>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Kto wygra Mistrzostwa Europy 2012

uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Jeśli nie będzie kolejnego buntu w drużynie, a na to przynajmniej na razie się nie zapowiada, to może rzeczywiście dojdą daleko. Chociaż ja upatrywałbym Niemców jako faworytów. Oczywiście, po wiadomych wydarzeniach nie chciałbym, aby (jak to mówią) &quot;kraj wroga&quot; zdobył mistrzostwo na naszym terenie, ale ich kadra prezentuje się bardzo dobrze, mają dobrych, nawet doświadczonych zawodników, którzy rzeczywiście nawet w pojedynkę potrafią rozstrzygnąć losy spotkania na swoją korzyść. Najsłabszym punktem reprezentacji Niemiec wydaje się wciąż obrona. Sam Philip Lahm nie jest w stanie zatrzymać szarży kilku zawodników. Poza nim nie ma już na tej formacji tak pewnych i doświadczonych zawodników. Sam Joachim Löw wypowiadał się ostatnio, że muszą ciężko pracować nad tą formacją, bo rzeczywiście nie wygląda ona rewelacyjnie.
Cóż, miło byłoby spotkać się z Niemcami chociażby w ćwierćfinale ???? (dla tych co ciągle wierzą - o Finale nie wspominając).
 
chr1s 2

chr1s

Użytkownik
Ja natomiast nie widzę w finale ani Hiszpanów, ani Holendrów, ani Niemców. Myślę że będzie to inny turniej niż jakikolwiek dotychczas, tak wnioskuję na przykładzie ostatniego sezonu. Myślę że pierwsze skrzypce zagra jedna z tych drużyn : Francja , Anglia , Włochy . Francuzi odmłodzili skład, Anglicy potrafią odpalić w najmniej spodziewanym momencie, a Włosi mają sporo szczęścia. W półfinale widzę też miejsce dla jednej z drużyn : Rosji, Polski lub Danii.
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Ja bym widział Francję jako czarnego konia tych mistrzostw mają naprawdę fajny skład i myślę że może powtórzą sukces z roku 2000
zgadzam się z kolegą. maja odmłodzony skład, którym zagrają pierwszą imprezę i nikt im nie stawia wygórowanych celów. zagraja bez większej presji, mają młodych chłopaków, którzy w każdym meczu zagrają bez kompleksów. a grać potrafią i skład mają naprawdę bardzo ciekawy. dziwi mnie tak mało głosów w tej ankiecie na nich, ale jak widać niektórzy zagłosowali &quot; z jajem&quot;. Na pewno kilka PLN-ów w nich zainwestuję
 
krzysztofix 1,2K

krzysztofix

Użytkownik
Dla mnie chyba jednak Niemcy, chociaż chciałbym, żeby wreszcie Holendrzy coś ugrali. To, co zagrali w grupie na Euro &#39;08, to był kosmos i aż szkoda, że w QF trafili na niesamowitych wtedy Rosjan. No i ofc będę wyczekiwać na jakąś niespodziankę ze strony mało docenianej reprezentacji, ale z charakterem. Bo aż się japa cieszy na myśl o tym, co wyprawiali Turcy, szczególnie w meczu z Czechami, później z Chorwatami i równorzędna walka z podopiecznymi Loewa.

Oddzielny akapit dla Polaków, dla których niby obowiązkiem jest wyjście z grupy, ale wg skończy się jak zawsze, czyli mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor.
 
A 23

alejandr0

Użytkownik
Dla mnie Niemcy są absolutnym faworytem. Potencjał zespołu nieprawdopodobny. No i wkońcu mają prawdziwego lidera na środku obrony Hummelsa. Największe bogactwo oczywiście w postaci ofensywnych pomocników. Reus, Mini Mario, Ozil, Muller, Draxler. Kroosa nie licze bo pewnie będzie grał na &quot;szóstce &quot; ze Schweinim. Zagrozić może im Hiszpania, ale to nie jest ten zespół co kilka lat temu, coś tam się kończy i już nie wróci. Anglicy nie będą się liczyć jak zawsze, bo oni nie tworzą drużyny. Włosi są ciągle na etapie budowania
 
L 11

latomek7lol

Użytkownik
Moim zdaniem będzie jakieś objawienie turnieju. Hiszpanie powoli się wypalają i w ich przypadku zadziała prawo serii...Barcelona nie wygrała drugi raz z rzędy LM, więc i reprezentacja nie sięgnie kolejny raz po trofeum. Niemcy niby najsolidniejsza obecnie ekipa ale według mnie mają słabą psychikę, która szwankuje w decydujących momentach turnieju, tym bardziej teraz, gdy przegrali LM u siebie.. nie wiadomo czy się pozbierają. Stawiał bym, że daleko mogą zajść Włosi. Mają młodą reprezentacje, solidną obronę i Di Natale na szpicy. Jeśli CR7 i nani będą w formie to myślę, że Portugalia może coś zwojować o ile wygrają z Oranje i wyjdą z grupy.
 
pr0napek 31

pr0napek

Użytkownik
Jak dla mnie to Hiszpanie w tym roku nie wygrają EURO. CIęzko jest wygrać 3 wielkie turnieju z rzędu. Po 2 ten skład się prezentuję trochę gorzej niż na MS w 2010 roku. Dla mnie na faworyta numer 1 wyrosła reprezentacja Niemiec. W owej reprezentacji jest połączenie młodzieńczej fantazji, kreatywności itp z doświadczeniem i twardą grą innych zawodników. Jest to zespół, który w ostatnim czasie ciągle był w czołówce i teraz jest najlepszy czas na zrzucenie z tronu Hiszpanii.
 
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Na chwilę obecną tuż przez turniejem akcje Holandii wyraźnie idą dół natomiast Niemców do góry. Podobnie sytuacja wygląda w grupie C, gdzie Hiszpanie mogą mieć nie lada problem z pokonaniem Włochów. Hiszpanie są na pewno obok Niemców największymi faworytami grupy jednak nie widzę ich jako zwycięzców mistrzostw. Ich wyjście z grupy także może być problemem. Włosi prezentują się solidnie, z Iralndią powinni sobie poradzić jednak nie jestem pewien czy Chorwacja nie załatwi Hiszpanów. Przypomnijmy sobie pierwszy mecz Hiszpanów w RPA kiedy mimo że sięgnęli po tytuł przegrali pierwszy mecz z Szwajcarią. Chorwacja jest bardzo niewygodnym rywalem. I nie zdziwiłby mnie awans z tej grupy Włochów oraz Chorwatów.
Jeżeli chodzi o grupę naszą sytuacja jest najbardziej zagmatwana. Mimo że widzimy regularnie spotkania naszej reprezentacji w meczach towarzyskich nadal nie wiemy jaki drzemie potencjał w tym zespole. Trzeba uświadomić sobie że wszystkie mecze jakie rozegraliśmy między innymi Niemcami Portugalia z Łotwą czy teraz Słowacją to są wszystko spotkania towarzyskie. Należy podkreślić że rywale nie grali o być albo nie być. Polacy tymczasem z Niemcami czy Portugalią grali jak na turnieju. Jakie skutki? dwa remisy. Teraz należy się zastanowić jak zagrałaby reprezentacja Niemiec czy Portugalii gdyby grali z nami o być albo nie być. Polacy pierwszy mecz grają z Grecją, i pomimo hurraoptymizmu jest jednak problem. Grecy mają jednych z najszybszych piłkarzy w Europie. Polacy dla kontrastu biegają przeciętnie. Jedynie Błaszczykowski się wyrywa ponad standard. I to chyba tyle. Papadopoulos, Salpindidis czy Katsouranis biją naszych na głowę. Grecy z pewnością będą się bronić i czekać na swoje dynamiczne kontry i tutaj Polacy mogą mieć wielki problem. Jeszcze większym wyzwaniem dla nas będzie reprezentacja Rosji. Niewiadomo też czego się spodziewać po młodej ekipie Czeskiej. Szanse każdego zespołu w tej grupie są na tym samym poziomie. Minimalnie jednak stawiałbym na Rosje która z pierwszego lub drugiego miejsca powinna wyjść z grupy. Drugie miejsce mniej chętnie przyznałbym Polsce która jednak gra u siebie i kto wie czy pomocy sędziów będzie...
Ciekawie zapowiada się też grupa tzn. śmierci. Jak napisałem wcześniej akcje Holandii idą ostatnio wyraźnie w dół. Spodziewałbym się awansu tutaj Niemców i.... no właśnie dalej może być ciekawie. Nie zdziwie się jak Portugalia awansuje. Prezentują się naprawdę solidnie. Holendrzy mogą mieć duży problem z awansem właśnie przez Portugalczyków którzy prawdopodobnie zagrają z Holandią mecz o wszystko. Holandia jeżeli nie wygra pierwszego meczu z Danią może sobie zaprzepaścić awans. Typowałbym tutaj mimo wszystko awans Niemców i Portugalii.
Grupa D to ta w której przewiduje największe sensacje. A no właśnie. Szwedzi nie potrafią grać jeżeli nie na Ukrainie to na pewno nie z Ukrainą na Ukrainie. Ukraina wbrew pozorom prezentuje wielki potencjał, podejrzewam że gdyby doszło do spotkania Polski z Ukrainą mecz mógłby się dla nas źle skończyć.. gdybyśmy np. zagrali w Kijowie. Anglicy ponownie są wielkimi faworytami, a przynajmniej swojej grupy. Jednak utrata na początku już Rooneya może kosztować Anglię bardzo dużo w ataku. Bardzo ciekaw jestem jednak występu Angielskiego bramkarza Joe Harta który jest rewelacją Premier League i zapewne będzie stał w bramce Anglii. Interesującą zapowiada się także reprezentacja Francji która może być czarnym koniem mistrzostw. W swoim składzie naprawdę mają wielkie talenty, pytanie tylko czy zagrają jako drużyna czy znowu zaczną gwiazdorzyć. Typowałbym jednak mimo wszystko ich awans z grupy na drugim lub pierwszym miejscu. Z drugą drużyną może być problem. Dalej sprawa wydaje się być naprawdę otwarta. Jeżeli Ukraina pokona Szwecję co jest bardzo realne ich awans może być również otwarty. Anglia nie przekonuje mnie swoją grą zupełnie. Stawiałbym tutaj znowu na awans gospodarzy czyli Ukraine.
Mistrzostwo jest sprawą otwartą ale Niemcy wydają się mieć największe szanse którzy pewnie będą się czuli u nas jak w domu.
Być może..
A-----------------------B----------------------- C-------------------------D
Rosja-------------Niemcy--------------------Włochy-----------------Francja
Polska-----------Portugalia-----------------Chorwacja--------------Ukraina
Czechy------------Holandia--------------------Hiszpania-----------------Anglia
Grecja---------------Dania---------------------Irlandia-----------------Szwecja

Polska - Niemcy----------------------------Włochy - Ukraina/Anglia
Rosja - Portugalia/Holandia-------------Chorwacja/Hiszpania - Francja
-----------------------Portugalia/Holandia - Włochy-----------------------------
---------------------------Niemcy - Francja---------------------------------
-------------------------Włochy/Portugalia/Holandia - Niemcy-------------------------------
by scotratez
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
pelipe 17

pelipe

Użytkownik
Włosi i Portugalia? Nigga plz. We Włoszech akutalnie znowu jest afera korupcyjna przez co atmosfera w szatni na pewno nie jest dobra i to może mieć wpływ na postawę Włochów(z resztą ostatni mecz z Rosją to komedia była), Portugalia to tym bardziej nieprawdopodobny typ, bo:
1. Są w grupie śmierci, gdzie Niemcy i Holendrzy powinni ich złożyć na miękko, a Duńczycy zawsze byli nie wygodnym rywalem dla Portugalczyków.
2. Portugalia nie wygrała ŻADNEGO meczu w tym roku
3. Ostatni mecz z Turcją to był &quot;popis&quot; skuteczności i obrony Portugalczyków.
 
Z 582K
Ja osobiscie typuje final Niemcy-Hiszpania.Mysle ze zwyciesko z niego wyjdzie druzyna Niemiec i przerwie hegomonie Hiszpanow.Niemcy to zespol turniejowy i napewno najlepsza forme bedzie mial w finale rozgrywek.Gomez pewnie przesadzi o zwyciestwie swej druzyny i strzeli decydujaca bramke wtym pojedynku.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Pozwolę sobie coś napisać, turniej można powiedzieć już się zaczął. Może nikt jeszcze piłki nie kopną ale już zaczynają się wywiady docelowe, gra psychologiczna.

Myślę, że ME zdecydowanie wygrają Niemcy. Ja jestem od Bundesligi i możecie mówić, że moja opinia jest stronnicza, nieobiektywna ale sami się za parę dni przekonacie że Niemcy odskoczyli światu tak jak kiedyś zrobiła to Barcelona. Przytoczę ostatnie suche statystyki, ostatnie 3 lata w LM, to 3 lat w których Niemcy mają półfinalistę, a dwa razy Niemiecka drużyna przegrywa w finale. Zarówno z Interem jak i z Chelsea to Bayern był drużyną która grała w piłkę.

Nikogo chyba nie trzeba uświadamiać, Niemcy bardzo dużo wydają na szkolenie. Generalnie wszyscy to wiedzą, mogę to jednak trochę szerzej zobrazować. Niemieckie kluby, mają takie stowarzyszenie &quot;Ligi 36&quot; zrzeszające wszystkie kluby, występujące na poziomie pierwszej i drugiej BL. W praktyce to stowarzyszenie, pod przewodnictwem Reinharda Rauballa (prezes BVB) decyduję o obliczu niemieckiej piłki. Kiedyś, kiedy niemiecka piłka przeżywał kryzys, zastanawiano się co w przyszłości uczynić, by to się nie powtórzony. Dołączono do wymogów licencyjnych kilka punktów, jeden dotyczący stabilności finansowej i kluczowy punkt, w sumie ewenement na świcie... Każdy klub, który ubiega się o licencje na grę w 1 i 2 BL musi posiadać akademię piłkarską i zobowiązuje się do łożenia na nią 5 mln € rocznie. Wyobraźcie sobie, że żaden jak się nie mylę Polski klub nie ma akademii, a 5 mln € to dla PL klubów duża część budżetu. 36 klubów rocznie wydaje minimum 180 mln € na szkolenie młodzieży, ba więcej bo bogatsze kluby mogą sobie pozwolić na więcej i po części kluby 3 ligi, aspirujące do awansy owe wymagania spełniają.

Dziś reprezentacja De, przyzwyczaja do tego, że są jedną z młodszych, teraz okazało się że są jedną z bardziej doświadczonych. Mają w skaldzie, niesamowicie zdolnych piłkarzy jak Gotze, Reus, Schuerrle (będzie moim zdaniem objawieniem Euro), Hummels plus bardzo doświadczonych: Lahm, Schweinsteiger, Klose, oraz Thomas Mueller - człowiek nawet jak bez formy, nawet jak w złych stosunkach to w najważniejszych momentach/ meczach będzie tam gdzie trzeba być. Dla mnie Mueller to jest kluczowym graczem, stracił pozycję w Bayernie, a w finale LM, nawet przy słabej postawie mógł być bohaterem. Piłka nożna w przyszłości, jeśli inne związku nie zareagują stanie się jednostronna na poziomie reprezentacji, niemieckie kluby produkują piłkarzy na potęgę, dużo uwagi kładzie się na aspekt techniki, a wytrzymałość, kondycja jest i była nierozłącznym atrybutem naszych sąsiadów.

Nie potrzeba Steven Spielberg, żeby objaśnić co jak będzie się za chwilę działo. Niemcy turniej wygrają, spotkania będą wyglądać jak dwa lata temu w RPA mecze z Anglia i Argentyną, tylko tym razem Hiszpanie zamienią Arg, a Holendrze nawet niedawno przegrali z reprezentacją Niemiec 3-0, nawet wspomnę że przegrali z Bayernem dwa dni po finale Ligi Mistrzów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Nie rozumiem jak można stawiać Hiszpanów w gronie głównych faworytów. W reprezentacji jest konflikt pomiędzy Ramosem i Pique, co może podzielić reprezentację na tych z Realu i tych z Barcy, Casillas miał bardzo słaby sezon, nie zagra Villa i Puyol, Torres po odejściu z Liverpoolu gra na poziomie napsastników z Ekstraklasy, tak więc dla mnie Hiszpania to zespół który w mojej trójce faworytów na EURO na pewno nie jest i naprawdę nie rozumiem jak można na nich grać po takich kursach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 0

krycha1101

Użytkownik
Jak dla mnie to Hiszpania będzie największym rozczarowaniem tego turnieju. Osobiście stawiam na Niemców, mają młody skład, ale już zgrany i ograny, ładnie przeszli przez eliminacje, brakuje mi w tej drużynie kozackiego napastnika, ale może Gomez zaskoczy kto wie? Do walki o tytuł powinna włączyć się Holandia i Francja, daleko zapewne zajdą Rosjanie ale sądzę, że skończą na 1/2.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Szwaby to druzyna turniejowa ale daleki jestem od obstawiania kto zostanie mistrzem. Niemcy nie podobaja mi sie od jakiegos czasu w defensywie. Praktycznie jednymym trzymajacym okreslony poziom obrońcą jest Lahm. Niemcom niewiele zostało z niegdyś preferowanego stylu gry, bywają opinie , że grają zbyt ofensywnie zapominając o obronie. Hiszpania ma pewne osłabienia ale wiadomo , że mają w czym wybierać.
Może w tym roku ktoś nowy jak np Francja? albo dobrze prezentujaca sie Holandia. Osobiście celowalbym tutaj a nie w Niemców czy Hiszpanów.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Myślę, że ME zdecydowanie wygrają Niemcy. Ja jestem od Bundesligi i możecie mówić, że moja opinia jest stronnicza, nieobiektywna ale sami się za parę dni przekonacie że Niemcy odskoczyli światu tak jak kiedyś zrobiła to Barcelona. Przytoczę ostatnie suche statystyki, ostatnie 3 lata w LM, to 3 lat w których Niemcy mają półfinalistę, a dwa razy Niemiecka drużyna przegrywa w finale. Zarówno z Interem jak i z Chelsea to Bayern był drużyną która grała w piłkę.
Przytaczasz suche statystyki, ok można i tak. Zawsze trzeba jakoś uargumentować swój wybór i to robisz. To, że akurat maja półfinalistę jest pozytywne, ale ani razu nie udało się sięgnąć po ten najwyższy laur jakim byłoby wygranie LM.
W ogóle wszyscy mówią, drużyna turniejowa i tego typu opinie. Ale co ciekawe niemiecka piłka(mam na myśli kluby i reprezentacje) ostatnio jest mistrzem w przegrywaniu najważniejszych meczów w danych rozgrywkach. Reprezentacja ostatni tytuł wywalczyła w 1996 roku, a na niwie klubowej w 2001 roku. Szmat czasu. A szans na zdobycie złota mieli w tym czasie mnóstwo. Oto te decydujące porażki w których ta psychika niemiecka o której też piszecie, że jest jak ze stali itp zawodziła jednak.
Reprezentacja Niemiec :
- 2002r porażka w finale MŚ z Brazylią 0:2
- 2006r porażka u siebie po dogr w 1/2 finału z Włochami 0:2
- 2008r 0:1 w finale z Hiszpanią
- 2010r 0:1 z Hiszpania w 1/2 finału MŚ w RPA
teraz kluby :
- 1999r pamiętny mecz MU z Bayernem w LM, gdzie do 90min 1-0 a potem Solskjaer i Sheringham
-2001r to ostatni triumf jakiejkolwiek drużyny niemieckiej. Bayern po karnych wygrał finał LM z Valencia
- 2002r Leverkusen przegrywa z Realem finał LM 1:2. Zizou!
- 2002r Dortmund pzergywa 2:3 z Feyenoordem finał PUEFA
- 2009r Werder przegrywa z Szachtarem finał PUEFA
- 2010 i 2012 to porażki w finałach LM Bayernu.
Niby dochodzą daleko, ale pzregrywają w decydujących momentach. To taka odpowiedź moja na Twoją statystyke ;)

Thomas Mueller - człowiek nawet jak bez formy, nawet jak w złych stosunkach to w najważniejszych momentach/ meczach będzie tam gdzie trzeba być. Dla mnie Mueller to jest kluczowym graczem, stracił pozycję w Bayernie, a w finale LM, nawet przy słabej postawie mógł być bohaterem
Kompletnie się z tym nie zgadzam. Mueller jest obecnie słaby. A to że mógł być bohaterem finału LM to raczej oznaka słabości Robbena i Riberego niż jakaś super dyspozcyja Thomasa. Przez cały sezon grał przeciętnie i na miejscu Loewa nawet nie brałbym go poważnie przy ustalaniu wyjśćiowego składu, chyba, że nagle na treningach eksplodował. Ale jego styl gry nie przypada do gustu, a to że jest kluczowym graczem Niemców to mocne nadużycie.
Jak wspomniałem nie widzę dla niego miejsca, na tej pozycji szansę dałbym Goetze albo przestawil tam Reusa. W nich to drzemie potencjał nieporównywalnie większy, a i nie są jeszcze tak rozpisani jak Mueller.
nawet wspomnę że przegrali z Bayernem dwa dni po finale Ligi Mistrzów.
Akurat ten mecz ma najmniejsze znaczenie. Holendrzy grali go w mocno eksperymentalnym składzie i wyglądał on jak wyglądał.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Jeśli chodzi o przegrywanie to w imię powiedzenia &quot;Ślepej kurze też trafi się ziarno&quot; uważam, że prędzej czy później jeśli nadal będą daleko zachodzić to zaczną wygrywać. Odnośnie przegranego finału, ciężar meczu może trochę mniejszy ale wygrali z Realem myślę drużyną lepszą niż Chelsea dlatego udowodnili, że od czasu do czasu potrafią opanować nerwy.

Mueller jest rzeczywiście słaby ale to jest stereotypowy Niemiec, na turnieju będzie świadczył o silę zespołu ;), nawet jeśli będzie gorszym piłkarzem, to będzie mocniejszy psychicznie, bo &quot;twardej głowy&quot; i walki jemu akurat odmówić nie można.

Akurat ten mecz ma najmniejsze znaczenie. Holendrzy grali go w mocno eksperymentalnym składzie i wyglądał on jak wyglądał.
Właśnie to była kompromitacja, Bayern po przegranym finale, drużyna bez motywacji w skaldzie: Usami, Prainic, Petersen, Butt, Rafinha przeciwko Holandii która nie powinna przegrać, kulawi by wygrali ;). Przegrana wprost oznacza, że wystarczy taktycznie dobrze Holandię podejść i oni sobie nie radzą. Eksperyment w składzie eksperymentami ale to żadne wytłumaczenie, bo to był mecz prawie jak ustawiony...
 
dutchman-robin 2,6K

dutchman-robin

Użytkownik
Ja bym uważał na Włochów..Po tych aferach korupcyjnych te chłopaki zazwyczaj potrafią dać z siebie max.Dwa razy MŚ wygrali w 82 roku i w 06..Teraz może nadejść czas wygrania ME po tych aferach ;) Meczów towarzyskich bym nie brał pod uwagę,nawet tego pogromu gdzie od ruskich 3-0 dostali,ale jak ktoś mecz oglądał,to Włosi nie odstawali od Rosjan,a brami wpadły po prostu po idiotycznych błędach obrony,taki mecz się zdarza,dobrze dla nich,że w towarzyskim a nie spotkaniu o stawkę.
W ogóle taka duża cisza z tymi Włochami..Co imprezę faworyci a tu nagle nic o nich się nie mówi/piszę w kontekście tytułu mistrzowskiego_Oczywiście również uważam,że główni faworyci to Hiszpania,Holandia i Niemcy.Ale np aktualni ME i MŚ jakoś nie zachwycali mnie ostatnio,wiecznie te tysiąc podań na własnej połowie,ale tez już nie takie szybkie jak kiedyś,gracze pewnie tez przemęczeni sezonem.Podobnie u Niemców,jakoś na świeżych w tych towarzyskich meczach nie wyglądali,no i,że to towarzyski mecz to nie znaczy,że drużyny mają olewać mecze czy coś,trenerzy są ambitnymi osobami a piłkarze profesjonalistami i jakoś męczyli się.Zobaczymy co Joachim wymyśli,w końcu miał kilka dni jak inni by drużynę &quot;odświeżyć&quot;.
No więc uważajmy na Włochów a kurs sympatyczny,może zagram ten zakład za drobne,historia lubi się powtarzać jak widać..
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Swoje przemyślenia wrzuciłem już do tematu z typami długoterminowymi.
Francja to dla mnie najpoważniejszy kandydat do zwycięstwa w turnieju.
Mają bardzo mocny skład z wielkimi indywidualnościami. Może nazwiska z przodu nie robią takiego wrażenia jak u Holendrów czy Hiszpanów ale siła wszystkich formacji jest bardzo zrównoważona. Blanc wykonał kawał roboty i stworzył sprawnie funkcjonującą maszynę do wygrywania.
Warto zwrócić uwagę, że mimo sporej rotacji w spotkaniach towarzyskich, defensywa zgrywała się przez niemal pełne 90 minut. To powinno zaprocentować!
Inna sprawa, że przewiduję łatwiejszą fazę pucharową niż w przypadku Hiszpanów i Niemców. Chorwacja w ćwierćfinale? Rosja/Holandia w 1/2? Jeśli dobrze pójdzie to Francja łatwo awansuje do finału.
 
anshelmo1 95

anshelmo1

Użytkownik
Moim zdaniem mistrzem Europy nie bedzie Hiszpania.Dlaczego ? powodow jest kilka.
Iniesta i Xavi w 2006 roku wygrali LM , potem rok przerwy , w 2008 r mistrzostwa Europy
w 2009 LM , w 2010 mistrzostwo swiata , w 2011 LM.Nie wierze aby teraz ponownie udaloby im sie wygrac kolejne wielkie rozgrywki
Sa juz nasyceni sukcesami poza tym Hiszpania mimo wszystko nie ma takiego jakby sie zdawalo potencjalu ofensywnego , niech nikogo tu nie zmyli wysoka wygrana ze slabiutka Irlandia.
Fernando Torres nadal jest bez formy , ofensywnym pomocnikiem jest Xavi ktory w Barcelonie jest przeciez rozgrywajacym.David Silva i Iniesta graja na bokach ataku a doskonale wiadomo ze to nie sa gracze az tak wibitnie ofensywni.
Mozna byc do tej druzyny dosc pewnym jesli chodzi o obrone , ktora trzymaja dwaj defensywni pomocnicy-Busquets i Xabi Alonso.Sadze ze doczekamy sie na tym turnieju meczu takiego jak w RPA ze Szwajcaria , wowczas porazka 0-1 .
Uwazam za sensowne granie obecnie w meczu z Francja na under 2.5 a nawet 1.5.Nie zaskoczy mnie takze wynik bezbramkowy.
 
howardwebb 47

howardwebb

Użytkownik
Jak się ogląda tegoroczne OJRO można bardzo szybko wysnuć następujące wnioski. Żadna z ekip nie przekonuje... jeszcze raz, ŻADNA. Niemcy nie grają tak efektownie jak to się zwykło mówić, Hiszpania bez pomysłu. Mam wrażenie, że jak już tak klepią to nie wiedzą co zrobić żeby piłka doszła mimo wszystko do ofensywnego zawodnika. Portugalia? Sam Ronaldo to chyba za mało. Reszta nie trafiła z formą jak cała nasza repra, chodzi głównie o drugi motor napędowy, którym miał być Nani, niby są asysty, ale... sam styl gry nie przekonuje.

Zostali Włosi, którzy ewidentnie się rozpędzają:razz: Zamieszanie na początku turnieju chyba im posłużyło, bo balonik pompowany wokół innych reprezentacji może za chwilę pęknąć. No i ten niesamowity Pirlo???? Druga młodość. Uważam, że to właśnie ta drużyna najpierw sprowadzi na ziemię Niemców, a następnie wzniesie puchar w Kijowie

Fortuna - kursik 6
 
Do góry Bottom