>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto zostanie królem strzelców?

Status
Zamknięty.
koper 29

koper

Użytkownik
A jak duże według was ma szanse na króla A. Robben? Stawka na niego to aż 80. Moim zdaniem Holandia może się okazać czarnym koniem mistrzostw a do zwycięstw poprowadzi ich właśnie Robben.
 
D 0

duch1988

Użytkownik
Argentyna na każdym Mundialu jest faworytem, a jak się później okazuje nawet półfinał to dla nich za wysokie progi. W tym roku dodatkowo dochodzi fakt, ze maja Maradone na ławce trenerskiej co jest najwiekszym problemem tej reprezentacji. Gdy oglosil sklad to malo z krzesla nie spadlem. Zestawienie obrony jest wrecz smieszne. Pomoc tez daleka od idealow. Jedynie atak maja solidny. Nikt mi nie powie, ze ci kopacze z Ameryki Poludniowej sa w stanie zastapic doswiadczonych graczy z Europy. Tak wiec 1/4 finału to wszystko na co będzie stać. Wracając do tematu to wlasnie z powodu wyzej wymienionych argumentow Messi nie zostanie krolem strzelcow. No chyba ze w meczach grupowych nawrzuca z 6-7 goli.
Tak wiec moje typy to Rooney, Villa, Torres lub... Cacau ????
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
raczej Rooneya nie bedzie, tak mi się wydaje, jakoś nie widzę go strzelającego wiele goli na mundialu, Cristiano Ronaldo może być bo on potrafi na strzelać wiele goli w jednym meczu i wydaje mi się że królem będzie ktoś taki może David Villa, albo Arjen Robben jeśli strzelił by któryś z nich hattricka i jeszcze ze 3 w innym meczach to maja duże szanse bo ostatnio nie trzeba dużo strzelać żeby zdobyć koronę
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Gdy oglosil sklad to malo z krzesla nie spadlem. Zestawienie obrony jest wrecz smieszne
Niby czemu śmieszne? obrona to dwóch obrońców grających w dwóch najlepszych klubach Europy tego sezonu (Demichelis i Samuel) do tego Heinze który znakomicie gra w Marsylii Burdisso który też świetnie radzi sobie w Romie.Widzisz tu coś śmiesznego? bo ja nie za bardzo.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Brat Boom odpuść sobie komentowanie każdego napisanego posta. Denerwujesz ludzi już tym swoimi mądrościami. Jeżeli masz już pisać, to odpuść sobie chociaż z tymi swoimi rankingami najlepszych klubów i zawodników, albo załóż swój dział pt. &#39;&#39; dyskusje na temat reprezentacji Argentyny - wojna argumentów&#39;&#39;. Jak dla mnie ten temat powstał po to aby raz napisać, lub dwa, kogo typujemy na króla strzelców i napisać dlaczego i koniec. Fanatyk z Ciebie jak mało który.
 
brat-boom 0

brat-boom

Użytkownik
Fanatyk z Ciebie jak mało który
Nie da się ukryć , jestem kibicem Argentyny od wielu lat. Ale czy forum nie jest od wymiany argumentów? jeżeli ktoś według mnie mówi coś źle to go poprawiam , jeżeli ktoś pisze że Argentyna ma słabą obronę to chyba tylko przez swój brak wiedzy bo pisać takie bzdury to każdy umie ale uzasadnić jest już trochę ciężej.

Denerwujesz ludzi już tym swoimi mądrościami
Pisze to co wiem , jeśli ktoś mówi że Argentyna ma słabą formacje to niech napisze dlaczego bo nie wiem jak można nazywać takich obrońców jak np. Samuel słabymi.
Chyba że ktoś jest niedzielnym kibicem albo ma 13 lat i dla niego takie nazwiska jak Veron , Di Maria , Samuel to zagadka a z Argentyny zna tylko Messiego :/
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Niby czemu śmieszne? obrona to dwóch obrońców grających w dwóch najlepszych klubach Europy tego sezonu (Demichelis i Samuel) do tego Heinze który znakomicie gra w Marsylii Burdisso który też świetnie radzi sobie w Romie.Widzisz tu coś śmiesznego? bo ja nie za bardzo.
Sam fakt że Maradona ogłosił, że Argentyna zagra 3 obrońcami to już jest pierwszy sygnał że tam chyba ktoś tych powołań dobrze nie przemyślał. Heinze to nie jest wybitny obrońca, uciekł z Mnachesteru bo bał się rywalizacji z Evrą, w realu grał cienko a teraz w Marsylii faktycznie wiedzie mu się nieco lepiej, ale żeby stawiać go obok Samuela to trochę na wyrost.

Nie da się ukryć , jestem kibicem Argentyny od wielu lat. Ale czy forum nie jest od wymiany argumentów? jeżeli ktoś według mnie mówi coś źle to go poprawiam , jeżeli ktoś pisze że Argentyna ma słabą obronę to chyba tylko przez swój brak wiedzy
Może niektórzy mają inne zdanie. Może niektórzy pamiętają żałosne eliminacje i straty sześciu bramek w jednym meczu. Może inni pamiętają 1:3 z Brazylią w Rosario i trudno im się przekonać do geniuszu maradony który usilnie promujesz?
 
arestides1 0

arestides1

Użytkownik
Prawda o Argentynie jest taka że jeśli piłkarze sami nie wymyślą jakiś schematów na boisku to grając założenia Maradony nie zdobędą nic. Messi inny w klubie inny w reprezentacji. Prawda. A czy widzieliście jak Non Special One ustawia w kadrze Messiego ? Modlę się za Argentynę ale będzie ciężko.
 
koper 29

koper

Użytkownik
Ten temat dotyczy tego kto zostanie królem strzelców? A nie kto będzie mistrzem świata. Wg mnie Robben jest godny uwagi za stawke 80 w totomixie a w BAH tylko 60! Można śmiało obstawiać Robbena. przebitka to aż 20 PLN w porównaniu do BAH.

Warto też obstawic kogoś z Hiszpanow - maja lekką grupę w meczach ze Szwajcarią czy Hondurasem może paść sporo goli. Ludzie stawiają na Ville więc może on?
 
madridistas 0

madridistas

Użytkownik
Dla mnie faworytem jest D. Villa, który ma już nowy klub i skupia się tylko na mundialu. Biorąc pod uwagę łatwą grupę Hiszpanów, w której padnie sporo bramek plus pomoc w postaci Xavi, Xabi, Fabregas, Iniesta to kurs ~9 jest kusząc i myślę, że wart skorzystania ????
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Znalazł ktoś może kurs na Milito, że zostanie królem strzlców?? To pytanie kieruje tak z ciekawości, bo po sobotnim finale, może jakiś buk umieści Milito w swojej ofercie...

A wracając do króla strzelców, to prognozuje, ze król bardzo możliwe może być reprezentantem Argentyny. Nigeria, Korea Płd oraz Grecja to nie zbyt wymagajacy przeciwnicy;p

Tylko z kolei na kogo postawi Maradona??

Na mistrzostwa do Republiki Południowej Afryki pojadą: Lionel Messi, Gonzalo Higuain, Sergio Kun Agüero, Carlos Tevez, Diego Milito i Martin Palermo.

W sobotę w ośrodku treningowym Ezeiza niedaleko Buenos Aires, selekcjoner próbował jedną z opcji, ustawiając obok siebie Messiego, Higuaina i Teveza. Sparing zakończył się wynikiem 4:0. Dwa gole strzelił Tevez, jednego Messi i jednego Angel di Maria.
Ale Maradona nie wyklucza, że będzie stawiał na klasyczny system 4-4-2 i wtedy na pewno grać będzie duet Messi-Higuain, przy czym - jak zaznacza trener Argentyny - chce, aby napastnik Barcelony nie był ściśle przypisany do określonego miejsca na boisku, ale żeby miał zupełną swobodę, tak jak u Pepa Guardioli w katalońskim klubie. - Chcę, żeby Messi czuł się wolny, bez żadnych zobowiązań, aby poruszał się po ca 22 ej szerokości boiska. W ten sposób łatwiej będzie mu wejść w grę - wyjaśniał Maradona. - Z kolei od Higuaina wymagam, aby nawet na chwilę nie dawał wytchnienia stoperom rywala - dodał.


A wracając do Milito to dwa piękne gole Diego w finale Ligi Mistrzów z Bayernem musiały dać mu wiele do myślenia. Piłkarz Interu z walki o miejsce w podstawowym składzie reprezentacji łatwo nie zrezygnuje. A zatem wygra ofensywny wariant, w którym razem grają Higuain, Milito i Messi?
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Tak z ciekawości, może jakiś buk nie ma oferty &#39;&#39; najlepszy z trójki &#39;&#39; ? Byłaby dobra opcja dla nie pewnych.
albo messi x villa - kto więcej goli.
 
zapala81 228

zapala81

Użytkownik
wszystkie prognozy mogą pójść &quot;w piach&quot; - wystarczy ,że przytrafi się jakiejś druzynie bardzo dobry mecz i jeden z graczy strzeli z 3-4 brameczki i mamy po zawodach ???? o ile dobrze pamietam było cosik takiego z Salenką w 94 r. ???? jak wiadomo historia lubi sie powtarzac ????
 
koper 29

koper

Użytkownik
Myślę, że Messi albo któryś z Hiszpanów będzie królem. Maradona oszczędza Messiego nie wystawił go na mecz z Kanadą (5-0). Messi wypoczęty bardzo przyda się Argentynie! Myślę, że Messi pyknie kilka bramek w fazie grupowej!
 
D 0

duch1988

Użytkownik
Niby czemu śmieszne? obrona to dwóch obrońców grających w dwóch najlepszych klubach Europy tego sezonu (Demichelis i Samuel) do tego Heinze który znakomicie gra w Marsylii Burdisso który też świetnie radzi sobie w Romie.Widzisz tu coś śmiesznego? bo ja nie za bardzo.
Żaden z tych trzech obrońców nie jest pewnym filarem defensywy i w każdym momencie może popełnić głupi błąd. Wszyscy trzej udawadniali juz to niejednokrotnie. Po drugie wymieniłeś trzech zawodników, a w formacji obronnej powinno grac 4 graczy. Wiec tu juz jest problem. Jesli Maradona zagra 3 obroncami w dodatku tymi których wymieniłeś to uwierz mi ale nawet atak Korei Północnej dawałby rade. No, ale jeśli nawet są tak świetni w twoich oczach i poradza sobie w trójkę to powiedz mi jaki poziom reprezentują ich zmiennicy w razie jakiejkolwiek kontuzji? Mundial wygrywa ten kto ma najlepszą ławkę rezerwowych, a Argentyna ma ten atut tylko w jednej formacji - w ataku.
Tak, więc Messi o koronie króla strzelców może sobie pomarzyć gdyż nie otrzyma podania na pustą bramkę od Xaviego. A obrona &quot;zagwarantuje&quot; im porażkę we wczesnej fazie turnieju. Takie jest moje zdanie
 
R 0

ruudvanbetka

Użytkownik
Ja bym mimo wszystko obstawil kogos z ekipy pomaranczowych, oni zawsze na duzych imprezach siekaja mnostwo goli a teraz czolowi zawodnicy maja forme patrz Robben, Sneijder, van der Vaart i glodny gry van Persie. i to wlasnie w nim bym upatrywal krola strzelcow bo koles jest glodny gry i zrobi wszystko by zaistniec na tym mundialu. szkoda tylko ze nikt nie wzial go pod uwage
 
L 51

legionista880

Użytkownik
Ja bym mimo wszystko obstawil kogos z ekipy pomaranczowych, oni zawsze na duzych imprezach siekaja mnostwo goli a teraz czolowi zawodnicy maja forme patrz Robben, Sneijder, van der Vaart i glodny gry van Persie. i to wlasnie w nim bym upatrywal krola strzelcow bo koles jest glodny gry i zrobi wszystko by zaistniec na tym mundialu. szkoda tylko ze nikt nie wzial go pod uwage
hehe wiem ze kazdy ma prawo do glosu ale argumenty niektorych mnie powalaja, robin wygra bo jest glodny gry no tak nie gral tyle czasu to ho ho co on teraz zrobi ze 3 na mecz rzuci zaden pilkarz nie jest glodny gry bo persiemu cos tam sie kiedys stalo i glodem pozre wszystkich pilkarzy na mundialu, no ludzie nie trafia do mnie taki argument przede wszystkim licza sie umiejetnosci a robin nie rozwinal sie jak spodziewalem sie 8 lat temu gdy gral w feyer to robben bedzie kolem zapachowym bo JEST W FORMIE
 
daw 0

daw

Użytkownik
RvP !! ???? Po kontuzji juz pare bramek strzelil ???? taka moja drobna nadzieja na krola strzelcow ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom