>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto zostanie królem strzelców?

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Mirek Klose strzelił już gola, jeśli ktoś oglądał mecz Niemców to na pewno zauważył że są bardzo ofensywnie nastawieni więc Mirosław może mieć wiele okazji do strzelania bramek, w grupie Niemcy zagrają jeszcze z Serbią i Ghaną więc może powiększyć swój dotychczasowy dorobek nawet do 4 bramek, a to już jakaś perspektywa jest :razz:, zwłaszcza że większość spotkań jest underowych zakładając że koronę założy jakaś mniejsza gwiazdka to Mirek ma szanse ;)
 
piotrek21 0

piotrek21

Użytkownik
Ale kurcze to mało prawdopodobne żeby Mirosław zdobył złoty but dwa razy z rzędu na dwóch mundialach, chyba jeszcze nikomu się to nie udało, a wielu wybitnych już próbowało. Liczę, że dziś Villa coś kropnie i udowodni że typowania buków nie są daremne.
 
fanabujaka 0

fanabujaka

Użytkownik
Podolski! Niemcy jak na razie zaprezentowali się najlepiej z pośród faworytów. Poldi to zupełnie inny piłkarz w klubie jak i reprezentacji. Ciężko dostrzec jego słabe strony, do tego ma zaufanie szkoleniowca.
Jak nie Lukas, to chciałbym aby wystrzelił Rooney wraz z całą reprezentacją Synów Albionu ;)
 
M 0

maro369

Użytkownik
Higuain x3... Jak jeszcze pyknie coś słabej Grecji to może być różnie z tym królem strzelców. No chyba że w drugiej kolejce nie tylko Argentyna się rozstrzela (na tą chwilę po 1,5 meczu już mamy 7 bramek w jednym dniu mistrzostw co jest rekordem [do tej pory 6 to było najwięcej z 13 czerwca (m. in. grali Niemcy)].

//EDIT: Skończyło się na 10 bramkach w tym dniu, a Grecja jednak nie aż taka słaba ;P
 
maciek1530 0

maciek1530

Użytkownik
Myślę, że powinno to się jakoś ułożyć po drugiej kolejce spotkań. Jak na razie dla mnie jest Higuain, chociaż nie wykluczone, że któryś z Niemców może się rozstrzelać.
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Ej, nigdzie nie mogę znaleźć jaki był kurs przed rozpoczęciem MŚ że Higuain zdobędzie króla strzelców. Może ktoś wie? Z 2 strony dziwne czemu w kursach podanych na początku tego tematu są Messi, Tevez czy Aguero a nikt nie brał zawodnika królewskich pod uwagę. W końcu Maradona przed początkiem turnieju mówił że szanse w pierwszej jedenastce dostanie Higuain a nie Kun. Nawet udało mi się znaleźć kurs na Milito a tego co szukałem nie ma.
Z góry dzięki za pomoc :]

/// Dobra już mam, kursy były naprawdę różne od @20 do nawet @60 :p
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Hm... myślę, że nie powinien to być Villa. Ile on tych okazji zmarnował dzisiaj, zwłaszcza rzut karny...
Villa nie zostanie po pierwsze bo to cienki bolek, karnym pokazał wielką technikę nie trafić w bramkę, po drugie Hiszpania się pożegna z mundialem a Chile ich odprawi z kwitkiem, Szwajcaria wymęczy zwycięstwo a Villa wtedy będzie &quot;najlepszym&quot; wykorzystującym karne, bo rozumiem obronić ale nie trafić w bramkę to śmiechu warte.
 
bombello 2

bombello

Użytkownik
Villa nie zostanie po pierwsze bo to cienki bolek, karnym pokazał wielką technikę nie trafić w bramkę, po drugie Hiszpania się pożegna z mundialem a Chile ich odprawi z kwitkiem, Szwajcaria wymęczy zwycięstwo a Villa wtedy będzie &quot;najlepszym&quot; wykorzystującym karne, bo rozumiem obronić ale nie trafić w bramkę to śmiechu warte.
Jeśli kazdy cienki bolek strzela takie bramki i tak drybluje z rywalami jak Villa to Messi Ronaldo i spółka utalentowanych graczy wg. Ciebie to cienkie bolki, a mistrzem jest nie wiem moze Marcin Mięciel ???? Strzał podczas karnego był moim zdaniem piękny mimo nie strzelonej bramki, piłka przy samej ziemi z predkoscią i rotacją, no ale cóz zdarza sie i najlepszym. Mysle ze hiszpania nie chce odkrywac kart przed ost. spotkaniem co pokazali gdy nie spieszyło im sie do zdobywania bramek jak napisał LEON w swoim temacie mogli wygrac conajmniej 5-0 przy odrobinie checi . Moze to wpłyneła ta róznica poziomów? a Moze chca zdominowac i pokazac wszystko w meczu z Chile? Dowiemy sie niedlugo i mam nadzieje ze Hiszpanie awansuja z pierwszego miejsca gdyz bardzo im sympatyzuje i mam ich na długoterminowym kuponie. Bardzo podobała mi sie dzis gra Ramosa który był niemal wszędzie oraz Navasa poprzez którego prawie kazda akcja byl uruchamiana pod polem karnym! ????
 
leon92mielonka 355

leon92mielonka

Użytkownik
Villa nie zostanie po pierwsze bo to cienki bolek, karnym pokazał wielką technikę nie trafić w bramkę, po drugie Hiszpania się pożegna z mundialem a Chile ich odprawi z kwitkiem, Szwajcaria wymęczy zwycięstwo a Villa wtedy będzie &quot;najlepszym&quot; wykorzystującym karne, bo rozumiem obronić ale nie trafić w bramkę to śmiechu warte.
Widzę, że bardzo czarny scenariusz ;) Rzeczywiście Hiszpania dzisiaj frustrowała swoją grą w ataku. Gdyby stali pod ścianą i musieli wygrać 5-0, albo by odpadli to jestem przekonany, że jakimś cudem te 5 goli strzelić by się udało. Co ciekawe bilans może być decydujący w ostatecznym rozrachunku, więc trener powinien nastawić swoich graczy na to, że mają napukać jak najwięcej goli Hondurasowi... Tymczasem gra w obrębie pola karnego przeciwników wyglądała w zespole Hiszpanii zbyt chaotycznie i wolno. Też odnieśliście wrażenie, że chcieli wejść z piłką do bramki? Z Chile będzie wymiana ciosów i ja stawiam na 3-2 jednak dla Hiszpanii. Mam nadzieję, że antyfutbol Szwajcarii nie da im przepustki do 1/8 finału, bo Honduras wywalczy z nimi remis.
Tak czy owak jeśli chodzi o główny temat, to oczywiście teraz Higuain jest uważany za jednego z głównych kandydatów do korony, jednak uważam, że wciąż jego poważnym rywalem jest Villa, który jako jedyny snajper w Hiszpanii jest aktualnie w dobrej formie (pomińmy temat karnego). Sam znajdował sobie pozycje i zdobył dwa gole, o czymś to świadczy. No i jeszcze Fabiano, który też ma już dwa trafienia (nieważne jak je zdobył;) ).
e:
bombello - nice ????
 
lfcrider 0

lfcrider

Użytkownik
Villa, Higuain, Fabiano to główni kandydaci. Ale przypomnę wam że angielscy trenerzy wypowiadali się że to Torres zostanie królem strzelców.

Wg mnie zabraknie mu jakiś 2tyg aby osiągnąć pełną formę. Niestety kontuzja Torresa pozbawiła (być może) awansu do finału LE Liverpool oby nie pozbawiła awansu Hiszpani do finału Mistrzostw Świata.

Mój typ: Gonzalo Higuain (Argentyna)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom