>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto wygra Mistrzostwa Europy 2012

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Moim zdaniem faworytów jest dwóch: Hiszpania i Niemcy. Przeszkodzić im moze chyba jedynie Holandia. Co do Portugalii to nie zdziwiłbym się, gdyby zajęli ostatnie miejsce w grupie. W Anglików nie za bardzo wierze. Mają umiejętności i zawsze eliminacje przechodzą jak burza ale potem turniej główny i gotuje się w głowach. Po ostatnich mistrzostwach Capello mówił, że w Anglii jest takie parcie na sukces, że piłkarze nie wyrabiają. Chyba że odświeży skład i młodzież moze coś ugra. Fracja i Włochy to wydaje mi się, że jeszcze za wcześnie. Zmiana pokoleniowa i trzeba to poukładać. Może za 2-4 lata ale ze to jest piłka to nic nie wiadomo ????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Przed EURO 2008 byłem pewny, że wygrają Hiszpanie, choć wtedy tak murowanym faworytem nie byli. Teraz stawiam na Niemców. Świetny zespół, świetna generacja piłkarzy. Kto w Niemczech tęskni za Ballackiem? Raczej nikt. Za Kahnem? No może kilka osób. Albo za Fringsem? Pięknie im przebiegła wymiana pokoleń. Teraz mają gwiazdy pokroju Goetze, Neuera, Kroosa, Mullera, czy Hummelsa. A nad nimi przecież czuwa znakomity taktyk i psycholog, czyli Loew (śmiem twierdzić, że to on, a nie Klinsmann - odpowiada za sukcesy z poprzednich imprez).
PS Pozdrawiam 19-nastu idiotów ????
 
ak23 2

ak23

Użytkownik
Swój głos oddałem na Niemców, moim zdaniem to oni zdobędą ME 2012. Dorównać im może jedynie Hiszpania. Niemcy mają świetnych młodych, ale jakże doświadczonych zawodników. Goetze, Gomez, Kross, Hummels, Oezil, Khedira. Przecież oni grają w najlepszych klubach na świecie, a do tego są stosunkowo młodzi i pragną zwycięstw. Do tego świetna praca Joachima Loewa z całą ekipą. Wydaje mi się, że to niemcy zdobędą mistrzostwo. Ja będe im kibicował. ????
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Niemcy pod wodzą Loew&#39;a grają po prostu kosmicznie w piłkę i na pewno żadna reprezentacja stylem im nie dorówna, od bramkarza po atak nie mają żadnych słabości (może brak drugiego, obok Hummels&#39;a naprawdę klasowego stopera). W Hiszpanię po prostu nie wierzę że zdobędzie po EURO 2008 i MŚ 2010 kolejny raz ME. Holandia obok Anglii na pewno będą walczyć i zajdą pewnie do półfinału. Francuzi po ostatnich MŚ tak naprawdę się nie odbudowali, Makaroniarze dla mnie mają za słaby i niekompletny skład żeby wygrać z Niemcami czy Holendrami.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Tak Niemcy są faworytem ale od paru lat nie potrafią pokonać Hiszpanów na żadnej dużej imprezie na Euro zostali pokonani oraz na MS 2010 roku także Niemcy mogą wygrać jednak bardziej kośmicznie wygląda gra Hiszpanów i to na nich zagłosowałem myśle że oba zespoły zagrają w finale.
 
777 28

777

Użytkownik
Małe sprostowanie: na turnieju nie będzie czegoś takiego jak &quot;Polska&quot; tylko &quot;Reprezentacja PZPNu&quot; Bo przecież co to za Polska jak grają w niej zagraniczne odrzuty, które nawet słowa w naszym języku nie potrafią powiedzieć i nawet nie mają zamiaru się go uczyć bo i po co skoro z Polską łączy ich tylko jakas babka lub dziadek i chcą tu tylko zarobić, wypromować się na euro.
Uznawanie tego tworu Smudy za Reprezentację naszego kraju to naiwność albo brak zrozumienia czym jest polskość i tradycja. Zresztą my im nie daliśmy nic w żadnym etapie ich kształcenia. Od samego początku wyszkolili ich inni, inni ich utrzymywali, inni w nich wierzyli i z nimi trenowali a my sobie jak w supermarkecie wzieliśmy z półki i się cieszymy jak głupcy.
A co do głosowania to mam nadzieję, że Anglicy coś w końcu pokażą. Składu za cudownego nie mają ale w końcu muszą zaskoczyć.
 
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
Moim zdaniem Niemcy wygrają to na spokojnie. Mają obecnie najlepszą ekipę, zmiana pokoleń wyszła im na duży plus. Nie wierzę w zwycięstwo Hiszpanii-to byłby 3 triumf z rzędu, co dla mnie jest nie do osiągnięcia. To będzie ostatnia impreza dla niektórych zawodników jak Casillas, Xavi, Puyol. Oni w zasadzie już wszystko osiągnęli. Przypomnę, że Hiszpanie też wcześniej grali bardzo dobrze ale pomimo to nie mogli nic ugrac na większych imprezach. Teraz przyszedł czas na zmiany, mistrzem zostaną Niemcy, niestety.
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Nie zgodzę się co do Casillasa. I to nie dla tego że kibicuje akurat Realowi. ;)
Jak wiadomo u bramkarzy granica wieku jest trochę inaczej ustawiona niż u zawodników z pola. Na Euro będzie miał 31 lat, na bramkarza nie jest to w cale dużo. Spokojnie na tej pozycji można dłużej grać w reprezentacji. I na mistrzostwa świata w Brazylii Iker spokojnie może dalej grać w pierwszym składzie.
Xavi Na Euro niby już 32 lata ale i tak może się jeszcze łapać na następne MŚ.
Gorzej z Puyolem, Euro 2012 raczej będzie jego ostatnim turniejem w reprezentacji.
Ciężko jest sobie wyobrazić reprezentację Hiszpanii beż tych 3 graczy, symboli Hiszpańskiej piłki. ????
Sam też stawiam jednak na zwycięstwo Niemców na Euro. Jednak Hiszpania i Holandia to też świetne ekipy i każda z nich może wygrać ten turniej. Będzie ciekawie. :]
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Sonda nie kłanie. Niemcy zawsze na topie. Nic dziwnego, na ostatnich imprezach sportowych od MŚ 2002 zawsze są w czwórce. Tym razem też mogą zajść daleko, choć grupę mają nie łatwą określaną grupą śmierci. Inne zespoły mogą powalczyć tylko o drugie miejsce w grupie, a w kolejnych fazach kalkulować by nie trafić na nich. Stawiam na nich, że zajdą conajmniej do półfinału. Jeżeli Mario Goetze utrzyma forme może zostać królem strzelców Euro.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
U mnie już po wigilii to pokażę wam jak skończyli Francuzi na przełomie wieku...

Francja podobnie jak dzisiejsza Hiszpania przystępował do azjatyckiego mundialu po dwóch triumfach z rzędu na MŚ i Euro. Tak, sukces Hiszpanii nie jest niczym nadzwyczajnym. Dodam jeszcze, że Francja była bardzo blisko by wygrać trzy turnieje z rzędu bo w 1996 doszli do półfinału. Jednak turnieju z 2002 nie wspominają już tak dobrze. Nawiązuję do Francuzów bo uważam, że podobnie Hiszpanie nie wyjdą z grupy, na pewno skreślam ich już na starcie - nie włącza się do walki o triumf. Głównie dlatego, że są już wypaleni w reprezentacji... generalnie ostatnie turnieje pokazują, że to młodość decyduje o końcowych sukcesach i ma to nie tylko związek z kondycją ale również z możliwościami technicznymi. Zdaję sobie sprawę, że złe słowa na temat piłkarzy Barcelony skończą się napinkę ale postaram się do tego nie dopuścić ;).

Xavi, Puyol mają swoje lata i nawet jak są kluczowymi piłkarzami najlepszego klubu świata to już nigdy nie osiągną wyższego poziomu niż teraz prezentują bo są najzwyczajniej za starzy. W piłce tak już jest, że jak ktoś stoi w miejscu to znaczy, że się cofa. Trzeba też zauważyć, że główną rolę odgrywać powinni piłkarze tacy jak Torres :grin: sam kibicuje Chelsea ale bądźmy poważni Fernando jest do niczego. Może trochę kontrowersyjnie to zabrzmi ale uważam, że David Villa podąża drogą Torresa.

Hiszpania jest w ciężkiej grupie; Wołosi postawią autobus i będą liczyć na swoich napastników, Irlandia pod wodzą Trapattoniego (polecam wygooglować to nazwisko) jest moim czarnym koniem tego turnieju, nawiasem mówiąc już od czasów eliminacji MŚ prezentują wysoki poziom i Chorwacja, która zawsze i wszędzie jest groźna.

Naprawdę uważam, że Hiszpanie będą mieli problem z wyjściem z grupy. Myślę nawet, że to będzie koniec Hiszpanii na jakiś czas, każda drużyna się kiedyś kończy...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja też już po kolacji więc dopiszę tu swoich kilka zdań o tym jak może wyglądać ten turniej.
Większość z Was pisze że są dwaj faworyci Niemcy i Hiszpania. I macie rację oczywiście bo potencjał tych drużyn jest znacznie większy od reszty stawki. Pamiętać trzeba jednak,że to jest turniej czyli 6 meczy z których można tak naprawdę pozwolić sobie na najwyżej jeden słabszy w grupie. Niemcy są w strasznie trudnej grupie,ale uważam że sobie poradzą. Nie jestem już tak tego pewny w przypadku Holandii i mam taki przeczucie,że nie zobaczymy ich w fazie pucharowej.
Ważną kwestią będzie na pewno to jak drużyny przygotują się do turnieju,jak będzie wyglądało zdrowie kluczowych graczy,jak taktycznie rozpracowani zostaną rywale. Wiadomo,że większość zawodników będzie już zmęczona rozgrywkami klubowymi,jak to może wpłynąć na wyniki pokazało Euro 2004 chociażby..
Jeśli idzie o naszą reprezentację to jedyną szansę widzę w ponadprzeciętnej mobilizacji wszystkich naszych graczy i walką na całego przez 90 minut każdego meczu.Wtedy może braki techniczne,fizyczne i taktyczne naszej ekipy nie będą aż tak widoczne i uda się wyjść z grupy.Każdy z nas zapewne o tym marzy.
Moim cichym faworytem jest Anglia,choć nie jestem jakimś wielkim fanem tej drużyny to fascynuje mnie Premiership i jestem ciekaw czy w końcu Anglicy zagrają tak jak oczekuje tego cały naród Wyspiarzy. Trenera mają tego samego od dłuższego czasu,ale stylu nadal im brak w grze. Mam nadzieję,że na Euro zagra Gerrard,który nie może wyleczyć do końca kontuzji. I mam też nadzieję,że pojawią się w podstawowym składzie tacy gracze jak Wilshere i Sturridge-wtedy wsparci Rooney&#39;em czy Terrym mogą zamieszać w tym turnieju.
 
paint12 130

paint12

Użytkownik
No no patrząc na grupę polaków na prawdę mamy szanse zaistnieć na tym turnieju. Potrzeba nam tego tej determinacji i zadowolenia z własnej gry. Musimy być bardziej pewni siebie a dojdziemy na pewno nawet do półfinału co było by ogromnym sukcesem. Potrzeba nam promowania naszej piłki i naszych piłkarzy bo jesteśmy z góry ustawiani na pozycji przegranych przez inne drużyny.
Chciałbym w naszej kadrze zobaczyć piłkarzy WKS Śląska Wrocław które niesamowicie się spisuje w tym sezonie.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
@darius010
Nie zgodzę sie z Tobą co do Hiszpanii. Przyznałbym Ci rację, ale dopiero za 2, może 4 lata na kolejnych MŚ,ME...Teraz jeszcze są zespołem w którym grają najlepsi zawodnicy na świecie i mimo tego że się nie rozwijają, to wciąż są najlepsi. Nie uważam że wygrają Euro 2012 ale na pewno są wystarczająco mocni żeby to zrobić.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Nawiązuję do Francuzów bo uważam, że podobnie Hiszpanie nie wyjdą z grupy, na pewno skreślam ich już na starcie - nie włącza się do walki o triumf. Głównie dlatego, że są już wypaleni w reprezentacji... generalnie ostatnie turnieje pokazują, że to młodość decyduje o końcowych sukcesach i ma to nie tylko związek z kondycją ale również z możliwościami technicznymi.
Z Francją był jeden, dość zasadniczy problem - był Zidane były sukcesy. Wtedy w Azji Zidane był kontuzjowany, w 2006 doprowadził Francję do finału, a w zeszłym roku co było wszyscy pamiętamy.
Co do wypalenia to dopiero okaże się na ME. Eliminacje czy towarzyskie mecze dla graczy, którzy tyle osiągnęli mogą rzeczywiście nie był wystarczającym impulsem do grania na 100% całego spotkania. O młodości to nietrafiony przykład - w RPA Hiszpania miała średnią wieku 25,9 lat, mniej z drużyn europejskich miały tylko Niemcy - 25 lat.

Xavi, Puyol mają swoje lata i nawet jak są kluczowymi piłkarzami najlepszego klubu świata to już nigdy nie osiągną wyższego poziomu niż teraz prezentują bo są najzwyczajniej za starzy. W piłce tak już jest, że jak ktoś stoi w miejscu to znaczy, że się cofa.
Zależy na jakim poziomie rozwoju piłkarskiego się zatrzymał. Puyol nadrabia wolą walki i poświęceniem, którego u naszych piłkarzy nie uświadczysz. Moim zdaniem do poziomu Xaviego jeszcze daleko jakiemukolwiek piłkarzowi. Tym bardziej, że on nadal się rozwija. Ostatnio częściej gra bliżej bramki i wynikiem tego jest sporo zdobywanych bramek. Hiszpania ma długą ławkę rezerwowych i jeśli nie Ci, którzy grali ostatnio w podstawowym składzie to są jeszcze Fabregas, Llorente, Alba, Mata, Thiago, Cazorla - tym raczej ambicji zabraknąć nie powinno i to oni z Niemcami powinni powalczyć o złoto.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Nie zgodzę sie z Tobą co do Hiszpanii. Przyznałbym Ci rację, ale dopiero za 2, może 4 lata na kolejnych MŚ,ME...Teraz jeszcze są zespołem w którym grają najlepsi zawodnicy na świecie i mimo tego że się nie rozwijają, to wciąż są najlepsi. Nie uważam że wygrają Euro 2012 ale na pewno są wystarczająco mocni żeby to zrobić.
Właściwie to nie ma jak do tego się odnieść. Z jednej strony kluczowy jest czas, moim zdaniem koniec Hiszpanii zbliża się wielkimi krokami. Stereotyp o tym, że w La Furia Roja grają najlepsi piłkarze trochę słabnie; najlepszego bramkarza raczej szukałbym u naszych zachodnich sąsiadów, najlepszych defensorów też próżno szukać na półwyspie iberyjskim, w pomocy i w napadzie mają piłkarzy klasowych ale bez przesady są już zdolniejsi w innych reprezentacjach.

Z Francją był jeden, dość zasadniczy problem - był Zidane były sukcesy.
Moglibyśmy długo polemizować na ten temat...

O młodości to nietrafiony przykład - w RPA Hiszpania miała średnią wieku 25,9 lat, mniej z drużyn europejskich miały tylko Niemcy - 25 lat.
Średnia wieku jest bez znaczenia... liczy się do niej piłkarzy którzy mogą nawet nie wybiec na boisko. Dwa lata miną i te dwa lata trzeba dodać do podstawowej jedenastki Hiszpanii.

Zależy na jakim poziomie rozwoju piłkarskiego się zatrzymał. Puyol nadrabia wolą walki i poświęceniem, którego u naszych piłkarzy nie uświadczysz. Moim zdaniem do poziomu Xaviego jeszcze daleko jakiemukolwiek piłkarzowi. Tym bardziej, że on nadal się rozwija. Ostatnio częściej gra bliżej bramki i wynikiem tego jest sporo zdobywanych bramek. Hiszpania ma długą ławkę rezerwowych i jeśli nie Ci, którzy grali ostatnio w podstawowym składzie to są jeszcze Fabregas, Llorente, Alba, Mata, Thiago, Cazorla - tym raczej ambicji zabraknąć nie powinno i to oni z Niemcami powinni powalczyć o złoto.
Jeśli gra się z napisem faworyt na plecach wola walki nie wystarczy bo to rywale będą bardziej zmotywowani. Fabregasa można cenić bo po transferze do Barcy osiągną progres, reszta prezentuję wysoki poziom ale brakuje im błysku w moim przekonaniu nie należą do &quot;złotego pokolenia&quot; .
 
voriax 12

voriax

Użytkownik
Na chwile obecną stawiam na Włochów ,drużyna turniejowa ,naszpikowana gwiazdami , odmłodzony skład , a nowi zawodnicy świetni, raczej z grupy powinni wyjść bez problemów tym bardziej ,że po ostatnich MŚ mają coś do udowodnienia. Postawiłbym też pieniądze ,że Dania wyjdzie z grupy i myśle ,że to moze być taki czarny koń tych zawodów.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Jeśli gra się z napisem faworyt na plecach wola walki nie wystarczy bo to rywale będą bardziej zmotywowani. Fabregasa można cenić bo po transferze do Barcy osiągną progres, reszta prezentuję wysoki poziom ale brakuje im błysku w moim przekonaniu nie należą do &quot;złotego pokolenia&quot;.
Co do woli walki to nie wydaje mi się, że podczas Mistrzostw Europy zabraknie jej w jakiejkolwiek drużynie, szczególnie tam, gdzie sukces jest bardzo prawdopodobny. No chyba że jestem naiwny ????
Co do złotego pokolenia to ja bym poczekał, bo moim zdaniem o tym czy takie było, można powiedzieć dopiero z perspektywy czasu, kiedy można zobaczyć co osiągnęli.
Nie mówie, że Hiszpania na pewno wygra bo głównym faworytem będą dla mnie Niemcy ale z grupy to wyjść powinni ????
 
M 11

marcineloo

Użytkownik
Niemcy - dawno nic nie wygrali (od 96 !). Po reformach w szkolnictwie pilkarzy itp maja rewelacyjna kadre. Do tego zaczeli grac widowiskowo pilke ! Dobrze, ze final na Ukrainie to nie odniosa tryumfu na polskiej ziemi ;)
 
Do góry Bottom