>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto wygra Mistrzostwa Europy 2020

B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Wegry Portugalia tez biore raczej no zobaczymy.. ja czekam do piatku przed euro i zobacze co grac
Zadnych ekspertem nie jestem, ale śledze reprezentacje dosyc. Turcy nie mają podjazdu do Włoch, ale mają graczy, ktory maja fajne sezony w swoich klubach. To taka nie obliczalna druzyna, wygrywa z Norweghia i Holandia, a pozniej remisuje z Łotwą. Kurs fajny i napewno jest to lepsza opcja niz granie Hiszpanie. Co do Danii, to tak jak pisalem, mecze u siebie, fajna młodzież, do tego paru starych lisów, raczej nie opcji zeby Finlandia tutaj z nimi coś ugrała.

Nie ma co czekac bo przed euro napewno takich kursow nie dostaniesz, to Ci odrazu powiem.
 
C 37

chill-out1

Użytkownik
Zadnych ekspertem nie jestem, ale śledze reprezentacje dosyc. Turcy nie mają podjazdu do Włoch, ale mają graczy, ktory maja fajne sezony w swoich klubach. To taka nie obliczalna druzyna, wygrywa z Norweghia i Holandia, a pozniej remisuje z Łotwą. Kurs fajny i napewno jest to lepsza opcja niz granie Hiszpanie. Co do Danii, to tak jak pisalem, mecze u siebie, fajna młodzież, do tego paru starych lisów, raczej nie opcji zeby Finlandia tutaj z nimi coś ugrała.

Nie ma co czekac bo przed euro napewno takich kursow nie dostaniesz, to Ci odrazu powiem.
a to jestem pewien ze kursy pospadaja ale jest od cholery towarzyskich meczy zanim zacznie sie euro i tez bede chcial na nich zobaczyc jak sobie radzi dana druzyna jesli np grala pierwszym skladem..
08.06 gra polska hiszpania wegry czechy francja i dzien pozniej portugalia.. wtedy cos sie dowiem .. a to ze spadnie przy takim bonusie to i tak mi nie przeszkadza.. juz samo jest do dupy to ze zabiora ci jeszcze dodatkowy podatek 10%
 
typerskoki 405,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Zrobiłem sobie "for fun" symulacje turnieju. Wyszedł mi finał Włochy - Hiszpania. O niespodziankę mogą się pokusić Czechy, Turcja czy Polska. W klasyfikacji strzelców będą się liczyć zawodnicy grający dla takich krajów jak Hiszpania, Holandia, Portugalia, Włochy, Belgia. Ostateczne wyjściowe jedenastki są sporą niewiadomą, ale realnymi opcjami wydają się G.Moreno, Depay, Lukaku, Ronaldo. Sensacją w tej klasyfikacji może być jakiś Turek, Czech (Np. B.Yilmaz, Schick).

Wszystko oczywiście subiektywne i z przymrużeniem oka.

W załączniku Excel z rozpiską.
 

Załączniki

pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Ja jak zawsze na dużej imprezie szukam jednego betu z dobrym kursem i gram grubiej za wcześniejsze fundusze.

Tym razem wpadł mi w oko zakład specjalny na suberbet

Macedonia Północna strzeli goli na EURO - over 2,5 - kurs 3.40

Macedonia debiutuje na Mistrzostwach dzięki Lidze Narodów. Los oszczędził "kopciuszka" - grupa z Austrią, Ukrainą i Holandią (tylko jednym gospodarzem) wcale nie jest "mocarna". Macedończycy mają dobry układ gier - dwa mecze, które zadecydują o ich losie w Bukareszcie i później wyjazd do Amsterdamu. Co więcej, niesieni są spektakularnym zwycięstwem z Niemcami. Fajna drużynka, która nic nie musi - może. Liczę na otwartą grę szczególnie z Austrią. Genialnym rozwiązaniem byłby remis bramkowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
P 2,4K

peterinio

Użytkownik
Moim pierwszym typem długoterminowym jest Italia w top 4 @3.25, etoto. Widzę, że buki nie doceniają siły Włochów i stąd tak wysoki kurs. Z takim składem powinni bez problemu wygrać swoją grupę, a w 1/8 pokonać drużynę, która zajmie 2 miejsce w grupie C (moim zdaniem to będą Ukraińcy). W ćwierćfinale podopieczni Manciniego zagraliby ze zwycięzcą grupy C (według mnie Holendrzy), lub z drużyną, która wyjdzie z trzeciego miejsca grupy D, E, lub F.
wiadomo, że na takich turniejach o niespodziankę nie jest trudno, niemniej jednak dla mnie jest to kurs warty gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +22
D 62

dick benham

Użytkownik
Będę zaskoczony jeśli Francja to wygra. Wiem, że wśród ludzi i ekspertów to faworyt nr 1, ale ocenianie drużyn przez pryzmat tego co pokazała 3 i 5 lat temu na turniejach nie jest wystarczające. Mają trudną grupę i sporą presję.
Ja bardziej widziałbym tu Hiszpanów i Anglików w roli faworytów. W mniejszym stopniu Włochów.
Dania w roli czarnego konia. Belgia natomiast ma dosyć korzystne losowanie, więc też może na tym coś ugrać.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Moim pierwszym typem długoterminowym jest Italia w top 4 @3.25, etoto. Widzę, że buki nie doceniają siły Włochów i stąd tak wysoki kurs. Z takim składem powinni bez problemu wygrać swoją grupę, a w 1/8 pokonać drużynę, która zajmie 2 miejsce w grupie C (moim zdaniem to będą Ukraińcy). W ćwierćfinale podopieczni Manciniego zagraliby ze zwycięzcą grupy C (według mnie Holendrzy), lub z drużyną, która wyjdzie z trzeciego miejsca grupy D, E, lub F.
wiadomo, że na takich turniejach o niespodziankę nie jest trudno, niemniej jednak dla mnie jest to kurs warty gry.
Włosi mają świetne wyniki, od dawna nie przegrali meczu.
Problem jest taki, że jeżeli wyjdą z 1 miejsca to w ćwierćfinale pewnie trafią na Belgię. 1A/C2 gra z 1B/3A-D- E- F.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak jak już gdzieś pisałem polecam zakupić sobie Skarb Kibica. U mnie w kiosku było tylko 20szt i rozeszły się w ciągu 5 min., ale ja już zamówiłem sobie tydzień temu :) Gazetka ma 202 str. i jest bardzo pomocna przy graniu Euro. Jest więcej niż na ostatnie MŚ ! Opis każdej drużyny, co dla mnie najważniejsze przy każdym piłkarzu podane w jakim gra klubie i mnóstwo informacji statystycznych, dotyczących wszystkich drużyn i wiele więcej. Naprawdę fajna sprawa i w czytelniejszej formie niż szukanie w necie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +289
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Tak tak. Zwał winę na forum i innych.
Twoje 10 letnie doświadczenie zawodowego typera nie nauczyło Cię jeszcze by nie zwalać winy po meczu na innych?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tak tak. Zwał winę na forum i innych.
Twoje 10 letnie doświadczenie zawodowego typera nie nauczyło Cię jeszcze by nie zwalać winy po meczu na innych?
Zawodowego typera ???????? Żartujesz sobie przyjacielu ? Ja gram od czasu do czasu rekreacyjnie i nie uważam się w żadnym wypadku za zawodowego typera i na nikogo nie zwalam tylko zacytowałem samego siebie. Pzdr
 
Ostatnia edycja:
typerskoki 405,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Po pierwszej kolejce można się już bardziej pokusić o typowanie zwycięzcy. Według bukmacherów faworytem jest Francja, zaraz za nimi Belgia, Anglia. Dalej Włochy i Portugalia. Pod uwagę też brana jest Hiszpania, Holandia i Niemcy.

Francja faktycznie przełożyła moc z papieru na boisko. Dalej drażni mnie to, że mając takie bogactwo trener ustawia tą drużynę na grę z kontry i w pierwszej kolejności zabezpiecza tyły. No ale drażnić mnie to może, a jest skuteczne. Na MŚ się sprawdziło i wygląda, że dalej się będzie sprawdzać. Troszkę czułem, że może może tu mieć miejsce case z lat 98-2000, gdzie Francja wygrała wszystko a w 2002 nie wyszła z grupy bo byli zbyt pewni siebie. Podobna sytuacje spotkała Hiszpanów po sukcesach z lat 2008, 2010, 2012, w 2014 nie wyszli z grupy. Niemcy ostatnio też regularnie TOP4 co 2 lata, a ostatnia impreza też nie wyszli z grupy. Teraz grupa śmierci i liczyłem na małą sensacje wzorem z przytoczonych przykładów. 1 kolejka pokazała jednak, że nic z tego. Mimo, że Niemcy zanotowali lekką zmianę pokolenia co pozytywnie na nich wpłynęło względem ostatniej imprezy, to wczoraj tak na prawdę powinno się skończyć 3-0. Jak Francja tak będzie grała resztę turnieju, a wygląda że tak będzie - to go po prostu wygra. I moim zdaniem zatrzymać ich może jedynie drużyna równie solidnie poukładana taktycznie i równie dobrze zgrana na wysokim poziomie. I na tą chwilę jedyną taką drużyną wydają się Włochy (na co po cichu liczę).

Przechodząc do Włochów. Po pierwszym meczu bukmacherzy nieco podwyższyli ich szanse. Mimo super mocnej Francji zostaje przy swoim typie z przed Mistrzostw, że to Włochy będą Mistrzem. Mega mi się podobali w pierwszym meczu. Z Turkami wypadli świetnie i moim zdaniem to nie była kwestia słabości Turków co dzisiaj powinni udowodnić, że to nie oni są słabi, tylko Włosi są tak mocni.

Belgia. Tutaj podobnie jak Włochy 3-0, ale moim zdaniem w tym wypadku akurat rywal czyli Rosja nie trafił na ten mecz z taktyką i świeżością. Belgia może być kopią Belgii z MŚ 2018. W meczach ze słabszymi rywalami spokojne zwycięstwo. Ale trafią drużynę mocną taktycznie jak Francje, Włochy czy nawet Portugalie i odpadną z turnieju. Pytanie tylko na jakim etapie trafią takiego rywala.

Anglia. W pierwszym meczu dla mnie trochę rozczarowanie, ale to może być takie podejście Niemiecko-Włoskie w starym stylu (lata 1980-2010), gdzie założenie tych reprezentacji było oszczędzać siły wygrywając po 1-0, a najlepsze trzymać na ostatnie mecze. Anglia właśnie tak wyglądała w tym meczu. Jeśli faktycznie taki był zamiar i jak będzie trzeba to odpalą to faktycznie faworyzowanie ich też ma sens i też ich trzeba brać pod uwagę. Ale może też być, że Anglicy jak zwykle są zmęczeni morderczą Premier League i po prostu nie mają sił na więcej. Trafią jakąś wybiegana Ukrainę, Holandie w 1/8 lub 1/4 i może być po turnieju. Zobaczymy. Póki co też warto pamiętać, że zwycięzca grupy D w której jest Anglia, trafia na kogoś z 3 miejsca z grupy śmierci. Anglicy jak będą mieli możliwość oszczędzić siły i wyjść np. z 2 miejsca to mogą skorzystać z takiej okazji, gdyż wtedy trafią na 2 drużynę grupy Polskiej, czyli rywal w teorii dużo łatwiejszy. Warto wziąć to pod uwagę w meczach grupowych Anglii i może gra z podpórką przeciwko Anglii lub undery w ich meczach ma sens.

Portugalia. Trochę sytuacja jak z Francją. Paka chyba najlepsza w historii, mega bogactwo fajnych zawodników z przodu, a taktyka raczej ostrożna i bez wykorzystania takich graczy jak Bernardo Silva, Bruno Fernadez z racji tego, że a upartego cały czas gra się na Ronaldo. Możliwe, że znowu się doślizgną do finału jak na Euro 2016, bo nazwiska do tego mają. Mnie jednak nie przekonuje takie granie. Wczoraj jakby nieco szczęśliwie nie strzelili w 84 minucie to by się skończyło 0-0, a nawet nie wiem czy Węgry by tego nie wygrały, gdyż z każdą minutą mieli coraz więcej miejsca po kontrach. Także po Portugalii spodziewać się należy wszystkiego. Zarówno zwycięstwa jak i odpadnięcia po 1/8. Ja osobiście czekam na Portugalie z ofensywnym trenerem i bez upartej gry pod Ronaldo.

Hiszpania. Troszkę może być nerwowo po pierwszym meczu, w którym nie udało się wygrać. Ale moim zdaniem o Hiszpanii coś więcej będzie można powiedzieć po spotkaniu z kimś z wyższej półki. Szwecja jest znana z dobrej gry w meczu, gdzie nie jest faworytem.Hiszpania na tym się wyłożyła, ale wyłożyć się mogła bo i tak raczej wyjdzie z 1 miejsca. Tutaj podobnie jak w przypadku Portugalii kontrowersyjne powołania Luisa Enrique mogą skutkować zarówno szybkim odpodnięciem z mocnym rywalem jak i wygraną turnieju. Ja bym się skłaniał bliżej opcji drugiej i korzystał ze wzrostu kursów po pierwszej stracie punktów Hiszpanów.

Holandia. To była wielka niewiadoma. Kibice byli negatywnie nastawieni do trenera i jego taktyki. Ale w pierwszym meczu wyglądali dobrze pod każdym względem. Także mentalnym. Tracąc z 2-0 na 2-2 z większości drużyn uchodzi powietrze. Tutaj byli w stanie jeszcze to wygrać. Także myślę, że Holandia będzie groźna i jak trafi na jakąś topową reprezentacje to możemy zobaczyć świetny mecz i dramatyczny przebieg. Np. jakieś 3-3 z Belgią w ćwierćfinale i dogrywka. Brzmi jak realny scenariusz.

Niemcy. Nie lekceważyłbym Niemiec. Na tle Francji wypadli gorzej, ale jakby uniknęli w drabince Włochów i Francji to do finału mogą dojść, a tam już wszystko może się zdarzyć. Oczywiście najpierw trzeba wyjść z grupy :).

Czarny koń? Przed 1 kolejką do tego miana typowałem Turcję, Danie, Czechy i do kontuzji Milika, kiedy 3-5-2 miało sens także Polskę. W temacie Turcji zdanie podtrzymuje. W przypadku Danii zależy od psychiki tych chłopaków po tym co przeszli, ale myślę, że paradoksalnie ich to wzmocni i jeszcze namieszają. Polska? Bez komentarza. 0 punktów i blamaż wydają się na tą chwilę najbardziej realnym scenariuszem. W prawdzie niby lubimy nie być faworytem i pograć z kontry bez presji co obecnie będzie miało miejsce. No ale nawet zakładając dobry mecz z Hiszpanią prawdopodobnie i tak przegramy, gdyż Hiszpania zaczyna mieć nóż na gardle. No a ze Szwecją już sobie z kontry nie pogramy. Szczególnie że Szwecja prawdopodobnie będzie miała 4 punkty, pewny awans i będzie spokojnie skupiała się na przeszkadzaniu nam tak jak to robili Słowacy. Czechy rownież pokazały ciekawą piłkę i tutaj bym typował, że sensacyjnie wygrają grupę, ale na 1/8 finału skończą.

Zaktualizowałem subiektywną symulacje, która na poniższych screenach.
eurosym1.JPG

eurosym2.JPG

I w związku z tym takie kupony na całą klasyfikacje:

For fun:
Najlepszy młody piłkarz @ Barella @ 20,00 @ stawka 10zł @ Betfan
Najlepszy młody piłkarz @ Olmo @ 25,00 @ stawka 10zł @ Betfan
Król asyst @ Insigne @ 40,00 @ stawka 10zł @ Betfan
Król Strzelców @ G.Moreno @ 60,00 @ stawka 5zł @ Betfan

I poniżej 2 kolejka Fantasy w Betfan H2H:
betfan2kol.JPG
 
Otrzymane punkty reputacji: +49
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Dla mnie Wlochy przereklamowane. Nie przegrali od prawie 30 spotkan? A z kim grali? jeden dwumecz z
Holandia reszta sredniaki albo slabe druzyny. Od 2018 roku nie zagrali z nikim wartosciowym. Var gra na ich niekorzysc a kursy na brak w top 4 moga byc fajne po dzisiejszym meczu xD Dla mnie to nie jest dobrze zorganizowana druzyna tylko druzyna sprawiajaca pozory, ktorej jeszcze nikt nie zweryfikowal. Zapomnialem jeszcze mieli remis z Portugalia u siebie w Lidze Narodow przed ich ostatnia porazka tez z Portugalia.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Czarny koń? Przed 1 kolejką do tego miana typowałem Turcję, Danie, Czechy i do kontuzji Milika, kiedy 3-5-2 miało sens także Polskę. W temacie Turcji zdanie podtrzymuje.
Lepiej Ci by był napisać ten post parę godzin później bo ja też myślałem, że Turcja jest ok, a po tym jak dzisiaj zagrali w obronie to kryminał. Jeszcze się okaże, że nie strzelą żadnej bramki na tym Euro.

Co do reszty przemyśleń się generalnie zgadzam. Dla mnie Włochy to wielkie odkrycie bo po Francji na dzień dzisiejszy to najlepsza drużyna Euro. Grają lekko, z przyśpieszeniem, zabezpieczają tyły - to wszystko jak Francja ale nie mają odrzutowca Mbape... :)

Niemcy pokazali się dużo lepiej niż myślałem. Tak samo Walia, która może się okazać drugą "Chorwacją" z MŚ.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Tak samo Walia, która może się okazać drugą "Chorwacją" z MŚ.
Też o tym pomyślałem. Prawdę powiedziawszy Walia powinna była strzelić w tym meczu ok. pięciu goli. Liczba i jakość sytuacji jakie mieli robią wrażenie. Mnie zaimponowała szybkość Walijczyków. Widać, że są dobrze przygotowani do turnieju i kto wie, czy w fazie playoff nie utrą nosa jakiemuś faworytowi.
 
Do góry Bottom