>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Kto wygra Ligę Mistrzów w sezonie 2011/2012 ?

Status
Zamknięty.
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Faworyci co roku są ci sami. Barcelona , Real , Manchester United i Chelsea. 3 półfinalistów z poprzedniego sezonu i dwóch finalistów uzupełnione Chelsea która powoli ma niejako kompleks Ligi Mistrzów. Groźne będzie również Man City. Szeroka ławka , dobry skład na LM może i będzie to wielkim atutem.
Real to dopiero w tym sezonie jest jednym z głównych faworytów do wygrania LM. Od dobrych kilku lat nikt przecież nie stawiał na nich i słusznie.
Barcelona pewnie nie zdobędzie Pucharu Mistrzów w tym sezonie, ponieważ patrząc na historie nie da się obronic tego pucharu w obecnej formie rozgrywek. Jeżeli jaimś cudem udałoby się piłkarzom Barcy obronic tytuł to z czystym sumieniem stwierdzę, że to najlepsza drużyna w historii footballu.
Moi faworyci do końcowego zwycięstwa to Milan lub Real.
 
K 33

kovalem

Użytkownik
Niektórzy mówią też że Barca nie poradziłaby sobie w PL. A czemu nie miałaby tego zrobić? Skoro od dłuższego czasu ogrywa najlepsze zespoły tej ligi to dlaczego miałaby miec problemy ze średniakami? Tego akurat nie rozumiem. Muszę kończyć, do pracy czas. Hej
Manchester UTD, Chelsea czy Arsenal grają otwartą piłkę. Barca trafiłaby na takie Stoke, Bolton czy Norwich to byliby poskładani - nie wytrzymaliby tylu spotkań.

Co do samej LM jestem za Chelsea. Liczę, że AVB poskłada Chelsea do kupy, mają świetnych zawodników. No i w końcu liczę na przełamanie Torresa ( wczoraj świetny mecz ). Innym głównym kandydatem jest Real.

Nie upatruję Manchesteru Utd - nie wytrzymają tylu spotkań - ligi lub LM.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Nie upatruję Manchesteru Utd - nie wytrzymają tylu spotkań - ligi lub LM.
Nie wiem skąd taki argument ? Manchester pierwszy sezon gra na tylu frontach ? Przecież co roku rozgrywają około 60 spotkań na różnych frontach i ja u nich dawno żadnego kryzysu , takiego żeby nie wytrzymywali spotkań nie widziałem. Do tego dochodzi bardzo szeroka i wyrównana ławka.
 
K 33

kovalem

Użytkownik
Zauważ że teraz mają świetny start. Chelsea rok temu w pierwszych 6 spotkań w lidze również grała świetnie, a następnie przyszedł poważny kryzys, co zaowocowało stratą lidera na rzecz Manchesteru.
Na pewno Utd będzie miał kryzys - pytanie jest takie, kiedy ?
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Manchester UTD, Chelsea czy Arsenal grają otwartą piłkę. Barca trafiłaby na takie Stoke, Bolton czy Norwich to byliby poskładani - nie wytrzymaliby tylu spotkań.
Słaby argument. Widziałem takie Stoke czy Bolton w akcji i jakiejś tam wspaniałej obrony nie widziałem. Zapewne te drużyny miałyby ogromny problem wyjśc z własnej połowy gdyby przyszło im się zmierzyc z Barcą :p. Co tydzień w lidze hiszpańskiej rywale Barcelony starają się narzucac wysoki presing i grac bardzo twardo aby nie dac rozwinąc skrzydeł Katalończykom, jednak nie wytrzymują i kończy się w wiadomy sposób.
Po drugie te wszystkie puchary ligi (niewiem po co ich aż tyle skoro wielu trenerów w Anglii narzeka, że muszą grac co trzy dni) grali by rezerwami.
Osobiście uważam takie przymierzanie drużyn do inny lig za bezsensowne. Po prostu wiele zakompleksionych osób próbuje umniejszac sukcesy ekipy Guardioli niewiem dlaczego.
 
K 33

kovalem

Użytkownik
Słaby argument. Widziałem takie Stoke czy Bolton w akcji i jakiejś tam wspaniałej obrony nie widziałem. Zapewne te drużyny miałyby ogromny problem wyjśc z własnej połowy gdyby przyszło im się zmierzyc z Barcą :p. Co tydzień w lidze hiszpańskiej rywale Barcelony starają się narzucac wysoki presing i grac bardzo twardo aby nie dac rozwinąc skrzydeł Katalończykom, jednak nie wytrzymują i kończy się w wiadomy sposób.
Po drugie te wszystkie puchary ligi (niewiem po co ich aż tyle skoro wielu trenerów w Anglii narzeka, że muszą grac co trzy dni) grali by rezerwami.
Osobiście uważam takie przymierzanie drużyn do inny lig za bezsensowne. Po prostu wiele zakompleksionych osób próbuje umniejszac sukcesy ekipy Guardioli niewiem dlaczego.
Zakompleksiony nie jestem, bo nie ma czym - nudzi mnie podawanie 100
razy piłki.
Po drugie coś mi się wydaje, że słabo oglądasz ligę angielską, bo fauli tam bardzo dużo, i jest wiele brutalnych. Wystarczy np. zobaczyć faule na yt.
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
Zakompleksiony nie jestem, bo nie ma czym - nudzi mnie podawanie 100
razy piłki.
Po drugie coś mi się wydaje, że słabo oglądasz ligę angielską, bo fauli tam bardzo dużo, i jest wiele brutalnych. Wystarczy np. zobaczyć faule na yt.
Sorry, nie do Ciebie skierowałem te słowa. Mówiłem do niektórych osób które na każdym kroku umniejszają sukcesy Barcy.
 
maniek44 18

maniek44

Użytkownik
Zgodze sie z kolegą Kovalem i Manchesteru rowniez nie widze jako triumfatora LM, ale co do tego ze Utd nie wytrzymaja tylu spotkan to dla mnie kompletna bzdura, najlepsza ekipa w Anglia swietna ławka rezerwowych ktora pomoze uchronic od kryzysu o ktorym wspomniales, kto zwyciezy w LM tu stawiam jak juz wczesniej pisalem Manchester City i Real nie widze by 2 ekipy z takimi gwiazdami kolejny sezon bez trofeum, Real zdobędzie mistrza Hiszpani tu jestem pewien tego na 98%, co do City grają w tym sezonie kapitalną pilke widzialem wszystkie jak dotąd spotkania w lidze no i mają super strzelca od tego sezonu Aguero wczesniej wlasnie takiego zawodnika nie bylo typowego snajpera w tym sezonie namieszają
 
kubuevil 77

kubuevil

Użytkownik
Liga Mistrzów zapowiada się iście ciekawie. Podzielam zdanie kogos kto napisał, że Bayern może być groźny. Myślę, że jest w stanie zajść daleko, a Gomez powalczyć o króla strzelców.
Wiadomo, że zawsze w gronei faworytów wymienia się Real, Barce i MU. ale mam nadzieję, że ich szyki pokrzyżuja M. City, bądź B.Dortmund.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
kto zwyciezy w LM tu stawiam jak juz wczesniej pisalem Manchester City i Real nie widze by 2 ekipy z takimi gwiazdami kolejny sezon bez trofeum, Real zdobędzie mistrza Hiszpani tu jestem pewien tego na 98%, co do City grają w tym sezonie kapitalną pilke widzialem wszystkie jak dotąd spotkania w lidze no i mają super strzelca od tego sezonu Aguero wczesniej wlasnie takiego zawodnika nie bylo typowego snajpera w tym sezonie namieszają
Czytam od czasu do czasu ten temat i przecieram oczy ze zdziwienia. Kazdy ślepo stawia na Man.City... Widać wystarczy wydać grube mln na zawodników i od razu staje się głównym faworytem do triumfu.
Najpierw to oni muszą wyjśc z grupy, która do łatwych nie należy. Napoli, Villareal i Bayern to bardzo wymagający rywale i każdy z tej czwórki może tutaj awansować.
Zajmując 2msc w grupie w fazie pucharowej skazują się na rywala z 1msc z innych grup, z tego co wiem to na nikogo z Anglii nie będą mogli trafić więc teoretycznie może czekać na nich Barca/Milan, Real, Inter i tu już zaczną się schody. Na wyjeździe poprostu dostaną łomot, Mancini wyjdzie defensywną taktyką jak to miał w zwyczaju w poprzednim sezonie np w meczu z Arsenalem na Emirates gdzie zamiast atakować ustawił zasieki bojąc się o wynik, który fartem dowieźli do końca 0:0.
A przecież nie jest powiedziane, że oni zajmą to 2msc w grupie. U siebie mogą coś zapuntkować, ale już wyjazdy na El Madrigal,SanPaulo czy Allianz Arena to wątpie by wywieźli komplety pkt.
Dlatego z głoszeniem tezy, że to głowny faworyt do zdobycia LM nie przesadzajcie bo śmiac się chce ;)
Początek niby mają fajny tzn powygyrwali parę meczów, ale jak przyszło rywalizować o Tarczę Wspólnoty na Wembley z MU to zobaczcie jak oni grali. Prowadzili 2-0, ale zobaczcie jak spisał się De Gea przy tych sytuacjach. No i jak przebiegał mecz, jak zachowywało się City itp. Przecież to MU cisnęło przez większość czasu gry i miało dużo klarownych okazji aż wkońcu sprawiedliwie wygrało.
A w lidze Swansea, Wigan czy Bolton to ogrywał będzie każdy z czołówki więc czym tu się zachwycać. Jedynie wygrana z Tottenhamem budzi respect narazie, ale z przebiegu meczu to wynik nie odzwierciedla tak wielkiej przewagi City bo Koguty miały sporo do powiedzenia w tym meczu.
Sezon jest dłuugi. Ławkę niby mają długa, ale czy aż tak mocną ? Tutaj już polemizowałbym stanowczo. Wypada Aguero czy Silva z Nasrim i zobaczymy jak sobie będą radzili.
Jak dla mnie to City o ile wyjdą z grupy co wcale tak oczywiste nie jest to potkną się na pierwszym/drugim rywalu w fazie pucharowej. Bo to w zależności na kogo trafią w 1/8 jeżeli uda się wyjść z grupy oczywiście.
Sugerujesz, że Real na 99% wygra ligę w tym sezonie więc fajnie byłoby argument za tym przemawiający... No,ale to nie miejsce na tego typu dyskusje o Primera Division.
 
P 0

pompon

Użytkownik
Nie liczę na niespodzianki w tym sezonie. Owszem w fazie grupowej jeden mecz może ktoś z tzw. kopciuszków coś ugra jak np. wczoraj Trabzon co pokonał Inter ale to wszystko. Faworyci są od kilku lat ci sami. Zagłosowałem na Barcelonę ale po krótkiej refleksji zmieniłbym ten głos. Wydaje mi się, że ten zespół zaczyna się wykruszać. Nie w sensie zmian kadrowych ale w sferze mentalnej. Ci piłkarze są za bardzo przekonani o swojej wyższości i dla ich dobra jeden słabszy sezon jest potrzebny. Ostatni mecz ligowy barcy pokazał, że od głowy dużo zależy....
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Manchester United narazie od nich odstaje
Skonfrontowałeś ekipy United i Realu? Nie, więc bezsensu założenie.
Na razie można powiedzieć, że i Manchester i Królewscy odstają od Barcelony. Ale spokojnie, oni też osłabną.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Jakby w MU nie było co sezon fali kontuzji wyglądało by to inaczej . Obecnie brak dwóch stoperów a zamiast nich drewniany Evans od kilku lat młody smalling badź jones którzy jednak sobie radzą . Brak typowego Prawego obrońcy Smalling to jednak nie to samo co chociażby Rafael tutaj jak dla mnie potrzebne jest wzmocnienie .
Skrzydła fantastyczne z Youngiem na czele . Środek pomocy w miarę jednak tutaj było wiele kontuzji gdzie m.in Fletcher musi dojść do formy . Atak wiadomo jeden z najlepszych w Anglii nie bojąc się to nawet na świecie ????
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Drewniany Evans? Najlepszy młody obrońca sezonu 2009/2010?
Jeden cieńszy sezon i już wielcy znawcy krytykują chłopaka. Smallingowi i Jonesowi też trafi się słabszy, dłuższy okres.
Ferguson, kiedy przez prawie cały sezon nie mógł dysponować Rio i Vidą stawiał bez zastanowienia na Jonny&#39;ego. Czy to mecz z Wolves, czy z Chelsea - nie było różnicy. Zawsze spisywał się godnie. Teraz wraca do znakomitej formy, bo po prostu &#39;gra w piłkę&#39; a nie w zawody kto dłużej ugrzeje krzesełko na ławce rezerw.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Wg. mnie te debaty na dłuższą mete są bez sensu, każdy i tak stanie za drużyną której kibicuje i wymysli milion argumentów dlaczego nie wygrała, dlaczego Ci drudzy wygrali mimo że są gorsi i kto w jakiej lidze by sobie nie poradził. A to chyba nie temat do takich rzeczy... A czas swoje pokaże i ja stawiam na Trabzon;)
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Na razie można powiedzieć, że i Manchester i Królewscy odstają od Barcelony. Ale spokojnie, oni też osłabną.
Jedna jest zasada dla której Barcelonie tak się wiodło dobrze ostatnimi laty, omijały ich szerokim łukiem kontuzje, a Real stracił przecież na dłuzej Ronaldo, w United co chwilę szpital a do tego nie można na jednym poziomie ustawić ligi hiszpańskiej i angielskiej
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
@bo86bo
Dlatego, że Barca jedzie, poklepie spokojne 2:0, wraca do domu i ma tydzień odpoczynku. A my gramy Ligę, Puchar FA, CC, LM i w pewnych okresach mamy parę meczy co 3 dni, więc nierealne jest obejść się bez kontuzji. Ale dzięki geniuszowi Alexowi nasza kadra daje rade przez cały sezon. A no i warto dodać - każdy mecz naraża na m.in. jedną kontuzje, przekonujemy się o tym co kolejkę.
Dlatego proszę nie ośmieszajcie się pisząc, że Barcelona dałaby radę nawet przez jeden cały sezon w Anglii.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Ty się nie ośmieszaj pisząc o jakichś iluzjach i Ligach Fantasy. Po co gdybac i się denerwować nawzajem jak nikt nigdy tego nie sprawdzi? Chyba że masz jakieś układy i przeniesiesz Barce do Premiership albo MU do PD? JAk tak to warto dyskutować, a jak nie masz takiej możliwości to o czym ta rozmowa? Po co jesteś kibicem MU skoro ciągle narzekasz na swoją drużyne i na lige w której gra? Jak dla mnie to żałosne troche. Skoro MU dał rade dojść w dobrym stylu do finału, a w finale się spalił i przegrał z drużyną lepszą od siebie to co ma do tego liga, kontuzje i wogóle cokolwiek? Ja tego nie potrafie zrozumieć...
 
qadii 14

qadii

Użytkownik
Ja typuję do zwycięstwa Milan. Pokazali że potrafią grać do końca z potężnym zespołem jakim jest Barcelona. Wiele osób na pewno nie widziało w Milanie cienia szansy na remis. Milan przyjechał do Katalonii bez Zlatana. Tym bardziej skłaniało to do grania na Barce. Jednobramkowe zwycięstwo Katalończyków to minimum jakiego oczekiwano. Włosi pokazali jednak, że nie sprzedadzą skóry tanio. Udowodnili że potrafią grać przeciwko tak faworyzowanym drużynom jak Barcelona. W 25 sek. meczu Barca musiała już odrabiać. Milan gra od początku do końca. Można było spodziewać się odrobienia strat przez Barcelonę lecz nie myślano, że w ostatnich minutach stracą prowadzenie. Według mnie 2-2 na Kamp Nou to super wynik i na pewno zmotywuje Milan i doda im wiary. Dla mnie to zdecydowany pretendent do triumfu w tegorocznych rozgrywkach Ligi Mistrzów, i to właśnie im w tym roku będę kibicował. Zaimponowali mi.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Drewniany Evans? Najlepszy młody obrońca sezonu 2009/2010?
Jeden cieńszy sezon i już wielcy znawcy krytykują chłopaka. Smallingowi i Jonesowi też trafi się słabszy, dłuższy okres.
Ferguson, kiedy przez prawie cały sezon nie mógł dysponować Rio i Vidą stawiał bez zastanowienia na Jonny&#39;ego. Czy to mecz z Wolves, czy z Chelsea - nie było różnicy. Zawsze spisywał się godnie. Teraz wraca do znakomitej formy, bo po prostu &#39;gra w piłkę&#39; a nie w zawody kto dłużej ugrzeje krzesełko na ławce rezerw.
Jaki jeden sezon ? chłopie on się nie nadaję na grę od 2 sezonów !!!! jeden mu wyszedł poźniej już dno .
Jak on wyjdzie vs Chelsea to możemy juz mecz spisac na straty
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom