>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto zostanie królem strzelców?

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
ja na króla strzelców typował bym Ville. Hiszpanie mają łatwą grupę dlatego też Villa w 3 meczach powinien trochę ustrzelić. Po za tym Hiszpania celuje w najwyższe cele dlatego wątpliwe jest aby szybko pożegnali się z turniejem. Villa będzie kilerem i sądzę że wywiąże się z tej roli.
kogo mógł by mieć za rywali ? Rooney. fakt faktem że po kontuzji i ciężkim sezonie Wayne spuścił trochę z formy , już końcówka sezonu Premierleauge pokazała że ciężko o bramki. Ale ja wierze w jego wole walki i zaangażowanie dlatego też sądzę że pary razy ukuje ;)
no Van Persie. Po kontuzji znowu strzela bramki. Kilka w kadrze , kilka w Arsenalu. Holandia gra ładny dla oka widowiskowy football dlatego w ich meczach spodziewam się dużych wyników. Grupy też nie mają jakiejś mocnej więc RvP powinien sobie postrzelać.
Należy też również pamiętać że wielu zawodników na tych mistrzostwach gra o swoje kontrakty i transfery klubowe co może na nich podziałać mobilizująco.
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
królem strzelców moze zostać Lukas Barrios. Wiem , że brzmi to smiesznie ale ja bym go nie skreślał jak i nie skreślał całej druzyny Paragwaju.
A co do Barriosa, to ma okazje sie pokazać ( zreszta to słaby argument bo kazdy ma okazje sie pokazac) ale warto zauwazyc ile strzelił goli przychodząc do Dortmundu. Uważam ze stac go na dobrą gre i jesli Paragwaj długo bedzie grał na MŚ to tym bardziej Barrios bedzie strzelal.
 
mitch90 5

mitch90

Użytkownik
Ja liczę myślę że ten Messi może zostać królem. Zapewne Maradona może ustawić zespół pod niego, trudnej grupy nie mają, mogą wiele nastrzelać Nigerii i Korei, Grecy beda sie bronic... a znowu jak założymy że z pierwszego miejsca wyjdą Francuzji to kolejna faza też przeciwnik do strzelania. Wogóle typuje ich na zwyciesców wiec beda mieli wiele okazji zeby dobrze podawać Messiemu
 
E 0

elcomendante

Użytkownik
Króla strzelców łatwo wytypować nie jest - ciekawe, co z Robbenem - JA jeszcze nie postawiłem, bo boję się właśnie kontuzji jakiejś i poczekam z tym do końca {mój ty Villa}. Spojrzałem jednak w listę królów i jak widać - najczęściej, albo zostawali nimi extra snajperzy {uważani za takowych też przed MŚ}, albo grajki z drużyn faworytów.
1966 Anglia Eusébio Portugalia 9 1970 Meksyk Gerd Müller RFN 10 1974 RFN Grzegorz Lato Polska 7 1978 Argentyna Mario Kempes Argentyna 6 1982 Hiszpania Paolo Rossi Włochy 1986 Meksyk Gary Lineker Anglia 1990 Włochy Salvatore Schillaci Włochy 1994 Stany Zjednoczone Oleg Salenko Rosja Christo Stoiczkow Bułgaria 1998 Francja Davor Šuker Chorwacja 2002 Korea Południowa
i Japonia Ronaldo Brazylia 8 2006 Niemcy Miroslav Klose Niemcy 5
Wrzucam okres, który jakoś kojarzę, choćby ze statystyk i z zasłyszenia. W 2006 mamy Klose z jednego z faworytów - Niemcy. 2002 super grajek Ronaldo i faworyt Brazylia. 1998 super grajek - już przed MŚ - Suker. 1994 Super grajek Stoichkov. 1990 Schillaci od faworytów Włochów. 1986 z jednego z faworytów - Anglia, super grajek Lineaker. 1978 z faworyta, super grajek Kempes.
1974 mega wyjątek - Lato.
1970 z faworyta RFN, super grajek Muller. 1966 super grajek Eusebio.
Stąd uważam, że i tym razem to będzie jakiś extra grajek z drużyny uznawanej za faworyta lub extra grajek.
Generalnie moje myśli krążą wokół Rooneya, Villi, Forlana, Torresa, van Persiego, Milito, Messiego, Robinho, Grafite.
 
danon 0

danon

Użytkownik
a tak własciwie to jak buki rozliczają kursy kiedy np dwóch zawodników strzeli tyle samo bramek? jak Villa, Rooney i Messi strzelą po 5 bram to kursy na wszystkich wejdą?
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Wrzucam okres, który jakoś kojarzę, choćby ze statystyk i z zasłyszenia. W 2006 mamy Klose z jednego z faworytów - Niemcy. 2002 super grajek Ronaldo i faworyt Brazylia. 1998 super grajek - już przed MŚ - Suker. 1994 Super grajek Stoichkov. 1990 Schillaci od faworytów Włochów. 1986 z jednego z faworytów - Anglia, super grajek Lineaker. 1978 z faworyta, super grajek Kempes.
1974 mega wyjątek - Lato.
Schilaci też był takim wyjątkiem. Jechał jako rezerwowy, dobrze wykorzystał swoją szansę, a później...słuch już o nim zaginał. Taki bohater jednych mistrzostw. I szczerze mówiąc nie sądze by przed mundialem we Włoszech ktoś stawiał akurat na tego piłkarza.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
a tak własciwie to jak buki rozliczają kursy kiedy np dwóch zawodników strzeli tyle samo bramek? jak Villa, Rooney i Messi strzelą po 5 bram to kursy na wszystkich wejdą?
Jezeli zawodnik zdobędzie tyle samo punktów (goli) co ktoś inny, to zakład będzie nadal wygrany, ale po mniejszym kursie w zależności jeszcze od tego ilu piłkarzy zdobędzie tyle samo goli. -- bet365
Prawdopodobnie w zależności od tego ilu zawodników będzie miało tyle samo goli o tyle zmniejszą kursy. Sami dokładnie jeszcze nie wiedzą. Ale prawdopodobnie będzie tak , że jeśli dwóch to podzielą przez dwa , jeśli trzech to przez trzy dany kurs, itd . Bo inaczej to by robili jak im się podoba i nie byłoby sprawiedliwie. Czyli np. na piłkarza X jest 7.00 a trzech będzie miało tyle samo to 7/3 = 2.33
Edit: POTWIERDZONE PRZEZ bet365 !
 
dajosek 0

dajosek

Użytkownik
Oklepanym faworytem zapewne większości jest Villa, a dla mnie będzie to RvP lub Robben(zależnie od tego czy bedzie grał i jeśli tak to czy nie będą go oszczędzać w fazie grupowej). Również Robinho wydaje się ciekawym typem, widać że odżył ????
 
tackles 2

tackles

Użytkownik
tez bym obstawial RVP , chociazby z tego wzgeldu,ze oranje strzelaja duzo bramek, a glownym i jak na razie skutecznym napastnikiem jest tylko RVP , przy tak tragicznej formie huntelaara to on bedzie decydowac o sile holendrow, kolejnym jest oczywiscie Villa, ale on z drugiej strony ma konkurenta silnego w postaci-daj boze -zdrowego torresa.. natomiast bardzo nisko oceniam szanse Messiego, i do tej grupki dodalbym moze jeszcze luisa fabiano..
 
dnl9 0

dnl9

Użytkownik
Także jestem zdania, że Robin ma duże szanse w tegorocznych MŚ. Holandia gra z polotem, z pewnością wystrzelają się bardzo w turnieju, do tego RVP jest w wysokiej formie, jak omijają go kontuzje (odpukać) to gra koncertowo. Może zabraknąć Robbena na początku, więc Persie będzie główną bronią Holendrów, którzy - miejmy nadzieję - pokażą wreszcie klasę w RPA.
 
blancos 56

blancos

Użytkownik
Bardzo bym się cieszył gdyby to Lataj ą cy Holender zdobył korone.Sezon pokazał ze kiedy tylko Robin gra to i od razu strzela.Jednak mundial to jest impreza gdzie nikt nie odstawia nogi, więc i o kontuzje łatwiej.Moim faworytem jest Rooney.Wyadje mi się że w całym Europejskim sezonie to on był najlepszyn snajperem.Zarówno w lidze jak i w lidze mistrzów spisywał sie znakomicie 33 bramki mówią same za siebie.:cool:
 
M 0

mateheuszek

Użytkownik
najwiękze sznse mają zawodnicy , których reprezentacje zagrają dużo spotkań- najlepiej jest postawic na Ville lub Messiego . Odradzam Rooneya, bo Anglia pewnie dlugo nie pogra
 
R 1

ruff_novvy

Użytkownik
Robinho ma duże szanse na korone przy takiej grze i ustawieniu Brazyli dodając do tego w jakiej grupie słabych bramkarzy gra Brazylia typ wydaje się bardzo prawdopodobny. Nie wspominając że druzyna w następnej rundzie spotka się z Chile lub Szwajcarią. Robinho w sparingach wystawiany był w składzie i potrafił wygrywać połówki dosłownie sam. Dodajmy do tego że odrodził się w rodzinnej lidze w której klimat jest podobny do tego w którym będą grały druzyny. Ma też coś do udowodnienia jeśli chce trafić spowrotem do ligi z Europy a jest o tym głośno. Jego rywalami z drużyny są Fabiano i Grafite , pierwszy po kontuzji a drugi bo spadku formy i również po urazie. Brazylia zawsze otwierała największe wyniki na mistrzostwach strzelając dużo goli.Ich grupa według buków przez to ma najwiekszy współczynnik bramek 17.5.W zeszłorocznym turnieju królem strzelców pucharu Konfederacji z 5 bramkami był brazylyjczyk, wspomniany wcześniej L.Fabiano. Stawiam na Robinho bądź innego brazylyjczyka np. L.Fabiano.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Ja za drobe postawiłem na pięciu zawodników:
- Schweinsteiger, kurs: 101,00
- Lampard, kurs: 67,00
- Di Natale, kurs: 51,00
- Robben, kurs: 41,00
- Milito, kurs: 23,00

Ci dwaj pierwsi głownie dlatego, że kursy wysokie, a z tego co się orientuje obaj będą wykonawcami jedenastek, jeśli takowe w meczu się pojawią. Nie da się jednoznacznie stwierdzić jak to będzie wyglądać. Ja mam jakieś dziwne przeczucia, że ani Messi, ani Torres/Villa, ani też tym bardziej Ronaldo królem strzelców nie zostaną. Może Rooney, ale tu kurs nie rozpieszcza, podobnie z Van Persiem. Pozostali trzej zawodnicy, których typuje czyli Di Natale, Robben i Milito za rewelacyjne sezony jakie mieli w klubach. Włoch został królem strzelców, Robben czarował w Bayernie, a Milito wygrał Interowi Lige Mistrzów.
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Tylko, że Robben nie zagra z Danią, nie wiadomo jak dalej bo jest przecież w trakcie leczenia się z kontuzji. Moim zdaniem lekko wyrzucona kasa, bo mimo &#39;drobnych&#39; mogłeś zagrać kogoś innego niż Robbena ;) Choćby Van Persiego po niższym kursie jak sam wspomniałeś, dużo większe prawdopodobieństwo.
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Niby tak, ale.. Ja typuje, że Holandia dotrze do finału więc jeden mecz z Danią dla Robbena może nie robić różnicy..
Zobaczymy. Stawka naprawdę bardzo &quot;wakacyjna&quot;.. ;)
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
Moim zdaniem tytuł króla strzelców rozstrzygnie się na etapie faz grupowych bo to wtedy drużyny grają odważniej i pada więcej bramek. Jak dojdzie do fazy pucharowej to drużyny bardziej kalkulują. Mi się wydaje, że to Robinho może zostać królem strzelców o ile będzie miał w każdym meczu miejsce w podstawowej 11. Nie obserwowałem sparingów Canarinhos, nie wiem jakim ustawieniem grają, kto jest na samym szczycie ataku. W grupie z Brazylijczykami znajduje się Korea Płn i jeśli tylko będzie im się chciało grać to mogą dołożyć z 6:0, w końcu skoro Niemcy ograli Kangury 4:0 to czemu Brazylia nie ma pyknąć 6:0? W takim meczu Robinho może puknąć 2-3 bramki, Brazylia zajdzie daleko więc powinien coś jeszcze dołożyć. A te 5-6 bramek powinno starczyć żeby sięgnąć po tytuł króla strzelców
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Trudno jest wytypować ostatecznie powiem po pierwszych kolejkach w grupie . Mam nadzieję, że David Villa lub Drogba albo Liedson.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom