprawiedliwy. Może by tak lepiej wziąść się do roboty, zrobić pożądne transfery, zająć się marketingiem.
Zresztą tak samo było z wyborem miast na Euro w Krakowie od razu hasło &quot;nam się należy&quot; a pracy żeby to osiągnąć jakoś nie było aż tyle ile włożono w miastach, które Euro dostały. No ale przecież to decyzja polityczna, nam Euro zabrali prawda?
Mistrzem będzie Lech bo zasłużył na to i tyle. Buduje od kilku sezonów dobrą drużynę, która ma mocne podstawy finansowe, kibiców a w Poznaniu jest dobry klimat dla piłki. Niech więc już krakowskie płaczki skończą narzekać, bo takiej nagonki medialnej na przyszłego (być może) mistrza w żadnym poprzednim sezonie nie widziałem.
Przyznam Tobie rację. Lech zapracował sobie na mistrzostwo, Wisła - zdecydowanie od paru lat, najgorszy sezon. Sam fakt, że są na 2 miejscu powinien ich cieszyć.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Jedno pytanie, skoro to Wisła zasługuje i jest tak wspaniała, to dlaczego rozgrywając DWA mecze z Lechem nie wygrała ŻADNEGO? Wystarczyło wygrać JEDEN z nich i już pewnie z 2 kolejki temu byliby mistrzami. Ale nie lepiej narzekać jacy to sędziowie, i Bóg wie kto jeszcze są niedobrzy bo krzywdzą Wisłę, którym się tytuł należy. Trochę godności i honoru. Bo tylko stękać i narzekać umiecie jaka to wam się krzywda dzieje i jaki ten świat jest niesprawiedliwy. Może by tak lepiej wziąść się do roboty, zrobić pożądne transfery, zająć się marketingiem.
Zresztą tak samo było z wyborem miast na Euro w Krakowie od razu hasło &quot;nam się należy&quot; a pracy żeby to osiągnąć jakoś nie było aż tyle ile włożono w miastach, które Euro dostały. No ale przecież to decyzja polityczna, nam Euro zabrali prawda?
Mistrzem będzie Lech bo zasłużył na to i tyle. Buduje od kilku sezonów dobrą drużynę, która ma mocne podstawy finansowe, kibiców a w Poznaniu jest dobry klimat dla piłki. Niech więc już krakowskie płaczki skończą narzekać, bo takiej nagonki medialnej na przyszłego (być może) mistrza w żadnym poprzednim sezonie nie widziałem.
Prosta zasada dla mnie jest to ze zasluzyla ta druzyna ktora po ostatniej kolejce jest na pierwszym miejscu w tabeli bo Mistrzostwo zdobywa sie nie tylko w meczach z czolowka (Twoj argument o braku zwyciestwa nad Kolejorzem) ale i ze slabszymi zespolami. Kibice z Poznania ta prosta i logiczna zaleznosc zaakceptowali dopiero po ostatniej kolejce kiedy to Lech wyszedl na pierwsze miejsce, wczesniej gdy na czele byla Wisla to wedlug Nich (Was?) i tak to Lech zaslugiwal na Mistrzostwo (zwane w pewnym regionie Majstrem). To pokazuje ze tych placzkow to jednak nie po naszej stronie jest najwiecej. Jesli Lech skonczy sezon na pierwszym miejscu to zasluzyl na Mistrza, jesli pierwsza bedzie Biala Gwiazda to ona zasluzyla. Co do Euro to jest to dla mnie sprawa szemrana, raporty pokazujace ze np. Poznan dwa lata temu mial lepsza baze hotelowa od Krakowa sa niepowazne i jest to opinia wielu specjalistow od turystyki a nie kibicow sportowych, nie rozumiem po co w dyskusji o polskiej lidze przywolujesz takie sprawy (zgaduje ze to dlatego iz my Krakusy mamy kompleksy wzgledem Poznania ;-) ), na ich temat nie chce mi sie dyskutowac.
Trochę godności i honoru. Bo tylko stękać i narzekać umiecie jaka to wam się krzywda dzieje i jaki ten świat jest niesprawiedliwy.
Te dwa zdania to szczyt hipokryzji patrzac na dwa poprzednie sezonu i komentarze po nich stawiane prze fanow pilki z Poznania.
p. s.
A ta Wisla taka slaba, bez transferow, bez sieci skautow, z tragicznym marketingiem... a Wielki Lech tak dlugo sie meczyl by tych leszczy przegonic, to tez o czyms swiadczy i chyba jednak nie o wielkosci Kolejorza.
 
M 0

morbid

Użytkownik
Prosta zasada dla mnie jest to ze zasluzyla ta druzyna ktora po ostatniej kolejce jest na pierwszym miejscu w tabeli bo Mistrzostwo zdobywa sie nie tylko w meczach z czolowka (Twoj argument o braku zwyciestwa nad Kolejorzem) ale i ze slabszymi zespolami. Kibice z Poznania ta prosta i logiczna zaleznosc zaakceptowali dopiero po ostatniej kolejce kiedy to Lech wyszedl na pierwsze miejsce, wczesniej gdy na czele byla Wisla to wedlug Nich (Was?) i tak to Lech zaslugiwal na Mistrzostwo (zwane w pewnym regionie Majstrem). To pokazuje ze tych placzkow to jednak nie po naszej stronie jest najwiecej. Jesli Lech skonczy sezon na pierwszym miejscu to zasluzyl na Mistrza, jesli pierwsza bedzie Biala Gwiazda to ona zasluzyla. Co do Euro to jest to dla mnie sprawa szemrana, raporty pokazujace ze np. Poznan dwa lata temu mial lepsza baze hotelowa od Krakowa sa niepowazne i jest to opinia wielu specjalistow od turystyki a nie kibicow sportowych, nie rozumiem po co w dyskusji o polskiej lidze przywolujesz takie sprawy (zgaduje ze to dlatego iz my Krakusy mamy kompleksy wzgledem Poznania ;-) ), na ich temat nie chce mi sie dyskutowac.

Trochę godności i honoru. Bo tylko stękać i narzekać umiecie jaka to wam się krzywda dzieje i jaki ten świat jest niesprawiedliwy.

Te dwa zdania to szczyt hipokryzji patrzac na dwa poprzednie sezonu i komentarze po nich stawiane prze fanow pilki z Poznania.

p. s.
A ta Wisla taka slaba, bez transferow, bez sieci skautow, z tragicznym marketingiem... a Wielki Lech tak dlugo sie meczyl by tych leszczy przegonic, to tez o czyms swiadczy i chyba jednak nie o wielkosci Kolejorza.
Ja w żadnym miejscu nie napisałem że Lech zasługuje na mistrzostwo. Stawiam tylko tezę, że daawno nie było takiego lamentu w mediach że dany klub może zdobyć mistrzostwo i to zapewne w nieczysty sposób. A co do tabeli, to spójrz na tabelę wiosenną... To że rok czy dwa lata temu Lech nie zdobył mistrza pomimo że grał najładniejszą piłkę to był głos niekoniecznie kibiców Lecha. Zresztą Lech przegrał w jednym, drugim sezonie ale wyciągnięto pewne wnioski i klub raczej rozwija się w dobrym kierunku. A Wisła? Właśnie czytam że chcą zatrudnić Onyszkę i pewnie Żurawskiego wezmą, bo chce do kraju wrócić ???? . Odejdzie sobolewski, sprzedacie Marcello i Brożka i po drużynie, bo w Krakowie cały czas myślą &quot;nam się należy&quot;.
I na tym kończę dyskusję, bo jak widzę co niektórzy są tak zapatrzeni w swój klubik, że za nic w świecie nie zauważą, że się u nich dzieje coraz gorzej.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Ja w żadnym miejscu nie napisałem że Lech zasługuje na mistrzostwo. Stawiam tylko tezę, że daawno nie było takiego lamentu w mediach że dany klub może zdobyć mistrzostwo i to zapewne w nieczysty sposób. A co do tabeli, to spójrz na tabelę wiosenną... To że rok czy dwa lata temu Lech nie zdobył mistrza pomimo że grał najładniejszą piłkę to był głos niekoniecznie kibiców Lecha. Zresztą Lech przegrał w jednym, drugim sezonie ale wyciągnięto pewne wnioski i klub raczej rozwija się w dobrym kierunku. A Wisła? Właśnie czytam że chcą zatrudnić Onyszkę i pewnie Żurawskiego wezmą, bo chce do kraju wrócić ???? . Odejdzie sobolewski, sprzedacie Marcello i Brożka i po drużynie, bo w Krakowie cały czas myślą &quot;nam się należy&quot;.
I na tym kończę dyskusję, bo jak widzę co niektórzy są tak zapatrzeni w swój klubik, że za nic w świecie nie zauważą, że się u nich dzieje coraz gorzej.
Odpisujesz mi a pozniej mowisz ze konczysz dyskusje, slaby zabieg zeby &quot;Twoje bylo na wierzchu&quot;.
A teraz wracajac do sprawy. Ja nigdy nie napisalem na tym forum ze Lech moze zdobyc Mistrzostwo w nieczysty sposob wiec na ten zarzut odpowiadal nie bede (zdaje sobie sprawe ze tacy kibice moga byc tez po stronie Bialej Gwiazdy ale jak zapewne wiesz milosc do klubu czesto zaslepia obiektywizm). Pare osob (rowniez mnie w tym gronie nie ma) pisalo o trzech bledach (bezdyskusyjnych w mojej ocenie i nie tylko mojej, chocby w obu magazynach ligowych dostepnych w polskiej TV) w ostatniej kolejce gdzie chocby jeden z nich byl zinterpretowany prawidlowo Wisla z bardzo duzym prawdopodobienstwem wciaz miala by lidera. Tabela wiosenna... Tak, zgadza sie, Lech na wiosne byl lepszy ale w Polsce gramy systemem jesien-wiosna i sumujemy dwie rundy. Najladniejsza pilka nie zawsze znaczy najlepsza, najlepsza to ta najefektywniesza (ostatni przyklad, Barca - Inter). Twoje transferowe domysly w mojej opini sa malo realne. Kto kupi Brozka po takim sezonie? Sobol mial powazne propozycje dwa lata temu (z duza kasa dla Wisly jak i dla niego samego) jak nie poszedl wtedy to tym bardziej teraz nie odejdzie. Marcelo to nasz najlepszy gracz i na niego chetni na pewno sie znajda co nie znaczy ze odejdzie.
Moim zdaniem duza role w rundzie jesiennej odegral wlasny stadion gdzie zawsze Wisla i Lech graly duzo lepiej a w tym sezonie tylko Kolejorz gral na swoim obiekcie.
Podzielam Twoja opinie co do prawidlowego rozwoju sportowego Lecha, pod tym wzgledem klub z Poznania jest godny nasladowania. Po czesci podzielam tez opinie o tym lamencie w mediach ale nie zapominaj ze ta atmosfere tworza te same media ktore od dwoch lat pompowaly balonik w Poznaniu.
p. s.
Sam rozpoczales ta dyskusje i jesli konczysz ja przez to ze ktos kto dyskutuje z Toba w kulturalny sposob ma inne zdanie stajesz sie w moich oczach osoba niepowazna.
 
TommyTSW 48,1K

TommyTSW

Forum VIP
I na tym kończę dyskusję, bo jak widzę co niektórzy są tak zapatrzeni w swój klubik, że za nic w świecie nie zauważą, że się u nich dzieje coraz gorzej.
Ja przed sezonem pisałem że grając na wynajmowanych boiskach Wisła nie będzie miała majstra bo na wyjazdach gra była słaba i tak zagrali cały sezon (w wyjazdach o dziwo lepiej bo bilans to 10-2-2 i po ostanich kolejkach jest sporo wk....nia bo kto by nie miał i tym napędzacie całą napinkę zamiast rzeczowo dyskutować) a Wisła zawsze była znana z dobrej gry na Reymonta więc dla ciebie i reszty pozostanie pisanie takich bzdur.
Lech w poprzednim sezonie po przebiegu gier w każdym był pewniakiem na 3pkt a nawet w Krakowie jako jedyni wygrali mecz aż 1-4
Na dzień dzisiejszy nie potrafią zdominować drużyny typu Odra fakt faktem wygrywając mecze w których scenariusz różnie mógł się potoczyć.
A jak odejdą z Wisły w/w co do czego nie ma żadnych informacji pomyśl lepiej co będzie z Lechem jak odejdzie Lewandowski i Peszko bo to chyba bardziej prawdopodobny scenarusz (przynajmniej jeden z nich tak)
Nawet jak zdobędą tego majstra to co myślisz że zawojują LM czy nawet LE jak ostatnio? Zresztą w tym sezonie liga jest tak słaba że wszystkie nasze drużyny szybko polecą
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Nie ma to jak czytać dyskusje osób, które kibicują Wiśle lub Lechowi. Oczywiste jest, że każdy będzie się upierał przy swoim zdaniu.

Ciesze się, że przed ostatnią kolejką wszystko zależy już tylko od piłkarzy Lecha. Mam nadzieje, że nie zaprzepaszczą takiej szansy i będą w stanie zaprezentować się z dobrej strony w Europejskich Pucharach.

Lech, Lech Kolejorz !!!
 
M 0

morbid

Użytkownik
Tyle że jeżeli chodzi o puchary, to Lech ma szansę na rozstawienie w praktycznie wszystkich rundach, w przeciwieństwie do pozostałych zespołów naszej Ekstraklasy. A co do odejścia Lewandowskiego i Peszki to Lewy odejdzie ale Peszko raczej na pewno nie. A za pieniążki z transferu Lewego kupi się kilku dobrych piłkarzy (przymierzani to Centnarski, Sobiech, Rodionow, Kiełb, i pewnie kilku innych, którzy są załatwiani w tajemnicy).
A co do gry na nieswoim stadionie, to Lech również nie grał przy Bułgarskiej i to również spowodowało, że na początku tyle punktów stracił (porażka z Polonią, remis z Bełchatowem i Piastem.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
Ja postawieum przet startowania sezona na LECH POZNAN za kurs 3,80 expekt
Teraz kto kupili Krivets i wruci Arboleda e bede wruci Ganczarcyk to dla mnie moze wygrac tytul,Wisla nie lubie ten roku,Legia jest dobra druzyna,ale Lech Poznan masz pilkarzi kto zawsze moge ziminic match,jak Peszko-Lewandowski-Stilic-Krivest nawet kiedy graion zle.
trafione ;)

scheda creata sab 18-07-2009 13:52
Pol. Ekstraklasa 2009/10
Vincitore PoloniaLech Poznan3.80
 
K 0

kamisck

Użytkownik
Nicolate więc gratulacje! Też chciałem by to Lech był Mistrzem, mam dosyć nieporadności Wisły i Legi., ale w obstawianie mistrzów przed sezonem nie bawię się a może warto;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom