>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Kto wygra Ligę Mistrzów w sezonie 2011/2012 ?

Status
Zamknięty.
yem-uoniaki 4,1K

yem-uoniaki

Użytkownik
Bez spin, Panowie. ;) Jedni uwielbiają styl Barcelony (jak ja, jestem ich kibicem od wielu lat), ale są też ludzie, których nudzi, jak to czytam na przeróżnych forach &#39;bezsensowne klepanie piłką, żeby zanudzić rywala&#39;. I dobrze, że tak jest - bo każdy z nas preferuje oglądanie innego futbolu. Jedni wolą siłowy, drudzy finezyjni, jeszcze inni taki, który łączy oba poprzedni. A Ci ostatni oglądają ekstraklasę do której mimo prób nie potrafię znaleźć odpowiedniego określnika dotyczącego sposobu gry.
Co do tematu - wybrałem - mimo zapatrzenia w Barcelonę - Manchester City.
Moim zdaniem, jeśli teraz nic nie ruszy, to kiedy? Od 1 września 2008 roku, kiedy to szejk Mansour bin Zayed (poprawcie, jeśli przekręciłem nazwisko) objął City. I od tamtego czasu sukcesów wciąż nie ma. Za to pieniądze na transfery wciąż są. I to dobre transfery, co, w chwili obecnej, potwierdzają pierwsze mecze Premier League. No ale jeśli za każdym razem będzie tylko blisko, czy to do zwycięstwa w lidze, czy w LM, wtedy cierpliwość może się skończyć - bo można sponsorować klub, wydawać grube miliony na transfery - ale jeżeli przynosi to wymierne rezultaty. Poza tym piłkarze The Citizens są (no, przynajmniej tak powinno być) przeogromnie zmotywowani do osiągnięcia spektakularnego sukcesu. Z całej ekipy chyba tylko Yaya Toure i wciąż młody i dziwny na swój sposób Balotelli zasmakowali tryumfu w Champions League. Reszta wciąż czeka. Może to jest właśnie ten sezon.
W roli czarnego konia stawiam (strzeżcie się ich) CSKA Moskwa. Sądzę, że w grupie z Trabzonem, Lile i Interem stać ich na awans, a później, kto wie..
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
ja wiem jedno - w przyszłym sezonie Puchar Mistrzów trafi do Juventusu ;) a w tym roku wydaje mi się, że jest duża szansa na ponowny finał hiszpańsko-angielski. W sondzie zaznaczyłem MU - pewnie dlatego, że ten sezon bedzie najbardziej dojrzały w ich wykonaniu. Natomiast MC również uchodzi dla mnie za faworyta, mają teraz to co im brakowało, czyli skuteczność dzięki Aguero! ale zabraknie im ostatecznie doświadczenia by wygrać. Może Barca, może Real - ale tu sądzę, że &quot;gwiazdorstwo&quot; odbije się tym razem czkawką. Wśród czarnych koni upatruję Borussię Dortmund, FC Porto i Benficę, stać ich wszystkich przy dozie szczęścia na półfinał! Szkoda, że nie atrakcyjny taktycznie Arsenal - fatalna polityka transferowa!
 
korton 6

korton

Użytkownik
moim zdaniem wygra real , swiatowi zawodnicy , oni dopiero zaczynaja grac wspolna pilke , MURINIO poprowadzi ich do zwyciestwa , jeden z najlepszych bramkarzy , wspaniala obrona , dobra pomoc , i znakomita koncowa lini czyli miedzy inyymi RONALDO , przeszkodzic moze tylko MANU , MANCITY , BARCA , ale niebylbym zaskoczony gdyby nawet do finałow doszedl MILAN
 
maniek44 18

maniek44

Użytkownik
Ciezko wytypowac kto moze wygrac lige mistrzow czołowe zespoly europy powzmacnialy sie znacząco typuje do koncowego triumfu 3 ekipy sa to Real,Bracelona,Manchester City w finale widzial bym Real z City te dwie ekipy musza wkoncu odpalic nie widze Barcy niewiem dlaczego tak samo Manchesteru United
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Barcelona moim zdaniem po pierwsze ma ciężką grupę, Milan i BATE, nie od dziś wiadomo jak gra się ciężko FCB na wyjazdach na Wschodzie, jeżeli Milan nie przestraszy się, BATE sprawi niespodziankę to może być bardzo ciekawie...
Faworytów nie ma, bo to turniej! A ten rządzi się swoimi prawami i wystarczą takie popisy sędziów jak w meczach Barcelona-AFC, Real-Barcelona by Barcelona zasłużenie wygrała w finale z United, zasłużenie wygrała finał bo była lepsza ale nie zasłużenie się tam znalazła,żeby była jasność.
Barcelona moim zdaniem będzie musiała się skupić trochę bardziej na lidze, bo moim zdaniem Real jest od nich obecnie mocniejszy a takie ekipy jak chociażby Malaga,nie będą oddawać punktów za free...
Mój faworyt to United, bo wierzę w jedną osobę - Sir Alexa Fergusona,który jak powiedział,że zdetronizuje Barcelonę to nie odpuści aż tego nie zrobi ????
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
Barcelona ma najlepszy skład na świecie, ale to Man United zdetronizuje Katalonczykow. Guardiola moze narazie czyscic buty Fergusonowi jak zreszta reszta trenerow na swiecie. Przejał skład &quot;SAMOGRAJKÓW&quot; a jego transfery przewaznie lądowały na ławce ???? Takie są fakty ????
Szanuje go jako czlowieka bo on zawsze szanuje swoich rywali.
Jest młody i nabiera doswiadczenia...
Różnica jest taka, że barcelona zawsze gra ta sama pilke.
W tym sezonie juz przegrali z United....niewazne czy to mecz towarzyski czy nie. Ale wiem, że Ferguson dzięki ŚWIETNYM TRANSFEROM po raz 4 w okresie 5 lat dojdzie do FINAŁU LM...

Typowałem MANCHESTER UNITED.....poniewaz od dziecka jestem ich fanem.
Ale obiektywnie stwierdze, że w tym sezonie LM bedzie naprawde bardzo ciekawa. Weszło kilka nowych ekip które zawojują...

Nie liczylbym na Borussie Dortmund..... bardziej Manchester City namiesza w rozgrywkach...........
 
bolo1991 0

bolo1991

Użytkownik
Nie wiem czemu ale wydaje mi się że po raz pierwszy w historii 2 razy pod rząd ligę mistrzów zdobędzie Barcelona . Jest to naprawdę świetna drużyna doszedł jeszcze teraz Fabregas i Sanchez. Drugim faworytem jest Man Utd który być może nie ma takich nazwiska ale gra świetnie . Czarnym koniem rozgrywek mi się wydaję że będzie Napoli które ma świetny zespół.
Na pewno będzie ciekawie.
 
winterland 0

winterland

Użytkownik
Myślę że dużo może tutaj namieszać City,i United. Real też rośnie w siłę i z meczu na mecz prezentują się coraz lepiej. Chelsea jakoś słabo w tym sezonie,nie liczył bym na jakiś szał..
 
ajax 2K

ajax

Forum VIP
Barcelona ma najlepszy skład na świecie, ale to Man United zdetronizuje Katalonczykow. Guardiola moze narazie czyscic buty Fergusonowi jak zreszta reszta trenerow na swiecie. Przejał skład &quot;SAMOGRAJKÓW&quot; a jego transfery przewaznie lądowały na ławce ???? Takie są fakty ????
Fakty są takie, że się jedynie napinasz.
Dla mnie faworytem numerem 1 jest zdecydowanie Barcelona. Napiszę w skrócie skąd ten &#39;nieoryginalny&#39; wybór. To, że Barca ma najlepszą selekcje na świecie to swoją drogą, chodzi mi o coś innego. Barca opanowała do perfekcji nowoczesny futbol. Chodzi tutaj o zabicie rywala na środku pola. Mało która drużyna na dzień dzisiejszy może rywalizować z Barceloną w tej strefie boiska, a prawda jest taka, że w tej strefie rozstrzygają się najbardziej zacięte pojedynki. Piłkarze Barcelony potrafią zabiegać rywali swoimi krótkimi podaniami, rola Messiego jest w tym bardzo ważna. Argentyńczyk regularnie się cofa do pomocy i drużyna gra często 5 pomocnikami, a z tym mało kto może sobie poradzić. Transfer Fabregasa to kolejny kreatywny pomocnik, tak więc Guardiola dobrze wie co robi.
Czarny koń? Może Man City. Nie jest to jeszcze jakaś dobrze funkcjonująca jednostka, lecz masa indywidualności (to jest skład samograjków a nie Barcelona btw). Warto dodać jednak fakt, że znakomitych indywidualności.
 
windover 28,1K

windover

Użytkownik
Ten sezon zdecydowanie powinien należeć do Realu Madryt. Królewscy może wydali duże pieniądze ,ale na piłkarzy dopiero co perspektywicznych a nie gwiazdy wielkiego formatu. Ale o Lidze Mistrzów może decydować Portugalski trener który potrafi zrobić wszystko ze swoim zespołem (dodam że nie jestem jego &#39;psychicznym&#39; fanem ani nie pochwalam tego co robi chociaż by z SP Hiszpanii) ale fakty są takie że dopiero w drugich sezonach pracy z nowym zespołem może osiągnąć wszystko ,kto by się spodziewał że tamten Inter Mourinho wygra LM jak Barca już dominowała a tymczasem genialna taktyka która może i zabija futbol ale okazała się skuteczna. Real już w pierwszych spotkaniach pokazał że jest dobrze przygotowany do sezonu ale może być jeszcze lepiej gdy klub ze stolicy przestanie grać tak defensywnie w potyczkach z najlepszymi (dlatego przegrał poprzednią LM) bo nie zagrał cios za cios a bardzo defensywnie a że Real potrafi strzelać bramki wszyscy o tym wiemy doskonale. Ronaldo może decydować sam o wyniku plus Higuan w pełni formy Benzema to atak praktycznie kompletny.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
To, że Barca ma najlepszą selekcje na świecie to swoją drogą, chodzi mi o coś innego. Barca opanowała do perfekcji nowoczesny futbol.
Opanowała bo sprzyjała jej przy tym także liga ;) jakby United, Inter czy Bayern miał w lidze tylko jednego przeciwnika to także mógłby nastawić się na LM, do tego Plattini sam mówił o specjalnej ochronie Messiego przez sędziów... United lub Real to moje typy ;)
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Real jest z byt pewny siebie i za dużo w nich pychy aby wygrać LM .
Co do zwycięzcy to typował bym kogoś z UK MC lub MU ze wskazaniem na City to taki czarny koń tego sezonu .Myslę ze w tym roku ostro pójdą mają świetną pakę zawodników .
Co do barcelony .. śmieszy mnie gadanie ze sędziowie ich chronią czy też pomagają ???? .Porostu ten zespół gra niezwykle widowiskowy i techniczny futbol ,max długo przytrzymują piłkę ,podanie w ost. momencie i dla tego łapią tak często przeciwników na faule. Ale w tym sezonie LM nie dla Barcy są w formie od 2 sezonów pora trochę spuścić z tonu .
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
ze wskazaniem na City to taki czarny koń tego sezonu .Myslę ze w tym roku ostro pójdą mają świetną pakę zawodników
City ma wygrać LM? Średnio mi się to widzi. Pakę mają rzeczywiście mocną dla oka, na boisku wygląda to również solidnie. Do tego dochodzi ładny styl gry, wprowadzony przez takich ludzi jak Augero czy Nasri. Ale czy wytrzymają cały sezon na tylu frontach? To dopiero pierwszy rok który grają takim składem. W przyszłości mogą odnieść fajne sukcesy, lecz na chwile obecną jak na moje to trochę za wcześnie.
 
airborne 105

airborne

Użytkownik
Ludzie ja stwierdzam fakty.....az sie dziwie tym..którym mało POMPA nie siądzie z oburzenia tym, że ktos krytykuje FCB....krytykujcie sobie kogo chcecie ja mam swoje zdanie.
Szanuje Guardiole....a nie szanuje jego druzyny, która &quot;po trupach dąrzy do celu&quot; dzieki pomocy sędziów.... FIlm na YT najlepiej to opisuje.
Stwierdzam fakt. To moje zdanie. Ty masz Swoje...

Chygrinsky, MAxwell, Ibrahimovic, Affellay,


Pierwszy sprzedany po sezonie....
Drugi najczesciej grzeje ławke....
Trzeci oddany po sezonie....
Czwarty jest juz na wylocie....fajny Holenderski Talent nie dostajacy szansy gry....
To po co kupują skoro później przez cos takiego zawodnicy mają problem gry chociazby w Reprezentacji.....

Ok ja rozumiem..wzmocnic ławke itp...
Ale 25 mln za Chygrinskiego....Totalnie nie udana ransakcja z Ibrahimovicem...oddanie Etoo i dopłacenie 20 mln.... glupota totalna ???? ....
Affelay biedak jedynie wącha murawe boiska i grywa w meczach mniej waznych...

Jedynie Maxwell nie raz cos zagra...

To jest moje zdanie.
FERGUSON zrobił transfery i te transfery mu punktują.
Nawet jak kupował kogos na ławke to i tak dawał czesto pograc....

MAN UNITED lub REAL MADRYT wygrywaja LM w tym roku...

Czarny Kon: MAN CITY (czarny kon tylko dlatego bo debiutant....)
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Czarny Kon: MAN CITY (czarny kon tylko dlatego bo debiutant....)
Czy ja wiem. Takie zespoły jak Lyon, Szachtar i wiele innych podobnych występują bardzo regularnie w LM i za każdym razem są czarnymi końmi więc nijak ma się to zdanie ????
 
godlike-cieslak 3

godlike-cieslak

Użytkownik
United jest częściową niewiadomą, pamiętamy ostatni finał Ligi Mistrzów jak zostali całkowicie zdominowani przez Katalończyków, a przecież od tamtego czasu ich pierwszy skład w polu znacząco wzmocnił jedynie Young. Fakt są jeszcze wyróżniający się młodzi zawodnicy, ale czy będą na tyle mocni by zrobić tę potrzebną różnice w walce o ten puchar...nie wiem.
Barcelona wzmocniła się fenomenalnymi zawodnikami i to na pewno zaowocuje, jeżeli Guardiola postawi na Fabregasa, to może osiągnąć na prawdę wiele.
City jak dla mnie jest bardzo silne...mówi się, że to zbieranina indywidualności, która na dłuższą metę da ciała, ja jednak sądzę inaczej...z City zrobił się zespół, zespół fenomenalnych piłkarzy gotowych zdobywać trofea. Zawodnicy dobrze rozumieją się na boisku, co z resztą również widać w ostatnich spotkaniach. Do tego fenomenalne transfery, głównie w postaci Nasriego i Aguero.
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Moim skromnym zdaniem w sezonie 2011/2012 w wygranej w Lidze Mistrzów cieszyć się będzie albo Real Madryt albo Manchester United. Dlaczego nie Barcelona? Kiedyś pomoc sędziów musi się skończyć, a jeżeli to będzie trwało nadal w fazie pucharowej to obawiam się, że może dojść do bardzo nieprzyjemnych ekscesów - od razu proszę kibiców i fanatyków Barcelony o nie obrażanie mnie, i inne takie tam. Uważam, że Mourinho z tygodnia na tydzień ma coraz większą kontrolę nad swoimi piłkarzami i dobiera każde czynniki tak by każdy piłkarz był w jak najlepszej formie. Pewnie jak większość z Was wie, jestem fanatykiem Manchesteru United od małego (wiedzą albo nie, who cares). Manchester od kilku lat prezentuje stabilną i dobrą formę, nie licząc tego niewypału w finale Ligi Mistrzów z Barceloną... tak w ogóle to nie wiem co w środku pola robił Carrick jak Scholes był w świetnej predyspozycji - statystyki Carricka były wręcz fatalne w porównaniu do takiego Xaviego. No ale wróćmy do tematu. Manchester wzmocnił się o naprawdę świetnego napastnika jakim jest Ashley Young. Młody, utalentowany, głodny zwycięstw - i te piękne rogale zza pola karnego, niebo dla oczu. Cieszy mnie również świetna forma Cleverley&#39;iego oraz Andersona, Brazyliana i Angielszczyzna w czystej formie ;) De Gea mam nadzieję będzie się spokojnie wbijał w rytm drużyny, ostatnio widzieliśmy w meczu z Arsenalem tą szmatę jaką mu zapuścili gracze z Londynu - no ale obroniony karny na pewno podbuduje pewność nowego nabytku. Podsumowując, ManU jest na niesamowitej bombie i myślę, że Sir Alex już szykuje taktyki na Katalończyków ???? Wracając do Realu, zdecydowanie wolałbym ich zwycięstwo niż Barcelony, może w końcu sprawiedliwości stałoby się zadość. Taki mini-finał w półfinale Barca - Real i wygrana Realu, nic by mnie tak nie ucieszyło, jak mecz ManU i Realu w finale. I szczerze powiem, byłbym w siódmym niebie gdyby ManU zdobyło puchar, ale nie miałbym za złe Realowi jakby to oni wygrali, wystarczyłby mi piękny mecz okraszony niesamowitymi akcjami. Ot taki mój krótki wywód :)
 
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Byle nie Barcelona, gdyż nie może jako pierwsza drużyna zdobyć 2 razy pod rząd pucharu ;)
Osobiście liczę na Man Utd, że sir AF wyciągnie wnioski z ostatniego finału i pokaże klasę tym razem.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Zagłosowałem na Milan, ale to tylko z sympatii bo raczej nie ma szans na wygranie LM - owszem, były plany aby już w tym roku walczyć z United, Barceloną czy Realem, ale mercato w wykonaniu Milanu było słabe - miałby być dwa wielkie nazwiska - zostajemy z anonimowym Nocerino i Aquilanim z którego toczono bekę gdzie to on tam grał.Dobrze, że mamy słabą grupę bo z drugiego miejsca raczej bez problemu powinniśmy wyjść, ale później może pojawić się problem bo realna szansa na wylosowanie jakiegoś mocarza.Cóż, ćwierćfinał oceniałbym w ramach delikatnego sukcesu.

Nie mniej jednak uważam, że Barcelona jest głównym kandydatem do wygrania LM, pomijam już wpisy telepiących się antyfanów, którzy jakoś starają się zaklinać rzeczywistość iż Barcelona nie jest najlepszą drużyną, ale przy prezentowanym stylu gry to jest ich strasznie ciężko zatrzymać, a i Cesc świetnie wkomponował się w zespół, nie sądziłem, że tak szybko zacznie grać na takim poziomie zrozumienia z partnerami, ciekawy jest manewr kiedy Hiszpan wchodzi w pierwszą linie i gra w ataku, na razie świetnie się sprawdza.Fajnie się ogląda ich piłkę, a i w dodatku jest bardzo skuteczna także jak nie Milan miały zdobyć to niech to zrobi Barcelona bo nie dość, że grają najlepiej to i robią to efektownie.

Co do tego sędziowania - nie tylko tutaj, ale na innych forach piłkarskich zauważyłem, że najlepiej w sytuacji Barcelony są zorientowani fani angielskiej piłki [ szczególnie jednego zespołu ] i jako pierwsi są w stanie przedstawić jak to Barcelona przekupiła sędziego.Mnie ten fenomen zastanawia bo nawet jeśli sędzia się pomyli co czasem mu się zdarzało w meczach z udziałem Barcelony [ pomijam to, że w każdym meczu sędzia się myli, a takiego rabanu nikt nie robi ] to większość snuje iż jest to pod wpływem Barcelony, piłkarze, zarząd, kibice Barcelony tak nakazali, wymusili.Oczywiście nie wchodzi w grę tutaj po prostu to, że sędzia nieudolnie prowadzi zawody co jest spowodowane jego niedoszkoleniem.Nie mniej jednak lepiej napisać, że to Barcelona tak sędziuje i uj.Moim zdaniem lepiej skupić się na kibicowaniu swojemu zespołowi i ewentualnie myśleniu jak dorównać najlepszym graczom, drużynom na świecie.

Głos na Milan, raczej wygra Barcelona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom