>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto zostanie królem strzelców?

diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Według mnie faworyt do korony jest tylko jeden - Lionel Messi.
Pytanie tylko czy koledzy z reprezentacji staną na wysokości zadania, bo jak wiadomo meczu, a tym bardziej turnieju nie wygrywa się w pojedynkę
Widziałeś chociażby &quot;pomoc&quot; kolegów dla Messiego w Copa America 2011? Wiem, że to dawno było, ale przytaczam to nie bez powodu. Wystarczy sprawdzić skład reprezentacji Argentyny. Drużyna narodowa nie jest tak bardzo od Niego uzależniona jak Barcelona. Kto obejrzał przynajmniej kilka meczyków o stawkę czy towarzyskie to widzi sporą różnicę. Mianowicie Messi w reprezentacji bardziej rozdaje podania, asystuje niż strzela. W Barcelonie może pizgać 20 goli na mecz, jednak w Argentynie pracuje nad akcjami i to widać gołym okiem a ma komu wystawiać.
 
C 0

cudlacz

Użytkownik
Zgadzam się z Tobą, że w reprezentacji więcej &quot;haruje&quot; i rozdaje, ale ja w niego wierzę jak i w cały zespół - chciałbym żeby mistrzostwo na ziemi brazylijskiej zdobyła Argentyna.
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
moim kandydatem jest Thomas Mueller. kurs na niego to az 21. tuz za nim Neymar 11 i Czlowiek playstation Leos 9 ???? Pamietajmy ze skutecznosc na mundialach tych zawodnikow jest inna niz w klubowych koszulkach.
 
P 66

pekin66

Użytkownik
Przy obecnej formie Di Marii ktos z pary Messi Aguero moze nastrzelac choc bardziej jestem za Aguero.
Innym kandydatem moze byc Suarez choc nwm jak.wplynie na niego kontuzja operacja. Dalej mysle nad kims z Francji czy chocby Drogba ;)
 
jozef230 181

jozef230

Użytkownik
Przy obecnej formie Di Marii ktos z pary Messi Aguero moze nastrzelac choc bardziej jestem za Aguero.
Innym kandydatem moze byc Suarez choc nwm jak.wplynie na niego kontuzja operacja. Dalej mysle nad kims z Francji czy chocby Drogba ;)
no nie mow ze na drogbe? ???? ..nie zablysnie.. Aguero wydaje tez sie dobry pomysl
 
fejsbvgftrbh 73

fejsbvgftrbh

Użytkownik
bwin dziś płaci 16.00 za Cristiano. O ile Portugalia może nie zabrnąć zbyt daleko, o tyle przy tym kursie warto przemyśleć, bo dotychczas znajdowałem same 12-13.
Co do Aguero prawdopodobnie postawię i na tę opcję też jakąś drobniejszą kwotę.
 
S 20

sensimila

Użytkownik
Pamiętacie Davora Sukera? Jedynego prawdziwego napastnika Chorwacji, to on chyba zdobył króla strzelców.
Trzeba stawiać na jednoznacznych liderów w drużynie. Messi? Neymar? nie! to tylko skrzydłowi, strzelą, ale nie będą liderami. Suarez, bardzo możliwe, ale grupe ma trudną... Dlatego warto skupić uwagę na Lukaku! kurs 30 i więcej wart ryzyka!
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Romelu Lukaku zostanie królem strzelców kurs:30,00
Według mnie najlepsza propozycja na tą klasyfikację i taki kurs trzeba zaatakować.30,00 na takiego kocura jak Lukaku,który do pomocy będzie miał takich piłkarzy jak Hazard,Mirallas czy Mertens?Benteke nie pojechał,wiadomo,że Romelu będzie grał w każdym meczu.Wysoki,silny,szybki,dobry technicznie,świetnie grający zarówno tyłem jak i przodem do bramki.Napastnik kompletny.Belgia awansuje dalej jestem o tym przekonany w 100%,a główną zasługą powinny być właśnie bramki Lukaku w fazie grupowej.Romelu powinien zjeść na śniadanie obrońców zarówno Algierii jak i Korei Południowej,bo tam różnica na korzyść Belga będzie ogromna.Trochę trudniej może być z Rosjanami ale oni także nie mają jakiejś super defensywy choć trzeba przyznać,że zawsze byli w tym elemencie solidną ekipą.Belgia powinna być czarnym koniem tej imprezy i myślę,że do 1/4 mogą dojść,dlatego uważam,że Romelu zgarnie koronę króla strzelców.

Bukmacher:STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Wg mnie walka na przestrzeni złotego buta rozstrzygnie się pomiędzy Lukaku, Aguero a Balotellim. Wszyscy są typowymi napadziorami, którzy za sobą mają najlepszych asystentów na świecie. Wszystkie trzy ekipy są bardzo mocne i wróżę im względnie wysokie miejsca. O Ronaldo bym zapomniał bo poza mniejszą formą w kadrze trzeba brać pod uwagę, że nie ugrają oni zbyt wiele.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Ja tez uwazam, ze sensowna opcja jest postawienie na Lukaku jako krola strzelcow.
Po pierwsze chlopak jest w swietnej formie i jej raczej juz nie straci do MS. W ostatnich 2 sparingach strzelil 3 gole. Widac, ze dobrze sie czuje. Ma swietnych podajacych, Belgia gra ofensywny fotbol, maja dosyc latwa grupe. Co prawda w top 16 zapewne trafia na dobry zespol i kto wie, ale prawdopodobnie odpadna ale mysle, ze Lukaku spokojnie jest w stanie nastrzelac kilka bramek.
Dlaczego jednak stawiam na Lukaku? Bo Betsafe zrobil sobie jajca i wystawil kurs na Lukaku @ 80 stawiajac go w jednej lini z Gigi Bufonem czy Ikerem Casillasem :p ...nie wiem czy to pomylka czy tez nie...chcialbym wierzyc, ze nie ale po kursie @ 80 to ja wale smialo, a jak sie walneli to zwrot kasy i bedzie @ 30 czy cos w tym guscie...
______

Edit...sorry chlopaki niedoczytalem to jest GOLDEN BALL czyli najlepszy zawodnik turnieju ???? wiec kurs zapewne poprawny ????
_____
Post do przesuniecia bo watek tyczy najlepszego strzelca a nie zawodnika turnieju ...sorry again
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Fajnie wygląda kurs 30,00 na Mirosława Klose. Prawdopodobnie jest to dla niego już ostatni mundial, a przed nim historyczny wyczyn czyli pobicie w ilości strzelonych bramek podczas MŚ w piłce nożnej samego Ronaldo.
Klose, Muller (14 bramek) - Ronaldo 15 bramek
Tak swoją drogą czy ktoś wie czy istnieje taki zakład czy Mirosłav Klose pobije rekord Ronaldo? Brakuje mu tylko 2 bramek.
Osobiście myślę, że jednak Neymar wygra. Zależy też czy gdzieś padnie wynik typu 7:0 i ktoś np. strzeli 3 bramki jakimś ogórkom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
boromir 134

boromir

Użytkownik
Przy obecnej formie Di Marii ktos z pary Messi Aguero moze nastrzelac choc bardziej jestem za Aguero.
Innym kandydatem moze byc Suarez choc nwm jak.wplynie na niego kontuzja operacja. Dalej mysle nad kims z Francji czy chocby Drogba ;)
Popieram Aguero.Argentyna spokojnie powinna dojść do ćwierćfinału.
A i przy dobrych wiatrach mogą pokusić się o półfinał.
W grupie też maja przeciwników z którymi spokojnie 3x może paść over w meczach.Wydaje mi się że strzelanie urządzą sobie z Iranem.
5-6 goli powinno wystarczyc do zdobycia korony.
Kurs 15,00 jest myślę jak najbardziej okej
 
M 62,4K

maciekfansport

Użytkownik
Moim kandydatem jest M.Balotelli jak wiemy Wlochy to druzyna turniejowa ???? .
Balotelli moze nie ma jakiegos udanego sezonu w Milanie ale cos tam nastrzelal.
Korone krola strzelcow tez moze zdobyc Neymar lub Suarez .
Klose? Jak strzeli 2 bramki na Turnieju to uznam to za dukses.
Cr brakuje wsparcia z druzyny badzmy szczerzy przecietny kibic chyba zna tylko z 4 nazwiska z Portugalii Pepe, Contrao Nani czy CR.
Druzyna Argentyny jest bardzo mocna w ataku w obronie nie jest tak rózowo Messi nie strzela tyle goli w reprezentacji co w klubie tez po kontuzji chyba nie jest jeszcze w swej najlepszej dyspozycji ???? )
 
M 0

marianek1004

Użytkownik
Mi się wydaję, że to będzie ktoś z Brazylii lub Argentyny..ewentualnie Niemiec, choć Ci ostatni będą mieli nie taką łatwą przeprawę , bo praktycznie każdy ich mecz będzie dość trudny, a Argentyna może coś ustrzelić więcej Nigerii lub Iranowi i ktoś może znów zabłysnąć jakimś hattrickiem. Zatem stawiam na Messiego.
 
pepe86 0

pepe86

Użytkownik
Nie zdziwiłbym się także jakby nie wymieniona tu osoba zdobyłaby koronę króla strzelców, np. wyśmiewany Fred, Muller, czy Balotelli.
Nie zdziwiłbym się także jakby nie wymieniona tu osoba zdobyłaby koronę króla strzelców, np. wyśmiewany Fred, Muller, czy Balotelli.
Albo Drogba. ???? Kursy na niego wahają się od 60 aż do 130 który jest moim zdaniem sporą przesadą i przynajmniej jakąś niewielką kwotę po tak wysokim kursie postawię na tego gracza mimo że szansa na zdobycie przez niego korony króla strzelców jest nie duża. Drogba ostatnio strzelał w reprezentacji prawie w każdym meczu. WKS ma dość łatwą grupę, w 1/8 zagrają prawdopodobnie z Chorwacją lub Meksykiem więc jest spora szansa na zagranie w ćwierćfinale, a to tylko 2 mecze mniej od finalistów.
 
typer-zawodowy 1,1K

typer-zawodowy

Użytkownik
Daje na M.Gotze na króla strzelców przy kursie 41. Jak wiadomo Reus kontuzja trener musi coś kombinować a tu M.Gotze strzela i dobrze się prezentuje w sparingu przeciwko Armeni coś czuje że będzie grał w pierwszej &quot;11&quot;
 
stary-chlop 318

stary-chlop

Użytkownik
Ja za drobne pograłem król strzelców - Di Maria @125, kurs zdecydowanie przesadzony, Argentynę widzę na pewno w pół-finale, Argentyńczyk grał sezon życia póki co, nie ma co ukrywać, że to głównie on wygrał LM Realowi.
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Neymar... Osobiście uważam, że Scolari będzie go mocno oszczędzał. Tzn. pewnie z Chorwacją i Meksykiem zagra pełen wymiar ale w przypadku gdy po tych 2 meczach Brazylia będzie miała 6 oczek, a nuż będzie już pewne 1 miejsce, to na mecz z Kamerunem może siedzieć sobie na ławce. Bez niego i tak sobie poradzą a jednak Neymar w pełni sił na mecz z Holandią/Hiszpanią/Chile jest dużym plusem. Oprócz meczów w fazie grupowej, Brazylia będzie miała trudną przeprawę. W mojej opinii najtrudniejszą z wszystkich ekip.
A nuż zdarzy się jakaś niespodzianka i Brazylia odpadnie dość wcześnie (1/4 np).
Hiszpana skreślam. Tam jest względnie sporo strzelających: Villa, Torres, Costa, Iniesta, Pedro, Silva. Grupę mają ciężką a potem kto wie. Jak dla mnie, nikt z Hiszpanii nie strzeli więcej niż 4 gole.
Holandia to już w ogóle. Van Persie nie jest w formie a i cały zespół nie prezentuje się dobrze.
Argentyna... Tu bym celował w Aguero/Messiego. Dobrze współpracują ze sobą, ostatnio akcja majstersztyk ze Słowenią (Di Maria--&gt;Aguero--&gt;Messi). Drabinka dość łatwa do 1/4 więc szans na gola będzie sporo. Tylko pytanie kto więcej...
Belgia, owszem może być czarnym koniem, ale w mojej opinii jest to zespół nieobliczalny. Lukaku nie jest doświadczony na takich imprezach. Presja na nich ciąży duża i wątpię aby wszyscy udźwignęli jej ciężar. Tu bym nawet jako lepszego strzelca widział Hazarda. Nie boi się brać gry na siebie, dysponuje wszystkimi atutami aby strzelać gole. Mogą sporo postrzelać w grupie, później prawdopodobnie Portugalia lub Ghana (jeśli Belgia wygra grupę).
Ogólnie, najlepszy będzie ten kto strzeli najwięcej w grupie.
Tutaj niewątpliwie faworytami są zawodnicy Argentyny, Belgii i Brazylii. Mają grupy łatwe, w których są zdecydowanymi faworytami.
W mojej opinii, najwięcej strzeli Aguero- 16,5 Betsson i to jego pogram.
(Zrezygnowałem z Benzemy bo skoro nie ma Riberiego to jakoś nie widzę Karima w roli najlepszego strzelca)
 
Do góry Bottom