>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kto zostanie królem strzelców?

jendru 156

jendru

Użytkownik
Ja mysle ze jeszcze nikt tu na forum nie wpadl na ten pomysl zeby pograc w strone tego zawodnika jakim jest Ciro Immobile - 70 @taka jest na niego kwota w tipico. Jesli to wypali to bedzie niespodzianka .1.mysle ze Wlosi pograja 2 napastnikami czyli on i balloteli wieksze krycie dostanie wlasnie ten drugi co bardziej ulatwi zdobywanie bramek przez Immobile ,2.krol strzelcow Serie A z ostatniego sezonu .3. jesli trener borussi bardzo nalegal zeby on zastapil Lewego to mysle ze cos w tym jest .fakt ze Wlosi nie maja latwej grupy ale kazdej z druzyn cos maga ustrzelic idac za ciosem (anglia i urugwaj ). Duzym czynikiem bedzie to jak daleko wlochy zajda w turnieju . No obok Immobile widze kogos z argentyny mysle o Aguero .No i mysle ze jesli poleci Niemcom dobrze to moze müller ,a jak bedzie to zobaczymy .
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Po pierwsze, to w ogóle nie wiadomo, jak często włoski trener będzie korzystał z usług Immobile, a to, że świetnie sobie poradził ostatnio w sparingu, wcale nie świadczy o tym, że będzie miał pewne miejsce w każdym meczu na mistrzostwach.
Za drobne oczywiście do pogrania, aczkolwiek wątpię, żeby na mistrzostwach Włosi grali bardzo ofensywnie... oni preferują raczej inny styl w spotkaniach o stawkę.
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Jak nie wiadomo jak wiadomo. Po to Prandelli nie wziął na mundial Rossiego żeby grać Immobile. Balotelli miał słabiutki sezon w Milanie, jego wielkie mecze można policzyć na palcach jednej ręki, jednak umiejętności ma ogromne i czasem może coś błysnąć. Jest Cassano, ale on gra raczej cofniętego napastnika, świetna technika stwarza alternatywę w ataku. Cerci i Insigne to raczej po bokach niż klasyczni napastnicy.
Włosi będą grali ofensywnie patrząc na ustawienie. Prandelli preferuje starą szkołę tzn nie zdejmuje jednego ofensywnego zawodnika kosztem defensywnego pierwszego lub drugiego pomocnika jak to teraz jest trendy tylko gra klasycznie 2 napastników
 
K 40

kris_pl

Użytkownik
Krol strzelcow: Neymar @ 11.00
Analizujac logicznie a pozniej idac droga dedukcji i patrzac na rozklad grup oraz pozniejszych rywali wedlug mnie wyglada to tak:
Najdalej zajda najmocniejsze druzyny, zatem to napastnicy tych druzyn beda mieli najwieksze szanse na zdobycie tytulu krola strzelcow MS. Brazylia, Hiszpania, Niemcy, Wlochy, Anglia, Francja, Argentyna i Portugalia - te druzyny powinny zagrac w cwiercfinalach. Do tego trzeba wziac pod uwage sklady grup (czyli inaczej &quot;latwosc&quot;).
Grupy &quot;latwe&quot;, gdzie mozna nastrzelac duzo goli maja: Brazylia, Hiszpania, Francja, Argentyna. W grupach o wyzszym poziomie rywali znajduja sie Niemcy z Portugalia (graja ze soba w grupie G) oraz Wlochy z Anglia (graja ze soba w grupie D, maja tez do tego grozny Urugwaj).
Przypuszczalnie pary 1/4 finalu beda wygladac tak:
Brazylia - Wlochy/Anglia, Francja - Niemcy, Hiszpania - Wlochy/Anglia i Argentyna - Portugalia.
Brazylijczycy oraz Hiszpanie trafia na mocnego rywala (nie jestem w stanie do konca przewidziec kto wygra grupe D) - albo na Wlochow albo na Anglikow i powinni sobie poradzic, ale jakiejs strzelaniny nie nalezy sie spodziewac, to beda raczej mecze bardzo zamkniete. Niemcy raczej poradza sobie bez problemow z Francuzami. Co do ostatniego cwiercfinalu to nie mam pojecia - ten mecz moze byc kosmiczny, chociaz Portugalia jest bardziej zbilansowana druzyna (maja mniejsza sile ataku, ale w przeciwienstwie do Argentyny wiedza co to jest obrona) i to w stronie Portugalii bym sie sklanial.
Trzeba tez wziac pod uwage czy druzyna ma jakiegos jednego strzelca, czy gole rozkladaja sie rownomiernie. W druzynach Niemiec, Hiszpanii, Argentyny i Wloch bilans strzelecki rozklada sie na kilku zawodnikow, co zmniejsza szanse na triumf jednego zawodnika.
Odmienna sytuacja jest w ekipach Brazylii, Francji, Portugalii i Anglii - tam strzela glownie tylko jeden zawodnik.
Podsumowujac:
1. Najwiecej goli w poczatkowej fazie imprezy powinny wbic Brazylia, Hiszpania, Francja, Argentyna.
2. Najwiecej bramek z mocnych ekip na koniec MS powinni miec:
Brazylia - Neymar
Anglia - Wayne Rooney
Niemcy - trudno wytypowac, wiec nie oplaca sie stawiac na jakiegokolwiek Niemca
Hiszpania - David Villa i Fernando Torres podziela sie golami, wiec szanse obydwu pilkarzy na krola strzelcow automatycznie maleja
Portugalia - Cristiano Ronaldo
Francja - Karim Benzema
Argentyna - Lionel Messi (troche bardziej prawdopodobny kandydat niz Aguero lub Higuain)
Wlochy - trudno wytypowac, wiec nie oplaca sie stawiac na jakiegokolwiek Wlocha
3. Najwiecej meczow prawdopobnie rozegraja Brazylia, Niemcy, Hiszpania + ktos z pary Argentyna - Portugalia (w tym meczu na pewno moze pasc sporo bramek).
Biorac to wszystko pod uwage wychodzi mi, ze krolem strzelcow MS zostanie Neymar - jedynym godnym rywalem dla niego w moich rozwazaniach przez wiekszosc czasy byl Messi, ale Argentyna ma troche trudniejsza droge do finalu od Brazylii, do tego w Argentynie sa jeszcze Aguero i Higuain, wiec troche goli zabiora Messiemu. Do tego dochodzi fakt, ze Brazylia gra u SIebie, Neymar na pewno bedzie dodatkowo zdetereminowany do strzelania.
 
karwan88 21

karwan88

Użytkownik
Krol strzelcow: Neymar @ 11.00
Analizujac logicznie a pozniej idac droga dedukcji i patrzac na rozklad grup oraz pozniejszych rywali wedlug mnie wyglada to tak:
Najdalej zajda najmocniejsze druzyny, zatem to napastnicy tych druzyn beda mieli najwieksze szanse na zdobycie tytulu krola strzelcow MS. Brazylia, Hiszpania, Niemcy, Wlochy, Anglia, Francja, Argentyna i Portugalia - te druzyny powinny zagrac w cwiercfinalach. Do tego trzeba wziac pod uwage sklady grup (czyli inaczej &quot;latwosc&quot;).
Grupy &quot;latwe&quot;, gdzie mozna nastrzelac duzo goli maja: Brazylia, Hiszpania, Francja, Argentyna. W grupach o wyzszym poziomie rywali znajduja sie Niemcy z Portugalia (graja ze soba w grupie G) oraz Wlochy z Anglia (graja ze soba w grupie D, maja tez do tego grozny Urugwaj).
Przypuszczalnie pary 1/4 finalu beda wygladac tak:
Brazylia - Wlochy/Anglia, Francja - Niemcy, Hiszpania - Wlochy/Anglia i Argentyna - Portugalia.
Brazylijczycy oraz Hiszpanie trafia na mocnego rywala (nie jestem w stanie do konca przewidziec kto wygra grupe D) - albo na Wlochow albo na Anglikow i powinni sobie poradzic, ale jakiejs strzelaniny nie nalezy sie spodziewac, to beda raczej mecze bardzo zamkniete. Niemcy raczej poradza sobie bez problemow z Francuzami. Co do ostatniego cwiercfinalu to nie mam pojecia - ten mecz moze byc kosmiczny, chociaz Portugalia jest bardziej zbilansowana druzyna (maja mniejsza sile ataku, ale w przeciwienstwie do Argentyny wiedza co to jest obrona) i to w stronie Portugalii bym sie sklanial.
Trzeba tez wziac pod uwage czy druzyna ma jakiegos jednego strzelca, czy gole rozkladaja sie rownomiernie. W druzynach Niemiec, Hiszpanii, Argentyny i Wloch bilans strzelecki rozklada sie na kilku zawodnikow, co zmniejsza szanse na triumf jednego zawodnika.
Odmienna sytuacja jest w ekipach Brazylii, Francji, Portugalii i Anglii - tam strzela glownie tylko jeden zawodnik.
Podsumowujac:
1. Najwiecej goli w poczatkowej fazie imprezy powinny wbic Brazylia, Hiszpania, Francja, Argentyna.
2. Najwiecej bramek z mocnych ekip na koniec MS powinni miec:
Brazylia - Neymar
Anglia - Wayne Rooney
Niemcy - trudno wytypowac, wiec nie oplaca sie stawiac na jakiegokolwiek Niemca
Hiszpania - David Villa i Fernando Torres podziela sie golami, wiec szanse obydwu pilkarzy na krola strzelcow automatycznie maleja
Portugalia - Cristiano Ronaldo
Francja - Karim Benzema
Argentyna - Lionel Messi (troche bardziej prawdopodobny kandydat niz Aguero lub Higuain)
Wlochy - trudno wytypowac, wiec nie oplaca sie stawiac na jakiegokolwiek Wlocha
3. Najwiecej meczow prawdopobnie rozegraja Brazylia, Niemcy, Hiszpania + ktos z pary Argentyna - Portugalia (w tym meczu na pewno moze pasc sporo bramek).
Biorac to wszystko pod uwage wychodzi mi, ze krolem strzelcow MS zostanie Neymar - jedynym godnym rywalem dla niego w moich rozwazaniach przez wiekszosc czasy byl Messi, ale Argentyna ma troche trudniejsza droge do finalu od Brazylii, do tego w Argentynie sa jeszcze Aguero i Higuain, wiec troche goli zabiora Messiemu. Do tego dochodzi fakt, ze Brazylia gra u SIebie, Neymar na pewno bedzie dodatkowo zdetereminowany do strzelania.
Zgodzę się z Tobą po części, jeśli mowa o tej całej analizie dotyczącej tego która reprezentacja dojdzie najdalej, co zwiększy szanse danego zawodnika z tego kraju na króla strzelców. Sam zrobiłem swoją symulację jak będzie wyglądać drabinka po fazie grupowej. Historia pokazuje że królem strzelców zostaje zazwyczaj zawodnik którego reprezentacja zagrała 7 spotkań na MŚ (3 w grupie, 1/8, 1/4, 1/2, finał lub o 3 miejsce). Idąc tym tropem królem strzelców zostanie ktoś z topowych zespołów świata. Nie jestem w stanie określić jaka czwórka zespołów zagra na 100% w półfinałach bo nie jestem wróżką, lecz zapewne będą to 4 zespoły z grupy:
Brazylia, Hiszpania, Urugwaj, Włochy, Anglia, Francja, Argentyna, Portugalia, Niemcy, oraz Belgia
Prześledziłem więc składy tych reprezentacji, to jak bardzo są uzależnione od danego piłkarza, czy są kolektywem gdzie strzelanie bramek rozkłada się na cały zespół czy właśnie są zależne w większym stopniu od danego gracza który będzie ciągnął ich w drabince turnieju dzięki swoim bramkom.
Pod uwagę brałem również formę z sezonu w swojej lidze.
Mimo wszystko do mojej grupy nie dodałem Neymara, uważam że nie będzie strzelał aż tak wielu bramek, Brazylijczycy mają masę piłkarzy którzy mogą rozstrzygnąć mecz, do tego Neymar będzie grał na skrzydle, Fred ma być &quot;9&quot; i to on może nastrzelać tych bramek, nie skreślałbym Brazylii ale po prostu uważam że bramki Brazylijczyków rozłożą się na cały zespół.
Sam nie pogrywałem strzelca ponieważ wolałem pograć strzelec + zwycięzca mundialu ze względu na fajne kursy ;)
np:
Brazylia + Cavani 151
Argentyna + Benzema 151
itp. kursy między 61 a 1001
Moja analiza odnośnie króla strzelców, w wybranych przeze mnie 10 reprezentacjach które moim zdaniem rozegrają 7 spotkań w turnieju:
Brazylia: Neymar - chociaż uważam że i tak nie zostanie królem strzelców, bramki u Brazylijczyków rozłożą się na cały zespół, nie jest typowym egzekutorem i wielkim snajperem.
Hiszpania: dodałbym Costę ale nie zdziwię się jak szybko zakończy mundial z kontuzją, ma za sobą ciężki sezon, Hiszpania nie strzela już worka goli każdemu, a jeśli wygrywa to bramki zdobywa cały zespół
Urugwaj: Suarez, Cavani - dwaj wielcy snajperzy, do tego na własnych śmieciach, minusem jest tylko ciężka grupa, o bramki może być nie łatwo.
Włochy: Immobile, Ballotelli - również z grupy śmierci, Immobile ze względu na znakomity sezon, może być odkryciem, Ballotelli - nieobliczalny, może być bohaterem mistrzostw jak i zerem
Anglia: Sturridge - ma za sobą świetny sezon, utrudnieniem jest trudna grupa
Francja: Benzema, - łatwa grupa i prawdopodobnie ćwiercfinał - duża szansa, do tego Francja w gazie
Argentyna: Aguero, Messi - łatwa grupa i prawdopodobnie ćwierćfinał
Portugalia: Ronaldo - w grupie z Ghaną i USA może nastrzelać bramek
Niemcy: Klose, Muller - jak powyżej, do tego wydają się mieć dość łatwą drabinkę
Belgia: Lukaku - grupa z Algierią i Koreą PŁD
Tak bym to widział, skreśliłbym Rooneya z Twojej listy ponieważ nie jest on snajperem, często bierze się za rozgrywanie akcji, cofa się do środka po piłkę, więc siłą rzeczy nie będzie go zawsze w polu karnym.
Torres i Villa? Ani jeden, ani drugi, 2,3 lata temu można by o nich rozmawiać, dzisiaj jeden nie strzela a drugi pojechał na emeryturę do MLS.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Jeśli chodzi o Brazylię to parę słów ode mnie. Trener tej ekipy nie raz doświadczył sporych wpadek mając w odwodzie &quot;młode gwiazdeczki&quot;. Wiadomo Neymar w reprezentacji to przeciwieństwo tego co gra w Barcelonie. Mniej pajacowania, aktorstwa. Jednak nie ma potencjału na króla strzelców czy nawet bycie najważniejszym ogniwem tejże ekipy. Większość forum zapomniało o Fredzie, który ma doświadczenie, dobrą technikę i strzelać potrafi, więc gram następujące typy:
1. Fred najlepszy strzelec Brazylii 4,3 totomix
2. Król strzelców Fred 15.00 totomix
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jednak nie ma potencjału na króla strzelców czy nawet bycie najważniejszym ogniwem tejże ekipy. Większość forum zapomniało o Fredzie, który ma doświadczenie, dobrą technikę i strzelać potrafi
To jak nie Neymar to kto ma byc najważniejszym ogniwem tej ekipy ?
Widziałeś mecze towarzyskie ?
To zobacz sobie, że wszystkie akcje, których nie było wcale tak dużo to zasługa Neymara. Z Panamą gol z wolnego, asysta przy golu Hulka (i to jaka asysta !) , współudział przy bramce Williana - mega otwierające prostopadle podanie to było. I ogólnie zakładał dziury, sombrero. Reszta ofensywnych graczy była tłem. No może choć trochę Hulk coś pokazał, ale Oscar, Fred i Jo kopali się po czole po prostu.
Fred wiadomo wykończeniowiec, m.in dzięki swojemu sprytowi taką bramkę strzelił z Serbią. Może kilka bamek sieknąć, ale bardziej mi chodzi żeby ważyć słowa bo napisałes, że nie będzie najwazniejszym ogniwem tej ekipy Neymar, to ja się pytam jak nie on to kto ?
Bo chyba nie Oscar, który zgubił formę kilka miesięcy temu ? A Scolari na Williana nie postawi raczej, on ma już w głowie swoją jedenastke żelazną...
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
To jak nie Neymar to kto ma byc najważniejszym ogniwem tej ekipy ?
Widziałeś mecze towarzyskie ?
To zobacz sobie, że wszystkie akcje, których nie było wcale tak dużo to zasługa Neymara. Z Panamą gol z wolnego, asysta przy golu Hulka (i to jaka asysta !) , współudział przy bramce Williana - mega otwierające prostopadle podanie to było. I ogólnie zakładał dziury, sombrero. Reszta ofensywnych graczy była tłem. No może choć trochę Hulk coś pokazał, ale Oscar, Fred i Jo kopali się po czole po prostu.
Fred wiadomo wykończeniowiec, m.in dzięki swojemu sprytowi taką bramkę strzelił z Serbią. Może kilka bamek sieknąć, ale bardziej mi chodzi żeby ważyć słowa bo napisałes, że nie będzie najwazniejszym ogniwem tej ekipy Neymar, to ja się pytam jak nie on to kto ?
Bo chyba nie Oscar, który zgubił formę kilka miesięcy temu ? A Scolari na Williana nie postawi raczej, on ma już w głowie swoją jedenastke żelazną...
Presji meczu na turnieju we własnym kraju nie da się porównać z jakimkolwiek meczem towarzyskim mając takich &quot;fanatycznych&quot; kibiców. Nie jedna gwiazda już się spaliła. Na tamtym kontynencie są inne realia. Ile było przypadków, że ktoś postawił kasę na ekipę a potem na ulicy zlikwidowano piłkarza? Oczywiście wiem, wiem nie ma co przekładać tego na gwiazdeczkę Neymara, którego każdy fan piłki w Brazylii &quot;kocha&quot;. Presja ogromna, warunki są do rozegrania dobrego turnieju, ale 2 miejsce to porażka, więc balon pęknie w pierwszym meczu. Poza tym na początku może iść super, ale klops pojawi się w finale. Nie ma ekip, które ciągle jadą takim samym tempem w turnieju.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Kto zostanie królem strzelców Mistrzostw Świata Giroud, Olivier Otwarte 65.00

Ja natomiast pograłem na Giroud, kurs jest b.dobry. Benzema był moim faworytem, ale ze względu na kontuzję Riberego, Benzyna będzie często schodził na skrzydło i się cofał tak jak robi to w Realu, a Oliver na szpicy powinien wypaść OK i troche postrzelać.
 
M 37

misterchef

Użytkownik
Jeżeli Holandia nie skompromituje się na MŚ2014, jak to było na Euro 2012, to myślę że Van Persie (Bet365 @29,00) ma ogromne szanse. Wydaję, że będzie kilku krółów strzełców : Neymar, Van Persie i Romelu Lukaku. Robin będzie głównym atakującym drużyny i dużo będzie zależało od jego współpracy z Robbenem.
 
A 93

ateo87

Użytkownik
Klose zostanie krolem strzelcow kontuzja Reusa wymusza by zaczynal gre w kazdym meczu Niemcy maja obrone dziurawa i musza ladowac sporo bramek Klose krol pola karnego + gra glowa + sybkosc kursy ladne walnie min 6-7 bramek :p
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Klose zostanie krolem strzelcow kontuzja Reusa wymusza by zaczynal gre w kazdym meczu Niemcy maja obrone dziurawa i musza ladowac sporo bramek Klose krol pola karnego + gra glowa + sybkosc kursy ladne walnie min 6-7 bramek :p
Klose i szybkość? O czym Ty w ogóle piszesz? Ja rozumiem, że zbliżająca się wielkimi krokami inauguracja mundialu daje się we znaki jednak nie zakłamujmy rzeczywistości. Oczywiście Klose ma szanse na zostanie królem strzelców, choć moim skromnym zdaniem nie strzeli więcej niż 3 gole. Niemcy posiadają w swoich szeregach o wiele bardziej zwrotnych i mobilnych napastników takich jak Podolski czy Schurrle i prawdę mówiąc myślę, że jeden z nich strzeli więcej goli niż Miro. Oczywiście życzę powodzenia w ogrywaniu bukmacherów jednak z tą szybkością to trochę przesadziłeś ????
 
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Ja stawiam na Cristiano Ronaldo, Suarez i (szalony typ) Lukaku. Uważam, że Portugali, Urugwaj i Belgia zajda w tym mistrzostwach daleko, a im więcej minut na boisku tym więcej sytuacji strzeleckich.
 
njimok 0

njimok

Użytkownik
Mistrzostwa Świata 2014 - Król Strzelców : Gonzalo Higuain @ 19

Jeśli królem strzelców zostanie ktoś z Argentyny to myślę, że będzie to właśnie Higuain. Czytając tutaj wcześniejsze posty widzę, że spora ilość osób stawia na Aguero, ale patrząc na to w jakim ustawieniu gra Argentyna Sabelly wydaję mi się, że szanse na to są bardzo małe. U Sabelly jeśli tylko Higuain był zdrowy to grał na 9.
Zdobycze bramkowe w eliminacjach:
Messi - 10
Higuain - 9
Aguero - 5
W tym Gonzalo przegapił ostatnie 4(praktycznie 5) meczy, gdzie przez większość eliminacji prowadził w klasyfikacji aż do meczu z Kolumbią po którym już nie zagrał.
Z drugiej strony w Argentynie te bramki mogą się rzeczywiście rozłożyć na kilku piłkarzy. Do tego Higuain nie zagrał w ostatnich sparingach z powodu kontuzji. Co prawda wczoraj już normalnie trenował i ma zagrać w pierwszym spotkaniu, ale może być też tak, że trener jeszcze go w tym meczu oszczędzi a ostatecznie wpuści w na kilkanaście/kilkadziesiąt minut.
 
leebo 236

leebo

Użytkownik
Nie wiem, czy was zaskocze, czy tez nie, ale sklanialbym sie ku Benzemie, ewentualnie Immobile. To gracze, na ktorych malo kto stawia, a z pewnoscia naleza do top snajperow w Europie. Benzema dobry sezon w Madrycie, Immobile sezon zycia w Turynie. W bet365 kurs na Francuza wynosi 26, natomiast 67 na Wlocha. Za drobne z pewnoscia to zagram. Zycze wysokich wygranych.
 
pater0 17

pater0

Użytkownik
Moim zdaniem Królem strzelców zostanie Ronaldo @15 Bet 365. Zacznę magicznie i spirytystycznie, W roku w którym Austria wygrała Eurowizję i te pare innych zbiegów okoliczności .. królem strzelców MŚ został Eusebio. Anglia ma marne szanse żeby zostać MŚ, ale Ronaldo jako król strzelców ? Duża szansa. Gra Portugalii będzie polegać na nim - (sam wygrał ze Szwecją ;) ) ma za sobą bardzo udany sezon, powinien być w miarę wypoczęty bo trochę odpoczywam w związku z kontuzją i on ma to pragnienie zdobywania goli. MŚ charakteryzują się tym, że królem strzelców zostaje ktoś kto strzeli w jednym meczu kilka goli i dla mnie np. tak bedzie w meczu Portugalia - USA a potem będzie dobijał po brameczce. Moim zdaniem Neymar się trochę spali, Messi już wymiotuje (sami mówią, że z nerwów) poza tym w Argentynie strzelanie goli może się rozejść na kilku zawodników i nie mają oni takiego parcia jak Ronaldo. Ronaldo będzie wykonywał napewno wolne i karne.. aż się sam coraz bardziej przekonuje do tego typu żeby zagrać go grubiej ????
 
pawros 20,3K

pawros

Użytkownik
Messi. Dla mnie Argentyna jest jedną z trzech drużyn do zdobycia tytułu, uważam że grać będą aż do finału, Argentyna już w fazie grupowej może nastrzelać sporo bramek a kto to uczyni - Messi lub Aguero, ja wybieram Leo!.
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Neymar wczoraj dał duży sygnał dla innych graczy, że zamierza bardzo poważnie włączyć się do walki o króla strzelców. Messi według mnie nie zabłyśnie, już na ostatnim mundialu nic nie pokazał. Także nie ma się co podniecać Messim.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Neymar wczoraj dał duży sygnał dla innych graczy, że zamierza bardzo poważnie włączyć się do walki o króla strzelców. Messi według mnie nie zabłyśnie, już na ostatnim mundialu nic nie pokazał. Także nie ma się co podniecać Messim.
Nie zapominaj, że dostał żółtą kartkę. Kolejna i jest wyłączony z jednego meczu, więc niweluje to jego szanse na strzelenie goli. A na pewno dostanie kartkę, bo aktorzy jak pajac. Messi dojrzał królem może nie zostanie, ale asystentem będzie dobrym. Poza tym Neymar wczoraj pokazał, że bez Oscara jest nikim. Jeśli nikt mu dobrze nie wystawi albo sędzia nie wydrukuje to nic nie strzeli. Jest &quot;znany&quot; medialnie to na siłę próbuje się z niego zrobić &quot;bożka&quot; i nie wiadomo kogo. Co było cztery lata temu nie ma przełożenia na to co jest teraz, więc nie wiem jak można patrzeć na rok 2014 pryzmatem 2010.
 
Do góry Bottom