>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kto wygra Mistrzostwa Europy 2020

Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Kto Waszym zdaniem wygra Mistrzostwa Europy 2020. Tytułu broni reprezentacja Portugalii, ale czy jest w stanie powtórzyć sukces sprzed 2 lat? Czy może któryś z krajów, których ostatnio brakowało na wielkiej imprezie jak Włochy czy Holandia, faworytów jest na pewno kilku, a Puchar tylko jeden, a jak widzicie szansę naszej reprezentacji?
Czekamy na Wasze opinie i zapraszamy do konstruktywnej dyskusji.
 
zloty5o 83,2K

zloty5o

Użytkownik
Jak dla mnie faworyt jest jeden BELGIA ma niemilosernie mocna pake po ostatnich mistrzostwach swiata maja napewno niedosyt beda chcieli cos udowodnic w grupie jeszcze przed losowaniem pismaki pisza ze beda z Rosja Dania Walia nie widze tu przeciwnikow dla nich wiec tylko jakies kursy sie pojawia to srebrnika poloze na 1-3 pudlo musi byc
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
STS wystawił już kursy na zwycięzców Mistrzostw Europy.





Na pewno spodziewał się nieco większego kursu na Anglików, ale po tym jak przeszli kwalifikacje i wyglądali w nich naprawdę niesamowicie to chyba niema co się dziwić.
Hiszpania?. No cóż nie wiadomo jak zespół będzie się zachowywał po przyjściu Enrique. Moreno zrobił maszynę, lecz wiedział o tym, że jeśli Enrique będzie chciał wrócić to musi mu ustąpić miejsca, a media niestety wywołują gówno burze...
Na Francje na pewno bym nie postawił ani złotówki. Spora męczarnia w kilku meczach, która nie napawa optymizmem...
Belgia, Holandia, Włochy kursy na pewno mogły by być trochę większe żeby zachęciły do pogrania.​
 
kibic-zwierze 42,1K

kibic-zwierze

Użytkownik
Anglia, Hiszpania, Francja, Portugalia, Belgia

Dalej

Włochy, Niemcy

Potem

Chorwacja, Holandia

Patrząc na to, to moim zdaniem wygra ktoś z tej 7. Chorwacja i Holandia już kawałek za nimi

Moim zdaniem brak którejś drużyny z tej 7 w ćwierćfinale będzie ultraniespodzianka a potem od ćwierćfinału to już bardziej forma dnia różnice między nimi znikome. 

Anglia ma mega drużynę, Hiszpanie, Portugalia i Belgia również... Jak nie powypadaja piłkarze przez kontuzje to od ćwierćfinału mogą być suoer mistrzostwa. Wcześniej przez ilość drużyn i cała formule to fuck uefa! 
​​​
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Anglia w porównaniu z Belgia to chyba tylko ze względu na nazwe i tradycje? 
Caly ich sekret to wylosowanie łatwego koszyka i gromia ogorow (bo mieli udane poprzednie eliminacje i tak w kolko) , a jak przychodzi mecz z silnym rywalem (na imprezie mistrzowskiej) to sa jak zwykle baty. Chocby z Belgia dostali dwa razy na mistrzostwach.
Strasznie przereklamowana druzyna, wlasciwie ich sytuacja jest podobna do Polakow. Czlowiek 'leśnych dziadkow' ze związku został trenerem i wszyscy jada na jednym wozie, byle interes się krecil, ubarwiając rzeczywistość.`
No i podobnie jak Polacy, przychodzą mecze z silnymi druzynami na mistrzostwach (w wypadku Polakow z byle kim bo dla nich zgrupowanie = pijatyka) i rywale pokazuja im miejsce w szeregu. 
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dla mnie faworytami są Anglia i Francja, czyli tak jak to widzą bukmacherzy i mistrza widzę w którejś z tych reprezentacji, no ewentualnie w Hiszpanii. Obie te reprezentacje kadrowo wyglądają wręcz niesamowicie. Stawiać długoterminówki po takich kursach jest jednak nieopłacalne, bo przecież są też inne potęgi jak Hiszpania również z bardzo mocnym składem czy Niemcy, którzy mieli lekki kryzys, ale już chyba go zażegnali i znowu trzeba się z nimi liczyć. Do faworytów trzeba zaliczyć też Belgię czy nawet Włochów, którzy grają coraz lepiej, ale według mnie żadna z nich nie wygra całego turnieju.
Kurs na Holandię jest według mnie dużo za niski. Wiem, że mają młody, ciekawy skład, ale teraz nie widzę ich jako mistrzów i nie zagrałbym ich nawet po kursie 30, a co dopiero po 10.
Portugalia może zajść dość daleko, ale tytułu raczej nie obronią.

Wiem jedno- już mi szkoda naszej reprezentacji, bo znowu oczekiwania będą zdecydowanie zbyt wysokie w stosunku do naszych możliwości. Ze względu na formę życia Lewandowskiego wielu ekspertów znowu będzie wróżyć półfinał czy nawet finał, a my po prostu mamy zdecydowanie gorszą kadrę od przynajmniej dziesięciu reprezentacji oraz porównywalną z jeszcze paroma. Jedynym turniejem po jakim na naszych piłkarzy nie spadła lawina krytyki to był ten w 2016, gdzie doszliśmy do ćwierćfinału, po reszcie turniejów była taka lawina nieuzasadnionego hejtu, że szkoda gadać. Ostatni mundial to już był szczyt wszystkiego.
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Belgia jest mocna w biciu słabych i średniaków. Ten zespół nie jest odpowiednio zbalansowany, w starciu z najsilniejszymi będzie ustępował pola.

Anglia nie pierwszy raz idzie przez eliminacja jak burza, a gdy przychodzi do wielkiego turnieju to skończy się jak zawsze. Final Four Ligi Narodów pokazał, że bić Czarnogórę i Bułgarię to nie to samo co rywalizować z najlepszymi. Czesi u siebie także obnażyli ich braki. Może zajdą daleko jak im się drabinka ułoży ale nie sądzę by byli w stanie wygrać turniej pomimo tego, że półfinały i finał są na Wembley.

Holandii w ogóle nie biorę pod uwagę. To jest w tej chwili druga liga w Europie. Z Ryanem Babelem w ataku nie da się wygrać Mistrzostw Europy.

Nic dwa razy się nie zdarza. Portugalia jest solidna ale już na MŚ została zweryfikowana przez Urugwaj. Podobny kaliber jak Anglia, mogą zajść daleko ale drugi raz niespodzianki nie będzie.

Włochy niby się odbudowały pod wodzą Manciniego ale on jako trener nigdy mnie nie przekonywał do końca. Wygrać 10 meczów w takiej grupie to jeszcze wielki wyczyn nie jest. Pewnie, że zanotowali progres, wyglądają dobrze, mają apetyty na sukces ale myślę, że ich maksimum to półfinał.

Faworytów jest trzech: Niemcy, Hiszpania i Francja. Ktoś z tej trójki zdobędzie tytuł.

Francja jest najsilniejsza kadrowo, potwierdziła to na Mundialu. Jeżeli nadal będą głodni sukcesu i zagrają na miarę możliwości to jak najbardziej mogą triumfować.

Hiszpania niewiele ustępuje Francuzom. Jeżeli sytuacja z selekcjonerami się ustabilizuje, a zespół zatrybi tak jak na początku pracy Luisa Enrique to mogą roznieść wszystkich. Szczególnie, że do pierwszej reprezentacji przybyły posiłki z kadry U-21 (de facto U-23) która w cuglach wygrała tegoroczne Euro.

Niemcy to najlepszy kolektyw w piłce reprezentacyjnej. Nie mają już wielu gwiazd, części zawodników podziękowano ale Niemcy to Niemcy. Świetnie szkolą, grają jak drużyna klubowa, zawsze są mocni. Low pracuje już długo, na pewno wyciągnął wnioski z przegranego Mundialu. W eliminacjach momentami dali fajne show. A jeżeli mowa o młodzieżowym Euro, niewiele ustępowali Hiszpanom. Jak trafią z formą to jak najbardziej stać ich na tytuł.

 
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja powiem tak. Na pewno wiem kto nie wygra, a będą to z tych co piszecie - Niemcy... Od czasu Rosji nawet nie wiem czy się poprawili, ale nawet jak tak to kadrowo jest to po za ich zasięgiem wobec młodych i szybkich drużyn jak Francja... Generalnie nie ma teraz najmniejszego sensu grać długoterminówki. Po pierwszych meczach w grupach będzie można po zbliżonych kursach uderzać...

Moje kilkuletnie doświadczenie w bukmacherce (kurczę zaczynałem te 7 lat temu, a wydaje się to jak by było wczoraj.. Hahahaha :) ) podpowiada mi, że zupełnie nie warto teraz tego grać.. Przykład z Rosji - Chorwacja właściwie od początku ładnie się pokazywała i nawet przed fazą pucharową wciąż były dobre kursy na miejsca 1-4 nie wspominając o 1-2 (z czego skorzystałem), a Niemcy które miałem zagrane przed startem MŚ mi utopiły kupony na wygrane rzędu 10000zł przegrywając z Koreą... Można ewentualnie pograć jakieś pewniaki, a potem kontrować...

I mam prośbę do adminów - do czasu Euro zróbcie tak żeby poprawiać błędy językowe bez wciskania CTRL bo to chyba jedyne forum z takimi wynalazkami... Przydało by się też umożliwienie cytowania selektywnego zaznaczonych fragmentów bo obecnie można tylko cały post. Chodzi mi o to, że kiedyś można było np wpisać QOUTE i zaznaczyć sobie co się cytuje i pod czym się odpowiada... Na innych forach wystarczy wcisnąć kilka razy ENTER żeby móc zacytować żądany fragment tekstu i pod nim pisać... Tutaj są jakieś kompletne wynalazki, nigdzie indziej nie spotykane...
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
cytat z dnia 26 listopada 2019 00:35 przez adamo80Ja powiem tak. Na pewno wiem kto nie wygra, a będą to z tych co piszecie - Niemcy... Od czasu Rosji nawet nie wiem czy się poprawili, ale nawet jak tak to kadrowo jest to po za ich zasięgiem wobec młodych i szybkich drużyn jak Francja... Generalnie nie ma teraz najmniejszego sensu grać długoterminówki. Po pierwszych meczach w grupach będzie można po zbliżonych kursach uderzać...

Moje kilkuletnie doświadczenie w bukmacherce (kurczę zaczynałem te 7 lat temu, a wydaje się to jak by było wczoraj.. Hahahaha :) ) podpowiada mi, że zupełnie nie warto teraz tego grać.. Przykład z Rosji - Chorwacja właściwie od początku ładnie się pokazywała i nawet przed fazą pucharową wciąż były dobre kursy na miejsca 1-4 nie wspominając o 1-2 (z czego skorzystałem), a Niemcy które miałem zagrane przed startem MŚ mi utopiły kupony na wygrane rzędu 10000zł przegrywając z Koreą... Można ewentualnie pograć jakieś pewniaki, a potem kontrować...

I mam prośbę do adminów - do czasu Euro zróbcie tak żeby poprawiać błędy językowe bez wciskania CTRL bo to chyba jedyne forum z takimi wynalazkami... Przydało by się też umożliwienie cytowania selektywnego zaznaczonych fragmentów bo obecnie można tylko cały post. Chodzi mi o to, że kiedyś można było np wpisać QOUTE i zaznaczyć sobie co się cytuje i pod czym się odpowiada... Na innych forach wystarczy wcisnąć kilka razy ENTER żeby móc zacytować żądany fragment tekstu i pod nim pisać... Tutaj są jakieś kompletne wynalazki, nigdzie indziej nie spotykane...

Niemcy pewnie nie wygrają, faktycznie nie są najsilniejsi kadrowo. Niemniej spokojnie mogą skończyć w top2, w top4 ponad wieloma innymi faworytami. W 2010 roku też mało kto na nich stawiał, a grali najlepszą piłkę na Mundialu. Niemcy to Niemcy, rozczarowali na 2 poprzednich turniejach (Euro 2016 mimo wszystko na minus). Taka passa wiecznie trwać nie będzie. Swoje na podium muszą odstać z urzędu.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Pojawiły się kursy na zwycięstwo końcowe na EURO 2020. Faworytem według bukmacherów jest reprezentacja Anglii, następnie Francja oraz Belgia, wysoko również są oceniane szanse Niemiec, Holandii oraz Hiszpanii, nasza reprezentacja co niestety nie może dziwić daleko w tej klasyfikacji.


 
Kursy: Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
G 0

greg12

Użytkownik


Anglia wygra, ale też po sporych męczarniach. I znowu będzie dylemat jak po Euro 2016, czy to rzeczywiście najsłabszy mistrz Europy w historii. Chociaż wydaje mi się, że słabszym mistrzem od Portugalii sprzed czterech lat już się nie da być. 

 

PS tak, Grecja 2004 nie była słabsza. Grała brzydko dla oka, ale nie wyszła z trzeciego miejsca, ani ledwo się doczołgała do finału ;) 
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
cytat z dnia 2 grudnia 2019 17:03 przez waldi1979Pojawiły się kursy na zwycięstwo końcowe na EURO 2020. Faworytem według bukmacherów jest reprezentacja Anglii, następnie Francja oraz Belgia, wysoko również są oceniane szanse Niemiec, Holandii oraz Hiszpanii, nasza reprezentacja co niestety nie może dziwić daleko w tej klasyfikacji.

Kursy: Fortuna
Jak pisałem... Granie tego jest głupotą... Pierwsza myśl "nowicjusza" - co za fajny kurs na Francję, ale zaraz sobie uświadomiłem, że kursy oscylujące ok 2,00 to już będą jak ona będzie grała znacznie wcześniej... Tym nie mniej ta Francja 1-4 po 2,35 powinna wejść więc jak ktoś ma zbędne parę zł do zamrożenia to może pograć...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A i jeszcze jedno. Ostatnio nie miałem czasu śledzić co się dzieje... Co takiego stało się w Anglii, że oni są uznawani za faworytów ? Gra ktoś na miarę Mbape i reszty mocnej paki z Francji ? Z tego co pamiętam to Anglia to jakieś 4 lata temu to nawet przegrywała ze średniakami...
 
N 297,9K

niewierny-janek

Użytkownik
cytat z dnia 4 grudnia 2019 20:54 przez adamo80A i jeszcze jedno. Ostatnio nie miałem czasu śledzić co się dzieje... Co takiego stało się w Anglii, że oni są uznawani za faworytów ? Gra ktoś na miarę Mbape i reszty mocnej paki z Francji ? Z tego co pamiętam to Anglia to jakieś 4 lata temu to nawet przegrywała ze średniakami...
Anglia zagrała fajne, ofensywne eliminacje. Mają ciekawy i młody zespół.  Dodatkowo półfinały i finał mistrzostw odbędą się na Wembley. Myślę że na ten kurs przede wszystkim wpływa rola gospodarza decydujących meczów. 
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Powiem tak w końcu Poartugalia się nie przeciśnie do dalszej rundy,bez wątpienia grupa F jest grupą śmierci i na pewno z tej  grupy wyjdą dwa zespoły będą to Niemcy i Francuzi ponieważ są znacznie lepsi od Portugalczyków,umówmy się że na Euro 2016,Portugalia dostała się do 1/8 finału tylnymi drzwiami,i jak widzieliśmy oni wygrali tylko jedno spotkanie w regulaminowym czasie w pół finale z Walią ,wszystkie po zostałe mecze remisowali włoncznie z finałowym z Francja. Na tym euro dostaną czapę od Niemców i Francuzów i będzie pozamiatane ,Portugalia strasznie męczy po za Ranaldo i Silvą nie ma tak jakiś super piłkarzy ,którzy mogli by pociągnąć ten zespół w meczach z śilniejszymi rywalami.Moim skromnym zdanie to euro wygra Belgia,może im brakuje doświadczenia w meczach na wysokim pułapie jak na przykład półfinał czy finał ,mają taką głębie składu i tak wielu dobrych zawodników grający w najlepszych klubach świata że jeśli nie teraz to już nigdy. Stawiam na Belgów.
 
J 46

janek_jot

Użytkownik
Ja myślę, że będzie mega niespodzianka i EURO wygra Polska. Mamy świetną ekipę, która przed turniejem się przebudzi, każdy z zawodników da z siebie 200% i zaskoczymy przeciwników. Poza tym Pan Brzęczek to dobry taktyk, ma plan który wprawi w osłupienie całą Europę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Tak delikatnie się wtrącę i powiem kilka słów od siebie. Ja osobiście naprawdę bym nie przekreślał Portugalii.
Przyszła młodzież i naprawdę ta drużyna wygląda bardzo dobrze i bardzo ciekawie. Wiadomo, że do Euro jest mnóstwo czasu i wiele się może zmienić przez kontuzje i przez formę bo tak naprawdę nie wiadomo czy COVID nie będzie do następnego roku itd..

Ale patrząc na skład Portugalii to wygląda to naprawdę imponująco..
Są przede wszystkim doświadczeni C. Ronaldo, J. Moutinho, R. Patricio czy A. Lopez.
Do nich można dołączyć już piłkarzy coraz bardziej doświadczonych jak: B. Silva, B. Fernandes, R. Guerreiro, W. Carvalho, D. Pereira, J. Cancelo, M. Rui.
No i wreszcie nowe gwiazdy wschodzące albo już na światowym topie: J. Felix, Trincao, D. Jota, R. Sanchez, R. Dias.

Oczywiście, że można tak o wielu drużynach pisać, że mają kapitalnych zawodników ale ja uważam, że ten zespół może naprawdę zajść bardzo daleko jeśli tylko trafią z formą to ja osobiście uważam, że będą 1 z 3-4 wyraźnych faworytów przed Euro.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
H 208

hubertoso1003

Użytkownik
Tak jak kolega wyżej, też uważam, że nie należy przekreślać Portugalii. Dodam, że przed Euro 2016 nikt nie stawiał ich w roli faworytów a wygrali. Ich styl gry oczywiście nie jest piękny, ale jest skuteczny, a o to w piłce nożnej chodzi. Mając takich zawodników jak CR7,Bruno Fernandes czy Joao Felix trzeba powiedzieć że dysponują niesamowitą siłą rażenia w ataku, problem na pewno może być w obronie ,ale wiemy że trener Fernando Santos znany jest z doskonałego rozpracowywania przeciwnika ,a co za tym idzie ich gra w obronie zawsze wygląda dobrze. Trzeba też podkreślić,że mogą to być ostatnie ME dla CR7 a co za tym idzie na pewno będzie się chciał w nich pokazać, a gdy on odpali to potrafi wejść na taki poziom, który nie jest osiągalny dla nikogo, a to z pewnością doda Portugalii niesamowitego kopa.
 
Do góry Bottom