>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kto wygra Mistrzostwa Europy 2012

B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Od początku turnieju widziałem Włochów jako zwycięzców tego EURO więc tym bardziej nie wypada mi się z tego wycofywać w półfinale. Do tej pory jedyną drużyną która postawiła większy opór ekipie Niemiec byli Portugalczycy. Dodatkowo nasi zachodni &quot; sąsiedzi &quot; w ćwierćfinałach mieli oni chyba najłatwiejszego rywala - Greków. Włosi mocno niedoceniani przed turniejem myślę że mogą się tu spokojnie postarać o małą niespodziankę. Czy aby to byłaby w ogóle niespodzianka? Jeżeli Włosi uporają się z Niemcami to w finale może już być wszystko co zresztą pokazał wczorajszy półfinał gdzie Portugalia była po prostu lepsza od Hiszpanów. A to że nie udało im się awansować to już inna sprawa...

Włochy - zwyciężą turniej 2/10 kurs 6,00 STS - Włosi 2 miejsce
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Ja bym uważał na Włochów..Po tych aferach korupcyjnych te chłopaki zazwyczaj potrafią dać z siebie max.Dwa razy MŚ wygrali w 82 roku i w 06..Teraz może nadejść czas wygrania ME po tych aferach Meczów towarzyskich bym nie brał pod uwagę,nawet tego pogromu gdzie od ruskich 3-0 dostali,ale jak ktoś mecz oglądał,to Włosi nie odstawali od Rosjan,a brami wpadły po prostu po idiotycznych błędach obrony,taki mecz się zdarza,dobrze dla nich,że w towarzyskim a nie spotkaniu o stawkę. W ogóle taka duża cisza z tymi Włochami..Co imprezę faworyci a tu nagle nic o nich się nie mówi/piszę w kontekście tytułu mistrzowskiego_Oczywiście również uważam,że główni faworyci to Hiszpania,Holandia i Niemcy.Ale np aktualni ME i MŚ jakoś nie zachwycali mnie ostatnio,wiecznie te tysiąc podań na własnej połowie,ale tez już nie takie szybkie jak kiedyś,gracze pewnie tez przemęczeni sezonem.Podobnie u Niemców,jakoś na świeżych w tych towarzyskich meczach nie wyglądali,no i,że to towarzyski mecz to nie znaczy,że drużyny mają olewać mecze czy coś,trenerzy są ambitnymi osobami a piłkarze profesjonalistami i jakoś męczyli się.Zobaczymy co Joachim wymyśli,w końcu miał kilka dni jak inni by drużynę &quot;odświeżyć&quot;. No więc uważajmy na Włochów a kurs sympatyczny,może zagram ten zakład za drobne,historia lubi się powtarzać jak widać..
I jak widać,mój scenariusz z poprzedniej strony pisany w dniu otwarcia mistrzostw może się sprawdzić.Wystarczy tylko albo aż wygrana Włochów nawet po karnych i będę zadowolony ;) Mam nadzieję,że ktoś skorzystał no i ,że oczywiście Włochy wygrają to wtedy będzie można się cieszyć ze swoich przepowiedni :p
 
tmlmrf 193

tmlmrf

Użytkownik
Poszedł głosik na obrońców tytułu. Wiem, gra Hiszpanów w ostatnim czasie nie imponowała, dochodzi kontuzja Villi, kłopoty Torresa, liczne porażki po zdobyciu mistrzostwa świata. Jestem jednak dziwnie spokojny o to, że jak tylko będzie trzeba (czyli na Euro właśnie), to pokażą ponownie klasę. Oczywiście bardzo ważnym czynnikiem będzie tutaj czy Villa da radę się wyleczyć, bo dla reprezentacji jest to zawodnik absolutnie kluczowy. Kilka znaków zapytania jest, ale dla mnie La Furia Roja jest głównym kandydatem do tytułu.
Przeceniacie moim zdaniem Niemców. Jasne, grają świetnie Loew robi tam kapitalną robotę ale bez przesady, że od razu wygrają Euro bez problemu. Podobnych rzeczy naczytałem się podczas mistrzostw świata gdzie po rozbiciu Anglików i Argentyńczyków mieli gładko pokonać męczących się w turnieju Hiszpanów. Jak się okazało za wiele do powiedzenia nie mieli. Grupę tutaj mają bardzo ciężką i o awans wcale nie będzie tak łatwo. Co do innych drużyn, to myślę że namieszać mogą Portugalczycy i Francuzi. Analogiczna sytuacja w obu reprezentacjach, młodzi trenerzy odpowiednio Bento i Blanc wykonują moim zdaniem świetną robotę. Nie wierzę z kolei zupełnie w Anglików, z grupy pewnie wyjdą ale dalej może być już problem
Jak widać przewidywania na turniej nie były najgorsze ???? . Hiszpanie mimo braku Puyola i Villi dali radę. Ileż to można się było naczytać o potężnych Niemcach, wypaleniu obrońców tytułu, ostatnio doszła nawet nudna gra. Włosi ( którym za ten turniej należą się wielkie brawa) po pokonaniu naszych zachodnich sąsiadów to już w ogóle mieli łatwo rozprawić się przewidywalnymi Hiszpanami. Jak było wszyscy widzieliśmy, ten mecz dobitnie pokazał, która drużyna jest obecnie najlepsza w Europie.
 
Do góry Bottom