>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto wygra Mistrzostwa Europy 2020

zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Witam,
Powoli, powoli trenerzy wybierają kadrę na Euro2020 i powoli można zastanawiać się kto wygra Mistrzostwa Europy więc lecimy powoli o początku najwięksi faworyci Mistrzostw...

Belgia
Oczywiście nadal można mówić, że mają złote pokolenie tyle, że takie zdanie na temat Belgów jest już od dobrych kilku lat i póki co nie pokazują tego na żadnym większym turnieju. Ostatni brąz na Mistrzostwach Świata jedynie ale czy to jest sukces? To już niech każdy oceni.
R. Lukaku, K. DeBryune, T. Courtois - na tę chwilę można powiedzieć, że ta 3 jest na wybitnym światowym poziomie.
Oczywiście, że są jeszcze takie nazwiska jak - E. Hazard, D. Mertens, T. Hazard, Y. Carrasco, A. Witsel, T. Meunier, J. Vertonghen, T. Aldeiwereld jednak dla mnie znak zapytania stoi pod 3 nazwiskami E. Hazard, D. Mertens i A. Witsel od nich będzie dużo zależeć także jednak ich forma stoi na ten moment pod dużym znakiem zapytania. Wiadomo jakie problemy z kontuzjami miał Hazard i nie wierzę aby był on przygotowany na 100%. D. Mertens także nie ma najlepszego sezonu w Napoli, po 3 kapitalnych sezonach 2 ostatnie sezony już nie były tak kolorowe w jego wykonaniu. No i wreszcie A. Witsel na ten moment kontuzjowany zawodnik, rozegrał zaledwie 2 spotkania w tym roku i w ogóle pytanie czy zdąży się wykurować?
Bardzo ciekawi mnie postawa na tym turnieju J. Doku młodziutkiego napastnika, mam nadzieję, że trener będzie mu dawał sporo szans.
Reasumując uważam na tę chwilę, że Belgia nie jest taka mocna jak np na poprzednich MŚ czy ME i jeśli miałbym stawiać, nie wygrają ME.

Anglia
Tuż za Belgami są 2gim głównym faworytem do złota według bukmacherów.
H. Kane, R. Sterling, P. Foden, M. Rashford, J. Sancho - wydaje mi się, że najbardziej można tych zawodników wyróżnić w tym roku i to Oni będą koniem napędowym z przodu reprezentacji Anglii.
Jeśli można było mówić o Belgach, że mają złote pokolenie to takie samo zdanie można teraz pisać o Anglikach... - D. Calwert-Lewin, M. Mount, J. Grealish, D. Rice, B. Saka, J. Bellingham, K. Philips, R. James, B. Chillwell, J. Stones, D. Henderson.. Można tak wymieniać i wymieniać, oczywiście raczej wszyscy w kadrze się nie znajdą jednak jeśli popatrzymy na całościową kadrę to mają jedną z mocniejszych. W obronie mają i młodych i doświadczonych zawodników co najważniejsze na wysokim poziomie a im ofensywniej tym potencjał jest coraz wyższy.
Do tego dochodzą półfinały i finał w Londynie więc Anglicy grali by u siebie co jest dużym handicapem dla tej drużyny.
Uważam ich za mocnego faworyta.

Francja
Plejada gwiazd, wielki powrót K. Benzemy tak można ocenić kadrę Francji, mocne rozczarowanie na poprzednich ME i na pewno będą chcieli zrehabilitować się za porażkę w finale z Portugalią. Już na MŚ pokazali, że jeśli mają formę to są nie do zatrzymania. Dużych zmian w kadrze nie będzie jeśli chodzi o tę z MŚ jeszcze wzmocnienie w postaci Karima.
Uważam ich za mocnego faworyta.

Hiszpania
Hiszpania przede wszystkim bez S. Ramosa ale patrząc na ich kadrę to nie wróżę im szczególnie dobrego występu na ME, oczywiście mowa tutaj o udanym turnieju = zwycięstwo bo ćwierćfinał czy półfinał mogą osiągnąć jednak ich kadra nie powala i moim zdaniem może to być takie samo rozczarowanie jak na MŚ.

Portugalia
O Portugalii napisałem już nieco wyżej w poście i dalej utrzymuję, że mają naprawdę bardzo mocną kadrę więc nie będę tego powtarzał. Czy stać ich na obronę tytułu? Na pewno ich stać ale czy im się uda? Będzie bardzo ciężko.

Niemcy
Ciężko z tymi Niemcami z jednej strony jak zwykle mocni z drugiej strony kłótnie i duże nieporozumienia w kadrze o których wiele się pisze. Na pewno powrót T. Mullera i M. Hummelsa jest dla nich dobrą wiadomością. Są przecież jeszcze tacy zawodnicy jak T. Werner, S. Gnabry, L. Sane, J. Kimmich, L. Goretzka, I. Guendogan, T. Kroos. Na pewno moim zdaniem obrona jest największym problemem Niemiec bo jakoś mnie nie przekonuje.
Nie wydaje mi się aby mieli zagrać w finale chociaż to są Niemcy z nimi zawsze trzeba się liczyć.

Włochy i Holandia
Zaczniemy od Holandii. Na pewno bramkarze w Holandii nie powalają na łopatki jest to chyba najsłabiej obsadzona bramka z pośród wszystkich faworytów. Drugim problemem jest brak w obronie V. Van Dijka.
Nazwiska mają są przecież M. Depay, W. Weghorst, który miał kapitalny sezon w Bundeslidze, F. De Jong, D. Van de Beek czy G. Wijnaldum jednak nie przekonuje mnie ta ekipa jakoś. Nie zaliczam ich w ogóle do roli faworytów.

We Włoszech przede wszystkim G. Donnaruma, F. Chiesa, C. Immobile, N. Barella ale także bardzo ciekawi mnie jak zaprezentuje się młodziutki Włoch G. Raspadori widać i tego chłopaka ogromny potencjał i luz z piłką. Ale czy stać ich na złoto? Moim zdaniem wciąż tam czegoś brakuje.

Z 8 opisanych drużyn na pewno skreślam Belgów, Hiszpanie, Holandie i Włochy.
Niemcy i Portugalia
moim zdaniem mają większe szanse jednak nadal NIE.

Francja i Anglia - na te drużyny postawię.
 
Otrzymane punkty reputacji: +837
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Francja mnie nie zawiodła wcześniej więc i teraz na pierwszy rzut oka bez żadnej analizy wziąłbym Francja 1-4 po kursie 2,20 ... Jak komuś by się chciało mógłby opisać jaką będą mieli drabinkę. i hipotetyczne warianty dalszej drogi... Tzn z kim hipotetycznie i teoretycznie mogą zagrać ? Generalnie długoterminówki jak się wiele razy przekonałem nie są dobre bo w samych meczach są podobne kursy na awanse, ale to 1-4 na Francję to dla mnie opcja do rozważenia.

I jeszcze jedno pytanie: jak wygląda sprawa trybun ? 1/2 , 1/4 czy 1/3 obłożenia będzie możliwa z uwagi na COVID ? Każdy stadion będzie miał inne wytyczne czy wszystkie mecze będą w określonym reżimie sanitarnym ? Chodzi mi oczywiście o wsparcie publiczności.
 
psychol32 414,2K

psychol32

Użytkownik
Trochę zboczę z tematu i nie będę pisał o moim faworycie turnieju ale o sytuacji w grupie D gdzie mamy Anglię i Chorwację. Myślę że może to kogoś zaciekawić. Patrząc na drabinkę to wydaje mi się że może nie być chętnych na wygranie tej grupy ponieważ zwycięzca w 1/8 finału trafi na drugi zespół z grupy F (Francja, Niemcy, Portugalia), a w ewentualnym ćwierćfinale prawdopodobnie na Hiszpanię. Natomiast druga drużyna z tej grupy na drugą z naszej grupy (zapewne ktoś z trójki Szwecja, Polska, Słowacja), a dopiero w ćwierćfinale na zwycięzce grupy F (Francja, Niemcy, Portugalia). Także jak widać zajęcie drugiego miejsca w grupie D daje większą szansę na awans rundę wyżej.

Pomyślałbym na graniu coś takiego: Chorwacja win 4.00, Dokładna kolejność w grupie 1 Chorwacja 2Anglia 6.00 i ewentualnie remis w pierwszym meczu tej grupy Anglia - Chorwacja 3.50

Nawet 3 miejsce w tej grupie daje jakieś prawdopodobieństwo trafienia na zwycięzce grupy C (Holandię?) a w 1/4 na jakiegoś słabszego rywala (A2/B2). Ale również to trzecie miejsce może spowodować że będzie trzeba grać z Belgią lub Hiszpanią, bądź też wypadnięcie z turnieju.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Ja podobnie jak kolega wyzej zbocze z tematu i napisze ze moim zdaniem po co sie pchac w zaklad kto zdobedzie mistrza europy ???Uwazam ze lepiej pograc kto nie wyjdzie z grupy i tutaj wybralem dwa zespolu Finlandie i Wegry.Obecnie za Wegry placa 1.18 a na Finlandie 1.28 ale miesiac temu zlapalem Finlandie za 1.44 i wegry 1.22 razem ako 1.75....polecam ten typ do pogrania grubiej ja weszlem za 3k euraskow..pozdrawiam typujacych....
 
C 37

chill-out1

Użytkownik
Ja podobnie jak kolega wyzej zbocze z tematu i napisze ze moim zdaniem po co sie pchac w zaklad kto zdobedzie mistrza europy ???Uwazam ze lepiej pograc kto nie wyjdzie z grupy i tutaj wybralem dwa zespolu Finlandie i Wegry.Obecnie za Wegry placa 1.18 a na Finlandie 1.28 ale miesiac temu zlapalem Finlandie za 1.44 i wegry 1.22 razem ako 1.75....polecam ten typ do pogrania grubiej ja weszlem za 3k euraskow..pozdrawiam typujacych....
wegry dwa mecze graja u siebie chociaz dla mnie tez bez szans
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja podobnie jak kolega wyzej zbocze z tematu i napisze ze moim zdaniem po co sie pchac w zaklad kto zdobedzie mistrza europy ???Uwazam ze lepiej pograc kto nie wyjdzie z grupy i tutaj wybralem dwa zespolu Finlandie i Wegry.Obecnie za Wegry placa 1.18 a na Finlandie 1.28 ale miesiac temu zlapalem Finlandie za 1.44 i wegry 1.22 razem ako 1.75....polecam ten typ do pogrania grubiej ja weszlem za 3k euraskow..pozdrawiam typujacych....
Typ moim zdaniem całkiem ok, ale troszkę bałbym się o Finlandię. Rosja i Dania w teoretycznym zasięgu Finlandii... Ale generalnie z typem się zgadzam.
 
C 37

chill-out1

Użytkownik
Typ moim zdaniem całkiem ok, ale troszkę bałbym się o Finlandię. Rosja i Dania w teoretycznym zasięgu Finlandii... Ale generalnie z typem się zgadzam.
Dania gra u siebie z finami wiec nie widze innego wyniku jak pewn wygrana Dani.. Rosja ma mocny sklad i rowniez gra u siebie wiec raczej tez wygraja wiec raczej tutaj finowie maja dla mnie male szanse.. powinno byc latwo tym typem ale wiadomo zawsze na euro jest jedna jakas niespodzianka..
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Węgry poniżej 1.5 pkt
Dania awans
h2h w grupie Włochy - Walia 1
Czechy miejsce w grupie 1-3
Ako: 3.09 @ewinner


Co z tego, że Węgrzy grają 2 mecze u siebie ? Maja Niemcow, Francje i Portugalia. Gdzie maja chociaz ten 1 pkt ugrac ? Ich najwieksza gwiazda Szaboszlai nie gral pol sezonu, nawet w optymalnej formie nie ma podjazdu do Krosa, Gundogana, Fernandesa czy Kante. Do tego brak powolania dla wieloletniego kapitana Dżudżaka, do tego z powodu kontuzji nie zagra jeden z podstawowych obroncow.

Dania wszystkie mecze w Kopenhadze, maja mega fajna pake. Schmaichel, Kjaer, Eriksen, Poulsen, do tego mlodziez, ktora coraz wazniejsze role odgrywa w klubach jak Skov Olsen, Skov, Damsgard czy nawet Maehle, ktory gra w Atalancie ostatnio. Dla mnie ten awans jest dosyć pewny, dodając takie informacje na temat Finlandii:
„Względem Pukkiego panuje umiarkowany optymizm. Sztab medyczny jest niemal pewny, że gwiazda zespołu będzie w stanie wystąpić w turnieju. Kanerva podchodzi ostrożniej i na treningach będzie obserwował sytuację.”

„Skomplikowała się też sytuacja Toma Sparva, któremu po operacji kolana zebrał się w nim płyn. Kapitan jest już po zastrzyku, trenował nawet lekko ze swoim klubem.
Zgrupowanie pokaże, czy wytrzyma większe obciążenia”

Dodam, ze to jedni z wazniejszych graczy.

Bez żartów, Włosi u siebie, nie ma nawet opcji, ze beda dalej niz Walia w grupie. Locatelli sam ogarne srodek pola, do tego z Pellegrinim jest coraz lepiej, oby Spinazolla wrocil. Z przodu jest w kim wybierac- Immobile, Belotti czy Raspadori. Ramsey nie gral praktycznie w klubie, Bale wiadomo raz gra raz nie, kiedys jeden z talentow Allen, teraz bardzo słabo, do tego jakies tam konfikty w kadrze. Ja to biore do takiej taśmy, nie mam co mydlić.

Czesi dla mnie to solidniejsza ekipa od Chorwacji i Szkocji. Jest Jankto, Soucek, Schick, Kral, Vydra, Darida czy Barak. Chorwacja w ogole nie ma defensywy na ten moment, Modric czy Rakitic zmeczeni sezonem, to nie jest to co kiedyś. Rebic z jakąś kontuzją, jedynie Kramaric dla mnie moze tutaj ogarnac. Dodając do tego fakt, ktory podaliscie, a Czesi graja 3 mecz z Anglia i moga juz byc jakies kombinacje, tym bardziej grac Czechow nie na ostatnim miejscu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Napoleone65 914

Napoleone65

Użytkownik
napewno Polska nie bede wygrac bo Sousa nie cie znacz na polski pilka , napewno ja kto nie jestem treiner lepsej znam od jego

WLOCHY 13.00 mozna sprobowac bo od kiedy jest Mancini graion bardzo ladna i konkretna pilka

dla mnie WLOCHY-ANGLIA albo Francia nie wize innego
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Psychosocial 802,6K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Proszę się opanować. Użytkownik o nicku Napoleone65 być może jest głuchoniemy. Tak właśnie oni niestandardowo piszą bo sam spotkałem się niejednokrotnie z podobnymi wyrazami gdy z nimi korespondowałem.

Pzdr/Psycho
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
C 37

chill-out1

Użytkownik
niech pisze dopoki kazdy go rozumie.. wrocmy do tematu.. mysle o wzieciu bonusu powitalnego od lvbet 2tys i tam jest ze bonus musi byc zagrany 3 mecze z min kursem na kazde spotakanie 1.25 a kurc calkowity 2.4... myslalem o 3-4 meczach z Euro

narazie mam dania - finlandia 1 wlochy - turcja 1 hiszpania - polska 1..

moze wy macie jakies ciekawe typy? B barlo123 dal wyzej fajny combi i bym wzial wegry ponizej 1,5pkt ale narazie nie ma tego w lvbet
 
Napoleone65 914

Napoleone65

Użytkownik
niech pisze dopoki kazdy go rozumie.. wrocmy do tematu.. mysle o wzieciu bonusu powitalnego od lvbet 2tys i tam jest ze bonus musi byc zagrany 3 mecze z min kursem na kazde spotakanie 1.25 a kurc calkowity 2.4... myslalem o 3-4 meczach z Euro

narazie mam dania - finlandia 1 wlochy - turcja 1 hiszpania - polska 1..

moze wy macie jakies ciekawe typy? B barlo123 dal wyzej fajny combi i bym wzial wegry ponizej 1,5pkt ale narazie nie ma tego w lvbet
dla mnie russia-belgio bts albo over 2.5, holandia-ucraina over 2.5 i francia-niemczy 1
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
niech pisze dopoki kazdy go rozumie.. wrocmy do tematu.. mysle o wzieciu bonusu powitalnego od lvbet 2tys i tam jest ze bonus musi byc zagrany 3 mecze z min kursem na kazde spotakanie 1.25 a kurc calkowity 2.4... myslalem o 3-4 meczach z Euro

narazie mam dania - finlandia 1 wlochy - turcja 1 hiszpania - polska 1..

moze wy macie jakies ciekawe typy? B barlo123 dal wyzej fajny combi i bym wzial wegry ponizej 1,5pkt ale narazie nie ma tego w lvbet
Tego tam nie bedzie zapewne, juz na ewinnerze tez sie raczej nie opłaca bo kurs mniejszy niz ja gralem.

Dla mnie euro to loteria troche, ale napewno fajnie wygląda taka taśma jak chcesz grac z tego bonusu:

Węgry- Portugalia 2
Węgry- Francja 2
Walia- Szwajcaria X2
Ako 2.87 @lvbet


Bede gral przeciwko Węgrom, dla mnie na zadnej pozycji nie mają podjazdu do tych reprezentacji- przeciez nawet defensywa Portugalii jaki sezon miała, Fonte w Lille, a Pepe w Porto, Cancelo i Dias z City, do tego Guerreiro z Borussi. Nie bede calej kadry tutaj wypisywał, ale ja te 2 mecze traktuje jako dosyć pewne i mozesz sobie je dac do kuponu spokojnie. Co do Szwajcarii dla mnie mają fajna, zgraną pake, tam praktycznie kazdy gra w swoich klubach. Walia gra slabo, nie maja pomyslu, mecz na neutralnym terenie, dla mnie Szwajcaria tego nie przegra.
To ostatnie mozesz ewentualnie jakos zmienić i nie wiem dać Szkocja- Czechy x2 albo Dania - Finlandia 1. Jedyny minus, ze Szkoci graja u siebie, a tak to nie mają podjazdu do Czechow, nawet jak ktos sie z tym nie zgadza. Tam chlopaki, ktorzy rozgrywaja fajne role w swoich klubach do tego gracze ze Slavii. Soucek to chyba w 11 sezonu sie znalazł..
Ja nie ruszam tego meczu Hiszpanii, oni to nie to samo co kiedys, chyba nawet Grecja pokazala jak ugrac cos ostatnio. Polska przynajmniej na 3 pozycjach ma lepszych graczy, dla mnie no bet i to jeszcze grac przeciwko swoim.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
C 37

chill-out1

Użytkownik
Tego tam nie bedzie zapewne, juz na ewinnerze tez sie raczej nie opłaca bo kurs mniejszy niz ja gralem.

Dla mnie euro to loteria troche, ale napewno fajnie wygląda taka taśma jak chcesz grac z tego bonusu:

Węgry- Portugalia 2
Węgry- Francja 2
Walia- Szwajcaria X2
Ako 2.87 @lvbet


Bede gral przeciwko Węgrom, dla mnie na zadnej pozycji nie mają podjazdu do tych reprezentacji- przeciez nawet defensywa Portugalii jaki sezon miała, Fonte w Lille, a Pepe w Porto, Cancelo i Dias z City, do tego Guerreiro z Borussi. Nie bede calej kadry tutaj wypisywał, ale ja te 2 mecze traktuje jako dosyć pewne i mozesz sobie je dac do kuponu spokojnie. Co do Szwajcarii dla mnie mają fajna, zgraną pake, tam praktycznie kazdy gra w swoich klubach. Walia gra slabo, nie maja pomyslu, mecz na neutralnym terenie, dla mnie Szwajcaria tego nie przegra.
To ostatnie mozesz ewentualnie jakos zmienić i nie wiem dać Szkocja- Czechy x2 albo Dania - Finlandia 1. Jedyny minus, ze Szkoci graja u siebie, a tak to nie mają podjazdu do Czechow, nawet jak ktos sie z tym nie zgadza. Tam chlopaki, ktorzy rozgrywaja fajne role w swoich klubach do tego gracze ze Slavii. Soucek to chyba w 11 sezonu sie znalazł..
Ja nie ruszam tego meczu Hiszpanii, oni to nie to samo co kiedys, chyba nawet Grecja pokazala jak ugrac cos ostatnio. Polska przynajmniej na 3 pozycjach ma lepszych graczy, dla mnie no bet i to jeszcze grac przeciwko swoim.
Wegry Portugalia tez biore raczej no zobaczymy.. ja czekam do piatku przed euro i zobacze co grac
 
Do góry Bottom