>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto wygra LM w sezonie 2008/09?

Status
Zamknięty.
P 0

pitercfc

Użytkownik
Wg bukmacherów głównym faworytem będzie Chelsea, na drugim miejscu stawiają Real, a na trzecim obrońcę tytułu LM Manchester United wraz z Interem Mediolan. Ja również stawiam na moich kochanych &quot;The Blues&quot; nie tylko z powodu tego, że jestem ich fanem, ale również myślę, że oni są teraz w świetnej formie.

Jak się okazuje piłkarze &quot;The Blues&quot; wystąpią w tym roku w roli faworyta! Stawiając 1 euro na podopiecznych Luisa Felipe Scolariego, będzie można zarobić tylko 6 funtów. Nie dużo mniejsze szanse wg. bukmacherów ma zespół Realu Madryt.

A wy jak sądzicie? Typujcie! Analizujcie! ????

Oto cała lista wg bukmacherów:

Chelsea Londyn 6.00
Real Madryt 6.50
Manchester United 7.00
Inter Mediolan 7.00
FC Barcelona 9.00
Arsenal Londyn 13.00
FC Liverpool 14.00
Juventus Turyn 17.00
Bayern Monachium 17.00
AS Roma 26.00
Zenit Sankt Petersburg 32.00
Olympique Lyon 34.00
Atletico Madryt 34.00
Villarreal 51.00
ACF Fiorentina 67.00
Fenerbahce Stambuł 81.00
FC Porto 81.00
Werder Brema 81.00
Panathinaikos Ateny 151.00
PSV Eindhoven 151.00
Olympique Marsylia 151.00
Celtic Glasgow 201.00
Szachtar Donieck 201.00
Sporting Lizbona 201.00
 
S 0

sanewa

Użytkownik
Kto wygra Lige Mistrzów??
Moim zdaniem faworytem jest Inter Mediolan. Ale mogą namieszać tez ci na których mało kto stawia np.Olympique Lyon,Olympique Marsylia(która ma dobry sezon) lub Atletico Madryt ???? ????
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Napewno ktoś z anglii!!!!
Wydaje mi sie ze tym razem moze to byc wreszcie Chelsea Londyn.Chociaz Inter Barca tez moga powalczyc
Piszesz, na pewno ktos z Anglii, po czym dodajesz, ze moze takze Barca i Inter, moze zdecyduj sie?
Moim zdaniem w tym roku walka bedzie jeszcze ciekawsza, oprocz zespol angielskich w walke o trofeum moze wlaczyc sie Real, Barca czy Inter. Bayern? Raczej nie, moze Atletico cos pokaze ... zobaczymy. Czarnym koniem moze byc Fenerbahce
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
Wydaje mi sie ze Barca powalczy w tym sezonie o jak najwyzsze cele... Taki klub a dawno w europejskim Pucharze Mistrzów nic nie zdzialal... Stawiam na Blaugrane... Ale rowniez bede kibicowal Interowi Mediolan chociaz nie lubie wloskiej pilki bo poszedl tam janlepszy grajek obecnie Ricardo Quaresma... Zobaczymy... A co do slabyszhc zespolow, w sumie trudno nazwac je slabszymi jak graja w lidze mistrzow to bede tez mocno kibicowal Atletico Madyt bo pilka hiszpanska najbardziej mi sie podoba...
 
R 0

radaos

Użytkownik
Nie przychodzi mi do głowy kto mógłby wygrać, ale obstawiam jednego finalistę. Myślę, że może być nim Zenit. Jeśli wyjdzie z grupy i będzie jeszcze w LM na wiosnę, to Rosjanie zrobią takie transfery, że będą mogli walczyć z każdym. Poza tym, liga podporządkowuje grafik pod zespoły grające w pucharach, no i najważniejsze Holender jest trenerem reprezentacji a jego rodak klubu. Coś ciekawego mogą wykombinować. Kolejny argument za niespodzianką, to okres po mistrzostwach Europy. Zazwyczaj następuje rozprężenie gwiazd i korzystają na tym słabsi.
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
Chelsea Londyn 6.00
Real Madryt 6.50
Manchester United 7.00
Inter Mediolan 7.00
FC Barcelona 9.00
Podsumuje tą piątkę. Ligę Mistrzów wygra prawdopodobnie drużyna z szeroką kadrą i ta, która preferuje szybki, kombinacyjny i siłowy futbol. Chodzi o to, że drużyna grająca na 3 frontach i na każdym chce walczyć o najwyższe miejsce musi mieć kogoś do zmiany w razie jakby któryś z zawodników doznał kontuzji. Do tego wchodzą przemęczenia itd. Do takiej drużyny na pewno nie należy Real, który ma bardzo szczupłą kadrę. Groźni będą jak rok temu ManU i Chelsea- Liga Angielska-gra się tam szybko i siłowo, więc bdb pasuje do tego co napisałem na początku. Plusem Interu jest szeroka wyrówna kadra i nowy trener, głodny sukcesu w LM, Barcy dobra kadra i bardzo mocna pierwsza jedenastka ( wg. mnie najlepsza w tej edycji LM), no może poza Valdesem ;). Myślę, że inne drużyny spoza tej piątki dojdą max. do ćwierćfinału (poza Atletico który może okazać się czarnym koniem tej edycji), Real zapewne przekroczy magiczną granicę 1/8 :p. W finale prawdopodobnie zmierzą się drużyna angielska i hiszpańska ;) typuję Chelsea (najsolidniejsza z tej piątki) i Barcelonę/Atletico/( Jeśli w Realu nie będzie żadnych kontuzji będzie on w stanie zajść &#39;aż&#39; do finału, gdy przejdą przez 1/8 będą w gazie)
Na czarnego konia typuję Atletico, Juve, Villareal lub Fiorentine.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Metodą obiektywnego wykreślania:
(Pogrubione kto powalczy)
Chelsea Londyn 6.00
Real Madryt 6.50
Manchester United 7.00
Inter Mediolan 7.00
FC Barcelona 9.00
Arsenal Londyn 13.00
FC Liverpool 14.00
Juventus Turyn 17.00
Bayern Monachium 17.00
AS Roma 26.00
Zenit Sankt Petersburg 32.00
Olympique Lyon 34.00
Atletico Madryt 34.00
Villarreal 51.00
ACF Fiorentina 67.00
Fenerbahce Stambuł 81.00
FC Porto 81.00
Werder Brema 81.00
Panathinaikos Ateny 151.00
PSV Eindhoven 151.00
Olympique Marsylia 151.00
Celtic Glasgow 201.00
Szachtar Donieck 201.00
Sporting Lizbona 201.00

Czuję, że w tym roku wrócą &quot;The Blues&quot;. Nie chciałbym tego, ale niestety nie można wykluczyć . Czy MU jest w stanie obronić tytuł? Wątpię, naprawdę wątpię. Namieszać może rosyjski gigant - Zenit.
 
elwisxx 0

elwisxx

Użytkownik
Mysle tez ze chelsea daleko zajdzie ale chciałbym zeby lm wgrał real chodziarz biedzie ciężko !!! nie maja takiego mocnego składu jak choćby barca czy inter
 
grzesio 54,1K

grzesio

Forum VIP
Izolator Boguchwała ????

Kolejnny denny temat do nabijania , zamiast przeniesc do HP to jest w LM i wchodzi se kazdy 5-postowiec i nabija :]
A Modom to powiewa
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
zanosi sie ze nie Barcelona ;)Oczywiscie chciałbym aby jakis mniej doceniany zespół wygrał te rozgrywki a z faworytów będe trzymał za Interem i Arsenalem

PS: faktycznie topic prędzej do hyde sie nadaje bo to raczej temat spekulacyjny niz dyskusyjny ;)
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Manchester United 7.00
Inter Mediolan 7.00
Tym zespoła kibcuje i liczą ze którys z nich wygra. BYloby pieknie gdyby MU jako pierwszy zespoł w historii obronił tytuł- niestety poczatek sezonu maja b. slaby, ale pamietacie jak bylo w tamtym sezonie?! Inter narazie ma wiecej szczescia... ale pod wodza Murinho na pewno sie rozkrecą i beda b. grozni!
Czarnym koniem na pewno bedzie zespoł Zenitu! Moze jakis połfinal?
 
slander 10

slander

Użytkownik
Manchester - obrońca tytułu. Udało się zatrzymać C. Ronaldo i nikt ważny nie odszedł. Doszedł Berbartow więc są silniejsi niż przed rokiem.
Chelsea - Zespół niemal kompletny, szkoda tylko odejścia Makalele. Każdy kolejny trener robił krok do przodu. Avram Grant osiągnął finał, zatem...
Inter - Jose Mourinho i wszystko jasne. Wreszcie Inter ma trenera, który może przekonać stare gwiazdy do jeszcze jednego wysiłku.
Liverpool - bo zawsze są niedoceniani, a w ostatnich 4 sezonach 3 razy osiągali półfinał(no i raz wygrali wszystko;-))
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
to ja Wam rozpiszę wszystko:
Grupa A:
1. Chelsea
2. Girondins Bordeaux

3. AS Roma
4. Cluj
Grupa B:
1. Inter Mediolan
2. Werder Brema

3. Panathinaikos Ateny
4. Anorthosis Famagusta
Grupa C: 1. FC Barcelona
2. Sporting Lizbona

3. Szachtar Donieck
4. FC Basel
Grupa D:
1. Liverpool
2. Olympique Marsylia

3. Atletico Madryt
4. PSV
Grupa E:
1. Villareal
2. Manchester United
(bez Kryśki jest niefajnie :jezora ????
3. Celtic Glasgow
4. Aalborg
Grupa F:
1. Bayern Monachium
2. Olympique Lyon

3. Fiorentina
4. Steua Bukareszt
Grupa G:
1. Arsenal
2. Fenerbahce

3. Porto
4. Kijów
Grupa H:
1. Real Madryt
2. Zenit St. Petersburg

3. Juventus Turyn
4. BATE Borysów
W półfinale widzę Chelsea, Inter, jedną z drużyn francuskich i Barcelonę/Arsenal/Real :-D
a jako zwycięzcę... Chelsea, niestety :-? Mają super skład, świetnego trenera i kasy jak lodu - jeśli nie trafią na Liverpool gdzieś po drodze, to moim zdaniem Liga Mistrzów 2008/09 padnie ich łupem ;)
 
kielbasinho 0

kielbasinho

Użytkownik
Moim zdaniem Ligę Mistrzów wygra w tym sezonie Liverpool jest to zespół który mecze o wielką stawkę gra znakomicie, pokazali również że potrafią się podnieść (ostatnia kolejka PREMIER LEAGUE na początku przegrywali z Manu City 0:2 a wyszli na 3;2 , kolejny przykład finał ligi mistrzów 2005 ,prowadzenie Milanu 3:0 a potem koncertowa druga połowa Liverpoolu i 3:3 i zwycięstwo The Reds po karnych ;)
 
M 0

mukasz

Użytkownik
podobnie uważam, zę liverpool z taka gra moze siegnac po ostateczny sukces. z 2 strony benitez mowi, ze najwazniejsza jest liga i skoro prezentuja taka forme, moze postaraja sie ja spozytkowac w premiership. arsenal zagral kapitalny mecz w lm slabo w pl. chelsea dla mnie nie jest glownym faworytem. manutd ani barca dla mnie sie nie licza w tym sezonie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom