>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto zostanie królem strzelców?

wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Nie zapominaj, że dostał żółtą kartkę. Kolejna i jest wyłączony z jednego meczu, więc niweluje to jego szanse na strzelenie goli. A na pewno dostanie kartkę, bo aktorzy jak pajac. Messi dojrzał królem może nie zostanie, ale asystentem będzie dobrym. Poza tym Neymar wczoraj pokazał, że bez Oscara jest nikim. Jeśli nikt mu dobrze nie wystawi albo sędzia nie wydrukuje to nic nie strzeli. Jest &quot;znany&quot; medialnie to na siłę próbuje się z niego zrobić &quot;bożka&quot; i nie wiadomo kogo. Co było cztery lata temu nie ma przełożenia na to co jest teraz, więc nie wiem jak można patrzeć na rok 2014 pryzmatem 2010.
A pierwszą bramkę, to kto sobie wypracował jak nie on sam? Widzę kolejna osoba która na siłę próbuje jedynie mówić i pisać o tym co złe jeśli chodzi o Neymara, czyli pajacowanie którym nazywam symulacje. Neymar jest liderem Brazylii i ma ogromne szanse zostać królem strzelców tego mundialu, zwłaszcza że jak dla mnie Brazylia jest faworytem tej imprezy. A sam Ney, sytuacji będzie miał sporo na tych mistrzostwach i wszystko zależy od niego samego.
 
ciam1414 1,4K

ciam1414

Użytkownik
Muller najlepszy strzelec Mundialu @ 3,5 Stawka: 2/10

Teoretycznie 6 goli daje mu króla strzelców MŚ. Teoretycznie, bo w poprzednich latach na MŚ, czy ME jeden gracz strzelał nie więcej, niż 5 goli. Muller po jednym meczu ma trzy gole!
Niemiec wg. buków jest faworytem, dalej są : Robben, Messi, Neymar, van Persie, Benzema (następni z kursami powyżej 25...), Aguero, Sturridge, Ronaldo.
Stawiam na Mullera, bo sądzę, że Niemcy zajdą daleko, myślę, że nawet do finału.
W 1/8 finału będą mieć za przeciwnika Belgię, Rosję albo Koreę, czyli do przejścia, potem pewnie Argentyna albo Francja. O ile Francja zagrała dobry mecz (ale ze słabiakiem, w dodatku przeciwko 10 zawodnikom), o tyle Argentyna zagrała słabo z Bośnią i nie wiem czy o finał ta Argentyna powalczy. Mniej meczów dla Messiego i Aguero. Messi ogólnie zagrał słabo w pierwszym meczu, poza tym golem, choć mogło go nie być, bo piłka obtarła jeszcze nogę przeciwnika; trochę szczęścia miał.
Neymar... strzelił te 2 gole, ale w dwóch meczach, do daje mu w porównaniu do Mullera dość niemrawą średnią, że tak powiem. Poza tym Brazylia w 1/8 będzie miała trudniejszego przeciwnika (Chile lub Holandię) (potem zapewne Kolumbia lub Włochy).
Największym przeciwnikiem może być Robben i Persie - dwaj Holendrzy.
Sturridge, Ronaldo... myślę, że odpadają. Ronaldo w najbliższym meczu niepewny, Sturridge z Anglii, a nie wiadomo czy oni w ogóle wyjdą z grupy (ja stawiałem za pieniądze, że tak, ale zobaczymy co wyjdzie).
Muller został oszczędzony jeszcze i na koniec meczu z Portugalią zszedł, co oznacza, że zapewne zagra od 1 minuty z Ghaną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 56

seerees

Użytkownik
Pora pluć sobie w brodę(której nie mam.) Wczoraj zastanawaiłem się kto może mieć króla i moją uwagę przykuł Messi, bo w sumie Argentyna ma w miare łatwą drabinę do 1/2finału, ale obawa polegała na przeciętnej sile ofensywnej Argentyny (3 bramki w 2 meczach). Finalnie zrezygnowałem (kurs był około 11), nikomu chyba nie muszę wyjaśniać jak wyglądał mecz Argentyna - Nigeria , no i dzisiaj kurs spadł do 3,7.
Fck it
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Pora pluć sobie w brodę(której nie mam.) Wczoraj zastanawaiłem się kto może mieć króla i moją uwagę przykuł Messi, bo w sumie Argentyna ma w miare łatwą drabinę do 1/2finału, ale obawa polegała na przeciętnej sile ofensywnej Argentyny (3 bramki w 2 meczach). Finalnie zrezygnowałem (kurs był około 11), nikomu chyba nie muszę wyjaśniać jak wyglądał mecz Argentyna - Nigeria , no i dzisiaj kurs spadł do 3,7.
Fck it
Kurs nadal bardzo dobry, sam sie zastanawiam bo obrona Szwajcarow mi sie nie podoba za bardzo a potem Belgowie ew USA/Ghana tu tez by Messi mial okazje postrzelac
 
leebo 236

leebo

Użytkownik
Obrona Szwajcarow wg mnie jest sporo lepsza od obrony Argentyny. Zabaleta niemilosiernie ogrywany przez Muse, wczesniej tez bardzo slabe wystepy przeciwko Iranowi i Bosni. Jezeli ktos bedzie umial to wykorzystac, a Szwajcaria ma kilku dobrych dryblerow, to Argentyna znajdzie sie za burta szybciej niz wam sie wydaje. I nawet Messi jej nie pomoze.
 
jendru 156

jendru

Użytkownik
Witam chcialem sie podzielic takim malym spostrzezeniem odnosnie krola strzelcow na tych mistrzostwach zagladnelem do takiej listy jaka buchmacherzy przed mistrzostwami wytypowali potencjalnych strzelcow liczy ona 37 nazwisk zaczyna sie na Messim ze 7,5@a konczy na kagawie 200@ (tipico)i co ciekawe James Rodriguez z Kolumbii nie znalazl sie na niej . Oczywiscie w tej chwili jest trudno powiedziec ze wlasnie on wygra tego zlotego buta bo zostalo jeszcze troche meczy ale jest jedno pewne ze jesli on wygra i ktos na niego postawil no to bedzie olbrzymia niespodzianka Ciekaw jestem jaka na niego byla kwota przed mistrzostwami ?. Bo na jego druzynowego kolegi J.Martineza bylo 70@za zdobycie krola .. strzelcow .
 
M 0

monika1985

Użytkownik
Witam Was ???? a moje skromne zdanie jest takie ,jak Jendru ???? nieoczekiwanie może to być James Rodriguez który przyćmi te wszystkie gwiazdy zarabiające miliony ;) może aż tak bardzo na futbolu sie nie znam ,ale licze na niespodziankę z brazylią ....wiec James powodzenia ????
 
R 2

ramzej7

Użytkownik
Przed ćwierćfinałami faworytem bukmacherów jest Leo Messi. Tuż za nim Rodriguez, Neymar i Muller. Ciekawa sprawa z młodym Kolumbijczykiem. Jeśli strzeli on bramkę w meczu z Brazylią mimo odpadnięcia jego zespołu z turnieju, to i tak ma szansę na koronę najlepszego strzelca turnieju. Na dzień dzisiejszy bardzo ciężko jest wskazać faworyta.
 
A 85

aksior

Użytkownik
mała dygresja...darujcie sobie proszę w &quot;dniu dzisiejszym&quot;... &quot;na dzień dzisiejszy&quot; itp. to sa po prostu błędy w sformułowaniu zdania/wypowiedzi. Powielają to głównie komentatorzy w tv oraz dziennikarze. Wyrażenia te można w zasadzie zastosować w pismach oficjalnych, publicznych państwowych o dużej randze, ale w zasadzie i tam sie tego unika bo to masło maślane- ider per idem...Ludzie uzywają tego sformułowania myśląc, że tworzą fajne zdanie, a tak naprawdę trochę się ośmieszają...i nie mam tutaj na myśli użytkowników forum, a urzędników czy dziennikarzy ????
 
dani222 144

dani222

Użytkownik
Król strzelców mundialu 2014 - Messi 4,00 betsafe
Na prowadzeniu jest James Rodriguez 6 bramek i 2 asysty, który już odpadł z turnieju.
2 Thomas Mueller 4 bramki i 2 asysty oraz 2 mecze przed nim 1/2 i finał bądź o 3 miejsce.
3 Lionel Messi 4 bramki i 1 asysta oraz możliwe 3 mecze: 1) 1/4 z Belgią, jak przejdą to 2) 1/2 prawdopodobnie z Holandią i 3) finał bądź o 3 miejsce.
Stawce nie zagrozi już Neymar, który przez kontuzje nie zagra już w turnieju, jego brak w bezradnym ataku oraz Tiago Silvy filara obrony to poważne osłabienia i Niemcy będą faworytami półfinału.
W poprzednich mundialach w dwóch przypadkach gdy zawodnicy zdobywali tyle samo bramek, decydowało :
--- w 1962 r. (6 zawodników po 4 bramki) losowanie - Garrincha
--- w 2010 r. (4 zawodników po 5 bramek) większa liczba asyst - Thomas Mueller.
Messi ma ciężkich rywali w drabince, ale ileż to już lat mówi się, że w reprezentacji zawodzi, teraz grają w Brazylii, blisko ojczyzny, wreszcie strzela, zespół gra na niego i mogą zagrać do końca te 3 mecze.
Odpuszczam Muellera chociaż grają z osłabioną Brazylią, myślę że nie strzeli tyle bramek by zdobyć króla strzelców, i nie dokona tego by być pierwszym piłkarzem który będzie drugi raz królem strzelców, drugi raz z rzędu a trzeci z rzędu z tego samego kraju (2006 - Klose, 2010 - Mueller ). W ataku Niemcy mają większe pole manewru i gra nie jest narzucona na niego tak jak w Argentynie pod Messiego.
Na prowadzeniu może do końca pozostać JAMES RODRIGUEZ, kurs 2,00 betsafe, można by ustrzelić dwóch zawodników na raz gdyby dwóch wybrano ... i tu moje pytanie, co zdecyduje jeśli liczba bramek i asyst będzie taka sama ? Czy FIFA mogą wybrać dwóch piłkarzy, czy będzie np. mniejsza liczba minut na boisku, losowanie...?
 
lars19 272

lars19

Użytkownik
Król strzelców mundialu 2014 - Messi 4,00 betsafe
Na prowadzeniu jest James Rodriguez 6 bramek i 2 asysty, który już odpadł z turnieju.
2 Thomas Mueller 4 bramki i 2 asysty oraz 2 mecze przed nim 1/2 i finał bądź o 3 miejsce.
3 Lionel Messi 4 bramki i 1 asysta oraz możliwe 3 mecze: 1) 1/4 z Belgią, jak przejdą to 2) 1/2 prawdopodobnie z Holandią i 3) finał bądź o 3 miejsce.
Stawce nie zagrozi już Neymar, który przez kontuzje nie zagra już w turnieju, jego brak w bezradnym ataku oraz Tiago Silvy filara obrony to poważne osłabienia i Niemcy będą faworytami półfinału.
W poprzednich mundialach w dwóch przypadkach gdy zawodnicy zdobywali tyle samo bramek, decydowało :
--- w 1962 r. (6 zawodników po 4 bramki) losowanie - Garrincha
--- w 2010 r. (4 zawodników po 5 bramek) większa liczba asyst - Thomas Mueller.
Messi ma ciężkich rywali w drabince, ale ileż to już lat mówi się, że w reprezentacji zawodzi, teraz grają w Brazylii, blisko ojczyzny, wreszcie strzela, zespół gra na niego i mogą zagrać do końca te 3 mecze.
Odpuszczam Muellera chociaż grają z osłabioną Brazylią, myślę że nie strzeli tyle bramek by zdobyć króla strzelców, i nie dokona tego by być pierwszym piłkarzem który będzie drugi raz królem strzelców, drugi raz z rzędu a trzeci z rzędu z tego samego kraju (2006 - Klose, 2010 - Mueller ). W ataku Niemcy mają większe pole manewru i gra nie jest narzucona na niego tak jak w Argentynie pod Messiego.
Na prowadzeniu może do końca pozostać JAMES RODRIGUEZ, kurs 2,00 betsafe, można by ustrzelić dwóch zawodników na raz gdyby dwóch wybrano ... i tu moje pytanie, co zdecyduje jeśli liczba bramek i asyst będzie taka sama ? Czy FIFA mogą wybrać dwóch piłkarzy, czy będzie np. mniejsza liczba minut na boisku, losowanie...?
Na euro 2012 było tak:
Nagroda przyznana została najlepszemu strzelcowi turnieju. W przypadku remisu ważna jest liczba asyst. Spośród 6 zawodników z największą liczbą bramek jedynie Torres i Niemiec Mario Gómez mieli na koncie jedną asystę. W takiej sytuacji liczy się mniejsza liczba minut spędzonych na boisku: Torres – 189 minut, Gómez – 281 minut.
więc prawdopodobnie po bramkach i asystach decyduje liczba minut spędzonych na boisku.
 
tevez5 53

tevez5

Użytkownik
Jest tak jak piszecie, najpierw bramki, potem asysty a potem mniejsza ilość czasu na boisku.
&quot;Nagroda Złotego Buta trafia do najskuteczniejszego zawodnika turnieju finałowego mistrzostw, przyznawana od roku 1980. Jeśli tę samą ilość goli ma na koncie więcej niż jeden piłkarz, o przyznaniu nagrody decyduje ilość asyst. Jeżeli ten warunek nadal spełnia więcej niż jeden piłkarz, nagroda trafia do tej osoby, która spędziła mniej czasu na boisku podczas wszystkich meczów turnieju finałowego. Podobnie, jak w przypadku Złotej Piłki, przyznawane są także srebrne oraz brązowe statuetki.&quot;
 
samuel 234

samuel

Użytkownik
po wypadnięciu Neymara, liczą się tylko James z Kolumbii, który zdobył 6 bramek i Messi, który wciąż jest w grze oraz Muller z Niemiec. Van Persie i Robben raczej za wiele już nie nastrzelają. Teraz nie ma już drużyn, którym aplikuje się po 5 bramek - jak Hiszpania :-D
myślę, że największe szanse, ma James Rodrigez ????
 
D 3

denon23

Użytkownik
Moim zdaniem może i warto poszukać kogos z pary Robben-v. Persie? Graja z Kostaryka, która według mnie będzie dzisiaj leciała już do domu.
Życzę im jak najlepiej, ale nie oszukujmy się to nie ten poziom. Tak wiem Włosi, Urugwaj i Anglia to też nie ten poziom, lecz zawodnicy z Kostaryki jak dla nich osiągnęli bardzo dużo i myślę, że dzisiaj Robben i van Persi strzelą coś, a któryś z nich strzeli 2 bramki.
 
luki86 3

luki86

Użytkownik
a jednak... ????
jeżeli muller strzeli jedną bramkę w finale, to i tak james rodriguez wygra, więc moim zdaniem warto pobrać.
skąd takie info? Nie jest przypadkiem tak że jesli będą mieli tyle samo bramek to liczą się następnie asysty?
 
tevez5 53

tevez5

Użytkownik
Potem liczą sie asysty o czym już pisałem

Jest tak jak piszecie, najpierw bramki, potem asysty a potem mniejsza ilość czasu na boisku.

&quot;Nagroda Złotego Buta trafia do najskuteczniejszego zawodnika turnieju finałowego mistrzostw, przyznawana od roku 1980. Jeśli tę samą ilość goli ma na koncie więcej niż jeden piłkarz, o przyznaniu nagrody decyduje ilość asyst. Jeżeli ten warunek nadal spełnia więcej niż jeden piłkarz, nagroda trafia do tej osoby, która spędziła mniej czasu na boisku podczas wszystkich meczów turnieju finałowego. Podobnie, jak w przypadku Złotej Piłki, przyznawane są także srebrne oraz brązowe statuetki.&quot;
 
Do góry Bottom