>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Kto wygra Ligę Mistrzów w sezonie 2011/2012 ?

Status
Zamknięty.
chajtgr 54

chajtgr

Użytkownik
Zagłosowałem już jakiś czas temu ,teraz się wypowiem...
Najchętniej w roli zwycięzcy widziałbym Barcelonę ,która wygrywając 2razy z rzędu zwieńczyła by niesamowite pasmo swoich sukcesów ale konkurencja będzie spora. Przede wszystkim Real Madyt z którym rywalizować będzie także w lokalnych rozgrywkach.Zespół z Madrytu robi postępy pod wodzą Mourinho i jak pokazały mecze w superpucharze potrafi napsuc krwi zespołowi z Katalonii.Kolejne zespoły ,które mogą powalczyć o zwycięstwo to zespoły angielskie.MU,Chelsea i MC dysponują bardzo mocnymi składami,solidnie wzmocniły się przed sezonem i będą stanowiły realne zagrożenie dla zespołów hiszpańskich w przeciwieństwie do Arsenalu ,który solidnie dał się osłabić.Ostatnim zespołem któremu daje szanse na zwycięstwo jest Milan.Zespół ten dysponuje bardzo mocnym atakiem (Robinho,Zlatan,Pato Cassano)solidną pomocą i defensywą które stopniowo i mądrze są odmładzane. To samo można powiedzieć o trenerze ,który mimo braku osiągnięć potrafił zapanować nad wieloma gwiazdami w swoim zespole. To tyle jeżeli chodzi o faworytów. Ciekaw jestem jak poradzą sobie Porto,BVB i Lille w których widzę role czarnego konia tegorocznych rozgrywek...
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
@Qozi: Oczywiście, że Barca gra piękną i efektowną piłkę. Jestem kibicem Manchesteru United, nie lubię Barcelony, ale nie dlatego piszę o pomocy sędziów. Każdy kto oglądał te mecze przez kilka ostatnich lat widzi, że Barcelonie sędziowie &quot;leżeli&quot; wyjątkowo często. Wszystkie te cyrki z błędnymi decyzjami i kuriozalnymi próbami aktorstwa, które im się udawały nie poprawią wizerunku Barcelony w kręgach dalszych niż kibice Katalonii. Gdybym ja był kibicem Barcelony (albo co gorsza, gdyby ManU takie coś odwalał) to czułbym się zniesmaczony, że ukochany zespół takie coś prezentuje. Nie da się zaprzeczyć, że niektóre takie akcje wypaczały wynik spotkań. Ja tylko liczę, że w tym sezonie zobaczymy piękne mecze, a przede wszystkim czyste. No i jak ktoś pisał wcześniej, również liczę, że Sir Alex wyciągnie wnioski z finału z Barceloną. Chciałbym tez zobaczyć Milan w świetnej formie albo Inter, brakuje mi włoskich akcentów.
Btw. co za jajcarze głosowali na Otelul Galat, Viktorię Plzen albo Nikozję ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
unique 41

unique

Użytkownik
&quot;Messi nie istnieje bez Xaviego i Iniesty&quot; - ha ha ha ha

to teraz zacznijcie pisać &quot;Messi nie istnieje bez Xaviego , Iniesty , Fabregasa i Thiago&quot;

pierwszy lepszy przykład - niedawny mecz z Realem w SpH gdzie to Barcelona strzeliła 5 bramek z czego 3 strzelił Messi (asystowali mu odpowiednio Sanchez , Pique , Adriano) oraz 2 asysty do wspomnianego Iniesty bez którego to własnie Argentynczyk nie istnieje oraz do Villi.

Kolejny aspekt - Messi w poprzednim sezonie zanotował więcej asyst niż Xavi i Iniesta razem wzięci to gdzie tu logika ? skoro po Messim w tej klasyfikacji był .... Dani Alves , Messi i w tym sezonie słynie z niecodziennych asyst (gol na 2-0 z FC Porto)

powiem krótko choć sercem jestem z FC Barceloną to fatum LM (2x z rzędu LM nikt nie zdobył) to sądzę , że w tym sezonie po te trofeum sięgnie niestety... Real Madryt ale kto wie co będzie w maju przyszłego roku.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Messi w poprzednim sezonie zanotował więcej asyst niż Xavi i Iniesta razem wzięci to gdzie tu logika ?
I Messi stal na bramce, i Messi sam sobie podawal, i Messi kopal pilke od bramki tak? Podanie do niego nie jest wazne ale jego podanie dlaej juz tak.

Fanatyzm kibicow Messiego i Barcelony jest zaraza wieksza niz te wszystko emo i inne cuda. Transfery PGuard. sa gorsze niz Polaru Wroclaw, jaka ciota z Szachtaru za miliony i sprzedana zaraz za grosze.

Przyfariclo sie kilka razy, sedziowie pomogli juz wystarczy.

Zreszta w rep. pokazuje karzel na co go stac.
 
cala 37

cala

Użytkownik
Barcelona,Real,Man Utd i Man City.Puchar rozszczygnie sie miedzy ta czworka.Zaczniemy od Realu gdyz mieli juz okazje zagrac z zeszlorocznym zwyciezca ligi mistrzow i mimo ze mieli spora przewage przegrali.
Swietnie przygotowany Real nie poradzil sobie z Barcelona ktora nie dosc ze grala bez kilku zawodnikow z pierwszej jedenastki byla kompletnie nie przygotowana do meczu co kilka razy zaznaczal Guardiola.Na wnioski za wczesnie choc maly obraz tego co moze sie wydarzyc w meczach miedzy tymi druzynami mamy,mysle ze Real bedzie wygrywal az do momentu w ktorym na przeciw stanie Barcelona.
Przejdzmy do anglikow.Na pierwszy ogien Man Utd.
Odmlodzony ale czy silniejszy???
Nie daje sie nabrac na to co widzialem w meczu z Arsenalem,owszem gra wygladala dobrze ale wiemy w jakiej dyspozycji jest aktualnie Arsenal,do tego mamy slaby mecz z W. Bromwich, na Bramce De Gea ktory chyba nie potrafi sie odnalesc.Warto nadmienic ze na 3 stracone gole dwa padly po jego ewidentnym bledzie.
Warto poczekac jeszcze 2-3 kolejki,wtedy bedzie mozna duzo wiecej powiedziec o ich grze , ogolnie mowiac szanse na puchar maja najmnijesze z wyzej wymienionych przezemnie zespolow.
Jedziemy dalej
Ktos napisal ze City to zlepek gwiazdorow.
Wypada sie z tym nie zgodzic,nie najgorszy zeszly sezon w tym beda z pewnoscia duzo silniejszym zespolem.Dwie kolejki i dwa pogromy w PL,o ile zwyciestwo z beniaminkiem bylo w planach to ostatni pojedynek w londynie pokazal jaka maja sile ofensywna.Sa gotowi na zwyciestwo w Premier League,na zwyciestwo w lidze mistrzow chyba jeszcze zawczesnie,szanse oceniam wyzej niz ich sasiadow jednak angielskim zespolom do hiszpanskich druzyn troche jeszcze brakuje co pokazal zeszloroczny final.
No i na koniec moj faworyt czyli Barcelona.
Valdes,ALves,Pique,Puyol,Abidal,Fabregas,Iniesta,Xavi,Villa,Messi,Pedro
Praktycznie na kazdej pozycji najlepszy aktulanie zawodnik na swiecie,wygrywaja ,jak chca ,z kim chca i kiedy chca ;)
Real jest blisko ale jeszcze nie w tym sezonie.
Pieniazki lokuje w Barcelonie
 
cala 37

cala

Użytkownik
Fanatyzm kibicow Messiego i Barcelony jest zaraza wieksza niz te wszystko emo i inne cuda. Transfery PGuard. sa gorsze niz Polaru Wroclaw, jaka ciota z Szachtaru za miliony i sprzedana zaraz za grosze.
Przyfariclo sie kilka razy, sedziowie pomogli juz wystarczy.
Zreszta w rep. pokazuje karzel na co go stac.
Sorry za post pod postem.
Fanatyzm Messiego i Barcelony,Ronaldo i Realu,Rooneya i Manchesteru.
Kazdy lubi to co chce a ze ktos lubi cos innego niz to chyba nie powod do krytyki.
Pamietam jazde na forum przy okazji zeszlego finalu LM.Krytyka Barcelony siegnela chyba zenitu a wiekszosc krytykow to pewnie osoby ogladajacy tylko skroty spotkan na youtobe.A po finale pisali ze angolom nie wyszedl mecz....
Obejrzyj ,przeanalizuj a pozniej krytykuj.
Do tego posty ze Messi nic nie wart bez Xaviego i Iniesty.Ludzie to jest Zespol i tylko w grupie graja jak graja.
Barcelona jest jak komputer,wyciagniesz procesor i juz nie dziala.
Udowodnili nie raz ze sa najlepszym zespolem a i tak wiele osob probuje podwazyc te osiagniecia.
PS.Nie jestem kibicem Barcelony:]
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Najchętniej w roli zwycięzcy widziałbym Barcelonę ,która wygrywając 2razy z rzędu zwieńczyła by niesamowite pasmo swoich sukcesów ale konkurencja będzie spora.
Ja na przykład życzę Barcelonie jak najgorzej i dziwię się wszystkim, nawet kibicom Barcy że chcieli by obrony LM. Według mnie bezsensem jest to, że jakaś drużyna może cokolwiek zdominować, nie podobała by mi się Liga Mistrzów jak każdy mecz wygrywała by jedna drużyna i co roku dochodziła do półfinałów, czy naprawdę lubicie oglądać ligę Hiszpańska czy nie nudzi was ta hegemonia i chcieli byście czegoś takiego w LM. Ja osobiście kliknąłem Bayern bo razem z MU jako jedyni mają realną szansę rywalizować z Realem&amp;Barceloną, ale z chęcią chciałbym zobaczyć w finale Arsenal, BVB, Porto czy Zenit , życzyłbym jakiemuś klubowi podobnej przygody co Schalke. A nie ciągle te same gęby :;/:
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
No i jak ktoś pisał wcześniej, również liczę, że Sir Alex wyciągnie wnioski z finału z Barceloną.
Ja już liczyłem że w ostatnim finale wyciągnie wnioski ale jednak nie wyciągnął. Alex ma jeden cel do zrealizowania przed odejściem i to go trzyma jeszcze na OT. zrzucił Liverpool z ich grządki , teraz chce to samo zrobić z Barceloną.
to teraz zacznijcie pisać &quot;Messi nie istnieje bez Xaviego , Iniesty , Fabregasa i Thiago&quot;
Rox Ci dobrze odpisała. Nie wiem skąd się rodzi taki paniczny fanatyzm do indywidualności piłkarskich. Messi bez ekipy , Ronaldo bez ekipy , Rooney bez ekipy czy inni liderzy bez ekipy mało co by zdziałali sami. Owszem wielkie indywidualności ale bez przesady. Piłka nożna to gra dla 11 chłopów więc nie przypisujmy wszystkich zasług do jednego nazwiska.
 
chrupek155 1

chrupek155

Użytkownik
Ja osobiście uważam że tą edycje LM wygra Angielski zespół i 70% będzie to jakis klub z Manchesteru, a 30% na to że będzie to Londyński klub
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Ja jestem szczerze za Barcą, wygrali wszystko co tylko się dało przez ostatnie 3 lata, więc mozna by się pokusić o pierwsze w historii podwojne zwycięstwo w LM. Myśle że w lidze w tym roku będą królowali Królewscy, więc LM należy do Barcelony. Dlaczego nie drużyny angielskie? Bo MU nigdy nie wygra z Barceloną dopóki prowadzi go Ferguson. Chelsea jest za słaba w tym sezonie. A MC jest masą indywidualności które nie wiadomo czy zdążą się na tyle zgrać żeby nie tylko ogrywać przeciętne drużyny z PL ale i postawić się największym jak MU, Real czy Barca. Myśle że City będzie czarnym koniem.

A co do kłótni o Messiego to jestem kibicem Barcy od kilku lat, ale naprawde nie wiem czym się tu tak zachwycać u tego chłopaka. Fakt, jest najlepszy i ma bajeczną technike, ale nigdy by taki nie był gdyby nie rozwijał się w takim doborowym gronie graczy. Barcelona jest szczególnie mocna jako zespół, tam każdy zawodnik jest ważny i bez takich współgraczy Messi stracilby conajmniej połowe swoich umiejętności. Niektórzy mówią też że Barca nie poradziłaby sobie w PL. A czemu nie miałaby tego zrobić? Skoro od dłuższego czasu ogrywa najlepsze zespoły tej ligi to dlaczego miałaby miec problemy ze średniakami? Tego akurat nie rozumiem. Muszę kończyć, do pracy czas. Hej
 
chrupek155 1

chrupek155

Użytkownik
Niektórzy mówią też że Barca nie poradziłaby sobie w PL. A czemu nie miałaby tego zrobić? Skoro od dłuższego czasu ogrywa najlepsze zespoły tej ligi to dlaczego miałaby miec problemy ze średniakami? Tego akurat nie rozumiem. Muszę kończyć, do pracy czas. Hej
Dlatego drogi kolego to jest zupełnie inny poziom rozgrywek, tam za popchnięcie niema faulu jak w przypadku La Liga. Tam się gra twardą męską gre i poprostu by nie wytrzymali fizycznie. Moze i wygrywaja z Angielskimi druzynami ale w LM sie gra 2 mecze a w lidze grasz 60 meczy. W połowie sezonu juz by opadli z sił i walka o utrzymanie. Dzieki :p
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
W obecnej chwili Hiszpanskie potęgi takie jak Real i Barcelona wyraznie odstają od reszty stawki ,najsilniejszy obecnie Angielski zespół Manchester United narazie od nich odstaje ,nie widze narazie rywali dla obu zespołów i myśle że po raz kolejny LM powędruje na półwysep iberyjski albo po raz 5 do Barcelony albo po raz 10 do Realu. Jest duże prawdopodobienstwo że oba zespoły zagrają w finale LM . Ale warto dodac że żadnemu zespołowie nie udało się wygrać dwa razy pod rząd LM.Barcelona może być pierwszym jesli złapią odpowiednią formę może im tylko zagrozic ManU i Real nie widze innych kandydatów.Czarnym koniem może okazać sie Man.City oraz Porto.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Dlatego drogi kolego to jest zupełnie inny poziom rozgrywek, tam za popchnięcie niema faulu jak w przypadku La Liga. Tam się gra twardą męską gre i poprostu by nie wytrzymali fizycznie. Moze i wygrywaja z Angielskimi druzynami ale w LM sie gra 2 mecze a w lidze grasz 60 meczy. W połowie sezonu juz by opadli z sił i walka o utrzymanie. Dzieki :p
Nie widze wielkiej różnicy w ilości rozgrywanych meczy w sezonie przez drużyny Angielskie i Hiszpanskie, głównie te które grają na wielu &quot;frontach&quot; , więc zupełnie nie rozumiem o co Ci chodzi. A co do fauli to któryś z kolegów bardzo prosto i sensownie wyjaśnił dlaczego graczy Barcy tak ciężko nie sfaulować. Wracając do Twojej odpowiedzi to wnioskuje że wg. Ciebie Barcelona i wogole drużyny z innych lig grają tylko w LM a w lidze pkt. same się dopisują i nikt nawet nie wychodzi na boisko? ???? To ja też chce tam grać;) Pozdro
 
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Jeżeli Bayern będzie grał jeszcze lepiej niż na początku sezonu i dołączy do nich Robben to mogą być mega groźni, według mnie to właśnie Bayern obok Realu i Barcelony jest największym faworytem
 
chrupek155 1

chrupek155

Użytkownik
Nie widze wielkiej różnicy w ilości rozgrywanych meczy w sezonie przez drużyny Angielskie i Hiszpanskie, głównie te które grają na wielu &quot;frontach&quot; , więc zupełnie nie rozumiem o co Ci chodzi.
A o to chodzi że jesli rozegrasz 2 mecze z tak fizyczna druzyna i grającą twardą gre to ujdzie bez problemu, ale gdy rozegrasz 60 meczy z takimi druzynami, gdzie kontuzji nazbiera sie masa a jak wiemy hiszpanskie zespoly ławką rezerwowych raczej nie błyszczą to zrobi to wielką roznice.
 
adrianzz 146

adrianzz

Użytkownik
Ciekawe podejście. Tylko barcelonie większość drużyn w PD też przeciwstawia się tylko twardą grą bo innych argumentów nie mają. Więc takie wróżenie z fusów co by było jest raczej nie na miejscu...
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
a jak wiemy hiszpanskie zespoly ławką rezerwowych raczej nie błyszczą to zrobi to wielką roznice
Jestes w błędzie ! Jak i ławka barcelony może straszy to i tak Realu w tej chwili nie ma mocnych na Hiszpanów pogódz sie z tym faktem Manchester im rady nie da widac to było po meczu towarzyskim i jak Barcelona musiała z tonu spóścic by manchester mógł wygrac nie było pół składu barcy a ManU grali w najsliniejszym ,tu widać siłe zespołu Barcelony,wystarczy spojrzeć na dwa finały między tymi zespołami i oba to miażdżąca przewaga Barcelony,gdy Barcelona przestaje żartowac i gra o stawke to w ten czas diabły zostają w tyle to samo jest z Realem dla mnie jest sprawa jasna albo Barcelona albo Real.
 
chrupek155 1

chrupek155

Użytkownik
widac to było po meczu towarzyskim i jak Barcelona musiała z tonu spóścic by manchester mógł wygrac nie było pół składu barcy a ManU grali w najsliniejszym
Hahahaha to manu grał chyba 2 podstawowymi zawodnikami a barcelona polowe podstawowego skladu, i dostali w ciry ???? A ławka Manu jest najmocniejsza na swiecie. Nie jestem kibicem MU i piszę obiektywnie
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Bayern Panowie, Bayern może być groźny. Nie mogę się doczekać ich meczu w LM z Villarealem. Coś czuję, że i oni mogą nieźle namieszać w rozgrywkach.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Wcześniej nie było okazji - teraz wypada pokusić się o mały komentarz.
Barcelona! Nie potrafię (nigdy ie potrafiłem) zagłosować inaczej widząc pytanie &quot;Kto wygra?&quot; ;)
O zwycięstwo nie będzie łatwo ale ten zespół, który wiele osób zna już na wylot, wiele wie jak w teorii ich zatrzymać, nadal będzie piekielnie groźny.
Jedyni potencjalni rywale to, również zgodnie z wynikami ankiety, Manchester i Real. Obydwa zespoły mają na pieńku z zespołem z Katalonii ale według mnie - również w tym sezonie, przegrają rywalizację.
To już chyba ostatnia okazja dla FCB na zapisanie się w historii i obronę tytułu w Lidze Mistrzów. Ostatnie wyzwanie jakie może postawić sobie wielu spośród grających tam piłkarzy.
Oby im się udało! ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom