>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Kto czarnym koniem Mistrzostw?

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Moim zdaniem będziemy to MY Polacy potrafimy grać Don Leo pokazał nam że mamy szanse zaistnieć i właśnie to robimy.
 
typper 2

typper

Użytkownik
Jak dla mnie Szwajcaria może namieszać. Turcja to bardzo nierówno grające zespół i szczerze mnie nie przekonuje, podobnie jak Portugalia - Ronaldo po sezonie może nie być w optymalnej formie, brak Maniche w kadrze, co nie stawia ich w roli wielkich faworytów.
Na wstęp ciekawe kursy:
Szwajcaria - wyjdzie z grupy - 2.0
Niemcy - Polska 1 (-1,5) - 2.6 (wierze, że awansują, ale z Niemcami szans wielkich nie mamy, z tym się wstrzymam do spotkań kontrolnych przed ME, ale nie przewiduję tu niespodzianki to raz, a dwa uważam, że bardziej powinniśmy się skoncentrować na spotkaniach z rywali, którzy są w naszym zasięgu -takie moje zdanie).
I typy na win w ME:
Hiszpania, Francja, Włochy - pierwsze 2 gram na 100%, a Włochy pomyślimy.
 
L 72

loozer21

Użytkownik
Oczywiscie ze Polska bedzie czarnym koniec tych mistrzostw ???? ???? . A kto po za Polska? Mysle ze Rumunia mzoe duzo zdzialac ale musimy sie zastanowic czy Rumunia to czarny kon czy mzoe faworyt tych mistrzostw?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Jak dla mnie Szwajcaria może namieszać. Turcja to bardzo nierówno grające zespół i szczerze mnie nie przekonuje, podobnie jak Portugalia - Ronaldo po sezonie może nie być w optymalnej formie, brak Maniche w kadrze, co nie stawia ich w roli wielkich faworytów.
Na wstęp ciekawe kursy:
Szwajcaria - wyjdzie z grupy - 2.0
Niemcy - Polska 1 (-1,5) - 2.6 (wierze, że awansują, ale z Niemcami szans wielkich nie mamy, z tym się wstrzymam do spotkań kontrolnych przed ME, ale nie przewiduję tu niespodzianki to raz, a dwa uważam, że bardziej powinniśmy się skoncentrować na spotkaniach z rywali, którzy są w naszym zasięgu -takie moje zdanie).
I typy na win w ME:
Hiszpania, Francja, Włochy - pierwsze 2 gram na 100%, a Włochy pomyślimy.
Sądzisz że powtórka z Korei I Japonii sędziowie pod gospodarzy :?:
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
To bardzo fajnie ze tak wiele osób myśli ze Polacy będa czarnym koniem ???? Jednak patrząc realnie na nasze szanse to nie są zbyt duze niestety. Przeciez na imprezach o MŚ gdzie w grupach mielismy slabszych rywali jak Kostaryka czy Ekwador w Niemczech i KoreaPłd czy USA w 2002roku nie wyszlismy z grupy a Euro to silniejszy turniej wiec nasze szanse nie sa tak duze niestety. Owszem trzeba wierzyc bo nadizeja umiera ostatnia i sam bede trzymał kciuki za Biało-Czerwonych ????
Austria to jak wiadomo gospodarz a jak gospodarzom pomagaja sciany moglismy sie przekonac wlasnie we wspomnianym turnieju w 2002roku kiedy to sędziowie pomogli KOreańczykom dojśc az do półfinału.
Chorwaci mimo iz bez Eduardo są bardzo silną druzyna co udowodnili wygrywając na Wembley z Anglikami i w innych meczach.
No i Niemcy oczywiscie wieczny faworyt wszystkich imprez. Nie przepadam za nimi ale posiadaja silny sklad.
 
typper 2

typper

Użytkownik
Szwajcaria ma w grupie - Czechów, Turcję i Portugalię. Czesi jeżeli Nedved nie wróci do kadry to bez kontuzjowanego Rosickiego istnieć nie będą, Turcja - jak pisałem wyżej nie przekonuje mnie ani grą, ani składem. Portugalia pokazałem w el.me , że to już nie ten sam zespół. Jednak oni mają gwiazdy, które jak błysnął to wszystkich w grupie ograją, tak czy inaczej Szwajcaria powinna z grupy wyjść i jak nie trafi na Niemców to szansa na 1/2 bardzo realna.
Zresztą, czy ktoś jeszcze ma wrażenie, że drabinka podobnie jak w 2002 jest idealna dla Niemców? Jakaś kpina czy co...??;]
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Nie zgodzę się w ich zespole panuje marna atmosfera kłótnie i braki formy więc myślę że daleko nie zajdą tymbardziej że grają takim składem dość okrojonym bo kilku zawodników brakuje.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja zaznaczyłem Chorwację która nie ma wielkich gwiazd ale stawowi monolit, oczywiście byli by jeszcze silniejsi jakby grał Eduardo ale nawet bez niego wiem że ten zespół będzie ciężki do pokonania. Mają dobrego trenera który umiał stowrzyc solidny team, mają grupę do wyjścia ponieważ według mnie Niemcy wcale nie są tak wielkim faworytem naszej grupy i może byc tak że nie wyjdą z grupy, dużo zależy od gry naszych &quot;Orłów&quot; i chorwatów. Chorwacja według mnie może zaistniec.
Rumunia ma niezły zespół, ale jest w grupie śmierci, i nawet nie powąchają chyba dalszej fazy turnieju.
Czesi mają problemy z kontuzjami swoich podstawowych graczy którzy byli by jej filarami
 
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
Ja dałem Polskę:-D Jestem Polakiem, mieszkam w tym kraju już 19 lat i czuję wieź z naszą ojczyzną. Oczywiścię będzie ciężko w grupie mamy jednego z faworytów do mistrzostwa - Niemców. Chorwaci są świetni, ograli Anglików na Wembley gdzie Anglia walczyła o awans. Jeśli wyjdziemy z grupy bedziemy czarnym koniem tych mistrzostw tak jak 4 lata temu Grecja. Leo msui tylko dobrze zmotywować chłopaków i ustawić taktycznie i moze damy radę. Liczę na naszych!!!
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
W kolejności od najbardziej prawdopodobnego.
1.Szwajcaria - bo zawsze któryś z gospodarzy albo gospodarz jest rewelacją.Wykluczam tu Austrię bo jest słabą ekipą.Helweci już na MŚ grali ładnie ,teraz myślę ,że u siebie 1/4 lub 1/2 finału w zasięgu.
2.Czechy - mimo osłabień i tak są dobrą ekipą i sądzę ,że 96` przy odrobinie szczęścia możliwy.Faworytem nie są ale dla nich to lepiej jak grają bez presji.Na MŚ zawiedli teraz czas na rewanż.
3.Turcja - poczynili ogromny postęp ale nie wykorzystali 3-ego miejsca na MŚ w 2002 r.Mają silny zespół i trudno się z nimi gra.Mocna drużyna.
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
Z tych drużyn napewno szans nie ma dla mnie Austria. Napewno mocna Szwecja, porywcza drużyna Czach, Szwajcaria- gospodarze, Rosja wkoncu ma znakomitego trenera, jeszcze napewno Turcja. Co do Polski nie jest ona czarnym koniem i nigdy nim nie bedzie ona jest faworytm EURO 2008 ???? a tak serio to silna kadra zaczął grać Roger napastnicy zaczeli strzelać mamy Boruca i Leo wiec wszystko jak najbardziej mozliwe
 
G 3

grassssss

Użytkownik
Rosja - mają silna lige i świetnego trenera . Wiadomo, że Hidding do czego się ostatnio nie dotknie to zamienia to w złoto.
I nie przesadzajcie z wyczynami Leo bo jak już wspomniał Sawas Leo nic nie osiągnął z T&amp;T na MŚ . Zawodnicy z Trynidadu pokazali , że potrafią walczyc , ale zadnych kożyści z tego nie mieli.
Co wy sie uczepiliscie ze nic osiągnał przecież mieli w grupie Anglie i Szwecje i chłopaki grali długo utrzymywali bebramkowy remis a gdyby nei poprzeczka to mogli wygrac ze Szwecją .To 3 turniej POlaków pod rząd doświadczenei jest i nie możemy przegrać 1 meczu to będzie najważniejsze wtedy mamy szanse duża żeby zajśc daleko, nie wiem czemu nikt nie mói o Czechach mogą sporo zdziałąć.
Annapolon jak Ty sie chcesz wzbohacic na krzywdzie Polski to szkoada gadać materialisto.
 
L 237

lookash

Użytkownik
Dla mnie czarnym koniem mogą być Chorwaci którzy obiektywnie patrząc są lepszym zespołem od nas...dla mnie nie są zespołem bez szans gdzie przy wyjściu z grupy mogą sporo namieszać w późniejszej fazie turnieju...
 
chopers 0

chopers

Użytkownik
To bardzo fajnie ze tak wiele osób myśli ze Polacy będa czarnym koniem ???? Jednak patrząc realnie na nasze szanse to nie są zbyt duze niestety. Przeciez na imprezach o MŚ gdzie w grupach mielismy slabszych rywali jak Kostaryka czy Ekwador w Niemczech i KoreaPłd czy USA w 2002roku nie wyszlismy z grupy a Euro to silniejszy turniej wiec nasze szanse nie sa tak duze niestety. Owszem trzeba wierzyc bo nadizeja umiera ostatnia i sam bede trzymał kciuki za Biało-Czerwonych ????
Austria to jak wiadomo gospodarz a jak gospodarzom pomagaja sciany moglismy sie przekonac wlasnie we wspomnianym turnieju w 2002roku kiedy to sędziowie pomogli KOreańczykom dojśc az do półfinału..
Ja zaznaczyłem Polskę. Trzeba zwrócić uwagę na to że wszystko diametralnie się zmieniło od czasu Mistrzostw Świata. Nie gramy już schematem &quot;bramkarz lub obrońca -&gt; footbolowy wykop -&gt; napastnik nieudolnie przyjmuje i strata&quot; i tak w koło . Leo nauczył naszych piłkarzy grać w piłkę a dokładniej - grać piłką. Ktoś wcześniej pisał że Tobago miało w swojej grupie drużyny do ogrania, ale jak wiele osób przed MŚ znało ten zespół? to był ich największy sukces. Leo z niczego zrobił coś, podobnie wygląda to u nas . Ja uważam że w grupie zajmiemy 2 miejsce ,pokonując Niemców i Austrię
 
C 0

czap91

Użytkownik
Ja mysle ze Tym koniem bedzie napewno Rosjia ???? sa tak dobrze przygotowani fizycznie normalnie trzeba przyznac ze ich trener takze holender tak jak leo zrobil coda z ich reprezetacjia
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Może moja wypowiedź będzie trochę kontrowersyjna, ale Panowie... Gdzie Wy widzicie jakiekolwiek postępy w grze Polaków :?: Leo to nie cudotwórca (jeden w Polsce już Nam wystarczy ????) i w przeciągu tak krótkiego okresu nie zrobi dream teamu... Poza tym mecz z USA znów pokazał jak to nasi lubią się angażować w mecze ;) szczególnie jak już osiągną awans... Czasami zastanawiam się czy oni zdają sobie sprawę, że awans to dopiero początek... Bo gra na turniejach w ich wykonaniu to... Dla mnie samym sukcesem i tak już jest awans na te Mistrzostwa... A miejsca w grupie to spodziewam się na pograniczu ostatniego albo też trzeciego... Wszyscy mówią, że Austria taka słaba i w ogóle... Jednak pamiętajcie, że oni grają u siebie i mają coś do udowodnienia kibicom którzy w nich nie wierzą... U Nas przesadna wiara w sukces, zwycięstwo i w to, że z Austrią na pewno wygramy może Nas zgubić... Bo Nasze orzełki często zamiast grać mają &quot;gorące głowy&quot; i jeśli Leo ich nie ugasi kubłem zimnej wody to spodziewam się powtórek z ostatnich Mistrzostw Świata...
PS. A tak w ogóle to życzę Naszym awansu jednak w tym co piszę jestem realistą no i może trochę sceptykiem, ale cóż....
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Może moja wypowiedź będzie trochę kontrowersyjna, ale Panowie... Gdzie Wy widzicie jakiekolwiek postępy w grze Polaków :?: Leo to nie cudotwórca (jeden w Polsce już Nam wystarczy ????) i w przeciągu tak krótkiego okresu nie zrobi dream teamu... Poza tym mecz z USA znów pokazał jak to nasi lubią się angażować w mecze ;) szczególnie jak już osiągną awans... Czasami zastanawiam się czy oni zdają sobie sprawę, że awans to dopiero początek... Bo gra na turniejach w ich wykonaniu to... Dla mnie samym sukcesem i tak już jest awans na te Mistrzostwa... A miejsca w grupie to spodziewam się na pograniczu ostatniego albo też trzeciego... Wszyscy mówią, że Austria taka słaba i w ogóle... Jednak pamiętajcie, że oni grają u siebie i mają coś do udowodnienia kibicom którzy w nich nie wierzą... U Nas przesadna wiara w sukces, zwycięstwo i w to, że z Austrią na pewno wygramy może Nas zgubić... Bo Nasze orzełki często zamiast grać mają &quot;gorące głowy&quot; i jeśli Leo ich nie ugasi kubłem zimnej wody to spodziewam się powtórek z ostatnich Mistrzostw Świata...

PS. A tak w ogóle to życzę Naszym awansu jednak w tym co piszę jestem realistą no i może trochę sceptykiem, ale cóż....
ale ugasi ???? w sumie masz racje ale Polacy to przed mistrzostwami zawsze niepoprawni optymisci , po mistrzostwach biadola ze znowu nie wyszlo. jak teraz bedzie, obaczym ???? sukcesem bedzie wyjscie z grupy polfinal to chyba szczyt marzen.
 
G 3

grassssss

Użytkownik
Polacy na tych mistrzostwach osiągną dobry wynik dlatego ze mamy trenera Holendra.Wrócmy do poprzednich mundiali Engel i Janas zrobili ten sam bład wystawili żelażna 11 ,i niewaazne że nie byli w formie bali sie ryzykować , wstawic kogoś sieżego lepszego na treningu to włąsnie mentalność polskich trenerów , nie ryzykowac dać szanse młodemu żeby tylko nie narazic sie mediom itd.A jak już było po zawodach to wtedy wprowadzali nowych tylko juz nie było o co grać.Leo jest inny myśli inaczej nie będzie czekał do 80 minuty żeby cośzmienić ,zrobi co zechce nie patrzać na opinie innych ze ten ma nazwisko to musi grać , tak nie będzie i jestem przekonany że w meczu z Niemcami będzie pare niespodzianek w składzie a dla chłopaków to chyba największy autorytet z jakim pracują i Leo ich tak zmotywuje że wyjdziemy z grupy na złość tym niedowiarkom szzcególnie z Polski.Inny trener , inna mentalnosc dla niektórych to ostatni mundial dużo młodziezy to musi zaprocentować.
 
Do góry Bottom